>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 19 Sierpnia 2010r. (Czwartek)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - PSV
Typ: goście -1,5 bramki
Kurs: 3.00
Bukmacher: Gamebookers
Czas: 14:00


Analiza:


Bardzo interesujące spotkanie III rundy eliminacyjne do Ligi Europejskiej w którym to zmierzą się Rosyjski Sibir Novosibirsk z Holenderskim PSV Eindhoven. Gospodarze tego spotkania troszkę szczęśliwie dotarli do tej III rundy eliminując po drodze Cypryjski Apollon 2:2 w dwu meczu przechodząc dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. W lidze Sibir zajmuje obecnie 16 i zarazem ostatnią pozycję i z każdą kolejną rozegraną kolejką ich szansę na pozostanie w lidze się zmniejszają z powodu bardzo słabej dyspozycji. Goście natomiast to bardzo utytułowany zespół Holenderskiej piłki klubowej którym posiada ogromne zaplecze doświadczenia po przez wiele występów w Lidze Mistrzów oraz pucharze UEFA. Holendrzy nie dawno rozpoczęli nowy sezon w Eredivisie zdobywając w dwóch jak dotąd kolejkach 6 punktów oraz 9 strzelonych bramek a stracili 1 co pokazuje, że są oni w idealnej dyspozycji. Reasumując stawiam tutaj na pewną wygraną gości po dobrym kursie 3,00 jaki znaleźć możemy w Gamebookers.

⛔ 100
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Reister - Lizariturry
Typ: dw 2-0
Kurs: 1.71
Bukmacher: bet365
Analiza
Juan Lizariturry kto to w ogóle jest? Sprawdziłem chłopak ma zaledwie 19 lat. Doświadczenie jakie prezentuje? żadne... jedyny aspekt przemawiający za nim to? MŁODOŚĆ. Cz to wystarczy na mocnego Niemca? Uważam że zdecydowanie nie. W 1 rundzie ograł Souze 6-3 6-0 tak tu trzeba powiedzieć wow! Odnoszę wrażenie że zawodnik cały sezon czekał na ten turniej ponieważ nigdzie prędzej nie grał a rok temu brał udział w tym samym turnieju. Efekt nie przeszedł kwalifikacji.
Niemiec Reister to zawodnik na pewno z większymi aspiracjami niż grywanie w Chellach.112 pozycja w ranku i oby cały czas do góry.Znowu powtórzę że ten zawodnik grywał wspaniałe mecze nie tak dawno bo w Hamburgu ograł Honescu, Brandsa i był bliski niespodzianki z Istominem! Wszystko na nawierzchni caly a to ta sama na której dziś zagrają ;) W 1 rundzie łatwo odprawił Rossello 6-4 6-3. W tym meczu sam dał się chyba dwa razy złamać ale wynikało to z braku ogrania ( 1 miesiąc przerwy) Po tym &quot;pierwszym meczu&quot; nabrał świeżości i ogrania i dziś będzie nie do zatrzymania
Dodam że tobet na ten sam zakład proponuje 1.45... wniosek wyciągnijcie sami


✅ 71
 
moch10 0

moch10

Użytkownik
Spotkanie: Getafe vs APOEL
typ: x2
kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:Witam,w pierwszym spotkaniu 4 rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej o godzinie 21:00 hiszpańskie getafe zmierzy się u siebie z cypryjskim APOEL.Zespół getafe w letnim okienku transferowym opuścił Roberto Soldado,Pedro Leon,Kepa,David Cortes,Fabio Celstini,David Belenguera.APOEL to bardzo solidna drużyna,która może w swoim zespole nie ma wielkich gwiazd ale tworzy bardzo zgraną ekipę.Wystarczy sobie przypomnieć ostatnią fazę grupową LM w której pokazali się z dobrej strony zagrażając silnym zespołom jak chelsea.Myślę że typ na remis lub zwycięstwo Apoelu jest w ich zasięgu ręki.Kurs 2,35 wysoki,warty grania.

⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Clijsters - Kanepi
Typ: 2:1
Kurs: 5.00
Betsafe

Dzisiaj około godziniy 21 na kort wyjdą Belgijka Kim Clijsters i Estonka Kaia Kanepi. Belgijka wróciła w zeszłym roku do tenisa po przerwie, w 2003 roku była numerem 1, a obecnie zajmuje 4 miejsce w rankingu WTA. Estonka także miała przerwę, w 2008 roku była już 18 na świecie, obecnie znów wraca do wysokiej dyspozycji i jest już 34 w rankingu WTA. Kim ma 27 lat, mierzy 174cm wzrostu, Kaia jest 2 lata młodsza i o 7cm wyższa. Obie spotkały się ze sobą w bezpośrednim pojedynku raz, w 2006 roku w finale turnieju w Belgii i Kaia postawiła twarde warunki przegrywając po walce w 3 setach. Clijsters w zeszłym tygodniu wygrała turniej w Cincinatti i w tym także swojej małej szansy powinna upatrywać Kanepi. Kim zagrała tutaj dotychczas jedno spotkanie, pokonała w 3 setach Mattek. Kanepi pokazała że jest w dobrej dyspozycji odprawiając w dwóch setach będącą ostatnio w świetnej dyspozycji Peer oraz Bammer. Kaia na razie dobrze gra pierwszym podaniem, i na pewno czeka dziś Kim ciężki pojedynek z potrafiącą mocno uderzać Estonką. Ja osobiście próbuję kilku zakładów na Kanepi, od overa gemowego 18.5 1.75 po zwycięstwo 6.05.

⛔ 100
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Piłka Nożna, Islandia, Landsbankadeild, godzina 21:15
Spotaknie: KR Reykjavik (0) - Fram (1.5)
Typ: 1
Kurs: 3.00
Bet365

Już dziś o 21:15 na stadionie KR-Völlur w Rejkaviku odbędzie się spotaknie pomeidzy tamtejszym KR, a Fram. Gospodarze zajmuja obecnie 6 pozycje z dorobkiem 22 pkt. Mają jednak 2 spotaknia mniej. Jesli wygraja dzis z Fram, a 26.08 z Fylkirem zbliżą się do lidera z IBV na 5 pkt. Fram ostatnio nie gra najlepiej. Wysoka przegrana z Grindavikiem (3-0) oraz u siebie z Fylkirem (1-2). Szczególnie porażka ze słabym Fylkirem nie przynosi chluby graczom dzisiejszym gościom KR natomiast ostatnio uległ w pucharze chyba najlepszemu zespołowi z Islandii FH aż 4-0, jendak wcześniejsze zwycięstwa na wyjazdzie z Kevlavikiem (0-1) oraz pewne zwycięstwo u siebie ze Stjarnan (3-1) pokazuja iż gospodarze są w dobrej formie. Co ciekawe obie drużyn spotakly się pod koniec lipca w pucharze. Zwyciężył KR aż 4-0. Myślę, że i dziś czeka nas pewne zwycięstwo gospodarzy.

⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Spotkanie: Ferrer, David - Davydenko, Nikolay
Typ: DW 2-0 Ferrer
Kurs: 2,80
Bukmacher: Betsafe
Spotkanie 3 rundy turnieju w Cincinnati. Spotkanie pomiędzy Hiszpanem Davidem Ferrerem a Rosjaninem Nikolay Davydenko. Jak zwykle na spotkanie Rosjanina buki wystawiły wyśmienite kursy do gry, sugerując się chyba tylko rankingiem Davydenko.
Rosjanin gra ostatnimi czasy wręcz tragicznie, 2 rundy turniejowe to dla niego od kilku miesięcy maksimum co jest w stanie ugrać. Pierwszą rundę miał wolną z racji rozstawienia z wysokiego rankingu. Następnie w drugiej rundzie pokonał grającego ostatnio bez rewelacji Ginepriego po trzy setowym spotkaniu. Ferrer natomiast w pierwszej rundzie pokonał po 3 setach nieobliczalnego i wielce utalentowanego Dolgopolov, w drugiej zaś rundzie bez żadnych problemów odprawił w dwóch setach Querreya. Ferrer mimo, iż jest Hiszpanem potrafi grać na hardzie co widać po statystykach, gdzie ma bardzo dodatni bilans. W tym spotkaniu widzę zdecydowanego faworyta, a kurs na 2-0 dla Hiszpana to czysta promocja !
⛔ 100
Redwitz // Spotkanie odbyło się 20.08
 
ricco 0

ricco

Użytkownik
Spotkanie: Sibir Novosibirsk - PSV Eindhoven
Typ: Do przerwy X
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Wydawało by się, iż mecz ma tylko jednego faworyta. Powinnen nim być zespół PSV Eindhoven, ale wszyscy wiedzą jak cięzko gra się na rosyjskich boiskach. To naprawde teren ciężki do zdobycia. Sibir to zespół, który w porównaniu do poprzedniej rundy eliminacji LE wzmocnił się 5 zawodniakmi, w tym dobrze znanym w Polsce Bartłomiejem Grzelakiem. Kadra PSV jest oslabiona w tym meczu brakiem Ibrahima Afellaya, Carlosa Salcido oraz Balazsa Dzsudzsaka. Do przerwy w takim razie obstawiam remis, gospodarze napewno zdają sobie sprawe by mieć jakiekolwiek choc prowizoryczne szanse na awans nie nalezy stracic bramki na swoim terenie.

✅ 110
 
hiro 76,7K

hiro

Użytkownik
Spotkanie: Agnieszka Radwańska (POL) - Svetlana Kuznetsova (RUS)
Typ: Svetlana Kuznetsova (RUS)
Kurs: 1,65
Bukmacher: bwin
Analiza: Kolejne spotkanie pomiędzy tymi zawodniczkami. Ostatnie - w finale w San Diego wygrała Kuznetsova 6:4, 6:7. 6:3. Ogólny bilans między nimi to 7:3 na korzyść Rosjanki.
W tym turnieju Radwańska zagrała jedno - z pozoru dobre - spotkanie z Chinką Vanią King. Zwyciężyła 6:0, 6:3 jednak 2 set zagrała słabo, była rozkojarzona, a moje slowa potwierdzi fakt, że została 2 razy przełamana przez Chinkę. Kuznetsova natomiast zagrała już 2 spotkania, o których mogę powiedzieć niewiele. Oglądnąłem tylko jej mecz w pierwszej rundzie z Pavlyuchenkovą, z którego utkwiło mi w pamięciu tylko to, że nie chciało się jej zbytnio biegać.
Kuznetsova po słabych rezultatach w Paryżu i Londynie straciła sporo miejsc w rankingu i teraz to odrabia. Dalej sporo brakuje jej do poprzednich lat gier, jednak jest zdecydowanie lepiej niz we wspomnianych wcześniej turniejach wielkoszlemowych.
Stawiam dzisiaj na Rosjankę, gra zdecydowanie lepiej, przede wszystkim potrafi zaryzykować. Ma świetne warunki fizyczne, dobrze serwuje. Agnieszka przy swoim serwisie 110-120 km/h może nie ugrać nawet seta ...

✅ 65
 
simonn 2

simonn

Użytkownik
Spotkanie : Metalurg Lipawa - HC Ocelari Trinec
Typ:2
Kurs:1,60
Buk:Bwin
Analiza:
Dzisiaj w Sosnowcu w ramach turnieju zostanie rozegrany mecz pomiedzy Lipawa a Ocelari Trinec . Trinec to druzyna ktora wygrala 6 z 9 sparingowych meczy natomiast Lipawa prezentuje poziom zblizony do polskich druzyn hokejowych ( W pucharze Kontynentalnym w sezonie 09/10 Lipawa wygrala z owczesnym Mistrzem Polski Cracovia 6:5) . W druzynie Trinca wystepuja tacy gracze jak Radek Bonk(14 sezonow w NHL) czy Vaclav Varada(11 sezonow w NHL) . Obecnie na testach w tej druzynie jest utalentowany,polski hokeista Damian Kapica,natomiast Lipawa jest tylko druzyna farmerska klubu wystepujacego w KHL Dinama Riga . Wszyscy najlepsi gracze Metalurga automatycznie odchodza do Dinama tak wiec polecam ten typ i pozdrawiam ???? ;)

✅ 60
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Dnipro - Lech
Typ: Azjatycka suma goli: Poniżej 2
Kurs: 2.30
Buk: Bet365
Dziś w oddalonym o półtora tysiąca kilometrów od Poznania Dnipropietrowsku, piłkarze i kibice Lecha najprawdopodobniej po raz ostatni w tym sezonie zobaczą europejskie areny. Niestety, Kolejorz nie jest w formie, która dawałaby prawo walczyć z czołową drużyną dość mocnej ligi ukraińskiej. Do tej pory Lech strzelił 2 bramki w 7 spotkaniach oficjalnych. Dodatkowo strzelec jednej z tych bramek, Artjoms Rudnevs nie będzie do dyspozycji trenera. Łotysz, który strzelił piękną bramkę przy Alei Piłsudskiego w Łodzi nie został zgłoszony do rozgrywek UEFA ze względu na przedłużającą się procedurę transferu itp. W grze poznaniaków nie widać tego, co charakteryzowało ich w poprzednich dwóch sezonach - dynamiki, polotu i pomysłu na grę. Dnipro jak na razie w lidze ukraińskiej zdobyło 15 punktów na 18 możliwych, w lidze stracili do tej pory zaledwie 2 bramki. Dnipro na pewno będzie jednym z głównych kandydatów do gry o mistrzostwo Ukrainy, bo ma ku temu warunki: ładny stadion, dobra drużyna, ciekawe transfery za duże pieniądze. Detronizacja Szachtara i Dynama byłaby na Ukrainie wydarzeniem. Dnipro podkreśla, że ważnym dla nich aspektem tego sezonu będą Puchary. Myślę, że szansa na kwalifikację do Ligi Europy jest duża - na pewno osłabiony rywal bez koncepcji gry nie powinien zagrozić im na Dnipro Arenie. Dobra obrona Dnipro musi się ustrzec błędów i niestety uważam, że ich uniknie.

✅ 130
 
artemis21 0

artemis21

Użytkownik
Spotkanie: Dnipro Dnipropetrovsk - Lech Poznań
Typ: Drużyna 1. powyżej 1,5 goli do przerwy
Kurs: 4.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Witam, dziś o 19:00 odbędzie się mecz ostatniej rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej Dnipro Dnipropetrovsk - Lech Poznań. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Dnipro, aktualny wicelider ligi ukraińskiej. W 6 dotychczasowych meczach ligowych Dnipro wygrało 5, a ich stosunek bramkowy to 12:2. Lech w meczach ekstraklasy odnotował 2 remisy ze średnim Widzewem 1:1 oraz z jedną z najsłabszych drużyn naszej ligi Arką 0:0. Kto oglądał te mecze (+ kompromitacje w El. LM) zdaje sobie sprawę, że gra Lecha nie wygląda najlepiej (delikatnie mówiąc). Dodatkowo Lech w tym meczu zagra ze zdziesiątkowaną obroną bez Grzegorza Wojtkowiaka, Seweryna Gancarczyka, Bartosza Bosackiego (brak tego zawodnika to chyba jednak nie takie duże osłabienie, ale to moje subiektywne zdanie) oraz podstawowego skrzydłowego Sławomira Peszki. Myślę, że mecz zakończy się wysoką wygraną gospodarzy, podobnie jak 1 połowa spotkania.

⛔ 100
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Spotkanie:Sleipner - Sylvia 1 Div - Södra Szwecja
Typ:2
Kurs:2.30
Bukmacher:Betsafe
Analiza:


Mecz wicelidera z 9 drużyną tabeli. Sylvia straciła fotel lidera w dniu wczorajszym i będzie chciała na niego wrócić.Do końca ligi pozostało jeszcze 10 kolejek a awansuje tylko jedna drużyna. Jest to mecz na wyjeździe ale Sylvia na wyjeździe wygrała 5 meczy i dwa zremisowała, żadnego nie przegrała. Za to Sleipner zanotował u siebie dwie wygrane, remis i aż 4 porażki, także po ostatniej wpadce Sylvia będzie chciała zrehabilitować się i wrócić do domu z tarczą.W ostatnich 5 meczach Sleipner zanotował 3 remisy i 2 porażki, i to właśnie dwie porażki u siebie, Sylvia z 5 ostatnich spotkań wygrała 4 i zanotowała jedną porażke u siebie. Prawdopodobnie Sylvia wygra dzisiejsze spotkanie jedną bramką.


⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ernests Gulbis vs Andy Murray
Typ: 1
Kurs: 4,70
Buk: Bwin
Godzina rozpoczęcia: 18-00
Analiza:
Na kort numer 1 Cincinnati około godziny 18 po spotkaniu deblowym pomiędzy Knowle J./Ram A. vs Robredo T./Stepanek R dojdzie do jedengo z bardziej emocjonujących spotkań tego dnia. Zagrają ze sobą tenisiści, którzy we wczorajszych meczach mogliby odpaść. Andy grał z Jeremym Chardym. Wygrał to spotkanie pomimo faktu, że wygrał pierwszego seta, ale już w drugim musiał uznać wyższość rywala, który przy stanie 3-3 w drugim secie w tie-beaku zdobył 3 pkt-y z rzędu. W decydującym secie Murray, który w niedzielę obronił tytuł w Rogers Cup, zaliczył dwa breaki i zwyciężył po dwóch godzinach i dziewięciu minutach. Brtyjczyk z szacunkiem w czasie konferencji wypowiadał się o rywalu: ,, On jest zawodnikiem, który przez cały czas nie pozwala ci złapać rytmu, kiedy on zaczyna zagrywać pewne piłki ja czuję się trochę niekomfortowo. Tutaj są bardzo szybkie warunki, zupełnie inne niż w Toronto. Nie potrafiłem do tego dobrze się przystosować, gdy musiałem uderzać wiele piłek. Ale w III secie musiałem trochę bliżej podejść i dałem sobie radę. Nie ma co ukrywać, że Francuz przysporzył sporo problemów Andiemu. Dziś przyjdzie jemu zagrać z utalentowanym Łotyszem Gulbisem, na którego uważam, że kurs jest zbyt wysoki, ale jak można należy z tego skorzystać. Jestem przekonany, że Ernesta stać na dobre spotkanie i ugranie przynajmniej seta, ja nie wygranie całego meczu. Kilka tygodni temu grał z Federrerem, pomimo przegranej 2-1, napsuł Szwajcarowi trochę nerwoów. Wyraźnie widać, że gra z głową. W I rundzie uporał się z Donaldem Youngem, a wczoraj pokonał Austriaka Jurgena Melzera. Dodatkowym faktem motywującym Łotysza do wygranej jest to, że w czterech dotychczasowych meczach pomiędzy sobą nie odniósł ani jedenj wygranej. Ostatnio przegrał na US Open 0-3. Mam nadzieję,że dziś się odegra-powodzenia

⛔ 100
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: FC Dnipro Dnipropetrovsk - KKS Lech Poznan
Czas pierwszej bramki
typ: Od 31-szej minuty lub później
kurs: 2.05
buk: expekt

Analiza:

O godz 19 mistrz Polski Lech Poznań w pierwszym spotkaniu czwartej rundy eliminacyjnej do Ligi Europejskiej zmierzy się na wyjeździe z ukraińskim Dniprem Dniepropietrowsk. W tym spotkaniu w drużynie Lecha zabraknie : Bartosza Bosackiego, Grzegorza Wojtkowiaka, Seweryna Gancarczyka, Sławomira Peszki i Artjomsa Rundevsa. Lech w ostatnich 7 meczach nie stracił, ani nie strzelił bramki wcześniej niż po 31- minucie spotkania i tym sugeruje się stawiając właśnie ten typ. Na pewno trener Kolejarza nie będzie chciał wysoko przegrać na wyjeździe, dlatego będzie grał bardziej defensywnie. Najważniejsze jest aby nie przegrać wysoko w pierwszy meczu na wyjeździe. Myślę, że będą mądrze się bronić i wytrzymają napór gospodarzy przez pierwszą część spotkania. Co do gospodarzy to również w 3 ostatnich spotkaniach zdobywali bramki dopiero w drugiej połowie meczu. Na pewno jest to dość ryzykowny typ, ponieważ obrona Lecha będzie osłabiona, ale mam nadzieję, że będą walczyć dzielnie i nie polegną tak łatwo jak każdemu się wydaje.

⛔ 100
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
Spotkanie: Rapid -Aston Villa
Typ: Aston Villa wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 4,25
Buk: Gamebookers

Analiza:

Liga Europejska wkracza w kolejny etap. Do tych elitarnych rozgrywek w tej rundzie dołączają czołowe kluby europejskie. Niewątpliwie takim klub jest drużyna Aston Villa.

The Villans grają swoje pierwsze spotkanie w pucharach, mają dużo świeżości, chcą wypaść jak najlepiej - to zrozumiałe.
Z drugiej strony drużyna austriacka ma w nogach 4 spotkania w LE oraz kilka w Lidze krajowej.

Anglicy niespodziewanie gładko poradzili sobie w pierwszym meczu Premiership, gdzie gładko pokonali drużynę West Hamu. Dlaczego niespodziewanie? Otóż na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu z klubu odszedł Martin O&#39;neil, który z pewnością przyczynił się do odbudowania tej drużyny. Tutaj widać jak wielki potencjał mają Ci piłkarze.

Stawiam na więcej niż 2.5 bramki z powodu świetnych linii ofensywnych, gdzie grają m.in Gabriel Agbonlahor, John Carew, Emile Heskey oraz skrzydłowy Ashley Young. Do tego myślę, że wiedeńczycy będą chcieli się postawić i strzelą chociaż jedną bramkę.

Pozdrawiam

⛔ 100
 
P 0

pan-p

Użytkownik
Spotkanie:Liverpool vs Trabzonspor (połowa/wynik końcowy)
Typ: X/1
Kurs: 4,6
Buk: Bet-at-home

Analiza:
Trabzonspor choc jest dopiero piątym zespołem tureckiej superligi jest bardzo mocnym zespołem, z łatwością wygrali mecz o superpuchar kraju. Zdecydowanie są w świetnej formie. Jednak to wciąż za mało na Liverpool. Jeśli The Reds nie zlekceważą rywali nie powinni mieć problemu ze strzeleniem gola i pokonaniem Turków. Ostatnim razem gdy Trabzonspor w 2007 przyjechał do Anfield mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla Anglików. Tym razem nie ma co liczyć na taką liczbę goli, ponieważ turecki zespół wyraźnie zmienił się od tego czasu. Nie będzie też tak łatwo jak z wicemistrzem Macedoni więc liczę na remis po pierwszej połowie i pewne zwycięztwo Liverpoolu na koniec.

⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Unia Tarnów-Unia Leszno
Typ:Janusz Kołodziej over 12,5
Kurs:1,85
Buk:Bwin
Analiza:


Dzisiaj o godzinie 18 w Tarnowie rozpocznie się zaległe spotkanie I rundy play-off polskiej Extraligi. Ten mecz to derby unistów gdyż Unia Tarnów mierzy się z Unią Leszno. Faworytem wydają się być goście, którzy wbrew wcześniejszym zapowiedziom wystąpią dzisiaj w pełnym składzie. Mieli nie pojechać Adam Shields i Leigh Adams ale ich mecze w Anglii zostały przełożone i dzisiaj mogą się zjawić na tarnowskim owalu.

Ja się skupiłem na typie w którym Janusz Kołodziej musi zdobyć co najmniej 13 punktów. Moim zdaniem to najlepsza opcja gdyż nie wiadomo jak się spisze cały zespół Unii Leszno ale o Janusza można być spokojny gdyż przez wiele lat startował w barwach Jaskółek i zna każdy centymetr tego toru więc dzisiaj i w ogóle w Tarnowie jest go bardzo trudno pokonać. Przecież na tym torze zdobył kilka lat temu mistrzostwo Polski indywidualnie. Kołodziej to jak na razie 2 zawodnik naszej Ekstraligi tuż za Tomaszem Gollobem. Wszyscy wiedzą, że ten sezon Kołodziej ma genialny i jest w stanie wygrać z każdym zawodnikiem na świecie, a jego jazdę ogląda się z największą przyjemnością. W tym sezonie podczas meczu rundy zasadniczej w Tarnowie zdobył komplet punktów przegrywając tylko z kolegą z zespołu Jarkiem Hampelem.

Dzisiaj uważam, że to on poprowadzi Byków do zwycięstwa gdyż tego się spodziewam ale jeżeli nie wygrają to raczej nie przez niego gdyż nie ma takiej opcji by dzisiaj zawiódł i pojechał słabo. Typuje w nim najlepszego zawodnika meczu więc zdobycie przez niego 13 punktów jest wielce prawdopodobne.

⛔ 100
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Tavria Simferopol
Bayer Leverkusen (-2) @ 2,45
Tobet


Nastroje w Leverkusen przed 4. rundy eliminacji Ligi Europy są bardzo dobre. Najlepszym ku temu powodem jest danie solidnej lekcji gry w 1. rundzie Pucharu Niemiec FK Pirmasens wygrywając 11:1. Okres przygotowawczy Bayer może zaliczyć na plus. Na szczególną uwagę zasługuje wzmocnienie zespołu postacią słynnego kapitana reprezentacji Niemiec - Ballacka. Drużyna gości jest przeciętniakiem z ligi ukraińskiej. Porównanie poziomu lig niemieckiej i ukraińskiej nie ma najmniejszego sensu, wszyscy wiemy jak jest. Jeśli chodzi o osłabienia tu u gospodarzy zabkranie klasowego obrońcy Samiego Hyypi, który narzeka na ból. Występ supergwiazdy, czyli Michaela Ballacka, również stoi pod sporym znakiem zapytania, a przynajmniej jego wyjście z pierwszym składzie jest niepewne. Do typu na podwójny handicap przekonał mnie wczorajszy mecz Werderu Brema. Z poprzednich sezonów pamiętam, że gdy jeden niemiecki klub spisywał się dobrze - inne szły jego śladem. Mecz u siebie ma kolosalne znaczenie w rozstrzygnięciu całej rywalizacji i dlatego uważam, że Bayer pokusi się o strzelenie przynajmniej 3 bramek by już dzisiaj zapewnić sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy. Przypominam, że mecz już o 18:30 do obejrzenia w niemieckiej telewizji ;-)

✅ 145
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Marion Bartoli - Iveta Benesova
Typ: Iveta Benesova
Kurs: 4,280
Buk: PinnacleSports

Analiza: 1/8 finału turnieju WTA w Montrealu. Benesova gra tutaj bardzo dobrze: przeszła kwalifikacje (Abanda, Shulaeva, Schnyder) oraz dwie rundy turnieju głównego (Errani, Jankovic). Bartoli grała tutaj w pierwszej rundzie z Tetreault, a w drugiej Date-Krumm oddała jej mecz walkowerem. Myślę, że Iveta złapała dobrą formę i taki wysoki kurs na nią może okazać się dobrym skalpem.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom