>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.01.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha&#39;A
Godzina: 20:00
Spotkanie: B. Jerusalem - M. Tel Aviv
Typ: 1X
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kolejny raz podchodzę do ligi Izraelskiej jednak dziś troszkę spokojniej. Maccabi Tel Aviv jest drugą drużyną ligi zarówno w tabeli ogólnej jak i zestawieniu wyników wywalczonych na wyjazdach. Z pewnością będą chcieli zmniejszyć dystans do lidera Beer Sheva, który wczoraj zremisował bezbramkowo z ekipą Sakhnin. Drużyna z Jeruzalem patrząc na historię gra delikatnie poniżej wyników jakie osiągali w przeszłości bowiem normą dla kibiców są miejsca w zdecydowanej górze tabeli. Z pewnością mają więc co poprawić w swojej grze a jaki czas i miejsce jest lepsze do złapania wiatru w żagle niż mecz u siebie z mocnym rywalem. Oczywiście sytuacja może wyglądać zupełnie inaczej i Beitar może zaliczyć bardzo słaby występ, ja jednak uważam że ze względu na dzisiejszą średnio atrakcyjną ofertą warto pochylić się nad tym typem.
✅73
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Data: 02.01.2016
Godz: 18:15
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: Rzuty rożne over 10
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wybrałem spotkanie Ligi Angielskiej pomiędzy drużynami West Ham i Manchesteru United. Stawiam tutaj, że obie drużyny nabiją wiele rzutów rożnych (a przynajmniej over 10). Gospodarze ostatnio prezentują się dużo lepiej niż na początku sezonu. Widać, że gra Młotów zaczyna w końcu się układać po myśli Bilicia. Goście z Manchesteru 5 ostatnich meczy/5 zwycięstw, nie trzeba mówić nic więcej... Obie drużyny nabijają sporo rzutów rożnych. Kornery w ostatnich 5 meczach wyglądają następująco: West Ham- 7,4,10,6,4 Manchester United- 12,5,3,8,3. Bezpośrednie starcia tych ekip obfitują w dużą ilość goli a co za tym idzie groźnych podbramkowych akcji i rzutów rożnych. W ostatnich 5 pojedynkach między obiema drużynami mieliśmy odpowiednio: 10,12,8,12,11, jak widać w 3 na 5 spotkań typ over 10 rożnych był pokryty. Mam nadzieję, że tak samo będzie w dzisiejszym meczu ;)
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 20
Spotkanie: West Ham - Manchester Utd
02.01.2017 18:15
Typ: over 2,5 i 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:15 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 20 kolejce Premier League pomiędzy drużynami West Ham United i Manchesteru United. Gospodarze z dorobkiem 22 punktów zajmują 12 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 36 punktów plasują się na 6 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospodarzy zaliczyła trzy zwycięstwa i jeden remis, natomiast goście zanotowali komplet pięciu wygranych . Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. West Ham United walczy w tym sezonie o zajęcie miejsca w środku tabeli,tak aby spokojnie się utrzymać dlatego każdy punkt jest dla nich jak tlen, natomiast goście chcą powalczyć o co najmniej 4 miejsce w tym sezonie. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to 2 zwycięstwa Manchesteru dwa remisy i jedno zwycięstwo West Ham United. Biorąc pod uwagę fakt iż Manchester United ostatnio pokazuje się z dobrej strony możemy się spodziewać że będą chcieli dzisiaj za wszelką cenę wygrać swoje spotkanie. Kontakt z czołówką już nawiązali dlatego będą chcieli uzyskać kolejne 3 pkt. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy będą liczyć na szybkie kontry i będą szukać z nich bramek,dzięki czemu spokojnie powalczą o komplet punktów. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100 zawyżony kurs
 
T 18

tomk-148912

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria: NLB (2 liga szwajcarska)
Godzina: 17:45
Spotkanie: EHC Visp - SC Langenthal
Typ: SC langenthal
Kurs: 2.06
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Po wczorajszym trafieniu dziś idę za ciosem i znów obstawiam niszowe ligi Hokeja. Tym razem wicelider 2 ligi Szwajcarskiej podejmuje na wyjeździe 7 drużynę ligi. Dlaczego postawiłem na drużynę gości ? Ponieważ jest to naprawdę zgrana i mocna drużyna. W lidze Liczy się tylko dwie drużyny w tym właśnie Langenthal. Trzecia drużyna traci do nie 13 punktów a samo Visp traci aż 28 do drużyny gości. w dodatku drużyna gości wygrała ostatnie 7 meczy a gospodarze na ostatnie 7 meczy wygrali tylko 2. Wydaje mi się że wobec tego faworyt tego meczu jest tylko jeden.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Data: 02.01.2016
Godz: 18:15
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: 1X
Kurs: 2,60
Bukmacher: Unibet
analiza: United wciąż mnie nie przekonują, pomimo trwającego od 3.11 marszu bez porażki. Ich ostatnia seria 6 zwycięstw z rzędu wydaje mi się trochę zwodnicza ponieważ w większości rywale należeli do zdecydowanie słabszych i nieszczególnie wymagających. Sunderland, Crystal Palace czy Middlesborough to dno tabeli, nie mówiąc już o Zorii Ługańsk. Dziś poważniejszy sprawdzian w postaci meczu z West Hamem. Młoty nie zachwycają w tym sezonie, tułają się gdzieś w środku tabeli, ostatnio zlapały jednak oddech i po remisie z Liverpoolem odniosły 3 kolejne ligowe zwycięstwa. Ostatnia porażka z Leicester nie była do końca zasłużona ponieważ to West Ham sprawiał lepsze wrażenie i stworzył sobie wiele groźnych sytuacji. Dziś okazja , żeby potwierdzić niezłą dyspozycję i wywalczyć choćby cenny punkt z Manchesterem. Myślę że jeśli Payet skupi się na meczu i przez chwilę zapomni o transferze, zagra dla drużyny i pokaże , że nie jest boiskowym egoistą, punkty pozostaną dziś w Londynie.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pistoia - Reggiana
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: OddsRing
Witam wszystkich w nowym roku jak i nowym miesiącu. Dzisiejsza oferta nie rozpieszcza, jednak jak to zazwyczaj bywa w Poniedziałki, można natrafić na kilka ciekawych zdarzeń. Niewątpliwie takim spotkaniem jest jeden z kilkunastu meczy rozgrywanych w najwyższej klasie rozgrywkowej włoskiej koszykówki pomiędzy gospodarzami Pistoia, a według mnie zdecydowanym faworytem wygrania tego pojedynku bez większych problemów Reggianą, która jest dużo bardziej doświadczoną ekipą o wyższym potencjale i szerszej ławce.Ostatnia forma jednych jak i drugich jest znacznie odmienna i odbiega daleko od tej z poprzedniego sezonu. Gospodarze zajmują obecnie dziewiątą lokatę w tabeli, a ostatnio forma ich zwyżkuje gdyż wygrali z Pesaro 57:59 oraz pokonali Cantu w dogrywce 94:87, wcześniej ulegli Capo Orlando 79:64. Jeśli chodzi o gości to sprawili sporą niespodziankę i ograli na własnym parkiecie najsilniejszą drużynę ligi i obecnego lidera Milano 91:87, wszystko wreszcie funkcjonowało tak jak powinno zarówno z tylu jak i przodu i śmiem stwierdzić że mecz ten będzie punktem zwrotnym w grze ekipy która parę sezonów temu walczyła o tytuł mistrzowski kraju i grała z najsilniejszym jak równy z równym. Wcześniej ulegali niespodziewanie Torino 85:73 i Varase 81:71.Obecnie są na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Wierzę, że dziś jest ich stać na wygranie tego meczu bez większych problemów i kontynuowania zwycięskiej passy.
⛔100
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tenis, ATP Doha
18:40
De Greef - Safwat
Typ: De Greef +3,5g
Kurs: 1,78
MarathonBet
Na pierwszy rzut oka wydaje się być pewne, że ten mecz wygra Mohamed Safwat, ale po głębszej analizie wcale to dla mnie pewne nie jest. Dlaczego? A no może dlatego, że Safwat to nie jest jakiś solidny grajek, na którego można łapać kursy obecnie około 1,6 i kto tak zrobi może się po prostu rozczarować.
Serwis ma na pewno, na pewno faworyzuje go nawierzchnia, ale jest tutaj haczyk. Nawierzchnia, chodzi o surowe tworzywo jest zbliżona do tej z Abu Dhabi, lecz na szybkość nawierzchni wpływają też warunki atmosferyczne. W Doha mamy chłodniej, a wilgotność powietrza to aż 80%, co sprawia, że nawierzchnia będzie znacznie wolniejsza. Co prawda dalej to hard, lecz w tym wypadku zwiększają się szanse Belga, czego nie obrazują kursy.
Na koniec do Egipcjanina dodam, że psychika nie jest jego największym atutem zdecydowanie i może tutaj się podpalać wielokrotnie i popełniać głupie błędy.
Co do Belga to praktycznie nie gra na hardzie, ale trochę lepszy ranking się pojawił po dobrych występach na mączce w Chelkach i jest szansa do pogrania. To, że nie lubi, nie oznacza, że nie gra sparingów czy nie trenuje, to nie trawa i dyspozycyjność hard court jest dużo, dużo większa.
Co do samej gry zawodnika to może typowo siłowy tenis to nie jest, ale forehand w miarę ułożony, serwis na pewno wolniejszy, zaś bardziej ukierunkowany i rotowany, a jego głównym atutem jest technika. Potrafi dobrze slajsować, umie zachować się przy siatce i potrafi porozrzucać rywali po korcie i sądzę, że nie raz zakręci w głowie swojemu dzisiejszemu rywalowi.
Kursy są jak dla mnie przesadzone. Owszem, gdyby było 35 stopni Celsjusza, mocne słońce to bym się wstrzymał, lecz w tych warunków można iść stronę Belga jak na moje i tak też proponuję.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Hiszpania ACB
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zaragoza - Barcelona
Typ: (-5,5) Barcelona win
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś stawiam na Barcelonę, chociaż muszę przyznać że wolę raczej grać przeciwko tej drużynie. Jednakże trzeba przyznać że gracze z Katalonii złapali drugi oddech, na ostatnich 5 pojedynków to tylko 1 porażka z Baskonią.
Barcelona zaimponowała mi podczas spotkania z Valencią gdzie mocną liczyłem na gości, i gdy wydawało się że Valencia złapała Barcelonę to Ci rzucili kilka trójek odskakując szybko na 17pkt. Świadczy to tylko mocy Katolończyków i formie w jakiej obecnie się znajdują.
Patrząc na teren w Zaragozie, wydaję się że może być dziś ciężkie spotkanie, bo ostatnio we własne j hali 4 wygrane z rzędu. Tyle że Barcelonie zespół Zaragozy leży, od 2008 tylko 2 razy przegrali z dzisiejszymi gospodarzami.
Przewiduję pewną pełną kontrolę i przekonywujące zwycięstwo.
Powodzenia ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Darussafaka
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: Betano
Analiza:
Na zakonczenie kolejki w tureckiel lidze dojdzie do ciekawegego meczu pomiedzy
Gala a Darussafka. Gospodarze zajmuja 6 miejsce z 20kt na koncie, natomiast goscie 5 miejsce takze z 20pkt naswoim. Zespol Darssufki jest jednym z powazniejszych kandytatow do zdobycia mistrza i jak chca sie liczyc to dzisiejszy mecz powinii wygrac. Biorac tez slaba forme Galaty w ostnich meczach gdzie na 5 meczy 4 porazki 3 w Eurolidze jeden ligowy. Natomiast zespol Dogus przegral coprawda 2 ostanie mecze w Eurolidze ale po dobrych spotkaniach z Efesem i Barcelona. Oprocz tych porazek raczej wdobrej dyspozycjii, wedlug mnie lepszej niz gospodarze. Ostani ich mecz wygrala Galata ale teraz licze na rewanz zespolu Darsufki.
✅62
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (USA - NCAA)
Spotkanie : William &amp; Mary - Hofstra
Godz : 22:35
Typ : under 155.5 pkt
Kurs : 2.20
Buk : Bet365
Analiza : Kontynuujemy szukanie underów w NCAA, na rozbiórkę idzie mecz który rozegrany zostanie za godzinę. Leciutkim faworytem tego wydają się być gospodarze czyli drużyna Hofstry, która bardzo dobrze radzi sobie na swoim parkiecie, 4 wygrane w 5 ostatnich grach, średnia punktów na mecz sięga 80 pkt, goście są drużyną która na wyjazdach i pod kątem punktów i wygranych radzi sobie średnio.
5 ostatnich meczów William to (4 porażki i 1 wygrana, średnia punktów nieco tylko powyżej 70 pkt na mecz) dużo lepiej grają na swoim terenie, ale dziś są na wyjeździe, nie powinni dzisiaj rzucać hurtowo.
Także H2H obu drużyn wygląda ciekawie (137,154,158,137,129), więc tylko raz i to dosyć nieznacznie przekroczono under linii postawionej dziś przeze mnie. Co tu więcej pisać. Jeżeli sprawdzi się scenariusz, że będzie to w miarę równy mecz, bez zdecydowanego faworyta, to podobnie jak mój wczorajszy typ, i dzisiejszy ma szanse powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom