>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.01.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie West ham-West brom
Typ: bts
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Kolejne spotkanie Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa West Hamu podejmowała będzie West Brom. Gospodarze o 20 kolejkach znajdują się na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 18 oczek na swoim koncie, ostatnio po popularnych &quot;Młotach&quot; możemy się spodziewać praktycznie wszystkiego, na początku grudnia rozegrali dobre spotkania z City w którym co prawda ponieśli porażkę, później ograli Chelseą, zremisowali z Arsenalem oraz pokonali na wyjeździe aż 0:3 Stoke City, to był dobry fragment sezonu w którym potrafili odbić się od ligowego dna. Następnie przyszła porażka z pucharze z Arsenalem i tylko jeden punkt wywalczony w dwóch spotkaniach ligowych. Jeżeli gospodarze myślą o zostaniu w lidze to muszą szybko zacząć gromadzić punkty bowiem jesteśmy już za połową sezonu , jednak w gorszej formie przede wszystkim psychicznej są przyjezdni, nie wygrali 19 kolejnych spotkań , dlatego też zamykają ligowa klasyfikację z dorobkiem tylko 15 punktów,w tym spotkaniu również na pewno o punkty łatwo im nie będzie, tym bardziej iż na wyjazdach często ponoszą porażki. Tak więc moim zdaniem w tym meczu będą bramki bo nie ma miejsca na kalkulację , trzeba po prostu zagrać o komplet punktów, Stawiam więc na wygraną gospodarzy oraz na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mglisty 59

mglisty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Gulf Cup
Godzina: 18:30
Spotkanie: Irak - ZEA
Typ: liczba bramek +1,5
Kurs: 1.67
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spokojnie zacznę w styczniu. Kurs idealny na podpórkę. Półfinałowe spotkanie towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Kuwejcie. Zjednoczone Emiraty grają bardzo defensywną piłkę, Irakijczycy preferują atak. W fazie grupowej wszystkie trzy mecze ZEA były under 1.5, Irakijczycy wszystkie over. Jeżeli Irakijczycy strzelą pierwsi bramkę, jeszcze w pierwszej połowie, wtedy moim zdaniem bardzo prawdopodobny będzie over 2,5, a to już jest kurs 3.05. Wrzucam na forum typy, które sam stawiam więc długo się wahałem czy nie postawić over 2,5 za mniejszą stawkę, ale zdecydowałem postawić większy pieniądz dlatego tylko +1,5.
⛔ 100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Doha
Godzina: 19:00

Spotkanie: Pella G. - Ramos A.
Typ: Ramos
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w Nowym Roku, zaczynamy kolejny sezon tenisowy.
Na pierwszy ogień Argentyńczyk Pella mierzy się z Hiszpanem Ramosem.
Jeden jak i drugi jest typowym graczem nawierzchni ziemnej, a dzisiaj mierzą się na
hardzie. Bukmacherzy typują tutaj wyrównane spotkanie, ja nie mniej jednak idę
w większą solidność jeśli chodzi o różnorodność zagrań jak i dochodzenie do prawie
wszystkich piłek czyli Ramosa ???? Obaj panowie mierzyli się ze sobą dwukrotnie i w obu
tych meczach Hiszpan wygrał 2:1, tak samo będzie dzisiaj.
Polecam ten typ i żeby ten rok był lepszy od poprzedniego :p
⛔ 100
 
czaro82 399,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Premier League
Godzina. 20:45
Spotkanie. Southampton - Crystal Palace
Typ. over 12.5 rożnych w meczu
Kurs. 2.65
Bulmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, po kwartalnym rozbracie z tym konkursem powracam aby w tym roku znowu dzielić się z wami swoimi typami...
Sporo już napisano o tym meczu i czytając powyższe analizy podzielam zdania iż mimo obecnie zajmowanych miejsc w dole tabeli w tym spotkaniu zapowiada się sporo walki z jednej jak i drugiej strony, bo przecież remis raczej nikogo tutaj nieurządza. Osobiście sam proponuje pograć kornery w spotkaniu pomiędzy tym ekipami ponieważ &quot; Święci &quot; to akurat czołówka w tym aspekcie a &quot; Orły &quot; po okresie słabszej gry prezentują się co raz to lepiej i zapewne jadą tam dzisiaj powalczyć o komplet pkt. Na ostatnie 5 spotkań przed własną publicznością sami nabijali po 9! Zespół gości myślę dołoży od siebie kilka, tak aby typ rozliczyć wieczorkiem na plus.
W ostatnim spotkaniu na stadionie St Mary&#39;s Stadium obie ekipy nabiły po 11 korków !!!
Wiem że linia zaproponowana powyżej jest dosyć wysoka lecz jeśli spojrzymy na ogólne statystyki stałych fragmentów z narożnika boiska to śmiało stwierdzam że można się spodziewać ich naprawdę sporo...
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham - West Brom
Typ: obydwie drużyny zdobędą bramki w pierwszej połowie meczu
Kurs: 6,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Eksperci spodziewają się tutaj niewielu bramek, ja mam inne zdanie na ten temat. Obydwie drużyny znajdują się na dole tabeli i remis nie zadowoli tutaj nikogo. Obie ekipy zagrają więc o zwycięstwo. W grze jednych i drugich widać jakiś progres. West Brom zremisowali ostatnio u siebie z Arsenalem 1:1. West Ham ostatnio strzela sporo bramek. Widać, że ofensywnie są w dobrej formie. Zremisowali na wyjeździe 3:3 z Bournemouth, a wcześniej przegrali na swoim stadionie 2:3 z Newcastle. Jak widać po tych wynikach, ze strzelaniem bramek problemu nie mają, ale ich obrona spisuje się słabo. W tych dwóch meczach po pierwszych połowach było 1:1, czyli już do przerwy były BTS&#39;y. Bardzo możliwe, że w tym meczu z West Brom też już do przerwy obie drużyny coś strzelą.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Irlandia Północna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ards-Glenavon
Typ: Powyżej 5.5 Bramek
Kurs: 7.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moją uwagę przykuło dziś spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Irlandii Północnej,gdzie lokalne Ards podejmie drużyne Glenavonu.
Ja na to spotkanie pobieram ryzykowny over aż 5.5 Bramek,natomiast osobom grającym bezpieczniej polecam niższą linie. Dlaczego? A no dlatego,iz kursy na overki w tym spotkaniu zaczęły spadać u większośći bukamcherów-co można łatwo sprawdzić chociażby na oddsportal.
Coś więcej? A no mamy tutaj doczynienia z jedną z najsłabszych defensyw ligii ( Ards )-stracili do tej pory aż 41 bramek. Natomiast na przeciwko druga najlepsza ofensywa ligii ( Glenavon )- strzelonych aż 55 bramek w 21 meczach.
Krótko mówiąc licze tutaj na wymiane ciosów-akcja za akcje. Jeśli worek z bramkami otworzy się dość szybko to powinniśmy tutaj zobaczyć kanonadę strzelecką.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i grającym życze Powodzenia !

ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Eurocup (TOP 16)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Herbalife Gran Canaria - Alba Berlin
Typ: 2
Kurs: 4,08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Mecz pierwszej kolejki w fazie TOP 16. Kursy według mnie przesadzone, bo Gran Canaria ostatnio spuściła z tonu natomiast Alba w dobrej formie. Goście w lidze niemieckiej zajmują 2 pozycję, natomiast ich dzisiejszy rywal w rodzimej lidze hiszpańskiej jest na 7 pozycji. Meczu spodziewam się dużo bardziej wyrównanego i zaciętego niż wskazywałyby na to kursy. Gran Canaria ostatnio przegrała swoje 4 mecze z rzędu (1 po dogrywce). Najpierw w Eurocup z włoskim Trento 76-79, następnie na wyjeździe bardzo nieoczekiwanie u siebie w lidze hiszpańskiej z Betisem 83-90, później w Eurocup z francuskim Lyon Villeurbanne po dogrywce 128-129 i znów w lidze hiszpańskiej na wyjeździe z Tenerifą 71-92. Wprawdzie jest to groźny zespół o czym świadczy zwycięstwo w tym sezonie w lidze z Barceloną i to na wyjeździe 88-77 ale w tym momencie przeżywają chyba swój najgorszy moment w tym sezonie. Widać u nich obniżkę formy i myślę, że Alba Berlin jest w stanie tutaj zwyciężyć. Trenerem zespołu z Berlina jest dobrze znany tutaj w Las Palmas pan Aito Garcia Reneses, który był ich trenerem w latach 2014-2016. Myślę, że ten szkoleniowiec dobrze wie jak jego zespół ma dziś zagrać aby sprawić tutaj niespodziankę. Alba ponadto jest w formie, zwyciężyła ostatnio swoje 3 spotkania z rzędu wygrywając w lidze niemieckiej u siebie z Jeną 100-67, u siebie w Eurocup z hiszpańskim Bilbao 86-68 i znowu w lidze niemieckiej u siebie z Brunszwikiem 88-81. Zespołem mocniejszym wydaje się być grająca na własnym parkiecie Gran Canaria ale tak jak wspomniałem obecnym szkoleniowcem Alby jest były trener dzisiejszych gospodarzy i myślę, że to może mieć tutaj duże znaczenie. On ten zespół zna bardzo dobrze i jeżeli tylko gracze Alby wykonają jego polecenia przed meczowe w miarę dobrze, to myślę, że niespodzianka w tym spotkaniu jest jak najbardziej realna ????
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: West Ham - West Brom
Typ: West Ham i over 1,5
Kurs: 2.67
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Rozumiem że nikt nie będzie chciał się otworzyć, zaatakować stąd buki wystawiły tak wysoki kurs na over 1,5. Jest to bezpośredni mecz zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Tzw. mecz za 6 punktów.
W wybornej sytuacji znajdują się zawodnicy WHU. Z powodu przełożonego z Tottenhamem meczu mieli dużo więcej czasu na odpoczynek. Moyes zdaje sobie sprawę z tego faktu. Jest to dla nich dodatkowy handicap. Ostatni mecz zagrali równy tydzień temu – 7 dni odpoczynku podczas gdy cała liga ciągnie mecze średnio co 60 h. Tak właśnie gra WBA. Ledwo co zagrali ciężki mecz w Sylwestra z Arsenalem a już ponownie trzeba wychodzić na boisko. Nie minie nawet 50 h a już trzeba rozgrywać mecz i to na wyjeździe. Jeśli WHU tego nie wykorzysta to sfrajerzy strasznie. Nawet mi się nie chce myśleć żeby mieli w głowach mecz czwartkowy z Tottenhamem. To ten dzisiejszy jest najważniejszy. To tu trzeba liczyć na komplet punktów.
W wybornej formie zdaje się być Arnautovic. W ostatnich 5-ciu meczach ligowych zdobył 5 bramek dla swojego zespołu.
Wiadomo, że zespół WBA będzie się bronił w tym meczu. Nie ma raczej innego wyjścia, Gdyby chcieli pójść na wymianę ciosów to wytrzymaliby max do 70 minuty a potem … skończą się baterie. Możliwe że po tak ciężkim meczu z Arsenalem, który trzeba było wybiegać może być problem z regeneracją. W sumie to ja jestem tego pewien. Gdyby tylko grali z zespołem w ciut lepszej formie niż WHU to szalałbym ze stawką. Natomiast WHU jest zespołem niestety nieobliczalnym. Drużyna Moyesa niby postawiła się wielkim takim jak Arsenal czy Chelsea a nawet Man City ale co z tego skoro ostatnie dwie kolejki z dość słabymi aktualnie Newcastle i Bournemouth zdobyli ledwie punkt.
Liczę na pełną mobilizację w zespole WHU. Na pewno potencjał mają na pierwszą 10-tke ligi. Muszą dziś ten potencjał pokazać. Z tyłu zagrać tak jak przeciw najlepszym a z przodu niech Arnautovic coś strzeli. Jak się jest w formie to tym bardziej przeciwko podmęczonemu rywalowi powinien strzelić.
Ja gram czystą jedynkę natomiast w tym dziale jestem zmuszony postawić WHU i over 1,5 gdyż po niezwykle interesującej analizie jaką napisał McFly (aż dziw bierze że jeszcze nie dostał -100 punktów) zablokował główny typ.
✅ 167
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Tottenham
Typ: Over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Przygoda Carlosa Carvalhala na stanowisku menedżera Swansea City rozpoczęła się udanie, od wyszarpanego w końcówce zwycięstwa nad Watfordem. We wtorkowy wieczór, Portugalczyk będzie miał okazję po raz pierwszy przywitać się z publicznością na Liberty Stadium - Łabędzie czeka jednak ciężkie zadanie, albowiem do Walii zawita Tottenham. We wrześniu bohaterem pojedynku z Kogutami został Łukasz Fabiański. Sympatycy walijskich Łabędzi raczej niechętnie spoglądają w dotychczasową historię bezpośrednich konfrontacji pomiędzy Swansea i Tottenhamem – piłkarze z Liberty Stadium wygrali tylko osiem spośród 44 spotkań, przy dziewięciu remisach i aż 27 zwycięstwach londyńczyków. W tym sezonie, drużyny te spotkały się już we wrześniu, kiedy to po heroicznym występie Łukasza Fabiańskiego, Łabędzie wywalczyły bezbramkowy remis. W poprzedniej kolejce swoje pierwsze spotkanie na ławce Swansea spędził Carlos Carvalhal – długo zanosiło się na nieudany debiut i porażkę na Vicarage Road, ale Ayew i Narsingh przechylili w końcówce szalę zwycięstwa na stronę Łabędzi. Wygrana na Vicarage Road przyszła po klęsce na Anfield, gdzie Liverpool zdeklasował Swansea (5:0). Ze względów bezpieczeństwa swojego spotkania 21. kolejki z West Hamem nie rozegrali jeszcze piłkarze Tottenhamu, którzy świetnie poradzili sobie w Boxing Day, rozbijając przed własną publicznością Southampton (5:2). Podopieczni Mauricio Pochettino równie dobrze zagrali kilka dni wcześniej na Turf Moor, gdzie po hat-tricku Harry’ego Kane’a pokonali Burnley 3:0. Spodziewam się w tym meczu sporo rzutów rożnych, raz, że gospodarze podbudowani wygraną zapewne powalczą z kogutami, a goście wiadomo - klasa sama w sobie, gra ładny dla oka ofensywny futbol i z ich strony można również spodziewać się rzutów rożnych. A więc typ polecam i zachęcam do zagrania. Pozdrawiam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Anglia
Godzina: 20.45
Spotkanie: Swansea-Tottenham
Typ; Tottek i suma bramek -2.5
kurs: 3.45
Bukmacher; milenium
Analiza:
Po wygranej z Burnley Tottek zjezdza do Walii na Liberty Stadium. Zjezdza po 3 pkt. Roznica miedzy pierwsza szostka a pozostalymi ekipami na Wyspach jest duuuuza. Szostka gra, reszta probuje tylko przeszkadzac. Jak bedzie przeszkadzac Swansea? No tak jak umia. Na poziomie 35% posiadania pilki. A jesli Londynczycy nie kopna w pierwszej tercjii, to moze byc i ponizej 30. Walijczycy po dosc szczesliwej wygranej z Watford, na nastepne punkty jeszcze poczekaja. Dzis powalcza, pobiegaja, poprzeszkadzaja az wkoncu Tottek im wcisnie.
Mecz standardowy jak na Wyspy. Klepanie, klepanie gosci na polowie gospodarzy do pierwszej bramki.
Zwyciestwo Tottenham 0-1 lub 0-2.
✅ 245
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man City - Watford
Typ: Watford under 0.5
Kurs: 1,92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:


Watford przegrane 5 z ostatnich 6 meczy, trzy ostatnie wyjazdy to zaledwie jedna bramka w pojedynkach ze średnimi ekipami jak Brighton, Crystal Palace, Burnley.
Maszyna z Manchesteru zaliczyła mały przestój remisując z Crystal Palace, podejrzewam że dobre wyniki będą trwać dalej a tutaj to wypadek przy pracy. H2H ostatnich trzech meczy to miazga 0:6, 0:5, 2:0.
City jak można powtarzać osiąga w swoich meczach hokejowe wyniki jednak ja tutaj gram na brak bramki gości którzy niewątpliwie są w fatalnej formie. Gospodarze pewnie po rozmowach które nakierują zespół na dobry tor, mecz z CP miał się wygrać sam a tu postawili poprzeczkę wyżej niż dotychczas inni tylko murując bramkę.
Brak De Bruyne może nam tutaj dać opcje mozolniejszego szukania gola więc w obronie też powinno być stabilniej, wraca Stones co też na plus.
⛔ 100
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Tottenham
Typ: Christian Eriksen zdobywca gola - tak
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie ostatniego zespołu Premier League - Swansea City kontra Tottenham. Jest to mecz, który Spurs muszą wygrać ponieważ czołówka tabeli z każdym meczem im ucieka. Moim typem na to spotkanie nie jest jednak wygrana Tottenhamu a to że Cristian Eriksen strzeli bramkę. Liberty Stadium jest chyba jego ulubionym stadionem w Premier League ponieważ na 4 rozegrane mecze na tym stadionie tylko raz nie udało mu się pokonać bramkarza,a w jednym meczu pokonał go dwukrotnie.
19.01.2014 r. Swansea 1:3 Tottenham - brak gola
14.12.2014 r. Swansea 1:2 Tottenham - 1 gol
04.10.2015 r. Swansea 2:2 Tottenham - 2 gole
05.04.2017 r. Swansea 1:3 Tottenham - 1 gol
Myślę,że Christian Eriksen jest dziś wstanie strzelić co najmniej 1 bramkę,tym bardziej że w tym spotkaniu będzie pauzował podstawowy obrońca Łabędzi Kyle Naughton. Typ ryzykowny,bo ciężko wytypować strzelca bramki jednak myślę,że w tym przypadku jest wart zagrania a kurs jest bardzo zachęcający.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Swansea - Tottenham
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą bramkę 2/nie
Kurs: 2.13
Godz: 20:45
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Tottenham musi gonić czołówkę ligowej tabeli. Forma jest zdecydowanie po ich stronie. Angielska liga lubi płatać figle, ale w tym przypadku nie powinno być niespodzianki. Tottenham gra pewnie, słabeuszy ogrywa pewnie. Swansea natomiast z drużynami z ligowej czołówki przegrywa zdecydowanie. Mam wrażenie, iż w tych spotkaniach nie szukają punktów. Walczą natomiast z drużynami słabszymi. Jedynym mankamentem jest fakt, iż Tottenham lubi tracić bramki prowadząc zdecydowanie. Mają dużą siłę ofensywną, którą dziś wykorzystają. Mam nadzieję, iż w obronie zagrają dobrze, nie tracąc bramki. Swansea na wyjazdach strzeliła 7 bramek w 11 spotkaniach. Tottenham w domu stracił 8 bramek w 8 meczach. Liczę dziś na łatwe zwycięstwo Tottenhamu goniącego czołową czwórkę dającą prawo gry w przyszłym sezonie w LM. Swansea czeka rozpaczliwy bój o utrzymanie, wg mnie spadną z ligi a dziś nic nie osiągną.
✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia
Godzina: 20,45
Spotkanie: Swensea-Tottenham
Typ:więcej bramek 2 połowa
Kurs:
2,08
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnia drużyna Premier League 4w-4 r-13p spotyka się zTottenhamem ktory jest poza 1 piątką,co z pewnością ich nie zadowala.
Gospodarze zdobyli tylko 13 goli w 21 meczach a stracili ich32.
Totki mają rozegranych 20 spotkań ,punkt mniej od Arsenalu/mecz mniej/ i 39 strzelonych goli.Będą starali się go przegonić.Jeżeli nie z ostatnią drużyną,to z kim?
Swensea jeżeli chce myśleć o grze w Premier League musi zacząć punktować,jednak goście to jedna z najlepszych drużyn angielskich.Będą ostrożni,a 2 połowa będzie bardziej otwarta.
Myślę,że w drugiej połowie padnie więcej goli,a kurs jest solidny i bardzo prawdopodobny.
Parę kontuzji w obu zespołach,Totki udają,że nie zagra Dembele/stłuczenie/.
Jak będzie zobaczymy wieczorem.

Proszę o usunięcie mojego jutrzejszego typu.Wkleiłem dzisiejszy.
⛔ 100
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Crystal Palace
Typ: remis
Kurs: 3,35
Bukmacher: fortuna
Analiza: Zabawę w 2018 zaczynamy od remisiku. Taki wydaje mi się, że padnie w meczu Świętych z Orłami. Obie drużyny ostatnio bardzo ciężki terminarz i dawno bez wygranych. Crystal Palace po beznadziejnym początku odnajdują rytm i grają coraz lepiej. Co do Southampton to wydaje mi się, że stać tą drużynę na więcej, ale mają braki z przodu. Brak bramkostrzelnego snajpera jest zbyt odczuwalny. Ogólnie nie grają źle, ale czegoś im brakuje. Na ostatnie 7 meczów obie drużyny zaliczyły po 4 remisy. Southampton zaraz po WBA remisuje najwięcej meczów w lidze (8 tyle samo, co Brighton i Liverpool, WBA 10, Crystal Palace 7). Obie drużyny ostatnio bezbramkowo zremisowały z drużynami z Manchesteru, co jest dobrymi wynikami. Szczególny niedosyt mogą odczuwać gracze Hodgosna, bo zmarnowali w końcówce rzut karny (faktem jest, że z kapelusza). W mojej opinii to nie będzie porywający mecz i zakończy się 0:0 lub 1:1
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fulham – Ipswich Town
Typ: I połowa under 1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 26 kolejki Angielskie Championship, w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 12 pozycję w tabeli ekipa Fulham z 11 Ipswich Town. Gospodarze tego meczu rozegrali aktualnie 12 ligowych pojedynków na własnym Craven Cottage, w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo 6x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 13 bramek a stracili 12. Goście natomiast rozegrali jak dotąd 12 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 4x zwyciężyć, 1x zremisowali a 7x doznali porażki strzelając przy tym 15 bramek a stracili 21. Widzę ewidentnie, że bukmacherzy faworyzują tutaj gospodarzy lecz moim zdaniem nie będzie to łatwa przeprawa dla Fulham. Goście w moje ocenie ustawią się zapewne defensywnie szukając kontrataków co ostatecznie przełoży się na bardzo wyrównane spotkanie. Reasumując nie pobierałbym tutaj 1 a osobiście zaryzykuje i pobiorę under 1,5 bramki po pierwszych 45 minutach mecz gdyż uważam, że nie powinno tutaj paść więcej jak 1 przypadkowa bramka w I połowie.
✅ 75
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Coppa Italia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Atalanta
Typ: Napoli i powyżej 2,5
Kurs 2,55
Buk: LVBET
Analiza:
Super meczycho szykuje nam się na Sao Paolo w Neapolu. &quot;Eksperci&quot; mówią że Napoli jest dołu, ale warto zauważyć że Napoli jest liderem Serie A, natomiast tak wychwalane Napoli z zeszłego sezonu w tym momencie poprzedniej kampanii było na 3 miejscu. Moim zdaniem, Neapol gra oszczędniej, rozważniej i mądrzej, w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu kiedy to grało bardzo efektownie, ale często głupio gubiło punkty gubiąc się w defensywie.
Atalanta wraca do formy z poprzedniego sezonu, takie mam wrażenie. Odeszło kilku ważnych zawodników i wiadomo było że przynajmniej na początku sezonu nie będą tak mocni. Teraz ta gra wygląda co raz lepiej, zwłaszcza z tyłu i w wyprowadzeniu piłki. Bardzo dobra gra w ostatnich kilku meczach, trochę pecha mieli z Cagliari, gdzie po na prawdę dobrej grze ulegli 1:2, stwarzając sobie 4 razy więcej sytuacji niż goście. Napoli natomiast wygrywa, czasami oszczędnie grając, ale najważniejsze że wygrywa i cały czas jest liderem w drodze co Scudetto. Włochy to tak zakochany w piłce kraj, że tam Puchar jest równie ważny co Scudetto, wiec nie ma sytuacji jak w niektórych krajach, jak na przykład Polska czy Francja, że w pucharze grają rezerwowi. Tak jest walka na całego i nie mam wątpliwości że dzisiaj oba zespoły wyjdą mocnymi składami zdeterminowane w walce o półfinał. Mam wrażenie że będzie to bardzo ofensywne spotkanie, oba zespoły będą chciały szybko grać swoje akcje, będzie mało gry w środku pola, dużo gry skrzydłowymi. Oba zespoły doskonale czują się w defensywie strefowej, dlatego raczej długie klepanie nie będzie efektywne. Najpewniej w podstawowym składzie wybiegnie Piotrek Zieliński i Marek Hamsik, którzy będą szukać na 20-30 metrze Mertensa, Callejona czy Insignie, którzy bedą biegać między strefami i czekać na prostopadłe podania. Atalanta również ma warunki do gry z kontrataku, no bo jak inaczej grać przeciwko Napoli... Stawiam na ofensywny mecz ze sporą ilością bramek. Wygra Napoli, bo po prostu ma dużo więcej argumentów ku temu. Przede wszystkim są lepsi personalnie, są w dobrej formie i będą to chcieli pokazać przed własną publicznością. Powodzenia!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man City - Watford
Typ: City strzeli w obydwu połowach
Kurs: 1,65
Bukmacher: totolotek
Analiza:


Manchester City w tym sezonie idzie pewnie po swoje - tytuł mistrza Anglii. U siebie po 10 meczach 9 wygranych i 1 remis. W tej chwili ich przewaga na drugim Manchesterem United wynosi 12 punktów, a mają jeden mecze mniej więc dziś mogą tę przewagę zwiększyć do 15 oczek.
Manchester City zapewne będzie chciał powetować sobie w dzisiejszym meczu i odegrać się za stratę punktów w poprzedniej kolejce z Crystal Palace gdzie zremisowali 0-0. Sądzę, że będą chcieli za wszelką cenę zdobyć gola w pierwszej połowie, by w drugiej części spotkania w pełni kontrolować przebieg meczu.
Watford plasuje się na 10 miejscu. W poprzedniej kolejce grali u siebie z ostatnim Swansea i przegrali 2-1 mimo, że wygrywali do przerwy. Watford przeżywa kryzys. Po niezłym początku sezonu teraz w ostatnich 8 meczach zdobyli tylko 4 punkty (1 wygrana i 1 remis).
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Man City - Watford
Typ: Man City handi -1,5
Kurs: 1,55
Bukmacher:1xbet
Analiza:
Na temat tego meczu zostało powiedziane już &quot;więcej niż wszystko&quot;. Zaskoczyło mnie, że nikt nie ruszył handi w stronę The Citizens. h2h 7:0 w stronę gospodarzy, ostatnie 4 mecze domowe handi -1,5 pokryte. Nie widzę powodów, aby dziś Manchester nie odprawił Watfordu różnicą co najmniej dwóch bramek. Ostatnio trochę słabsze dwa mecze, ale były to wyjazdy. Dziś wracają na Etihad, gdzie kibice na pewno będą wymagać.. Uważam, że brak De Bruyne i Gabriela Jesusa może podziałać mobilizująco na zmienników, którzy dzięki pechowi kolegów mają szansę na dłużej wskoczyć do składu. Uważam, że mecz będzie zdominowany przez City, Guardiola to inteligentny trener, który wie, że 1:0 to bardzo kruchy wynik i będzie dopingował drużynę do zdobywania kolejnych bramek. powodzenia
✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Southampton FC vs Crystal Palace FC
Piłka nożna &gt; Anglia &gt; 1. Liga Godz: 20:45
RZUTY ROŻNE: 1. POŁOWA kto wiecej - SOUTHAMPTON FC
kurs (1.67)
lvbet
https://forum.bukmacherskie.com/threads/22-kolejka-premier-league-01-01-03-01-2018.149749/page-2#post-6580265
Tutaj możemy sie spodziewać sporo kornerów .Święci to maszyna do rzutów rożnych w ostatnich 3 meczach nabili ich z MU 7 na Totkach 8 u siebie z Huddersfield 9 graja dość ofensywnie atakują co przynosi efekt w postaci kornerów bardzo często maja ich najwięcej w całym meczu. Liczę na to ze od początku zaatakują i przejma inicjatywę. Crystal po fatalnym początku zaczęli grac bardzo dobrze zdobywają sporo pkt o mało nie ograli by City także potrafią nabijać kornery( 3 ostatnie mecze na Swansea 3 rogi u siebie z Arsenalem 5 i z City 7) ale tutaj Soto powinno ich nabić więcej- co do wyniku meczu może być rożnie x bts ciekawy mecz pod wieloma względami ja idę w rożne dla Soto w meczu i juz w 1 połowie
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom