>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja MHL
Godzina: 16:30
Spotkanie: Dinamo Raubichi-Rosja U18
Typ: over 8,5 bramki
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Taki duży over i taki kurs, na pierwszy rzut oka, chyba coś komuś się pomyliło. Ale wystarczy spojrzeć na tabele, Rosja U18 drugie miejsce, Dinamo Raubichi ostatnie miejsce i fatalna gra tego zespołu tracą mnóstwo bramek. Zagrali tylko jeden mecz z sobą i padł wynik 11-3 taki pogrom i w tym meczu liczę na powtórkę, a problemów z uzyskaniem takiego wyniku nie powinno być problemów bo Dinamo traci średnio 7 bramek na mecz, a że grają u siebie to raczej też coś strzelą.
⛔ 100
 
P 5

porucznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: FC Sunderland - Manchester City
Godz; 20;45
Typ: over 3.5
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bah
Analiza:
Jutro spotkają się zespoły, które mają zupełnie odmienne aspiracje. Gospodarz meczu Sunderland jak tylko może broni się przed spadkiem z różnym skutkiem. Gościom marzy się zapewne mistrzowski tytuł i po to przyjeżdżają do Sunderlandu - zdobyć pełną pulę 3 punktów, aby piąć się w górę w ligowej tabeli. Reasumując zapewne jedni i drudzy będą starali się atakować, co może przekładać się na bramki. Właściwie czuję, że to może być grad goli. Teraz fakty, które za tym przemawiają: w ostatnich meczach pomiędzy obiema ekipami padało minimum cztery bramki, właściwie tylko raz były cztery, zazwyczaj pięć. Następnie w ostatnich meczach z udziałem The Citizens padały 4 bramki. Sunderland również broni nie składa i strzeli zazwyczaj jedną czasem więcej bramek. Oba zespoły mają też czym postraszyć w ataku. Ze strony gospodarzy Jermain Defoe - 9 bramek w obecnym sezonie, a główna armata gości - Sergio Aguero uzbierał 12 trafień. Sunderland pokrywał over 3,5 w 47,8%, chyba właśnie dlatego okupuje dolną część tabeli, bardzo prawdopodobne, że goście podbiją im tę statystykę, jak również sami sobie - oni pokrywali over 3,5 w 34,8 %, zapewne głównie dzięki ostatnim wynikom. Dla bardziej ostrożnych polecam over 2,5 po kursie 1,66 - bardzo możliwe zdarzenie.

⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland-Manchester City
Typ: Manchester City i over 2.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierw przejdźmy do statystyk.
H2H pomiędzy Sunderlandem oraz Manchester City:
Manchester City 4:1 Sunderland
Sunderland 1:4 Manchester City
Manchester City 3:2 Sunderland
Sunderland 1:4 Manchester City
Manchester City 2:2 Sunderland
Przeważnie drużyna z Manchesteru na wyjazdach w ostatnich 5 meczach, pokrył aż 3 razy. Siła Manchesteru jest dobrze poukładana i każdy stara się wywiązywać ze swoich zadań. W Capital One drużyna z Manchesteru nie wyszła od początku do boju wyjściowym składem, lecz pół rezerwowy, pół z głównego składu. Myślę, że na kolejną kolejką, wyjdą w najmocniejszym składzie i jak dla mnie Manchester City od razu wyjdzie na początku bardzo ofensywnie by szybko złapać szybko oddech i strzelić bramkę, a wiadomo, że jedna bramka bądź dwie bramki do szatni dają bardzo dużą pewność. Z powodu absencji raczej nikogo z kluczowych nikogo nie powinno braknąć. Walczy o 1 miejsce wraz z drużyną Leicester i mam nadzieję, że będą chcieli pokazać kto &quot;rządzi w Anglii&quot;.
⛔ 100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Bournemouth
Typ: ponad 12 rzutów rożnych
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Analiza: Wybrałem dziś typ na więcej niż dwanaście rzutów rożnych w całym meczu. Mecz dwóch drużyn nabijających rzuty rożne. Grali ostatnio całkiem niedawno, bo 26.12.2015r i w tym meczu padło 19 rr na stadione Bournemouth, teraz czas na rewanż i myślę, że co najmniej 13 rożnych w tym meczu jest jak najbardziej możliwe. Liczba rzutów rożnych w ostatnich meczach Crystal Palace u siebie w PR to: 13 z Tottenham, 12 z Chelsea, 11 z Swansea, 13 z Southampton, 12 z Newcastle, 13 z Sunderland,
10 z Manchester Utd, 10 z West Ham, 11 z West Bromwich. Tak więc w każdym z tych meczy padało ponad 9 rożnych co już jest warte uwagi, bezpiecznie można zagrać np. ponad 10 rożnych. Po tym kursie 2.62 warto spróbować ten typ, ja gram za niedużą stawkę.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (NBA)
Godz. : 01:05
Spotkanie : Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ : Cleveland (-9)
Kurs : 2.62
Buk : Bet365
Analiza :
Ciężko powiedzieć, że to jest jakieś wielkie value, ciężko w ogóle mówić, że CC są w tym meczu bitym faworytem, ale Pacers grają bardzo chimerycznie i przeplatają dobre lub nawet bardzo dobre mecze, tymi dużo słabszymi.
CC po imponującej serii 4 kolejnych dosyć efektownych wygranych, dzisiaj spodziewam się kolejnej, ekipa LeBrona Jamesa naładowana jest jak kabanosy, wiedzą, że faza zasadnicza wchodzi w taki etap, gdzie każda wpadka może słono kosztować, tego meczu po prostu nie odpuszczą, a handicap -9 jest godny zaryzykowania. Cóż więcej można tu stwierdzić, wielką niespodzianką będzie nawiązanie walki Pacers a co dopiero ich wygrana, w handi można tu iść w ciemno.
⛔ 100
 
mathma 0

mathma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Wolverhampton - Bolton
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gra Bolton ostatnimi czasy nie wygląda najlepiej. Mają problem z wygrywaniem spotkań, w szczególności na wyjeździe, lecz stać ich na strzelenie bramki. Wilki ostatnie spotkanie zremisowały z QPR, wcześniejsze przegrały z Cardiff u siebie. Myślę, że jest to czas na zwycięstwo na własnym podwórku. Bilanse bramkowe zwiastują otwartą grę zespołów. Chęć zwycięstwa Wolverhampton oraz duże szanse na strzelenie bramki przez Bolton. Mój typ over 2.5.
✅ 90
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Brazylia mężczyźni
Godz. 22:30
Spotkanie: Macae Basquete - CA Paulistano
Typ: CA Paulistano (-4,5)
Kurs: 1.5
Bukmacher :Oddsring
Analiza
Na jutro wyszukałem spotkanie z brazylijskiej koszykówki panów. Spotkają się ze sobą zespoły Macae Basquete i CA Paulistano. Goście to aktualnie 3 drużyna w lidze, ale wyniki w ostatnich spotkaniach gorsze niż pod koniec tamtego roku kiedy to byli liderami ligi z 10 wygranymi i 2 porażkami. Ostatnie 5 spotkań tego zespołu to 2 wygrane i 3 porażki oraz oddanie pozycji lidera drużynie Flamengo. Na takich drużynach jak jutrzejsi gospodarze najlepiej odbić sobie niepowodzenia tym bardziej, że Macae Basquete końcówkę stycznia poza ostatnim spotkaniem z przeciętnym Rio Caro 61:62, kończyły wysokimi porażkami zarówno na własnym parkiecie (Bauru -33 i Franca -15 oraz wyjazdową porażką z liderem z Flamengo -30. CA Paulistano ostatnie wyjazdowe spotkanie wygrało z zespołem sąsiadującym w tabeli jutrzejszemu przeciwnikowi 68:85, więc ja stawiam, że jutro również słabiej dysponowanego przeciwnika wypunktują. Mój typ to co najmniej 5 punktowe zwycięstwo gości
✅ 50
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich City - Tottenham
Typ: Tottenham i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Przed nami 24 kolejka Premier League a w niej kilka ciekawych spotkań. Ja skoncentruję się na meczu Norwich z Tottenhamem, myślałem o tym meczu już wcześniej i chciałem polecić tutaj granie na zwycięstwo Totków. Z racji tego, że zostałem uprzedzony idę dalej i skłaniam się dodatkowo do BTS w tej potyczce. Swój typ argumentuję przede wszystkim tym, że Norwich na swoim stadionie gra bardzo ofensywnie w 11 dotychczasowych spotkaniach strzeliło 16 bramek a więc średnio prawie 1,5 bramki na mecz. Dodatkowo ich sytuacja w tabeli zaczyna robić się nieciekawa (mają tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową), a więc na pewno w tym spotkaniu powalczą o jak najkorzystniejszy wynik. W pamięci mam również ich ostatni mecz z Liverpoolem gdzie udało im się strzelić 4 bramki, niestety równocześnie tracąc 5... Jednak świadczy to o tym, że potrafią być groźni dodatkowo wspierani przez swoich wiernych fanów. Jestem więc przekonany że pokuszą się i w kolejnym meczu o choćby 1 trafienie. Jeśli chodzi o Koguty, to są oni w bardzo dobrej formie, na ostatnie 10 meczy tylko 2 remisy i 1 porażka przy 7 zwycięstwach, na papierze wygląda to całkiem nieźle. W tabeli plasują się na wysokiej 4 pozycji, tracą tylko 5 pkt do liderujących Lisów i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z takimi przeciętniakami jak Norwich jeśli na poważnie chcą się włączyć jeszcze w walkę o mistrzostwo. Spurs mają świetną ofensywę (41 strzelonych bramek- więcej strzelają tylko City i Leicester), z meczu na mecz coraz lepiej prezentuję się ich główna &quot;armata&quot; czyli Harry Kane oraz moim zdaniem jedno z odkryć tego sezonu 19-letni Dele Alli. Podsumowując, moim zdaniem są bardzo realne szanse powodzenia tego typu, a wysoki kurs wynagradza ryzyko zagrania go.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Anglia - Premier League)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland - Manchester City
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Przez kilka lat Sunderland był niewygodnym zespołem dla Manchesteru City. W Manchesterze City nie miało problemu żeby wygrywać, ale na boisku Sunderlandu często przegrywali. W końcu się przełamali i wygrali tam dwa ostatnie mecze. Choć Manchester City znalazł sposób, żeby regularnie ogrywać Sunderland, to nie są to zwycięstwa do zera. W siedmiu ostatnich meczach Sunderland strzelał przynajmniej jednego gola przeciwko Manchesterowi City. Czy teraz Manchester wygra mecz nie tracąc bramki? Raczej znowu coś stracą. Sunderland w trzech ostatnich meczach zaliczył BTS w pierwszej połowie meczu. Z Bournemouth było 1:1 po pierwszych 45 minutach. Taki sam wynik do przerwy był z Tottenhamem. Z Swansea przegrywali 1:2. Kolejny BTS w pierwszej połowie z udziałem Sunderlandu jest możliwy.
⛔ 100
 
T 0

tooomeeek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04.00
Spotkanie: Sacramento Kings - Milwaukee Bucks
Typ: Bucks - 4,5pkt
Kurs: 2.75
Bukmacher: BET365
Analiza:
Sprawa jest prosta, Kings ostatnio pod formą, dzisiaj wypada dwóch starterów z Sacramento: Cousins i McLemore i jakoś nie widzę ich wygranej z Bucks. Co ostatnio wyprawiał Cousins wszyscy wiedzą, jak zagra dobry mecz to Kings wygrywają, jak nie wejdzie za dobrze w mecz to wtopa. Normalnie grałbym na gospodarzy, ale w takich okolicznościach stawiam na Bucks!
⛔ 100
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Na tapetę biorę jutrzejsze spotkanie pomiędzy liderem Leicester i zajmującym siódmą pozycję Liverpoolu. Jak zawsze Leicester jest niedoceniany i kursy na nich są zawyżone. Zacznę od gości, Liverpool w tygodniu rozegrał dwa ciężkie spotkania pucharowe, we wtorek ze Stoke gdzie wystąpiło wielu piłkarzy podstawowego składu, spotkanie zostało rozstrzygnięte po karnych, oraz w sobotę z West Hamem. The Reds mają ostatnio bardzo ciężki terminarz, rozegrali w ciągu miesiąca aż 9 spotkań ! Klopp nie odpuszcza żadnych rozgrywek. Niemiec wciąż nie może skorzystać z Coutinho, Sturrigde&#39;a, Skrtela i Origiego. Ogólnie Liverpool nie gra źle, Firmino pod nieobecność Coutinho bierze ciężar gry na siebie i wychodzi mu to całkiem dobrze. Jutro jednak Liverpool zmierzy się z największą niespodzianką tego sezonu, dotychczasowym liderem, ekipą Lisów. Co można o nich powiedzieć ? Ano, że ostatnio mieli niewielką zadyszkę, ekipa ta nie jest przyzwyczajona do gry co 3 dni, ale chyba wszystko wraca do normy. Ostatnio ograli u siebie bardzo silne Stoke 3:0, znów bramkę zdobył Vardy, który ostatnio się trochę zaciął. Ostatnią porażkę Lisy poniosły... 26 września ubiegłego roku ! Nie przypuszczam, żeby jutro miało się to powtórzyć. Mieli aż tydzień wolnego, będą bardziej wypoczęci, po za tym u siebie grają bardzo dobrze, myślę że to będzie bardzo dobry mecz, dość overowy, ale jednak ostatecznie to Lisy będą górą.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
beatabookies 99

beatabookies

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich City - Tottenham
Typ: Rzuty rożne (EH -1) Tottenham
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Tottenham regularnie daje mi zarabiać na rzutach rożnych, więc dlaczego miałoby być inaczej tym razem? Tottenham biorąc serię ostatnich 5 spotkań jest liderem ligi angielskiej, grając bardzo ofensywną i miłą dla oka piłkę. Wpierając się statystykami ostatnich meczów:
Crystal Palace - Tottenham Hotspur 3-10
Tottenham Hotspur - Sunderland 11-3
Tottenham Hotspur - Leicester City 16-8
Norwich City - Liverpool 3-3
AFC Bournemouth - Norwich City 5-3
Stoke City - Norwich City 7-3
Spodziewałem się na to spotkanie linii -3. -2 uważałbym za value. -1 uważam za bonus.
Pozdrawiam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 8

jogurtnik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Leicester wciąż, pomimo prowadzenia w lidze angielskiej, jest niedoceniany przez bukmacherów. Bet366 oferuje nam kurs na zwyciestwo 2.70 a przecież Lisy przegrały tylko dwa mecze w tym sezonie a u siebie tylko jeden. The Reds natomiast są bardzo niestabilni. W samym tylko styczniu zagrali 9 spotkań z czego powstał bilans 3-3-3. Myślę, że z takim kursem i tym jak sobie radzi do tej pory Leicester, warto postawić na zwyciestwo obecnego lidera najlepszej ligi piłkarskiej na świecie.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: West Ham - Aston Villa
Godz; 20:45
Typ: West Ham
Kurs: 1.86
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Argumenty we wcześniejszych typach na Aston Ville naprawdę zacne... nie mąćcie ludziom, którzy jeszcze zdecydują się zagrać takie typy jak czysta 2 na AV po 4.75 po takiej analizie, bo tak nie jest. Powinna się przełamać, bo szuka punktów z każdym? Proszę, a co to ma do rzeczy? Młoty zagrały świetny mecz z City i nie będzie absurdem, jeśli napiszę, że The Citizens mieli farta, że wywieźli od dzisiejszych gospodarzy tylko, a może i aż punkt. Wrócił Payet po kontuzji i od razu gra West Ham&#39;u wygląda znacznie lepiej, wprowadzając wiele chaosu w szeregach obronnych jakiegokolwiek rywala. Muszą trzymać się blisko pucharów, a jeśli chcą tego uczynić - obowiązkiem jest z takich meczów jak ten, wynosić komplet punktów. No lepszej okazji do tego nie będzie. Ostatnio pisałem na temat Aston Villi, gdzie podejmowali kilka poziomów niższy zespół w pucharze, który wygrali 2-0. Ok, wszystko fajnie, ale bez przesady.. już City rezerwowym składem ostatnio zweryfikowali ich formę - młucąc ich na wyjeździe 0:4.
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 2, Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niort - Nancy
Typ: Over 2 (azjan)
Kurs: 1.82
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W meczach z udziałem Nancy średnio 2.43 gola na mecz, w meczach z udziałem Niort 2,13. Nancy lider rozgrywek, ostatnio wygrana 3:1 i porażka 3:4. Niort ostatni mecz 0:0, ale kilka poprzednich spotkań ze sporą liczbą goli: 0:3, 2:3, 2:2, 2:3. Czysto statystycznie całkiem dobrze to wygląda, ale istotne będą w tym meczu ubytki defensywne z obu stron. Goście bez: Assembe (Bramkarz 22M), Muratori (Obrońca 23M), Lenglet (Obrońca 22M/1G), Guidileye (Pomocnik 20M), Maouassa (Obroca 3M/1G), Diagne (Obrońca 1M). Niort bez: Choplin (Obrońca 21M), Sans (Obrońca 14M/1G), Tigroudja (Pomocnik 14M/1G), Omrani (Pomocnik 9M), Dabasse (Napastnik 6M). Osłabiony lider tak czy siak jedzie po komplet punktów, over warty do zagrania.
Zapraszam do mojego tematu z typami -&gt; tutaj
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Championship
Spotkanie: Wolves - Bolton
Godz: 20:45
Typ: X/1
Kurs: 4.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 29 kolejki angielskiej The Championship. Zmierzą się Wolverhmapton FC z Bolton FC. Zespół Michała Żyry zajmuje 12 pozycję w tabeli i chce przerwać 2 meczową passę bez wygranej. Przegrali z Cardiff 1-3 (gol Żyry i kontuzja), by zremisować później 1:1 z QPR na wyjezdzie (zaprezentowali się nieźle). Żyro na ten mecz powinien wrócić. 38 punktów to wynik mierny, ale przede wszystkim chcą poprawić grę u siebie - tylko 4 zwycięstwa z 14 spotkań. Wolves moim zdaniem są sporo lepszym zespołem od Boltonu więc grałbym &quot;1&quot; niezależnie od wszystkiego. Goście już jakiś czas, 2-3 sezony walczą jedynie o utrzymanie w lidze. W poprzednim ledwo się im udało, też na wyjazdach byli bardzo słabi. Na półmetku rozgrywek mieli 1 zwycięstwo, dziś mają 0. Bramki 9:31. Jakby to skomentować to pozytywów ciężko zobaczyć. Bolton 16 razy remisował do przerwy, 9 razy przegrywał do przerwy. Sporo wyższy współczynnik jednak remisów, więc warto spróbować, szczególnie że Wolves nie są ekipą która rozstrzeliwuje rywali.
⛔ 100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Liverpool pierwszy zdobędzie 7 rzutów rożnych.
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 4 meczach PL w tym roku kalendarzowym LFC 3-krotnie zdobył więcej rożnych niż przeciwnik i to mając za rywali takie firmy jak: West Ham United (9:3, wyjazd), Arsenal (9:3, dom) i Manchester United (5:4, dom). Liverpool mając w środku pola kreatywnych zawodników, zdolnych przejąć grę potrafi przedostać się w okolice pola karnego rywali, potem jednak często brakuje jakości, czy to przy strzałach, czy przy dośrodkowaniach.
W 4tym tegorocznym meczu z Norwich było 3:3 w rożnych, jednak to było dość osobliwe spotkanie w każdym aspekcie (wynik 5:4 dla LFC).
Dodatkowego argumentu upatruje w rywalu. Leicester wydaje mi się być faworytem do wygrania meczu (LFC nie imponuje formą w ostatnich tygodniach) więc od momentu prawdopodobnego przejęcia prowadzenia ataki LFC na bramkę Schmeichela będą jeszce częstsze.
Typ ryzykowny do konkursu. Dla wolących pewniejsze rozwiązania polecam typ: kto zdobędzie więcej rożnych, gdzie kurs na LFC wynosi 1,9.
Powodzenia
✅ 200
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: Coric - Berrer
Typ: Berrer
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Data i godzina: 2.02.2016 - 15:00
Analiza: Spotkanie 1 rundy na turnieju we francuskim Montpellier pomiędzy graczami z Chorwacji i Niemiec. W roli faworyta będzie występował młody 19- letni Chorwat, który w swojej krótkiej karierze poonał już takie tuzy jak Nadal czy Murray. Zajmuje wysokie miejsce w rankingu, w 4 dziesiątce rankingi. Miał być objawieniem Australian Open a tymczasem odpadł dosyć niespodziewanie w 1 rundzie. Jeśli chodzi o grę w hali to Coric nie miał zbyt dobrych wyników w poprzednim sezonie, bilans 2-5, ale trzeba mu oddać że brał udział w turniejach z wysoką rangą i z byle kim nie przegrywał. Dlaczego Berrer? Za Niemcem bez wątpienia przemawia doświadczenie i ogranie w hali. 400 spotkań rozegranych w hali w trakcie całej kariery robi duże wrażenie i do tego bilans 253-150, co prawda większość w turniejach słabo obsadzonych ale sam fakt świadczy o dużym ograniu Niemca i o różnorodności graczy z jakimi miał okazję grać. Bilans spotkań na korzyść Niemca, warto spróbować moim zdaniem value.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
unique 41

unique

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Stoke City
Typ: Manchester United wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Manchester podejmuje u siebie The Potters. Spotkanie powinno toczyć się głównie w środku pola. Obie ekipy ostatnio nie błyszczą, zwłaszcza Diabły. W 1 meczu między tymi drużynami padł wynik 2-0 dla Stoke. Bramki w tym jedną kuriozalną po błędzie Depay&#39;a strzelił Bojan. Dziś obstawiam wyrównany mecz lecz z minimalną przewagą dla gospodarzy. Na początku chodził mi po głowie typ under 1.5 gola w tym spotkaniu ale coś czuję, że Czerwone Diabły strzelą tą 1 bramkę i wygrają 1-0 z Garncarzami. Obie ekipy bez kilku ważnych piłkarzy lecz to w ekipie gości więcej ważnych braków - Adam, Cameron, Given, Shawcross i Wilson. Natomiast w United kontuzje piłkarzy, którzy z tymi problemami borykają się dłużej czyli Jones, Powell, Rojo, Schweinsteiger, Shaw, Valencia, Young. Mój typ: 1-0.
⛔ 100
 
stanley-63 773,1K

stanley-63

Typer
⚽ Klubowe Towarzyskie
Godzina 11:00
Astra Giurgiu : Korona Kielce
Astra Giurgiu strzeli over 2.5 gola
- 3.80 / Sportingbet

Dziś znowu towarzysko . obie ekipy przebywają na zgrupowaniu na Cyprze i tam też zostanie rozegrane to spotkanie , Astra czyli lider Rumuńskiej 1 ligi która po 23 kolejkach ma bilans 13-7-3 i br. 38:26 podejmować będzie naszą Kielecką Koronę o której chyba nie zbyt wiele pozytywnego można napisać bo po 21 kolejkach naszej Ekstraklasy ich bilans to 6-6-9 i br. 16:23 i już chyba po tych statystykach można wiele wyczytać , wiem że to mecz towarzyski i zapewne drużyny nie będą grać w optymalnych składach a na boisku zobaczymy wielu zmienników ale pomimo wszystko w Koronie brak jest napastników , Korona podczas tego zgrupowania na Cyprze rozegrała już mecz z Litewskim Atlantasem Kłajpeda przegrywając 1:0 i w tym meczu również było widać że w Koronie potrzebny jest od zaraz jakiś dobry napastnik dlatego też liczę że dziś Astra która wcześniej pokonała Grużińskie Torpedo Kutaisi 5:1 dzisiaj również nie będzie miała problemów z umieszczeniem piłki w bramce Korony bo w/g mnie są zespołem zdecydowanie lepszym od Korony , stąd też u mnie typ na gole ze strony Astry !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom