>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Lisy + over 2.5 gola
Kurs: 4.33
Buk: bet365

Podobnie jak większość osób tak samo i ja myślałem, że kończy się dominacja Lisów od momentu kiedy zaczął im się ciężki kalendarz w lidze, a tu jednak Lisy całkiem dobrze, ograny Everton, Chelsea, Totki, remis z City i przegrana z The Reds więc 10/15 pkt ugranych, a tacy rywale jak Arsenal i City gubili pkt i dalej na pozycji lidera mamy zespół z King Power Stadium i Liga Mistrzów w przyszłym sezonie jak najbardziej w zasięgu. W Liverpoolu dalej szpital, prawdopodobnie brak Skrtela, Gomeza, Ingsa i Origi do tego dzisiejsi goście grają w kratkę widać zrywy i bardzo dobra grę The Reds ale wg mnie w dalszym ciągu nie jest to stabilny zespół, a Lisy będą chciały wziąć rewanż za ostatnią porażkę z przed ponad miesiąca gdy przegrali z Liverpoolem 1:0. Nie widzę też kolejnego underu stąd mój typ na over 2.5, Lisy u siebie średnio 1.7 b/m, a The Reds na wyjeździe 1.5 b/m. Do tego Vardy znowu zaczął strzelać więc przy dobrych lotach i powrocie do formy całej ofensywy Lester, Lisy same mogą pokryć ten over.
Lisy bez kontuzji więc zobaczymy pewnie taką 11:
Schmeichel, Fuchs, Morgan, Simpson, Huth, Kante, Dinkwater, Mahrez, Albrighton z Vardym i Okazakim w ataku.
⛔ 100
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
ATP Montpellier 1/16
15:00
S.Darcis vs D.Brown
Typ: Darcis
Kurs: 2,25
Buk: bet365
Darcis w rankingu na 106 miejscu, ostatnio porazka w 1. rundzie AO 2:3 w zaciętym pojedynku z Pellą. Brown 133 w rankingu, przebijal sie w quali w Montpelier (dwa starcia po 2:1 dla niego), w AO odpadł w 1. rundzie qualifikacji. Starcie h2h na korzyść Darcisa na jesieni 2014. Biorąc powyższe pod uwagę jak i solidność Darcisa i himerycznosc Browna uważam ze warto postawić po ladnym kursie na tego pierwszego
⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United – Stoke
Typ: over 2.5 goli Man.Utd w meczu
Kurs: 4.00
Buk: Unibet
Godz. 21:00
Analiza:
Dzisiaj w Manchesterze dojdzie do ciekawego pojedynku Utd ze Stoke, gospodarze w ostatnich sezonach może nie należą do ligowych wyjadaczy ale systematycznie walczą o górne lokaty co za tym idzie występy w LM, nie ma zatem co pisać jak większość że Diabły są bez formy, mają swoje potknięcia jak min z Southampton u siebie ale mają też zwycięstwo z Liverpoolem na wyjeździe i te punkciki do wypracowania jakiejś sensownej pozycji na koniec sezonu systematycznie jakoś udaje się ciułać.Stoke wymagający przeciwnik, w meczach z United w ostatnich latach dużo bramek nie padało, ale ta tradycja kiedyś się zmieni.Stoke ostatnie mecze gra nieskutecznie, stracili w Leicester 3 gole nie trafiając ani razu do siatki, zremisowali co prawda u siebie z Arsenalem ale ogólnie ich pozycja w tabeli i dorobek punktowy wróży jedynie pewny byt, mało prawdopodobny występ w Lidze Europejskiej która na wyspach raczej nikogo nie elektryzuję.Manchester Utd obecnie na 5 miejscu czyli granicy LE a LM z dorobkiem 37pkt 5 pkt straty do 4 Tottenhamu wyżej można powiedzieć walka o podium, Utd nie może przechodzić obojętnie obok ligowych spotkań, choć zapewne jakieś potknięcie znowu się zdarzy do myślę że nie dwie kolejki z rzędu, teraz pora na kilka kompletów z niżej notowanymi klubami PL
✅ 300
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sofia
Godzina: 12:30
Spotkanie: Damir Dzhumur - Jiri Vesely
Typ: Dzhumur +4.0 gema AH
Kurs: 1.64
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2h 2-0 na korzyść Bośniaka, który dobrze zaprezentował się na Australian Open pokonując faworyzowanego Kyle&#39;a Edmunda oraz urywając seta Davidowi Goffinowi. Z kolei Jiri Vesely słaba forma u progu sezonu. Jedna wygrana na Hopmanie z kończącym karierę Lleytonem Hewittem, a następnie porażka z Roberto Bautistą-Ahutem oraz Renzo Olivo na Wielkim Szlemie. W mojej ocenie bukmacherzy niezasadnie aż tak mocno faworyzują Czecha. Jeśli nawet nasz południowy sąsiad (choć wychowany głównie w Niemczech) dzisiaj wygra, to i tak Bośniak w obecnej formie powinien spokojnie pokryć gemowy handicap w wysokości +4.0. Typ może być przegrany tylko w przypadku porażki pięcioma gemami lub więcej. Ja tu jednak upatruję nawet niespodzianki w postaci wygranej Dzhumura, który wydaje się mieć patenta na Vesely&#39;ego.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 2
Godzina 20:45
Sheffield Wed - Burnley
Over 3.5 gola
4.80
Unibet

We wtorkowy wieczór zostanie rozegrana kolejna seria spotkań w angielskiej Championshi. W jednym z pojedynków zmierzy się ze sobą Sheffield Wed i Burnley. Gospodarze to 7 drużyna w rozgrywkach, a goście plasują się na 3 miejscu w tabeli. Zapowiada się ciekawe spotkanie. Typuję na over 3.5 gola. Przede wszystkim kieruję się statystykami obu drużyn w bieżącym sezonie. Sheffield na 28 spotkań zaliczyło 10 razy over 3.5 gola co jest 2 wynikiem w lidze. Goście zanotowali 9 meczy gdzie wpadały minimum 4 gole. Obie drużyny są w czołówce jeśli chodzi o wyniki over 3.5 gola. Co ciekawe pierwsze spotkanie między tymi ekipami w rundzie jesiennej zakończyło się wynikiem 3:1, a więc padło powyżej 3.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem również nie zabraknie goli i każda z ekip będzie chciała zgarnąć 3 punkty. Zagrają ze sobą jedne z najlepszych ofensyw w lidze. Burnley strzeliło już 46 goli (najlepszy bilans wśród 24 ligowych drużyn), a Sheffield zdobyło 42 gole (4 rezultat w lidze). Liczę szczególnie na Andre Graya (Burnley) , który z 17 golami jest obecnie króle strzelców. Mój typ to 3:2 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
O 16

odlin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 12:05 (Może ulec zmianie)
Spotkanie: Bemelmans - Sousa
Typ: 0:2
Kurs: 1.74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsze spotkanie w ramach turnieju we Francji.
Sousa nie powinien mieć żadnych problemów z będącym w złej formie Bemalansem. Od początku do końca dwóch setów powinien być w pełni zmobilizowany, by w rezultacie podejść mniej zmęczonym do kolejnego spotkania.
Tylko Unibet tak wyskoczył z kursem przed szereg, reszta buków ok. 1,6
Warto zagrać, polecam!
Dla szukających dobrego AKO polecam też czysty win Sousy- kurs 1,23- również UNIBET
⛔ 100
 
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia 1
Godzina 20:45
Spotkanie: Arsenal - Southampton
Typ: Arsenal Win
Kurs: 1.80
Buk: Betsson
Analiza:

Typując mecz opieram się na fakcie że Arsenal zagra dzisiaj na własnym boisku oraz na powrocie do pierwszej drużyny kluczowych graczy. W dniu dzisiejszym prawdopodobnie od pierwszej minuty zagrają Sanchez i Ozil. Alexis wraca po dłuższej przerwie i w ostatnim pucharowym meczu z Burnley pokazał jak ważnym jest ogniwem w drużynie Wengera zaliczając asystę i strzelając bramkę. Ozil - król asyst tego sezonu, widać było jego brak w poprzednich spotkaniach. Ostatni mecz tych drużyn skończył się co prawda porażką Kanonierów aż 4:0, natomiast uważam, że ten mecz po prostu trochę zlekceważyli nie grając optymalnym wtedy składem.
Jak wspomniałem bardzo mocnym argumentem przemawiającym za drużyną gospodarzy jest fakt, że w ostatnich 10 meczach na własnym stadionie zwyciężali 8 razy, 1 remisowali i pechowa ostatnio porażka z Chelsea gdzie czerwona kartka na początku spotkania ustawiła cały mecz.
Jestem przekonany o dzisiejszym zwycięstwie Arsenalu i rewanżu za ostatni mecz. Polecam również Arsenal -1,5 po całkiem dobrym kursie 3,1 ????
⛔ 100
 
R 62

ricardos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo - AS Roma
Typ: oba zespoły strzelą
Kur: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Ciężki mecz dla obu drużyn. Walka o miejsce premiowane grą w pucharach. Sassuolo trochę „spuściło z tonu” ale dalej jest w grze. Roma ostatnio wygląda lepiej w statystykach ale ostatnie wygrane mecze z zespołami z samego dołu tabeli nie odzwierciedlają pełnej wartości. Obronę ma dziurawą a w dodatku nie zagra Lucas Digne -ofensywnie grający lewy obrońca/1gol 2 asysty/. Każdy wynik jest możliwy, chyba najbezpieczniejszy będzie typ że obie drużyny strzelą. Obie drużyny tylko w 3 meczach ligowych nie strzelały bramki
W rundzie jesiennej
20.09. 20:45 AS Roma - Sassuolo 2-2 1-2
Najważniejsze absencje:
Sassuolo
Emanuele Terranova - stoper
Simone Missiroli – pomocnik
Roma
Lucas Digne boczny obrońca
Iago Falque – pomocnik
⛔ 100
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Sofia
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Kohlschreiber P. - Stakhovsky S.
Typ:
2
Kurs: 3,62
Bukmacher: pinnacle
Analiza:

Kohli spuścił z tonu, wiek robi swoje, powoli oddala się od czołówki tenisowej w rankingu, z kim ma wygrać to jeszcze wygra (Janowicze, Beckery) a tak po za tym bez lepszych spotkań od ponad pół roku. Hala w Bułgarii zdaję się być dość szybka, co może Stachowskiemu pomóc w spokojnym utrzymywaniu swych gemów. Kiedy Ukrainiec nie pajacuje, potrafi dać świetne spotkania, nie wystrzeliwuję się w wymianach a sam je urozmaica różnymi technicznymi zagraniami, nie uważam go za gracza słabszego od Niemca. Po za tym za tydzień 500tka w Rotterdamie i tam niech Kohli kieruje swe siły.
⛔ 100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ODWIEDZAJCIE, KOMENTUJCIE, TYPUJCIE!!

Dyscyplina: Futsal - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Węgry
Typ: Węgry +4,5
Kurs: 1,990
Bukmacher: pinnacle

VS

Hiszpania - Węgry
Typ: Węgry +4,5 gola @ 1,990 Pinnacl [/center]

Z tego co czytałem różne newsy przed momentem to Hiszpanie mają problem z kontuzjami. Wiem, że Hiszpania to hegemon, wiem, że Węgry wiele nie znaczą, ale pierwszy mecz, a to jest turniej więc typ wydaje się zasadny po tym co napiszę za moment.

Początkowo lista powołanych na turniej wyglądała tak:
Porteros: Juanjo (Benfica –Portugal-), Paco Sedano (FC Barcelona Lassa), Jesús Herrero (Movistar Inter).
Cierres: José Ruíz (ElPozo Murcia), Ortiz (Movistar Inter), Aicardo (FC Barcelona Lassa).
Alas: Pola (Movistar Inter), Miguelín (ElPozo Murcia), Rivillos (Movistar Inter), Adri (ElPozo Murcia), Lin (FC Barcelona Lassa).
Ala-pívot: Raúl Campos (ElPozo Murcia).
Pívots: Álex (ElPozo Murcia), Fernandao (Dínamo de Moscú –Rusia-).
Już wiadomo, że z listy wypadl Fernandao, a w jego miejsce powołany został Rafa Usin.
Aicardo doznał kontuzji kilka dni po ogłoszeniu powołań. Adri kontuzja, do tego jeszcze Carlos Ortiz problemy fizyczne i w meczach z Węgrami i Ukrainą ma odpoczywać około 7-8 dni i szykować się na faze pucharową z tego co doczytałem. Dodatkowo w ogóle z powodu kontuzji nie został powołany Sergio Lozano bo się leczy od października. Czyli pięć ważnych postaci w zespole Hiszpanii wypada z tego co napisane zostało na stronie MARCA -&gt; http://www.marca.com/futbol/futbol-sala/europeo/2016/01/29/56ab90b5268e3ee0798b45ad.html i http://www.marca.com/futbol/futbol-sala/2016/01/31/56ae43e9e2704e922c8b45c3.html
Aicardo, Fernandao, Adri, Carlos Ortiz i Sergio Lozano to już wyjadacze na takich turniejach jak ME, każdy z nich miał na koncie po kilkanaście gier w poprzednich turniejach.
Hiszpania nadal jest groźna wiadomo bo liga hiszpańska obok rosyjskiej i włoskiej najlepsza na świecie. kadra szeroka. Wciąż w składzie jest Miguelin, Lin czy Pola i to powinny być najważniejsze postaci Hiszpanów, do tego mocny punkt w bramce Paco Sedano.
Hiszpanie jeszcze tydzień temu grali sparing z Polską i wygrali 9:2. Gole tam strzelali Mario Rivillos 1, 27, José Ruiz 6, Bebé 8, Raúl Campos 12, Lin 13, Álex Yepes 31, Andresito 33, Carlos Ortiz 36.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że Hiszpania z Węgrami mierzyła się już podczas turnieju kwalifikacyjnego w Skopje. Hiszpania wygrałą wtedy 5:0, a hattrick zdobyl Miguelin, a po jednej bramce dołożyli Lin i Alex. Ale do przerwy utrzymywało się 1-0.
Poprzednie ME i inauguracyjny mecz Hiszpanów to zaskakujące 3:3 z Chorwacją!
Węgrzy na Euro są po raz trzeci w historii, poprzednie dwa razy kończyli udział w fazie grupowej. Owszem nie są jakimś hegemonem. Nie spodziewam się żeby Hiszpania nie wygrała, ale wobec tylu absencji kluczowych graczy myślę, że wacale jakoś wysoko nie wygrają. Niby w eliminacjach 5:0 jak wspominałem, ale to jest turniej, nie ma co wszystkiego kłaść na szalę w pierwszym meczu już. Węgrzy się będą rozpaczliwie bronić zapewne, a Hiszpania może trochę walić głową w mur.
Przestrogą dla Węgrów może być mecz Hiszpanów z Polakami, po którym widąc wyraźnie, że 6 z 9 goli Polacy stracili po stałych fragmentach, rożnych czy autach. Węgrzy muszą baczniej pilnować rywala. Wystarczy popatrzeć na ten filmik
https://www.youtube.com/watch?v=GJga-VNcbIs
✅ 99
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Sunderland- Manchester City
Typ:
2
Kurs: 1,45
Bukmacher: Expekt.com
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz Sunderland - Manchester City w angielskiej Premier League.
Faworytem tego spotkania są goście z Manchesteru którzy aspirują do tytułu mistrzowskiego a mają 3 pkt straty do prowadzącego Leicester .
Dzisiaj jest doskonała okazja na zbliżenie sie do Leicester ale także na odskoczenie najgrozniejszym rywalom. Otóż dzisiaj na King Power Stadium Leicester zmierzy sie z Liverpoolem także szansa na stratę pkt jest ogromna.
Także pozostali rywale nie mają łatwych rywali : Arsenal z Southampton , Manchester United z Stoke a Tottenham z nieprzewidywalnym Norwich.Dlatego Aguero i spółka tego meczu nie odpuszczą
Sytuacja w tabeli doskonale obrazuje faworyta tego spotkania .
Manchester City jest 2 z 47 pkt na koncie tyle samo co Arsenal a 3 pkt za Leicester.
Sunderland znajduje się w strefie spadkowej na 19 miejscu z 19 pkt .
Najlepszym strzelcem City jest Aguero z 12 golami a Sunderlandu Defoe z 9 golami .
Dzisiaj zdecydowanym faworytem są goście i liczę na ich zwycięstwo .
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, VHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Toros Neftekamsk - Ermak Angarsk
Typ: 2
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
ANALIZA:
Dla mnie jedno z ciekawszych spotkań z dzisiejszej kolejki VHL bowiem dzisiaj zagrają dwie drużyny z czołówki. Gospodarze obecnie plasujący się na trzeciej pozycji, wydają się być w dobrej formie. W tym roku z dziewięciu spotkań przegrali tylko czterokrotnie, ale w ostatnim czasie na własnej hali nie idzie im zbyt dobrze. W ostatnim czasie to właśnie u siebie tracą punkty, bo przegrali aż trzykrotnie na pięć rozegranych spotkań. Co przekonało mnie, aby dzisiaj postawić na gości? Ano oczywiście ich dobra forma. Jak na szóstą drużynę ligi to tegoroczny bilans pięciu zwycięstw na osiem spotkań wydaję się być przyzwoitym osiągnięciem. Dzisiaj jednak gości czeka niełatwe wyzwanie, ale z zawodnikami Toros Neftekamsk, wygrywali już w przeszłości kilkukrotnie. Bilans H2H obu drużyn to 9-8 na korzyść gospodarzy. Ja chciałbym jednak zauważyć, że ostatnie dwa pojedynki na lodzie Neftekamsk, kończyły się zwycięstwami przyjezdnych, ostatni raz 21.01.15 w stosunku 1:4. &lt;br&gt;
Według mnie to goście wyjdą dziś zwycięsko z tego starcia. Nie są faworytami, ale wiele czynników wskazuję, że mogą sprawić niespodziankę. Jeśli kogoś odstrasza kurs, można spróbować na zwycięstwo łącznie z ET i karnymi. (2.25) Pozdrawiam!
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina:Hoke - Szwecja SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Malmo - Orebro
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz w lidze szwedzkiej pomiędzy beniaminkiem z Malmo i Orebro. Jest to mecz drużyn z dolnej części tabeli i sąsiadujących ze sobą. Malmo jest 11 i traci do 10 Orebro 12 pkt. Więc jest to szansa,aby zbliżyć się do rywala i jednocześnie nawiązać walkę o miejsce w barażach o playoff (1/8 finału) . Uważam że Malmo jest wstanie sięgnąć po komplet punktów w tym meczu. Obie drużyny nie zachwycają w ostatnich pięciu meczach wygrały tylko raz. Ale Malmo odniosło ostatnio zwycięstwo ( po dogrywce 2-1) na tafli pretendenta do tytułu w Skelleftea. Natomiast Orebro dwa ostatnie mecze przegrało z innym beniaminkiem z Karlskrona (4-1 , 8-2), która jest najgorszą drużyną w lidze i tylko 4 razy udało im się uzyskać komplet punktów. W tym sezonie zagrają ze sobą już po raz 4 i we wszystkich poprzednich meczach, górą było Malmo ( ostatnio w Orebro po dogrywce 2-1).
⛔ 100
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich - Tottenham
Typ: BTS
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś na Carrow Road przyjeżdża Tottenham, który ma wielki apetyt na kolejny komplet punktów, ale na pewno nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, bowiem Kanarki już nie raz pokazywały, że potrafią walczyć z drużynami teoretycznie mocniejszymi, zwłaszcza na własnym stadionie. U siebie (4-3-4, 16:15) wyglądają nieźle i urywali już punkty takim zespołom jak np. Arsenal, Everton czy Southampton. Norwich przystąpi do tego meczu bez większych problemów kadrowych, zawieszony jest jedynie O&#39;Neil, tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie.
Koguty natomiast w ostatnich meczach wyglądają bardzo dobrze i tracą jedynie 5 punktów do lidera - Leicesteru, oraz 2 oczka do City i Arsenalu. Przed tygodniem bardzo dobry mecz na Selhurst Park, gdzie pokonali Crystal Palace 1:3, ale coś mi się wydaje, że w dzisiejszym meczu nie będzie już tak łatwo. Na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze (5-5-1, 19:10) a jedyną porażkę zanotowali w pierwszej kolejce, kiedy to przegrali z Manchesterem United 1:0. Co ciekawe, później rozegrali na wyjazdach 15 spotkań (wliczając Ligę Europejską i krajowe puchary) i w każdym z tych meczów zdobywali przynajmniej jedną bramkę.
W ostatnim bezpośrednim meczu Tottenham rozbił u siebie Norwich, wygrywając 3:0. Tym razem liczę na bardziej wyrównane spotkanie i spodziewam się bramek z obu stron.
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Stoke City
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wiele juz zostalo napisane o tym meczu - dodam jeszcze kilka zdan uzasadnienia,
Na poczatek statystyczna ciekawostka .Old Trafford nie jest ulubionym miejscem dle druzyny dzisiejszych gosci; od 2008r MU siedem razy grali u siebie ze Stoke i wszystkie te potyczki wygrali.
Wiem , ze dzis to inna druzyna , ze nastepcy Alexa nie spelniaja pokladanych w nich nadzieji
dzis MU pod obstrzalem - slaba gra , brak wynikow zadawalajacych kibicow co bylo widac po ostatnim przegranym domowym meczu.
Jezeli zawodnikom zalezy na utrzymaniu posady przez ich trenera musza dzis wygrac.
Co do gosci to druzyna solidna , ale zawodnicy beda miec ostatnie porazki w glowie.
w ciagu kilku dni odpadli z obu pucharow , wysoka porazka z Leicester to przekonalo mnie by dzis postawic na MU.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia 1
Godzina 20:45
Spotkanie: Arsenal - Southampton
Typ: BTS
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Arsenal po nieudanym meczu z Chelsea będzie szukał 3 punktów biorąc pod uwagę to, że Leicester mierzy się z Liverpoolem, więc o bramkę z ich strony można być spokojnym, biorąc pod uwagę, że od Forstera[br.Southampton] lepsi kapitulowali na Emirates. Ekipa przyjezdna ostatnio zwyciężyła z Man Utd na wyjeździe 0:1, jednak nie wiem czy jest się czym podniecać patrząc na United w tym sezonie, zresztą osobiście uważam, że pokonać DG to nie jest jakiś wyczyn [oczywiście to tylko moja opinia], natomiast Southampton jest w stanie zagrać dobrze kontrą oraz mają nie byle jakich ofensywnych zawodników m.in : Shane Long, który prezentował swoje umiejętności np. z Polską w trakcie kwalifikacji do mundialu czy też Charlie Austin, który sezon czy dwa temu był w czołówce strzelców BPL reprezentując jeszcze barwy QPR. Myślę, że wynik meczu będzie wyglądał mniej więcej 3:1 / 3:2. Dodam jeszcze, że w defensywie Arsenalu zabraknie Mertesackera pauzującego za kartkę z Chelsea, co będzie zauważalne na rożnych, prawdopodobnie wystąpi mniej doświadczony od Niemca Gabriel, który grał ostatnio z Burnley w pucharze, zaliczając całkiem przyzwoity występ. Zawsze można też liczyć, że Gibbs kogoś skosi i zabraknie obrońcy jak ostatnio, co doprowadzi do straty bramki :p
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sofia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Darcis S. - Brown D.
Typ: Darcis Dw 2-1
Kurs: 5
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Na dziś przygotowałem ciekawe spotkanie dwóch tytanowych serwisantów.
Belg Darcis jest aktualnie na 106 pozycji w rankingu i mierzy się z Niemcem Brownem który plasuje się na 133 pozycji. Postanowiłem w tym spotkaniu zagrać dokładny wynik na Belga.Nie jest on jakoś na wznoszącej formie ,ale moim zdaniem powinien wygrać w 3 setach z Niemcem. Na hardzie potrafi grać równie dobrze jak i na kortach ziemnych. Na 10 rozgrywanych ostatnich spotkań zdołał wygrać zaledwie 3 a 7 przegrał. W tej 7 przegrywał między innymi z Federrerem, Lorenzim , Texierią,Gasquetem i Pellą. Jak widać pogrywał z dość dobrymi zawodnikami lepszej klasy. Mierzy 177cm i serwy na hardzie łądnie mu siadaja. Co do Niemca moim zdaniem jedzie trochę na fuksie. Popełnia dużo błędów serwisowych, w ostatnim spotkaniu ze Zverevem było ich aż 8. Brown waleczny zawodnik pokazywał że umie wygrywać z każdym,ale myślę że dziś jego przygoda z turniejem w Montpellier się skończy. Nie przejawiał ostatnio jakiejś super formy. Patrząc po statystykach ma lepszy bilans zwycięstw. Na 10 spotkań wygrał 6 i 4 przegrał. Te 6 zwycięstw to nie jakiś super wyczyn,gdyż pokonał można powiedzieć o klase niższych zawodników. Wygrywał z Basicem, Gerasimowvem, Michalicką, Zverevem i Guezem. Wszyscy Ci zawodnicy to bez wątpienia, Chelengerowcy którzy próbują coś ugrać w mniejszych turniejach. Obaj zawodnicy mierzyli się dokładnie 10 Października 2014 roku gdzie rozgrywali spotkanie w Turnieju ATP Rennes. Bułgar zdołał wtedy pokonać Browna 2-1 wygrywając 6-1 4-6 6-1. Szanse oceniam po połowie jednak, moim zdaniem lepszym zawodnikiem który wygra to spotkanie będzie Darcis. Nic tylko grać po ciekawym kursie,liczę na powtórkę z 2014 Rennes. Powodzenia!
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich-Tottenham
Typ: Norwich powyżej 0.5 bramki
Kurs: 1.48
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam wszystkich to mój dziewiczy post na FB.Proponuje zdarzenie z Angielskiej PL gdzie Norwich City zmierzy się z Tottenhamem
o tym jak sytuacja wygląda w tabeli nie będę się rozpisywał każdy w temacie to wie Tottenham jest naprawdę w dobrej formie dlatego nie będę ryzykował typowania zwycięzcy tego meczu. Norwich musi wziąść się do roboty jeśli myślą o utrzymaniu a strzelać bramki u siebie potrafią na 10 meczy u siebie tylko raz nie strzelili. Może wygrać nie dadzą rady ale chęcią walki i motywacją na bardzo dobrego
przeciwnika bramkę raczej na pewno strzelą może kurs nie za wysoki ale można zagrać grubiej.
⛔ 100
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Arsenal-Southampton
Typ: Arsenal handicap -1
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Kanonierzy powinni chcieć się tu odegrać za porażkę 0:4 na St. Marys, którą powinni jeszcze dobrze pamiętać, bo polegli w Święta 26 grudnia.
Zły zapis (brak godziny zdarzenia)
Kiepska analiza

⛔100
 
scigant 76

scigant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Ipswich - Reading
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Siódme w tabeli Ipswich podejmuje u siebie piętnaste Reading. Goście nie wygrali w Championship na wyjeździe od 9 spotkań bilans meczów to 2 remisy i 7 porażek. Natomiast gospodarze z ostatnich trzech spotkań u siebie ze średniakami zaplecza ekstraklasy angielskiej wygrali 2 i 1 zremisowali. Reading przegrywa na wyjazdach wszystko nie ważne czy rywal jest góry, środka czy dołu tabeli wyjątek stanowi 1:1 z Derby. Spotkania między tymi dwoma zespołami w ostatnich sezonach przemawiają na korzyść Reading 2 wygrane wyjazdowe i 1 porażka. U siebie Reading wygrało 4 ostatnie mecze między tymi zespołami, ale przecież historia nie musi się powtarzać dlatego typuję 1 za dość atrakcyjny kurs 2,25.

✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom