>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 20:30
Spotkanie: Millman vs Benneteau
Typ: John Millman win 2:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek dwóch graczy z dwóch innych końców rankingu. Benneteau jest na 693 miejscu, zaś jego rywal jest w pierwszej 100. Benneteau jest solidnym graczem, gra często akcje voley-em, serwis też nie przeciętny. Ale ciężko tu mówić o dobrej dyspozycji gdyż w 2015 r. rozegrał zaledwie 7 meczy z czego 6 przegrał. Powód to oczywiście kontuzje. Ten rok, to ogranie dwóch świeżaków, przegranie z Falla i porażka po nie najgorszym meczu z Almagro ( AO ). Millman db. zaprezentował się w AO, dotarł do 3r, pokonał takich grajków jak. Schwartzman, Muller, po czym odpadł z Tomicem.
Jego atutem to na pewno silny backhand. Ma precyzyjne uderzenie. Kurs na jego zwycięstwo jest takie z powodu tego że, jego rywal jak ma coś ugrać to w hali.
Gram po prostu jego zwycięstwo.....
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gulbis Ernests - Halys Quentin
Typ: 2 handicap + 1.5 setów
Kurs: 1.66
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Panowie nigdy ze sobą nie grali. Faworytem według bukmacherów jest Gulbis który obecnie jest na odległym 82 miejscu bo był już 10. Rok 2015 był dla niego tragedią, facet zapomniał jak się gra w tenisa. Nie potrafił serwować...BA! Nawet przebijać piłkę na drugą stronę w mało wymagających wymianach. Ogólnie to jest tenisista ze stylem brzydkim dla oka ale często był zabójczy. Serwis, forhend, dziwne przyspieszenie, takie zamaskowane . Ale niestety jego psychika należy do jednych z najgorszych jak nie najgorsza. Obecny rok również zaczął źle, bo przegrał 6:3, 6:4 z Nishioką czy 6:3, 7:5 z Sarkssianem czy w I rundzie AO z Chardym ale to było do przewidzenia.
Jego rywalem będzie młody i utalentowany Quentin Halys z 171 miejsca i jest to jego rekord. Ale u niego nie ma się tym co sugerować ponieważ dopiero wkracza w prawdziwy tenis. Jest młodszy o 8 lat od rywala ale ma kilka osiągnąć na swoim koncie. W juniorskim świecie triumfował w deblu Frech Open 2014, zaliczył finał debla AO 2014 i US Open 2013 i był w finale singla US Open 2014. Także papiery do gry ma jak najbardziej, wiele razy pokazywał się z dobrej strony ale wiele drogi przed nim. Najlepiej czuje się na mączce oraz halach czyli świetne połączenie ponieważ potrafi wstrzymywać wymiany oraz ma serwis z dużą mocą czy też uderzenie kończące. Moim zdaniem urwanie seta z psychicznym Gulbisem jest realne i tak też stawiam.
⛔ 100
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Liverpool więcej rzutów rożnych
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rzuty rożne o wiele lepiej się gra na live, bo jednak wynik ma duży wpływ na typ, jednak tutaj zaryzykuję. The Reds to drużyna, która jak mało kto potrafi nabijać kornery. Z tym, że są bardzo specyficzni w tym. Mają okres gry (zazwyczaj w 1 połowie, gdzie siadają na przeciwnika ostrym pressingiem), że potrafią nabić nawet 5 kornerów w 15min, po to by potem oddać inicjatywę. Lisy to drużyna, która najlepiej czuje się w kontrach. Sądzę, że w tym meczu oddadzą inicjatywę Liverpoolowi i to The Reds będą mieli więcej sytuacji do nabicia korków. Przyznam, że grałem podobny zakład (tyle, że z handi -1.5) w ich ostatnim meczu. Póki Liverpool nie zdobył bramki na prowadzenie to miał przewagę paru rożnych, jednak bramka Benteke sporo namieszała i wynik kornerów skończył się 7:6. Jeśli Liverpool szybko nie obejmie prowadzenia to typ powinien wejść, a kurs bardzo przyjemny. Dla porównania w Bet365 na ten zakład jest 1.90.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

literalny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: manu-stoke
Typ: stoke+1 ah
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziwią mnie te typy na manchester, chyba ludzie nie oglądają ich meczów albo liczą na to, że w końcu zaczną grać, ja w takie rzeczy nie wierzę (jak coś idzie źle to bardziej prawdopodobne jest, że tak zostanie). Ostatni mecz Manu to przegrana u siebie z southampton i myślę, że united dziś również nie wytrzymają presji własnego boiska, za to stoke podejdzie bez kompleksów do spotkania. United od września nie wygrało u siebie meczu z żadną drużyną z pierwszej 10 (a konkretniej z 13), dzisiaj liczę na remis.
⛔ 100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po ciężkim weekendzie oraz zerowych wygranych wracamy w końcu do Anglii.
Mój idol - Leicester podejmuje u siebie Liverpool pod wodzą Kloopa.
Obie drużyny grają ładną piłkę, obie walczą o miejsce na górze tabeli. Leicester posiada aktualnie 1 miejsce o które walczy z Arsenalem.
Liverpool zajmuje 7miejsce w tabeli i potrzebuje punktów aby wskoczyć kilka oczek wyżej.
Silny Leicester odczuwa już zmęczenie poprzez silnych rywali - kilka meczy z Tottenhamem - puchary i liga, później Stoke.
Myślę że zmęczony Leicester dzisiaj będzie grał na poziomie lidera lecz mecz zakończy się remisem.
Dla osób bez ryzyka polecam X na połowę.
Pomoglem lub grasz mój typ? Podziękuj; )
⛔ 100
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Monaco - Bastia
Typ: Monaco
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dwudziestej czwartej kolejce Ligue 1 gracze Monaco zmierzą się z zawodnikami Bastii.
W rundzie jesiennej (05. grudnia 2015) było 2:1 dla Monaco.
W poprzednim sezonie te kluby mierzyły się ze sobą trzy razy. W lidze dwukrotnie triumfowali piłkarze Monaco (3:1 na wyjeździe i 3:0 w domu), w półfinale Pucharu Ligi po rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Bastii.
Warte odnotowania są dwie ciekawostki:
- gospodarze od 20 września minionego roku są niepokonani na własnym terenie,
- gracze Bastii jeszcze w tym sezonie nie wygrali w meczu wyjazdowym.
Typuje zwycięstwo gospodarzy. Piłkarze gości fatalnie grają w delegacjach (0-4-7, 5:17, 4 pkt) i ten czynnik powinien być decydujący dla końcowego rozrachunku tego spotkania.
✅ 40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Leicester - Liverpool F.C.
Godzina: 20.45
Typ: Liverpool over 5,5 rożnego
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365

Dzisiejszy wtorek jest bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich fanów Barclays Premier League. Ze wszystkich spotkań, poza wygranymi Arsenalu oraz Tottehnamu, typ na rożne Liverpoolu wydaje mi się najciekawszy i jednocześnie dosyć pewny. Wiadomo, że gra na rożne to dla wielu loteria i gra się te typy najlepiej na live, jednak w dłuższej perspektywie grając na RR można bardzo solidnie zwiększyć swój budżet.
Tak też mamy i w tym spotkaniu. Liverpool z drużyny, która w zeszłym sezonie nabijała bardzo mało rożnych i często grałem ich undery, przeszła w drużynę nabijającą ich bardzo dużo. Choć na boisku ostatnio nie wychodzi w wyjściowej jedenastce wieżowiec Benteke, to piłki górą bardzo często posyłają Milner, Clyne, a szzególnie Alberto Moreno. Po przewidywanym wejściu w drugiej połowie Benteke, oraz jeźdźca nabijacza Ibe&#39;a, szanse na rożne powinny się jeszcze zwiększyć. Również styl obu zespołów, przewidywania co do taktyki meczowej podtrzymują mój typ. Leicester przyjmie Liverpool na własnej połowie. The Reds niestety ostatnio często mają problem z grą w atatku pozycyjnym i dlatego bezsilnie próbują przedostać piłkę wrzutkami, co oczywiście często kończy się na kornerach.
Zespoły te ostatnio zmierzyły się pod koniec 2015 roku, po przebiegu meczu takim jak powyżej opisanym, zwyciężył Liverpool 1-0 nabijając po drodze 7 rożnych. Liczę na podobny wynik w tym spotkaniu.
✅ 80
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Leicester - Liverpool
Typ: Rzuty Rożne w pierwszej połowie? powyżej 5
Godzina: 20:45
Kurs: 2.00
Bukmacher:Bet365
W dzisiejszym temacie chyba przeważaja typy na rzuty rożne w tym meczu więc i ja się dołącze ???? , ci którzy myślą że rzuty rożne to loteria maja racje :d ale niektore mecze maja na to wieksze prawdopodobienwtwo widze je w tym właśnie meczu, ostatnie mecze liverpoolu to masakra np. ostatni mecz z Norwich ledwo wygrany bo w doliczonym czasie ktoś powie ale co z tego? a no to że Norwich balansuje na krawędzi strefy spadkowej i raczej taki wynik to nie powod do dumy,Obie drużyny raczej maja te rr na mecz więc warto zaryzykować. Myśle że Liverpool bedzie chciał strzelić szybkiego gola by kontrolować przebieg meczu co może przełożyć na rzuty rożne , oczywiście nawet jeśli tak nie bedzie to i tak 6 rożnych w pierwszej połowie to nie dużo więc typ na dzisiaj prawdopodobny osobiscie nie polecam grania tego typu.
✅ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Championship
Spotkanie: Wolves - Bolton
Godzina: 20.45
Typ: Wolves powyżej 1,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Dziś celuję w zaplecze ligi angielskiej, a mianowicie mecz pomiędzy Wolves, a Boltonem. Drużyna gości, to zespół na ostatnim miejscu w lidze. Punkty zdobywaja zazwyczaj u siebie, gdyż ich bilans wyjazdowy, to 0-3-11, więc tragedia.
Wilki natomiast w ostatnich tygodniach pojawiały się w polskich gazetach ze względu na transfer Żyry z Legii. Znajdują się oni na 12 miejscu z bilansem 10-8-10, lecz bardziej skłaniałbym sie ku typowi ze względu na słabą gre zespołu z Boltonu. 31 goli straconych w delagacji, to drugi najgorszy bilans w lidze. Wilki co prawda na własnym stadionie jakiejś magicznej piłki nie grają, lecz z takim rywalem dwa gole powinni wbić. Polecam także typ powyżej 2,5 gola w meczu po kursach ~ 1.8. Pozdrawiam
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja SHL
Spotkanie: Farjestads - Frolunda
Typ: 2
Godzina: 19:00
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Witam, długo się zastanawiałem nad dzisiejszym hokejem i wybrałem mecz szwedzkiej ligi SHL gdzie lider rozgrywek spotka się na wyjeździe z piątą drużyną w ligowej tabeli. Do typu w stronę gości skierowały mnie statystyki gospodarzy na własnym obiekcie gdzie nie radzą sobie najlepiej. Frolunda walczy wciąż o lidera z drużyną Skelleftei. W ligowej tabeli dzieli ich jeden punkt. W rozgrywkach goście schodzili z tafli zwycięscy 25 razy ,zaś gospodarze tylko 15 razy inkasowali pełną pulę. Liczę że goście zepną tyłki i nie oddadzą fotelu lidera.
⛔ 100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Sassuolo - AS Roma
Typ: AS Roma
Godzina: 20:45
Kurs: 2.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
AS Roma ostatnio spisywała się fatalnie. W poprzednich pięciu meczach sięgnęli zaledwie po jeden komplet. W tym czasie zaliczyli trzy remisy, porażkę z Juventusem no i zwycięstwo. Wygrali w poprzedniej kolejce, pokonując przed własną publicznością 3:1 Frosinone. Rywal słaby, w dodatku grali u siebie ale moim zdaniem poprawnie wpłynie to na ich morale.
Sassuolo nie jest zbyt silnym zespołem i u siebie często nie przegrywa. Jednak ostatnio przed własną publicznością przegrali z Bologną czy w Pucharze Włoch z Calgliari. Remisowali ostatnio z Torino, Frosinone i Fiorentiną. Tak więc nie są mocnym rywalem i rzadko wygrywają.
Głównym atutem jaki przemawia za Romą poza ich poprzedniej wygranej to mecze przeciwko Sassuolo na ich terenie. Otóż w poprzednich dwóch sezonach Roma dość gładko rozprawiała się z Sassuolo. Najpierw wygrali tutaj 2:0 a w poprzednim sezonie 3:0. Każda ta wygrana poprzedzał remis w Rzymie. W tym sezonie Roma u siebie ponownie zremisowała z Sassuolo (2:0) tak więc dziś liczę na ich wygraną.
✅ 140
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Leicester City-Liverpool FC
Typ: 1 Handicap 0:1
Godzina: 20:45
Kurs: 4.72
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:A wiec dzisiaj pod lupę biorę najciekawszy mecz 24 kolejki ligi angielskiej.Gospodarzy czeka bardzo ciężki mecz ,ponieważ przyjeżdżają do nich piłkarze Liverpoolu.Leicester u siebie czuję się jak ryba w wodzie z kolei drużyna Liverpoolu zaczyna się powoli rozkręcać.Leicester walczy o mistrzostwo i takie mecze jak dziś musi wygrywać.Co do statystyk ostatni mecz między nimi wygrała drużyna Liverpoolu.Leicester obecnie zajmuje 1 miejsce w tabeli z kolei Liverpool jest 7.Motorem napędowy gospodarzy będzie dziś Mahrez a gości Benteke.Dziś od 1 minuty w skladzie Leicesteru najprawdopodobniej wystąpi dotychczasowy król strzelców Jamie Vardy.Ten typ ryzykowny ponieważ drużyna gości jest nieprzewidywalna jak mecz im wejdzie to typ będzie niestety nieudany.Ja dziś stawiałbym wynik 3:1 dla gospodarzy.Typ godny zagrania.Powodzenia !!!
✅ 372
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Norwich-Tottenham
Typ: Tottenham strzeli powyżej 1,5 gola
Godzina: 20:45
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam,
Dziś spotykają się ekipy zajmujące odpowiednio 17 i 4 miejsce w lidze.
Garść statystyk: 4 w lidze Tottenham z bilansem 41:19 (na wyjeździe 19:10) gra bardzo dobrze w delegacji (4 wygrane, 1 remis w ostatnich 5 meczach), Norwich przed własną publicznością gra za to w kratkę (2 wygrane, 1 remis, 2 przegrane). Bilans Norwich 28:43 (16:15 w domu).
Na boisku spotykają się dziś drużyna z 3cią najlepsza ofensywą w lidze i drużyna z 3cią najgorszą defensywą w lidze. Patrząc na to, że jedynym nieobecnym w składzie Spurs jest obrońca (Verthongen) i biorąc pod uwagę fakt w jakiej dyspozycji są tak napastnik (Harry K.) jak i cała brygada doskonałych pomocników ofensywnych (Ali, Ericsen, Chadli, Lamela) spodziewam się nawałnicy ze strony gości zakończonej przynajmniej dwoma golami.
Powodzenia.
✅ 80
 
M 8

memp99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: WBA - Swansea
Typ: X
Godzina: 21:00
Kurs: 3,1
Bukmacher: Bet365
Sąsiedzi z drugiej części ligowej tabeli. West Brom u siebie niepokonany od 5 spotkań (3 remisy, 2 zwycięstwa, biorę pod uwagę również mecze pucharowe), a Swansea po 5 porażkach z rzędu na wyjeździe, niespodziewanie wygrało w Liverpoolu z Evertonem. Historia spotkań na The Hawthorns to 2 zwycięstwa gospodarzy, a 3 razy Swansea wyjeżdżało z 3 punktami. Dość powiedzeć, że ostatni podział punktów między tymi zespołami miał miejsce w sierpniu... 2000 roku! Zespoły w aktualnie podobnej formie, których dzielą 3 oczka od siebie, po prostu według mnie czyste spotkanie na remis 1:1.
✅ 210
 
U 0

univerman

Użytkownik
Premier League :Football
Leicester-Liverpool
Data:2.02.2016 20:45
Typ:Liverpool
Kurs:2.8
Sportingbet

Analiza:
Kurs na gości interesujący,widzę tutaj małe value.Leicester to dobrze spisujący się beniaminek,no ale to zawsze beniaminek,więc nie koniecznie można zawsze oczekiwać po nich cudów.W tym sezonie tylko The reds wygrali z gospodarzami,ogólnie bilans bezpośrednich starć przemawia na korzyść przyjezdnych:
26.12.15PRELiverpoolLeicester1 : 001.01.15PRELiverpoolLeicester2 : 202.12.14PRELeicesterLiverpool1 : 328.03.04PRELeicesterLiverpool0 : 020.09.03PRELiverpoolLeicester2 : 1
Twierdzę,że gospodarze będą pękać z meczu na mecz,już zaczynają zdobywać ptk nieregularnie,czy też je tracić(presja).Goście to ekipa bardziej doświadczona,ale to nie jest najistotniejsze,najistotniejsze jest to,że moim zdaniem to odpowiedni moment i rywal dla miejscowych,bowiem Liverpool jest głodny zwycięstw i w dodatku dobrze im się gra z Leicester i ta wygrana pomogłaby mocno zwiększyć morale w zespole J.Klopa,zresztą na to są nastawieni i liczę,że dziś nastanie na to odpowiedni czas.Kurs nie najgorszy.
⛔ 100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: MU-Stoke
Typ: powyżej 12 rzutów roznych
Kurs: 3,6
Bukmacher: bet365
Wystawiłem tutaj taki duży over na rzuty rożne bo mecz między Manchesterem Utd a Stoke wydaje mi się meczem UNDERowym, a co się z tym wiąże to wiadomo, sporo akcji i może i sporo rzutów rożnych. taki typ to oczywiście loteria, ale myślę że w tym meczu warte pogrania, powodzenia
⛔ 100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership
Spotkanie: C. Rangers - Glenavon
Typ: Ile padnie goli? 5 lub więcej
Godzina: 20:45
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bwin
Dzisiaj pod lupę biorę mecz pomiędzy jedenastą drużyna ligi NORTHERN IRELAND pomiędzy C. Rangers, a drużyną, która Glenavon, który zajmuje 4 miejsce i nawet całkiem dobrze ostatnia radzi sobie na wyjazdach. Mój typ gównie oparty jest na czystych statystykach. W ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi zespołami prawie zawsze padało minimum 3-4 bramki. Raz nawet mecz ten zakończył się remisowym wynikiem 4:4. Dzisiaj po prostu czuje, że ponownie padnie grad goli, także polecam ten typ za jakieś drobne.
✅ 375
 
B 5

barts506

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: Sunderland-Manchester City
Typ: X
Godzina: 20:45
Kurs: 4.92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam jest to mój pierwszy typ na stronie więc zaczynamy:
H2H:
Sunderland 2-1-2(2-1-2 u siebie), City 3-2-0(3-1-1 na wyjeździe)
Odczuwalny będzie brak jednego z liderów drużyny z Manchesteru KDB który będzie pauzował około 10 tygodni przy raczej niezauważalnych brakach ze strony gospodarzy. W obronie wystąpi Demichelis który lubi płatać figle swojej drużynie co tak doświadczony napastnik jak Defoe powinien wykorzystać. Terminarz dla Sunderlandu nie jest łaskawy gdyż zagrają kolejno z City, Liverpoolem, United, West Hamem czyli odpuszczenie meczu licząc na punkty w innym raczej nie wchodzi w rachubę. Manchester na wyjazdach gra słabo i sądzę, że Sunderland pokusi się o punkty w tym spotkaniu. Dokładny typ 2:2
⛔ 100
 
dyszlu 6

dyszlu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie:
West Brom - Swansea
Typ: West Brom - czyste konto - NIE
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Pierwszy mój typ na + więc jedziemy dalej ???? Na dzisiaj polecam zagrać spotkanie z angielskiej Premier League West Brom - Swansea, konkretnie brak czystego konta ze strony gospodarzy, czyli Swansea musi strzelić przynajmniej jedną bramkę. Zespoły do tej pory spotkały się ze sobą 13 razy. W każdym z tych meczy Swansea 10 razy strzelała swojemu rywalowi przynajmniej jedną bramkę. Z kolei Swansea jako gość grała 6 razy i aż 5 razy strzelała swojemu dzisiejszemu rywalowi co najmniej jedna bramkę. Typ powinien spokojnie &quot;wejść&quot; ???? Pierwszy mój typ również był podobny i się udało, teraz powinno być podobnie ???? Pozdrawiam ????
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom