>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 2. Lutego
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: Washington Wizards +2.5 (handicap razem z dogrywką)
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj do wygranej (przy fajnym kursie) zabrakło naprawdę niewiele. Dzisiaj będę konsekwentny i zostaję przy NBA. Przyznam jednak, że wytypowanie zwycięstwa w pojedynku tych drużyn jest trochę loteryjne. Chodzi mi o to, że w meczach pomiędzy tymi zespołami występują (trochę wbrew logice) częste wygrane na wyjazdach, być może ze względu na stosunkowo wyrównany potencjał. Dlatego tym razem stawiam ostrożnie, tj. na zwycięstwo gospodarzy lub ich niewielką porażkę.
Dla porządku dodam, że oba zespoły grają w Konferencji Wschodniej, gdzie Toronto zajmuje w tabeli 2 pozycję (32-2-0-15), natomiast Washington jest na 5 miejscu (27-1-2-20). Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Kolonia-Borussia Dortmund
Typ: 2/2
Kurs 2.87
Buk Fortuna
Analiza: 21 kolejka niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Kolonii na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Borussi Dortmund. Goście są wyżej w ligowej klasyfikacji i co prawda nie ponoszą porażek, ale w 3 poprzednich spotkaniach ugrali zaledwie po remisie, jest to niezbyt dobry wynik, która miała walczyć w tym sezonie o udział w Lidze Mistrzów, na razie jednak to wszystko się oddala bowiem goście są na 3 pozycji w tabeli i nie wygląda to zbyt dobrze , szczególnie spotkania na swoim terenie, gdzie kiedyś byli nie do zatrzymania, teraz podobne wyniki osiągają na wyjazdach a jeżeli spojrzymy na punkty to na wyjazdach udało im się ugrać jeden punkt więcej niż przed własna publicznością. Gospodarze natomiast zajmują ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji i dopiero teraz zaczęli w miarę regularnie zdobywać punkty. Przez 4 poprzednie spotkania zanotowali 3 zwycięstwa oraz 1 podział punktów. Tu moim zdaniem też mogą powalczyć , na pewno o strzelenie bramki przyjezdnym, goście mają problem ze zwycięstwem na tym stadionie już od kilku lat, w poprzednich 4 meczach zanotowali 3 porażki oraz remis. Ja w tym spotkaniu stawiam na wygraną Borussi 1:2,ale wiem że będzie to dla nich bardzo trudne spotkanie.
✅187
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Niemcy Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: FC Koln vs BVB
Typ: 2/obie druzyny strzelą gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co do pierwszej sprawy czyli zwycięstwa BVB.Wydaję mi się,że powinni pokonac Kolonie,poniewaz po piewsze bvb jest wyzej w tabeli,a zatem nie moze sobie pozwolic na wpadkę z druzyną z 18 miejsca.W tamtym meczu było 5:0 dla bvb w tym wydaję mi się,że też bedzie zwyciestwo dla BVB ale pokonają KOLN bez czystego konta.Koln w ostatnich 4 spotkaniach strzelało przynajmiej 1 bramkę.BVB mimo remisów w ostatnich 3 spotkaniach powinno pokonać kolonie na spokojnie.Wynik 2:1 to będzie najłagodniejszy wymiar kary dla drużyny z Kolonii.Co do zwycięstwa bvb jestem przkonany że wygrają,ale jednak Burki zakończy mecz ze straconą bramką.
Pozdro i z fartem!
✅240
Bilans na Luty 1/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Vancouver Canucks
- Chicago Blackhawks
Typ: Chicago Blackhawks (handi -2)
Kurs: 5.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W nocy ciekawie zapowiadający się mecz w ramach amerykańskiej ligi hokejowej NHL pomiędzy drużynami: Chicago Blackhawks i Vancouver Canucks. Bardzo fajny typ i kurs godny polecenia na czysty win gości po 2.40, ja jednak zaryzykuję i pójdę dwa kroki dalej. Typ jest ryzykowny jak każdy z tak wysokim handi, ale jeżeli jest szansa to trzeba spróbować. Analizując tabelę widzimy, iż są to drużyny o podobnym potencjale z podobną liczbą punktów w tabeli w konferencji zachodniej - ekipa z Chicago jak dotąd zajmuje 12 miejsce w tabeli z 24 pojedynkami wygranymi i 26 przegranymi (drużyna traci tylko 5 punktów do miejsca 5, więc tutaj jest bardzo ciasno), natomiast po drugiej stronie ekipa z Vancouver umiejscowiona na 14 lokacie w tabeli z 20 pojedynkami wygranymi i 30 przegranymi. Trwa dobra passa CZARNYCH JASTRZĘBI, którzy wygrali swoje dwa ostatnie pojedynki. Ekipa gospodarzy bardzo lubi gubić bramki - jest to druga drużyna zaraz po Arizona Coyotes, która straciła najwięcej bramek w lidze. Typ z handi, więc ekipa gości musi strzelić o 3 bramek więcej od gospodarzy, natomiast przy dwubramkowej wygranej następuje zwrot stawki. Trzymam mocno kciuki ???? Powodzenia !!! ????
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens
Typ: Hurricanes
Kurs: 2,15
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Obie drużyny w podobnej formie chociaż gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyli dwa punkty więcej niż goście. Hurricanes muszą gonić pierwsza ósemkę - mają niewielka stratę do ósmej lokaty i chcąc grać w fazie Play Off muszą wygrywać spotkania z zespołami w słabszej dyspozycji. &quot;Huragany&quot; przełamały się i niedawno odniosły drugie zwycięstwo z rzędu. Warto także dodać, że w przedostatniej kolejce Hurricanes pokonali właśnie Kanadyjczyków na wyjeździe w Montrealu 6 - 5. Co do absencji to po stronie gości panuje całkiem niezły szpital natomiast gospodarze w optymalnym zestawieniu. Myślę, ze gospodarze powtórzą wyczyn z 26 stycznia i ponownie pokonają Kanadyjczyków.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1,97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Krótko i na temat. Thunder zaczęli fajnie pogrywać odnosząc 8 zwycięstw z rzędu, jednak w meczu z Sixers kontuzji doznał ich najlepszy defensor, bez którego nie chcę mówić że obrona nie istnieje, ale regres w tym względzie jest bardzo wyraźny. Z nim w składzie zepół traci zaledwie 96,6 a bez 114,5 punktów !! Te cyferki mówią same za siebie, nic więcej tutaj nie trzeba komentować. Ostatnio w wyjazdowym spotkaniu z Wizards passa zwycięstw została przerwana, dzisiaj prognozuję kolejną przegraną. Denver pomimo ostatnich dwóch porażek - notabene przez głupotę trenera (i nieudolność Bartona) bo dwa razy nie wziął czasów w końcówce podoba mi się. U siebie praktycznie przegrywają od świeta, a od ponad 3 miesiecy nie przegrali na własnym parkiecie dwa razy pod rząd. Już raz OKC w tym sezonie wyjeżdżało z Pepsi Center na tarczy, a u siebie zaś wygrali szczęśliwie jednym puntem. Jeżeli Denver będzie siedziała trójka, co pod nieobecność Robersona jest bardzo prawdopodobne, może nie być czego zbierać z przyjezdnych. Widzę w Denver sporą szansę na zarobienie ładnych pieniędzy. Polecam. Xamon.
✅97


 
Otrzymane punkty reputacji: +7
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Austria EBEL
Godz: 19:15
Spotkanie: Vienna Capitals - Medvescak Zagrzeb
Typ: 1/1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zapraszam jutro do międzynarodowej ligi pod austriacką flagą, gdzie zeszłoroczni mistrzowie podejmą zespół z Zagrzebia, który w tym roku dołączył do Ligi po stażu w KHL. Nie ma co długo pisać, gospodarze to zeszłoroczni mistrzowie ligi, w tym sezonie wygrali już sezon regularny i jutro zaczynamy zabawę od nowa po podzieleniu tabeli na grupę mistrzowską i spadkową. Węgrzy dostali się do tej lepszej grupy takim psim swędem. Balansowali pomiędzy grupą mistrzowska a spadkową i trochę na farcie udało im się awansować. Jestem przekonany, że teraz mogą już poniekąd wyluzować po utrzymaniu i moim zdaniem nie mają tak dobrego składu aby z kimkolwiek powalczyć. Myślę że Wiedeń jutro rozbije Medvescak z racji że goście mają bardzo słabą defensywę, tracą dużo bramek i z pewnością gospodarze będą prowadzić już po pierwszej tercji. Ostatnio na tafli w Zagrzebiu było bodajże 6:2 dla Wiedeńczyków. Dla mnie jest to najpewniejszy mecz dnia w hokeju po 1.50 na czysty win gosp.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Przypominam że z dniem 1 Lutego 2018 roku do listy bukmacherów z których można korzystać został dodany nowy bukmacher:
Zaktualizowana jest już do wglądu w Regulaminie Typów Dnia jak i w poszczególnych tematach dziennych (pierwszy post).
Mamy nadzieję, że ta zmiana rozszerzy możliwości typowania w konkursie Typy Dnia.
Powodzenia wszystkim!
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Süper Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bursaspor - Besiktas
Typ: Besiktas
Kurs: 1,73
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Oj zawiódł mnie w czwartek Galatasaray tracąc gola w 91 minucie, a już było tak blisko. Ale pomimo tego na piątek postanowiłem nadal pozostać w Turcji. Tym razem pierwszy mecz 20 kolejki Süper Lig i spotkanie Bursaspor - Besiktas. Gospodarze zajmują 10 miejsce w tabeli i ostatnio słabo sobie radzą (w 5 ostatnich meczach zdobyli tylko 1 punkt). Natomiast obecny mistrz - Besiktas znajduje się na 4 miejscu ze stratą 6 punktów do lidera i żeby myśleć nadal o obronie tytułu mecze z takimi rywalami po prostu musi wygrywać. Zresztą H2H jest miażdżące na korzyść gości. Ostatnie 9 spotkań pomiędzy tymi zespołami to wygrane drużyny ze Stambułu.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis, Davis Cup
Godzina: 04:00
Spotkanie:
Daniel, Taro-Fognini, Fabio
Typ: Daniel, Taro
Kurs: 4,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Nr 100 w rankingu ATP Japończyk Taro Daniel http://www.atpworldtour.com/en/players/taro-daniel/da81/overview zagra z nr 20 Włochem Fabio Fogninim http://www.atpworldtour.com/en/players/fabio-fognini/f510/overview . Będzie to pierwsze spotkanie obu tenisistów. http://www.atpworldtour.com/en/players/fedex-head-2-head/fabio-fognini-vs-taro-daniel/F510/DA81 . Ostatnio jak widziałem Włocha grał z Berdychem (myślałem że skreczuje gdyż miał problemy ze stopą) i grał jakby mu nie zależało ;-) Myślę że dziś Włoch łatwo przegra z Japończykiem. Pozdrawiam
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: under 215,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pod nieobecnosc Walla, Wizards na pewno nie beda grac tak efektownie szczegolnie podkrecac tempa. Raptors sa akurat ekipa, która lubi przystosowac sie do rywala, wiec nie przypuszczam zeby za bardzo forsowali sie w ataku. Wizards grajac u siebie powinni postawić więcej na obronę, poza tym nie dysponują tak wieloma zawodnikami rzucajacymi dobrze za trzy, podobnie jak Raptors. Myślę, że w tym przypadku bedziemy swiadkami spotkania o zbalansowanym charakterze, linia jest taka w sam raz. Poprzednie starcie roznie byly rozgrywane pod wzgledem punktowym, ale jestem zdania ze tylko jednak z druzyn zdoła przekroczyć 100 punktów. Thunder nie zdołali rzucić setki, Wizards zdaje się obrobią podobną taktykę grając z Toronto, zrobią wszystko żeby ograniczyć ich ataki i skupić się bardziej na obronie.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves vs Milwaukee Bucks
Typ: Milwaukee over 101,5
Kurs: 1,82

Gospodarze u siebie wymiatają, a na wyjazdach same bęcki. Grają tu i tu całkiem inny basket. Bucks ostatnio w gazie 4 wygrane z rzędu i po zmianie szkoleniowca jakby odżyli. Szkoda, że wypada Bledsoe (ich pierwszy rozgrywający) no ale są naprawdę dobrze dysponowani i wydaje mi się, że powinni przynajmniej 102 pkt. zdobyć w tym meczu. Minnesota u siebie gra dobrze i tracą raczej mało punktów. Ja idę jednak w stronę overa w tym meczu i liczę, że Bucks, pod wodzą Giannisa, dadzą radę trochę zapunktować i powalczą może i nawet o zwycięstwo w tym meczu. Lepiej ostatnio dzielą się piłką, mają więcej wolnych pozycji, spacing się poprawił, już tak nie podwajają rywali, jak to było za Kidda. Ostatnio zaczęło wpadać więcej trójek i mam nadzieję, że nie dadzą się stłamsić gospodarzom i piłka będzie wpadała tam gdzie powinna. Powodzenia!
⛔100
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Eindhoven- Waalwijk
Typ: Eindhoven
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Zaczynamy nowy miesiąc i spróbujemy swoich sil z bukmacherką. Pierwszym typem w tym miesiącu będzie mecz z drugiej ligi holenderskiej w którym zmierza się Eindhoven z Waalwijkem. Teraz opisze dlaczego zdecydowałem się na taki typ. Eindhoven w tabeli zajmuje 12 miejsce z bilansem 8-4-10 natomiast Waalwijk plasuje się na 17 miejscu legitymując się bilansem 5-7-10 i teraz można by powiedzieć ze obie te drużyny nic nie graja lecz jeśli spojrzymy na mecze Waalwijku na wyjeździe i ich bilans 0-4-6 dochodzimy do wniosku ze ta drużyna na wyjazdach sobie nie radzi, teraz jeszcze spójrzmy w H2H i ostatnie 7 meczy między tymi drużynami kończyły się zwycięstwem drużyny z Eindhoven. Teraz podsumowanie forma wyjazdowa Waalwijku oraz H2H przemawiaja zdecydowanie za gospodarzami i ja idę w tym kierunku.
✅100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA St.Petersburg
Godzina: 16:30
Spotkanie: Wozniacki - Kasatkina
Typ: Kasatkina +1.5 seta handicap
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet


No i mamy zwyciężczynię Australian Open i nowy numer jeden w roli zdecydowanej faworytki w tym meczu, co nie dziwi. Ja jednak myślę, że Rosjanka po słabym początku sezonu i słabym pierwszym meczu tutaj na własnej ziemi się rozkręca i jutro pokaże swój spory potencjał. A co do Dunki to przecież ona omal nie odpadła w drugiej rundzie AO przegrywając bodajże 2:5 w trzecim secie z Fett. Dała radę wyciągnąć za co podziwiam, ale jak widać są słabsze momenty. Tu już nie będzie aż takiej motywacji. Dzisiaj rozgromiła 16-latkę, ale nie zwracałbym na to uwagi, Kasatkina to inny poziom, choć wiadomo stabilności jeszcze jej brak. Jutro prawdopodobnie w pierwszym meczu dnia Rybakina jednak przegra z Georges i Kasatkina zostanie jako ostatnia reprezentantka gospodarzy, co zobowiązuje do walki do końca.
Jeszcze co do Dunki - co prawda nieco czasu jeszcze zostało do turniejów w Doha i Dubaju, ale w obu tych ważnych turniejach Wozniacka broni punktów za finał. Czy nie lepiej odpocząć? Tutaj niczego nie broni. Nie sądzę aby odpuszczała, bo gdybym był przekonany, to grałbym wygraną Kasatkiny, jednak wydaje mi się, że Rosjanka u siebie jest w stanie powalczyć nawet wtedy gdy Wozniacka będzie grała normalnie.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 02;00

Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks
Typ: 2HT / 1 FT
Kurs: 5.50

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla mnie to najciekawsze zdarzenie na dziś, długo rozważałem scenariusz dzisiejszego spotkania i doszedłem do wniosku że jednak gospodarze muszą tutaj wygrać, choć przez długi czas chciałem tutaj grać na czyste zwycięstwo gości i oby ta zmiana decyzji mnie nie zawiodła. Więc Minnesota to drużyna własnego parkietu, wygrywają tutaj z każdym, nie ważne czy przyjeżdzają słabiaki czy też mocne teamy. Bucks są w naprawde dobrej formie więc typuje tutaj na dobry początek z ich strony i wygraną do przerwy, lecz jednak skoro gospodarze mają tak świetny bilans u siebie nie mogę jednak postawić tutaj przeciwko nim. Typ mocno ryzykowny ale wydaje mi się że warto spróbować. Powodzenia ????
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers - Toronto Maple Leafs
Typ: New York Rangers / +4,5 bramki
Kurs: 2,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dzis w nocy mecz pomiędzy New York Rangers, a Toronto Maple Leafs.. Goście są nieco wyżej notowana drużyną w tabeli, zajmują 4 miejsce w konferencji wschodniej, gospodarze 9.
Toronto ostatnio w niezłej formie, na 5 ostatnich meczy wygrali 4, a dzisiaj w nocy pokonali New York Islanders, aż 5-0.. W ich meczach często padają overy , szczególnie u Rangersów .. Chociaż ostatnio w NHL ciężko przewidzieć faworyta i jest bardzo dużo niespodzianek,to dziś lekko zaryzykuje w strone New York Rangers, którzy ostatnio grają troche w kratkę.. lecz ostatni mecz rozegrali 6 dni temu, wygrali bowiem 6-5 z San Jose Sharks. Toronto grało dzisiaj w nocy i na pewno powinni byc bardziej zmęczeni. Rangers po kilku dniach odpoczynku, we własnej hali powinni strzelić kilka bramek i wygrać to spotkanie, a na to licze !
Wejdzie? Daj ????
⛔100
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
Typ: over 4.5 bramki
Kurs: 1.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku &quot;na szczycie&quot; w Konfederacji Zachodniej ,w którym zmierzy się wicelider Winnipeg Jets kontra lider Vegas Golden Knights.Obie ekipy są bardzo ofensywne,strzelają dużo bramek. Bilans &quot;odrzutowców&quot; to 167-137, a &quot; złotych rycerzy&quot; 168-130. Te dwie ekipy spotkały się ze sobą w tym sezonie dwa razy i w pierwszym meczu padło 7 bramek,natomiast w drugim aż 11. Myślę,że to spotkanie będzie toczone w szybkim tempie z dużą ilością akcji konstruowanych przez każdą z drużyn i over szybko zostanie pokryty.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Wizards - Toronto Raptors
Typ: DeMar DeRozan powyżej 28,5 punktów i asyst
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Uff, horror zakończony happy endem podczas meczu Cavs - Miami. Tutaj w sam raz pasuje tekst z popularnej reklamy NBA &quot;This is why we play&quot; ;) Dzisiaj spróbuję podjąć się analizy spotkania, które już tutaj było omawiane przez innych typerów. Ja jednak spróbuję ugryźć je trochę inaczej. DeMar DeRozan - ten &quot;koleszka&quot; ostatnio pozbawił mniej pierwszej piątki w konkursie zaliczając o jeden celny rzut za mało. Pomimo wszystko idę znowu w jego kierunku... Wtopę zawdzięczam jego zabójczej skuteczności w pierwszej połowie, gdzie rzucił zaledwie 1/8 z gry. W drugiej połowie było już lepiej, bo dorzucił 19 punktów. Do grania na niego popycha mnie: ciągła próba rzutu (nawet jeśli nie idzie), dużo czasu na parkiecie (nawet gdy wyraźnie mu nie szło to i tak grał 37min), od momentu wyboru do Meczu Gwiazd zaczął bawić się w asystowanie (jakby wiedział, że w ASG nie będzie główną gwiazdą i będzie raczej asystentem) w ostatnich meczach - 8,7,8 asyst. Kolejna sprawa to słaba defensywa Wizards, w którą szybcy zawodnicy są w stanie wjeżdżać jak w masło (przykładem Russel tydzień temu z 46pkt). DeMarowi ten przeciwnik wyraźnie odpowiada, bo w dwóch meczach rozegranych w tym sezonie z Wizards łącznie rzucił 59 punktów. powodzenia
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dalti 29

dalti

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Kolonia-Borussia Dortmund
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jutro spotkają się dwie drużyny z góry oraz dołu tabeli. Koeln z 13 pkt znajduje się na ostatnim miejscu natomiast Dortmund z dorobkiem 31 pkt plasuje się na 6 pozycji. Dlaczego remis? Z BvB odchodzi kluczowy zawodnik Aubamayeng. Po 2 Druzyna ta jak na swoje możliwości jest w słabszej dyspozycji - 3 remisy + dwa u siebie z takimi teamami jak Freiburg czy Wolfsburg swiadczy o lekkim kryzysie, ktory moim zdaniem po stracie kluczowego napastnika będzie się pogłębiał.
Co do Koeln chłopaki musza odrabiać pkt jeżeli marzą o pozostanie w Bundesliga 1 i nie ma zmiłuj się. Zmiana trenera wyszła im tylko na dobre FCK jest w lekkim &quot;gazie&quot; 3 zwycięstwa + remis z Augsburgiem. Bardziej byłbym skłonny powiedzieć że Koeln wygra dzisiejszy mecz niż go przegra. Finalnie obstawiam remis, bo mimo &quot;Krise&quot; Dortmund potrafi przycisnąć zwłaszcza gdy jest pod ścianą tj. w meczu z Hearta gdzie przegrywali i musieli odrabiać na 1-1. Dla mniej odważnych polecam 1X po kursie 1.89. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom