>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Enea Polska Liga
Godzina:
19:00
Spotkanie: Stelmet Zielona Góra - Dąbrowa Górnicza
Typ: Stelmet -9,5 (+OT)
Kurs: 1,88
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
19 Kolejka Energa Basket Ligi.
Stelmet Zielona Góra zagra z Dąbrową Górniczą - ostatnio z tym rywalem Stelmet wygrał.. 2 lata temu.
Podopieczni Urlepa walczą o awans do 1/8 w BCL - następny mecz w tych rozgrywkach zagrają już 7 Lutego - w Czechach z Nymburkiem.
Dąbrowa Górnicza aktualnie plasuje się na 4 miejscu z bilansem 14-6.
Ich gra wyjazdowa nie jest tak dobra jak w domu, jednak wygrali 5 spotkań na 10 rozegranych.
Ich ostatnie porażki wyjazdowe to mecze z Szczecinem - 88:82, Toruniem 88:81 czy z Gliwicami 83:77.
Stelmet ostatnio mierzył się z Dąbrową w Lutym 2017 roku - wtedy przegrał 65:75.
Uważam że drużyna prowadzona przez Urlepa wygra minimum 10 punktami.
Stelmet u siebie więcej niż 9 punktami wygrał w 6 meczach na 10 rozegranych.
Dabrowa najwyższa porażka w tym sezonie z Polpharmą (-11).
Poprzednie wygrane Stelmetu u siebie tym rywalem - 93:77 oraz 91:77.
Stelmet dobre zawody rozegrał ostatnie - wygrywając u siebie z Nanterre 85:82, choć prowadził w 3 kwarcie aż 23 punktami.
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina Piłka nożna, Finlandia
Godz: 14:00
Spotkanie Tps - Mariehamn
Typ: bts - obie strzela bramke
Kurs: 1,57
Bukmacher: Unibet
Analiza: zapowiadany przez wielu puchar w finlandii. spojrzmy na dyspozycje tych dwoch druzyn. Widzimy, ze lubia strzelac bramki. Na 5 ostatnich meczy, czterokrotnie te zespoly zdołały zdobyc bramke. TPS strzela bramki u siebie co jest kluczowe w przypadku dzisiejszego spotkania Mariehamn standardowo uwazani za faworyta. Ich zadanie opiera sie tez glownie na zdobywaniu bramek. Uwazam, ze w tym meczu obie druzyny zdobeda bramki. Mecz zapowiada sie ciekawie bo jedna i druga strona przewaznie gra szybko w ataku. Mam nadzieje ze za kilkanascie minut pokaza na co ich stac w ataku. W swoich skladach maja zawodnikow o dobrych umiejetnosciach technicznych.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Klubowe towarzyskie
Godzina: 15:30

Spotkanie: Legia Warszawa - Shanghai Shenxin
Typ: azjatycka liczba goli under 3.25
Kurs: 1.92
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo przyjemny kurs na to wydarzenie. Legia zagra w tym meczu teoretycznie słabszym składem, ale mimo tego wątpliwe aby drugoligowi Chińczycy potrafili to skrzętnie wykorzystać. Jak wiemy siła rażenia Legii jest słaba (jak na razie) i naprawdę obrońcy obu zespołów musieliby się bardzo postarać aby linia bramek została przekroczona. No i nie zapominajmy że to tylko sparing.
✅92
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Quimper (Francja), twarda (w hali)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Tristan Lamasine - Alexey Vatutin
Typ: 1
Kurs: 2,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierć finałowe. Wczoraj stawiałem na Lamasine w meczu z Klizanem, opłacało się i dzisiaj idę za ciosem i znów stawiam na tego tenisistę. Lamasine po drodze do tego ćwierć finału pokonał najpierw kwalifikanta rodaka Barrere 2-1 (7-5 , 4-6 , 7-5) a następnie wczoraj jak wspomniałem wyżej Słowaka Klizana 2-1 (3-6 , 6-4 , 7-6). Francuz wprawdzie odpadł w kwalifikacjach do tego challengera ale występuje w głównym turnieju jako lucky loser i jego forma jest coraz wyższa. Vatutin z kolei w pierwszym spotkaniu ograł Francuza Benchetrit 2-0 (6-1 , 6-1) i wczoraj pokonał Bośniaka Basica 2-1 (6-3 , 3-6 , 7-6). Obaj panowie spotkali się ze sobą 1 raz na korcie a miało to miejsce na turnieju challengerowym w Tampere (Finlandia) na korcie ceglanym i wówczas górą był Rosjanin, który wygrał 2-1 (7-6 , 5-7 , 4-6). Dzisiaj według mnie wygra Lamasine, który gra coraz lepiej i jego forma zdaje się rosnąć. Vatutin z kolei gra strasznie nie równo i jak mu idzie to jest w stanie wygrać seta szybko i łatwo, natomiast jak mu się sypie gra to też na całego i wówczas, też przegrywa bardzo gładko seta. Wczoraj Alexey mocno się męczył z Basiciem i tak po prawdzie powinien przegrać i odpaść ale jego rywal popełniał jeszcze większe błędy niż on i tak ostatecznie Rosjanin znalazł się w ćwierć finale. Lamasine też nie miał łatwej przeprawy i też już był jedną nogą poza turniejem ale spiął się w ostatnim możliwym momencie, przełamał Klizana, potem przy swoim serwisie wyrównał stan rywalizacji i ostatecznie byliśmy świadkami tie breaka, gdzie też już myślałem, że Tristan nie da rady ale znów pokazał charakter i ostatecznie wygrał spotkanie. Gram zatem znów na tym turnieju na niespodziankę i zwycięstwo Lamasine. Dobrze ten gracz na tym turnieju serwuje, wprawdzie popełnia dużo podwójnych błędów ale też zdobywa dużo punktów asami serwisowymi. Jak wspomniałem wyżej pokazuje na tym turnieju duży charakter i serce i pójdę tutaj w stronę jego zwycięstwa. Vatutin jest na ten moment bardzo nierównym graczem o czym też pisałem wyżej i liczę też, że dzisiaj nie wszystko będzie mu wychodzić tak jakby chciał. Jeszcze gdzieś na jakimś forum poświęconemu tenisowi wyczytałem, że jeśli Rosjanin dziś odpadnie to nic złego mu się w sumie nie stanie, bo wystąpi wówczas w kwalifikacjach do turnieju rangi ATP w Montpellier (Francja) a więc turnieju o większym prestiżu ;) Jednak tej informacji nie mam sprawdzonej także też proszę się głównie tym nie sugerować. Ja stawiam na Lamasine dlatego, że fajnie tutaj się prezentuje i jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę, bo Vatutin formą nie grzeszy i jest w jego zasięgu.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITF USA
Godzina: 17:30

Spotkanie: Tim Van Rijthoven - Junior Ore
Typ: DW 2-1

Kurs: 4.32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś wybrałem bardzo ciekawy pojedynek. Na kortach ziemnych w USA. Faworytem tego pojedynku jest bez wątpienia Młody Holender. Który był już w rankingu na miejscu 296. Teraz jest jednak sklasyfikowany na pozycji 876 i buduje dopiero swój ranking. Rijthoven to zawodnik bardzo dobry technicznie. Bardzo dobrze czuje się na kortach wolnych. Jeśli chodzi o umiejętności to na pewno jest zawodnikiem lepszym od swojego dzisiejszego rywala. Jednak amerykańskie mączki są bardzo szybko. Dlatego sądzę, że Amerykanin tutaj ma szanse urwać seta. Pokonał tutaj Strode i Sakamoto. Widać, niezła forma. Holender natomiast ograł Nakagawe i Ismailova nie tracąc seta w każdym z tych pojedynków. Dla mnie mecz będzie zacięty. Jednak Holender tutaj wygra pokazująć, że chce powoli piąć się w rankingu i występować w challengerach. Powodzenia!!
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vitesse - Groningen
Typ: Vitesse
Kurs: 1,65
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Mecz inaugurujący 21 serię spotkań w holenderskiej Eredivisie to starcie szóstego w tabeli Vitesse z trzynastym Groningen. Bilans piłkarzy z Arnhem u siebie to: 2-5-2 i to dzięki meczom wyjazdowym plasują się w czołówce ligowej tabeli. Gra gości na wyjeździe jest słaba a przedstawia się tak: 1-2-6. W pierwszym meczu dość niespodziewanie zwyciężył zespół Groningen w stosunku 4-2, choć patrząc na statystyki widać, że dzisiejsi gospodarze mieli przewagę w tym spotkaniu. Także w meczach zremisowanych u siebie da się zauważyć to, że dominowali oni swoich rywali i brakowało im szczęścia pod bramką oponentów. Myślę, że dzisiaj piłkarze Vitesse będą chcieli wziąć rewanż za porażkę z pierwszej części sezonu i tym samym polepszyć bilans gry na własnym boisku. Jak wiadomo skończyła się dla nich przygoda z Ligą Europejską i teraz mogą się skupić wyłącznie na lidze. Przewiduję wynik 3-1 dla Vitesse.
✅65
 
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Szwajcaria - Challenge League
Godzina:
20:00
Spotkanie: Vaduz - Xamax
Typ: 1/2
Kurs: 21
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Co tu dużo gadać, wiadomo jakimi rajami do różnych tego typu akcji są Austria czy np. Szwajcaria. Dość powiedzieć, że bet sam w sobie jest sporym value, bo na 18 meczy Xamax&#39;u 3 skończyły się wygranym łamańcem. Kto się bawi w łamańce, to z pewnością jest dla niego must bet. 3/18 to ok. 17%, a buk np. bwin daje 26.00 czyli szacuje szanse na ok. 4%. Ja osobiście zagrałem też na bet365 po 9.00, że Xamax wins from behind. Zresztą co tu dużo gadać, kto zagra ten zagra, kto nie, ten dalej będzie patrzeć na takie rzeczy z wybałuszonymi oczami, nie wiedząc o co chodzi. Pozdro
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Real Sociedad - Deportivo La Coruna
Typ: 1 i powyżej 2,5
Kurs:
1,91
Godz: 21:00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Czas na 22 kolejkę w Hiszpańskiej LaLidze, Real Sociedad podejmuje Deportivo. Jeszcze na początku roku Sociedad liczyło na europejskie puchary, przyszedł kryzys - 4 porażki z rzędu i spadli z wysokiego miejsca na 15 lokatę i są tuż nad strefą spadkową. Na szczęście ich przeciwnik też jest pod formą, nie wygrali meczu od 6 kolejek - 2 remisy i 4 porażki, nawet ostatni mecz prowadząc już 2:0 z Levante nie potrafili dotrzymać prowadzenia do końca i stracili 2 gole remisując 2:2.
Deportivo ma jeszcze większe problemy, dziś nie zagrają F. Andone (żółte kartki), C. Borges (czerwona kartka), P. Mosquera (kontuzja).
Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo gospodarzy... Są dużo lepszą drużyną, ich ambicje sięgają dużo wyżej niż marne 15 miejsce... Deportivo jedynie walczy o utrzymanie.
Stawiam również na powyżej 2,5 gola w meczu gdyż Sociedad ma jednak spore problemy w obronie i Deportivo może to wykorzystać (w 5 ostatnich meczach strzelali po minimum 1 bramce).
✅91
 
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Europy w futsalu
Spotkanie: Francja - Azerbejdżan
Typ: Francja (handicap +1.5 bramki)
Kurs: 1,63
Godz: 18:00
Bukmacher: forBet
Analiza: Zostaję przy futsalowym Euro i tym razem na tapetę biorę mecz pomiędzy Francuzami a Azerami. Dla fanów piłki kopanej dziwnie może brzmieć, że to Azerbejdżan w pojedynku z Trójkolorowymi jest faworytem. Jak jednak idzie zauważyć, w futsalu jest troszkę inaczej, a to za sprawą faktu - a jakże.. Brazalijczyków. &quot;Azerowie&quot; to podobny zespół do Rosjan czy Kazachów, z którymi przyszło się zmierzyć Biało-Czerwonym.
Francuzi to stosunkowo nowicjusz na dużej imprezie futsalowej, jednak patrząc na ich postawę jest to całkiem ciekawa drużyna. Jakieś 2-3 miesiące temu w przygotowaniach do baraży, w którym brali udział zarówno Polacy jak i Trójkolorowi, miałem przyjemność obejrzeć spotkanie sparingowe pomiędzy tymi drużynami. Francuzi wyszli z pojedynku zwycięsko 4-3, jednak na parkiecie byli zespołem sporo lepszym jakościowo.
Później tylko potwierdzali swoją wysoką dyspozycję i sprawiali niespodzianki, by nie powiedzieć sensacje. Najpierw w dwumeczu o Euro pozostawili w pokonanym tle mocnych Chorwatów, którzy byli znaczącymi faworytami tego spotkania, a 2 dni temu byli o krok od zainkasowania 3 oczek z Hiszpanią (głównym kandydatem do złota), gdzie przez większość spotkania prowadzili, tracąc bramkę na 4-4 na 2 minuty przed końcem.
Remis urządza Francuzów, gdyż daje im duże szansę na awans, dlatego swój typ nie kieruje bezpośrednio w ich stronę, ale zabezpieczam się. Nie sądzę, żeby Azerowie mieli zdominować to spotkanie i wygrać różnicą większą niż 1 gola. Za drobne pogram także czystą 1. Z fartem ????
⛔100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Almere - Dordrecht
Typ: Almere
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Almere świetny bilans u siebie. Ani jednej przegranej i 7 zwycięstw! Seria ostatnich 5 wygranych, w dodatku 3-2 z liderem z Nijmegen. Sąsiadującemu z dzisiejszym rywalem Eindhoeven doładowali 5-1. 2 ostatnie wyjazdy wygrane, Helmond 2-1, Den Bosch 3-1. Forma jest! Dordrecht jak wygrywa to na ogół u siebie, wyjazdy to 7 przegranych w 10 meczach. Co prawda ostatnio wygrali z Utrecht, ale ta drużyna dostaje ze wszystkimi i zamyka tabele. Z Nijmegen, z którymi uporało się Almere dostali aż 0-6! Z Ajaxem 0-3. Dla mnie to dzisiaj idealny dodatek do kuponu. I wcale bym się nie ździwił, jak by panowie piłkarze z Almere pokryli handi typu -2,5, jak to czynili w ostatnich 2 bezpośrednich spotkaniach przed swoimi kibicami. Jak by to była końcówka miesiąca grałbym w konkursie to po kursie 3,85, ale że początek, wolę ten bezpieczny typ.
⛔100
 
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Spotkanie: Dusseldorf-Sandhausen
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godz: 18:30
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Dusseldorf-Sandhausen odbywający się w ramach niemieckiej 2.Bundesligi. Gospodarze na chwilę obecną są liderami tejże ligi z dorobkiem 40 punktów. Rewelacyjnie spisują się na własnych obiekcie o czym świadczą statystyki 6-2-2. Ich przeciwnicy to drużyna mocna tylko u siebie, na wyjazdach idzie im bardzo słabo (pod względem wyjazdów 14 drużyna ligi o statystyce 2-3-4). Drużyna gospodarzy powoli wychodzi z dołka (2 ostatnie zwycięstwa) jaki miała pod koniec rundy jesiennej. Myślę, że dziś podtrzymają zwycięską passę. Warto dodać, że ich poprzedni mecz, niespełna parę miesięcy temu, zakończył się zwycięstwem Dusseldorfu 2-1. Do boju ! ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vitesse - Groningen
Typ: Vitesse wygra i obie drużyny strzelą gola/tak/
Kurs: 2,94
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Już padł typ na wygraną gospodarzy.,,WERG,,opisał co i jak.Pójdę trochę odważniej,po ostatniej przegranej z Groningen gospodarze powinni poważnie podejść do spotkania,przegrali 4-2,a goście
mimo,że drużyny dzieli parę miejsc w tabeli /6 i 13/to na 20 spotkań zdobyli po34 gole/całkiem przyzwoicie/.
Co prawda gospodarze stracili ich 10 mniej jak zdobyli/24/ ,to goście mają tyle samo co strzelili/34-34/.
Obie drużyny preferują ofensywny futbol nastawiony na strzelanie goli.Goście na wyjazdach słabo,jednak stać ich na strzelenie bramki.Myślę,że obejrzymy mecz obfitujący w bramki i wygra drużyna lepsza/w/g mnie Vitese/
⛔100
 
kolak11 16

kolak11

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: IFK Helsinki - Jyväskylä
Typ: Zwycięstwo - Jyväskylä
Kurs: 5,75
Bukmacher: STS
Analiza:
Typ na szybko, ale warty pogrania za drobne. Kompletnie nie rozumiem tak wysokiego kursu na gości, nic nie mogłem o tym znaleźć w necie. Szanse są bardzo wyrównane, Jyväskylä trzecia w tabeli, niedawno pokonała wicelidera przewagą 6 bramek. Gospodarze mają serię 4 zwycięstw, ale żadne z nich nie jest imponujące żeby tak ich faworyzować. Wynik może paść każdy bo szanse są bardzo wyrównane, ale warto zaryzykować. Plus, w ostatnim meczy pod koniec grudnia Jyväskylä wygrała 4 bramkami. Wybaczcie mało treściwą analizę, napisałbym więcej o obu drużynach, ale zostały dwie minuty do meczu.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Austria EBEL
Godz: 19:15
Spotkanie: Vienna Capitals - Medvescak Zagrzeb
Typ: Vienna -1HA (zwrot przy wygranej jednym golem)
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
analiza:
Zapraszam na hokej na lodzie w Austrii. Zwycięzca rundy zasadniczej Vienna podejmie ekipę chorwackich hokeistów Medvescak Zagrzeb.
Drużyna ze stolicy zgromadziła aż 93 punkty w pierwszej rundzie. Wyprzedzili drugą ekipę o 11 oczek, a szóstą drużynę (w tym przypadku Medvescak Zagrzeb) aż 30 punktami!
Warto wspomnieć, że dzisiejsi goście do ostatniego meczu walczyli o awans do top 6. W końcowym rozrachunku uzbierali tylko dwa oczka więcej od siódmej drużyny, która będzie gra w grupie przegranych.
Zawodnicy z Wiednia będą chcieli obronić tytuł z przed roku. Medvescak Zagrzeb rok temu miał swój epizod w KHL gdzie niezbyt dobrze im poszło.
Stawiam, że VIenna będzie chciała rozpocząć od zwycięstwa rundę wygranych.
✅58
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie B
Spotkanie: Empoli - Palermo
Typ: Obie drużyny strzelą/Liczba goli +2,5: TAK/Over 2,5 bramki
Kurs: 2.55
Godz: 20:30
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam. Mecz na szczycie zaplecza ligi włoskiej i starcie pomiędzy dwoma kandydatami do awansu do Seria A w tym roku. Buki widzą w tym meczu mocny under, ale ja jednak nie podzielam tego zdania. Zacznę od gości. Palermo gra o wiele równiej niż ich dzisiejsi rywale. Zajmują drugą pozycję w tabeli z 43 oczkami na koncie. Ich bilans bramkowy to 32:17. Mogą się pochwalić najlepszą defensywą w lidze. I to trzeba cenić. Również ich gra na wyjeździe jest bardzo dobra: 4-7-0 robi wrażenie. Bardzo dobrze poukłada drużyna pod względem taktycznym. Początek sezonu nie był w ich wykonaniu zachwycający, ale im dalej w las tym grali coraz lepiej. Mają tyle samo punktów co lider i dzisiejszy mecz będzie dla nich bardzo istotny. Po drugiej stronie całkowite przeciwieństwo, ALE! Właśnie ale... grają całkiem inaczej, ale Empoli ma tylko 3 oczka mniej niż ich dzisiejsi rywale. Oni z kolei zaczęli sezon z przytupem. Dzisiaj zajmują 3 pozycję tuż za rywalami z góry tabeli i zrobią wszystko, aby powrócić na szczyt. Określiłem ich grę jako przeciwieństwo, ponieważ nie kalkulują ani w ataku ani w obronie. Ich bilans bramkowy to 48/33. Strzelili więc aż o 16 więcej bramek niż Palermo (zresztą najwięcej w całej lidze) i jednocześnie stracili ich 33 co nie jest najgorszym wynikiem ligi, ale liczba ta cieszyć nie może. Empoli nie przegrało u siebie 9 ostatnich spotkań. Z tych, że właśnie powodów taki typ z mojej strony. Dla obu ekip jest to piekielnie ważny mecz i właśnie takimi meczami rozstrzyga się kto z ligi awansuje, a kto pozostaje na zapleczu. Obydwu ekipom remis nie wiele daje, Palermo zbliży się na krok do Frosinone, którzy jutro grają u siebie z Pescarą i są w tym meczu zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kolejnych 3 punktów i ucieczki dzisiejszym bohaterom. Empoli z kolei przy remisie nadal będzie traciło do rywali z góry. H2H również na korzyść. Na 3 spotkania w roku ubiegłym padały wyniki: 1:0, 2:1 i 3:3. Liczę na solidną walkę z obu stron, a biorąc pod uwagę siłę ataku Empoli, Caputo - 17 bramek w tym sezonie, Donnarumma - 13 trafień o bramkę ze strony gospodarzy szczególnie się nie martwię nawet biorąc pod uwagę piekielnie silną defensywę Palermo, którzy również powinni odgryźć się rywalom. Życzę powodzenia!
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja- National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Red Star - Avranches
Typ: Red Star over 1.5 bramki
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam was juz w lutym gdzie stawaimy na nowe cele i nowe osiagniecia.
Na dzis zapraszam was do Francji gdzie w 3 lidze powinnismy byc swiadkami dosc ciekawego spotkania.
Wicelider i jeden z 3 prentedentow do awansu bezposredniego do Ligue2, bedzie podejmowac ostatnia druzyne ligi.
Cxerwona gwiazda u soebie gra bardzo dobrze w 8 meczach 17 pkt w bramkach 12-5. Ostatnio u siebie zdolali wygrac mecz z Cholet ktora jest najlepsza na wyjazdach. Dlatego mysle ze i dzis wygraja spokojnie i srmtrzela 2 bramki minimum.

Goscie za to na odwrotym biegunie prawdopodobnie spadna z ligi bo inaczej tego nie widze w 17 meczach tylko 14 pkt 19-29 w bramkach. Warto dodac ze jak jeszcxe w meczach u soebie Avranches radzi sobie jako tako i probuje zdobywac pkt tak na wyjazdach jest tragicznie w 10 meczach ttlko 6pkt i bilans 9-17.

Dodatkowo h2h to tylko 3 mecze. Ale w kazdym Czerwona gwiazda strzelala 2 przynajmniej 2 bramki i za kazdym razem wygrywala.
Z Fartem ...
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 10

tswks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Polska
Godzina: 18:30
Spotkanie: Katowice-Janów
Typ: Powyżej 7,5 bramki
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jako że mecz za kilkanaście minut, to tak na szybko, Katowice druga pozycja w lidze, Naprzód ostatnia, nie licząc wycofanej drużyny PZHL. Gospodarze z drugą skutecznością w lidze, Naprzód najgorsza defensywa ze średnią prawie sześciu traconych bramek na mecz, ostatnie mecze Naprzodu ze ścisłą czołówką ligi to porażki 4:11 z Cracovią oraz 0:12 z Tychami. Dodając do tego smaczek że to derby Katowic, oraz że kibice Naprzodu sympatyzują z chorzowskim Ruchem, zapowiada ostrą kanonadę w hali małego Spodka.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 2 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dusseldorf vs Sandhausen
Typ: remis
Kurs: 3,36
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz dwoch bardzo dobrych druzyn.
Bardzo duzo osob widzi tu latwe zwyciestwo gospodarzy , ale mysle , ze tutaj moze byc ciezko.
Goscie traca niewiele bramek, szczegolnie na wyjazdach. Staraja sie nie przegrac meczu na obcym terenie.
Gospodarze maja ostatnio dobrą formę , ale w tym meczu moze byc roznie . Nie musza cisnac od poczatku , remis tez nie jest zly .
⛔100
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Vibo Valentia - Revivre Milano
Typ : 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: fortuna

Spotkanie jednej z najsłabszej ekip najlepszej ligi świata, czyli włoskiej z mocno obsadzonym w środku stawki Milano. Skład, który zebrała Valentia na ten sezon, jest co najmniej słaby. Do tego ich najlepszy zawodnik, przyjmujący Oleg Antonov, wyjechał aby wesprzeć kontuzjowany zespół Ziraatu Bankasi. Mówiąc któtko Castellana i Sora to jedyne zespoły, z którymi może walczyć Vibo Valentia.
Po drugiej stronie siatki solidna ekipa z Milanu prowadzona przez genialnego Andree Gianiego. O jego kunszcie trenerskim można pisać wiele. Ale wystarczy przypomnieć jego ostanie medale na mistrzostwach z reprezentacjami Niemiec, a wcześniej Słowenii. Czyli umówmy, nie z żadnymi europejskimi potęgami. Potrafi zmotywować jak mało kto. Zebrał bardzo ciekawy skład, ponieważ wielu zawodników, aż pali się żeby trenować pod jego wodzą.
Cebulj, Piano, Abdel-Aziz, Schoot to siatkarze o umiejętnościach, których trudno szukać po drugiej stronie siatki.
17 punktów różnicy dzieli oba zespoły, 5 zwycięstw więcej mają zawodnicy z Milano. Mają o co walczyć, walka o top 10 i play offy jest pasjonująca, a zespoły w dolnych okolicach ósemki dzielą niewielkie różnice punktowe.
Vibo Valentia natomiast pogodzone z walką w play outach. Dla nich ma już nadziei, żeby kogokolwiek przeskoczyć, różnice punktowe zbyt wielkie.
I skład i motywacja i forma po stronie Milano. Niech grają.
✅60
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,EUROLIGA-MĘŻCZYZN
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bamberg-Panathinaikos
Typ: 2
Kurs: 1.43
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.Wczorajszy typ z koszykówki jak w masło po kursie 1.96,dzisiaj również proponuję typ z kosza.Goście aktualnie zajmują 5 pozycję i mają 71% formę,chcą sięgać po najwyższe cele i dzisiaj pokażą po raz kolejny swoje umiejętności(Jeżeli dziś wygrają to wskoczą na 2 pozycję i będą mogli gonić CSKA MOSKWĘ) .Bamberg zajmuje dopiero 15 pozycję i na ostanie 5 meczy to Panathinaikos wygrywał,a ostatni mecz wygrał ponad 10 punktami,co pokazuje jaką grają dobrą piłkę.Gospodarze grają kiepsko,a można powiedzieć że tragicznie.Ich występ to 29% i ciągłe porażki niekiedy zwycięstwa,ale bardzo rzadko.Panathinaikos czy na wyjeździe czy u siebie to bardzo mocna drużyna.Liczę dziś na nich,mecz można dorzucić do jakiegoś AKO.Pozdro! i do usłyszenia!????
Bilans w lutym 1/1
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom