>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.02.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Coppa Italia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ:X2
Kurs: 1.69

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam, dziś jest czwartek , 2 stycznia . Oferta nie jest zbyt szeroka na piłkę nożną , ale z ciekawszych meczy gra dziś Puchar Włoch . W ćwierćfinale tych rozgrywek dziś o godzinie 21 zagrają Juventus Turyn oraz Lazio Rzym . Biorąc pod uwagę problemy , z jakimi zmaga się Juventus oraz ich nierówną formę stawiam w tym spotkaniu remis lub wygraną Lazio . Lazio ma dobry okres , nie przegrali już od 5 spotkań , i w między czasie rozgromili w meczu ligowym Milan aż 4:0 . W Serie A Lazio Rzym zajmuje wysokie 3 miejsce , ale tyle samo oczek po 38 mają jeszcze Atalanta oraz Milan . Juventus po odjęciu 15 punktów spadł 13 miejsce w tabeli . Myślę , że źle dzieje się w tej drużynie , i w najbliższych miesiącach może dojść do wielu zmian w tym klubie . Juventus w ostatniej kolejce ligowej uległ u siebie Monzie 0:2 , wcześniej zremisował 3:3 z Atalantą , z liderem z Napoli ulegli aż 1:5 . Juventus sporo traci goli w ostatnim czasie , myślę że Lazio które dysponuje dobrą ofensywą znajdzie sposób na pokonanie bramkarza Juve . Typuję w tym spotkaniu remis lub wygraną Lazio Rzym . Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna Turcja
Godzina: 17
Spotkanie: Besiktas - Trabzon
Typ: over 64.5 bramek
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Trabzon w ostatnich tygodniach poprawil sie w ofensywie. Sporo spotkan ponad 30 bramek. I to mówimy o zespolach ze srodks tabeli bo Trabzon jest jedna ze słabszych ekip w lidze. Besiktas natomiast to czwarta druzyna. Potrafia przyspieszyc i grac efektownie. Mysle ze przyjezdni tutaj powalcza do samego konca i postawia twarde warunki. Licze ze nie bedzie spowalniania gry, tylko granie ofensywne.

81
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1485
chamberlain 447,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna, 1 liga kobiet Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Varsovia - AZS AWF Warszawa
Typ: Over 57.5 bramek
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rozgrywki w pierwszej lidze kobiet grupy C, gdzie zmierzą się ze sobą dwie drużyny z Warszawy, Varsovia, która znana jest ze szkolenia młodzieży, oraz AZS AWF. Faworytkami zdecydowanie goście, którze pewnie przewodzą w tabeli, nie odnosząc do tej pory żadnej porażki, co ciekawe Fortuna wycofała ofertę na handicapy w tym spotkaniu, ja jednak zaproponuje zagrać overy. Varsovia aż tak dobrze w lidze sobie nie radzi, zajmują 6 miejsce z bilansem 6-0-5, jednak co rzuca się w oczy grają ofensywnie, na wyjazdach nie zawsze to wychodzi, jednak w meczach domowych w tym sezonie ich dorobek to 30 bramek z Łodzią, 25 bramek z Kielcami, 34 bramki z Marcovią, 30 bramek z Uniwersytetem Warszawskim i 33 bramki z San Jarosław, wysokie wyniki głównie ze słabszymi drużynami, ale były też w stanie rzucić 25 bramek wiceliderkom, choć mocno zwalniając w drugiej połowie, bo po pierwszej miały na koncie aż 16 bramek. AZS również nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, liderują również po tym względem w lidze rzucając do tej pory 436 bramek w 12 meczach, na wyjazdach w lidze osiągały już takie wyniki jak 35 bramek z Płockie, 29 bramek z Lublinem, 37 bramek z San Jarosław, 32 bramki z Uniwersytetem Warszawskim, 47 bramek z Łodzią, 37 bramek z Marcovią i 32 bramki z Kielcami, a więc spore wyniki. Myślę, że obejrzymy dziś ofensywny mecz, widać, że Varsovia u siebie w żaden sposób nie zamierza się bronić, a to może być wodą na młyn dla gości, w pierwszym meczu mieliśmy wynik 29:21 dla AZS, tu liczę jednak na więcej bramek ze strony Varsovii, jak i AZS, linie na pewno mogłyby być w tym spotkaniu wyższe.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1911
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Valencia
Typ: Real + powyżej 1,5
Kurs:
1,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Real Madryt musi zacząć gonić Barcelone bo zrobiło się już aż 8 punktów straty oczywiście dzisiejszym meczem zrównają się meczami i ta strata może być 5 punktowa.
Real dziś zagra bez D. Alaby, Lucasa, F. Mendy natomiast Valencia musi sobie poradzić dziś bez Nico, J. Kluivert, J. Domenech i T. Correia.
Ostatnio Real tylko zremisował z Sociedad u siebie 0:0 ale był drużyną zdecydowanie aktywniejszą, zabrakło nieco szczęścia i ten mecz mogli spokojnie wygrać goście nie mają najlepszego okresu, porażka 0:1 z Valladolid, porażka w Pucharze Króla 1:3 z Athletic jeszcze wcześniej tylko remis 2:2 z Almeria i tak oto zrobił się ZALEDWIE 1 punkt przewagi nad strefą spadkową.

Dziś to Królewscy są faworytem, kurs mocno spadł i już jest mało opłacalny jednak postanowiłem dodać do wyniku minimum 2 bramki, na ostatnie 10 spotkań Realu z Valencią u siebie w każdym meczu strzelał co najmniej 2 bramki.

51
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Madryt – Valencia
Typ: over 2 azjan bramki Real Madryt
Kurs: 1.65
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Real Madryt jest pod ogromną presją we wczorajszym zaległym meczu Barcelona ograła Betis co oznacza że ich przewaga wzrosła do 8 punktów i Real nie może sobie dziś pozwolić na stratę punktów, tym bardziej po ostatnim remisie u siebie z Sociedad 0:0 ale o dziwo to był bardzo dobry mecz Real który dominował, stwarzał okazję ale to był jeden z tych meczy w którym nie chciało wpaść. Ekipa ma problemy z wchodzeniem w mecze ich drugie połowy są zdecydowanie lepsze o czym wspomniał już Carlo ale dziś ekipa powinna od samego początku ruszyć bo jak wspomniałem nie ma miejsca na stratę punktów, trener odzyskał kilki kontuzjowanych graczy, ostatnio rotuje dość solidnie a więc świeżość powinna być a też było widać z Sociedad że ekipa łapie coraz lepszą kondycję fizyczną. Valencia ma za sobą ciężki okres i niebezpiecznie zbliżyła się do strefy spadkowej a ostatni porażka z Vallodolid skończył się zwolnieniem Gattuso ale było widać że coś nie gra w tej ekipie która grała fajnie dla oka ale gdzie brakowało ostatnio sił. Zobaczymy ja kto dziś będzie wyglądać bo raczej ekip nie ma szerokie ławki na takie granie co trzy zresztą było widać to w tym rytmie grania co trzy że cierpieli.

zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Puchar
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: over 3 gole w meczu (3 bramki zwrot stawki)
Kurs:
3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Poprzedni miesiąc do zapomnienia, startujemy ponownie i liczę, że zdecydowanie z lepszym skutkiem. Na dziś ćwierćfinał Coppa Italia i pojedynek pogrążonego w kryzysie Juve z Rzymskim Lazio. Po odjęciu piętnastu punktów coś pękło w drużynie "Starej Damy". W czterech ostatnich meczach we wszystkich rozgrywkach Juventus potrafił wygrać jeden raz z Monzą w poprzedniej rundzie krajowego pucharu. Jednak kolejne starcie z tym samym rywalem w lidze to domowa porażka 0:2. Wprost przeciwnie ekipa ze stolicy zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ciągle jest w walce o "Ligę Majstrów". Przyjezdni również pałają żądzą rewanżu za porażkę ligową w Turynie 0:3 w listopadzie zeszłego roku. Wszystko przemawia za przyjezdnymi, ja jednak wolę pójść w bramki. Myślę, że "Bianconeri" spróbują powalczyć o półfinał, a może i o wygranie tego Pucharu, bo raczej to jedyna szansa na jakieś trofeum w tym sezonie. Na tę chwilę tracą do Romy 14 oczek , która zajmuje miejsce dające na tę chwilę udział w Lidze Konferencji Europy. Nie sądzę, aby ta strata była do odrobienia, fakt jest jeszcze sporo kolejek, ale zespoły które są u góry to ligowy TOP i punkty będą tracić rzadko. Myślę, że ten mecz nie zamknie się w obrębie jednej bramki, szczególnie że do składu przyjezdnych wraca Ciro Immobile.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dyscyplina:Dart - Modus Super Series Godzina: 23:40
Spotkanie : J.Keeling - A.Merkxx
Typ: A.Merkxx wygra
Kurs: 1.85
Bukmacher: BetX Drugi dzień Lutego i mój drugi typ z Modus Super Series. Pierwsza grupa zakończyła udział i wiadomo co i jak , dziś do gry wchodziemi druga grupa "nocna". Faworytem do zwycięstwa według mnie będzie Pan Smith, zaś tuż za nim może się uplasowac Merkxx. Merkxx swój pierwszy mecz zagra już chwile po 23 właśnie z Raymondem i juz będę wiedział więcej na temat jego dyspozycji, aczkolwiek w drugim meczu zagra on z Keelingiem, którego widziałem dwa razy w akcji i jest zdecydowanie do ogrania przez Merkxxa, który powinien tę średnia 85 pkt osiągnąć, a i podwójne ma zdecydowanie na większej średniej od Keelinga. Jedyny minus typu to fakt, że to pierwszy dzień ich starć, ale myślę że Keeling nagle nie zacznie grać na średniej 90 pkt. Jedyne co mnie martwi to fakt , że rozpocznie rzucanie Keeling, ale po takim kursie próbuje zdecydowanie Merkxxa. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim życzę!

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: piłka nożna Brazylia
Godzina: 23:15
Spotkanie: Coritiba vs Cianorte
Typ: Pierwsza połowa Cianorte
Kurs: 5.60
Bukmacher: Etoto

Witam w Lutym!

Rozgrywki w Brazylii w lidze Paranaense. Jest to mecz szóstej kolejki tych rozgrywek.
Bilans gospodarzy to 4 zwycięstwa i jeden remis. Bilans gości to 3 zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka.

Bilans między tymi dwoma drużynami to 17 zwycięstw Coritiby, 4 remisy i 2 zwycięstwa Cianorte.

https://www.oddsportal.com/soccer/brazil/campeonato-paranaense/coritiba-cianorte-OMXG0FuN/#1X2;3 tu na połowę jest jeden typ na gości.

https://www.oddsportal.com/soccer/brazil/campeonato-paranaense/coritiba-cianorte-OMXG0FuN/#1X2;2 tu jest po równo po 2 typy na remis, gospodarzy i gości.

Myślę że w tym meczu może być łamak 2-1 lub 2-x. Stąd mój typ na gości na pierwszą połowę.
Ponadto typ podparty statystyką bo Coritiba nie poniosła porażki w tych rozgrywkach.


Pozdrawiam

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom