>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Liverpool vs Manchester City
Typ:
Manchester over 1.5 gola
Kurs:
2.20
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Kolejne starcie pomiedzy &quot;The Reds&quot; a &quot;Obywatelami&quot;.
Ostatnie dwa mecze byly bardzo emocjonujace i dzisiaj powinno byc podobnie.
Patrze na sklady i obie ekipy wyjda oslabione.
Podopieczni Jurgena Kloppa od pierwszej minuty bez Skrtela,Moreno,Sakho,Benteke,Sturridge&#39;a,Lucasa i Coutinho.
Wedlug mnie glownie brak Coutinho powinien byc tu odczuwalny.Brazylijczyk jest na lawce rezerwowych,ale pewnie wejdzie dopiero w drugiej polowie.
Goscie z kolei bez Toure i de Bruyne,tutaj brak Iworyjczyka jest sporym oslabieniem,jednak jesli chodzi o atak to jest Aguero,Silva,Navas czy Sterling,tak wiec jest kim strzelac.
Dla podopiecznych Pellegriniego powinien byc to mecz o honor,poniewaz w pierwszym meczu na Etihad Liverpool wygral az 4:1.
Teraz w Pucharze Ligi wygral niestety Manchester City,jednak dopiero po rzutach karnych.
Bardzo lubie Liverpool,jednak moim zdaniem City nie przegra trzeciego meczu ligowego z rzedu a patrzac na defensywe gospodarzy w dzisiejszym meczu to goscie powinni miec troche okazji bramkowych,do tego niepewny Mignolet w bramce,ktorego moim zdaniem powinni wymienic na bardziej klasowego bramkarza.
Potknal sie wczoraj Leicester,dzisiaj moze stracic punkty tez Tottenham,nie wiadomo,czy Arsenal pokona u siebie Swansea,jest szansa na zblizenie sie do lidera rozgrywek i chyba dzis sie to uda Manchesterowi.
Liverpool od pucharow jest bardzo daleko,niby do United tracac tylko 6 punktow,jednak przed nimi sa Stoke,Everton czy wracajaca do formy Chelsea,wyprzedzic ich w tabeli bedzie ciezko.
Pod wodza Jurgena Kloppa Liverpool gra bardziej ofensywna pilke,co widac zreszta po wynikach,jednak wciaz nie maja ciaglosci,potrafia wygrac z Norwich 5:4,czy z Aston Villa 6:0 aby potem notowac wyniki underowe.
Goscie na pewno podbudowani ostatnim wygranym pucharem,zapowiada sie wielki mecz,oby padlo wiele bramek.
⛔ 100
 
G 68

gb11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Montpelier-Nimes
Godzina: 20:45
Typ: 2 Handicap 0-4,5
Kurs: 1,93
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie ligi francuskiej.Według buka murowany faworyt gospodarze też tak uważam ale nie aż taki że wygraja minimum 5 bramkami.Drużyna gości miała kilka dni wiecej odpoczynku poniewaz gospodarze grali z Vive.Gospodarze zajmują 5 miejsce a goście 9 ale po wygranym meczu goście bedą mieli tyle samo punktów co gospodarze.Ostatni mecz między nimi na korzyść gości.Według mnie w tym meczu może sie zdarzyć wszystko.Mecz zapowiada sie na bardzo ciekawy.Szanse jak dla mnie to 50/50.Powo
✅ 93
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Manchester United - Watford
Typ: Watford DNB
Kurs: 4.80
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kursy na United są dość niskie i moim zdaniem nie opłaca się na nich dzisiaj stawiać swoich pieniędzy przy tak licznych absencjach. Grają w kratkę, raz potrafią przegrać z 17 w tabeli Sunderlandem, a ostatnio wygrali z Arsenalem u siebie 3:2, ale swój dzień miał chłopak urodzony w 1997 roku Rashford który strzelił 2 bramki i zaliczył asystę przy 3. Czy powtórzy się taki hurraoptymistyczny scenariusz? Szczerze mocno w to wątpię.
Watford to co prawda beniaminek ligi, ale mają tylko 7 punktów mniej od United i okupują 13 miejsce w tabeli. Są typowym średniakiem ligi, lepsze mecze przeplatają z tymi gorszymi. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem dla mnie jest tutaj remis, ale kurs jaki oferują bukmacherzy na Watford z opcją DNB po prostu kusi.
Absencje u gospodarzy:
Rooney 22/7
Schweinsteiger 17/1
Fellaini 15/1
Borthwick-Jackson 8/0
Smalling 25/0
Jones 10/0
Young 16/10
Shaw 5/0
Valencia 6/0
⛔ 100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhound - Wyścigi Psów
Godzina: 21:24 czas polski / 20:24 czas angielski
Spotkanie: Yarmouth, 462m flat, A5
Typ: 6. Surge Of Power wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher:
Analiza:
Dalej w tym miesiącu będę próbował bardziej grać pod kursy. Obecnie gram zakłady LAY i trochę śledzę rynki i nie opłaca się grać kursu poniżej 4.33 moim zdaniem.
Na torze pierwszym faworyt dzisiejszego biegu Alanwill. Biega bardzo dobrze i mądrze, nawet jeśli traci na startach biegnie na peletonie i zajmuje naprzemiennie pierwsze i drugie miejsce. Więc kurs wystawiony na tego psa 2.75 raczej odwzorowuje jego szanse w tym biegu. Z ostatnim czasem 28.61, a 2 tygodnie wcześniej z rzędu biegał 28.74. Warto przyjrzeć się historii tego psa i dlaczego czasem osiąga czas tuż poniżej 29.00. Gdyż z logicznego punktu widzenia po prostu jest dużym psem o dużej wadze, dokładnie tak jak Bigwood Mike, który osiągał również dobre czasy 28.78 czy 28.81 co przy potyczce Alanwill daje mu dobrą szansę na pozycję inside w biegu. I tu być może jest klucz do sukcesu, gdyż Bigwood Mike, jest naprawdę Big... i w dodatku Mike. Można to sobie wyobrazić, gdy jeszcze większy pies niż Alanwill staną na równolegle do siebie. Wtedy jest okazja by jeden drugiego przyblokował. Na torze 3. stanie dzisiaj Invicia Knight, która często jest blokowana, a zdobywa się na dobre starty. Będzie ciasno, a warto zaznaczyć, że taktyka biegowa jest zbliżona do Alanwill, który również jeśli straci na starcie to dobiega do peletonu i walczy do końca. Więc na łuku można wnioskować, że będą dobiegać razem do bandy, pierwszy łuk... Czyżby ktoś wyautowany? Bardzo prawdopodobne. Kinross Jack na torze 4 raczej słabo, biega powyżej 29.00 znacznie, przy szcześliwych biegach potrafi rozwinąć skrzydła, lecz wydaje mi się, że nie przy dzisiejszej stawce, choć jest on chyba szybszym psem w pozycji middle niż wszystkie pozycje inside rozstawione w tym biegu. Klatki 1-3... faworyci przypomnijmy ???? Na torze 5 Marlfield Duke, raczej powyżej 29.00, choć blokowany potrafi sobie poradzić na torze i wpisać się w pierwszą trójkę.
I na końcu mój faworyt Surge of Power, który zdecydowanie jest najszybyszy na startach, potrafi się rozwinąć i utrzymać prowadzenie już w pierwszej fazie biegu. 28.68, czas z przed dwóch tygodnii pokazuje tylko jaki ma potencjał. Stawiając go z kursem 5.00 oddaje procentowo szanse bycia liderem na mecie, aczkolwiek po rozstawieniu klatek ma potencjał z tłumem w części inside szczególnie na zejściu przy łuku.
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔ 100
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia Taca de Portugal
Godzina: 22:00
Spotkanie: Porto - Gil Vicente
Typ: under 3.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Dziś przenoszę się do Portugalii na rewanżowe spotkanie w pucharze pomiędzy FC Porto a Gil Vicente. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Porto 3:0. Myślę że dziś to będzie raczej taki sparing między tymi zespołami bo raczej Porto nie zmarnuje takiej przewagi u siebie. Under 3.5 to wysoka linia , ponieważ Porto wystąpi pewnie w zmienionym składzie tak aby podstawowi zawodnicy byli wypoczęci na następny mecz , a Gil Vicente jest juz raczej pogodzone z tym że na tej rundzie zakończy swój udział w pucharze. Ostatnio Porto u siebie z tym zespołem w lidze wygrywało dwa razy po 2:0 także mój under był pokryty. Myślę że i dziś nie będzie forsowane tempo i zobaczymy mało bramek.
Pozdrawiam i powodzenia! ????
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 23:30
Spotkanie: Polona Hercog vs Heather Watson
Typ: Polona Hercog win
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ przeciwko Watson. Heater gra moim zdaniem katastrofalnie, a gra dalej dzięki nieporadności Doi. Jej gra w ogóle się nie trzyma kupy, jest chimeryczna, popełnia kupę błędów, szybko się gotuj. Wiadomo że, jej głównym atutem jest serwis i z Doi, zaserwowała 14 asów. Ale nie zmienia to faktu że, nie ma pomysłu na grę w wymianach wali na pałę, a jak pierwsze podanie zawiedzie wtedy zaczynają się schody, ja osobiście, nie daję jej żadnych szans jeśli nie bd. płynnie nim trafiać. Bo jej wachlarz możliwości jest mizerny. Polona może i nie ma takiego atomowego serwisu ale gra doskonale w obronie, a to jest moim zdaniem klucz do wygrania z Watson. Dobrze się porusza po korcie, mała liczba UE, oraz waleczność to ją wyróżnia. Serwisem krzywdy nie robi ale jest dość precyzyjny i nie popełnia tyle podwójnych błędów.
Watson grała już dwie 3 setówki z rzędu, oba te spotkania były poniżej przeciętnej z jej strony, dalej szuka formy. Polona może nie imponuję wynikami ale jest stabilna, ostatnio nawet urwała seta Azarence, a w 1R gładko pokonała Babos.
Pojedynek ten jest niezwykle ciekawy, obie zawodniczki preferują raczej odmienne style, Watson to agresja, atak, serwis itp. Hercog zaś to obrona, wyczekiwanie i regularność. Myślę że, to Polona wyjdzie tu zwycięska a kluczem będzie jej równa gra czego nie można powiedzieć o jej rywalce. Obie zawodniczki się już poznały H2H na korzyść mojej faworytki, ostatni pojedynek w 2015r. wygrała właśnie ona, co prawda na clayu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom