>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
B 168

boleqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Polska, 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Miedź Legnica - Odra Opole
Typ: Odra Opole
Kurs: 5.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na piątkowy wieczór wybrałem spotkanie polskiej pierwszej ligi. Mecz pomiędzy Miedzią Legnica a Odrą Opole. Odra z dorobkiem 34 pkt. zajmuje aktualnie 2. pozycję w tabeli. Miedź jest czwarta mając 31 pkt. Legnica z pewnością będzie chciała bardzo szybko wspiąć się na miejsce premiowane awansem do Ekstraklasy ale nie wydaje mi się by Odra po dobrej rundzie jesiennej przespala początek wiosny i na pewno będzie chciała umocnić się na górze tabeli. Ostatni mecz tych drużyn Miedź wygrała na wyjeździe i liczę na rewanż Odry i ich wygraną.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nice - Lille
Typ: gol Lille do 72 minuty
Kurs: 2.07
Bukmacher:
eFortuna
Analiza: Kolega wyżej rozpisał typ obie strzelą, dlatego jestem zmuszony zwiększyć trudność swojego typu i ograniczyć czas Lille do 72 minuty.
Pojedynek dwóch niespełnionych drużyn tego sezonu - z jednej strony Nice, które miało ambicje by ugrać coś ciekawego na europejskich podwórku, a z drugiej Lille, które mierzyło wyżej niż miejsce spadkowe (19).
Argumentem, którym przemawia za Lille jest przede wszystkim poprawa gry i wyników - co prawda w ostatnich 4 meczach - tylko 2 razy zremisowali, ale wyniki były na styku - z wyjątkiem starcia z PSG, z którym może przegrać każdy i w każdych rozmiarach.
Jeśli chodzi o Nice, to trudno racjonalnie wytłumaczyć ich mizerną grę - ich kadra nie wygląda aż tak krytycznie, a mimo to tracą punkty np. z beznadzijeną Toulose&#39;a na własnym boisku.
Typ na którym chce się skupić to gol - na pewno polecam zwykłego gola po kursie 1.65, tutaj jest 1-72 min, bo kolega wyżej mnie uprzedził. Historia meczy pokazuje, że typ bardzo wdzięczny - w ostatnich 5 meczach począwszy od 2016 roku było aż 5 bts&#39;ów.
Lille w ostatnich 10 meczach WYJ - 6 krotnie zdobywało gola ( w tym w ostatnich 5 meczach - 4 krotnie)
Nice w ostatnich 10 meczach DOM - 7 krotnie traciło gola ( w tym w ostatnich 3 meczach - 3 krotnie)
Wszystko zależy od pierwszej połowy, która da nam wiedzę na temat tego meczu.
Przewidywany wynik 1-1
✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 534

agent-buk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Roda - Heracles
Typ: Roda lub remis
Kurs: 1.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, w raz z nadejściem nowego miesiąca czas na spróbowanie swoich sił w tym temacie. Wczoraj z powodu zbyt słabej oferty wstrzymałem się od typu. Dziś również nie widzę zbyt wielu ciekawych zdarzeń. Na tapetę postanowiłem wziąć mecz otwierający 26. kolejkę holenderskiej Eredivisie pomiędzy Rodą Kerkrade a Heraclesem Almelo. Rzucając okiem na tabelę mamy do czynienia z pojedynkiem drużyn z miejsc 17. i 12.. Roda potrzebuje punktów jak tlenu, aby wydostać się ze strefy spadkowej i dziś są one na pewno w ich zasięgu. Heracles to zespół, któremu nie &quot;grozi&quot; gra o puchary (8 punktów straty do premiowanego 7. miejsca to raczej zbyt dużo), ale także bezpieczny pod kątem utrzymania (13 punktów przewagi nad strefą spadkową). Forma Rody pozostawia wiele do życzenia, w ostatnich 5 spotkaniach ukulali ledwie 2 punkty, Heracles natomiast 7 oczek (wszystkie zdobyte w meczach domowych). Faktem, który przekonuje mnie do grania w stronę gospodarzy jest to, że dzisiejsi goście to zdecydowanie drużyna własnego boiska. W wyjazdach ich postawa pozostawia wiele do życzenia. Ich bilans w delegacji to: 0 zwycięstw, 3 remisy, 9 porażek. Wydaje mi się zatem, że szansa na powodzenie typu jest spora. Dla odważniejszych myślę, że wartym spróbowania jest gra 1X/obie strzelą.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Unicaja
Typ: Crvena Zvezda - 4.5

Kurs: 2.05
Bukmacher: unibet

Analiza:
Istotny mecz pomiędzy drużynami walczącymi o Play Off. W przypadku porażki gospodarze mocno skomplikują sobie sytuacje i szanse na awans do najlepszej ósemki będą znikome. Unicaja margines błędu ma większy dlatego też jestem zdania że zwycięstwo w tym meczu byłoby dla nich czymś ekstra aniżeli obowiązkiem. Co istotne po raz kolejny w szeregach hiszpańskiej drużyny zabraknie największej gwiazdy Nedovica. Bez tego gracza Unicaja traci po obu stronach parkietu szczególnie w ataku gdzie poczynania ofensywne ograniczają się do akcji opartych na McCallumie, Brooksie, Waczyńskim i Augustinie. Trochę mało jak na drużynę która myśli o znalezieniu się w gronie najlepszych. Crvena jak to Crvena drużyna która jest w stanie namieszać szczególnie na własnym parkiecie. W tym meczu tradycyjnie już dużo będzie zależeć od Feldeine i Rochestie. Graczy doświadczony którzy właśnie po to zostali ściągnięci żeby w meczu o stawkę poprowadzili drużynę po zwycięstwo. W dodatku pod koszem mięso w postaci skocznego Lessorta i zwinnego Bjelicy to dobra odpowiedź na Gruzina Shermadiniego. Nie można zapomnieć że graja w serbskim piekle. W hali gdzie kibice potrafią ponieść swoją drużynę do zwycięstwa a najlepszych przeciwników zdeprymować. Mimo że forma Czerwonej Gwiazdy faluje o tyle na własnym parkiecie poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Poziomu który powinien zapewnić spokojne zwycięstwo w dzisiejszym meczu.
⛔100
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Ligue 1
Godzina: 19:00
Mecz: Nice-Lille
Typ: Powyżej 5,5 rzutu rożnego do przerwy
Kurs:2,90
Bukmacher: forBET
Analiza:
W dzisiejszy wieczór odbędzie się spotkanie dwóch średnio spisujących się w tym sezonie drużyn, Nicea będzie chciała z pewnością przelamac wkoncu słabą passe i zwyciężyć w potyczce z drużyną Lille. Przyjezdni są na przedostatniej pozycji w lidze i ich sytuacja jest tragiczna, myślę, że od początku obie drużyny ruszą do zdecydowanego ataku dzięki czemu padnie sporo rzutów rożnych, Nicea na swoim stadionie robi bardzo dużo takowych, drużyna Lille także nie najgorzej stoi pod tym względem. Jest to ostatni dzwonek dla obu drużyn, aby zacząć wygrywać i przelamac złą passe. Myślę, że będzie to bardzo ciekawy mecz z paroma golami i masą rzutów rożnych.
Powodzenia
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 2 Bundesliga
Godzina:
18.30
Spotkanie Kaiserslautern - Union
Typ: 1X
Bukmacher: forBet

Kurs: 1.55
Bardzo ważny mecz dla gospodarzy, którzy po fatalnej rundzie jesiennej są na ostatnim miejscu. Wiosną jednak z nowym trenerem grają lepiej, 3 zwycięstwa w ostatnich 5 meczach i mają szansę złapać kontakt z 16 miejscem dającym prawo gry w barażach. Union na 7 miejscu z niewielkim strata do czołówki ale w poprzednich sezonach pokazywał, że nie do końca zależy mu na walce o awans. Union nie wygrał w ostatnich 5 meczach na wyjeździe, w h2h Kaiserslautern u siebie z Union zawsze wygrywalo lub remisowalo.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie : K&#39;lautern : Union B
Typ : K&#39;lautern
Kurs : 3.45
Bukmacher : Fortuna
Który to już mecz z kolei K&#39;lautern o życie , zajmują ostanie miejsce w tabeli i do baraży tracą już 6 pkt aby się zrównać z Gr Furth , z drugiej strony Union który jeszcze 10 kolejek temu miał miejsce nr 3 i marzenia o awansie ale ostatnie 10 meczy to zaledwie 2 wygrane 3 remisy i aż 5 porażek pozwala chyba dziś gospodarzom uwierzyć w siebie no ale warunek to dać z siebie więcej niż 100% zresztą nie ma innego wyjścia , patrząc wstecz czyli do H2H to Union z dzisiejszym rywalem na ich boisku nie radzi sobie najlepiej , inaczej to wygląda kiedy grają w Berlinie , w pierwszym meczu zdecydowane zwycięstwo 5:0 ale dzis liczę na K&#39;lautern że przynajmniej zremisują albo kto wie może i zdobędą upragnione 3 pkt , dlatego u mnie albo win po stronie Lautern albo remis bo uważam że raczej tego meczu nie powinni przegrać a i kurs 1.67 na to jest do wzięcia ! ja biorę !
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
E 208

ech0zzz

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: B. Moenchengladbach - Werder Bremen
Typ: 1 +2.5 (Moenchengladbach i over 2.5 bramki w meczu)
Kurs: 2,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam na dzisiaj wybralem jedyne spotkanie bundesligi, taki typ ponieważ ekipa Moenchengladbach zajmuje 7 miejsce tuż za awansem do europejskich pucharów. Werder zaś ledwo co unika spadku ma do niego 2 punkty przewagi więc przewiduję walke w dzisiejszym meczu i sporo bramek. Ostatnie 5 meczy miedzy tymi zespolami (nie licząc pucharu ) byly bardzo overowe raz tylko nie padl over na 5 meczy. Borussia w tym sezonie u siebie przegrala z Dortumndem Lipskiem i Leverekusen ale potrafili wygrać z Bayernem więc slabo spisujacy sie w tym sezonie Werder powienien być do przejscia. Typ bardzo ryzykowny ale czuje, że tak potoczy się to spotkanie
⛔100
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Moenchengladbach - Werder
Typ: drużyna ze zdobyczą bramkową: żadna

Kurs: 13.25
Bukmacher: forbet
Analiza: Moja pierwsza próba w typach dnia z tego względu, że nie umiem i nie lubię pisać analiz, a typy opieram głównie na przeczuciu i statystykach tak jak w tym przypadku. Borussia w lutym bardzo małostrzelna. Jedyną bramkę w przeciągu 5 meczów udało im się zdobyć ostatnio w meczu z Hannoverem na wyjeździe. Pozostałe spotkania przegrane jedną bramką do zera. Werder też senny, dwa ostatnie spotkania po jednej bramce. Raz wygrana u siebie z Hamburgerem i przegrana 0:1 na wyjeździe z Hamburgiem. Jak widać oba zespoły nie są ostatnimi czasy skore do strzelania goli ale również za dużo ich nie tracą. Spodziewam się nudnego meczu, z małą ilością sytuacji bramkowych i ostatecznym wynikiem 0:0. Ich ostatnie spotkanie w 2017r zakończyło się właśnie takim wynikiem i liczę dziś na powtórkę.
⛔100
 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Sao Paulo
Godzina 18:00
Spotkanie : Fognini F. - Garcia Lopez G.
Typ : Garcia Lopez G,
Kurs : 2,97
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Myślę że mecz bardzo wyrównany więc biorę wyższy kurs ????
Kursy chyba wyliczone według rankingu ale to nie ranking gra... Obydwaj skoncentrowali się na turniejach południowo-amerykańskich i grają tam sobie w kratkę. W tym turnieju Garcia pokonał już Delbonisa i Melzera natomiast Fabio wolny los i w drugiej rundzie pokonał Dominguesa w trzech setach. Obydwaj już rozgrzani więc meczyk ciekawy powinien być.
pozdrawiam typerów marzących :rolleyes:
⛔100
 
plichciu 31

plichciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Bordeaux
Typ: over 1.5 Monaco
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj Monaco podejmie ósmy zespół w Ligue 1. Jak wiemy Monaco strzela w tym sezonie dużo brameczek. Na chwilę obecną są w dosyć dobrej formie. W ostatnich 10 meczach ligowych nie przegrali żadnego spotkania. 9 z 10 spotkań Monaco strzelało minimum 2 bramki. Są drugim zespołem pod względem strzelonych bramek w lidze. Lepiej radzą sobie w roli gospodarza (zdobyli 40 bramek u siebie, 27 na wyjeździe).
Natomiast Bordeaux w 2 ostatnich spotkaniach zdobyli 1 pkt oraz nie zdobyli żadnej bramki, lecz przedtem mieli serie 4 zwycięstw. Na koncie mają 32 gole, to ponad dwa razy mniej niż Monaco.
W ostatnich 3 starciach pomiędzy tymi drużynami wygrywali czerwono-biali, strzelając co najmniej 2 bramki. Monaco jest zespołem ofensywnym, dlatego uważam że powinni zdobyć minimum 2 gole. Liczę tutaj na dobrą ofensywę Monaco.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
  • Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
    Godzina: 20:30
    Spotkanie: Zagłębie - Lechia
    Typ: 1/+1,5
    Kurs: 2.25
    Bukmacher: fortuna Analiza:Gra Lechii tragiczna ,głupie straty pilek ,i coraz częściej niepewny bramkarz.Kurs wydaje się wysoki.Zaglebie walczy o 8, a Lechia przed podzialem wszystko na to wskazuje na pozycji spadkowej.Z drozynami z 2 części tabeli porażki i remisy,atmosfera tragiczna.Zaglebie ma kilku zawodnikow odsuniętych od Lechii ,którzy będą podwójnie zmotywowani,w tej kolejce moim zdaniem najpewniejszy typ.Nic nie przepowiada za Lechia w tym roku.

⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30

Spotkanie: Zagłebie - Lechia
Typ: X HT
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zagłebie , które znajduje się znacznie wyzej w tabeli oraz fakt , że obydwie druzyny jak narazie po 25 kolejkach maja dwie odmienne aspiracje .
Gospodarze chcą mieć spokój na wiosne i grać w grupie mistrzowskiej ,
Goście nie chcą spaść z Ekstraklasy .
Dziś w mroźny wieczór Zagłebie zapewne nie zagra nic cudownego , zreszta jak to miało miejsce od stycznia 2018 roku , a goście pomimo jakiegos tam potencjału jak narazie nikogo nie zranili i grają słąbo .
Remis prawdopodobny w całym meczu ze wskazaniem na Zagłebie , a remis do przerwy bardzo prawdopodobny .
Jest to ciężki mecz do postawienia dlatego próbuje remis w pierwszej połowie .
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Dyscplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: remis i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Hej, pierwszy typ ode mnie w marcu. W lutym szło nam w kratkę raz fajnie, trafialiśmy dobre kursy - a za drugim razem niestety niepowodzilo nam się. Lecz nie przejmuję się tym i staram się na nowo trafić jak najwięcej typów. Dzisiaj w Lubinie w ramach 26 kolejki przyjeżdza pogrążona w kryzysie Lechia. Zagłębie w tym
sezonie gra stabilnie, jak przystało na drużynę zajmującą lokatę w środku tabeli. Lubinianie są faworytami dzisiejszego spotkania, lecz dzisiaj Lechia jedzie zdobyć komplet punktów. Trener Lechii Owen jest pod presją i musi dziś zapunktować inaczej może pożegnać się z posadą. Lechia wyjdzie ofensywnie, aby strzelić szybko bramkę, natomiast gospodarze nie pozwolą się zepchnąć pod swoje pole karne i również będą próbowali dobić pogrążoną Lechię.
Powodzenia
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Waalwijk - Nimjegen
Typ:
Nimjegen/ +2,5 bramki w meczu
Kurs: 1,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Goście na pierwszym miejscu &#39;do awansu&#39; ale na wyjeździe słabo im idzie, zwłaszcza ostatnie 7 spotkań, gdzie wygrali tylko raz i 6 razy przegrali. Gospodarze u siebie nue grzeszą jakością, tylko 3 drużyny są gorsze. Liczę dzisiaj na przełamanie gości którzy muszą poprawić swoją grę jak ich awans ma mieć sens. Z drugiej strony, ich vilans powoduje że pewnie coś stracą, a strzelać ma pewno potrafią, zatem przewiduje nawet więcej niż 3 bramki, ale za taki kurs wybieram bezpieczniejszy wariant.
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Moenchengladbach - Werder
Typ: over 2.5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Widzę, że sporo osób przewiduje nudny i underowy mecz, ja jestem jednak innego zdania. Co do h2h to ostatnie trzy mecze kończyły się wynikami 0:1, jednak było to w Bremie, a trzeci mecz był w letnim turnieju. W Monchegladbach wcześniej było 4:1, 5:1 i 3:4. Analizując jednak sytuację obu drużyn w tabeli, myślę, że nie ma powodu do zachowawczej gry. Werder mecze z Bayernem, Schalke i Wolfsburgiem zagrał mega ofensywnie i przyniosło to im efekt, myślałem, że pójdą za ciosem, jednak we Freiburgu było już gorzej głównie przez brak Januzovicia i przegrali 0:1. Z HSV również 1:0, ale to były derby i mega ciężar gatunkowy tego meczu. Teraz Werder ma dwa punkty przewagi nad strefą barażową i aż dziewięć nad spadkową, myślę że tutaj mogą przyjechać z ofensywnym nastawieniem. Monchegladbach po serii fatalnych spotkań w końcu wygrało 1:0 w Hannoverze. Nadal tracą tylko pięć punktów do czwartego miejsca (są na siódmym), do tego dochodzi chęć rehabilitacji po dwóch porażkach u siebie (0:1), myślę że powinny tutaj te trzy bramki paść.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Oss-Cambuur
Typ: Powyzej 5.0 Bramek
Kurs: 7.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Coz niewiele mam tutaj do napisania-wystarczy,ze zerknalem na H2H i cos mnie juz zainteresowalo.
Ostatnie wyniki miedzy tymi ekipami to: 1:3 2:7 4:2 4:1 1:3 3:2 4:2 8:1 4:5, Mecze bardzo overowe-nie sadze aby to byl przypadek-przypadkiem mozna znalezc 50zl na ulicy,a nie zagrac 9 meczy na minimum 4 bramki w kazdym,stad mam prawo sadzic,ze i dzisiaj zobaczymy te kilka bramek.
Linia oczywiscie wysoka,jednak FC Oss jest zepolem,ktory sam moze strzelic te 5 bramek lub 5 bramek stracic,takze moim zdaniem typ z potencjalem.
Co wiecej obie ekipy wciaz z szansami na Play Offy,takze aby tam sie znalezc trzeba zdboywac bramki i wygrywac mecze.
Wszystko wkazuje na overowy mecz i najwiekszym minusem tego typu moze byc dzis pogoda.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Roda - Heracles
Typ: over 2.5
Kurs: 1.61
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Każdy najbliższy mecz dla drużyny z Kerkrade jest walką o wszystko, walką o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Holandii. Nie ma żadnych wątpliwości, że to gospodarze muszą narzucić swój styl gry i swoje warunki jeżeli chcą myśleć o komplecie punktów. Walka w dolnej strefie tabeli jest bardzo zacięta i każdy zdobyty punkt jest jak na wagę złota. Wydaje się, że spadek natomiast nie grozi już ekipie Heracles, jednak goście z pewnością będą chcieli przypieczentować swoją pozycję w tabeli i matematyczne szanse na znalezienie się w strefie spadkowej zmniejszyć do całkowitego zera.
Patrząc czysto statystycznie na ten mecz na pierwszy rzut oka widać, że spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze obfitują w bramki i dodając do tego aktualne niuanse i sytuację w tabeli skłaniam się do zagrania overa bramkowego. Obie ekipy podejdą z ofensywnym nastawieniem do tego pojedynku. Roda potrzebuje punktów żeby myśleć o utrzymaniu się w Eredivisie, nie mogą sobie pozwolić już na kalkulowanie i w takich potyczkach muszą punktować - jak nie z takim rywalem to z jakim? Natomiast goście mogą tylko zyskać, dodatkowa przewaga punktowa nad strefą spadkową z pewnością mobilizuje dodatkowo. Zakładam, że mecz będzie bardzo otwarty z ilością bramek, która pokryje typowaną linię.
OKIEMTYPERA!
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Waalwijk - Nimjegen
Typ:
1
Kurs:6,6
Bukmacher: fortuna

Witam,
dziś bardzo ryzykownie,jednak goście notują słabsze występy i liczę ,że Waalwijk powalczy o 3 punkty . W domu dzisiejsi gospodarze potrafili kilka razy wygrać w sumie mają więcej zwycięstw w domu aniżeli goście na wyjazdach.
Specyfika 2 ligi jest pełna niespodzianek,więc dziś stawiam na taką niespodziankę.
Pozdrawiam.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Porto - Sporting
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Dzisiaj jeden ze szlagierowych spotkań w Portugalii. Lider z Porto podejmie trzecią drużynę zestawienia - zespół Sportingu. Kilka argumentów:
1. Obie drużyny to w tym sezonie dwie najlepsze defensywy ligi: Porto 12 straconych bramek, Sporting 14. Trzeba przyznać, że jak na 24 kolejki wyniki te są doskonałe.
2. Sporting gra w tym sezonie minimalistycznie - sporo spotkań kończą z jedną bramką przewagi, często z wynikiem zaledwie 1:0, a i wpadki im się zdarzają.
3. Ostatnie trzy spotkania między obiema drużynami kończyły się wynikami: 1:0, 1:0, 0:0.
4. Dzisiaj będzie kilka absencji: U gospodarzy nie zagra przede wszystkim Aboubakar (kontuzja uda), który jest trzecim najlepszym strzelcem zespołu z 15 bramkami na koncie, u gospodarzy zabraknie Petrovica i Podence (obaj za czerwone kartki).
Spodziewam się dzisiaj podobnego spotkania do tych rozgrywanych w ostatnich czasach. Jest to z pewnością po pierwsze prestiżowy mecz dla obu zespołów, a więc podejdą do siebie z dużym respektem, a po drugie walka toczy się o punkty. Sporting traci 5 pkt. do Porto, a więc potencjalna wygrana gospodarzy pozwoli uciec, a ewentualna wygrana gości dogonić czołówkę. Życzę powodzenia!

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom