>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Almere - Jong Ajax
Typ: 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Lider tabeli zaplecza ligi holenderskiej Jong Ajax zagra dzisiaj z Almere. Co z tego, że prowadzą w tabeli, jak i tak nie mogą awansować do 1 ligi. Spodziewam się, że będą już odpuszczać, przynajmniej na wyjazdach. Widać to już po ostatnim meczu, w którym przegrali z 13 Maastricht aż 0-3. Almere zajmuje 8 miejsce i ma nie mniejsze szanse na wygraną. Wygrali u siebie 8 meczów z 12, przegrali tylko 1, a kurs wyśmienity. Buki z racji pozycji Ajaxu cały czas stawiają ich w roli faworyta (kurs 1,95). Dla mnie to value i pobieram śmiało.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; FRANCJA: Ligue 1 - Kolejka 28
Spotkanie: Monaco - Bordeaux
02.03.2018 20:45
Typ: BTS i over 2,5
Kurs: 2,19
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie we Francuskiej Ligue 1 w 28 kolejce spotkań pomiędzy zespołami Monaco i Bordeaux. Gospodarze z dorobkiem 57 punktów plasują się na 2 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 36 oczek i zajmują 9 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować trzy zwycięstwa i dwa remisy. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Zespół gości natomiast zanotował trzy zwycięstwa, remis i porażkę. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo emocjonujące i zapewne zobaczymy w nim wiele okazji z oby dwu stron. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, jednak bój o trzy punkty będzie zacięty. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Monaco w stosunku 2:1
✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chateauroux - Nancy
Typ: -1,5 Chateaurox
Kurs: 5.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Chateaurox walczy o wejście do pierwszej piątki, ma tyle samo unktów co 5 Clermont i punkt straty do Paris FC. Wygrali z będących jak Nancy w dolnych rejonach tabeli GFC Ajaccio aż 4-1. Bourg Peronnas pokonali w stosunku 3-1. Mimo, że ich dzisiejszemu rywalowi również potrzeba punktów, to uważam, że nie będzie zmiłuj. Nancy wygrało tylko 2 wyjazdy i dzisiaj nie poprawi tego bilansu. 9 bramek w 13 meczach powoduje, że mój typ idzie w kierunku wygranej gospodarzy do zera, co powoduje, że łatwiej będzie o handi. Chateauroux traci mniej niż gola na mecz.
⛔100
 
B 5

bialyyy21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - Bordeaux
Typ: 1 i powy.zej 1,5 bramki
Kurs: 1,93
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Cześć, na dziś wybieram mecz ligi francuskiej pomiędzy Monaco, a Bordeaux. Stawiam na gospodarzy, którzy w poprzednim meczu zremisowali tylko z Toulusą przy przewadze 3:1 w 72 min... Podrażnieni tym faktem na pewno będą chcieli wygrać ten mecz. Szkoda, że Glik będzie się pauzować, ale myślę, że dadzą rade. Bordeaux w tym sezonie w meczach na wyjazdach:
14 4 3 7 14:19 15
Monaco w tym sezonie u siebie:
14 11 2 1 40:14 35
Powodzenia !!
✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Porto - Sporting
Typ: X
Kurs: 3,70
Bukmacher: Expekt
Na dzis proponuje remis w spotkaniu na szczycie ligi portugalskiej.
Lider - Portro podejmuje u siebie wicelidera - Sporting. Oba kluby dzieli 5pkt.
Porto u siebie niezwykle mocne - 11 zwyciestw i tylko 2 remisy.

Sporting na wyjazdach zanotowal 7 zwyciestw 3 remisy i 1 porazke.
W druzynie gospodarzy nie wystapi Abobuakar, goscie bez powaznych oslabien.
Ostatnie spotkanie miedzy tymi druzynami mialo miejsce niecaly miesiac temu w pucharze Portugalii gdzie Porto minimalnie okazalo sie lepsze i wygralo 1 bramka.Zas nie cale 2 miesiace wczesniej w pucharze ligi padl bezbramkowy remis.
Mysle, ze passa Porto moze sie dzis zakonczyc. Nie przypuszczam ,ze druzyna ze stolicy wygra to spotkanie, ale na pewno stac ja na remis, punkt przybliza ich do lidera tabeli i pozwola odskoczyc Benfice wskakujac na 2 pozycje.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom