>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Nacional
Godzina: 00:30
Spotkanie: Independiente Rivadavia - Gimnasia de Jujuy
Typ: Gimanasia de Jujuy wygra
Kurs: 2.80

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Kontynuuje moją podróż po egzotycznych kierunkach, tym razem przenosimy się do drugiej ligi argentyńskiej gdzie naprzeciw siebie staną zespoły Rivadavia i Gimnasia. Gospodarze zajmują 21 miejsce spośród 25 zespołów w całej lidze. Mają na swoim koncie 21 punktów. Przed własną publicznością są drugą najgorszą drużyną w lidze z bilansem 2/4/3 i stosunkiem bramkowym 6 strzelonych do 7 straconych w 9 spotkaniach. Z kolei goście prezentują się bardzo dobrze na tle ligi. Plasują się na 3 pozycji tracąc do lidera zaledwie 1 punkt. Co bardzo się rzuca w oczy w przypadku tego zespołu to bilans bramkowy. W 19 meczach stracili zaledwie 6 bramek, 7 razy wygrywali, 10 razy ich spotkania zakończyły się podziałem punktów oraz ponieśli 2 porażki. W ostatnich 5 meczach nie stracili żadnej bramki strzelając ich 5, wygrali dzięki temu 3 mecze, 2 zremisowali. Stawiam tutaj na zwycięstwo gości, którzy są jednym z kandydatów do awansu i na pewno nie mogą odpuścić ani pozwolić sobie na stratę punktów w tym meczu gdyż ekipy w czołówce tabeli dzieli niewiele punktów. Zwycięstwo pozwoli ekipie Gimnasia zająć pozycję lidera i mieć dwupunktową przewagę nad resztą drużyn. Myślę, że z obecnie prezentowaną formą poradzą sobie z średniakiem ligowym jakim jest Rivadavia. Spodziewam się zwycięstwa gości 1:0.
⛔100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Milwaukee Bucks
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1,56
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Krótko i na temat. Denver w dramatycznym swoim ostatnim spotkaniu ograło OKC i dostało bardzo porzadnego kopa w boju o wyznaczone przez siebie cele czyli awans do playoffs 2018. Dzisiejszej nocy kilku ich bezpośrednich rywali gra między sobą, więc nadarza się niepowtarzalna szansa na podgonienie czołówki do zaledwie rożnicy 1 wygranej. Co tu dużo mówić, wiadomo ze Denver u siebie jest fenomenalne i trojkami może zjeść każdego. Bucks im leży, wygrali ostatnich 7 spotkań z rzędu z nimi u siebie (od 2010 roku z Kozłami w Pepsi Center nie przegrali) a w tym sezonie na ich terenie nawrzucali im 134 punkty. Zawodnicy, trenerzy i kibice wiedzą o co idzie gra i zrobią wszystko aby ten mecz ich ekipa wygrała. Jestem pewien, że końcowy rezultat będzie na korzyść Denver dlatego polecam wam powierzyć swoje pieniądze w ich ręce. Sam na ten zakład przeznaczylem 4k. Powodzenia.
✅56
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Alicante
Godzina: 14:30
Spotkanie: Andujar P. - Oliveira G.
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Pierwszy typek wszedł więc idziemy za ciosem. Dziś na celowniku również challenger w Alicante, ale tym razem turniej główny. Pablo Andujar bardzo doświadczony Hiszpan zmierzy się z Portugalczykiem Oliveira. Faworytem bukmacherów jest Andujar. Pewnie dlatego, że jest znany z bardzo dobrych występów na kortach ziemnych. Ale jest jedno ale. W roku 2017 rozegrał jedynie 3 mecze ze względu na kontuzję. Teraz powrócił i nie zachwyca. Wygrał tylko jedno spotkanie na cztery rozegrane na mączce. Rywalem jego będzie 23 letni Portugalczyk. Który najlepszy jest na mączce. Na pewno to nie jest kaliber Andujara z jego najlepszej formy. Ale Andujar teraz nie jest w wysokiej dyspozycji. Andujar zawsze opierał swoją grę na świetnym poruszaniu oraz zabójczym returnie. Teraz z tymi elementami, które nie będą perfekcyjnie funkcjonować będzie miał spore problemy. Oliveira na pewno jest wybiegany. Ostatnio ma passę porażek, ale to na kortach twardych i na hali, gdzie na pewno nie gra mu się najlepiej na tego typu nawierzchniach. Tym bardziej będzie chciał się przełamać. Rywal niezły, ale w paskudnej formie. Dla mnie value w tym kursie. Polecam. Powodzenia!!
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Pogon Szczecin - Slask Wroclaw
Typ: Slask DNB
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Typ ktory siedzi mi w glowie od dawna..spotkanie druzyn o podobnym potencjale co oddaje tabela i kolejno miejsca-13 i 11 i tylko dwa punkty roznicy na korzysc wroclawian. Trzeba przyznac, ze Pogon wziela sie ostatnio w garsc nie liczac porazki z Cracovia. Slask jest na kompletnie innym &#39;biegunie mentalnym&#39;, ostatnie zwyciestwo w lidze odniosl 15 grudnia..
Wiec co sklania mnie ku zagraniu DNB w strone Slaska? Determinacja ktorej wroclawianom na pewno nie zabraknie. Paru ciekawych zawodnikow, Piech czy Robak ktory strzelil w tym sezonie 12 bramek. Typ oczywiscie ryzykowny, jednak jesli nie z Pogonia to z kim Slask ma punktowac?
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 14;30
Spotkanie: Sittard - Helmond
Typ: Sittard -1
Kurs: 1.90
Bukmacher: forBet
Sittard coraz blizej awansu, maja aktualnie 1 punkt przewagi nad 2 Nijmingen. Bardziej konfortowo jest awansowac z 1 miejsca niz bic sie w play offach. Rywal na dzis niezbyt wymagajacy, bo Helmond zajmuje 18 pozycje i gra zupelnie o nic, gdyz nie grozi im spadek. Bezposrednie domowe starcia wszystkie na korzysc gospodarzy wiec dzis nie moze byc inaczej jak pewne zwyciesto bedacych w gazie gospodarzy. Mysle ze spokojnie 2 lub 3 do 0 sa w stanie wygrac. Powodzenia
????

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Shrewsbury - Oxford Utd
Typ: Shrewsbury win
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Wielkanocny Poniedziałek w Anglii, a dokładniej w League One zostanie rozegrana czterdziesta pierwsza kolejka. Jednym z meczy jest pojedynek Shrewsbury z Oxford Utd. Gospodarze na ten moment są trzecią siłą w hierarchii ligowej, a mieli wielką szansę przed tą kolejką utrzymać fotel lidera, ale o tym za moment. Shrewsbury w rozegranych do tej pory trzydziestu dziewięciu meczach zdobyli siedemdziesiąt osiem punktów notując bilans dwudziestu trzech zwycięstw, dziewięciu remisów i siedmiu porażek. Są jedną z trzech drużyn, które są pewne walki o awans do Championship z tą różnicą, że trzecie miejsce daje awans do play-off, a pierwsze i drugie daje bezpośredni awans do tych rozgrywek. Gospodarze tracą do drugiego Blackburn tylko jeden punkt, a do liderującego Wigan dwóch punktów jednak obie te ekipy mają rozegranych mniej spotkań - Wigan ma do rozegrania dwa zaległe mecze, a Blackburn jedno. Tak jak wspominałem Shrewsbury mogło być liderem jednak ich porażka z przedostatnią drużyną ligi i zwycięstwa ich bezpośrednich rywali zepchnęło ich na trzecią lokatę. Właśnie porażka z Rochdale zakończyło serię sześciu spotkań bez porażki gdzie gospodarze w tym okresie zdobyli czternaście punktów, a w tegorocznych rozgrywkach była to dopiero czwarta porażka na piętnaście rozegranych w 2018 roku meczy. Jeśli chodzi o spotkania domowe to praktycznie są na czwartym miejscu w tej klasyfikacji jednak teoretycznie mają tyle samo punktów co dwie inne ekipy, więc można powiedzieć, że są drugą siłą jeśli chodzi o domowe spotkania. Na osiemnaście rozegranych spotkań wygrali aż 67 % co daje dwanaście zwycięstw zanotowali po trzy remisy o porażki. Jeśli chodzi o aspekt zdobywanych przez nich goli na swoim terenie to są w tym bardzo oszczędni ponieważ zdobywają średnio 1,39 goli na mecz, jednak posiadają jedną z najlepszych defensyw w lidze - u siebie tracą średnio 0,56 gola, a minimalnie lepszą średnią ma jedynie Wigan. Tak jak mówiłem defensywa Shrewsbury swoi na wysokim poziomie - na dziesięć ostatnich spotkań zanotowali az cztery gdzie zachowywali czyste konto, a tylko w jednym spotkania (u siebie) nie zdołali strzelić żadnego gola. Oxfordt praktycznie w tym sezonie swój cel już osiągnął - prawie na pewno zostają w lidze ponieważ ich przewaga nad dwudziestym pierwszym Oldham wynosi sześć punktów, a patrząc na formę tej ekipy to wątpię, żeby Oxford przesunęło się na pozycję spadkową. Fakt faktem, że ostatnio grają bardzo przeciętny futbol - na dziewięć spotkań wygrali jedynie dwa - jeden wyjazd i jedno spotkanie u siebie, dwukrotnie remisowali i resztę spotkań przegrali. Początek sezonu dla dzisiejszych gości był udany - udawało im się utrzymywać pozycję blisko czołówki, w jednym momencie nawet zagrali serię czterech wyjazdowych spotkań bez porażki, jednak od porażki z Bradford 3:2 rozegrali siedem wyjazdów z czego aż pięciokrotnie przyjeżdżali z zerowym dorobkiem punktów. Mimo słabszej postawy to w klasyfikacji wyjazdowej sa na piętnastym miejscu z bilansem ogólnym pięciu zwycięstw, remisów i dziewięciu porażek. Strzelają średnio 1,21 goli, a tracą ich 1,47. W ostatnich dziewięciu spotkaniach trzykrotnie nie udawało im się zdobywać chociażby gola i tylko raz zachowali czyste konto. W pierwszym meczu tych drużyn padł remis 1:1. Ten mecz wydaje mi się będzie pod dyktando gospodarzy, którzy nieco pogorszyli sobie sytuację w tabeli po ostatniej porażce, są teraz zdeterminowani, aby wrócić na fotel lidera, a okazja wydaje się być niezła bo Oxford ostatnio prezentuje się bardzo słabo.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 13:30
Spotkanie: Matthew Stevens - Stuart Bingham

Typ: Stuart Bingham (handicap -1.5 frame)
Kurs: 1.61
Bukmacher: Unibet

Zaczynamy nowy turniej w Snookera, jest kilka ciekawych spotkań, choć jedno mnie bardzo zaciekawiło. Mianowicie wysoki kurs na Stuarta Binghama, który gra z zawodnikiem spoza pierwszej pięćdziesiątki rankingu światowego Snookera. Jest to Matt Stevens, który ostatnio dobrych występów nie miał. Tylko druga runda Gibraltar Open - 1/32 finału przegrana z Cao 4:2, Następnie chyba najlepszy występ w tym sezonie - Welsh Open i 1/8 finału przegrana z Yanem Bingtao 4:2. Bingham po ten 3-miesięcznej przerwie gra w kratkę, ale jednak dużo stabilniej patrząc na innych zawodników z czołówki. Doszedł do finału Romanian Masters, Półfinał Gibraltar Open, ale też tylko 3 runda Welsh Open, druga WGP i czwarta (1/8 finału) szybkiego Snooker Shoot-Out. Tak czy inaczej myślę, że na dłuższym formacie jakim jest best of 11 frejmów - spokojnie sobie poradzi z Stevensem. Są to przedostatnie zawody w sezonie, a ostatnie przed najważniejszym turniejem - Mistrzostwami Świata. Moim zdaniem to idealne miejsce i warunki do porządnego sprawdzianu. Dlatego stawiam na Binghama, który na pewno aspiruje wysoko a taki Matt na spokojnie jest do pokonania. Handicap -1.5 frejma przy max 11 partii jest dobrą opcją. Powodzenia!
⛔100
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Lotto Ekstraklasa
Godz: 15:30
Spotkanie KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Typ: Jakub Mares strzeli
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Zagłębie w większości meczów rundy wiosennej nie zdobywało bramek, ale w spotkaniach z zespołami z czołówki tabeli jak Legia i Górnik potrafili się zmotywować i strzelać gole. To właśnie w tych dwóch starciach Jakub Mares zdobył swoje wszystkie trzy bramki. Dziś do Lubina przyjeżdża lider Jagiellonia, więc można się spodziewać dużej motywacji Miedziowych i co za tym idzie ich zdobyczy bramkowej, która może być dziełem właśnie Jakuba Maresa.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Fleetwood – Bristol Rovers
Typ: Fleetwood
Kurs: 2,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu League One zagram na będące w niezłym gazie Fleetwood. Ekipa radosnego futbolu jak często ją określano, jest na na właściwych torach. Brak porażki w 6 ostatnich starciach – najpierw 3 remisy z rzędu a teraz 3 wygrane i to bez straty gola (0:2, 2:0, 0:1). Gospodarze zdobywając 9 punktów w ostatnich 3 meczach odskoczyli od strefy spadkowej i myślę, że zrobią dziś wszystko aby całkowicie o niej zapomnieć i móc spać spokojnie. Bristol w nie najlepszej formie, 1 wygrana w 4 ostatnich meczach i to wymęczona z ostatnim Bury strzelając zwycięskiego gola w ostatnich minutach meczu.
Podsumowując, kurs na gospodarzy będących w formie naprawdę dobry, do tego Bristol, które mocno straszy w meczach u siebie, jednak ich delegacje nie wyglądają już kolorowo 5-4-11. Mam nadzieję, że Fleetwood przedłuży swoją serię o kolejne zwycięstwo.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅172
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków : Lech Poznań
Typ: obie strzelą
Kurs:
1,82
Bukmacher : LVbet
Analiza:

Witam wczorajszy typ na Basaksehir wszedł idealnie, dziś matomiast przenoszę się na rodzime boiska gdzie w Lany Poniedziałek będziemy świadkami hitu tej kolejki czyli spotkania Wisły z Lechem.
Mój typ na ten mecz zakłada, że obie drużyny strzelą gola.
Ostatnie mecze obu zespołów pokazują ich siłę w ofensywie i uważam, że kursy są trochę zawyżone. Nikt nie zadowoli się remisem, spodziewam się szybkiej i widowiskowej piłki z wieloma okazjami bramkowymi.
Oba teamy walczą o czołowe lokaty, chcą wykrzystać potknięcia Legii i Górnika, mają kreatywnych graczy z przodu zatem liczę, że dadzą sobie po razie. Dla odważnych typ obie strzelą/wygrana Lecha po kursie około 5. Pozdrawiam
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, League One
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Bradford – Walsall
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dobry mecz na przełamanie a obie ekipy mają tego sporo. Bradford w ostatnich pięciu starciach zdobył zaledwie trzy punkty i oddaliły się marzenia gry w play-offach o awans. Ciągle w tej grze są jednak dziś koniecznie trzeba zwyciężyć, to co jeszcze mocniej zaskakuje to w tych pięciu meczach strzelili tylko jedną bramkę straszna niemoc strzelecka ich dopadła a nie jest to zespół preferujący taktyczną defensywną grę. W tym sezonie zanotowali tylko pięć remisów czyli do końca walka o komplet punktów jest to zawsze w końcówce robi otwarte mecze. Jeśli chodzi o grę w domu to szału nie ma sporo bramek tracąc ale to raczej wynika z tego że przed własną publicznością chcą grać ofensywnie a przy spadku skuteczności jest problem na tyłach. Fatalna seria do przełamania zarówno pod kątem strzeleckim jak i punktowym a grają u siebie tak więc stawiam na wysokie granie, ofensywne od pierwszych minut. Goście zanotowali taki sam bilans tylko trzy punkty zdobyte i cztery mecze z rzędu bez strzelonej bramki z katastrofalną dyspozycją w defensywie, bardzo mocno ich to przybliżyło do strefy spadkowej. Widać że jednak robią wszystko by się przełamać w tych czterech starciach walczyli do końca o bramki o punkty, czego dowodem są tracone bramki w końcówkach czyli było ryzyko a rywale bardzo mocni i solidni, tak wiec z takimi rywalami było ryzyko to tym bardziej widzę to dzisiaj. Wydaje mi się że w tym starciu w obu ekipach jest niesamowita chęć odbicia się od tej fatalnej serii, powinni pójść w odważną grę a szybka bramka otworzy ten mecz tak jak pierwsze starcie tych ekip w tym sezonie gdzie padł wynik 3:3.
▶ZWROT
mecz przełożony
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, 1 liga
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Belenenses - FC Porto
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola 2/tak
Kurs: 3.25
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Liga Portugalska. Do zakończenia rozgrywek pozostało 7 kolejek. Bardzo ciekawa rywalizacja o tytuł mistrza pomiędzy Bragą, Sportingiem, Benfiką i FC Porto, które w tej kolejce zagra z 12 drużyną ligi Belenenses.
Gospodarze
nie są drużyną, która potrafi jakoś wspaniale wykorzystać przewagę własnego boiska. Ostatnie 10 meczów u siebie to 6 remisów, 3 porażki i jedno zwycięstwo. Pod koniec stycznia zremisowali z Benficą 1:1 i to było ich największe osiągnięcie w ostatnich miesiącach. Oprócz tego w lutym wygrali 2 mecze z ostatnią i przedostatnią drużyną Ligi, co pozwoliło im odskoczyć od strefy spadkowej.
Teraz na ich teren przyjeżdża FC Porto, 2 drużyna ligi drużyna, która po odpadnięciu z Ligi Mistrzów wyostrza sobie teraz zęby na tytuł mistrza Portugalii. Do Benfiki tracą 1 pkt, nad Sportingiem i Bragą mają kolejno 5 i 6 pkt przewagi. Porto dysponuje ogromnym potencjałem w ofensywie. Strzelają sporo bramek, tracąc w całym sezonie tylko 14 - najmniej w lidze.
Porto będzie musiało sobie poradzić bez dwóch kluczowych w ostatnich meczach graczy: pomocnika Danilo Pereiry oraz środkowego obrońcy Ivana Marcano.

Belenenses
beż żadnych absencji.
Podsumowując:
Liczę na dużą ilość bramek w tym meczu - nie tylko ze strony gości, bo o te jestem spokojny w tym meczu. Brak dwóch kluczowych piłkarzy Porto, o których wspomniałem może przełożyć się na bramkę/bramki dla gospodarzy, którzy walczą tylko o bezpieczne utrzymanie się w lidze.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Charleston
Godzina: 20:30
Spotkanie: A.Krunic - B.Mattek Sands
Typ: Mattek-Sands wygra 2:0
Kurs: 4.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na pewno na plus, że turniej jest grany w USA. M-S pogrywa single, żeby wrócić do rytmu meczowego, po urazie kolana z Wimbledonu ubiegłego roku. Z jednej strony szanuję ją, z racji tego ile już miała tych kontuzji, a i tak powraca i to zazwyczaj do mocnej dyspozycji, ale z drugiej strony na Wimbledonie było widać, że już sama się rozjeżdża. W każdym razie Amerykanka lubi cegłę i jest całkiem dobra, natomiast o Krunic nie mogę tego powiedzieć. Wg mnie grass/hard - całkiem przyzwoita, ale nie zbyt nadaje się na mąkę, jednak nie wiem czy M-S będzie mogła się ślizgać i nie połamać xd. W każdym razie zobaczymy, wydaję mi się, że jeśli Amerykanka da radę wygrać to 2:0, w 3-setówce może wypaść marnie, więc czemu nie iść po value i nie podejść kursem o przeszło 2.
⛔100
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13:05
Spotkanie: Davidovich Fokina - Auger Alliasime
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotaknie zawodników z rocznika 1999 i 2000. Zdecydowanie wyróżniający się zawodnicy nowego pokolenia, Kanadyjczyk bardziej znany ale Davidovich Fokina w ostatnim czasie wygląda bardzo obiecująco. Tydzień temu wygrał ITF w Portugalii, 2 tygodnie temu doszedł do finału. W Marbelli ograł Gombosa 6-3, 6-3 w kolejnym meczu przegrał w tym samym stosunku z doświadczonym Trungellitim. Davidovich to zawodnik wychowany na mączce, kanadyjczyk też lubi tą nawierzchnie ale wydaje mi się, ze będący w gazie w ostatnich tygodniach Davidovich Fokina wezmie ten mecz. Kursy wystawione bardzo po nazwisku, bo przeciez Felix to znany w środowisku talent.
⛔100
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaPolska, PLK
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Toruń - Anwil Włocławek
Typ: under 163.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Jak zobaczyłem tę linię, to aż zdębiałem ????
Ale do rzeczy: Jest to mecz derbowy, pomiędzy liderem (goście), a trzecim zespołem (gospodarze). Toruń już raczej bez szans na dogonienie lidera: mają 3 zwycięstwa mniej, i 2 rozegrane mecze więcej. Jednak to wszystko jest bez znaczenia. Jak wspomniałem wyżej, jest to mecz derbowy, oba zespoły traktują ten pojedynek bardzo prestiżowo. Szykuje się najazd kibiców z Włocławka. Niedawno zjawiło się ich w Toruniu 1200, a teraz odgrażają się, że będzie ich jeszcze więcej. Zarówno jedni, jak i drudzy zrobią wszystko, żeby ten mecz wygrać, a takie nastawienie sprzyja grze defensywnej. Wg mnie będzie tutaj mega defense.
Na potwierdzenie mojej teorii trochę statystyki:
Torun Anwil Wloclawek 69:73 23.04.2017
Torun Anwil Wloclawek 70:68 18.04.2016
Kto takie linie wymyśla? ????
Pozdrawiam serdecznie
⛔100
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eerste Divisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Dordrecht - Jong Ajax
Typ: 1
Kurs: 4.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gospodarze zajmują obecnie 8. lokatę i podejmą dziś &#39;Młody&#39; Ajax, który jest na 3. miejscu. Zespół z Amsterdamu i tak nie zawalczy o awans, zajmują bezpieczną pozycję mogą bawić się składem czy też... sprzedawać mecze hehe. Taki żarcik. Ale ostatnio Jong Ajax również przegrał u siebie z młodym zespołem Alkmaaru gdzie był murowanym kandydatem to zwycięstwa. Kurs na AZ wynosił ponad 8. A Dordrecht realnie ma szanse zawalczyć o Eredivisie i jestem przekonany, że będą chcieli odnieść zwycięstwo na własnym obiekcie.
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania Superligaen
Godzina: 18.00
Spotkanie: Aalborg - Brondby IF
Typ: 1
Kurs: 4.2
Bukmacher: fortuna

1.03 tak pisałem o meczu Midtjylland z Brondby:
Tło spotkania zostało już opisane, ja swój typ opieram o dobrą formę gospodarzy oraz fakt że zespół Brondby ostatni mecz przegrał w sierpniu. Kiedyś muszą przegrać a z tym zespołem jest na to duża szansa. Osobiście myślę też o typie 1/+2,5
Tamten typ nie wszedł, wygrało Brondby, które od tego czasu jeszcze nie przegrało!
No kurde... Kiedyś muszą przegrać :-D
Gospodarze od 8 meczów bez porażki, 4 remisy, 4 porażki, bez szału, ale 18.02 zremisowali właśnie u siebie z Brondby, nie wykorzystali nawet karnego, zatem byli bardzo blisko. Ok, grali godzinę w przewadze co trochę studzi ewentualny entuzjazm, ale cóż, powtórzę: Brondby kiedyś musi przegrać(chyba ;-) )
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 16:00
Spotkanie: Luzern-St. Gallen
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
dziś spotkają się zespoły z miejsc 3 i 4.
Oba prezentują ostatnio dobrą formę w lidze,gospodarze 3-2-0, goście 5-0-0.
Spodziewam się wyrównanego pojedynku, liczę ,że Gallen pokusi się o 3 punkty mając moim zdaniem bogatszy potencjał ofensyny 13-3 w ostatnich 5 ligowych potyczkach do 7-4 Luzern. Depczą po piętach drugiemu w tabeli Basel, które obniżyło loty i na pewno przeszło im przez myśl aby zastąpić ich niebawem na drugim miejscu wtabeli. Tym bardziej,że dziś prawdopodobnie stracą punkty grając na wyjeździe z liderem.
Kurs zachęca ,aby postawić na gości ????
Pozdrawiam.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaSzwajcaria, Super League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Lausanne - Lugano
Typ: btts
Kurs: 1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jeśli coś zawodzi mnie do ligi szwajcarskiej to w 90% przypadków są to bttsy. Liga obfitująca w bramki, każda drużyna ma więcej zdobytych goli niż rozegranych spotkań, ot taka mała statystyka na początek. No ale do rzeczy. Spotkaniem, na które się zdecydowałem jest pojedynek pomiędzy 9 a 6 drużyną w tabeli. Lausanne podejmie na własnym boisku ekipę Lugano. Gospodarze kręcą się wokół strefy spadkowej, więc w takich meczach jak ten muszą szukać punktów. Ze strzelaniem u siebie problemów większych nie mają, problem leży zazwyczaj w tym, że rywale strzelają im tych goli jeszcze więcej. Dzisiaj jednak przyjeżdża ekipa, z którą gospodarze mogą powalczyć chociaż o 1 punkt. Lugano to ligowy średniak, który jednak miewa swoje przebłyski. W ostatnich dwóch wyjazdach drużyna ta nie zdobyła bramki (oba przegrane po 0:3), więc powinno im zależeć na przerwaniu złej passy, tym bardziej, że w tych dwóch spotkaniach nie zagrali tragicznie, brakło skuteczności. W pojedynkach obu zespołów, biorąc pod uwagę chociażby sam rok 2017, w każdym spotkaniu padały co najmniej trzy bramki i w każdym były to bramki z obu stron. Naliczyć można było 4 takie pojedynko, oba domowe Lausanne przegrywała różnicą jednego gola (1:2 i 2:3). Wydaje mi się, że jest to dość spokojny typ. Ufam lidze szwajcarskiej jeśli mowa o btts`ach. Kurs może nie rozpieszcza, ale jego wielkość też z czegoś wynika.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger - Alicante
Godzina: 13:00
Spotkanie: De Schepper - Munar
Typ: DW 2:0
Kurs: 4:35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega wyżej mnie wyprzedził z typem ale ja pójdę nieco dalej spodziewam się pewnego zwycięstwa Francuza po takim kursie jak najbardziej warto zaryzykować, Jaume Munar gra poniżej normy i 2 pewne zwycięstwa Kenny&#39;ego De Scheppera w h2h dobrze wróżą nic nie wskazuję żeby nagle h2h zmieniło się na 2:1 i nawet na kortach w Hiszpanii Kenny powinien gładko wygrać więcej informacji napisał właśnie kolega wyżej nie mam nic więcej do dodania. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom