>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga

Godzina: 21:30 

Spotkanie: Villarreal - Barcelona

Typ:  Spotkanie/liczba goli - Barcelona/+2.5

Kurs: 2.41

Bukmacher: Fortuna

Analiza: Kursy na Barcę mocno skoczyły, jak okazało się, że w pierwszym składzie nie wyjdzi Leo Messi. Mi się jednak wydaje, że nie będzie miało to dziś znaczenia, bo Malcom i Coutinho będą chcieli pokazać swoją przydatnośc do zespołu. A zawsze w razie problemów Argentyńczyk może pojawić się na murawie. W tym sezonie, jak i w zesżłym bywały już takie sytuacje, a Duma Katalonii wychodziła z nich zazwyczaj bez szwanku. Gospodarze walczą o utrzymanie, a ostatnio poprawili swoją grę, myślę że spokojnie stać ich dziś na gola, tym bardziej w zestawieniu obrońców Lenglet - Umtiti, którzy mało za sobą do tej pory grali. Goście mimo że mistrzostwo mają już praktycznie w kieszeni to cały czas wygrywają i raczej nie zamierzają przestać. Jeden gol może na Barcelonę nie wystarczyć, a z ich siłą ofensywną również powinni znaleźć drogę do siatki. Wynik ostateczny typuję na 1-3.



⛔100
 
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLaLiga

Godzina: 21:30

Spotkanie:  Villarreal -- Barcelona

Typ: poniżej 3 (azjatycka suma goli)

Kurs: 1,72

Bukmacher: LVBet




 



Większość nastawia się na kilka bramek i BTTS. Ja jednak widze tu słabszą dyspozycję Barcy i niewiele goli. Wystarczy wspomnieć derby z Espanyolem. W H2H raz ostra strzelanina jak 5:1 dla Barce w maju 2018 a potem tylko 2:0 w grudniu. Gospodarze w lidze w 29 meczach bilans tylko 34:39 co na tle Barcy wygląda blado bo Katalończycy aż 75 zdobytych bramek przy 27 straconych. Dodatkowo chodza słuchy, że nie zagra Messi, co jak wiadomo znacznie obniża możliwości ofensywne przyjezdnych. Przy 3 golach będzie zwrot.



 



⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom