>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 2. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Liverpool

Typ: under 3,5 bramki
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym meczu zapewne większa część ludzi wierzy w awans Romy, niż w ćwierćfinale, jednak ja uważam, że Liverpool nie da sobie wydrzeć finału. Pokazali, że potrafią utrzymać przewagę z pierwszego meczu, grając z przeciwnikiem teoretycznie mocniejszym, niż Roma (Man. City). Na dodatek pokonali ich w rewanżu. Mecz zapewne będzie wyglądał tak, że Roma rzuci się do ataku, może nawet strzelą jakąś bramkę w pierwszej połowie, jednak jeżeli nie strzelą przynajmniej dwóch, to ich szanse na awans będą nikłe. Liverpool będzie grał typowo na kontrę, a mają kim grać. Wystarczy że strzelą z niej jedną bramkę i wtedy już będzie po zawodach. Tak czy siak, moim zdaniem Roma nie ma na tyle mocnego ataku, by skutecznie forsować obronę Liverpoolu. Obstawiam, że spotkanie Live. Przewidywany wynik 1:1, 1:2.
⛔100
 
C 247

corner91

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska EBL Play-off
Godzina: 17:45

Spotkanie: Wilki Morskie Szczecin - BM S. Stal Ostrów Wielkopolski
Typ: Wilki Morskie Szczecin
Kurs:
2.15
Bukmacher: forBet
Analiza:

Co prawda Stal Ostrów Wielkopolski prowadzi w serii 2:0 jednak jestem pewien iż Wilki Morskie na własnej hali powalczą o zwycięstwo. W poprzednich spotkaniach Ostrów pokazał iż na własnym stadionie są bardzo silną ekipą jednak Szczecin im nie odstawał co pokazują wyniki obydwóch meczy. Bezpośrednie pojedynki tych zespołów pokazują iż własna hala daje wiele motywacji a kibice niosą ich do wspaniałej gry, której nie powinno brakować i tym razem. Wilki jeżeli marzą o przedłużeniu serii muszą to spotkanie wygrać co zapewne będzie widoczne jak bardzo są do tego zdeterminowani a ostatnie spotkania pokazały iż walczą z Ostrowem jak równy z równym a na własnej hali są w stanie osiągnąć sukces. Kurs 2.15 jest dla mnie wystawiony pochopnie ponieważ w bezpośrednich spotkaniach obydwóch drużyn gólym okiem widać iż własna hala daje wiele motywacji swojej ekipie natomiast wola walki ze stronySzczecina powinna tutaj przechylić szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia Warszawa-Arka Gdynia

Typ: Legia wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs:
3,5
Bukmacher: fortuna
Witam! Na środę zdecydowałem się spróbować swojego szczęścia w Polsce, gdzie jutro w Warszawie zostanie rozegrany finał Pucharu Polski. Na przeciw siebie wyjdą ekipy Legii Warszawa oraz Arki Gdynia. Zespół z Pomorza melduje się w tym finale już po raz drugi z rzędu. Rok temu po zwycięstwie nad Lechem Poznań 2-1 udało im się triufmować w tym turnieju. Jutro będą mierzyć się z kolejnym silnym, jak na Polskie realia, rywalem - Legią Warszawa. Drużyna Mistrza Polski będzie grać w swoim mieście co z pewnością przemawia na ich korzyść. To jest finał. Obie drużyny mają na celu sięgnąć po puchar, więc możemy się spodziewać zaciętego meczu z bramkami po obu stronach. Ja trzymam w tym meczu trzymam kciuki za Legię, która musi w końcu przełamać złą passę w meczach przeciwko Arce. Nie ma do tego lepszej okazji jak finał Pucharu Polski.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia
Godzina 12:00
Spotkanie : Kobe : FC Tokio
Typ : FC Tokio wygra / obie strzelą
Kurs : 5.20
Bukmacher : Unibet
W samo południe naszego czasu w J-League rozegrają 12 kolejkę ja wybieram spotkanie pomiędzy Kobe a FC Tokio bo uważam to za jedno z ciekawszych meczy tej kolejki , gospodarze grają w kratkę ich bilans 4-3-4 i br 17:15 , goście natomiast mi osobiście imponują na 8 ostatnich meczy aż 7 wygranych i 1 porażka może robić wrażenie stąd u mnie win po ich stronie , Kobe u siebie 2-0-3 i bramki o dziwo na mały plus 10:9 stąd bramka z ich strony w moim typie , Tokio i wyjazdy to 2-0-2 i 6:5 tak więc nie żle , samo spotkanie uważam za ciekawe i chyba ze sporą ilością bramek !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Roma-Liverpool
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: fortuna
Ewentualna analiza: Rewanżowe spotkanie w którym Roma na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Liverpoolu. Gospodarze w pierwszym spotkaniu dzięki dwóm bramkowym zdobytym w ostatnich minutach meczu zachowali szanse na awans , co prawda są one niezwykle małe, ale jeszcze jakieś są , popatrzmy nawet na poprzednie spotkanie z Barceloną gdzie chyba tylko niewielki procent stawiał na awans Rzymian, po tym spotkaniu można jednoznacznie stwierdzić że Barcelona Romę zlekceważyła i dlatego odpadła, Liverpool moim zdaniem takiego błędu nie popełni i to ona awansuje do finału Ligi Mistrzów. Roma u siebie jest zespołem groźnym , stwarzającym sobie mnóstwo okazji do zdobycia gola , moim zdaniem dwie bramki będzie w stanie wbić ekipie gości, którzy mają przecież nie raz momenty dekoncentracji, co pokazywali niejednokrotnie w lidze. Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Perottiego, Karsdorpa, oraz Defrela, nie wiadomo natomiast czy zagra Strootman. Liverpool natomiast zagra bez : Cana, Gomeza, Lallany, Matipa, oraz Oxlada. Pomimo tego stawiam iż goście pojadą na finał do Kijowa, Stawiam dokładny wynik 2:1 dla gospodarzy w tym spotkaniu.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ: Powyżej 213,5 pkt.
Kurs: 1.79
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja widzę więcej argumentów za Toronto i nie będę tutaj patrzył na poprzednie lata. Ale dzisiaj nie pójdę w zwycięstwo danej ekipy tylko skłaniam się ku większej ilości punktów, czym się kieruję? 3 bezpośrednimi spotkaniami obu ekip w sezonie zasadniczym, każde z tych spotkań miało miejsce w 2018 roku. Suma punktów w każdym z tych spotkań prezentowała się następująco: 232, 261 (tak to nie jest pomyłka) i ostatnio 4 kwietnia 218 pkt. Wiem, że playoffy to nie regular season i tu gra wygląda inaczej, ale jest to 1 starcie w tej serii więc uważam, że obie ekipy bardziej będą pracować w ofensywie niż w defensywie, mam nadzieję też, że będą rzucać na dobrej skuteczności.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Polski
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ: Arka Gdynia zdobędzie trofeum
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W końcu doczekaliśmy się wszyscy finału Pucharu Polski, w którym zmierzą się ze sobą Arka Gdynia i Legia Warszawa. Dość nieoczekiwanie Arka Gdynia to zwycięzca poprzedniej edycji pucharu, który to klub po zaciętej walce w tamtym roku pokonał faworyzowaną przez wszystkich drużynę z Poznania. Wyczuwam tutaj znowu sensację, a składa się na to kilka powodów:
1. głównym celem Legii jest aktualnie wygrana w LOTTO Ekstraklasie, a w niedzielę czeka ich ciężki pojedynek z Jagiellonią, od którego wiele będzie zależało mistrzostwo Polski, gdyż są to ekipy aspirujące do tego osiągnięcia
2. natomiast głównym celem Arki jest obecnie właśnie puchar
Arka wypracowała sobie bezpieczną pozycję w tabeli, dzięki czemu nie grozi jej spadek z Ekstraklasy. Nic wielkiego nie zdołała osiągnąć w tabeli w tym sezonie, ale ma znakomitą szansę na grę w europejskich pucharach właśnie za sprawą zdobycia tego trofeum. Widać było, że trener odpuszczał już ligowe mecze, by w szczególności skupić się już na tym jednym jedynym meczu, od którego wiele będzie zależało. Udało się tego osiągnąć w tamtym sezonie więc dlaczego nie miałoby się udać również w tym? ⚽
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga (Play Offy)
Godzina: 17:30
Spotkanie: AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk
Typ: (Suma punktów w meczu over 183.5)
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na jutro proponuję spotkanie z bardzo ciekawych play offów w naszej Plus Lidze. Powiem tak Olsztyn gra naprawdę fajną siatkówkę u siebie są naprawdę grozni ,ale ja tutaj Gdańska bym tak łatwo nie skreślał. Zespół prowadzony prze Anastasiego początek sezonu nie mógł zaliczyć do udanych ,ale pod koniec sezonu chłopaki z pomorza zrobili duży postęp w swojej grze. Mają kim postraszyć m.in Szalpuk,Mika,reweleacyjnie spisujący się ostatnio Schulz powołany do reprezentacji narodowej, Wojciech Grzyb powraca to swojej formy z przed lat. Jutro nie spodziewam się łatwego zwycięstwa dla Olsztyna. Wiem bardzo dobrze ,że Olsztyn jest naprawde mocny na swojej hali ,ale ja przeczuwam nawet możliwą niespodziankę ze strony Gdańska. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅84
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Liverpool
Typ: 2/+3,5 - Wynik meczu i ilość goli
Kurs: 4,80

Bukmacher: efortuna
Analiza:
Jak dobrze wiemy w pierwszym meczu padło 7 goli. Myślę, że ten typ jest bardzo prawdopodobny. Dziurawa obrona Liverpoolu (mimo Van Dijka nadal tracą głupie bramki np. pierwszy mecz tych drużyn), po drugie Roma rzucająca się do ataku otwiera Liverpoolowi boczne sektory w których Mane, Firmino, czy Salah powinni stwarzać sytuację co chwilę. Także jestem spokojny o minimum 4 bramki w tym meczu, a do tego spodziewam się wygranej Liverpoolu, który załatwi mecz szybkimi kontrami, a potrafią to robić przykładowy mecz to ten z Man City w poprzedniej rundzie. Roma gra 3 obrońców w środku i 2 bocznymi pomocnikami, którzy tworzą w obronie 5. Myślę, że Liverpool się cofnie i będzie liczyć na kontry, a wobec odrabiania strat boczni pomocnicy/obrońcy Romy będą grać wysoko, co sprawi, że szybcy napastnicy Liverpoolu będą urywać się wolnym i mniej zwrotnym środkowym Romy. Ja uważam, że typ jest prawdopodobny do tego stopnia, że postanowiłem zaryzykować jego grę. Powodzonka
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans
Typ: Kevin Durant over 2,5 trafione trójki (włącznie z dogrywką)
Kurs: 2,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie no KD to KD, nie ważne czy wraca Curry czy nie, bierze piłkę, podbiega pod linie, zatrzymuje się i bang trafione, nic prostszego ; ) w zależności od przebiegu meczu, a mam nadzieję że szybkiego blowoutu nie będzie, liczę że Durant będzie musiał trochę dłużej pobyć na parkiecie i że pewnie będą chcieli ich rozstrzelać z dystansu. W ostatnim meczu miał 3/6, on nie ma problemu z kryciem, bo na niego nie ma obrońcy w lidze. Curry wraca, ale jemu po tak długiej przerwie może jeszcze rzut dystansowy nie siedzieć. Durant to pewniak, w zależności od tego czy będzie musiał trafić i jaka będzie przewaga Warriors. Ja liczę, że tym razem Pelikany się postawią, a Durant weźmie i przejmie ten mecz. Powodzenia!
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ: Raptors -2.5 pkt 2 połowa
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Zaczynamy rundę 2 gdzie Cavs podejmować będą w Air Canada Center Toronto Raptors. W regular sezon było 2:1 dla Cavs, jednak pamiętajmy, że Lowry byl kontuzjowany. Teraz może być kompletnie inna bajka w tych PO. Sporo w tych spotkaniach będzie zależało od DeRozana i Lowrego. Jeśli back court i liderzy z Toronto chcą zagrać w finale konferencji wschodniej muszą być liderami z krwi i kości . Muszą brać na swoje barki te ciężkie spotkania.


Pacers byli blisko ale zabrakło Oladipo w najważniejszej roli lidera w końcówkach. Ogólnie to Raps grają bardzo szybko we własnej hali. Świetnie przechodzą do kontr i nieźle wygląda dzielenie się piłką. Nie wiem czy to zasługa liderów czy Caseya ale ruszyło się. Oprócz SF gdzie jest OG Anunoby i LBJ to wg mnie Raps mają przewagę. Parkiet jest tutaj ogromnym atutem bo jak pokazali Cavs nie zbyt radzili sobie z odjazdem rywali nawet w Indianapolis. Ogólnie to Cavs grali momentami straszną kaszane. Love, Smith, Nancy, Hood - kiepsko i to chyba poklepaliby mnie za takie słowa i skwitowali &quot; dzięki stary&quot; Cavs katastrofalnie grali 2 połowy i tylko w 1 z 7 spotkań wygrali 2 połowę spotkania i to nota bene we własnej hali. Dziś myślę, że przewaga front courtu Raps jest za duża a także jeśli nic nie ruszy się u Kawalerzystów ze skutecznością to nie powinni być groźni.
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets vs Nashville Predators
Typ: Winnipeg
Kurs: 2.2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Winnipeg Jets jest drużyną,która od marca 2018 roku nie przegrała żadnego ze spotkań u siebie (12:0). Już grając w pierwszej rundzie playoff pokazali ,że z nimi nie ma żartów jak grają u siebie. Nie ma tam wielkich gwiazd... a stanowią solidny i zgrany zespół... W Winnipeg udział w playoffach jest naprawdę dużym świętem i całe miasto żyje wydarzeniami swojej drużyny. Grając na wyjeździe wygrali pierwszy mecz 4:1,a w drugim &quot; o włos&quot; przegrali w dogrywce.... pokazali,że nie boją się Nashville. Osobiście gram dzisiaj na nich za wyższą sumę.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
R 614,3K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ukraina, Pierwsza Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Inhulets – Runh Vynnyky
Typ: 1 (-1) AH
Kurs:
2,09
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Ukraina, tu jeszcze nigdy nie typowałem, ale zawsze musi być ten pierwszy raz, gdzie coś wpadnie w oko. Gospodarze zajmują trzecią pozycję (63 punkty)ze strata tylko 3 punktów do lidera. Pierwsze miejsce daje bezpośredni awans do ukraińskiej ekstraklasy, więc jest o co walczyć. Inhulets w poprzedniej kolejce zaliczyli wyjazdową porażkę z bezpośrednim rywalem do awansu – ekipą FC Poltawa i do nich mają dwa punkty straty. Goście ze zdobytymi 45 punktami zajmują 7 lokatę i nic im nie grozi, ani awans , ani spadek. Warto zauważyć, że gospodarze u siebie od 6 ligowych meczów nie stracili nawet gola i mają bilans w tych meczach 13:0. Ogółem u siebie 12-2-1 i 26:3 w bramkach. Runh Vynnyky na wyjazdach 4-6-5 i 15:14. Nie przewiduję innego wyniku niż wygrana gospodarzy a dodatkowo wybieram AH -1, w przypadku wygranej 1 bramką będzie zwrot.
▶zwrot
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Winnipeg Jets vs Nashville Predators
Typ: over 5.5 bramek (razem z ew. dogrywką)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Podobnie jak kolega wyżej uważam, że Winnipeg to bardzo groźny zespół na swoim terenie. Mało brakowało by prowadzili 2:0 w rywalizacji z Nashville. Jets w tym roku podejmowali gości dzisiejszego spotkania dwukrotnie. Padało odpowiednio 11 i 9 bramek. Wydaje mi się, że i tym razem strzelenie przynajmniej 6 goli nie będzie stanowiło większego problemu dla tych ekip. Zanosi się na ciekawe widowisko, a z racji, że jest to mecz hokejowy to i bramki są bardziej prawdopodobne. O dziwo over 5.5 gola ma taki sam kurs na czas regulaminowy jak i licząc z dogrywką, dlatego gram teoretycznie bezpieczniejszy typ po identycznym kursie 1,70.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:35
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Typ: Devante Smith-Pelly strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 6,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Patrząc na cały sezon, to Devante Smith-Pelly nie zachwycał jeśli chodzi o strzelanie bramek. Ja jednak patrzę na jego aktualną formę, a ta jest wysoka. Udało mu się zdobyć bramkę w ostatnim meczu serii z Columbus Blue Jackets. Zdobył też bramkę w pierwszym spotkaniu z Columbus Blue Jackets. W dwóch pierwszych meczach z Pittsburgh Penguins gola nie strzelił, ale jego gra naprawdę mi się podobała. Było naprawdę blisko, żeby choć w jednym z tych spotkań zdobył bramkę. Widziałem oba te mecze i w obu postawa tego gracza była dobra. Liczę na to, że jego dobra gra w końcu zaowocuje bramką w serii z Pittsburgh Penguins i że będzie to już w tym meczu.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga (Play Offy) Finał
Godzina: 17:30
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Typ: Liczba punktów: ponad 170.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dziś delikatnie, bez zbędnych szaleństw. Gliwiczanin ubiegł mnie w typowaniu punktowym meczu Olsztyna z Gdańskiem, więc mi pozostaje drugi mecz Skry z Zaksą. Co ciekawe kursy na ilość punktów i setów w Unibecie są takie same dla obu meczy. Play Offy, to taki etap w rozgrywkach siatkarskich, że większość meczy kończy się wynikiem większym niż 3 sety. Tu już nie ma żadnych kalkulacji, gra się najlepiej jak tylko można.
Niespodzianek żadnych tu nie ma, bo w finale grają faktycznie dwie najlepsze drużyny w tabeli, po sezonie zasadniczym. Co prawda ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami skończył się wynikiem 3:0 dla Skry, ale był to ostatni mecz rundy zasadniczej w której wszystko było już jasne - ZAKSA i tak miała już zagwarantowane 1 miejsce w tabeli. Dla nieco większych ryzykantów proponuje zagrać powyżej 180.5, wszystkim życzę powodzenia!
⛔100
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors vs New Orleans Pelicans
Typ: Steven Curry under 3,5 trójki
Kurs: 2,2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tutaj krotko Stefek wraca po kontuzji pewnie odda z jakieś 6-7 prób moze więcej - pytanie tylko na jakim % wiadomo rożnie moze byc ale....minuty tez powinny byc limitowane, bez niego bardzo dobrze jak na razie wojownicy wyglądają wiadomo Kerr ma kim grac i raczej na Curryego będą chuchać i dmuchać. Jest to bardzo ważne ogniwo w całej układance wojowników , myślę ze na Początek jakieś +- 20 minut nie więcej.Kolano to jednak jest poważna sprawa patrząc na cały sezon prób było sporo bo w granicach 10 na mecz trawionych lekko ponad 4 ale pley offy to inna bajka i za duzo o formie Stevena nie możemy powiedzieć.
⛔100
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: e-sport - CS:GO (IEM Sydney)
Godzina: 11:00
Spotkanie: Fnatic - G2
Typ: Fnatic

Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Czas na e-sport.. Swój dzisiejszy typ kieruję w stronę Fnatic, które podejmie G2 w turnieju offline w Sydney. Mecz rozgrywany będzie do dwóch wygranych map, nie ma tu więc miejsca na przypadek, wygra drużyna stabilniejsza, lepsza, a taką na pewno obecnie jest drużyna Fnatic. Dobrze prezentuje się na samym początku tego turnieju, grają pewnie, solidnie, nie zaliczyli wpadki na starcie. Ostatnio w meczach online z G2 przegrali co prawda dwie pojedyncze mapy, jednak tutaj stawka jest inna, to turniej, gdzie nie ma miejsca na błędy i przypadek. Fnatic wróciło na dobre tory, są mocni pod względem umiejętności i zgrania, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że są faworytami całego turnieju. Krimz utrzymuje swoją dobrą formę, to obecnie kluczowy zawodnik szwedzkiej formacji. Nie widzę innej możliwości jak spokojne zwycięstwo tej ekipy.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna , Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Nacional vs Santos
Typ: under 2 gole (azjan)
Kurs: 1,91
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie jest to typ dnia , poniewaz w dzien pewnie znajdzie sie cos lepszego , ale jest to nocny typ.
Spotkanie dwoch dobrych zespolow , ktore zajmuje dwie pierwssze pozycje w tabeli.
Obie druzyny umieja zdobywac bramki . Jednak sadze , ze dzis obie druzyny beda graly uwaznie w defensywie i nie bedzie wiecej niz 1-2 bramki.
H2H moze jest overowe , ale wiem , ze te zespoly maja dobre obrony i tutaj nie musza szalenczo atakowac .
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom