>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.05.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar Polski
Godzina: 16:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Arka Gdynia
Typ: Legia wygra różnicą 1 gola z dogr
Kurs: 3.78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
O ww. meczu pisano już wiele i bardzo różnie. Ja uważam podobnie do buków, którzy stawiają Legię w pozycji faworyta do zdobycia Pucharu Polski.. Arka jest drużyną przeciętna, pokazuje to dobitnie nasza Ekstraklasa. Sam awans do finału dla gości z Gdyni jest sporym sukcesem - zwłaszcza, że bronią tego trofeum. Finały rządzą się swoimi prawami, dlatego uważam, że Legia nie będzie miała, aż tak dużej przewagi jaka wynika z potencjału zespołów. Dlatego przewiduję bramkę Legionistów, a potem za wszelką cenę chęć dobrnięcia do końcowego gwizdka, aby nie bawić się w dogrywkę, a zwłaszcza w loteryjne rzuty karne. powodzenia
✅278
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:045
Spotkanie: Roma - Liverpool
Typ: powyżej 1,5 RR w pierwszych 5 minutach meczu
Kurs: 8.0
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Rewanżowe spotkanie o awans do najważniejszego meczu w Europie, czyli finału Ligi Mistrzów. Ten mecz już został wcześniej rozpisany na wiele sposobów, bramki, rożne, kartki itd. Dlatego postanowiłem poszukac na ten mecz jakiegoś ciekawego typu i wydaje mi się, że takowy znalazłem. Wiadomo jak się skończył pierwszy mecz. Liverpool wygrywał już 5:0 i wydawało się, że nic złego się już nie może stać, jednak w końcówce Roma strzeliła 2 gole na wyjezdzie i wlała w serca swoich kibiców nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. W poprzedniej rundzie podobna sytuacja miała miejsce w ich meczu z Barceloną, mimo przegrania pierwszego mecze 1:4, w drugim udało im się wygrać 3:0 i awasnować dalej, dzisiaj mimo wszystko uważam, że drugi raz tego nie powtórzoną, ale jednego czego można być pewnym to to, że na pewno spróbują i powalczą o to, nie mają już czego kalkulować, więc od początku muszą się &quot;rzucić&quot; na LFC, co mam nadzieję, że przyniesie rzuty rożne już w pierwszych minutach meczu. Typ jest dość ryzykowny, ale za drobne myślę, że warto spróbować. Wczoraj fajnie mi siadły wszystkie opcje na rzuty rożne w meczu Real - Bayern (zainteresowanych zapraszam do mojego tematu z typami), dzisiaj mam nadzieję na kontynuację dobrej passy. Z fartem.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zalgiris Wilno-Suduva
Typ:
2
Kurs: 2.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
dziś bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy zespołami aspirującymi w tym sezonie do tytułu mistrzowskiego (o ile mogę wysnuć takie twierdzenie po 10 kolejkach). Zespół z drugiego miejsca podejmuje lidera.
Teraz kilka argumentów za Suduva :
- bilans bramek 21-5 ,przy 18-8 Zalgirisu
- bilans spotkań 8-2-0, przy 5-4-1 rywali.
-h2h ostatnie 3 spotkania remis 0-0 i dwa razy 3-0 dla Suduvy.
Uwaga ,nie jest to pewniak,nie doszedłem do informacji na temat transferow w tym sezonie,jednak obserwowałem zeszły sezon i Suduva gromiła rywali z niesamowitą przewagą. Jeśli nadal dysponują takim potencjałem to na mecz z rywalem do tytułu na pewno zepną się i będą chcieli pokazać jaką mają przewagę sportową .
Pozdrawiam.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Montpellier - Cesson
Typ: Cesson powyżej 23,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym przygotowałem bardzo ciekawą propozycje z piłki ręcznej, która w moim odczuciu jest warta uwagi. Spotkanie pomiędzy walczącą o mistrza Francji drużyną Montpellier, która ma świetny sezon. Najlepszym potwierdzeniem moich słów będzie dostanie się do Final Four po wyeliminowaniu, mocnej niemieckiej drużyny Flensburga w dwu meczu 28:28 i na własnym parkiecie rozbili gości aż 29:17, dodatkowo wciąż prowadzą w ligowej tabeli, wyprzedzając paryżan dwoma punktami. W dniu dzisiejszym przyjdzie im się zmierzyć z niezbyt wymagającym przeciwnikiem, ale za to niewygodnym i nieobliczalnym. Cesson w tej chwili plasuje się na jedenastym miejscu, jednak nie może być jeszcze spokojne o ligowy byt. Moja propozycja skierowana jest w stronę bramek, gdyż drużyna gospodarzy gra mocno ofensywny Handball i bedą chcieli wygrać ten mecz zdecydowanie, ponieważ za ich plecami czai się PSG, które czeka na jakiś błąd ze strony lidera. Goście na pewno będą probowali nawiązać walkę, ale z biegiem czasu różnica bramkowa pomiędzy obydwa zespołami, powinna pozwolić na otwarty mecz. Mój typ na powyżej 23,5 bramek rzuconych przez Cesson jest bardzo realny, gdyż rzucenie dwunastu bramek w ciągu połowy to nie jest jakaś wielka rzecz, a jak dobrze wiemy w drugiej części gry tych bramek rzucanych jest jeszcze więcej. Kolejną bardzo miłą ciekawostką jest fakt, że w pojedynkach pomiędzy tymi zespołami od 2009 roku tylko raz padł wynik niekorzystny dla mojej propozycji i Cesson rzuciło dwadzieścia trzy bramki w ostatnim meczu u siebie. Jeżeli rozpatrzymy to bardziej głębiej pod względem rzucanych bramek na parkiecie Montpellier to nie znajdziemy takiego wyniku ze strony gości. Uważam, że linia jest godna gry po bardzo przyzwoitym kursie. Osobiście będę grał jeszcze linie +24,5 kurs 2,35 oraz najwyższą jaka jest dostępna na Fortunie +25,5 po pięknym kursie 3,15. Jednak najbezpieczniejszym zagraniem w moim odczuciu jest linia +23,5 którą można pograć grubiej.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina - Persha Liga
Godz: 17:00
Spotkanie: Volyn Lutsk - Kolos Kovalivka
Typ: Volyn Lutsk
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Ukrainę gdzie w tamtejszej Persha Liga w 31 kolejce ligowej na Avanhard Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowy FC Volyn Lutsk a w gości przyjedzie zespół FC Kolos Kovalivka.
Volyn Lutsk w tym sezonie ligowym w swoich 30 meczach zdobyło 30 punktów co daje obecnie 14 miejsce w tabeli ligowej natomiast Kolos Kovalivka plasuje się na 5 pozycji w tabeli ukraińskiej Persha Liga zdobywając 54 oczka w swoich 30 rozegranych spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 8 zwycięstw, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 19-14 zaś goście na wyjazdach 8 wygranych oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 17-17.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy bronią się w tym sezonie ligowym przed uniknięciem degradacji klasę niżej i większość swojego dorobku ligowego zdobyli właśnie na swoim terenie i na tym się skupiają bo to może dać im utrzymanie w tym sezonie ligowym a goście na wyjazdach nieźle ale już o nic nie grają do tego gospodarze będą w tym spotkaniu naprawdę bardzo zmobilizowani aby wyszarpać komplet 3 ligowych oczek o moim zdaniem gospodarzom się to uda i przybliży ich do utrzymania w Persha Liga.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Norwegia Puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Elverum-KFUM Oslo
Typ: zakład bez remisu-2

Kurs: 2.39
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Cześć i czołem.Wczorajszy typ wszedł już w 1 połowie meczu i pięknie zaczynamy miesiąc.Na dziś spotkanie w Pucharze Norwegi i kursy jakie są wystawione to jak przecena w TESCO.Te drużyny spotkają się po raz pierwszy w historii co będzie mega ciekawe,ale spójrzmy na ich obecną formę.OD 10 meczy KFUM nie uległo żadnemu zespołowi,a ostatni mecz w pucharze wygrali,aż 3-0.Elverum nie ma tak pięknej passy jak Oslo,w pucharze ledwo wymęczyli 1-0 i teraz pora na nich.Porównywanie jak oba zespoły grają w lidze nie ma znaczenie bo jak wiemy puchary mają własne prawa.Przykładem może być mecz Manchesteru City,który wygrywa wszytskie mecze w PL i zajmuje 1 miejsce a ulegają 3 ligowemu Wigan,no właśnie...Podsumowując,po tym co reprezentuje Oslo są oni dla mnie faworytami,ale nie grają u siebie więc podpieram zakład bez remisu.Stawiam na 2-1 dla KFUM.Powodzonka i z fartem,dziś też się uda!!! ????
▶zwrot
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Pucha Norwegii
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sandnes Ulf - Vidar FK
Typ: poniżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 3.25
Bukmacher: forbet
Analiza:
Szukałem na dzisiaj perełki i co ciekawe mimo wydawać by się mogło ubogiej oferty ... znalazłem.. Ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Sandes a Vidarem w pucharze Norwegii.. ostatnio na przykładzie 1 ligi norweskiej idę ku underowi w tym meczu.. Moim zdaniem obydwie drużyny są na bardzo równym poziomie mimo , że różni ich klasa rozgrywek ( Sandes gra na poziomie 2 ligi norweskiej natomist Vidar na poziomie 3 ligi) To będzie mecz walki jak przystało na mecz pucharowy.. runda jest jedna więc myślę , że drużyny skoncentrują się mocno na defensywach a w Norwegii to potrafią.. myślę , że taki kursi na poniżej 2.5 bramki w meczu pucharowym można brać z pocałowaniem rączki! Wejdzie? Zostaw reputkę !
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: AS Roma - FC Liverpool
Typ: Liverpool i obie strzelą
Kurs:
3,60
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No to znamy już finał Real vs Liverpool (chyba nie zabraknie nam tutaj bramek).
Mówię, że znamy już finał bo nie wierzę, że Rome stać na powtórzenie &quot;cudu&quot; i odrobienie 3 bramek straty.
Liverpool kompletnie zdominował Rzymian u siebie, prowadząc już aż 5:0 troszkę zdjęli z gazu i skończyło się tak jak się skończyło - 2 bramki stracili w końcówce.
Dziś Liverpool nie podejdzie do meczu tak jak Barcelona, na luzie. Klopp na to nie pozwoli.
Salah, Mane i Firmino to chyba na ten moment najmocniejsze trio w zespole i dziś to też udowodnią, zwłaszcza, że Roma musi się otworzyć już od 1 minuty - co daje Liverpoolowi pewnie dużo okazji na szybki kontratak. A Mane i Salah to zawodnicy stworzeni do tego.
Roma jako zespół też jest dużo słabszy od Liverpoola, to że awansowali do półfinału to już jest wielki sukces, którego pewnie nie powtórzą przez dłuższy czas....
Liverpool dziś powinna wygrać drugi raz.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, Półfinał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: AS Roma – Liverpool
Typ: over 3.5
Kurs: 2.14
Bukmacher: 1xbet
Analiza;

Wczoraj ten ryzykowny typ nie wszedł i oglądając ten mecz, dziś po prostu wnioskuje że nie ma co kombinować tylko trzeba na te bramki zagrać. Wiadomo co Roma musi zrobić, powtórzyć - wyczyn w mecz z Barcelona. To co mi się wydaje co są wstanie z tamtego meczu zrobić to strzelać bramki, zagrają znowu z niesamowitą wolą walki, ambicją, determinacją, pressingiem to wszystko sprawiało że Barcelona totalnie się gubiła i to samo czeka Liverpool który już nie raz pokazał w tym sezonie że jak ktoś ich ciśnie to pojawia się chaos w defensywie, błędy, zagubienie myślę że tego dziś także nie unikną. Zresztą pierwszym mecz pokazał jak potrafią mając pewny wynik przyspać w tej formacji. Dla mnie jednak Roma nie zagra tak w defensywie skutecznie, nie pozwoli im na to po prostu Liverpool, który lekcję odrobił tego jestem pewien, nie przyjedzie się tutaj tylko bronić, zresztą to nie ich filozofia gry. Zapewne zagrają cofnięcie ale jak będzie piłka do kontry to pójdzie tak ich nawałnica na bramkę a lekkość z jaką potrafią wyprowadzać i kończyć kontry potrafi zadziwiać. Widzę ten mecz tak Roma jak strzeli to jeszcze bardziej zaatakuje i się otworzy co i tak już będzie miało miejsce na samym początku. Liverpool natomiast pewnie będzie chciał szybko strzelić i znają ich po tym odpuszcza, stracą bramkę i znowu ruszą i tak ten mecz będzie wyglądał czyli będzie mnóstwo otwartej piłki – obym się nie pomylił.
✅114
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AS Roma - FC Liverpool
Typ: powyżej 23,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,95
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Wczorajszy typ na ilość fauli był na ⛔ ale sędzia mógł spokojnie parę razy więcej użyć gwizdka i byłaby większa szansa na powodzenie. Dzisiaj ponawiam ponownie próbę na taki typ. Wydaje się, że dwumecz jest już rozstrzygnięty ale nie takie cuda się zdarzają w piłce, daleko nie trzeba szukać - mecz rewanżowy w poprzedniej rundzie Romy przeciwko Barcelonie.
Goście zapewne nie popełnią błędu Barcy i od początku zaczną skoncentrowani w obronie. Roma nie ma nic do stracenia i od pierwszego gwiazdka powinna ostro zaatakować co tylko da wiele okazji do szybkich kontr ze strony Liverpoolu a że mają je kim przeprowadzać to może być ciekawie. I na to liczę, że te mogą być wtedy często kasowane faulem. Wiadomo też jakie gorące głowy mają ekipy włoskie, jak nie będzie szło i mecz nie będzie układał się po ich myśli zaczną się bezsensowne faule, ostre zagrania. Typ co prawda liczy się łącznie z dogrywką ale na to nie ma co liczyć. Mecz rozstrzygnie się w 90 minutach i te 12 fauli na każdą połówkę według mnie jest dosyć realne.
✅95
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 20:18 czas PL, 19:18 czas UK
Spotkanie: Doncaster,
Typ: 2. Mustang Debbie wygra
Kurs; 2.75
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Raz deszcz, raz slonce jak to w Anglii. Wzgledem warunkow pogodowych, ktore uprzykrzaja biegom na torach wybralem na dzis spotkanie w Doncaster. Wg bukmacherow obecna progrozna wyniku to 2-6-1, z czym sie zgadzam choc pies z toru 5. rowniez bedzie uwzgledniony w krotkiej na dzis analizie. Z toru 2. Mustang Debbie, ktora w koncu ma swietne rozstawienie by udowodnic, ze jest w dobrej formie. Biegala bezposrednio ze wszystkimi psami wygrywajac z kazdym kolejno, oprocz psa z toru 1. Mill Cena, ktory nie jest zagrozeniem na dzis wg mnie. Cala reszta za plecami w biegach z przed 2-3 tygodnii. Wybija sie na starcie, o srednio 0.10 sekundy lepiej niz rywale na odcinku split od startu, a nawet do 0.20. Z toru 1. Pobiegnie Mill Cena, ktory udowodnil, ze potrafi pobiec zaledwie 2 setne gorzej od mej faworytki i jest stawiany jako numer 3 w tym biegu, lecz jest znacznie ciezszy i wolniejszy na startach, wiec Debbie spokojnie przejmie pozycje inside. Debbie w ostatniej formie z najlepszym czasem 30.55, co daje 0.07 setnych nad druga zyciowka w tym wyscigu nad psem z toru 6. Stagecoach Joe. Pomimo, ze rowniez jest szybki na startach przy obecnej formie mej faworytki ciezko bedzie mu go pokonac biegnac po zewnetrznej. Potrafi dobrze finiszowac od ostatniego luku na prostej, wiec zakladam, ze jest szansa dla niego na 2 miejsce w tym biegu. Mustang Debbie za kazdym razem oddaje czysty bieg, jest chyba najszybsza w Doncaster (wyjscia z klatki), a na pewno z najszybszych zawodniczek w tym rozstawieniu. Ostatnio miala trudne rozstawienia, przez co forma 23162 nie odzwierciedla jej dokonan na torze pomimo swietnych czasow gdyz przegrywala doslownie o glowe z lepszymi rywalami z obecnej gradacji A6 i powyzej. Swiadczy to o tym, ze jest klase wyzej od rywali w tym biegu. Dzis pewnie 2. Mustang Debbie. Dla odwaznych i spragnionych wrazen typ dodatkowy forecast: 2 - 1 / 2 - 6. Mozna pokombinowac z tricastem w tym samym zestawieniu (2-6-1) zgodnie z predykcja, gdyz nie zapowiada sie na niespodzianki. Powodzenia.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga (Play Offy) Finał
Godzina: 17:30
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Typ: Skra - 1,5 seta
Kurs: 2, 5
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram mecz finałowy Plus Ligi. Sądzę że w tym sezonie o mistrzostwo zadecyduje przewaga własnej hali i Skra zdobędzie tytuł. Dziisaj pierwsze spotkanie i zwycięstwo zgarnie Karol Kłos i spółka. Obie drużyny są w dobrej dyspozycji, jednak ja obstawiam że Bełchatowianie zaczną od gładkiego zwycięstwa, z ewentualnym setem zapasu.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 5

aliszja123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Spotkanie: AS Roma - FC Liverpool
Typ: Schick strzeli
Kurs:
3,2
Godz: 20:45
Bukmacher: fortuna
Bardzo krotko. Mlody Czech w koncu sie przelamal w lidze. Rekordowy transfer Romy w koncu pokazuje przeblyski talentu. Po miesiacach kontuzji i kilku niemrawych meczach chyba w koncu cos drgnelo. Biorac pod uwage, ze Roma musi zaatakowac licze na duza ilosc bramek, co z reszta koledzy juz tu powyzej stawiali. A kto w Romie moze strzelic? Dzeko to odpowiedz zbyt oczywista. Ja po cichu licze dzis na gola mlodego Czecha. Czas w koncu zapracowac na 40 mln.
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: AS Roma - FC Liverpool
Typ: Dzeko GOL
Kurs: 2.10
Godzina: 20:45
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Krotko bo analiza tego typu nie wymaga glebszego wnikania w szczegoly. Roma musi ruszyc do ataku od samego poczatku jesli chce myslec o finale. Dzeko umie znalezc sie pod bramka przeciwnika, co udowodnil w pierwszym meczu. Dostaje duzo gornych pilek, poniewaz w powietrzu jest bardzo skuteczny. Obrona Liverpoolu nie nalezy do najlepszych, byc moze pod presja wyniku popelnia blad i sprezentuja jakas bramke Romie.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
nienagladnaja 50

nienagladnaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Puerto Vallarta Challenger Men
Godzina: 20:15
Spotkanie: Pavic A. - Durasovic V.
Typ: Durasovic V.
Kurs: 2.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Typ na nos, gdyż przebijający się z kwalifikacji Durasovic bardzo zaimponował we wczorajszym meczu z finalistą challengera z ubiegłego tygodnia, Eubanksem. Dobre poruszanie się po korcie i solidny serwis. Pavic mial wczoraj spacerek, ale to bardzo chimeryczny zawodnik i widzę tutaj niespodziankę. Dla tych lubiących mniejsze ryzyko, set dla Durasovica jest po kursie ok 1.80.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom