>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 855,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 2. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 648,2K
Dyscyplina: Koszykówka Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chalon - Paris Levallois
Typ: under 155,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Forbet
Analiza.Zapraszam na pojedynek koszykówki ligi LNB w Francji.Jest to drugie spotkanie półfinałowe pomiędzy tymi zespołami.W pierwszym pojedynku Chalon pokonał swojego przeciwnika na swoim parkiecie 72-69.W sezonie zasadniczym gospodarze zajęli 2 miejsce w tabeli z 27 zwycięstwami i przegrali 7 meczy.Ich bilans koszy wynosił 2871:2592.Następnie w ćwierćfinale pokonali 7 zespół ligi Le Portel gładko 2-0.Ich przeciwnik drużyna Paris Levallois po 1 rundzie zajmowała 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 20 zwycięstw i 14 porażek.W ćwierćfinale niespodziewanie pokonali 2-0 wyżej notowany zespoł Nanterre .Teraz w półfinale już pierwsze spotkanie pokazało że bedą to bardzo zacięte mecze.Myśle że znowu gospodarze odniesą minimalne zwycięstwo i spodziewam się znacznie mniej niż 155,5 punkta.
31/05/17
ES Chalon - Paris Levallois 72:69
12/05/17 PA
Paris Levallois - ES Chalon 83:85
05/11/16 PA
ES Chalon - Paris Levalloi 85:70
19/04/16 PA
ES Chalon - Paris Levalloi 95:60
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: over 57.5 po 1 kwarcie
Kurs 1.91
Buk

Analiza: Finałowe spotkanie pomiędzy ekipami Golden State oraz Clevland Cavaliers. Obie ekipy są obecnie w mega wysokiej formie gospodarze nie oddali ani jednego z 12 spotkań w fazie Play-Off wygrali wszystkie spotkania, goście natomiast na 13 meczy oddali zaledwie 1 spotkanie zespołowi z Bostonu, myślę że jest to wynik kapitalny dla jednych jak i drugich , bowiem nie namęczyli się za bardzo żeby dotrzeć do finału, jednak kilka dni więcej na regenerację miała ekipa gospodarzy , która wcześniej zakończyła swoją rywalizację w półfinale. Jutro to właśnie gospodarze są moim faworytem do zwycięstwa,ale liczę iż jutro obejrzymy tutaj mnóstwo punktów bowiem obie ekipy radzą sobie w tym sezonie dobrze i overy to u nich chleb powszedni, wątpie żeby jutro oba zespoły zagrały dobrze w obronie bowiem mają znakomitych zawodników, którzy potrafią rzucać z każdej możliwej pozycji również za 3. Oba zespoły praktycznie w każdym meczu spokojnie łamią granicę 100 oczek . Stawiałbym tutaj na over 226.5 punktu.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crazer 39

crazer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Irlandia Północna - Nowa Zelandia
Typ:
Irlandia Północna -1,5 ha
Kurs: 2,85
Bukmacher:
UNIBET
Analiza:
Irlandia Płn. to według mnie pewniak w tym meczu. Ja się pokuszę i zaryzykuje na zwycięstwo minimum 2 bramkami. Będą się starali o jak najlepszy wynik, bo grają u siebie w Belfaście. Nowa Zelandia to nie jest jakaś potęga światowego poziomu, co widać po ostatnich wynikach. W ostatnich 5 meczach można odnotować w sumie jeden dobry wynik (0:0 z USA), bo reprezentacji Fidżi i Nowej Kaledonii to nawet nie ma sensu porównywać. Jeśli ktoś nie chce ryzykować tego handicapu to może sobie na spokojnie postawić czystą &quot;jedynkę&quot; po kursie 1,60.
⛔100
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Tajlandia
Godzina: 14:00
Spotkanie: Muang Thong Utd-Chiangrai Utd
Typ: 2
Kurs: 4.04
Bukmacher: STS
Analiza :
Niestety mój wczorajszy typ z Toruniem okazał się być nietrafiony. Nie podpisali się chłopacy z Torunia dzisiaj choć myślę że oni ten finał wygrają tak czy siak poprawiając grę w kolejnych dniach. Nic trzeba od razu odrobić straty więc zapraszam jutro do gorącej i egzotycznej Tajlandii. Dlaczego właśnie tam? Ano dlatego że znalazłem ciekawy mecz w którym widzę spore valiue. Dlaczego postanowiłem grac na gości po tak wysokim kursie? Ano dlatego że jutrzejszym gospodarzem spotkania jest drużyna która w ostatnim czasie ma za sobą kilka naprawdę ciężkich spotkań w azjatyckiej lidze mistrzów. Polecam i pozdrawiam.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ: X (remis)
Kurs: 3,70
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Ostatnia kolejka Ekstraklasy. Zagłębie zajmuje najlepsze miejsce w grupie spadkowej, a co ważne nikt nie może ich pozbawić tego miejsca, które zajmują z dorobkiem 34 punktów. Wniosek z tego płynie jeden - zagrają na luzie bez najmniejszej presji. Z drugiej strony pewnie będą chcieli zakończyć sezon pozostawiają pozytywne wrażenie po ostatnim meczu. Po drugiej stronie Arka, której 1 punkt może nie wiele dać, ale w przypadku remisu w Chorzowie może spokojnie wystarczyć. Biorąc pod uwagę, że obie drużyny regularnie remisują szczególnie biorąc pod uwagę bezpośrednie pojedynki zdecydowałem się zaryzykować na bardzo kusząc kurs remisowy. Czuję, że to będzie trafiony typ. Pozdrawiam!
⛔100
 
kamasutra10 597,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa, Grupa Spadkowa
Godz: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ: Arka Gdynia win i pow. 1.5 gola w meczu.
Kurs: 2.0
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Ostatnia kolejka ligowa w naszym kraju. Analizując ten mecz sytuacja mocno klarowna. Każde zwycięstwo gości zapewnia im ligowy byt na przyszły sezon , niezależnie od wyniku uzyskanego przez rywala w wyścigu o utrzymanie - Górnika z Łęcznej.
W zasadzie można o tym spotkaniu pisać długo nawiązując do przyjaźni obu klubów , czy zażyłości pomiędzy obydwoma trenerami prowadzącymi obecnie te ekipy ( Piotr Stokowiec - Leszek Ojrzyński ).
Prawda jest taka że każde zwycięstwo gości , zarówno to wywalczone na serio , jak i ewentualny prezent sprawiony przez Zagłębie będzie niosło za sobą posmak podejrzeń , ale to oczywiste patrząc na ligowy układ tabeli. Mówiono kiedyś o &quot; niedzieli cudów &quot; w odniesieniu do ostatnich ligowych kolejek , uważam osobiście że cudem będzie dzisiaj jeśli goście tego meczu nie wygrają. I nie oznacza to że z góry zakładam &quot; wał &quot; , po prostu łącząc wszystko uważam że piłkarze mają wręcz obowiązek wywieźć 3 pkt z Lubina przede wszystkim dla własnej korzyści i z szacunku dla samych siebie i &quot; pracy &quot; jaką włożyli na boisku przez ten cały sezon.
Szukając jakiegoś sensownego kursu na to spotkanie wybrałem powyższą opcję , aczkolwiek najbezpieczniej jest zagrać po prostu czyste win Arki @ 1.80
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka-CAF Liga Mistrzów
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Mamelodi-Esperance Tunis
Typ:
Remis
Kurs:
2,95
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Na piątek wybrałem spotkanie w Afrykańskiej Lidze Mistrzów. Zmierzy się ze sobą Mamelodi (klub z RPA,wicelider tamtejszej ligi) oraz ekipa Esperance z Tunezji (lider tamtejszej ligi). Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.. Oba zespoły świetnie sobie radzą i liczę tutaj na zacięty pojedynek oraz remis. Ostatni 8 meczy gospodarzy to 2 zwycięstwa i AŻ 8 REMISÓW! Bilians drużyny gości na wyjazdach w takiej samej ilości spotkań to 3 zwycięstwa, 1 porażka i 4 remisy. Ekipy stoczą w piątkowy wieczór naprawdę zacięty pojedynek.. liczę tutaj na remisowy rezultat.
Moja stawka na ten typ to 6/10, ale uważam, że kurs jak najbardziej warty ryzyka.
Powodzenia!
Jeśli pomogłem albo spodobał Ci się mój typ to zostaw &quot;Dzięki&quot;.

⛔100
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa, Grupa Spadkowa
Godz: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ: Zagłębie Lublin win
Kurs: 3.9
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, na piątkowy wieczór wybrałem mecz Zagłębia z Arką. Już pewien użytkownik mnie wyprzedził, ale mój typ jest z drugiej strony zupełnie inny, ponieważ idę w stronę Lublina. Dlaczego? Uważam, że statystyki nie będą miały większego wpływu w tym meczu mimo, że są one dużo lepsze po stronie Zagłębia, myślę, że główną rolę w tym meczu odegra psychika. Wydaję mi się, że arka zaprzepaści swoją szansę w tym meczu, szczególnie, że walczą o utrzymanie, więc będzie na nich duża presja. Zagłębie będzie się również chciało dobrze pokazać w ostatnim meczu sezonu. Podsumowując, bet jest bardzo ryzykowny proponuję iść w niskie stawki (można iść również w stronę remis lub wygrana Zagłębia kurs na to wynosi 1.9). Życzę powodzenia.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 16:30
Spotkanie: Williams Venus - Mertens Elise
Typ: Williams -1.5 (handicap setowy)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Skoro bardziej utytułowana siostra zaciążyła, to trzeba bronić honoru nazwiska. A tak naprawdę Venus przewyższa Belgijkę we wszystkim na korcie. Ranking również o tym świadczy: Williams-11, Martens-60. Venus wygrała swoje dotychczasowe dwa pojedynki na FO w miarę lekko i przyjemnie po 2:0, natomiast Elise miała nieco więcej problemów. Ze sobą nie grały nigdy, ale doświadczenie i wiek (Mertens 21 lat, Williams 36 lat) jednoznacznie wskazują na pewną faworytkę tego spotkania. Dość powiedzieć, że Venus to zwyciężczyni siedmiu turniejów wielkoszlemowych w grze pojedyńczej oraz wielu innych zawodów, jak również mistrzyni olimpijska z Sydney. Natomiast kariera Elise to jedynie jedenastokrotne wygrane w niższych turniejach ITF. Obstawiam wyraźne zwycięstwo Venus Williams. Powodzenia!
✅98
 
T 52

thedon

Użytkownik
NBA - Mecz 1 Final
Golden State Warriors - Cleveland Caveliers (2) (+7) 1,90

Mysle, ze granica handi jest nieco za wysoka..
Cleveland wcale nie graja tak zle na wyjazdach.
Do gry w teamie gosci na pewno bedzie gotowy podstawowy center.
Mecz bedzie na pewno dosyc zaciety i nie spodziewam sie zeby jedna z druzyn zyskala dosc duza przewage.
Wiem ze gospodarze sa faworytem ale trojka LeBron, Irving, Love i reszta ..
moga sie przeciwstawic kazdej akcji.
Na pewno tez przekrocza 100+ punktow.
Nieregulaminowy zapis typu
Brak podanego bukmachera

⛔100
 
makaveli23 175,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 00:15
Spotkanie: Comerciantes Unidos (Per) - Boston River (Uru)
Typ: Boston River (Uru)
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nie wiem czy nie mamy tu do czynienia z prezentem od buków, bo sadze ze kurs jaki jest do wziecia czyli 5.00 trzeba brac na ten mecz jak najszybciej sie da. Goscie wygrali pierwszy mecz 3-1, wiec sprawa jest prosta, nalezy podejsc do tego meczu na spokojnie i go kontrolować. Mecz moze sie roznie potoczyc a ja stawiam na scenariusz wariacki, czyli gospodarze idą na pałę i dostają bramki z kontry. Mysłalem nad over 4.5 po rownie wygorawanym kursie ale lepiej isc na prostotę i wytypowac konretnie wygraną po dobrym kursie. Oczywiscie sadze ze gospodarze cos ustrzelą bo ostatnio grają ostro 3-5 na wyjeździe, wczesniej 0-3 tez na wyjeździe w dupe a u siebie strzelaja ladnie ale od czasu do czasu zdarza im sie wtopic co tez nastapi i w tym przypadku gdy beda zmuszeni pojsc ostro do ataku, to goscie z Urugwaju nie dadzą im się wyszaleć i wezma sprawy w swoje rę.. nogi. A te mają skuteczne co tez potwierdzili wygrywajac ostatnio na wyjeździe 2-3 czy 2-5, jak widac rowniez grają wariacko bo w medzyczasie przydarzylo im sie przegrac 0-3 u siebie. Zapowiada to lekkie wyciszenie jak to zwykle bywa ale mysle ze warto isc razem z trendem dopuki sie nie skonczy dlatego polecam over 2.5 i X2 w bezpieczniejszej opcji.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ponownie ???? Dzis pechowo zabraklo bramki mimo dwoch szybkich bramek gospodarzy,ale over piekny ????
Od razu mowie,ze z racji,iz sam wykluczylem sie z konkursu to pozwole sobie zlamac nieco regulamin i dodam buka ktory nie jest w regulaminie,ale wydaje mi sie,ze warto i to uzasadnie-mam nadzieje,ze moderatorzy przymkna na to oko ;)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia Kobiety
Godzina: 12.00
Spotkanie: FC Targu Mures W-Independenta Baia Mare W
Typ: Independenta Wygra Spotkanie
Kurs: 21.00
Bukmacher: Livebet ( Jest rowniez na b365,ale juz kurs zbity,a takze powinno byc pod live na Marathonie )
Analiza:
Targu Mures jest druzyna pograzona w totalnym kryzysie. Zarzad klubu nie ma pieniedzy aby utrzymac druzyne Seniorow w pelnym skladzie,a co dopiero mowic o kobietach. W zeszlej kolejce do dyspozycji trenera bylo dostepnych zaledwie 11 PILKAREK,z czego 5 dosnalo urazu i ostatecznie przegraly 4:0.
Natomiast dla druzyny Independenty jest to mecz z serii ,,o wszystko&#39;&#39;-wygrana prawdopodobnie uchroni je przed spadkiem,a wiec motywacja jest ogromna.
Co wiecej w druzynie Targu zobaczymy prawdopodobnie jutro sklad mocno mieszany,z wieloma juniorkami,a wiec mamy tutaj zdecydowanie Value,bo kurs na Baie powinien wynosic wedlug mnie kurs pomiedzy 3.00 a 3.50. Istnieje tutaj rowniez szansa,ze Targu zwyczajnie odda mecz,bo bukmacherzy z Rumunii usuneli mecz w przeciagu godziny ze swoich ofert.
Jesli administratorzy sie zgodza lub jesli jest tutaj temat gdzie mozna dodac jeszcze jakis typ to byc moze bede mial cos po 15.00.
Dodatkowo dodam,ze typy na Lubin sa ryzykowne-na trybunach panuje zgoda ( cos ala Wisla-Slask ) i nie wydaje mi sie aby Lubin pozwolil spasc Arce-na 90% wyjdzie w Zaglebiu jutro 7-8 juniorow/rezerwistow,takze wynik 0:1 1:2 dla Arki jest wielce prawdopodobny.
Zycze Wszystkim graczom i typerom Powodzenia ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 16:30
Spotkanie: Bacsinszky T. - Jabeur O
Typ: Bacsinszky -4.5 (handicap gemowy)
Kurs: 1.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Obie panie dzieli przepaść w rankingu (22 i 109) i spora różnica w umiejętnościach. Dla Jabeur awans do trzeciej rundy to ogromny sukces, miała dużo szczęścia i słabo grające przeciwniczki. Timea wyraźnie zwyżkująca forma co pokazał występ w Rzymie i gładkie pierwsze rundy gdzie straciła odpowiednio 3 i 2 gemy w meczu. H2H 1:0 dla Bacsinszky (7-5 6-0).
✅70
 
B 0

beatles1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: 2 Cleveland Cavaliers
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W opozycji do bukmacherów według mnie zdecydowanym faworytem całej rywalizacji jak i dzisiejszego meczu jest ekipa z Cleveland. Przegrali oni do tej pory jeden mecz w play off z Bostonem (wypadek przy pracy). Oczywiście wiem, że ekipa z Oakland nie przegrała żadnego meczu, jednak gdyby nie kontuzja Kawhiego Leonarda losy rywalizacji z San Antonio mogłyby się potoczyć inaczej. Przypomnę, że w pierwszym meczu do czasu jego kontuzji Spurs mieli przewagę 20pkt, później ich gra się posypała.
Co do dzisiejszego meczu, Lebron jest w gazie w dwóch meczach play off nie przekroczył granicy 30pkt ( jeden z nich to mecz z Bostonem w którym już w drugiej kwarcie miał 4 faule z tego powodu grał mniej i bardziej zachowawczo). To właśnie jego rywalizacja z Kevinem Durantem zadecyduje o wygranej Cleveland.
Cavaliers grają lepiej pod koszem (wjazdy pod kosz, zbiórki) swoje również dorzucą za 3.
Wydaję mi się, że nawet skuteczność Currego za 3 nie jest w stanie odebrać im zwycięstwa.
Lebron, Love, Erving górują nad Currym, Thompsonem i Durantem.
Mecz na pewno będzie overowy z dużą ilością pkt i ciekawych akcji. Jeśli chodzi o bardziej szczegółowe statystyki nie ma sensu ich tutaj przedstawiać, gdyż finały rządzą się swoimi prawami.
Powiem szczerze, że nie zdziwiłbym się gdyby rywalizacja obydwu drużyn zakończyła się w czterech spotkaniach.
⛔100
Powodzenia
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Spotkanie: Stal Ostrów Wielkopolski vs Czarni Słupsk
Typ: Stal -12.5
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwszy mecz o brązowy medal PLK. Pomimo że Stal dopiero w poniedziałek zakończyła serię półfinałową a Czarni odpoczywali tydzień dłużej to gospodarze przystępują do tego spotkania w roli wyraźnego faworyta. Spotkanie rozgrywane będzie w Ostrowie na &quot;sali gimnastycznej&quot; na której gra się piekielnie ciężko z prostej przyczyny nie codzienna hala a doping kibiców w mniejszym pomieszczeniu robi swoje. Rotacja powinna okazać się kluczowa nie tylko w tym meczu ale i całej tej serii. Rajković jest w lepszej sytuacji bo zawodnicy w rotacji nr 6 7 i 8 prezentują wysoki poziom czego nie można powiedzieć o zmienikach w szeregach Czarnych. Również dużą przewagę Stalówka powinna mieć pod koszem gdzie jest King Szewczyk Nikołow Tomaszek kontra osamotniony Kravish po stronie gości(Bachynskiego pomijam bo gość oprócz wejścia na 5 minut złapania paru fali niczym się nie wyróżnia). Obwód przy obecnej formie Cartera i Kostrzewskiego też wydaje się być lepszy po stronie gospodarzy. Jeśli Stal zagra na swoim poziomie(Johnson rzucający lotki Kingowi, solidny Carter, trójki Szewca) to nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godz: 03:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers -1.50 pkt
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W Golden State Warriors Clay Thompson pod presją często pokazał padake w tym sezonie, zwłaszcza gdy na parkiecie jest Durant i Curry. Nie róbmy Magicow z tych Goldenow
Proszę sobie przypomnieć mecz numer 1 z SAS, wygrali dopiero w końcówce. To nie jest tak fajnie i lekko jak na papierku.
Curry, Clay Thompson i Durant to słabi obrońcy, zwłaszcza Curry nic nie może zrobić Irvingowi.
Świąteczny mecz Cavs z Goldenami z grudnia. Golden mimo pelnego składu przegrało z Cavs, które niby było w kryzysie. Wiele razy widziałem Warriors w pełnym składzie i to nie jest tak jak pokazują to końcowe wyniki z regulara i play-off. Oni wygrywają, ale to jakoś bez charyzmy i charakteru. To są takie &quot;dziewczynki&quot; bardzo delikatne. Dla mnie faworytem do majstra są Cavsi i jak nigdy od teraz im kibicuje i bardzo polubilem. Oni w umiejętnościach strzeleckich nie ustępują, a są duzo odporniejsi na łokcie i mają &quot;twarde jaja&quot;.
Najważniejsze przewagi to Love i Tristan Thompson. Tu będzie dużo grana piłka, ogólnie jak Cavs złapią swoją grę to rozje.. w meczu numer 1 te Warriors, bo kiedy jak nie w grze numer 1, więc: Cavs wygrają mecz numer 1 @3.84 przeciwko GS Warriors.
⛔100
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Typ:
1
Kurs:
2.50
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Ostatnio podałem typ zaplecza Ekstraklasy, który też teoretycznie wydawał się mało prawdopodobnym, a mimo to wszedł. Dzisiaj postanowiłem postawić na mecz najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Oba zespoły nie grają już kompletnie o nic. Mecz o przysłowiową pietruszkę i dobry humory przed krótkimi urlopami i okresem przygotowawczym. Uważam, że jeden jak i drugi trener da zagrać zawodnikom, którzy w sezonie grali mniej co nie oznacza, że mają nie dać z siebie wszystkiego. Stawiam na gospodarzy ze względu na to, że wrocławianie na wyjazdach spisują się mega słabo. Co prawda Nafciarze też jakiejs twierdzy w Płocku nie stworzyli, ale po ostatniej wysokiej porażce w Gliwicach będą chcieli się zrehabilitować przed własnymi kibicami.

⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rolland Garros
Godzina: 11:00
Spotkanie: Carreno-Busta - Grigor Dimitrov
Typ: 2
Kurs: @1.62
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Brawo Magda, brawo Agnieszka, choć w życiówkę Magdy nie wierzę do teraz ;) . Na dziś myślę, że najrozsądniejszym typem będzie wygrana Bułgara, daję On lepszą gwarancję chłodnej głowy, niż jego rywal, który zmienia się w co 2 gemie i tak na prawdę ciężko go rozkminić. Jeżeli chodzi o umiejętności i styl gry to typowe 50/50, dlatego nie lubię nawierzchni ziemnej, tutaj mają tyle czasu na reakcje, że na prawdę gra głównie głowa, która na szczęście dla tego typu jest po stronie Bułgara. Turniej zmierza już w taką fazę, gdzie nie ma słabych zawodników i każdy underdog może zaskoczyć, a zdecydowany faworyt spuchnąć w każdej chwili, w tym przypadku, jednak jestem w miarę pewny, że nawet przy wyniku 2-2 Dimiego głowa da radę i to jest solidna podstawa tego typu. Kurs nie jest zadowalający, ale nie biorę udziału w żadnych konkursach i nie będę na siłę szukał handicapu, który też powinien ugrać, a stawka na to spotkanie to 7/10, więc uderzam mocniej.
Jeszcze chwilę chciałem poświęcić meczu Schwartzmana z Djokoviciem, bo spokojnie jest w zasięgu ręki argentyńczyka, tak jak pisałem wcześniej - głowa, jeżeli dla kogoś kurs na 3:0, który kręci się w granicach @[email protected] to Value to powinien uważać i jak ja zdecydować zakończyć typowanie tego turnieju na tym etapie. Człowiek, który z &quot;kosmity&quot;, którego praktycznie nie dało się pokonać zmienia się w gościa bawiącego się tym co robi, a na dzień dzisiejszy to już prawie czajnik to w moim odczuciu typ na to, że Schwartzman, który wyjdzie na luzie wygra przynajmniej 1 set po @2.34 w Fortuna jest bardzo obiecujący, stawka 2/10. Chciałbym podziękować za zaufanie i mam nadzieję, że chociaż kilka osób zarobiło na moich typach, ja kończę tutaj i do następnego turnieju ????
Powodzenia! ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 3,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś ostatnia pożegnalna kolejka zasłużonego klubu z Chorzowa w naszej ekstraklasie. Czy pociągną za sobą dzisiejszego rywala? Czy zagrają dziś na luzie? Na pewno już bez presji - w przeciwieństwie do gości. Ci mają nóż na gardle i to spotkanie &#39;muszą&#39; wygrać. Tyle, że takich &#39;muszą&#39; spotykamy dość często, a wynik końcowy wskazuje co innego. Zastanawia mnie tylko, czy chorzowianie nie puszczą rywala za rękę Siemaszki... ????
I tu zaczynają się schody. Dochodzi tu również aspekt pożegnania z kibicami. Bądź, co bądź - godnego, z szacunkiem. I ten aspekt do mnie bardziej przemawia. Summa summarum - stawiam na gospodarzy. Uważam, że mimo powyższych wątpliwości - zagrają na zupełnym luzie i należycie pożegnają się z kibicami i ekstraklasą. Kusi nawet handicap, po kursie 9.8... Życzę szczęścia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom