>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Ekstraklasa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ:
Karny w meczu TAK
Kurs:
3,20
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:

O tym meczu zostało już napisane praktycznie wszystko, jako kibic Zagłębia oczywiście wolałbym aby w Ekstraklasie została Arka, a nie Łęczna, nie będę się rozwodził nad teoriami spisowymi, bo nie o to tu chodzi, dla zainteresowanych polecam fajny artykuł napisany przez kibica Arki, który wrzuciłem już rano na forum
http://www.arkowcy.pl/artykul/10286/...zaglebiem.html
polecam przeczytać na spokojnie i niech każdy sobie sam odpowie, ale wracając do meczu Zagłębie cel w grupie spadkowej osiągnęło, zajeli 9 miejsce, bez względu na wynik meczu sezon zakończą jako lider grupy spadkowej, Arka ma nóż na gardle i to z pewnością ona będzie nadawać ton w tym meczu, dodatkowo uważam, że przy zmasowanych atakach arkowców bardzo prawdopodobny wydaje się faul w polu karnym, stąd też typ na karnego w meczu.
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dundalk FC - Cork City FC
Typ: 2
Kurs:2,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam
na dzień dzisiejszy (w mojej opinii bogaty w ciekawe zdarzenia) proponuję typ z wyspiarskiej ligi - irlandzkiej głównej klasy rozgrywkowej. Mecz na szczycie, gdzie wicelider podejmie lidera. Specyfiką irlandzkiej ligi (być może specyfiką wyspiarskich lig z wyłączeniem angielskiej - patrz Celtic i szkocka liga lub New Saints i walijska) jest to, że jeden zespół wyraźnie odstaje od reszty. Zespół ten oczywiście łapie w ciągu sezonu kilka spektakularnych &quot;wtop&quot; i potrafi zremisować mecz z ostatnią drużyną ligi, ale...
w meczu ze swoim najgroźniejszym rywalem zawsze stara się udowodnić kto rządzi na krajowym podwórku. Nawet gdy mecze są już o pietruszkę to w meczach z rywalem, który jest najbliżej w tabeli (lub rywalem z tego samego miasta) zawsze stara mu się przekazać - &quot;jesteśmy lepsi, dlatego jesteśmy wyżej i dziś Wam to pokażemy&quot;.
przytaczanie historii h2h nie ma większego sensu, dość powiedzieć jedno - Cork w tym sezonie nie przegrali w lidze irlandzkiej. Na 16 spotkań wygrał 15 i jeden jedyny raz zremisowali (to o czym pisałem wcześniej - remis z Galway przedostatnią drużyną ligi)
Bukmacherzy minimalnie faworyzują gospodarzy dzisiejszego pojedynku, ja jednak trzymam się swojego zdania i gram czyste zwycięstwo gości,
pozdrawiam i powodzenia
✅164
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
A 1

artur66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dzisiaj stawiam na remis. Typ opieram głównie tym iż obie drużyny nie mają już o co walczyć, a dodatkowo w 2 ostatnich spotkaniach między tymi drużynami był właśnie wynik remisowy. Oglądając ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami można było zauważyć bardzo podobny poziom gry, dlatego uważam że żadna z drużyn nie wygra tego spotkania, a podzieli sie punktami.
⛔100
 
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Super League 2016/2017 Switzerland
Godzina: 02.06.2017 - 20:30
Spotkanie: Young Boys - Lausanne
Typ: Young Boys 1
Kurs: 1.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witajcie moi przyjaciele, zaczynamy miesiąc czerwiec, właśnie włączyłem sobie Cypisa i wiem, że w takich warunkach możemy zaczynać skuteczne typowanie. Dzisiaj gratka dla wszystkich typerów.W 36 kolejce zmierzy się Young Boys który zajmuje 2 miejsce z 66 punktami(19w/9r/7p) przeciwko Lausanne przez niektórych znajomych nazywana Lasania ???? 35 pkt(9w/8r/18p). Forma YB w ostatnich 5 meczach 3w 1r 1p , forma Lausanne 1w 2r 2p. H2H na korzyść Young Boys 10 ostatnich meczy 8 w 2 r, jakieś pytania? Każdy kto oglądał mecze między tymi drużynami wie, że Young Boys mają jaja do gry w piłkę, no ale jak się dziwić jak grasz w drużynie o nazwie Young Boys ? Mając nawet 40 lat, czujesz siły w wieku 20 lat i tak właśnie gra ta drużyna. Czuje dzisiaj pogrom w którym Young Boys zjedzą &quot;lasanie&quot; na kolacje ???? A my nie będziemy gorsi i zabalujemy dzisiaj za dobry $. Ciao
✅48
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:30
Spotkanie: Dundalk – Cork City
Typ: Cork wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
A naliza:
Na początek pozdrawiam gracza 123pro123 , który typuje ten sam mecz. Już byłem w trakcie pisania analizy, kiedy odświeżyłem i patrzę, że ktoś napisał posta na to spotkanie. Całe szczęście wszystko zgodnie z regulaminem ;)
Do rzeczy:
Bezwzględny dominator ligi irlandzkiej – Cork City zagra wyjazdowe spotkanie przeciwko wiceliderowi – Dundalk.
Mimo iż jest to drużyna zajmująca drugą lokatę, to tak jak pisał poprzednik, jest to widoczna różnica klas. 15-1-0 i 45 strzelonych bramek do 8 straconych mówią wszystko.
Mecz z pewnością nie będzie należał do łatwych, jednak sądzę, że Cork może po raz kolejny pokazać, kto tutaj rządzi. Dundalk dobrze wykorzystuje atut własnego boiska(6-1-1). Moim zdaniem, nie są jednak w stanie zatrzymać rozpędzonej lokomotywy z Cork. Dzisiejsi goście, to drużyna, której nie można zarzucić zbyt wiele. Grają i prawie zawsze wygrywają. Miejmy nadzieję, że dziś będzie tak samo.
Zdecydowałem się na dodatkowy over, ponieważ rzadko kiedy mecze tych drużyn kończą się po jednej bramce.
Powodzenia i pozdrawiam. ✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chiny, Super Liga
Godzinna: 13:35
Spotkanie: Tianjin Teda – Shanghai Shenhua
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
W jednym z otwierających spotkań 12 kolejki dojdzie do starcia sąsiadów z tabeli, którzy ostatnio mają problem z wygrywaniem co już dla mnie jest jednym z powodów by pograć tutaj na bramki.
Oba zespoły przed sezonem roszady na ławka trenerskich przyszli trenerzy z ofensywnym nastawieni oraz nowi świetni napastnicy. Gospodarze jak na razie mają problem ze skutecznością zaledwie 7 bramek zdobytych na szczęście 6 z nich to gra w domu gdzie to parcie po prostu na ofensywniejszą grę jest większe, z taką skutecznością trudniej o punkty by mizernej postawie defensywy która już straciła 16 bramek, w domu tylko na otwarcie czyste konto. Wracając do ataku to ich największa bronią z takim rywalem będzie szybkość w ofensywie bo goście nie lubią takich graczy Ideye, Diagne, Gudelj to silni gracze potrafiący strzelać.
Shenhua to jak na razie największe rozczarowanie sezonu, do podium tracą już sporo a to plan minimum na ten sezon. Posada Poyeta wisi na włosku u musi to dziś wygrać. Tutaj z takim trenerem i takimi graczami Tevez, Moreno, Martins, Guarin ofensywnej gry nie brakuje, są mecze z zastojami w skutecznością ale jak grają swoje zawody to robi się bardzo overowo bo w defensywie jest straszny chaos i dużo przestrzeni dla przeciwnika stąd bilans bramkowy 16:15. Jak na razie prawie cały czas na wyjazdach tylko trzy mecz u siebie do tej pory to odbija się na zespole. Dwa już mecze w delegacji szalone były zakończone w obu przypadkach na pięciu bramkach, dla mnie to może pójść w tą samą stronę dzisiaj.
Remis nikogo tutaj nie będzie interesował, ten potencjał ofensywnym obu ekip musi wreszcie zacząć wykorzystywać sytuację a biorą po uwagę grę i ilość błędów obu ekip w defensywie tych okazji do bramek będzie sporo bo obu stronach i to musi skończyć się overem.
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Allsvenskan
Godz: 19:00
Spotkanie: IF Elfsborg - BK Häcken
Typ: IF Elfsborg
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 12 serię gier szwedzkiej Allsvenskan.
W bardzo ciekawym spotkaniu na BorĂĽs Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Idrottsföreningen Elfsborg a w gości przyjedzie drużyna Bollklubben Häcken.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobyli 15 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 6 pozycji w szwedzkiej Allsvenskan ze zdobytymi 17 oczkami w swoich 11 ligowych spotkaniach.
IF Elfsborg w na swoim terenie 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 2 przegrane i bilans bramek 14-9 natomiast BK Häcken w delegacjach 2 wygrane oraz 3 remisy z bilansem bramkowym 3-1.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli ligowej dzielą tylko 2 oczka do tego gospodarze grają lepiej u siebie a goście w delegacjach.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio oprócz porażki nieznacznej 1:2 z Malmo potrafią zagrać dobrze do tego bramki dla nich strzela wielu zawodników a goście na wyjazdach ktoś powie że grają dobrze i z tym się zgodzę jednak do tej pory grali tak naprawdę ze słabszymi zespołami Allsvenskan i moim zdaniem w tym akurat spotkaniu zaliczą swoją pierwszą porażkę w delegacji u dobrze dysponowanego na swoim BorĂĽs Arena zespołu Idrottsföreningen Elfsborg.
✅132
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
broda25 0

broda25

Użytkownik
DYSCYPLINA - TENIS
GODZINA - 11.00
SPOTKANIE - Tsurenko - Ostapenko
TYP - LESIA TSURENKO WIN.
KURS - 2.60
BUK - Unibet
ANALIZA
Rozpoczynamy dziś kolejną runde wielkiego szlema. Gramy o coraz większe, laury, pieniążki i gdzieś nieśmiało w głowach niektórych zawodniczek mogą zacząć pojawiać się już myśli o wielkich triumf ach. Mecz który wziąłem dziś pod lupę to spotkanie nierozstawionych w tym turnieju zawodniczek kolejno 42 i 47 rakiety świata 28 -letniej ukraiński i o dziewięć lat od niej mlodszej Lotyszki.
Faworyta bukmacherów dzisiejszego meczu jedynie w pierwszej rundzie niespodziewanie straciła seta w pojedynku zamerykanka Chirocko po czym bez straty gma serwisowego wygrała z Puig.
Trzeba tu zaznaczyć że19 latka ma w tym roku niesamowity bilans na clayu 16-4 w tym pokonanie na praski kortach 2:0 swojej dzisiejszej oponentki.
LESIA na którą wystawiony został dziś kurs 2.60 jest w spokojnie w stanie awansować do kolejnej rundy. W poprzedniej pokonała Makarova w nieco ponad godzinę, a kurs na nią wynosił wtedy.2.7.
Reasumując nawet jeśli oceniali byśmy szanse50/50 warto iść w stronę ukrainki.
Faza turnieju w której się znajdujemy, to że jest to wielki szlem jest ona zecydowanie bardziej doświadczona zawodniczka myślę że to zaowocuje, a czas Jelena jeszcze nadejdzie.
Obie Panie odpadły w dniu wczorajszym z gry podwójnej.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Paryż
godzina 13.00
spotkanie : Samantha Stosur - Bethanie Mattek-Stands
typ : ilość setów over 2,5
kurs 2,6
analiza :Grały ze sobą raz na wimbledońskiej trawie dosyć dawno bo w 2009 roku .
Wygrała Samantha 2:1 !!!
Obie lepiej czują sie na szybszych nawierzchniach zwłaszcza na hardzie ale ostatnimi czasy obie notują dobre wyniki na mączce :Stosur 7 wygranych meczów i tylko jeden stracony set , Mattek-Stands 5 wygranych meczów z rzędu i również tylko jeden stracony set.Oczywiście Stosur jest tutaj słusznie faworytką ale Bethanie to waleczna bestia i często sprawdza się w roli doga.Samancie zdarza się również wolno rozkręcać i powoli wchodzić w mecz.Moim zdaniem szanse na seta po obu stronach są dzisiaj spore
a kurs 2.6 całkiem fajny do grania.
Nieregulaminowy zapis typu
Brak podanego bukmachera

⛔100
 
P 0

pinda00

Użytkownik
Dyscyplina :Siatkówka,
godz. 19:00,
Spotkanie :Serbia – USA,
typ: 1,
kurs: 1.30
Bukmacher: Totolotek
Serbia jest zdecydowanym faworytem. Zagra w składzie ze swoimi największymi gwiazdami, z kolei USA do tego meczu przystąpi osłabione.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
Kiepska analiza

⛔100
 
P 0

pinda00

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Godzina:16:00
Spotkanie : Belgia - Kanada
Kurs:2.10
Bukmacher: Totolotek
Faworytem tego spotkania jest Belgia , jednak myślę że Kanada wygra ten mecz . Siatkarze będę chcieli się pokazać jak z najlepszej strony przed nowym swoim selekcjonerem jakim jest Stephane Antiga.
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
Kiepska analiza

⛔100
 
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godzina: 13:00
Spotkanie: Brouwer/Meeuwsen - Gonzalez/Diaz
Typ: 2:0
Kurs: 2.02
Bukmacher: 1xbet
Dzisiaj o godzinie 13 spotkanie w 1/16 w Word Tourze w Moskwie. Jak w grupie można było sobie pozwolić na jedną porażkę, tak teraz chwila nie uwagi i można odpaść z turnieju. Na początek mega mocna para holenderska, która jest jednym z faworytów do medali. Wczoraj niespodziewanie łatwo przegrali z Hiszpanami ale trzeba powiedzieć że ekipie z półwyspu iberyjskiego zagrywka siedziała im jak nigdy i to wykorzystali. Dzisiaj już Brouwer/Meeuwsen nie powinni mieć już aż takich problemów z przyjęciem, oczywiście będą musieli uważać na mocną zagrywkę, z której słynie para kubańska ale z przekroju całego meczu nie widzę żadnych szans na równe spotkanie. Skoro para z Ameryki Środkowej dość łatwo wczoraj przegrała z polską para Fijałek/Bryl, gdzie potrafili tracić punkty serami, to z takimi mega kotami jak Holendrzy to nie będzie co zbierać. Doświadczenie też odegra tu nie bagatelna rolę, typuję szybki 2:0 dla pomarańczowych.
✅102
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Dywizja 1
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Cobh Ramblers - Wexford
Typ:
Cobh (-1)
Kurs:
2.12
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam wszystkich. Początkowo miałem ruszyć coś z naszej rodzimej ale &quot;śmierdzi wałkami&quot; na kilometr w tej kolejce. Ciekawie za to wygląda spotkanie na zapleczu irlandzkiej PL. Cobh Ramblers podejmuje u siebie &quot;czerwoną latarnię&quot; drużynę Wrexford. Myślę, że faworytem do zwycięstwa jest bez dwóch zdań drużyna gospodarzy. Ramblers w tym sezonie bardzo poważnie myślą o awansie a jeśli chcą tego dokonać to takie mecze trzeba wygrywać. Ramblers ma u siebie bardzo dobre &quot;staty&quot; - 4 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek (bilans 12:3). Domowy stadion to dla nich twierdza, którą ciężko zdobyć nawet najsilniejszym. Po drugiej stronie ekipa Wrexham. Goście mają fatalne liczby - 7 spotkań wyjazdowych to tylko 1 remis i aż 6 porażek. Zdołali strzelić tylko 1 bramkę, tracąc aż 15. Myślę, że te zestawienia pokazują kto najprawdopodobniej wygra to spotkanie. Ramblers traci u siebie bardzo mało bramek. W ostatniej kolejce nawet lider - Waterford nie znalazł sposobu na pokonanie bramkarza Ramblers. Handi bardzo prawdopodobny po przyjemnym kursie. Pozdrawiam

⛔100
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia - Piast
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnia kolejka sezonu w grupie &quot;spadkowej&quot; Polisz Esktraklasy. Obie ekipy grają praktycznie o nic, co najwyżej walczą o godne pożegnanie tego nie udanego dla obu ekip sezonu. Gospodarze będą chcieli za wszelką cenę sprawić radość swoim kibicom (tak rzadko w tym sezonie im to wychodziło) wygrywając z Gliwiczanami. Stawiam tu na Crakse tylko i wyłącznie dlatego że grają u siebie, a ich trener Jacek Zieliński będzie się chciał pożegnać z publiką. Piast na wyjeździe ma bilans 3-5-9, a więc bardzo średnio. Myślę że możemy spodziewać się eksperymantów w składach, a co za tym idzie większej ilości bramek ku uciesze kibiców.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

misiektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
Typ: Górnik Łęczna, obie drużyny NIE strzelą gola
Kurs: 3,10
Bukmacher: Totolotek
Analiza: W tym meczu stawiam na Górnik Łęczną bo uważam że Ruch Chorzów się podłoży, ponieważ będzie chciał zabrać ze sobą do 1 ligi Arkę Gdynię z takiej racji że nie mają ze sobą ciepłych stosunków. Według mnie Górnik Łęczna wygra i obie drużyny nie strzelą gola żeby nie było takiej sytuacji, że Arka Gdynia nie spadnie przez różnicę goli (jeżeli wygra dzisiaj Górnik Łęczna z Ruchem i Arka Gdynia z Zagłębiem Lublin, który raczej też będzie ustawiony pod Arkę)
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Francja - Bułgaria
Godzina: 15:10
Typ: Bułgaria +1,5 seta
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet

Przed nami wielkie emocje związane z Ligą Światową w siatkówce. Mój typ dnia na dziś to mecz pomiędzy Francją a Bułgarią a konkretnie, że Bułgaria urwie minimum 2 sety Francuzom. Dlaczego? A no dlatego, że w składzie Francji brakuje takich nazwisk jak: A. Rouzier, K. Tillie i E. N&#39;gapeth. Każdy kto zna się na siatkówce wie jak bardzo osłabi to zespół. Już igrzyska pokazały jak bardzo Francja traci gdy muszą grać bez K. Tillie, dziś dojdzie do tego najlepsza dwójka.
Zespół Bułgarii swoje najlepsze lata siatkówki ma za sobą ale Oni chcą wrócić na szczyt. Mają bardzo dobrych siatkarzy jak np. C. Sokolov, N. Penczew czy bracia Bratojew.
Moim zdaniem Bułgaria dziś powalczy o wygraną.
Powodzenia.
⛔100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Światowa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Serbia - USA
Typ: DW 3-0 Serbia
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj przedstawię typ z siatkówki z Ligi Światowej między Serbami a Amerykańcami.
Serbia jest tutaj murowanym faworytem a w szczególności u siebie w Nowym Sadzie.
Dodatkową informacją jest to, że USA pochodzi do tego meczu ze sporymi problemami.
Tak jak doczytałem:
&quot;Among the players missing from the team that took the bronze medal at the 2016 Olympic Games are Matt Anderson , Max Holt and David Lee , who are taking some time off from the team. Aaron Russell and Thomas Jaeschke are injured. Reid Priddy is playing beach volleyball and Murphy Troy has retired.&quot;
Z powyższej informacji wynika, że Matt Anderson, Max Holt i David Lee spędzają czas wolny od zespołu, Aaron Russell i Thomas Jaeschke są kontuzjowani a Reid Priddy gra w siatkówkę plażową, a Murphy Troy wycofał się z gry.
Powinno być tutaj szybkie zwycięstwo gospodarzy po dobrym kursie. Pozdrawiam.
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia 3 liga
Godzina 17:30
Spotkanie : Espoo - BK-46
Typ : BK-46 strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 3.35
Bukmacher : Unibet
To 5 mecz dla obu drużyn w tym nowym sezonie i odrobinę lepiej wyglądają na tą chwilę gospodarze którzy zajmują 5 pozycję natomiast goście 8 ale różnica nie jest spora bo zaledwie 3 pkt tak więc wszystko się może zdarzyć , gospodarze u siebie 1-1-0 i br 4:3 natomiast goście i wyjazdy to 1-0-1 i br 2:3 i nie zbyt dobrze to wygląda pod względem strzelonych ale myślę że dziś może to ulec zmianie gdyż jak wynika z H2H to dla Espoo dzisiejszy rywal nie zbyt im leży i przeważnie przegrywają , jest jeden wyjątek a mianowicie w poprzednim sezonie ograli ich 2:0 , patrząc też na bramki stracone Espoo u siebie w tym sezonie to na 2 mecze stracili 3 bramki co nie za dobrze świadczy o defensywie stąd też liczę że goście coś ustrzelą , osobiście daję 0ver 1.5 gola w ich stronę i rozłożę po golu w obu połowach , pokusiłbym się też na zwycięstwo gości po kursie 3.05 !
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa, Grupa Spadkowa
Godz: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Śląsk
Typ: Biliński strzeli
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie kurs z kosmosu i idę w to śmiało. Biliński chyba na dobre się odblokował, jak widziałem jego radość na twarzy po bramce z Cracovią to cieszyłem się razem z nim. Przykro się na niego patrzyło jak się męczył, nie szło mu strasznie. Teraz w grupie spadkowej 5 bramek i pomógł tym samym w utrzymaniu Śląska. Dzisiaj już na pełnym luzie, obrona Płocka to nie monolit więc swoje szanse będzie miał. Jeszcze miesiąc temu napisałbym, że ich na pewno nie wykorzysta, ale teraz widać, że czuje się dobrze i powinien podkreślić bramką ten dobry okres gry dla Śląska.
✅195
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ruch Chorzów - Górnik Łęczna
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak dla mnie widzę tutaj tylko wygraną gości, oglądałem 2 ostatnie mecze ruchu i grali oni taka padakę że aż oczy bolały od tego widoku, zero zaangażowania, zero wali, zero czegokolwiek, jakby grali żeby to odbębnić i mieć za sobą ten sezon.
Tak grając nie można wygrywać.
Łęcznej za to zaangażowania woli walki nie można odmówić, będą walczyli do ostatniej minuty.
Ruch i tak spadł o co ma walczyć ?
O godnę pożegnanie, nie mają czym, kim i jak.
Dla mniej odważnych X2
J
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom