>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.07.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 2. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , MLS
Godzina: 01:00
Spotkanie: Chicago Fire - Vancouver Whitecaps FC
Typ: Chicago win / over 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.35
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Tym razem typowy &quot; soccer &quot; czyli piłka zza wielkiej wody. Gospodarze śrubują ligowy rekord spotkań bez porażki ( 8-2-0) i sądzę że są na dobrej drodze by go poprawić. W domu bilans jeszcze bardziej efektowny , gdyż ostatni raz przegrali na własnym podwórku 11.09.16 a w tym sezonie z bilansem 8-1-0 przodują w tej klasyfikacji strzelając średnio 2,875 gola na mecz ( 23:4). Nie wliczam tutaj ostatniego pucharowego spotkania przegranego dopiero po rzutach karnych z drużyną Cincinatti.
To wszystko wskazuje ich jako faworyta w dzisiejszym spotkaniu mimo kilku absencji ( Accam , Goossens , McCarty , Bava), jednak rywal przyjeżdża z jeszcze większymi problemami kadrowymi i nie będą mogli zagrać ze względu na kontuzje tacy zawodnicy jak : Edgar , Bolanos , Dean , Watson , Mezquida , Hurtado. Za kartki nie zagrają Williams , Davies , a obowiązki reprezentacyjne nie pozwolą wystąpić takim graczom jak De Jong , Teibert....
Jak widać lista nieobecnych bardzo długa i mimo tego że w dotychczasowych pojedynkach obydwu ekip ani razu nie powiało overem 2.5 ( 5 spotkań - zaledwie 4 gole ) myślę że dzisiejszej nocy dojdzie do przełamania tego trendu i po raz pierwszy zobaczymy więcej jak 2 bramki z jednoczesnym zwycięstwem gospodarzy.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chile-Niemcy
Typ: Niemcy
Kurs: 2.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niemcy w finale to typowa lepsza wersja tej drużyny. Gdzie by nie grali, jakim składem, kadrą, pod okiem jakiego szkoleniowca - zawsze rozwalają mecz taktycznie, mobilnie i co najważniejsze - stanowią zespół. Czego wczoraj na U21 zabrakło Hiszpanom. Niemcy już na relaksie grali z Chile w grupie, gdzie nie wysilając się mogli ten mecz wygrać. Chile gra na pełnej przez cały puchar i to może okazać się zgubne w finale. Niemcy nie będą się oszczędzać - na to nie ma w ogóle mowy. Podczas tego turnieju z meczu na mecz wyglądają lepiej, gdzie w półfinale nie dali dojść nawet przez chwilę do słowa Meksykanom, mimo tego, że po 2 golu Goretzki całkowicie im oddali teren. Znakomite kontrataki i przygotowanie taktyczne rozwiązało całą sprawę, czego możemy być świadkami również w niedzielę.
✅151
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia SEABL men
Godzina: 06:00
Spotkanie: Kilsyth - Albury
Typ: Kilsyth
Kurs: 2.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ponownie, tak samo jak dzisiaj typ przeciwko Albury.To będzie mecz dzień po dniu dla Albury, dzisiaj zostali zadeptani przez Sandringham.To była trzecia porażka z rzędu na wyjeździe. W ogóle cieżki grafik dla Albury bo nie dość, że zaliczają cztero meczowy road trip to jeszcze drugi tydzień z rzędu walą na fula cały weekend, dwa mecze dzień po dniu.W zupełnie odmiennej sytuacji są kobry.Ostatni mecz tydzień temu ale jutro będzie to kolejne spotkanie która zagrają na pełnym luzie, maksymalnie wypoczęci.Dzięki dosyć wyraźnej wygranej nad Melbourne tydzień temu przerwali fatalną serie sześciu kolejnych porażek.
Cobras to typowy średniak bijący się o playoffy z pozycji 4-6 ale jest tam kim grać i stać ich na to by jutro przedłużyć serie.Mają m.in świetnego Dillona który ma za sobą epizod w PLK, mają też wsparcie w postaci rodzimych, ogranych w SEBL czy NBL graczy.Albury jak już pisałem dzisiaj w typach dnia to oparty na weteranach zespół.Dzisiaj dostali solidne lanie, jutro zapewne wypadną lepiej ale grają jednak b2b i to mając tak wąską ławke musi wyjść w praniu.
Cobras +7
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Australia SEABL męzczyzni
Godz: 06:00
Spotkanie:Kilsyth Cobras - Albury Wodonga Bandits
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek męzczyzn Australi ligi SEABL.Gospodarze tego spotkania zespól Kilsyth Cobras narazie spisują się bardzo przeciętnie i zajmują 6 miejsce w swojej grupie z 7 zwycięstwami i 10 poniesionymi porażkami.W ostatnim swoim pojedynku pokonali wysoko na wyjeżdzie ostatni zespół tej grupy Melbourne Tigers 88-66.Ich przeciwnik Albury Wodonga Bandits zajmuje miejsce bezpośrednio przed swoim rywalem i ma w swoim dorobku 8 zwycięstw i 9 poniesionych porażek.W ostatniej kolejce koszykarze tego zespołu przegrali na wyjeżdzie po niezwykle zaciętym pojedynku 89-86 z NW TasmaniaIch dorobek koszy jest imponujący i wynosi 1566-1576 w 17 rozegranych spotkaniach.Jak widać pojedynki z udziałem tej drużyny przynoszą bardzo dużo punktów.Myśle jednak że teraz gospodarze wykorzystają atut własnego parkietu i odniesą zwycięstwo.
02/07/16 SEAB
Albury Wodonga Bandits - Kilsyth Cobras
95:84
29/05/16 SEAB
Kilsyth Cobras - Albury Wodonga Bandits
93:75
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 23

chao666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , MLS
Godzina: 01:00
Spotkanie: Sporting Kansas City - Portland Timbers
Typ: Sporting Kansas City win
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie jestem znawcą piłki, analizuje mecze pod względem statystyk. W amerykańskiej MLS Sporting podejmuje Portland. Gospodarze są liderem konferencji Zachodniej. W rozegranych 18 spotkaniach odnieśli 8 zwycięstw, 6 meczy zremisowali i doznali 4 porażki.Zespół Sporting Kansas City znajduje się w niezłej formie, ma serię 6 spotkań bez porażki, w której wygrali 4 razy i dwa starcia zremisowali. W spotkaniach przed własną publicznością spisują się bardzo dobrze, w ostatnich 8 wygrali 7 z nich i jedno starcie zremisowali. Goście zajmują 3 miejsce w konferencji Zachodniej, mają na koncie 7 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Drużyna Portland Timbers jest w słabej dyspozycji w ostatnich 4 meczach przegrali 3 razy i jedno starcie zremisowali. W spotkaniach wyjazdowych , mają serię 6 porażek z rzędu. W ostatnim meczu bezpośrednim Sporting wygrał na wyjeździe 1:0
PS. Cześć, to mój pierwszy post na forum, więc nie bijcie jak coś ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji, mecz o trzecie miejsce.
Godzina: 14:00
Spotkanie: Portugalia - Meksyk
Typ: 1
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu dużo pisać. Portugalia zaprzepaściła szansę na grę w finale. Choć trzeba przyznać, że zespół Chile znalazł się w nim zasłużenie
i najprawdopodobniej zdobędzie Puchar Konfederacji. Ale nieważne. Portugalii został &quot;finał pocieszenia&quot;. Zagrają wprawdzie bez Ronaldo, mimo to powinni jutro wygrać w regulaminowym czasie i cieszyć się z trzeciego miejsca. Drużyny spotkały się już na tym turnieju podczas meczów grupowych, wówczas było 2:2. Jutro jednak powinniśmy zobaczyć zgoła odmienny wynik.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, NPL Victoria
Godzina: 08:00
Spotkanie: South Melbourne - Green Gully
Typ: South Melbourne wygra mecz
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na drugi dzień lipca spróbuję się zająć meczem rozgrywanym na najwyższym szczeblu stanu Wiktoria w dalekiej Australii. Siedzibą obu klubów jest Melbourne, jednak zdecydowanie bardziej utytułowany jest ten z południa. South Melbourne (11-3-4) zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, jednak rozegrał o jeden mecz mniej od obecnego lidera -Heidelbergu. Green Gully (7-8-4) zajmuje w tabeli obecnie szóste miejsce. Pięć ostatnich meczów rozegranych pomiędzy sobą w ciągu ostatnich dwóch lat, to aż cztery wygrane South Melbourne i jeden remis. Uważam, że gospodarze wygrają ten mecz zdecydowanie i dla odważnych proponuje go obstawić z jednobramkowym handicapem. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , MLS
Godzina: 01:00
Spotkanie: FC Dallas - Toronto FC
Typ: Toronto FC
Kurs: 3,70
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Na dzisiaj biore spotkanie amerykanskiej ligi MLS pomiedzy Dallas a Toronto.
Dlamnie kurs na wicemistrzow poprzedniego sezonu czyli Toronto to spore value.
Dallas niejest wjakies wybornej formie choc zajmuja 4 miejsce w swojej konferencjii. Na ostanie 10 meczow zespol Dallas 3 wygral 4zremisowal 3 przegral.
Natomiast Toronto na 10 meczow 6 wygralo 2 zremisowalo 2 przegralo i zajmuja pierwsze miejsce w swojej konferencjii.
Niewiem czemu jest taki kurs na gosci moze dlatego ze Dallas raczej nieprzegrywa z Toronto usiebie. Ale mysle ze Giovinco i spolka dzis sa wlepszej formie niz zespol gospodarzy i wygraja. Po takim kursie trzeba sprobowac.
Powodzenia
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Serie B
Godzina: 00:00
Spotkanie: ABC - Guarani
Typ: Guarani – Zakład bez remisu
Kurs : 2,23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
ABC podejmie przed własną publicznością wicelidera ligi – Guarani.
Po raz kolejny postaram się zagrać zaplecze brazylijskiej najwyższej ligii.
ABC przed własną publicznością przegrało tylko 1 mecz. Jednak to właśnie ich ostatni mecz na własnym stadionie.
Guarani jest świetne na swoim obiekcie i to głównie dzięki temu zawdzięczają aktualną pozycję w lidze. Na wyjazdach, spośród 4 meczy wygrali tylko 1.
Obie drużyny notują spadek formy, jednak to ABC zalicza serię 2 porażek z rzędu i spotkanie z Guarani z pewnością nie będzie najłatwiejszym momentem do przełamania.
Goście mają potencjał i liczę na ich zwycięstwo, jednak jak i wczoraj podeprę się zwrotem w przypadku remisu.
W tym meczu tak naprawdę może zdarzyć się wszystko, jednak ja pójdę w stronę Guarani. Zwyczajnie wydają mi się drużyną lepszą i solidniejszą.
Powodzenia i pozdrawiam ✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Niemcy-Chile
Typ: bts
Kurs 1.70
Buk Fortuna
Analiza: Finałowe spotkanie pucharu Konfederacji pomiędzy ekipami Niemiec oraz Chile, faworytem ale tylko delikatnym do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa Niemiec. W poprzednich spotkaniach Niemcy pewnie pokonali Meksyk 4:1 pomimo że w tamtym spotkaniu to ekipa Meksyku była zespołem znacznie lepszym który potrafił stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki, jednak zdecydowanie zabrakło im skuteczności , Chile natomiast męczyło się z zespołem Portugalii niemiłosiernie spotkanie było ciekawe,ale nie ujrzeliśmy w nim ani jednej bramki aż do rzutów karnych gdzie Chilijczycy Byli bezbłędni a Portugalczycy strzelali te 11 po prostu katastrofalnie na idealnej wysokości dla bramkarza, dlatego Bravo wszystkie Wyjął ( Nie chcę tutaj umniejszać jego usług ). Oba zespoły spotkały się ze sobą w fazie grupowej, padł remis po 1 , jednak to Niemcy są zespołem typowo turniejowym i niezależnie czy grają pierwszym czy drugim składem oni moim zdaniem powinni w tym meczu zwyciężyć z zespołem Chile, dlatego ja postanowiłem zagrać na wygraną Niemiec w regulaminowym czasie gry oraz na dokładny wynik 2:1.
⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji, mecz o trzecie miejsce.
Godzina: 14:00
Spotkanie: Portugalia - Meksyk
Typ: Meksyk wygra i obie drużyny strzela
Kurs: 4.90
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Witam w nowym, lipcowym wydaniu. Na wstępie chciałbym podziękować za rywalizację w czerwcu. Naprawdę duży szacun dla zwycięzcy jack13, imponujący wynik, nie miałem najmniejszych szans Cie dogonić. Zdobyłem dosyć wysokie, niespodziewane przeze mnie 2 miejsce. Od razu zaznaczam, że nagrodę przeznaczam na jakiś jeden fajny konkretny zakładzik.
Lipiec zapowiada się ciekawie. Wimbledon, Ekstraklasa. Będzie co obstawiać.
Co do typowanego meczu to jak widać zaczynamy od typu petardy. Wygrana Meksyku i bts po kursie 4.9 Dlaczego taki typ? Odpowiedz jest prosta. Meksyk gra w tym turnieju dosyć ofensywnie. Ustawienie 4-3-3, w każdym z 3 meczy grupowych 2 gole. Z Niemcami nie mieli zbytnio nic do powiedzenia. Ale z Portugalią, ze zmienionym składem i bez Ronaldo myślę, że wygrają. Dwa tygodnie temu w meczu grupowym padł wynik remisowy 2-2. Teraz myślę, że Meksyk będzie jeszcze bardziej ofensywny i przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Portugalię oczywiście stać na gola stąd też dodatkowo bts. Obstawiam remis 1:1 przez długi czas i pod koniec decydująca bramka dla Meksyku na 1:2
Z ciekawostek, które ostatnio usłyszałem, a może nie każdy wie. Ronaldo nie gra w meczu o 3 miejsce bo pojechał zobaczyć swoje nowo narodzone bliźniaki. Najlepsze jest jednak to, że jego obecna partnerka jest teraz również w ciąży. Ronaldo strzela &quot;gole&quot; na potęgę i na różnych boiskach.
Udanego typowania.
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina: 17:30
Spotkanie: Örebro - Norrköping
Typ: Norrkoping -1
Kurs: 3.45
Bukmacher: forBet
Warto jutro grać na Norrköping - kurs 2.10, ale ja pójdę o krok dalej. Myślę, że drużyna z Norrköping wygra jutrzejsze spotkanie przynajmniej dwoma bramkami. W czwartek ta drużyna udowodniła ,że potrafi strzelać bramki wygrywając 5:0 z Prishtiną w Lidze Europy. Norrköping w ostatnich 5 ligowych spotkaniach 4 razy wygrywali i raz remisowali. Co więcej nie przegrali oni od 11 spotkań. Myślę, że jest to świetna passa. Co prawda Norrköping nie wygrywa wysoko spotkań na wyjeździe, ale liczę że jutro się to zmieni. Örebro w ostatnich 5 meczach 2 razy przegrywali, 2 razy wygrywali i raz remisowali. Ostatnimi czasy przegrali nawet na swoim boisku czterema bramkami ( Örebro 0:4 Djurgarden) Myślę, że pewni awansu do drugiej rundy LE Norrkoping wystawi jutro najsilniejszy skład i wygra przynajmniej dwoma golami z Örebro. Jeśli nie jesteś takim ryzykantem jak ja to polecam w tym spotkaniu czystą dwójkę. Powodzenia ;)
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 00:00
Spotkanie: Atletico Go – Santos
Typ: over 2.5
Kurs: 2.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Goście to nie jest ekipa underowa jakby wskazywała na to aktualne rozgrywki, aktualnie są w strasznie długiej serii spotkań bez overa za długiej, pierwszy i jedyny do tej pory mieli w pierwszej kolejce czyli już 9 spotkań bez takiego wyniku. To powinien być dobry mecz na przełamanie, jadą do zamykającego ligową stawkę rywala a więc raczej w ofensywie powinni dać radę tym bardziej że gospodarze potrafi tracić bramki, ale z drugie strony co mnie nie martwi Atletico jak już strzela to u siebie z ośmiu bramek zdobytych siedem przed własną publicznością. Nie trafili od trzech spotkań stąd spadek na ostatnie miejsce, będą chcieli zagrać odważna piłkę bo po prostu nie idzie im bronienie z mocnymi rywalami, a dziś grając u siebie przy tej pozycji w tabeli takiego scenariusza kibice też nie zakładają by zespół znowu czekał. Zresztą na zapleczu właśnie odważna gra do przodu tutaj dała im awans średnio dwie bramki na mecz strzelali i tak też grali do tej pory u siebie z przeciętnymi zespołami i potrafili strzelać i wygrać. Wracając do goście to mierzą wysoko i na wyjazdach dają radę tylko w jednym spotkaniu ze świetnym defensywie Corinthians nie strzelili żadnej bramki w pozostałych trzech po dwie sztuki pakowali. Dwa spotkania też zagrali ostatnio na zero z przodu. Santos też nie jest ekipą która lubi remisować w poprzednim roku zaledwie 5 razy dzielili się punktami, w tym roku tez jak na razie jeden podział punktów, Altetico natomiast jeszcze bez remisu to dobry prognostyk na ten typ. Dla mnie po ostatnich niepowodzeniach obie ekipy wyjdą ofensywie tutaj i będą szukać bramek, czuje przełamanie serii.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji, finał
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chile - Niemcy
Typ: 1 połowa - remis
Kurs: 2,0
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dobrze się składa , ze Chile znów gra z Niemcami. Moim zdaniem podobnie jak w niedawnym grupowym meczu padnie w 1 połowie remis, myślę , że nawet bezbramkowy. Jak to na finał przystało wynik w pierwszej połowie będzie underowy. Oba zespoły będą grać zachowawczo i czekały raczej na drugą połowę w razie czego. Tak to już jest z tym finałami. Niemcy fajnie wypadły z Meksykiem ale z Chile już Niemcom wcale nie będzie tak łatwo co widać było w pierwszym ich meczu w tym turnieju. Stawka jest zbyt wysoka żeby wariować w pierwszej połowie, sądzę, że elementu zaskoczenia nie będzie. Trzymam kciuki za Chile ta drużyna naprawdę jest ze sobą mocno zżyta na pewno bardziej jak Niemcy ponieważ sami widzimy , że skład jest o wiele inny jak np. rok temu, natomiast Chile mimo zmiany trenera gra praktycznie podobnym składem co na COPA America. Mówi się , że
Niemcy to turniejowa drużyna ale myślę , że śmiało można już nazwać tak samo drużynę Chile, wystarczy spojrzeć jak gra przez ostatnie 3 lata.. jest naprawdę w gazie. Powodzenia !
⛔100
 
M 8

morela

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Konfederacji
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chile - Niemcy
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Totolotek.pl
Analiza:
Chile wygranymi rzutami karnymi oraz po ciężkim boju awansowali do finału co więcej podbudowane takimi okolicznościami docenią bardziej ten finał niż Niemcy którzy patrząc na wynik na spokoju przeszli Meksyk. Z teoretycznie bardziej doświadczonymi zawodnikami reprezentacja z Ameryki Południowej liczy na pierwszy triumf nad Niemcami których skład złożony z zawodników pierwszy raz mierzących się o taką stawkę. Chile zapewne po analizie nie swojego półfinału od początku meczu wyjdzie skupione żeby nie powtórzyć błędów meksyku. Liczę na skromną wygraną La Roja.
⛔100
 
stanley-63 782,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina : 11:30
Spotkanie : Kashiwa Reysol : Kashima Antlers
Typ : Kashima Antlers over 1.5 gola
Kurs : 2.25
Bukmacher : Bwin
Dziś zaglądam na Kashiwa Hitachi Stadium gdzie lider J-League podejmować będzie Kashimę Antlers i uważam że może być ciekawie a kibice mogą zobaczyć sporo bramek . Kashiwa w tym sezonie gra bardzo dobrze i po 16 kolejkach przewodzi w stawce z bilansem 11-1-4 i br 22:14 , po nie zbyt udanym początku sezonu gdzie w pierwszych 6 kolejkach zanotowali 2 wygrane i aż 4 porażki chłopaki wzięli się mocno w garść i ostatnie 10 meczy to 9 zwycięstw i remis tak więc są na fali , u siebie na Kashiwa Hitachi Stadium 5-0-3 i br: 11:9 , goście natomiast na miejscu 5 z 4 pkt stratą do lidera i ostatnio też dobra seria bo 3 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa no i co do mojego typu czyli over 1.5 gola w stronę gości to kieruję się bardzo dobrą grą Kashimy w meczach wyjazdowych a tu mamy bilans 6-0-0 i br. 13:4 i do przykładu - ostatni wyjazd miał miejsce w Hiroshimie gdzie wygrali 3:1 , co prawda Hiroshima w tym sezonie zawodzi na każdej linii ale zawsze to trudny teren , wcześniej skromna wygrana 1:0 z Urawą no i jeszcze jeden mecz to 4:1 z Vegaltą Sendai tak więc są dobrzy na wyjazdach i dziś liczę że także coś ustrzelą a że na Kashiwa Hitachi Stadium już nie raz udało im się strzelić więcej niż jednego gola stąd u mnie over 1.5 w ich stronę !
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: C-Osaka - Tokyo
Typ: 1 handicap (-1)
Kurs: 2,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cerezo Osaka ma dziś szansę wskoczyć na pozycje lidera japońskiej J-League. Obecnie zajmują 3 pozycję w tabeli tracąc zaledwie 2 pkt. do lidera Kashiwy, który gra dziś z mocną Kashimą. Gospodarze są trzecią drużyną jeśli chodzi o zdobycze bramkowe w tym sezonie (30 goli), 17 bramek strzelili u siebie w 8 meczach. Zespół gości to typowy średniak ligi, ma swoje wzloty i upadki, ostatnie 5 meczy ligowych to stosunek 2-1-2 (4-5). Z kolei Osaka ostatnie 5 meczy to stosunek 4-1-0 (14-4). Zespół Cerezo jak na beniaminka radzi sobie rewelacyjnie i zapewne będą zdeterminowani by zająć 1 miejsce na półmetku rozgrywek. Osaka u siebie stosunek meczy ma 5-3-0, z kolei Tokyo na wyjeździe 4-1-3. Dziś liczę na pewne zwycięstwo gospodarzy i wynik 3-1 lub 2-0.
✅178
 
makaveli23 138,2K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Vietnam, v-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: BHTS Quang Nam - Sai Gon FC
Typ: X
Kurs: 3,72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mamy tutaj mecz dwoch wyrównanych druzyn, wiec napewno kurs na gospodarzy wynoszący mniej więcej 1.8 jest nieoplacalny. Tym bardziej ze mimo wszystko stoją oni o dwie pozycje w tabeli niżej niż Sai Gon, ktory jest trzeci. Obie druzyny mają duzo remisów goscie bilans 7-5-3, natomiast gospodarze 6-6-3. Chociaz i tak nie są to najbardziej remisowe bilanse w tabeli. Gospodarze jednak zbyt często remisują u siebie w tym roku bedzie to juz ich 6 remis, jesli skonczy sie ten pojedynek kolejnym tak jak przewiduję. A szanse na to są moim zdaniem wielkie, gdyż goscie są w świetnej formie, poniewaz w ostatnich meczach zdobyli az 13 punktów 4-1-0 12:4, więc jesli juz ktos ma tu wygrac to i tak blizej powinnni byc Sai Gon, o czym nie sa przekonane buki. Sai Gon na wyjazdach nie jest jakis niezniszczalny wiec remisem nie pogardzi, a ostatni mecz z BHTS Quang Nam na ich terenie zakonczyl sie wynikiem 3-3 i dzisiaj tez spodziewam sie jakiegos bramkowego remisu.
✅272
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska, Kobiety
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Ukraina
Typ: 1/1
Kurs: 2,52
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym nowym miesiącu, w dniu dzisiejszym przygotowałem arcy ciekawe spotkanie z siatkówki kobiet w Lidze Europejskiej, pomiędzy reprezentacją Hiszpanii, a Ukrainą. Turniej toczony jest już w zasadniczej fazie, pierwszy mecz rozegrany na Ukrainie zakończył się zwycięstwem Ukrainek wynikiem 3:1, dlatego jeśli hiszpanki marzą o jakichkolwiek szansach na zagranie w wielkim finale muszą to wygrać do zera lub podobnym rezultatem, który pozwoli na rozegranie ostatecznego seta decydującego kto przejdzie do etapu końcowego rozgrywek. Moja propozycja na to spotkanie skierowana jest w stronę Hiszpanii która bardzo dobrze radzi sobie na własnym podwórku, a na tym turnieju nie raz to udowodniała. Ukrainki w ostatnim czasie notują świętną serię nie przegranych spotkań pod rząd, dlatego nie dziwi fakt że stawiane są w roli faworytek, jednak hiszpanki nieraz pokazały charakter i walkę do ostatniej piłki co jest dobrym prognostykiem przed meczem rewanżowym. Na Ukrainie nie grały wcale tak słabo bo urwały nawet jednego seta o jestem pewien, że dzisiaj również pokażą się z jak najlepszej strony wygrywając pierwszy set jak i cały mecz.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom