>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.07.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 2. Lipca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mundial
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia - Japonia
Typ: Belgia over 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.94
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Myślę, że to będzie jedno z bardziej jednostronnych spotkań na tym etapie rozgrywek. W Belgii mamy niesamowity potencjał ofensywny, przy De Bruyne i Hazardzie rozdzielającym piłki oraz z mocnym atakiem, niezależnie jak będzie prezentował się 1 skład, z racji tego że mają tylu groźnych zawodników. Japonia o ile prezentuje się ciekawie ofensywnie, to w defensywie są generalnie marni, co można było zaobserwować w starciach grupowych. Belgia nie licząc spotkania z Anglią, pokrywała te overy i z Panamą i Tunezją. Poza tym Belgia z taką paką jest w stanie zagrozić Kitajcom w każdy możliwy sposób: kontry, atak pozycyjny, stałe fragmenty. Ważne jest też to, że Japończycy fizycznie w znacznej mierze są drobni, więc taki chociażby Lukaku przy dośrodkowaniach będzie ogromnym problemem, z racji swojej budowy. Pozostaje jeszcze podkreślić, że najsłabszy punkt reprezentacji Japonii to ich bramkarz, który jeszcze nie zaliczył czystego konta, a w zasadzie utrata jednej bramki, czy to z Kolumbią grającą w 10-tkę, czy to z naszymi orłami.. to był i tak wielki sukces bloku defensywy. Podsumowując oczekuję ze strony Belgów podobnego wyniku bramkowego jak u Francji w sobotnim spotkaniu.
✅ 194
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 582K
Prosze usunąc post wyżej
Dyscyplina : Koszykowka
Godzina 17:45
Spotkanie : Finlandia - Islandia handicap [0-11,5]
Typ :2
Kurs : 1,90
Bukmacher : Totolotek
Analiza:To powinien być bardzo ciekawy pojedynek ponieważ rostrzygnie która drużyna awansuje dalej.Gospodarze tego pojedynku finlandia obecnie zajmuje 3 miejsce w grupie z 7 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa i 3 mecze przegrali.W ostatniej kolejce przegrali na wyjeżdzie z Czechami 77-73.ich rywale koszykarze Islandi w ostatnim okresie poczynili spore postępy i mogą być bardzo trudnym przeciwnikiem.Obecnie zajmują ostatnie miejsce w grupie,ale z takim samym dorobkiem punktopwym co ich przeciwnicy.W ostatniej kolejce przegrali po bardzo wyrównanym spotkaniu na wyjeżdzie z Bułgarią 88-86.W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami Islandia wygrala na swoim parkiecie 81-76
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia - Japonia
Typ: Belgia wygra (handicap 0:1)
Kurs: 2.07

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie wierzę w inny scenariusz niż pewna wygrana drużyny z Europy. Japończycy są najsłabszą ekipą z tych, które awansowały do fazy pucharowej, a Belgowie to maszyna, która ich zmiecie. Myślę, że sam Lukaku jest w stanie zagwarantować w tym meczu dwie bramki, a przecież na samym Lukaku potencjał ofensywny Belgów się nie kończy, bo bramki w tej drużynie ma kto strzelać. Za Japończykami, którym na farcie udało się wyjść z najsłabszej grupy na Mundialu nie przemawia tak naprawdę nic i to będzie jutro widoczne. Ciężko coś jeszcze napisać, bo tak jak wspomniał kolega wyżej - szykuje się mecz do jednej bramki. Jak dla mnie spokojnie 2:0 lub 3:0 dla Belgów.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Belgia-Japonia
Typ: Belgia -2.5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: fortuna
Godz: 20:00
Ewentualna analiza: Belgia w 1/16 trafiła na ekipę Japonii, która awansowała z grupy gdzie była stawiana w roli ekipy najgorszej ze wszystkich , jednak pomimo trudności i lepszego bilansu kartek okazali się lepsi od Senegalu, który pomimo zwycięstwa z Polską również pojechał do domu, tak więc jak już wspomniałem Japonia miała sporo szczęscia że znalazła się w gronie 16 zespołów, Belgowie natomiast z kompletem punktów awansowali z pierwszego miejsca , Belgowie są zespołem dobrze poukładanym i według mnie nie będą mieli większych problemów żeby pokonać ekipę Japonii, która moim zdaniem nie ma żadnych atutów żeby pokonać Belgów, którzy w obecnej formie i z obecnym składem nie powinni mieć problemów z grą w ćwierćfinale , lub nawet runde wyżej. Belgia była zespołem lepszym od Anglii i moim zdaniem namiesza w tych mistrzostwach, bowiem ma wyrównany skład na kilku pozycjach. Hazard, De Bruyne, Lukaku i chyba więcej mówić nie trzeba odnośnie tej ekipy. Mój typ to wygrana Belgów, myślę że stać ich w tym spotkaniu na wygraną wysokim handicapem, bowiem jak wspomniałem wcześniej nie widzę jakichkolwiek atutów Japonii w tym spotkaniu. Stawiam na wynik 4:0 po 90 minutach.
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia - Japonia
Typ: Belgia wygra i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: forbet
Analiza:
Japończycy są tutaj skazani na pożarcie przez Belgię. Bardzo ofensywny zespół, jeden z kandydatów do zdobycia Mistrzostwa kontra reprezentacja, która nie wiadomo jak się znalazła w tej części rozgrywek. Przyczynił się do tego mega fart i umiejętność wykorzystania sytuacji. U mnie jednak są całkowicie skreśleni za to co wyrabiali w końcówce meczu z Polską - totalny antyfutbol i brak szacunku do widza. Muszą odpaść teraz z wielkim hukiem żeby zobaczyć, że z taką grą nic się nie da zdziałać. Do tego dochodzi walka Lukaku o króla strzelców na tym Mundialu i liczę na kilka bramek z jego strony. Mecze Francji z Argentyną i Portugalii z Urugwajem zapoczątkowały wspaniałe widowiska na tym etapie Mundialu i liczę na podtrzymanie tej passy, wspaniały futbol w tym przypadku po stronie Belgii oczywiście i dużą liczbę bramek ????
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brazylia - Meksyk
Typ: Wynik mecze/obie strzelą - 1/tak
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Brazylia i moim zdaniem powinna sobie ona poradzić z Meksykanami, jednak uważam że ten mecz będzie bardzo ofensywny. Obie drużyny potrafią kreować sytuacje i strzelać. Szczególnie zaimponował mi Meksyk, który bez większego respektu wyszedł przeciwko Niemcom i pierwsza połowa to była mega wymiana ciosów. W tym meczu powinno być podobnie, bo gra z piłką, powolny i spokojny atak nie jest ich mocną stroną. Natomiast mają oni bardzo szybkich zawodników i tym będą oni chcieli zaskoczyć Brazylię. Chicharito, Vela - te nazwiska mówią same za siebie, do tego dochodzi w wybitnej formie Lozano oraz Layun, dwa demony prędkości. W tym meczu zapewne grę będzie prowadzić zespół z południa, północ natomiast będzie się skupiała na kontrach i wykorzystywaniu powyższych zawodników. Brazylia potrafi grać atakiem pozycyjnym, więc wydaje mi się że tak czy siak będą oni w stanie rozpracować obronę Meksyku, który pokazał w ostatnim meczu ze Szwecją, że nie jest ona najszczelniejsza. &quot;Pewniejszym&quot; typem jest 1/+2,5, jednak ja na początek miesiąca lecę grubo i biorę wyższy kurs. Pozdrawiam! ;)
⛔ 100
 
czaro82 399,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MŚ - 1/8
Godzina: 16 : 00
Spotkanie: Belgia - Japonia
Typ: Belgia wygra i powyżej 3.5 gola w meczu
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet

Analiza:

W 1/8 na stadionie Rostov Arena zagrają ze sobą drużyny z nieco innych biegunów, mianowicie Belgia która jak narazie spisuje się wyśmienicie oraz Japonia która zupełnie przypadkien znalazła się w tej fazie MŚ.
Belgowie jak narazie komplet zwycięstw na tym turnieju i z tego co się tu klaruje dopiero
w ćwierćfinale sprawdzi ich prawdopodobnie Brazylia, z którą także są w stanie wygrać ...
Skład Belgów naszpikowany zawodnikami klasy światowej i co ważne nie tylko w ataku. Zarówno defensorzy jak i pomocnicy to gracze
topowych klubów i każda z formacji faworyta robi widoczną różnicę. Samurajowie mogą na początku zaskoczyć tylko ambicją, walką oraz szalonymi zrywami i to moim zdaniem na tyle. Kilku bardziej znanych graczy, Kagawa czy Inui
nie są w stanie na przestrzeni 90 minut ugrać w tym meczu nawet dogrywki. Wydaje mi się że sam Lukaku jest w stanie ustrzelić w tym pojedynku ze dwie bramki, jeśli tylko dostanie dobrych kilka podań od swoich partnerów... Możliwe że że kuzyni Nishikoriego trafią do bramki Belgów ale uważam że to jedyne co mogą zdziałać na tym etapie tych mistrzostw.
Napastnicy tacy jak Hazard czy Mertens nie tylko posturą przypominają rywali, podobnie posiadają niesamowitą szybkość w nogach dodatkowo są skuteczni. Między innymi rajdy tej dwójki i wrzutki na Romelu zapewnią 1/4 drużynie z najstarszego kontynentu świata...
Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki, oraz fakt że Belgowie nad wyraz łatwo dochodzą do sytuacji bramkowych które wykorzystują. Uważam że faworyci gładko ograją bardzo słabą Japonię, wróżę tu jakieś 3:1 lub 4:1 ;).
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mistrzostwa swiata
Godzina: 20:00
Spotkanie: belgia-japonia
Typ: belgia +1,5 gola w 2 polowie
Kurs: 2.85
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,jutro mamy ciekawe spotkanie w ktorym belgia zagra z japonia.kazdy mowi ze sa to mistrzostwa niespodzianek-jak dla mnie nie,w kilku meczach byly wyniki zaskakujace ale poza tym zespoly te co mialy wyjsc z grupy wyszly-oczywiscie niemcy zrobily psikusa i w naszej grupie nikt niespodziewal sie ze japonia wyjdzie,a tak zgodnie z planem.w tym meczu zawodnicy kwitnacej wisni maja maje szanse na korzystny rezultac-nadal twierdze ze belgia wygra ten turniej,maja swietna druzyne,mlodych ale juz ograni na euro,dobra lawka rezerwowych,zawodnicy powinni byc wypoczeci gdyz w ostatnim meczu grupowym zagrali drugim skladem,wygrali wszystkie mecze wiec morale takze dobre,sa rozpedzeni i japonia ich niepowstrzyma.uwazam ze belgia w pierwszej polowie cos wrzuci do sieci,a w drugiej gdy bedzie wiecej miejsca bedzie jeszcze latwiej o bramki-predzej czy pozniej japonia bedzie przegrywac i bedzie musiala zaryzykowac,a z takim przeciwnikiem jak belgia to samobojstwo.belgia pewniak,moj typ jak za taki kurs dobry i wart uwagi-ja trzymam kciuki za belgow i pozdrawiam
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mundial
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia - Japonia
Typ: Romelu Lukaku - 2+ goli
Kurs: 5,2
Bukmacher: fortuna

Analiza:
I jutro zagramy na ostro. Romelu w obu meczach na tych mistrzostwach strzelił po 2 gole. Jutro Japonia to nie jest przeciwnik, który mógłby choćby się postawić Belgom. Spodziewam się pogromu około 4-0 może 4-1. Lukaku jest w wielkiej formie i myślę, że Japończycy, którzy sporo biegają mogą zmusić Belgów do wielu wrzutek, a wygrać z Lukaku główkę nie jest łatwe. Belgowie muszą udowodnić swoją klasę, a kiedy jak nie w fazie pucharowej Mistrzostw Świata. Pora na łatwe i szybkie zwycięstwo Belgów i tej analizy ;)
⛔ 100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Pouille - Kudla
Typ: Kudla
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet

Analiza:

W końcu to na co fani tenisa czekają cały rok, czyli angielski Wimbledon.
Przeglądając ofertę na pierwszą rundę nie mogę przejść obojętnie obok meczu francuza z ukraińskim zawodnikiem reprezentującym barwy Stranów Zjednoczonych.
Oglądając ostatnio turniej w niemieckim Halle zachwycałem się umiejętnościami Kudli którego wcześniej nie miałem okazji oglądać, wywarł na mnie na prawdę super wrażenie, bardzo dobry serwis a także oburęczny bekhend, no miło się to oglądało. Dopiero w półfinale zatrzymał go król Roger, ale po wielkiej walce (6:7 5:7)
Francuz w tym roku na trawię bilans 3/6 czyli bez rewelacji, w tym ogranie Nadala, ale to w turnieju pokazowym więc nie biorę tego na poważnie, wcześniej ogranie Istomina czy Mollekera to jakby obowiązek.
Wg. mnie kursy powinny być bardziej wyrównane, a tak nie jest, ja postanawiam z tego skorzystać bo dla mnie to jest value bet.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 02:05
Spotkanie: New York Yankees - Boston Red Sox
Typ: under 8.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wyniki w spotkaniach pomiedzy tymi druzynami sa zazwyczaj wysokie, ale na jutrzejsza nocke proponuje under. Luis Severino (Yankees) jest w swietnej formie cały sezon od meczu z Bostonem 10 kwietnia kiedy puscil 5 runów, to nie zdarzyło sie mu to innym razem przez 14 meczy. Juz kolejny mecz przeciw Red Sox zaliczyl udany ale no decision, czyli wygrana Yankees 3-2, gdzie przez 6 innings oddał 2 runy na 6 uderzeń. W Bostonie od poczatku miota Price czyli marka sama w sobie. 32-latek 4-1 w czerwcu z ERA 2.90 a w meczach wyjazdowych 2 z 3 meczy to undery grubo ponizej 8 runów, a dzisiaj zanosi sie na dobre spotkanie obydwu pitcherów i niski wynik. Boston ma sposób na Yankesów i Severino, który jest 0-1 z 5.73 ERA w dwóch startach przeciw Bostonowi tego roku, bedzie od poczatku bardzo zdeterminowany by wygrac.
⛔ 100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Godzina: 14:00

Spotkanie: Fortuna
Analiza:
Długo się zastanawiałem jaki typ dać na ten mecz, bo od początku wiedziałem, że będzie
to coś na genialnego w ostatnim czasie Chorwata. Ostatnio zdobyty tytuł na trawie w Halle
potwierdza jak uniwersalnym jeśli chodzi o nawierzchnię tenisistą jest.
Świetny mecz z królem Federem, reguralność w wymianach rzadko popełnia głupie błędy
w połączeniu z narwanym ruskiem, który często zamyka oczy i wali na oślep sprawi że to w
moim mniemaniu będzie szybki i przyjemny mecz, postawiłbym 3:0 w setach ale na typach bezpieczniejszy typ, bo Medvedev lubi sobie odpuścić seta jak nie widzi szans na walkę.
Oglądałem go ostatnio w meczu z Johnsonem, jest komplenie bez formy, mimo że w drugim secie nawet
widać było że coś tam się mobilizował to nawet serwis nie siedział.
Po drugie możliwe że po niespodziewanym awansie Rosji zachleje pałe i wyjdzie na Wimbledon po
okazałe wpisowe i będzie statystą w tym meczu :cwl:.
A tak na poważnie to jestem ogromnym fanem talentu Coricia i nie wyobrażam sobie innego scenariusza!
Zwycięstwo Coricia przynajmniej 5 gemami ????
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Wimbledon
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tsurenko - Babos
Typ: Tsurenko
Kurs: 1,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zbliża się Wimbledon i wydaje mi się, że ciekawe kursy w tej parze. Babos zupełnie bez formy, przegrywa ostatnio wszystko co się da, do tego nawierzchnia również dla niej niespecjalna, bo na trawie gra nienajlepiej i baardzo dużo spotkań przegrywa, jeśli spojrzymy w statystyki. Ostatnio została rozniesiona przez Isię, jednak tutaj Wimbledon i wiadomo, że nastawienie też inne. Tak samo jest z Tsurenko, która ostatnimi czasy prezentowała się na trawie nieźle, jednak później krecz w starciu ze Strycovą i teraz no właśnie – wielka niewiadoma. Ja jednak pobieram ten kurs na Tsurenko i poszukam tutaj jej zwycięstwa, potrafi grać dobre mecze i w moim odczuciu jest tenisistką zwyczajnie lepszą, a że Babos nie powala formą, to tym bardziej skłonię się w jej stronę.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 65
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Norwegia, Dywizja 2 Grupa 1
Godzina 16:00
Spotkanie : Mjolner – Stabaek 2
Typ : 1 (-1,5) AH
Kurs :
1,57
Bukmacher : 1xBet
Analiza:

Mjolner aktualnie zajmuje 4 pozycję ze zdobytymi 20 punktami w 11 meczach, Stabaek w tym samym czasie uzbierał tylko 4 oczka, z czego na wyjeździe zdobyli zero z bilansem 4:18. Wszystkie mecze wyjazdowe przegrali różnicą minimum 2 bramek. Ostatnie H2H w 2015, więc nie ma sensu zbytnio się im przyglądać. Liczę, że gospodarze poprawią swój bilans i spokojnie zainkasują 3 punkty zwyciężając minimum 2 golami.
⛔ 100
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - WNBA
Godzina: 01.00
Spotkanie: Seattle Storm - Connecticut Sun
Typ: Connecticut Sun +7pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.72
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Rozgrywki WNBA i pojedynek ekipy Seattle Storm z drużyną Connecticut Sun. Gospodynie dzisiejszego meczu druga pozycja w konferencji zachodniej i bilans 11-5, goście w konferencji wschodniej drugie miejsce w tabeli z bilansem 9-6. Na wstępie zaznaczę, że nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem amerykańskich rozgrywek, czy to NBA czy WNBA, oczywiście doceniam ogromne umiejętności występujących tam zawodników czy zawodniczek, nie bez powodu są to najlepsze rozgrywki świata, ale nie zaglądam do tych rozgrywek zbyt często. Więc swoją propozycję podeprę w głównej mierze na statystykach, poprzeglądaniu kadr, ostatnich meczów danych zespołów czy też wiadomościach, które gdzieś tam zawsze poczyta się odnośnie tych rozgrywek. Drużyna Connecticut Sun w ostatnich spotkaniach nie zachwyca z wynikami, siedem spotkań i tylko dwie wygrane z najsłabszym zespołem całej ligi Indiana Fever, pięć porażek w tym m.in. ze Seattle właśnie 92-103 (grały w tych spotkaniach bez Alyssy Thomas - jest szansa na jej występ dzisiaj, ale raczej nie za duża). Przejrzałem statystyki i obszerny skrót z tego meczu - Sun zagrały tam bardzo słabo, pomimo tego były bardzo blisko rywalek przez praktycznie cały mecz, może gdyby nie mnóstwo faulowania, gdzie pozwoliły rywalkom na 27pkt przy 12pkt swoich, ten wynik mógłby być dużo lepszy. Oddały więcej rzutów z gry (dużo słabsza skuteczność), pod tablicami podobna gra obu zespołów i ogólnie pozostałe aspekty gry zbliżone. Więc jeżeli grają słabo i są blisko rywalek przez większość meczu, to może też w jakimś stopniu dać nadzieję, że jeżeli będą potrafiły zagrać na swoim poziomie, mogą zawalczyć tutaj o pełną pulę. Na pewno zawodniczki Sun będą mocno chciały zrewanżować się rywalkom za ten słabszy występ. Kadrowo, drużyna Connecticut wydaje się znacznie silniejsza - Chiney Ogwumike, Courtney Williams, Jasmine i Alyssa Thomas, Jonquel Jones czy Alex Bentley, to naprawdę świetnie wyglądający kolektyw z zawodniczek z bardzo dużymi umiejętnościami. Po stronie ekipy Seattle są również mocne zawodniczki, przede wszystkim Stewart, ale też Loyd, Howard czy Bird. Z tym że dla mnie, zdecydowanie lepiej wygląda to wszystko po stronie drużyny Connecticut Sun. Może się mylę, ale te siły wydają się być rozłożone na większą ilość zawodniczek, co zawsze daje większą pewność gry całej drużyny, gdzie nie zawsze ta liderka musi być w wybitnej formie, a ekipa Storm często bardzo jest zależna od gry Stewart. Connecticut Sun jest na tyle mocną personalnie drużyną, że powinna wcześniej czy później podnieść się z tego słabszego okresu gry. Zaczynają teraz serię meczów wyjazdowych, gdzie zagrają z bardzo mocnymi drużynami jak Phoenix Mercury czy LA Sparks, gdzie na pewno o zwycięstwa będzie zdecydowanie trudniej, więc warto powalczyć tutaj o pełną pulę, gdzie rywal jest zdecydowanie bardziej w zasięgu i w dobrym nastroju udać się na kolejne trudne spotkania.
⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta - 1/64-finału
Godzina: 18:00
Spotkanie: Aljaz Bedene - Cameron Norrie
Typ: Bedene -1.50
Kurs: 1.87
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bedene bardziej doświadczony na trawie. 3 runda osiągnięta na Wimbledonie w zeszłym roku. W tym sezonie tylko 2 przegrane mecze na trawie ale jakość przeciwników wysoka (Federer i Copil). Norrie 5 gier ale nic z poziomu Badene reasumując 1 Set dla Brytyjczyka to max na co liczę w tym pojedynku.
Powodzenia Zuchy ✅✅✅
✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brazylia - Meksyk
Typ: w meczu będzie czerwona kartka
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Straszna bieda jest z czerwonymi kartkami na tym turnieju. O ile dobrze pamiętam, to były dopiero trzy czerwone kartki. Sędziowie są jacyś łaskawi, bo tych czerwonych kartek powinno być już o kilka więcej. Daleko szukać nie trzeba, bo czerwona kartka powinna była zostać pokazana w dogrywce meczu Chorwacji z Danią... Mecz Brazylii z Meksykiem wygląda mi na taki, w którym będzie dużo walki, nerwów. W obydwu reprezentacjach nie brakuje graczy, którym w każdej chwili mogą puścić nerwy, jak wynik będzie niekorzystny. Zresztą czerwoną kartkę można otrzymać na kilka sposobów. Brazylia ma świetnie wyszkolonych piłkarzy i rywale często muszą ratować się faulami. Meksyk nastawi się na kontrataki, a są w tym bardzo groźni i pewnie nieraz Brazylia sfauluje, żeby to powstrzymać. Żółtych kartek powinno być niemało i możliwe, że czerwona też się pojawi.
⛔ 100
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belgia i 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.11
Bukmacher:
Efortuna
Analiza:
Niewątpliwie Belgia dostała najlepszego przeciwnika z możliwych do wyboru do grania w ćwierćfinale. Drużyna Japonii która przegrała nawet z polską(polska nie grała niestety zbyt dobrze na tych mistrzostwach) nie powinna mieć podjazdu do takiej drużyny jak Japonia. Takie gwiazdy jak lukaku czy hazard bez problemu powinni ruszyć do ataku ponieważ oboje walczą o tytuł króla strzelców na tych mistrzostwach. Belgia czyli królowie strzelców swojej grupy oraz kwalifikacji 43-6 w 10 meczach powinni się pokazać z jak najlepszej strony i tylko podnieść sobie morale przed półfinałem ???? Dla bardziej ryzykownych +3.5 brami Belgia ????
⛔ 100 - powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / MŚ
Godzina 20:00
Spotkanie : Belgia : Japonia
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.90
Bukmacher : Unibet
Wiemy co działo się po ostatnich meczach fazy grupowej w naszej grupie a już mecz Japońców z naszymi orłami przeszedł do historii , Japończycy awansowali dzięki klasyfikacji Fair-play gdyż mieli mniej żółtek od Senegalczyków , i dziwny ? zbieg okoliczności sprawił iż dzisiejszy mecz pomiędzy Belgią a Japonią poprowadzi sędzia z Senegalu pan Malang Diedhiou , nie zaglądając daleko bo na dzień 25 czerwiec i mecz Meksyku z Rosją mogliśmy tego pana widzieć w akcji a tu masz 3:0 dla Meksyku , już w 9 min gry 1 żółtko dla Rosja , druga żółta 27 min dla Smolnikova i 9 min po tym Smolnikov wylatuje z gry , było jeszcze żółtko dla Urugwaju tak więc sędzia jest OK , no i czy to przypadek że ten arbiter będzie dziś sędziował mecz drużyny Japonii , myślę że to celowe zagranie FIFA , no a zaglądając jeszcze do statystyki pana Diedhiou to czerwieni przez niego pokazanych można się sporo doliczyć . choćby np w Pucharze Narodów Afryki i mecz z dnia 31 stycznie tego roku pomiędzy Sudanem a Nigerią 2 czerwone kartki !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom