>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.08.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, LM - Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kopenhaga - Vardar
Typ: Vardar awans
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak dla mnie to jeden z pewniejszych typów na dzisiaj z eliminacji Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu Vardar był zdecydowanie lepszy. Pierwsza połowa z początku była po stronie drużyny Duńskiej, ale od ok 20 do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Ostro przycisnęli Kopenhagę, ale do przerwy padło 0-0. Po przerwie znów Kopenhaga atakowała, ale w 65 minucie padł gol dla Vardaru. Wtedy dominacja była większa ze strony Vardaru i całościowo oni lepiej wypadli w tym meczu. Minimalny wynik 1-0, ale nie stracony gol u siebie na duży plus. Kopenhaga była u siebie zawsze silnym zespołem i własny teren im służył. Ale patrząc na grę Kopenhagi jakoś nie za bardzo przekonuję mnie to że dzisiaj grają u siebie. Ostatnio właśnie w roli gospodarza zremisowali 2 razy w duńskiej lidze z Aalborg 1-1 i Hobro 0-0. Zapadła mi też w pamięć porażka 1-2 z Ziliną, czego nikt się nie spodziewał. Wtedy pomogło głównie to że wygrali na wyjeździe 1-3, ale Zilina postawiła cięzkie warunki i Kopenhaga miała problemy. Vardar ma dobry wynik z pierwszego meczu, grają na wyjeździe i strzelenie gola będzie podwójną korzyścią, nie zaczęli jeszcze ligi przez co główne przygotowanie pod eliminacje ligi mistrzów. Myślę że dzisiaj mogą stawić opór na terenie Kopenhagi i liczę na ich kontry gdy Kopenhaga pójdzie do przodu, a potrafią to robić co pokazali w dwumeczu z Malmoe.
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna, Towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gil Vicente - FC Porto
Typ: Pierwsza połowa: 1
Kurs: 8,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Gil Vicente - FC Porto
Nie śpię od momentu zakończenia meczu Bayernu z Liverpool em – wczoraj dawałem 2 typy, Niemiecką drużynę, oraz mój typ Lester. Obie ekipy przegrały, ale to co wyprawia w tym przedsezonie Bayern to jest jakaś masakra…
Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski pomiędzy dwiema ekipami z Portugalii.
Nie wiem czy Porto całkowicie nie odpuści dzisiaj tego meczu wystawiając rezerwowy skład w pierwszej połowie i głupio tracąc bramkę ostatecznie wygrywając mecz w drugiej połowie 3:2 lub coś w tym stylu. Gil Vicente ostatni raz wygrało z Porto w 2012 roku i nie wiem czy dzisiaj nie pokuszą się o niespodziankę, a tak jak pisałem Porto może odpuścić ten mecz. Coś mnie po prostu tak naszło jak zobaczyłem już ten mecz wczoraj w ofercie …
Dodam jedynie jeszcze, że Gil Vicente w ostatnim meczu z U, Madeira wyszli w z trzema napastnikami w wieku 22, 20, 20 a średnia zespołu to 25 lat. I pierwszą połowę wygrali 1:0 ostatecznie przegrywając 2:1.
Dzisiaj myślę, że przebieg spotkania będzie taki sam jak w ostatnim meczu.
Powodzenia.
⛔100
 
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Stanford (twarda)
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sharapova - Tsurenko
Typ: 1
Kurs: 1.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zdecydowałem się wytypować Sharapovą pomimo jej długiej przerwy iż pamiętam jaka była świetna na nawierzchni twardej. Obie zawodniczki nie miały przed sobą wielu wymagających rywalek, natomiast jak i jednej i drugiej trafiały się wpadki. W głównej mierze stawiam na doświadczenie Rosjanki ponieważ formy obu zawodniczek prezentują się podobnie, a dodatek tylko jedna z nich była uznawana czy też w dalszym ciągu jest jedną na najlepszych tenisistek na świecie.
kiepska analiza
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Audi Cup
Godzina: 17:45
Spotkanie:Napoli : Bayern
Typ: PIERWSZY GOL I WYNIK KOŃCOWY- Napoli
Kurs: 4.85
Bukmacher: Forbet
Audi Cup jest rozgrywane na boisku Bayernu i to tyle z pozytywnych aspektów jeśli chodzi o grę podopiecznych Carlo Ancelottiego. Wczorajszy mecz to totalny blamaż ekipy z Allianz Arena. Grali jakby ich nie było 2 lata na boisku, jak dzieci we mgle. Napoli dużo lepiej, zdominowali konkretnie słabszy wczoraj Atletico Madryt, ale Milik nie strzelił karnego, gdzie wrzuciliby na duży luz w tym meczu. Później po golu Callejona jakby stracili koncentrację i ostatecznie frajersko przegrali spotkanie 2:1. Wątpię, byśmy dzisiaj oglądali inny przebieg meczu, gdzie Bayern zmienia się w dominującą drużynę. Im się po prostu nie chce i wszystko im jedno jaki wynik dziś będziemy oglądali, bo większego wstydu niż wczorajsze 3:0 z Liverpoolem nie przyniosą. Napoli lubi mecze, gdzie nie ma stawki.Gdyby była to LM, inaczej bysmy rozmawiali o tym spotkaniu.
Sądzę, że strzelenie gola przez Napoli jako pierwsza ekipa oraz zakończenie meczu na swoją korzyść jest wielce prawdopodobne.
✅385
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów, kwalifikacje
Spotkanie: Ludogorets - H. Beer Sheva
Godzina: 20:30
Typ: 1
Kurs: 1,82
Bukmacher: eFortuna
Przed nami kolejne emocje związane z kwalifikacjami do Ligi Mistrzów. Dziś moim typem dnia jest mecz pomiędzy Bułgarskim Ludogorets Razgard a Izraelskim Hapoel Beer Sheva. Pierwszy mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy 2:0 ale czy ten wynik zamyka drzwi do piłkarskiego raju Bułgarom? Po tym co zagrali w pierwszym meczu powiem, że NIE....
Bułgarzy w pierwszym meczu mimo porażki 0:2 zagrali dobrze, zmarnowali podajże 3 setki... prowadzili większość czasu grę zabrakło ... precyzji.

Dziś jeśli Ludogorets zagra o ciut lepiej i skuteczniej myślę, że awans jest jeszcze w zasięgu, moim zdaniem czysto piłkarsko są lepsi od zespołu Izraelskiego.
Ludogorets u siebie gra dużo lepiej niż na wyjazdach. Zwycięstwo gospodarzy wydaje się dobrą opcją.

Powodzenia.
✅82
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Indian Open 2017 – kwalifikacje
Godzina: 1 7:00 CET
Spotkanie: Mark Allen - Thor Chuan Leong
Typ: Thor Chuan Leong (+1.5)
Kurs: 3,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Na papierze faworyt murowany, ale Allen czasem odpuszcza niektóre mecze kwalifikacyjne jak mu się nie chce tarabanić pół świata po parę euro. Już było parę takich przypadków, a nie wiem czy będzie mu się chciało wybrać w końcu sierpnia do gorących Indii. Tym bardziej, że ma co w domu robić, bo parę dni temu urodziła mu się córeczka, co samo w sobie nie poprawia koncentracji i formy fizycznej. Malezyjczyk całkiem przyzwoity gracz, w tym sezonie dał bardzo wyrównane mecze Lisowskiemu i Maflinowi. Nawet normalnych warunkach byłby trudnym orzechem do zgryzienia, więc tym bardziej jak faworyt potraktuje go lekceważąco. A gramy tylko do 4 frejmów, a taki krótki dystans również sprzyja dogowi, te 3 frejmy do ugrania.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kopenhaga - Vardar
Typ: Vardar nie strzeli bramki
Kurs: 1,82
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym zdecydowałem się na piłkę nożna i jedno ze spotkań kwalifikacyjnych do Ligi Mistrzów, będzie to mecz rewanżowy pomiędzy najbardziej utytułowanym duńskim zespołem FC Kopenhaga, a drużyną macedońska Vardar. W pierwszym meczu na własnym podwórku Macedończycy sprawili miłą niespodziankę pokonując skromnie 1:0 Kopenhagę, tak naprawdę większość cześć gry prowadzona była w środkowej części plus doszły do tego liczne faule, jednak trzeba przyznać że w pierwszym meczu lepiej prezentował się Vardar i zasłużył na wygraną. Moja propozycja na dzisiaj to, że Vardar nie strzeli bramki, gdyż Kopenhaga to bardzo doświadczony zespół który z roku na rok gra w Lidze Mistrzów i nieraz zasmakował fazy grupowej, dlatego dzisiejsze doświadczenie na pewno zapunktuje w takich meczach jak ten gdzie trzeba zagrać na zero z tyłu. Drużyna z Macedonii od dawien dawna nie zaszła tak daleko w kwalifikacjach i dzisiaj zapewne ich przygoda z Ligą Mistrzów się zakończy, a Duńczycy zagrają dalej. Myślę, że przebieg meczu będzie wyglądał tak, że Kopenhaga będzie cały czas atakować a Vardar będzie stawiał autobus przed swoim polem karnym żeby nie utracić korzystnego prowadzenia 1:0 premiowanego awansem. Duńczycy ostatni mecz ligowy również odpuścili i ze słabiutkim Hobro wystawili praktycznie samych zawodników rezerwowych, a mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym dlatego dzisiaj wyjdą najmocniejszą jedenastką.
⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: tenis WTA Stanford
Godzina: zaplanowano na 20
Spotkanie: Konjuh - Vikhlyantseva
Typ: zawodnik 2 wygra mecz (krecz=zwrot)
Kurs: 2,56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Albo o czymś nie wiem albo kurs na Natalje jest z lekka przesadzony tym bardziej że obie panie się spotkały w tym roku (korty trawiaste w Hertogenbosch) i górą w tym pojedynku była Rosjanka wygrywając 6:3/7:5. Tu na amerykanskich kortach obie zawodniczki rozegrały już po jednym spotkaniu. Chorwatka pokonała po poddaniu się w drugim secie Erakovic. W pierwszym secie Konjuh miała problemy ze zdobywaniem punktów przy swoim serwisie i pomimo jakiejś dolegliwości Erakovic przeciwniczka potrafiła się postawić Konjuh. Rosjanka natomiast ograła w dwóch setach (6:4/6:3) reprezentantkę gospodarzy, Danielle Lao. Też nie był to tenis jaki Rosjanka pokazała na przykład w Sankt Petersburgu (pokonane w polu Shvedova, Kasatkina i porażka po zaciętej walce z Mladenovic) ale wydaje mi się że jest w odrobinę lepszej formie niż jej dzisiejsza rywalka. Dla mnie kurs warty ryzyka więc albo pobieram promocję albo wpadam we własne sidła ;)
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ITFKolumbia
Godzina: 18:40
Spotkanie: C.Rodriguez - A.Miele
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dziś postanowiłem wybrać turniej w Kolumbii na kortach ziemnych. Jest to ITF. Cristian Rodriguez faworyt gospodarzy zmierzy się z Brazylijczykiem Andre Miele. Kolumbijczyk ma 27 lat sklasyfikowany jest na 540 rankingu ATP. Jego ulubiona nawierzchnia to clay. Jego bilans w grze na mączce to 105/93. Natomiast w tym roku bilans jego gier to 22/10. Jeśli chodzi o umiejętności. Jest to zawodnik uderzający bardzo mocno. Mimo, że to clay radzi sobie przy swoim sposobie gry bardzo dobrze. W pierwszej rundzie bez żadnego problemu pokonał Aquilara w stosunku 6-3 6-2. Jeśli natomiast chodzi o Miele. Jest to zawodnik już 30 letni. Swoje najlepsze lata ma już za sobą. Obecnie zajmuje odległe miejsce w rankingu ATP. Jest to lokata 873. W pierwszej rundzie ograł Monzona 6-2 6-3. Bardzo doświadczony zawodnik. Ale w ostatnim czasie brak spektakularnych wyników. Dlatego stawiam na młodszego w mojej opinii w lepszej dyspozycji oraz po prostu lepszego na ten moment Kolumbijczyka. Powodzenia !
✅50
 
C 1

chore-kolano

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 1 9:45 CET
Spotkanie: Basaksehir (Tur) - Club Brugge (Bel)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: LVBet
Analiza: Witam wszystkich w ten upalny dzień. Dzisiaj typuje na zwycięstwo Basaksehir ze względu na pokazanie się z dobrej strony w wyjazdowym meczu w Belgii i dobrej dyspozycji. Jest to agresywny zespół i liczę na spokojne zwycięstwo nawet więcej niż jedną bramką. Basaksehir zaskoczył w poprzednim sezonie w lidze, a po ostatnim okienku transferowym jest mocno wzmocniony doświadczonymi zawodnikami. Club Brugge dobrze sobie radzi na własnym stadionie czego nie można powiedzieć o meczach wyjazdowych, a co dopiero na trudnym i ciepłym terenie w Turcji przy fanatycznych kibicach. Powodzenia!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

artur1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rosenborg - Celtic
Typ: 1
Kurs: 3.50

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam!
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Statystyka strzałów z pierwszego meczu to 12/2 celne Celtic, a Rosenborg 8/4 celne. Teraz czas na rewanż idę w stronę norwegów którzy na własnym terenie strzelają w ostatnim czasie dużo bramek. Norwegowie ponadto mają pociąg do grania do przodu stwarzając przy tym wiele sytuacji bramkowych. Kurs bardzo dobry. Jest to mój pierwszy tym w tym dziale. Pozdrawiam
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna
Godzina. 20:15
Spotkanie. Young Boys - Dinamo Kijów
Typ. gol w obu połowa / TAK
Kurs. 1.48
Bukmacher. Unibet
Analiza
Witam wszystkich, na dzisiaj oferta z ulubionej mej dyscypliny czyli piłki kopanej nadzwyczaj bogata a więc wybrałem po raz kolejny zdarzenie o małym kursie do dubla, które wam również polecam.
W pierwszym meczu na stadionie w Kijowie padł wynik korzystny dla gospodarzy, gdyż odprawili oni swoich rywali z Berna 3:1.
Zespół Young Boys Berno to jak dla mnie druga siła ligi szwajcarskiej chodź nie zawsze ich miejsce w tabeli to potwierdza.
Drużyna ta gra ciekawy dla oka futbol obfitujący w bramki a także ofensywnie nastawiona wychodzi do każdego przeciwnika.
Już za kilkanaście minut gospodarze staną przed trudnym zadaniem, bo jak wcześniej wspomniałem to rywale mają przed rewanżem dwubramkową przewagę. Obydwie ekipy grały swoje mecze ligowe w sobotę które pewnie wygrały, &quot;Młodzi Chłopcy&quot; zwyciężyli w Grasshoppers 0:4 a Dinamo ograło Karpaty Lwów 5:0.
Uważam iż zawodnicy ze Szwajcarii będą chcieli strzelić bramkę za wszelką cenę już na początku spotkania, tak aby podbudować morale i dać sygnał pozostałym kolegom że są w stanie odrobić...
Osobiście nie wydaje mi się aby zdołali wygrać 2:0 i awansować najmniejszym nakładem sił i bramki padną tutaj raczej z obu stron. Ciekaw jestem tylko czy trener drużyny ze stolicy Ukrainy wpuści od początku na boisko środkowego pomocnika Tsygankova gdyż ustrzelił on w sobotnim starciu na krajowym podwórku hat-tricka a w Kijowie grał jako zmiennik i wszedł na boisko w drugiej połowie.
Reasumując to co powyżej, &quot;zegarki&quot; aby myśleć w ogóle o szansie na awans muszą strzelić minimum jedną bramkę do szatni, wiemy jak zazwyczaj kończą się takie zmasowane ataki... czytaj kontra! Dinamo to nie jakieś ogórki, zapewne dzisiaj nie zamkną się na swojej połówce aby murować bramkę i pilnować wyniku z przed tygodnia a wydaję mi się że dołożą coś od siebie.
&quot; jeśli moja analiza pomogła co podwoić drobne, to kliknij dzięki &quot;
✅48
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina. ???? Washington, 2. round, hard
Godzina: 23:20
Spotkanie: Harrison R. - Baghdatis M.
Typ: Harrison
Kurs: 1.50
Bukmacher. fortuna
Ryan(40) najlepiej gra na amerykańkich betonach. Ostatnio finał w Atlancie. Wygrał w Memphis. Stat hard (8/7). Wczoraj opłakany mecz w deblu z Venusem,ale to nie powinno mieć wpływu na to spotkanie.
Baghtadis(70) w R1 grał ze słabym Leshemem(278).W 1 secie tie break,potem się już posypało. Ciężko coś powiedzieć o dyspozycji Cypryjczyka. Stat hard (5/4).Dla mnie Marcos to już weteran tenisowych kortów.
Harrison jest młodszy,ma lepszy rank,gra u siebie,w Atlancie pokazał formę...wiele przemawia za nim w tym pojedynku
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom