>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.09.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFRYKA - el. Mistrzostw Świata
Godzina: 18.00
Spotkanie: Gabon - WKS
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,95
Bukmacher: Fortuna
WKS zwyciężając w tym spotkaniu ma szansę na objęcie prowadzenia w grupie C, a Gabon natomiast na zrównanie się punktowe z aktualnym liderem. Gospodarze mają na swoim koncie serię 10 meczów bez zwycięstwa, nie są przy tym zbyt dobrzy w obronie, chociaż bardzo często remisują. WKS przegrało 2 ostatnie spotkania na wyjeździe i to bardzo wysoko - jego piłkarze stracili w nich aż 7 bramek łącznie. W tym spotkaniu muszą jednak strzelać, jednak forma wyjazdowa tej drużyny wciąż pozostaje niepewna. Z powodu niezbyt dobrej ostatnio na wyjeździe obrony gości, widzę również dla gospodarzy pewną szansę na przełamanie swojej dotychczasowej passy. Typuję więc w tym spotkaniu na minimum 3 gole.
✅ 195
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rafael Nadal - Leonardo Mayer
Typ: 2
Kurs: 10,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chyba każdy przyzna, że forma Nadala do najwyższych nie należy i mimo, że wygrał w pierwszej rundzie 3-0 z Lajoviciem i w drugiej rundzie 3-1 z Danielem to wyniki były dużo lepsze jak sama gra. Mayer pokonał Gasqueta i Sugitę po 3-1 i dzisiaj myślę, że będzie bardzo trudnym rywalem dla Rafy. Kto nie lubi aż tak bardzo ryzykować może tutaj spróbować pograć na wygraną Mayera z jakimś handicapem. Ja tutaj ryzykuję w pełni i próbuję niespodzianki na maksa w postaci wygranej Argentyńczyka. Myślę, że na nawierzchni twardej jest on dużo lepszym graczem jak przeciwnicy, których odprawił Nadal w poprzednich rundach i sprawi tutaj bardzo dużo problemów Hiszpanowi. Do tego Leonardo jest w tym momencie w bardzo dobrej dyspozycji i bardzo ciekawie się ten mecz zapowiada. Oczywiście nie polecam tutaj grać za jakieś wielkie stawki a raczej za jakieś drobniaki, bo wiadomo Nadal to Nadal i jest jak najbardziej faworytem w tym spotkaniu ale według mnie nie aż tak wielkim jak wskazują na to kursy. Jak napisałem wyżej, w tym momencie Nadal nie prezentuje najwyższej formy a Mayer wręcz przeciwnie prezentuje się bardzo dobrze i różnie w tym spotkaniu może być. Ja idę tutaj w niespodziankę i wygraną argentyńskiego tenisisty. Dla mniejszych ryzykantów polecam też pograć ten typ z jakimś handicapem, bo jeżeli niespodzianka Mayera się nie sprawdzi to myślę, że i tak postawi rywalowi na tyle trudne warunki, że ten łatwo i przyjemnie tego spotkanie nie wygra 3-0. Mayer czuje się tutaj dobrze i serwis też mu dobrze siedzi, bo w meczu z Sugitą miał aż 20 asów ! Łatwo przeprawy Nadal mieć nie będzie.
⛔ 100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League On
Godzina: 16:00
Spotkanie: Doncaster - Peterborough
Typ: Peterborough - remis zwrot
Kurs: 2,45
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam serdecznie mój pierwszy typ od bardzo dawna i wracam do zabawy ????
Pod uwagę wziąłem na dziś typ w 3 lidze angielskiej pomiędzy liderem rozgrywek Peterborough z bilansem 4-0 a 12 zespołem Doncaster z bilansem 1-2-1. Proponuję tutaj remis zwrot - Peterborough. Drużyna gość w pewny i w przekonywującym stylu pokonała na wyjeździe po 4-1 drużyny z Northampton i Bristol Rovers, natomiast dzisiejsza drużyna gospodarzy.średniakami dwukrotnie zremisowała u siebie z Gillingham FC 0-0 oraz Blackpool 3-3. W drużynie błyszczy Marriott J. strzelając bramki jak na zawołanie. Myślę, że drużyna Peterborough jest w tym sezonie na tyle silna by powrócić do 2 ligi angielskiej. Warto zauważyć że lider tabeli ma już 12 bramek w 4 meczach przy straconych 4, cBezpiecznym typem jest remis zwrot przy bardzo dobrym kursie, choć dla odważnych czyste zwycięstwo gości po kursie 3,25 bo liczę i stawiam dziś na ponowne zwycięstwo gości ????
Powodzenia

zwrot 0
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 20:00
Spotkanie: R.Federer - F.Lopez
Typ:
2
Kurs: 5,2
Bukmacher: fortuna
Analiza:

nie patrzę na H2H, jedynie na grę Fedexa...który nie gra tego do czego nasz przyzwyczaił..2 pierwsze rundy USOpen za nami i mamy 2*3-2....to nie jest ten Fedex który wygrywa szlema...na moje kontuzja pleców robi swoje...w cholerę niewymuszonych błedów i 4 stracone sety w 2 meczach. Podobnie jak kolega wyżej uwazam ze czas rozpocząc polowanie na porazkę Fedexa bo z taką formą to on do finału nie dojedzie.
⛔ 100
 
rafkes 3

rafkes

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Europa Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manheim – HV71
Typ: over 4.5
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam Was serdecznie w tym jakże deszczowym dniu. Na tapetę wziąłem mecz jednej z moich ulubionych dyscyplin czyli hokeju na lodzie. Mecz pomiędzy niemieckim Manheim a szwedzkim HV71. Średnia ilość bramek dla tych drużyn w 3 meczach to odpowiednio 5.7 i 5.3. Wybrałem bezpieczny over by móc spokojnie pokryć taki typ. Co warto odnotować. Ostatni mecz Manheim 6 bramek strzelonych dla drużyny Trzyniec, 4 bramki dla drużyny Biel, widać rozstrzelali się tam hokeiści. Bramki jakie podałem dotyczą wyników zdobytych w domu. Na wyjeździe HV71 strzelał ostatnio odpowiednio 7, później 1 (wypadek przy pracy myślę z silną Frolundą) oraz 5.

Prawdopodobieństwo typu oceniam na około 70%. W bukmacherce nie ma pewnych typów, ale trzeba wybierać te najbardziej prawdopodobne. Polecam i pozdrawiam.
✅ 63
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa, El. MŚ 2018
Godzina: 20:45

Spotkanie: Chorwacja-Kosowo
Typ: ilość goli powyżej 6
Kurs: 3,84
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Zapiłem wczorajsze smutki po porażce Polski, więc można spróbować zagrać coś innego.Dziś Chorwacja podejmuje najsłabsze w grupie Kosowo. Pierwszy mecz między drużynami zakończył się wysokim zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy, 6:0. Chorwacja skomplikowała sobie sytuacje przegrywając z Islandią, więc dziś zrobią wszystko by pewnie wygrać swój mecz i patrzeć na ruchy rywali. Chorwaci na boisku rywala zdominowali grę, choć w sytuacjach bramkowych wielkiej przewagi nie mieli, ale jestem pewien, że u siebie zjedzą Kosowo i strzelanie goli będzie im przychodziło bardzo łatwo. Możliwe, że goście odpowiedzą golem w którejś z kontr. Mandzukic, Modric, Perisic, Rog, Kalinic, Kovacic, Badelj, Lovren - te nazwiska po prostu nie mogą zrobić inaczej jak strzelać dziś gole i przeważać nad rywalem. Stawiam na wynik 6:1 lub 7:1.
⛔ 100
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 18:30
Spotkanie: A.Radwańska - C.Vandeweghe
Typ: 2
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:

od dłuższego czasu mam wrażenie że Isia ma problemy z zawodniczkami które biją mocno. Ona sama mizeria w łapie....Coco u siebie...oglądałem ją w meczu 1 rundy i pięknie wróciła z 0-1. Zaciśnięta pięść motywacja, chęc wygranej...nawet jak nie idzie to przeciwieństwo Isi, która jak nie idzie zaczyna stroić fochy. Jak dla mnie mocny tenis Coco wystarczy na wyrzucenie Isi z turnieju razem z tymi jej slajsikami i mizernym serwisem.
✅ 100
 
A 2

aaarsenal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFRYKA - el. Mistrzostw Świata
Godzina: 18.00
Spotkanie: Gabon - WKS
Typ: WKS wygra
Kurs: 2,55
Bukmacher: Fortuna. Piekny kurs na zwyciestwo WKS, ktory musi ten mecz wygrac aby miec szanse na awans. A wygraja bo sa Afrykanska potega pilkarska, pilkarze graja w czolowych klubach europejskich, wlasciwie na kazdej pozycji gwiazdy z europejskiego topu, ktore w pojedynke moga przesadzic o losach meczu. Co innego Gabon, ktory samym Aubameyangiem meczu nie wygra, podobnie jak lewy wczoraj ???? DLA WKS obecnosc na MS to obowiazek a w tej chwili sa w grupie na 2im miejscu a awansuje tylko jedna druzyna. Dzis WKS przelamie slaba ostatnio forme wyjazdowa I przerwie passe remisow Gabonu. Polecam.
✅ 155
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: MMA/ UFC Fight Night 115
Godzina: 17:30
Spotkanie: Abdul-Kerim Edilov vs Bojan Mihajlovic
Typ: zwycięstowa Edilov&#39;a w 1 rundzie
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet
Analiza:
Kurs na zwycięstwo Rosjanina wynosi 1.12 mimo tego, że będzie to dla niego debiut w UFC.
Nie ma się czemu dziwić, gdyż poziom jaki reprezentuje jego przeciwnik z Serbii jest tragiczny.
Nie wiem jak Bojan trafił do UFC, ale odstaje znacznie umiejętnościami od innych zawodników. Tragiczna stójka i parter do tego słabe warunki fizyczne i nadwaga. Rezultat to 2 przegrane przed czasem w oktagonie najlepsze organizacji i to w dramatycznym stylu.
Rosjanin na 20 walk 19 skończył przed czasem, a z tego 18 w 1 rundzie. Myślę, że dziś dopisze 19.
Dla mniej odważnych proponuję zwycięstwo Abdul- Kermia za 1.22 na podbicie kuponów.
✅ 62
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Sporty walki - MMA - UFC Fight Night 115: Struve vs. Volkov
Godzina: 19:00 CET
Spotkanie: Rustam Khabilov - Desmond Green
Typ: Desmond Green
Kurs: 3,20
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Przesadzone kursy i to mocno. Mówią że styl robi walkę i wydaje mi się, że Khabilov to dla Greena idealny przeciwnik, a to już wyrównuje szanse. Rusek walczy zrywami, przez większą część walk nie jest specjalnie aktywny, chyba aż nazbyt cierpliwy w czekaniu na dobrą okazję do ruszenia, a trzeba przyznać, że wtedy jest groźny. Tylko że z Greenem jednak może nie być o to łatwo, bo Amerykanin dobrze pracuje na nogach, jest mobilny i do tego ma ułożony prawy prosty (Green to mańkut, co też samo w sobie będzie sprawiało rywalowi problemy) którym może trzymać na dystans i regularnie kłuć niższego rywala. Zwłaszcza, że Amerykanin jest dużo bardziej aktywny w stójce od rywala i bardziej precyzyjny co może się odzwierciedlać na kartach sędziowskich, zwłaszcza w wyrównanych rundach. Zagrożenie to oczywiście obalenia, ale Green dobrze wyglądał w defensywnych zapasach, więc może to zniwelować. Dla mnie dobra szansa dla doga w takim zestawieniu, zwłaszcza po takim kursie.
⛔ 100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SPORTY WALKI
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 21:00
Spotkanie: U.Sucre-Guabira
Typ: Wygrana Guabiry
Kurs: 4.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mimo bogatej oferty nie znalazłem dziś tak na prawdę żadnego ciekawego spotkania do typowania ( No może jedno,ale to dopisze na końcu ). W związku z czym skupiłem się na spotkaniu podejrzanym. Na spotkaniu z oczywiście ligii-Boliwijskiej,jednej z najbardziej skorumpowanych lig.
Dlaczego spotkanie podejrzane? A no dlatego,iż u 70% bukmacherów kursy strasznie mocno poszły w dół na wygraną gości. Jeszcze wczoraj na Fortunach/Stsach/Forbetach kursy sięgały 4.40-4.60 po czym zostało spotkanie wycofane z oferty,a dziś pojawiło się ponownie tylko,że z kursami już dużo niższymi. Ciekawe,prawda? Dodam tylko,iż na pewno nie poszła na to spotkanie ,,masówka&#39;&#39;. Blogabety/Betrushe i inne fora nie mają praktycznie żadnego typu z tego spotkania,a więc ,,najlepsi&#39;&#39; typerzy póki co milczą. Ja również nie otrzymałem informacji,aby szły na ten typ duże sumy pieniążków.
Jednak przypomniała mi się sytuacja z przed kilku tygodni,kiedy Petrolero Club podejmowal Guabire i sytuacja była wręcz analogiczna. Jak się skończyło? Guabira wygrała.
Ze sportowych aspektów oczywiście każdy wie,że Guabira to demon własnego boiska,gdzie potrafiła ograć chociażby Bolivar i to aż 3:0 ! Jednak w tym sezonie i na wyjeździe potrafi straszyć. I to nie byle kogo bo wspomniane Petrolero oraz zatrzymała grając na wyjeździe Blooming-a więc kluby znaczące coś w Boliwii.
Główną siłą Guabiry jest ofensywa i jeszcze raz ofensywa. Mają bardzo szybkich zawodników z przodu,bardzo zwinnych z niezłą techniką jak na tę ligę.
O Sucre dużo nie powiem-drużyna dołuję od kilku miesięcy,a w szczególności w ostatnich tygodniach. Wyniki kiepskie,gra mierna. W tym sezonie na pewno nie celują w górne rejony tabeli.
Typ oczywiście troszkę na intuicję,jednak za dużo ,,dziwnych&#39;&#39; rzeczy dzieję się w wahaniach kursów. Nie zdziwię się również jak posypią się czerwone kartki.

Moja stawka: 3/10
Pomogłem? Daj proszę ,,reputkę&#39;&#39; ;)
Typującym i grającym życze Powodzenia.
Natomiast coś mocniejszego to może być over 151.5 Punktow w meczu Tucji z Wielką brytanią po kursie 1.91. Linia za niska ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
H 0

hoher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20.45
Spotkanie: Chorwacja-Kosovo
Typ: Mandzukic strzeli gola-Tak
Kurs:
1,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza: O godzinie 20.45 rozpocznie się spotkanie faworyta Chorwacji ze słabiutkim Kosowem. Tabela w tej grupie po sześciu spotkaniach bardzo ciekawa- 4 zespoły wciąż walczą o bezpośredni awans. Dzisiejszy gospodarz podejmie dziś najsłabszą drużynę więc jeśli chce powalczyć o zwycięstwo i awans w grupie takie spotkania musi wygrywać. Oglądając poprzednie mecze Chorwacji można zauważyć, że jest to drużyna grająca ofensywnie i stwarzająca bardzo dużo sytuacji bramkowych. Sądzę,że w tym meczu okazji do strzelenia bramki będzie mnóstwo, a co za tym idzie napastnicy będą mieli szansę postrzelać. Mario Mandzukic w tym meczu powinien powiększyć swój dorobek bramkowy (4 bramki już strzelone), dobra dyspozycja, dobra gra głową, i umiejętność szukania piłki w polu karnym całkowicie przekonują mnie do tego typu. Myślę, że jako rasowy napastnik nie zawiedzie, a przeciwnik stosunkowo słabiutki więc tym bardziej Super Mario dołoży coś do swojego konta.
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna el. Mistrzostw Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Finlandia - Islandia
Typ: Islandia/ + 1.5 gola

Kurs: 2.56
Bukmacher: fortuna
Analiza: Witam. Mecz zaczyna się już za 20 min więc będzie krótko i treściwie. Zespół Finów to zespół bez gwiazd. Jest to przedostatnia drużyna w grupie I tylko przed Kosowem. Natomiast Islandia walczy o awans. Mają tyle samo punktów co pierwsza Chorwacja i słabszy bilans bramkowy, a dziś chorwaci się przejadą po Kosowie. Jeżeli dzisiaj Islandia straci punkty to czeka ich walka o zajęcie 2 miejsca z Turcją lub Ukrainą albo obiema reprezentacjami co może przynieść im tragiczne skutki w późniejszym rozrachunku. Ostatni mecz skończył się wynikiem 3-2 dla Islandczyków po 2 bramkach strzelonych w 90 minucie. Finowie w tym meczu grali zdecydowanie w obronie, lecz ich opór w końcówce się wyczerpał. O ile finowie nie mają wirtuozów w swoim teamie o tyle Islandia ma. W ich szeregach dziś wystąpią między innymi (składy już mam podane): Gudmundsson gracz Burnley, Gunnarsson gracz Cardiff, Finnbogasson gracz Aubsburga. Są to zawodnicy, którzy potrafią zagrozić bramce rywali i grają w solidnych ligach: np ich napastnik Finnbogasson strzelił w bundeslidze 11 goli w 29 meczach oraz 10 goli w 40 meczach reprezentacji. Nie można ominąć ich największej gwiazdy czyli Sigurdssona, który przeszedł w tym okienku za 49mln euro do Evertonu a w zeszłym sezonie potrafił wykręcić w Premier League liczby 9 goli i 13 asyst w słabym klubie Swensea dzięki czemu utrzymał ich według mnie w lidze. Myślę, że dziś Sigurdsson zrobi to co wczoraj Erikssen i w tym arcyważnym meczu pociągnie swój zespół po 3 punkty. Myślę, że Islandczyków stać na 2 gole. Powodzenia
⛔ 100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje Mistrzosw Swiata
Godzina: 18:00
Spotkanie : Finlandia-Islandia
Typ: 2/-3,5
Kurs: 2.37
Bukmacher:Fortuna
Analiza: Jestem nowym graczem na tej stronie, postanowilem zalozyc konto, bowiem ostatnio co nie zagram to wchodzi, mysle wiec ze warto sie sprobowac tutaj i powalczyc o jakas fajna nagrode. Typ ktory przygotowalem bardzo fajny wedlug mnie, Islandia w mega gazie, walczą o wyjscie z grupy-nawet i z 1 miejsca, Finlandia z jednym punktem już nie bardzo ma o co grać. W ostatnich 5 meczach Islandii zawsze padało poniżej 3,5 bramki, wygrywali skromnie 1-0, 2-1. Finlandia u siebie wiadomo mocniejsza, aczkolwiek mysle, ze nie powinni dzisiaj zagrozić faworyzowanej Islandii, licze na zwyciestwo Wikingów 0:1/0:2/0:3 ???? Wostatnim meczu tych druzyn w Finlandii padł wynik 0:1 dla Islandczykow, mysle ze dzis to powtorza.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30

Spotkanie: Rosja vs Belgia
Typ: 1set Belgia (-2,5) win
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Trochę się przestraszyłem zagrać ponownie basket filipiński, a szkoda, bo pewna wygrana Alasca po wysokim kursie.
Ale deserkiem dziś jest półfinałowe spotkanie Rosjan z Belgami.
I powiem szczerze że jedyne czego się tu obawiam to porażki w glowach Belgow, ze to już półfinał a na przeciw &quot;wielka&quot; ekipa Rosjan. Ale czy aby na pewno aż tak mocna jest Rosja?
Seta nie straciła, ale pierwszy mecz na ME ze Slowenia na styk w kazdym secie, polfinal juz gładko, ale to i tak był szczyt slabiej jakby nie patrzeć Słowenii na tym turnieju. Z Bulgarami też nie było lekko, a i slabiutka Hiszpania po za jednym setem, mocno walczyła z Rosjanami.
Belgowie zaś w pierwszym meczu ograli faworyzowana Francję do wygrania całych mistrzostw. I gdyby nie ten fakt to myślę ze wyżej by wygrali z trojkolorowymi. Pozniej glowy trochę w chmurach i ciężki bój dobrymi Turkami na tym turnieju, ale pieknie wyszli z tarapatow Belgowie. Gladko juz Holandią i wręcz kapitalny mecz z Wlochami, czapki z głów.
Dziś tak naprawdę to prawdziwy sprawdzian dla Sbornej. A Belgowie w tym turnieju swietnie otwierają spotkania, każdy pierwszy set conajmniej do 22. Jeśli będą trzymać przyjęcie przy mocnej zagrywce Rosjan, to mogą ich mocno zdeprymowac. Na to też liczę, typ ryzykowny, ale nie nierealny.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - First Amateur Division
Godzina: 20.00
Spotkanie: Lommel SK - Oudenaarde
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Egzotyczna liga a typ oparty na statystykach. Lommel spadkowicz, będzie chciał pewnie szybko wrócić do ligi wyżej a goście ubiegły sezon ukończyli na 9 miejscu a więc średniak tabeli. Przeglądając H2H widać że bezpośrednie mecze były dawno (ostatni w 2013 r.) ale zawsze obfitowały w bramki. Nie wiem do końca czego się tutaj spodziewać w tej pierwszej kolejce, typuję jak mówiłem w oparciu o statystyki ale liczę że tutaj obydwie drużyny strzelą co najmniej jedną bramkę a szala zwycięstwa ostatecznie przechyli się na korzyść gospodarzy.
✅ 65
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa - el. Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Izrael - Macedonia
Typ: Macedonia
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie przemawia za mną absolutnie reprezentacja Izraelu. Moim zdaniem nie prezentują się dobrze i mecz ten nie będzie przebiegał tak jak wskazują na to kursy. Macedonia to ekipa bardzo skuteczna. Nie stwarzają od groma sytuacji bramkowych ale za to sprawnie je wykorzystują. Grając z silniejszymi ekipami potrafili napsuć krwi i postrzelać bramek. Dla przykładu możemy podać mecze z Hiszpanią (2:1) czy Włochami (3:2). W pierwszym meczu tych drużyn wygrał Izrael 1-2, ale Macedonia nie wykorzystała rzutu karnego i w ogólnym rozrachunku meczu to właśnie ona sprawiała lepsze wrażenie.
Nie ma się nad czym rozpisywać, myślę, że typ do spróbowania za drobne – takie ekipy czasami zaskakują.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 400
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji 2018
Godzina. 20:45
Spotkanie. Hiszpania - Włochy
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.94
Bukmacher. Unibet
Analiza:

Na dzisiejszy wieczór zaplanowano ciekawe spotkanie w grupie G, pomiędzy Hiszpanią jej rywalem będzie reprezentacja Włoch.
Obydwie drużyny zgromadziły do tej pory po 16 pkt i są pewnymi liderami w tabeli, z tym że dzisiejsi gospodarze mogą pochwalić się lepszym bilansem bramek 21/3 do 18/4 dzięki czemu są wyżej. Jedni jak i drudzy w swych ostatnich pięciu pojedynkach zawsze pokrywali standardowy over 2.5 gola i jakoś wydaje mi się iż dziś może być podobnie. Patrząc na bezpośrednie H2H między sobą to ciekawe iż na ostatnie 5 spotkań ani razu taki over nie został pokryty. Dzisiaj u buków zdecydowanym faworytem są Hiszpanie choć moim zdaniem szanse 55/45 na korzyść gospodarzy ze względu na to że zagrają u siebie. Z wiadomych absencji u gości zabraknie filaru obrony Chieliniego lecz poza nim blok defensywny oraz środek pola wydaje się być kompletny. Wiadomo iż ewentualna wygrana którejś z tych drużyn zapewni im najprawdopodobniej wyjście z pierwszego miejsca w grupie, co w końcowym rozrachunku jest dosyć ważne.
Uważam iż za nieco ponad godzinkę będzie można obejrzeć ciekawe widowisko, oraz że piłkarze będą trafiać do sieci w pierwszej jak i drugiej połowie spotkania.
(ciekawie wygląda też BTS po kursie @ 2.08)

✅ 94
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: US Open (USA), twarda - 1/16-finału
Godzina: 19:45
Spotkanie: Brady J. - Niculescu M.
Typ: DW 2-1
Kurs: 4.10
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Wczoraj mnie Smitkova bardzo zawiodła. Dziś wybieram stykowe spotkanie. Nieznaczną faworytką moją jak i bukmacherów jest Amerykanka Brady. Jednak moim zdaniem ten mecz będzie bardzo zacięty. Niculescu to typowa przebijaczka. Jej gra głównie polega na slajsowaniu. Bardzo regularna. Jednak moim zdaniem takim graniem maks ugra seta. Mam nadzieję, że nie skończy się na 2-0. Brady do tej pory ograła niezłe zawodniczki czyli Czeszkę Strycova i Niemkę Petkovic. Czyli widać, że Brady jest w formie. Rumunka ograła Mladenovic bez formy oraz swoją rodaczkę Bogdan. Dla mnie Brady wygra przemawia za nią forma jednak myślę, że seta straci nie jest na tyle mocna i stabilna by pokusić się o 2-0 powodzenia!
✅ 310
 
theoneandonly 1,1K

theoneandonly

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: US Open (USA), twarda
Godzina: 19:45 (albo później)
Spotkanie: A.Radwańska - C.Vandeweghe
Typ: 1 (-1.5 seta)
Kurs: 2.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:

W 3. rundzie wielkgoszlemowego US Open Agnieszka Radwańska zmierzy się z Coco Vandeweghe, czyli zawodniczką, która wyjątkowo jej pasuje. H2H 5:1 dla polki, jedyny wygrany mecz Coco odbył się na trawie, w meczach na twardej nawierzchni, czyli takiej jak w Nowym Yorku, Agnieszka prowadzi 5:0 bez straty choćby seta.
W lepszej formie wydaje się być Radwańska, która zaliczyła półfinał w Winston Salem, a w tym turnieju wygrała oba mecze 2:0 bez większych problemów. Coco grała w finale w Stanford, który przegrała, i od tamtego czasu 2x odpadła w pierwszej rundzie (raz z Agą), a w Nowym Yorku grala juz 3- setówke z Riske, jednym słowem na razie nie zachwyca.
Zawodniczki prezentują odmienny styl gry, amerykanka opiera swoją grę na sile, dysponuje mocnym serwisem. Polka gra technicznie, odbija niemal każdą piłkę, co dla przeciwniczek jest mocno irytujące, przez co popełniają masę błędów.
Vandeweghe nie jest oazą spokoju i będzie starała się skracać wymiany do kilku uderzeń, a żeby skończyć piłkę przeciwko Agnieszce trzeba zagrać ją wyjątkowo precyzyjnie, albo wyjątkowo mocno. Amerykanka siłę na pewno ma, ale brakuje jej regularności, przez co większość takich piłek będzie kończyć się na siatce, albo na aucie.
Ostatnie starcie tych zawodniczek odbyło się zaledwie 3 tygodnie temu na turnieju w Toronto, gdzie polka wygrała do 3 i do 2, dzisiaj liczę na podobny scenariusz, może nie aż tak efektywnie, ale Agnieszka wygra ponownie 2:0. Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom