>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Rosja KHL
Godzina 18:30
Spotkanie : Bars Kazan - Novosybirsk
Typ : strzeli gola razem z dogrywka i decydującym karnym - Tak - Azevedo
Kurs : 2.7
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Wczoraj Mozjakin nie zawiódł więc jedziemy dalej z tematem ????
Dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy pierwsza a dziewiąta drużyna wschodniej konferencji
Gospodarze dobrze sobie radzą na początku sezonu dużo strzelają na 8 ostatnich meczy przegrali tylko 2 po dogrywkach dziś przed wlasna publika napewno nie odpuszcza i zagrają dobry mecz. Azevedo ostatnio nie strzelił więc myślę ,że dzisiaj jest szansa on i Sekac to najlepsi strzelcy w drużynie. Kurs na bramkę zachęcający a napewno kilka ich gospodarze strzela.
Polecam.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Rumunia Liga 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: Voluntari-Concordia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spodziewam się że drużyny trochę tutaj postrzelają. Jedna i druga drużyna traci sporo bramek. Gospodarze po 12 kolejkach zajmują 9 miejsce z bilansem bramkowym 14-15. Daje nam to średnią 2,4 bramki na mecz. Goście natomiast 11 pozycję z bilansem bramkowym 12-16. Średnia na mecz wychodzi 2,3 bramki. Widać że gra w defensywie to nie jest najmocniejsza strona obu drużyn.
Co prawda ostatnie 3 spotkania pomiędzy drużynami kończyły się poniżej 2,5 bramki, ja jednak liczę na przełamanie niekorzystnej serii.Kiedyś musi się ona skończyć. Oby to nastąpiło dzisiaj. Powodzenia
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Dynamo Moskwa
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Goście są klasę lepszą drużyną. Zaniepokojony jestem ostatnią porażką z Charabowskiem, ale mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. Rzut oka na tabelę - Dynamo 2gie miejsce, Mińsk 11. Ostatnie pięć meczy między tymi dwoma drużynami - pięć wygranych dzisiejszych gości. Obydwie drużyny dość rzadko remisują i trochę obawiam się przypadkowego remisu, ale po takim kursie warto zaryzykować. Oczywiście również 100% poparcia dla DNB 1.75. Spodziewam się ciężkiego meczu dla graczy z Moskwy, ale mają bardzo duże szanse aby wyjechać z Białorusi ze zwycięstwem.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Fortuna Dusseldorf - Duisburg
Typ: 1 &amp; over 1,5
Kurs:
2,2
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Witam po dłuższej przerwie.
Nowy miesiąc zaczynam spotkaniem drugiej Bundesligi, pomiędzy drugą w ligowej tabeli Fortuną Dusseldorf a zajmującym ostatnie bezpieczne miejsce Duisburgiem. Duisburg w tym sezonie gra przeciwnie do większości zespołów. Na wyjazdach gra poprawnie a u siebie koncertowo obrywa nawet od najsłabszych. Dzieje się tak, że podopieczni Ilii Grueva przed własną publicznością się otwierają i próbują przejać inicjatywę, ustawiając sie wyżej i często biorąc udział w pressingu, a że wykonawców do takiej gry Gruev nie ma odpowiednich to są takie a nie inne wyniki. Na wyjeździe są trochę schowani i czekają na kontrataki w czym czują sie dużo lepiej niż w ataku pozycyjnym. Dzisiaj właśnie grają na wyjeździe, ale nie wydaje mi się żeby jakiekolwiek punkty wywieźli z Dusseldorfu. Fortuna jest w bardzo dobrej formie, po ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie wskoczą na fotel lidera a lepszego impulsu przed przerwą reprezentacyjną nie może być. W przeciwieństwie do Duisburga - Fortuna czuje się bardzo dobrze z piłką przy nodze. Dzisiaj myślę że Fortuna kompletnie zdominuje Duisburg i zgarnie komplet punktów. Dokładam do tego over 1,5, ponieważ myślę że to nie będzie jednobramkowa przewaga. Duisburg stracił już 16 goli w tym sezonie a sam strzelił 12, dlatego uważam że nawet over 2,5 jest tutaj bardzo prawdopodobny, ale ja na początek miesiaca gram bezpieczniej. Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Szwajcaria 2 liga
Godzina 20:00
Spotkanie : Chiasso - Servette Genewa
Typ : 2
Kurs : 1,95
Bukmacher : unibet
Analiza:
Obserwuje zespół z Genewy od kilku kolejek, plasują się na 3 miejscu z dorobkiem 20 punktów a drużyna gospodarzy na 7 z dorobkiem 9punktów.(zaczynali z karą -3 punktów)
W Dobrej formie jest napastnik Willie który w ostatnim meczu strzelił 3bramki.
Goście ostatni swój wyjazd przegrali w zaciętym meczu z faworytem do awansu Xamaxem(3:2) pechowo tracąc bramkę w 92 minucie meczu. Willie również tu strzelił.
Gospodarze bilans bramkowy 9:9, Goście 20:9.
Stawiam na skromne zwycięstwo gości w tym spotkaniu. 1:0 lub 2:1
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Dart, World Grand Prix
Godzina: 21:50
Spotkanie : Suljovic - White
Typ : Suljovic
Kurs : 1,48
Bukmacher : Fortuna ( SUPEROFERTA)
Analiza:
Witam wszystkich. Dzisiaj dart. Wczoraj w Dublinie rozpoczął się jeden z bardziej prestiżowych turniejów w darterskim kalendarzu, a mianowicie World Grand Prix 2017. W pierwszej rundzie zmierzą się rozstawiony z numerem 6, Mensur Suljovic z Austrii oraz Ian White z Anglii. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Mensur. Ostatnio świetne występy w Champions League i końcowy triumf. Wygrane z takimi zawodnikami jak Gary Anderson, van Barneveld, Peter Wright czy Chisnall robią wrażenie. Ponadto avg w tych meczach to : w grupie kolejno 97, 102, 99. W półfinale 97, w finale tylko 87 ale i tak wygrana z Andersonem. White&#39;a ostatnio nie widziałem ale patrząc na formę Suljovica i jego dobrą skuteczność na dablach to za dużo tutaj nie ugra. Wiadomo to dart i niespodzianek sporo ale w takim turnieju, w pierwszej rundzie taki zawodnik jak Mensur powinien sobie poradzić.
✅48
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Pekin, Chiny
Godz: 14:00
Spotkanie: Rybarikowa - Halep
Typ: Rybarikowa wygra
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam po dłuższej przerwie. Mój pierwszy typ po przerwie. Dzisiaj w Pekinie nr 28 (Rybarikowa) przeciwko nr 2 (Halep). Widziałem Halep w meczu z Kassatkiną i się przestraszyłem co za szmelc grała. Niestety, oglądałem mecz w pracy przy komputerze więc nie miałem na głos ale kiedy kamera przybliżyła i pokazali te ranami obarczone nogi Simony wiedziałem, że coś jest na stanie. Przegrała w fatalnym stanie z Kassatkiną 6:2 i 6:1. Następny mecz wymęczyła z Riske, który nie jest jakąś tam tenisistką z wyższej półki 2:1. Magdalena Rybarikowa nie jest wyjątkową tenisistką, gra w miarę dobry sezon i ogólnie bym tutaj nie stawiał na nią ale myślę, że jest duża szansa iż dojdzie dzisiaj do niespodzianki i Halep pożegna się w Pekinie. Kwota 3.00 jest dla mnie tego warta, zatem stawiam 50 zeta na Rybarikową.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Francuska
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Le Havre - Lorient
Typ: obie drużyny strzelą - TAK
Kurs:
1.72
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek dwóch solidnych ekip drugiej ligi francuskiej. Obie ekipy mają szanse na awans - Lorient wypada minimalnie lepiej, ponieważ ich bilans: 5-3-1, przy 5-1-3 zespołu Le Havre.
Co charakteryzuje rywalizacja tych drużyn? przede wszystkim gole, w ostatnich 4 meczach aż 4-krotnie padał interesujący nasz rezultat. Obie drużyny grają dość ofensywnie, co zapowiada także typ overowy (np. +2,5 gola).
Pomogłem? Zapropsuj
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Koszykówka
godzina: 18:00
spotkanie: King-Legia
typ:2
stawka: 7.5
bukmacher:fortuna
Szczerze nigdy bym nie grał Wilków po stawce 1.07 i to w pierwszej kolejce.Ten mecz chodził mi po głowie już od środy żeby coś grać w stronę gości .Co do składów w drużynie Kinga wyróżniają się Majcherek ,Kikowski,Harris i Diduszko reszty nie znam ani nie słyszałem z nazwisk chyba jakieś odpady.Co do gości z tego co wyczytałem to Sulima,Jarmakowicz,Kukiełka i Linowski ten ostatni pogrywał chyba kiedyś w Kingu.Także jak widzimi zawodnicy ,którzy mięli już styczność z TBL .Hmm szczerze to nie wiem co napisać do analizy ,ale jako,że tu jest wielka niewiadoma skorzystam z dobrej stawki.Pozdrawiam
⛔100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:45
Spotkanie: Le Havre AC - FC Lorient
Typ: Le Havre AC
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na mecz kończący 10 serię gier we francuskiej Ligue 2.
W bardzo ciekawym spotkaniu w górnych rejonach tabeli na Stade Océane zmierzą się miejscowe Le Havre Athletic Club a w gości przyjedzie spadkowicz z Ligue 1 a mianowicie Football Club Lorient-Bretagne Sud.
Le Havre AC w tym sezonie ligowym w swoich 9 spotkaniach zdobyte 16 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej zaś FC Lorient plasuje się na 5 pozycji w Ligue 2 ze zdobytymi 18 oczkami w swoich 9 meczach ligowych tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 3 wygrane oraz 1 remis z bilansem bramkowym 7-2 natomiast goście na wyjazdach 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana i bilans bramek 5-3.
Moim typem na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze dużo lepiej niż w delegacjach co widać po ich punktowaniu w tabeli ligowej natomiast goście owszem spadli z wyższej klasy rozgrywkowej i chcieliby do niej powrócić ale moim zdaniem w tym spotkaniu zejdą z boiska pokonani i komplet 3 oczek pozostanie na Stade Océane.
✅150
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Norwegia dywizja 2 gr1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Finnsnes - Valerenga 2
Typ: over 2.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam dziś na tapecie spotkanie w Norwegii, gdzie mierzą się ekipy z nizin ligowych. Swój typ popieram dwoma statystykami, mianowicie h2h gdzie mamy wyniki 2:1 2:1 2:3 3:4 2:1 widać że drużyny bardzo się lubią i chętnie atakują. Druga statystyka to bramki na mecz, po 22 kolejkach pierwsza ze średnią 2.68 a druga 3.27, takze mecz z wysoką szansą powodzenia. Co ciekawe wszyscy bukmacherzy wycofali typ BTS, chyba wiedzą co się święci. Tak czy siak polecam na dzisiaj, powodzenia.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie Dusseldorf - Duisburg
Typ: x HT
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBet
Analiza:
A ja tam lubię poniedziałkową mizerię, bo z braku laku można trochę pokombinować. Najlepiej z under/over, ale tym razem skusiła mnie statystyka H2H poparta rozkładem HT/FT obu ekip w tym sezonie. Tabela przemawia na korzyść gospodarzy. Gramy ostatni mecz kolejki i wedle normy dotychczasowy lider, czyli Dusseldorf, powinien wygrać i po 9 kolejce nadal być liderem. Tak też prawdopodobnie się stanie, a 15. ekipa ligi nadal będzie 15. Ale też wielce prawdopodobne jest, że po pierwszej połowie faworyt będzie zaledwie remisował.
Po pierwsze primo H2H:
29.04.16 Duisburg - Dusseldorf 2 : 1 (0:0)
20.11.15 Dusseldorf - Duisburg 1 : 1 (0:0)
06.05.12 Dusseldorf - Duisburg 2 : 2 (2:2)
05.12.11 Duisburg - Dusseldorf 0 : 2 (0:0)
18.03.11 Duisburg - Dusseldorf 1 : 0 (0:0)
No comments.
Po drugie primo, cztery mecze u siebie Dusseldorfu od początku tego sezonu 2 Bundesligi:
20.09.17 Dusseldorf - Regensburg 1 : 0 (0:0)
10.09.17 Dusseldorf - Union Berlin 3 : 2 (1:0)
19.08.17 Dusseldorf - Kaiserslautern 2 : 0 (1:0, ale bramka strzelona 2 minuty przed przerwą)
31.07.17 Dusseldorf - Braunschweig 2 : 2 (1:1)
Po trzecie primo, cztery mecze wyjazdowe Duisburga od początku tego sezonu 2 Bundesligi:

19.09.17 Ingolstadt - Duisburg 2 : 2 (1:1)
09.09.17 Bielefeld - Duisburg 0 : 4 (0:1)
19.08.17 Heidenheim - Duisburg 1 : 2 (0:0)
30.07.17 Dresden - Duisburg 1 : 0 (0:0)
H2H daje nam 5/5 (100%), Dusseldorf u siebie 2/4 (50%, ale ten gol przed przerwą to wskazanie powyżej procentu), Duisburg na wyjeździe 3/4 (75%, ale tu faworytem nie jest, pierwszy raczej nie strzeli). Duisburg w gościach musi grać na utrzymanie tego, co posiada na początku meczu, czyli remisu. W grę wchodzi bardziej remis bezbramkowy, więc jest też opcja DW do przerwy 0:0 alias 1 połowa poniżej 0,5 gola (2.93 w STS) lub nawet HT/FT x/1 (4.55 w Fortunie)
⛔100
 
zetbeq 0

zetbeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21, Kwalifikacje
Godzina: 16:00

Spotkanie: Armenia U21 - Gibraltar U21
Typ: powyżej 4.5 bramki
Kurs: 3.2
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Witam,
Szybka analiza bo trzeba jechac do pracy. Ja sądze troche inaczej niż kolega kilka postów wyżej, uważam że drużyna młodych Armeńczyków postrzela sobie w tym meczu, potraktuja to jak rozgrzewke przed meczem z Austria. Jeden fakt który nakłania mnie do zagrania tego typu to że Armeńczycy grają u siebie, jest to zupelnie inny teren niz małe państewko zwane Giblartar. 1 km ponad poziomem morza jak to nasz kadrowy trener Nawałka powiedział, to może wpłynąć na samopoczucie w grze gości. Sa oni czarną owcą grupy powiedzialbym nawet calych eliminacjii. Dzis ich czujnosc bedzie znowu uśpiona a obrona rozbita. Armenia potrzebuje punktów jesli chce grać we Włoszech w 2019. W grupie jest ciasno i nie jest to łatwa dla nich grupa. Wyjdą na boisko zmobilizowani przed własną publicznością. Kto wie może Gibraltar w koncu sie przelamie i cos strzeli.
Ostroznie ze stawka lecz mysle ze powinno wejsc jak w maslo ????

Pozdro
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LITWA A LYGA
Godzina: 17:30
Spotkanie: Atlantas - Suduva
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: forBET
Analiza:
Witam,
dziś wybieram spotkanie Atlantas -Suduva. Ostatnimi przemyśleniami jakie zostały mi w głowie na temat tego co dzieje się na Litwie to właśnie wysoka forma zespołu dzisiejszych gości. Co ważne forma która trwa jakiś czas i wysoki poziom jest cały czas podtrzymywany. Duży potencjał ofensywny który potwierdzili w ostatnich trzech spotkaniach z TRAKAI bezpośrednim rywalem do fotelu wicelidera, które wysoko ograli u siebie dwa razy ,a na wyjeździe strzelili im 3 gole.
Z kolei zespół Atlantas rozgrywa bardzo marny sezon i nic nie wskazuje aby poradzili sobie z tak silnym rywalem.
Jeśli goście będą chcieli dać z siebie więcej to mogą wygrać w handi ;)
Pozdrawiam.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Peru Primera division - clausura
Godzina: 20:15
Spotkanie: U San Martin - Union Comercio
Typ: 2
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, wczoraj niestety typ w koncowce spalil na panewce :-/
Dzis znowu uderzam w te same rejony ????
Typ bardzo warty zagrania wg. Co prawda obie druzyny w dolnej czesci tabeli ale goscie wygladaja duzo lepiej .
Na 5 ostatnich meczy san martin osiagnal 1 pkt przy 3:11 w bramkach za to goscie w bramkach 10:11 i 5 pkt
H2h roznie raz jedni raz drudzy, rzadko padaly remisy w ich spotkaniach.
Sadze ze x2 pewne ale daje czyste 2 po kursie 4.15
Powodzenia.
Zagrales ? Daj reputke ;-)
⛔100
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Rumunia 1 liga
Godz: 19:30
Spotkanie Voluntari - Concordia
Typ: BTS
Kurs 2,00
Buk BTS
Analiza: Wczoraj kicha dziś będzie lepiej. Idziemy w Rumunów - ciężka do jakiegokoliwek typowania liga ale czuję tutaj BTS. Ostatnie 4 mecze h2h bez BTS a więc może teraz się zmieni? Oba zespoły odpowiednio strzelone po 14 i 12 bramek. Ważne dla mnie jest to, że obydwa zespoły w miarę regularnie strzelają bramki (Voluntari u siebie a Concordia na wyjeździe) i liczę że dzisiaj również obydwie zdołają tego dokonać. W ubiegłym sezonie dość mała różnica pomiędzy gospodarzami i gości jeśli chodzi o miejsca (9 i 11) ale Concordia miała najmniej strzelonych goli w lidze. Teraz jest bardziej wyrównanie o liczę na BTS dziś. Powodzenia
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
masmar6 0

masmar6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Irlandia Północna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Glentoran-Crusaders
Typ: Powyżej 4.5 Bramek
Kurs: 5.00
Bukmacher:
Unibet
Kolega wyżej wiele już powiedział na temat tego meczu , ja jednak postanowiłem zaryzykować jeszcze bardziej i sądzę że wynik dzisiejszego meczu będzie wysoki i powinno 5 bramek paść.
Zespoły są sąsiadami z tabeli i dzisiaj na pewno będą walczyć o wygraną a co za tym idzie powinno być sporo sytuacji bramkowych. O ile będą te sytuacje wykorzystywać to powinni pokryć over bramkowy.
Crusaders dwa ostatnie mecze nisko zremisowali co jest dla nich kolejną motywacją na dzisiejsze spotkanie bo zazwyczaj w ich meczach pada sporo bramek. Jeżeli chcą jeszcze myśleć o walce o tytuł mistrza kraju to dzisiaj powinni wygrać co przybliży ich znacznie do lidera.
Typ ryzykowny ,lecz jak najbardziej prawdopodobny.
Uwaga rywale , włączam się do walki o tytuł typera miesiąca ???? żart oczywiście ????
powodzenia !
Powtórzony typ
⛔100
 
B 95

beerek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Litwa A lyga
Godzina 17:30
Spotkanie :
Atlantas - Suduva
Typ : x remis
Kurs : 3,4
Bukmacher : Totolotek
Analiza:2 połowa sezonu w litewskiej lidze. 4 w tabeli Atlantas (7-9-9) podejmuje zespoł z 3 pozycji- Suduva(12-8-3)
5 ostatnich h2h to 1-3-1, te 3 remisy to tegoroczne. Przewaga gości nad gospodarzami 14-punktowa, ale typuję tutaj remis.0:0 lub 1:1
kiepska analiza
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Francja, LNB
Godzina: 20:40
Spotkanie: Gravelines-Dunkerque - Monako
Typ: Monako (-5,5)
Kurs:
1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Czołem dziewczyny!
Zapraszam na pojedynek we francuskiej LNB. Gravelines-Dunkerque goszczą aktualnego mistrza rundy zasadniczej sezonu 2016/2017 - Monako. Liga dopiero ruszyła, więc mamy stosunkowo niewiele informacji na temat obecnych form obu drużyn. Dość zaskakująca porażka Monako z Le Mans 66:67 (było to przewidziane na forum, lecz mimo wszystko uważam ten wynik za zaskakujący), które okazuję się piekielnie mocne w tym sezonie. A także jedna wygrana z Paris-Levallois 71-77. Dunkierka jak na razie dwie porażki, w tym jedna naprawdę dotkliwa 103:63 ze wspomnianymi Le Mans. Należy w tym miejscu wspomnieć o formie jaką dysponowało Monako w poprzednim sezonie rundy zasadniczej. Byli poza zasięgiem pozostałej zgrai żabojadów schylając się tylko 4! razy. Totalna rozsypka w PO i bon voyage w pierwszej rundzie z ekipą z Lyonu. Myślę, że mocno to przeżyli i w tym sezonie zobaczymy większą determinację. Dunkierka zakończyła grę na rundzie zasadniczej.
Wracając do dzisiejszego spotkania. Powinniśmy być świadkami gładkiego zwycięstwa drużyny gości. Z całą pewnością zrobią wszystko, by jak najszybciej wskoczyć na wygrzane miejsce u szczytu tabeli. Oglądając ich ostatni pojedynek w kwietniu ubiegłego roku widać było, że mają sposób na Gravelinersów (72:92). Gram dziś z HA -5.5, a spekulacje o spadku formy zostawiam spekulantom!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - IZRAEL: Ligat ha&#39;Al
Godzina: 20:00

Spotkanie: Sakhnin - B. Jerusalem
Typ: Over 2.5 bramki

Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Z powodu przerwy reprezentacyjnej oferta piłki nożnej w dniu dzisiejszym jest delikatnie mówiąc uboga. Udało mi się jednak wypatrzeć ciekawe spotkanie 6 kolejki najwyższej ligi izraelskiej pomiędzy 2 drużyną tegorocznych rozgrywek - Beitar Jerusalem z bilansem bramek: 13:6, a 10 zespołem tabeli z bilansem bramek: 4:5. Na pierwszy rzut oka widać spore problemy dzisiejszych gospodarzy, którzy w poprzednim sezonie po solidnej grze zajęli 4 miejsce w lidze z jednym oczkiem więcej niż ich dzisiejsi rywale, którzy zdołali zająć miejsce 5. Tak jak w poprzednim sezonie tak i w tym drużyna Jerusalem strzela dużo, a także dużo traci. Dzisiejszy gospodarz spotkania natomiast ma spore problemy zarówno w ofensywie jak i defensywie. Ostatnia porażka ze słabym M. Petach Tikva czy remis 0:0 na własnym boisku z ostatnią drużyna tabeli Ashdod (ich bilans to: 2:12) pokazują duże problemy. Co ciekawe drużyna Beitar w tym sezonie radzi sobie dużo lepiej na wyjazdach: 2 mecze i 2 zwycięstwa odpowiednio: 0:3 z M. Tel Aviv oraz 1:2 z M. Petach Tikva. Kolejną ciekawostką jest, iż w tym sezonie już 3 bramki zdobył nowy nabytek drużyny z Jerozolimy - Minatto Paulino G., który przyszedł właśnie z zespołu ich dzisiejszego rywala. Ostatnie 4 mecze obu tych drużyn (wszystkie rozegrane w tym roku) trzy razy kończyły się wynikiem powyżej 2,5 bramki, a ostatni drużyna Beitar również na wyjeździe wygrała wysoko aż 1:5. Liczę w tym meczu na mocny napór gości co w połączeniu z ogromnymi problemami gospodarzy w tym sezonie zaowocuje bramkami.
Życzę powodzenia!
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom