>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: snooker, European Masters, 1 runda
Godzina: 21:00
Spotkanie: Jak Jones – Ken Doherty
Typ: Doherty (-1,5 frames)
Kurs: 1,95
Bukmacher: Totolotek
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 4 wygranych frames. 24-letni Walijczyk Jones jest profesjonalistą od 2010 r., obecnie ma 82 ranking. Rozegrał dotąd 96 turniejów, nie wygrał żadnego. Na koncie ma 9 brejków 100+. 48-letni reprezentant Irlandii Doherty jest profesjonalistą od 1990 roku, ma 72 ranking. Zagrał dotąd w 402 turniejach, wygrał 21. Zbudował dotąd 342 brejki 100+.
H2H: 1 mecz w 2014 r., wygrał Doherty 5:4.
Sezon 2017-2018: Jones rozegrał 8 meczy, wygrał 2. Zagrał 55 partii: 24:31. Wbił 10 brejków 50+, w tym raz 100+. Doherty rozegrał 18 meczy: 13:5. Łącznie zagrał 115 frames, 67- 48. Wbił 22 brejki 50+, w tym 2 razy 100+.
Podsumowanie i wnioski: statystyki nie pozostawiają złudzeń, że lepszym graczem jest Doherty. Irlandczyk lepiej buduje wysokie podejścia, a doświadczeniem przewyższa Walijczyka ogromnie. Do tego w tym sezonie wyraźnie się odrodził, m. in. dotarł do półfinału w Rydze. Jones spisuje się słabo, tylko 2 razy przebrnął rundę eliminacyjną (Last 128), choć przyznać trzeba, że 3 razy miał wymagających rywali. Uważam, że tutaj również trafił na mocnego oponenta, z którym nie powinien wygrać więcej niż 2 partie. Stawka umiarkowana - 4/10.

✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport, CS:GO
Godzina: 21:00 [może być obsunięcie, ale wątpię]
Spotkanie: Ninjas In Pyjamas - Space Soldiers
Typ: Space Soldiers win
Kurs: 2,35
Bukmacher: STS
Analiza:

Finałowy mecz grupy A kwalifikacji do ruskiego Epicenter. Po jednej stronie doświadczona szwedzka formacja NiP, która na moje oko lata świetności ma za sobą, aczkolwiek nie ma co ich lekceważyć, nie mniej jednak wybieram grę w stronę underdoga. Oglądałem mecz Turków, gdzie wczoraj ograli 2-0 BIG, którzy można powiedzieć na chwilę obecną są podobnym składem - opierają się bardziej na trade&#39;ach niż na jakiejś szalonej taktyce oraz są bardzo uzależnieni od formy AWP&#39;era i tam np. Tabsena, a tutaj takim graczem jest Get_Right/Rez. Turecki skład o ile nie &#39;paz&#39; zagra swoje nie powinien mieć problemów, jeżeli ten typ gdzie nie idzie robi sam 2-4 fragi. Odnośnie map, to sytuacja jest nieco kontrowersyjna, bo SS będą chcieli za wszelką cenę Cache, który Szwedom odpowiada, więc może uda się zagrać najmocniejszą mapę Turków, natomiast wybór NiPu to na moje oko overpass/nuke/cbble, gdzie są drużynami lepszymi, natomiast siła Turków to trady oraz niesamowita agresja, która może bardzo utrudnić grę Szwedom, którzy preferują raczej rozgrywać rundy na pełnym dystansie, zamiast przeprowadzać szybkie wjazdy. Myślę, że przy dobrej dyspozycji Paza i Xantaresa, jest możliwość na 2:0, jeżeli dobrze będzie im szła mapa Szwedów, natomiast na spokojnie uważam, że będzie następujący scenariusz:
Cache &lt;wybór SpaceSoldiers&gt; ~ 16:9 dla Turków
Overpass &lt;wybór NiP&gt; ~16:13 dla NiP
Mirage &lt;left over&gt; 16:7 dla Turków
W każdym razie liczę, że uda się zamknąć Szwedów na dystansie 2 map.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Godzina: 20:30

Spotkanie: Dusseldorf - Duisburg
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3.35
Bukmacher: forBet
Analiza:

Ostatnie spotkanie 9 kolejki 2. Bundesligi.
Dusseldorf - bardzo dobra forma, obecnie vicelidera tabeli. Na własnym obiekci 3-1-0, znakomita forma! Bramkowo 8-4, czyli średnio 2-1 na spotkanie.
Duisburg - 15miejsce, słaba forma, ale jak dla mnie żadne rozczarowanie, utrzymanie to cel tej ekipy na ten sezon, co rzuca się w oczy to fakt, że na wyjeździe radzą sobie znacznie lepiej niż w spotkaniach domowych, bilans wyjazdowy 2-1-1, bramki 8:4.
Dusseldorf na pewno ma ambicje na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Obecnie znajdują się w bardzo dobrej formie, w spotkaniach domowych czują się znakomicie, jedyny mankament tej ekipy to gra defensywna, co tak dobrze grający zespoł na wyjazdach, który strzelać w delegacjach potrafi na pewno wykorzysta. Obie ekipy bez osłabień. Uważam, że dzisiejsi gospodarze nie będą mieli problemu i zdobędą 3pkt, jednak nie zakończą spotkania z czystym kontem! Powodzenia!!
✅235
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Szwajcaria 2 liga
Godzina 20:00
Spotkanie : Chiasso - Servette Genewa
Typ : remis
Kurs : 3,80
Bukmacher : 1xbet
Analiza:

W starciu, które proponuję na dziś faworytami są goście, którzy przegrali jak narazie jeden mecz w tej edycji rozgrywek i mają realne szanse by powalczyć w tym sezonie o awans do Super Ligi. Gospodarze grają jednak u siebie całkiem przyzwoicie i przegrali u siebie jak do tej pory tylko raz z drużyną Xamax 0:2, ale pozostałe mecze u siebie wygrali z bilansem bramkowym 5:2. Servette na wyjazdach wygrali 2 mecze, zremisowali raz i raz ponieśli porażkę, ich bilans bramkowy to 6:4. Wydaje mi się że ten mecz będzie bardziej zacięty niż się wydaje to bukmacherom którzy przyjezdnych traktują jako bardzo mocnego faworyta. Zaglądając do statystyk widzimy że sześć ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami kończyło się remisem. Myślę, że dziś jest realna szansa na podtrzymanie tej tendencji a po kursie jaki proponuje nam na remis &quot;rusek&quot; grzechem byłoby nie pójść z typem w tym kierunku. Powodzenia.
⛔100
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja 1. Liga
Godzina: 18:30

Spotkanie:
Lamia - Panionios Ateny

Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: forBet
Analiza:
Witam. Na dzisiejssze spotkanie wybralem mecz ligi greckiej pomiedzy Lamia - Panionios Ateny.
Ide tu wstrone gosci ktorzy sie lepiej prezentuja od gospodarzy ktorzy sa beniaminkiem i ostanie wyniki Lamia niesa zbytnio obiecejace przed dzisiejszym spotkaniem. Lamia na ostnich 5 meczow 3 przegral jedno wygrala i remis z tego 2 ostanie przegraly. Natomiast zespol Panionios wygrywajac dzisiejszy mecz
zajmie pozycje lidera i to dlanich bedzie juz mobilizacja do zwysietwa dzis. Panionios wostnich 5 spotkaniach 3 wygrane 2 remisy. Uwzam jednak ze dzis sobie poradza z gospodarzami i wygraja ten mecz.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: C.Orlando - Saratov
Typ: 1 polowa/koniec 2/2
Kurs: 2,42
Bukmacher:
fortuna
Witam,
Wczoraj pisałem na temat druzyny Saratov.
Może bylem zbyt surowy mówiąc o nich jako o przecietniakach, ale z pewnością taki nie będę wyrażając sie w ten sposób o Wlochach.
Jestem w pracy i nie mam czasu na głębszą analizę. Ekipa Rosyjska jest drużyną lepszą pod kazdym wzgledem, w pierwszym meczu wygrali juz ten mecz w glowach po połowie, stad nerwowa koncowka i wygrana 82-81 tylko.
Myślę że od początku do końca będą kontrolować to spotkanie, wyciagna wnioski i pewnie wygrają.
Powodzenia ????
Ps.
Typ na Legie smieszny.
Monaco godne polecenia ????
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: guif-ricoh
Typ: ricoh 24,5+

Kurs: 1.80
Bukmacher: totolotek

dzien dobry.dzisiaj oferta uboga ale udalo cos sie znalesc,nie bede sie rozpisywal bo widzialem ze ktos juz ten mecz typowal tylko na handicap,ja dam pozycje na bramki.takze uwazam ze goscie nie beda chlopcem do bicia mimo ze przegrali jak dotad wszystkie mecze,guif nie jest czolowym zespolem,plasuja sie przewaznie na ostatnich miejscach dalacych play-off.ricoh na razie gral dwa mecze na wyjezdzie i nie udalo im sie przebic ilosci bramek ktore proponuje ale grali z lepszymi zespolami od guif.biorac bezposrednie pojedynki ricoh na wyjezdzie zawsze mial ponad 24 bramki-uwazam ze dzisiaj moze nie wygraja ale powalcza i wrzuca swoje.pozdrawaim
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru 1
Godzina: 20.15
Spotkanie: U. San Martin- Union Comercio
Typ: DNB 2
Kurs: 2.51

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarze w fatalnej formie: ostatnie miejsce w tabeli. Ich bilans ostatnich 5 meczy to: 0-1-4.
Goście także nie zachwycają: 1-2-2, natomiast ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, gdyż po 2 remisach, wygrali na własnym boisku 3:1 z wyżej notowanym w tabeli Comerciantes.
Bilans 5 bezpośrednich meczy między obiema ekipami to: 3-1-1 dla Comerciantes.
Wg bukmacherów faworytem spotkania są gospodarze, mimo, iż w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu.
Ja sądzę jednak, że goście pójdą za ciosem i podobnie jak w ostatniej kolejce odniosą zwycięstwo, tym razem na terenie wroga. Remis w tym spotkaniu również nie jest wykluczony, dlatego gram spotkanie bez remisu. Tym razem więc nieco asekuracyjnie, ale chcę przyzwoicie zacząć październik.
We wrześniu, jako debiutant na forum, zająłem 7 miejsce w typach dnia, mimo, że 2 dni przed końcem miesiąca kręciłem się w okolicach top 3. Wierzę, że w październiku nieco się poprawię ????
Powtórzony typ
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie : Oviedo:Saragossa
Typ : Under 2,5
Kurs : 1,7
Bukmacher : Forbet
Analiza:
Grają ze sobą dwie drużyny z drugiej ligi hiszpańskiej, bilans bramkowy Saragossy to 5:7 po 6 meczach i gospodarzy 9:7. Saragossa ma beznadziejny atak, z kolei dobrze radzą sobie w obronie i nie tracą głupich baboli w meczach. Jak dla mnie gospodarze mogą wygraćą mecz skromnie 1:0 lub remis 1:1. W meczach Saragossy pada średnio 2 bramki na mecz, w meczach Oviedo - 2,5, kieruje się tu czystymi statystykami i własnymi przemyśleniami na temat gry Saragossy, która poniekąd grywała w La Lidze.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 21;00
spotkanie: Nip - Space Soldeirs
typ: Nip
kurs: 1,52
bukmacher: Lvbet
analiza:
Dokończenie eliminacji do Epicenter meczem Ninjas in Pyjamas ze Space Soldiers. Faworyta można dojrzeć gołym okiem, bowiem gra zespół z czołówki światowego counter strikea z ekipą delikatnie mówiąc zaplecza. Oba zespoły dzieli co najmniej różnica jednej klasy, jedynie co może pociągnąć turecką formację do zwycięstwa to dzień konia i to nie jednego, ale co najmniej dwóch graczy. Aimowo muszę przyznać prezentują się podobnie, ale taktycznie przeważa Nip, do tego spory bagaż doświadczenia drużyny ze Szwecji powinien w tak ważnym meczu wziąć górę. Drużyna SS musi zbanować Nuke jeśli myśli o podjęciu walki. Overpass, Nuke, Cobblestone, Inferno i Train idą z pewnością na konto Nipu. Jedna z map: mirage, cache powinna zostać zbanowana przez Szwedów, stąd w najlepszym wypadku ekipa turecka może przegrać 1:2. Kurs niski, no ale ryzyko niespecjalnie wysokie. Skłaniam się jednak do wygranej 2-0 przez Szwedów, w jakże ważnym spotkaniu.
✅52
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom