>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.10.2023 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Lig
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Kayserispor vs Basaksehir
Typ: Mame Thiam strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 16.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/turcja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.157412/page-5#post-7216859
Analiza:

Stawiam na to, że napastnik Kayserispor zdobędzie gole. Mowa tutaj o Mame Thiam, który znajduje się w świetnej dyspozycji. Na swoim koncie ma już 5 trafień i dzisiaj postara się zbliżyć do lidera klasyfikacji strzelców. W ostatnim starciu przeciwko Besiktasowi nie cieszył się z bramki i tamto spotkanie przerwało jego passę 4 meczów z minimum 1 golem. Dzisiaj rywal o wiele łatwiejszy, ponieważ w Basaksehir nie dzieje się najlepiej. Krzysztof Piątek w rywalizacji z Fenerbahce dostał już w 30 minucie wędkę i Polak od razu uciekł do szatni. Przyjezdni tracą regularnie gole i szczególnie na wyjazdach nie wygląda to najlepiej. Kayserispor u siebie czuję się bardzo dobrze, wszak zremisowali nawet z Galatasaray na starcie sezonu. Wierze mocno w gospodarzy i na ich snajpera. Na 2 bramki kurs jest aż 16 warto spróbować za drobne.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart/World Grand Prix 2023
Godzinna: 20:15
Spotkanie: Wade-Ratajski
Typ: James Wade
Kurs: 1.9
Bukmacher: STS
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pdc-world-grand-prix-2023-2-8-październik.169495/#post-7216865
Analiza:



Mam troszeczkę więcej czasu, więc postanowię się pochylić nad spotkaniem Wade z Ratajskim. Spotkałem się z opiniami, że to właśnie Polak jest faworytem w tym spotkaniu i w kursie na jego zwycięstwo ludzie widzą value z czym zupełnie nie mogę się zgodzić. Anglik nie jest tą samą maszyną, która był kilka lat temu, ale to nadal naprawdę bardzo solidny zawodnik, który na dużych turniejach potrafi napsuć krwi każdemu. Jeżeli spojrzymy na 3 Playersy poprzedzające World Grand Prix to grał naprawdę bardzo dobrze w większości spotkań grając na średniej 98-102 co jest naprawdę solidnym wynikiem. Oczywiście zdarzały mu się gorsze spotkania nawet poniżej 90, ale było ich mniej więcej tyle samo co tych na 100+. Do tego format, który w moim odczuciu i tym becie jest bardzo kluczowy. Gramy DI/DO, a kim jest Wade? Specjalistą od D20 oraz D10, które powinny mu pozwalać otwierać lega w pierwszych 3 lotkach. Do tego to turniej w formacie setowym i tutaj trzeba wygrywać swoje podania, a Wade dzięki regularnym 100 oraz bardzo dobrym podwójnym bardzo rzadko jest łamany przez swoich rywali. Sporo o Angliku, więc warto powiedzieć coś o Rataju, którego forma w ostatnim czasie idzie do góry (m.in świetny występ na ET), ale Polak to przede wszystkim brak regularności oraz słabe występy na dużych turniejach. Dla mnie w takim formacie Anglik jest bardzo dużym faworytem, a nawet jeżeli spojrzymy w H2H to mamy 5-2 dla Anglika. Dla mnie szykuje się dość wyrównane spotkanie, ale najbliżej mi do wersji 3-1/3-2 dla "The Machine", więc taki kurs wydaję się być bardzo dobrym betem w stronę Jamesa.

James Wade - 1.9/STS

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +786
maarcin14 702,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Celta Vigo
Typ: 1X
Kurs: 1.51
Bukmacher: Betclic
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/8-kolejka-laliga-29-09-1-10-2023.169448/#post-7216870

Witam, mamy poniedziałek, jest to 2 dzień października, tego dnia w hiszpańskiej La Lidze został do rozegrania mecz 8 kolejki pomiędzy Las Palmas a Celtą Vigą, spotkanie rozpocznie się o godzinie 21. Las Palmas jest drużyną, która raczej radzi sobie dobrze na swoim stadionie, dlatego w tym spotkaniu typuję remis bądź wygraną gospodarzy. Obie drużyny raczej nie do końca mogą być zadowolone z początku sezonu, zajmują aktualnie 18 i 17 miejsce w tabeli a więc są to pozycje w okolicach strefy spadkowej. Obie drużyny zdobyły po 5 oczek, wygrały po 1 spotkaniu, 2 razy remisowały oraz doznały 4 porażek. Celta Vigo w 7 meczach zdobyła 7 goli tracąc przy tym 11, a Las Palmas zdobył tylko 2 bramki, a starcił ich 6. Warto zaznaczyć, że Las Palmas wszystkie punkty jak i gole zdobył grając u siebie. Na wyjazach Las Palmas grało 4 razy wszystkie spotkania przegrało i miało bilans w golach 0:5. Myślę, że Las Palmas w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie, żeby ta walka była skuteczna ta drużyna musi przede wszystkim punktować u siebie. Celta Vigo to solidna ekipa, ale nie jest w najwyższej formie, traci gola w 7 meczach z rzędu. Myślę, że będzie to interesujące spotkanie, typuję 1X.

151
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1461
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Jaworzno - Tomaszów Mazowiecki
Typ: Tomaszów Mazowiecki handicap -1,5 seta
Kurs: 1,75
Bukmacher: superbet
Post w dziale:

Analiza:

W meczu 1. ligi nie spodziewam się sensacji. Beniaminek z Jaworzna to słaba ekipa, będzie miała problemy z wygrywaniem meczów w tej lidze. W pierwszym spotkaniu przegrali 3:0 z Będzinem. Lechia Tomaszów natomiast zbudowała bardzo ciekawy skład, a mocnymi punktami drużyny powinni być Musiał czy Jaglarski, którzy ostatnio grali w PlusLidze. W pierwszym meczu wygrali 3:1 z Głogowem. Dziś spodziewam się ich kolejnej wygranej za pełną pulę. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
typerskoki 416,5K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fulham - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...gue-30-09-2023-2-10-2023.169431/#post-7216876

Celuje w przełamanie Chelsea w derbach Londynu. Mam bekę z ich transferów i polityki i przed sezonem przewidywałem, że tak to może wyglądać. Jednak każda fatalna seria kiedyś się kończy. 5 punktów po 6 kolejkach to mocna wtopa Chelsea. Gdyby wygrali będzie 8 po siedmiu. Nadal słabo ale byłby to jakiś punkt wyjścia do dalszej ciułaczki. Natomiast jakby tutaj znowu stracili punkty to posada trenera i niektórych zawodników może zawisnąć na włosku. Derby Londynu i FUlham wydają się być dobrą opcją pod przełamanie. Nowi piłkarze chcą się pokazać, nie chcą zostać określeni jako kolejne wtopy transferowe, co zawsze skutkuje dla piłkarza zrobieniem dwóch kroków w tył w karierze. Ogólnie nie spodziewam się jakiś rewelacji i na dłuższą metę przewiduje dalszy kryzys, jednak dzisiaj wymęczone 1-2 jak najbardziej w zasięgu.

210
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1690
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Celta Vigo
Typ: obie strzelą
Kurs:
1,97
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Witam, już za ponad trochę 2h dojdzie do spotkania Las Palmas vs Celta Vigo, mecz z drużyn z dołu tabeli. Obie ekipy mają na swoim koncie po 5 punktów po 7 spotkaniach - na pewno apetyty były na więcej przede wszystkim po stronie gości.
Las Palmas u siebie radzi sobie zupełnie dobrze 3 mecze i póki co bez porażki 1:1 z Mallorca, 0:0 z Real Sociedad i zwycięstwo 1:0 z Granadą. Celta Vigo na wyjazdach znowu radzi sobie lepiej niż u siebie, remis 1:1 z Real Sociedad, wygrana 3:2 z Almerią i porażka 2:3 z Barceloną gdzie prowadzili już 2:0 na dosłownie 10 minut przed końcem meczu.
Co mi się podoba w tym typie? Historia obu drużyn. Mecze bezpośrednie obu drużyn (oczywiście te mecze odbyły się już kilka lat temu) ale być może ta passa po kilku latach posuchy odnowi się :). Ich ostatnie 10 spotkań między sobą to 10 x BTTS. Oczywiście wiem, że historia nie gra itd ale wczoraj był podobny mecz w LaLiga gdzie Atletico u siebie podejmowało słabe Cadiz i tam historia spotkań również wskazywała na BTTS i zakończyło się 3:2.

197
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1604
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - English Open 2023
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Luca Brecel - Stan Moody
Typ: Ilość frejmów - Poniżej 4.5
Kurs: 2,53
Bukmacher: Betfan
Post w dziale:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/english-open-2023-2-8-10-2023.169248/#post-7216891
Analiza:

Mecz kwalifikacji przeniesiony na główną arenę, na stół telewizyjny, bo w końcu gra Brecel, czyli aktualny mistrz świata. Dlatego spodziewam się że dla debiutanta w tourze Moddyego to może być coś nowego, bo jednak inna presja kiedy się gra w jakiejś klitce i ogląda to garstka, a inaczej kiedy wszystkie kamery w Eurosporcie są skierowane na twój mecz. Brecel presji chyba nie odczuwa wcale, gra jak chce i co mu w duszy gra. I właśnie w tym widzę jakieś zagrożenie dla typu, że kiedy poczuje duża różnicę umiejętności, że nic mu się nie może stać jeśli chodzi o wynik to zacznie cudować i forsować jakieś niemożliwe uderzenia itd. No ale mecz na tyle krótki, tylko do 4 wygranych że może nie będzie na to czasu. Ostatnio Moody zderzył się z Hawkinsem, który ograł go 4-0 i liczę dzisiaj na powtórkę tego scenariusza z mistrzem świata.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +312
ziroxxx 793,1K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Fulham - Chelsea
Typ: BTTS
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fuksiarz
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ague-30-09-2023-2-10-2023.169431/post-7216907
Analiza:

Początkowo miałem grać w kierunku Chelsea, ale skład bez Sterlinga mi się nie podoba. Najlepszy zawodnik w ostatnich meczach, który dochodził do wielu sytuacji i nie jest w pierwszym składzie. Nawet brałem pod uwagę, że zagra na 9 za Jacksona, który pauzuje za kartki. A tu Palmer na prawym skrzydle i Broja w ataku. W Chelsea jeszcze wiele jest problemów. Potencjał spory, wiele kasy wydanej, ale tutaj cały czas nie ma efektu. Po cichu liczę, że dziś The Blues wygrają, ale myślę, że Fulham też coś strzeli. W tamtym sezonie Fulham wygrał u siebie z Chelsea 2:1. Sądzę, że dziś obie ekipy strzelą bramkę. Fulham gra w kratkę, robi pkt ze słabszymi drużynami, ale pokazali w tym sezonie, że potrafią strzelać najlepszym ekipą. Trzeba zaznaczyć strzelone bramki z City i z Arsenalem. W derbach Londynu liczę, że wykorzystają słabą formę Chelsea i strzelą minimum jedną bramkę.
1696273125759.png

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom