>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.11.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 2. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
M 191

mr96

Użytkownik
vs
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Aston Villa – Tottenham Hotspur
Typ: Tottenham (-1)
Kurs: 3.85
Bukmacher: Betsson
Witam, na niedzielę wybieram spotkanie z angielskiej Premier League pomiędzy Aston Villą a Tottenhamem. Są to kolejno 15 i 12 drużyny ligi, więc wydawać by się mogło, że drużyny te są na wyrównanym poziomie, jednak nic podobnego. Zacznijmy od drużyny gospodarzy. Po 5 porażkach z rzędu, nie wierzę by przełamali tę złą serię w tym starciu. Osłabieni brakiem kluczowych graczy, takich jak Kozak czy Delph i przy niepewnym występie Huttona, Senderosa czy Bakera wydają się bez szans w starciu z Kogutami. Ostatnio przegrywali co prawda z mocnymi drużynami, jednak nie udało im się nawet strzelić bramki w ostatnich pięciu spotkaniach, więc i w tym spotkaniu powinni mieć problemy z pokonaniem Hugo Llorisa. Tottenham w tym sezonie nie zachwyca, jednak pokazywał już nie raz, jakim klasowym jest zespołem. Przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem Walkera i Lennona, jednak mimo to ich głębia składu pozwoli zniwelować te straty. Za gośćmi przemawia również historia ostatnich spotkań z Aston Villą, są oni bowiem wyjątkowo niewygodnym rywalem dla ekipy z Birmingham. Statystki są dla gospodarzy bezlitosne, nie wygrali bowiem z Tottenhamem ani razu od dwunastu spotkań. Ostatnie 5 spotkań z niedzielnym rywalem Koguty wygrały do 0, wygrywając 8 z ostatnich 9 spotkań we wszystkich rozgrywkach i również w ośmiu z nich strzelając co najmniej dwa gole. Mój typ to pewna, wysoka wygrana drużyny gości.
Przewidywane składy:
Aston Villa: Guzan – Cissokho, Baker, Vlaar, Hutton – Westwood, Sanchez, Cleverley – Agbonlahor, Benteke, N’Zogbia
Tottenham: Lloris – Rose, Vertonghen, Kaboul, Naughton – Mason, Capoue, Chadli, Eriksen, Lamela - Adebayor
Sędzia: Neil Swarbrick
⛔100
 
black-star 46,4K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 1
Spotkanie: Villarreal - Valencia
Godzina: 17.00
Typ: 2
Kurs: 3,68
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza: Valencia, jak do tej pory, bardzo dobrze radzi sobie w najwyższej klasie rozrywkowej w Hiszpanii, gdzie po 9 spotkaniach zajmuje aktualnie 5 miejsce w tabeli z czteropunktową strata do prowadzącego w klasyfikacji Realu Madryt. Gospodarze grają w tym sezonie w kratkę na własnym stadionie wygrywając tam zaledwie 2 z czterech rozegranych spotkań. Valencia jest w tym sezonie zespołem bardzo bramkostrzelnym (20 strzelonych goli w 9 rozegranych spotkaniach w lidze). Dodatkowo atutem tego zespołu z pewnością może być wzmocnienie, jakie będzie dla tej drużyny stanowił powracający w ostatnich dniach po kontuzji napastnik Alvaro Negredo, który został uwzględniony przy powoływaniu kadry meczowej na wyjazd z Villarealem. Poza tym goście już od kilku lat nie wygrali spotkania ligowego na El Madrigal, co powinno stanowić dodatkową motywację, aby zmienić to już w tym zbliżającym się spotkaniu, tym bardziej, że początek obecnego sezonu jest jak najbardziej zadowalający.
✅268
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:17:00
Spotkanie:Aston Villa-Tottenham
typ: Tottenham -2 (trzydrogowo)
kurs:7.50
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Chociaz niektorzy sie moga nie zgodzic to ja dalej utrzymuje sie przy zdaniu, ze Aston Villa w tym sezonie nie uchroni sie przed spadkiem. Sezon zaczeli rewelacyjnie, pozniej jednak zaczela sie obnizka formy. AV jako jedyna druzyna w Premier League przegrala 5 ostatnich meczow, a dodatkowo bija niechlubny rekord minut bez strzelonej bramki. W ostatnim meczu z QPR zagrala po prostu zenujaco. Obecnie maja przewage 2 punktow nad strefa spadkowa ale bardzo prawdopodobne ze juz w najblizszych tygodniach sie w niej znajda. Niektorzy moga powiedziec, ze te ostatnie porazki byly odniesione z absolutnym TOPem ligi i na pewno maja racje, ale ich gra byla tam zupelnie bezbarwna. Pomimo tego, iz nie jestem do konca przekonany co do talentu trenerskiego Pochetino to moim zdaniem Tottenham mowiac przyslowiowo &quot;zje ich na sniadanie&quot;. W ostatnim meczu gosci z Newcastle spotkanie zakonczylo sie ich porazka z kilku powodow. Przede wszystkim niewykorzstane sytuacje Tottenhamu i niepodyktowany karny po zagraniu pilki reka jednego z graczy Newcastle. Ostatnie 5 meczow pomiedzy tymi zespolami konczyly sie zawsze zwyciestwem Spursow do 0. Dwukrotnie byly to zwyciestwa dwoma golami, dwukrotnie 4 i raz 3. Za gospodarzami nie przemawia absolutnie zaden argument. Uwazam, ze skoro taki zespol jak QPR zdolal wbic Aston Villi 2 gole to moje propozycje na ten mecz powinny wejsc spokojnie, a kursy wystawione na ten mecz mnie poprostu smiesza. Owszem, lekcewaze gospodarzy, ale robie to z pelna swiadomoscia bo kazdy wynik inny od pewnego zwyciestwa(czyt. Co najmniej 2 golami) bedzie dla mnie i na pewno dla wielu innych sensacja.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis Reunion Challenger
Godzina: 11:00
Spotkanie: Haase-Serra
Typ: 2:0
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:

Niedzielnym przedpołudniem na Wyspie Reunion zostanie rozegrany finał tamtejszego Challengerach. O ile obecność Robina nie dziwi, bo w końcu jest rozstawiony z numerem jeden, to zameldowanie się Florenta jest sporą niespodzianką. Holender notowany jest na 91. miejscu w rankingu, ale potencjał ma na o wiele wyższe miejsce, co pokazał m.in. w tegorocznym US Open podczas meczu z Andym Murrayem. Jednak w tym samym meczu pokazał też to, co mu przeszkadza w pełnym wykorzystaniu swoich umiejętności, a mianowicie chodzi o głowę, właściwie jej brak. Haase można określić mianem &quot;Krejzola&quot;, co prawdę mówi, że w singlu gra z pełną powagą, zaś tylko w deblu pozwala sobie na żarty, ale ogólnie jest on graczem pełnym humoru, co nie zawsze mu pomaga. W finale naprzeciw siebie będzie miał Francuza, który w rankingu zajmuje dopiero 455 miejsce, chociaż jego najwyższą lokatą była 36. pozycja. Ostatnio w karierze jednak notuje regres, w pierwszej setce gościł ostatni raz 11 kwietnia 2011 roku. Obecny sezon Florenta to pasmo pierwszych rund w Challengerach lub podoboje różnych Futures&#39;ów. Nie zanotował żadnego spektakularnego wyniku, takiego na miarę tego, czego właśnie dokonał dochodząc do finału tej imprezy. Jego przeciwnik legitymuje się znacznie lepszymi osiągnięciami i nie chodzi tu o rangę turniejów, a fazy imprez, w których brał udział. Robin doszedł m.in. do półfinału w Gstaad, gdzie uległ Juanowi Monaco.
Obaj tenisiści próbowali swoich sił w kilku turniejach halowych. Ani jednemu, ani drugiemu nie szło najlepiej, jednak to wyżej notowany Holender potrafił ograć Thiema w Wiedniu(w jego domu), bądź Struffa w reńskim Challengerze. Do tego notuje on zwyżkę formy na Wyspie Reunion. Ograł Pavicia i Warda, którzy po przez swój serwis wiele zyskują na twardej nawierzchni. Mimo że Robin preferuje wolniejsze nawierzchnie dał im radę, a to już musi oznaczać, że na tych kortach czuje się bardzo dobrze. Serra mimo, że nie był rozstawiony, to miał &quot;łatwiejszą&quot; przeprawę. Trafiał na zawodników, którzy są typowymi ziemniakami i jedynie Berankis, którego ograł w 3. setach w półfinale, nie łapał się w te ramy. Przed występem tutaj Francuz ulegał praktycznie każdemu, przegrywając w kwalifikacjach różnych turniejów. Nawet &quot;zagorzali&quot; clayowcy potrafili gładko go pokonać.
Co ciekawe obaj zawodnicy stanęli już naprzeciw siebie w sobotę, w półfinale gry deblowej. Robin w parze z Ante Paviciem nie dali szans Florentowi, który za partnera miał Barrere&#39;a. Holender z Chorwatem wygrali 2:0(6-1,6-4). Może to mieć wpływ na niedzielny pojedynek, chodzi mi tu bardziej o samą postawę. Jak wiadomo umiejętności deblowe przydają się też w singlu. Robin jest dobrym deblistą, dlatego też gra przy siatce, jak i cierpliwe przebijanie z linii nie są mu obce. Gra serve&amp;volley też nie jest dla niego zagadką. Oprócz tego dysponuje on niezłym serwisem, mimo iż pisałem, że preferuje On grę na mączce.
W Haase widzę zdecydowanego faworyta, w tegorocznych osiągnięciach, rankingu, jak i umiejętnościach dzieli go i jego rywala spora odległość. Kursy już spadają, a linie na handi rosną.
⛔100
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: FrancjaLigue 1
Godzina: 21.00
Mecz: Ol. Marsylia - Lens
Typ: handicap 1:0 / Ol. Marsylia
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza:
Na dziś wybieram ten o to meczyk. Aktualny lider tabeli Ligue 1 podejmuje na własnym stadionie drużynę Lens, która zajmuje obecnie 16 pozycję z 11 pkt po 11 meczach (3-2-6, bramki 10 – 13). Marsylia natomiast jak wyżej wspomniałem lideruje w tabeli z 25 pkt po 11 meczach (8-1-2, bramki 25-9). U siebie ekipa z Marsylii jest niepokonana od 4 kolejek, ostatnio przegrali na początku sezonu z Montpellier, później same zwycięstwa m.in. z St. Etienne, Tuluzą, Niceą i Rennes, więc bilans domowych spotkań jak najbardziej na plus. Lens natomiast na wyjazdach spisuję się w miarę dobrze notując 2 wygrane (z Lyon i Tuluzą), 2 porażki (z Rennes i Evian TG) oraz remis (z Bastią). Po wygranej PSG nad Lorient, Paryżanie mają tylko punkt straty do Marsylii, więc zawodnicy M. Bielsy będą chcieli utrzymać dystans 4 punktów przewagi nad rywalem do tytułu mistrzowskiego, a żeby to zrobić muszą te spotkanie wygrać.

H2H między drużynami po stronie Marsylii. Na 10 ostatnich meczy wygrali oni 5 razy, zremisowali 2 razy i 3 razy schodzili z boiska pokonani. Ostatnia porażka miała miejsce w 2010 w rozgrywkach pucharowych. No ale nie sądzę, żeby Ol. Marsylia te spotkanie przegrała, grają o mistrza więc takie spotkania powinni gładko wygrywać. Potencjał ofensywny mają bardzo dobry, w końcu strzelili do tej pory 25 bramek i myślę, że dziś poprawią ten dorobek a mecz zakończy się wygraną minimum 2 bramkami.
Powodzenia i pozdrawiam :cool:
⛔100
 
A 2

adamosky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 13.00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 2.24
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Według mnie zdecydowanym faworytem jest gospodarz tego meczu, Górnik Zabrze. Argumentów przemawiających za Górnikiem jest wiele. Pierwszy z nich, to uszczuplona kadra Pogoni. Nadal kontuzjowani są Robak i Frączczak, urazu w meczu PP z Legią nabawił się Małecki. Do Zabrza pojedzie 17 Portowców + Małecki, który nie wiadomo, czy zagra. Na ławce jest za to bezużyteczny Kozłowski dla którego sukcesem jest samo wejście na boisko. Obrona Portowców jest w słabej formie. Ostatnie 5 meczów na wyjeździe Pogoni to bilans 1-1-3 i w bramkach 5 strzelonych, 11 straconych. Warto też dodać, że w czwartek Pogoń grała 120 minutowy mecz PP w Warszawie (nomen omen również przegrywając go). Kurs na Górnik jest dla mnie bardzo atrakcyjny. Wymieniłem wady Pogoni, czas na zalety. Otóż w coraz lepszej formie jest japończyk Murayama i napastnik Zwoliński, ale gdy cała drużyna będzie zmęczona a obrona będzie popełniać dziecinne błędy to na nic zda się ich dobra forma. Trochę o Górniku ? Na pewno dawno u siebie nie wygrali, ale będą chcieli zmazać plamę z ostatnich meczów PP i Wisłą. Poza tym będą w lepszej formie fizycznej niż Pogoń. W Górniku w zasadzie brak kontuzji czy osłabień. Kurs na Górnik 2.24 traktuję jako bardzo dobry.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis
Kurs: 2,45
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza:

Klub z Charlotte wrócił, pod szefostwem pojawiającego się ostatnio na twitterze Michaela Jordana, do nazwy &quot;Szerszenie&quot;, która kojarzy mi się z Alonzo Mourningiem, Larry Johnsonem i innymi gwiazdami lat 90. Teraz trzon zespołu tworzy produktywny na obu końcach parkietu Big Al Jefferson oraz rozgrywający Kemba Walker, który w pierwszym spotkaniu grał piach, aby w ostatnich sekundach doprowadzić do dogrywki, a potem ją wygrać. Do tych dwóch panów dołączył ekstra ex-zawodnik Indiany Pacers - Lance &quot;dmuchacz&quot; Stephenson. To jest big 3 drużyny &quot;Szerszeni&quot;. W zeszłym sezonie wjechali do Play-offs na siódmym miejscu, a w tym roku ambicje sięgają trochę wyżej. Natomiast Memphis dokooptowali do stałego składu mojego ulubieńca Vince&#39;anity, który póki co kiepściutko się tam pokazuje, ale kto wie, być może dzisiaj wracając do domu (studiował na uczelni w North Carolina, na której nomen-omen, również zaczynał MJ) to się zmieni. Misie Grizzly to przede wszystkim TWARDA obrona i świetni podkoszowi - jeden z najlepszych obrońców ligi Marc Gasol (którego będą chcieli porwać Knicks) oraz Z-Bo, czyli gość o fenomenalnych statystykach - zawsze notuje potężne double-double, choć ledwo się odbija od parkietu. Drużyna ze stanu Elvisa zaczęła od dwóch zwycięstw nad osłabioną Indianą oraz równie słabą Minnesotą, ale nie przeceniałbym również Hornets jako dzisiejszych rywali. Ci bowiem męczyli się okrutnie z Milwaukee Bucks, którzy będą w dolnej czwórce na koniec sezonu. Ba, przegrywali nawet 24-ema punktami w pewnym momencie i tylko zryw i szczęście na koniec spowodowało, iż ograli słabiutkich &quot;Kozłów&quot;. Martwi mnie tylko trochę wstrząśnienie mózgu Courtneya Lee (prawdopodobnie z tego powodu kurs na Memphis rośnie), który wczoraj dostał z kolana od Hibberta, ale poza tym obie drużyny w pełnych można powiedzieć składach. Wiem, że goście grają back-to-back, ale jak wczoraj pisałem o Cleveland, tak i dziś powtarzam - to jest NBA i na początku sezonu nikt nie może być zmęczony i jeśli goście chcą w tym sezonie być wyżej rozstawieni w cholernie mocnej Konferencji Zachodniej, to muszą takich rywali ogrywać i mam nadzieję, że się tak właśnie stanie. Powodzenia!
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Oferta specjalna
Godzina: 15.30
Spotkanie: Maraton Nowy York
Typ: Karolina Woźniacka w Maratonie w Nowym Jorku czas over 3:45.00
Kurs: 3.0
Bukmacher:Betsson

Analiza:
Oferta ciekawostkowa z pogranicza tenisa i biegów. O tym jutro będzie głośno, można się pobawić.
2 listopada w Nowym Jorku odbędzie się jeden z najbardziej prestiżowych, ulicznych biegów świata - New York City Marathon. W tegorocznej edycji, obok wielkich mistrzów i ok. 50 tys. amatorów biegania, wystartuje jedna z największych gwiazd tenisa - Caroline Woźniacki.
W sieci od dawna można znaleźć różne konkursy – pytanie jest jedno. Jaki czas osiągnie ambitna Caro:grin:? Przebiegnięcie maratonu to dla niej spełnienie marzeń. Pomagają jej w tym trenerzy Adidasa, którzy będą z nią też na trasie.
Przygotowania trwają od miesięcy, pomaga w nich najnowsza aparatura.
Sama Karolina twierdzi, że jest przygotowana na czas ok. 3.20 co wydaje się rzeczą raczej niemożliwą. Piotr Woźniacki w ostatnim wywiadzie powiedział, że powinna pobiec szybciej niż 4 godziny, ale 3.20 to jednak trochę dla Karoliny za szybko.
Zobaczymy, wg mnie najbardziej realnym czasem dla Karoliny jest czas powyżej 3.45. Cóż. To będzie jej pierwszy tak długi dystans, różne rzeczy mogą się po drodze wydarzyć. Z zawodowym sportem ma do czynienia od dawna, świetnie się porusza, jest wytrzymała, ale zbyt wielkich predyspozycji fizycznych do biegania tak długich dystansów to Karolina nie ma. Bieg zapewne ukończy, bo jest ambitna i przygotowana, ale o wyśrubowanym czasie raczej mowy być nie może. Dla porównywania życiówka w maratonie Tomasza Lisa to 3.12, a Pamela Anderson przebiegła nowojorski maraton w czasie 5:41. Karolina będzie gdzieś pomiędzy ????
Typ raczej do grania za drobne, dla zabawy i oderwania od codziennego typowania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Spotkanie Bilbao-Sevilla
Typ: Bilbao wygra 1 golem
Kurs 4.25
Buk Unibet
GoDz: 12:00
Analiza:
Witam, na niedziele wybrałem spotkanie z Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Athletic Bilbao będzie przed własna publicznością podejmował ekipę Sevilli. Będzie to na pewno jedno z ciekawszych spotkań tej 10 kolejki Hiszpańskiej Primera Divison. Pomimo tego że gospodarze oraz gościę są w tym momencie w różnych rejonach tabeli ja dałbym tutaj większe szanse na zapunktowanie ekipie gospodarzy , którzy po beznadziejnym poczatku obecnego sezonu w poprzedniej kolejce w końcu wygrali swoje spotkanie wyjazdowe, Sevilla natomiast zaczęła z wysokiego C, teraz gra dobrze, poprawnie,ale ostatnie spotkanie już powoli pokazało że zbliża się mały kryzys i myślę że wpadka może nastąpić właśnie w spotkaniu wyjazdowym do Bilbao , gdzie Sevilla w ostatnich 4 sezonach przegrala wszystkie 4 potyczki z zespołem Athletiku. Myślę że gospodarze nie mogą tak długo pozostawać w dolnych rejonach tabeli z takim składem i potencjałem jakim dysponują , uważam że w tym spotkaniu powinni zapunktować, postawiłabym na ich wygraną może nie wysoką,ale na zwycięstwo jednym golem jest ich jak najbardziej stać. Ja dla pewności podparłbym się w tym spotkaniu remisem, na co bukmacher bet 365 dał nawet niezły kurs.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Spotkanie: Djokovic N. - Raonic M.
Godzina: 15:00
Typ: powyżej 21,5
Kurs: 1,63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie bez problemów, ale Raonic wygrał dzisiaj z Berdychem. Liczba asów Raonica nie była zbyt oszałamiająca (12), ale warto zauważyć, że wygrał 90% piłek po pierwszym serwisie. Obronił 3/4 break pointy, co świadczy o tym, jak dobrze podaje. Drugi set był średni w jego wykonaniu. Popełnił kilka niepotrzebnych błędów i przegrał 6:3. Ogólnie - jak już pisałem wczoraj - gra w tym turnieju bardzo dobrze (pokonał także Federera). Niby tak chwalę tego Kanadyjczyka, ale po drugiej stronie siatki mamy rakietę numer jeden światowego tenisa. Djokovic łatwo poradził sobie z walecznym Nishikorim, który - jak sądzę - był zmęczony po batalii z Ferrerem. Poza tym wygrał z Murray&#39;em, który jest w dobrej formie. Według mnie Serb ma najlepszy return z całej stawki, więc może się wydawać, że poradzi sobie z potężnym serwisem Raonica. I tak właśnie będzie. Wygra, ale po bardzo zaciętym meczu. Cytując klasyka, Raonic &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; i na pewno urwie sporo gemów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- T-mobile Ekstraklasa
Godzina: 13:00
Spotkanie: Górnik Zabrze: Pogoń Szczecin
Typ: Górnik (-1)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W jutrzejszym spotkanie rozgrywanym o nietypowej dla naszej ekstraklasy porze zmierzą się dwa zespoły o potencjale na czołową ósemkę naszej ligi. Górnik ostatnio zawodzi, ale każdy z przegranych meczów można jakoś wytłumaczyć. Wisła, wiadomo, może ograć w lidze każdego jeśli ma dzień, a w meczu z Górnikami miała. Z Bełchatowem sędzia nie uznał prawidłowego gola na 1:0 dla zabrzan, a przegrana z Podbeskidziem to bardziej zasługa rezerw niż pierwszego składu. Jednak nie wolno lekceważyć tych spotkań. Słabsza gra zabrzan objawia się przede wszystkim w dużo słabszej grze obronnej, która do momentu meczu z Wisłą była nienaganna. Wydaje mi się, że Augustyn powinien już być w optymalnej dyspozycji, co znacznie zwiększy skuteczność zabrzańskiej defensywy. Natomiast Pogoń będzie zmęczona. 120 minut z Legią na pewno pozostanie w nogach zespołu, który przy okazji pokona sporą odległość. Gdy dodamy do tego kontuzje, wyjdzie nam obraz zespołu, który będzie jutro w trudnej sytuacji. Zresztą gra wyjazdowa Portowców pozostawia w tym sezonie sporo do życzenia, o czym świadczy ostatnia porażka z Jagiellonią aż 0:5. Ich ogólny bilans wyjazdowy to 2-2-3, czyli niezły, ale jedno ze zwycięstw to pierwsza kolejka i wyszarpane w ostatnich sekundach zwycięstwo w Bielsku. Nie wiadomo też, jak na zespół wpłynie Jan Kocian. Teoretycznie mówił on o potrzebie poprawy gry defensywnej, ale do tej pory nie miał on za bardzo kiedy potrenować z zespołem. Podsumowując, jak dla mnie Górnik ten mecz wygra, handicap jest całkiem ryzykowny, ale myślę, że obrona Pogoni straci co najmniej 2 bramki, a skłaniałbym się nawet ku 3 lub więcej, a Górnicy raczej nie stracą bramki.
⛔100
 
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese - Genoa
Typ: Udinese
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Witam wszystkich i zapraszam do Włoch na mecz Udinese z Genoa. W jutrzejszym meczu zwycięzca powinien być tylko jeden, Udinese u siebie jest bardzo groźnym zespołem co potwierdza ostatnie 5 meczy (4 W 1 D 0 L) bilans brankowy 10:3 i zwycięstwo nad takim zespołem jak Napoli które dziś pokonało Rome. Udinese po porażce z fiołkami będzie chciało wygrać z Genoa (która pokonała u siebie Juve) by zadowolić kibiców jak i ich prezydenta. Genoa na wyjazdach daje rade i nie jest łatwym przeciwnikiem ale Di Natalle i spółka dopingowani przez własnych kibiców powinni dać rade i zatrzymać 3 pkt dla siebie. Osobiście zagram tu Udine -1 ale dla was polecam zwyczajnie 1. Trzymam kciuki i powodzenia !
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław – Lech Poznań
Typ: over 2.5
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Godz. 15:30
Analiza:
Hitem 14-tej kolejki T-Mobile Ekstraklasy będzie starcie we Wrocławiu w którym miejscowa ekipa Śląska będzie podejmowała Poznańskiego Lecha. Obie ekipy od pięciu kolejek są niepokonane na krajowym podwórku i tą serię będą chciały podtrzymać ale nie zapowiada nam to raczej szachów patrząc na ostatnią dyspozycje strzelecką która jest świetna.
Gospodarze są obok Jagielloni największym zaskoczeniem tego sezony, zespół trenera Pawłowskiego który raczej przed sezonem się osłabił niż wzmocnił gra kapitalną piłkę. Wystarczył okres przygotowawczy by trener stworzył poukładany zespół prezentujący dużą jakoś w ofensywie. Szczególnie u siebie Śląsk jest niezwykle groźny gdzie nie przegrał spotkania a stracił tylko punkty w starciu z Cracovią. Szczególnie imponują w defensywie tracą tylko dwie bramki ale tak naprawdę jak popatrzymy na rywali to ten mecz będzie dla tej formacji prawdziwym sprawdzianem. Widać dobitnie że forma zespołu jest bardzo wysoka i czują się pewnie bo na początku wydawało się że tylko u siebie będzie im tak dobrze szło ale ma to tez przełożenie na wyjazdy co prawda przegrali w Warszawie 4:3 ale zagrali świetne zawody a swoją kapitalną formę strzelecką potwierdzili w ostatnim meczu pokonując Lechię aż 1:4.
Lech włączył się do walki o mistrza po objęciu sterów przez Skorże, który obudził drzemiący w tym zespole potencjał ofensywny, w ostatnich pięciu spotkaniach ligowych Lech strzelił aż 16 bramek a trzeba też powiedzieć że trener nie miał do dyspozycji swoich największy armat. Tak więc dużo do poprawy jak na razie w ataku nie ma, za ogrom pracy czego go w defensywie bo dalej goście zawodzą na tyłach oddając za dużo pola rywalom nawet prowadząc dwoma bramkami potrafią w ciągu kilku minut stracić tą przewagę. Podsumowując jeśli obie ekipy zagrają na takim poziomie jak ostatnio a wszystkie mecze widziałem to o bramki raczej nie ma co się martwić.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Traralgon 2 challenger 2014 (Australia)
Godzina: 00:05
Spotkanie: Smith John Patrick-Klahn Bradley
Typ: 2
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...niestety ale resztki tenisa już nam zostają. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Klahn 2:1, dwa razy spotykali się w tym roku na hardzie gdzie raz wygrał Klahn 6:3, 7:6,a drugim razem Smith 6:2, 2:6, 6:3. Ostatni raz grali ze sobą 9 września także dość niedawno. W tym roku wystąpiła dziwna zależność ponieważ jeden jak i drugi nie potrafi wygrać w swoim kraju z przeciwnikiem. Tutaj gospodarzem jest Patrick i uważam,że również nie zdoła zadowolić własnej publiki. Bradley sklasyfikowany jest obecnie na 124 pozycji ATP,a w poprzednim sezonie był aż 64 i wiemy na pewno,że nie będzie miał tak dobrego sezonu jak 2013. Jego bilans w tym roku to zaledwie 21/16 przy 56/27 z tamtego roku. Amerykanin może i nie grał wiele w tym sezonie ale zanotował parę dobrych wyników. Na początku roku wygrał dwa challengery na nawierzchni twardej. Po tych triumfach Klahn zawiesił sobie wyżej poprzeczkę ponieważ startował już w turniejach ATP. Na tym szczeblu wiele już nie ugrał ponieważ na 9 turniejów udało mu się raz tylko przejść przez pierwszą rundę. Plusem zawsze w takiej sytuacji jest to,że nabiera doświadczenia z najlepszymi zawodnikami. Także okres od 18 lutego aż do dzisiaj można uznać u niego za martwy ponieważ w między czasie ugrał jeden ćwierćfinał challengera który oddał walkowerem przez kontuzję. Właśnie tutaj w Australii ponownie coś u niego drgnęło. W tym turnieju pokonał po drodze bardzo utalentowanego Edmunda Kyle 7:6, 6:1 oraz dwóch mniej znanych tenisistów. Bradley w tamtym roku doszedł tutaj do finału także ma trochę punktów do obrony i naturalnie można stwierdzić,że grać tutaj lubi i potrafi. Patrick natomiast pokonał tutaj Ebdena 6:4, 6:4 który rok ma totalnie katastrofalny 7/27, Jonesa oraz groźnego juniora Saville 4:6, 6:2, 6:3. Australijczyk również nie ma szaleńczego sezonu ponieważ jedynym dobrym osiągnięciem było dotarcie do finału Taipei challenger w maju na hali oraz półfinał Winnetka challenger w lipcu. Jeden jak i drugi tenisista grając w tenisa używają lewej ręki jako dominującej. Jeśli chodzi o serwis napiszę tak...Smith ma 188 cm wzrostu oraz 84 kg wagi i z tego co pamiętam to z końcowej linii potrafi zagrać piękne winnersy forhendowe ale serwisem nie robi sobie jakiejś wielkiej przewagi. Pamiętam jak oglądałem jego mecz z kimś tam gdzie przegrał ponieważ rywal grał mu większość piłek na bekhendową stronę i to go pogrążyło także mam w pamięci,że bekhend ma słaby. Klahn natomiast ma 183 cm wzrostu i 75 kg wagi ale na moje oko ma znacznie więcej siły od swojego następnego przeciwnika. Przy serwisie mimo,że bije z mniejszego pułapu to serwis według mnie ma znacznie groźniejszy. Jak na takiego średniego grajka to Klahn dobrze radzi sobie w obronie, slajsy z bekhendu w jego wykonaniu są na dobrym poziomie. Analiza może mało składna,ale uważam iż Amerykanin wygra ten mecz.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Godzina: 15:05
Spotkanie: Novak Djokovic - Milos Raonic
Typ: Milos Raonic
Kurs: 5,29
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Milos Raonic jest teraz w bardzo dobrej formie, a gdy ten zawodnik jest w formie, to bardzo trudno jest z nim wygrać. Milos Raonic w tym turnieju idzie jak burza i sprawił już tutaj wielką niespodziankę ogrywając Rogera Federera w dwóch setach 7:6, 7:5. W dobrym stylu Raonic pokonał też Tomasa Berdycha po trzysetowym pojedynku, a mecz stał na dobrym poziomie. Największym atutem młodego Kanadyjczyka jest atomowy serwis. Oprócz tego ma on też inne atuty, nieźle porusza się po korcie biorąc pod uwagę jego warunki fizyczne. Jeśli Raonicowi wchodzi pierwsze podanie, to przełamanie go graniczy niemal z cudem, nawet dla takiego zawodnika jak Djokovic. Novak Djokovic nie przepada za graniem z tego typu zawodnikami, którzy dysponują tak potężnym podaniem. Ostatni mecz pomiedzy Djokovicem a Raonicem był bardzo zacięty i zadecydowały w nim detale. Wynik tego meczu to 6:7, 7:6, 6:3 dla Djokovica, więc Milos był bliski zwycięstwa. Teraz Raonic jest w tak dobrej formie, że ma całkiem niezłe szanse na sprawienie niespodzianki, a przynajmniej po tak dobrym kursie warto w niego troszkę zainwestować.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: X2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Manchester United nie przegra tego meczu. Nie widzę w tym meczu po prostu innej opcji. Czerwone Diabły muszą się po prostu przełamać w meczach wyjazdowych, i nie tylko. Ich forma jest daleka od ideału. Chociaż trzeba przyznać, że w meczu z Chelsea nie wyglądało to źle. Podopieczni Louisa van Gaala mieli więcej sytuacji podbramkowych niż The Blues. Jednak gra obronna jest naprawdę tragiczna. W wielu sytuacjach dupę ratował De Gea. Jestem przekonany, że zawodnicy będą jutro bardzo zmotywowani i nie popełnią głupich błędów w defensywie. W meczu z Chelsea był okres, że po dwóch głupich błędach obrońców z rzędu, Chelsea miała dwie groźne sytuacje. Warty uwagi jest fakt, że w dwóch ostatnich meczach (WBA i Chelsea) nie błyszczał tak jak w poprzednich meczach. Jutro będzie doskonała okazja, aby się odblokować i zaliczyć dobry występ. To właśnie kunszt i pojedyncze akcje Argentyńczyka mogą zaważyć o losach meczu. Do tego po zawieszeniu powraca Wayne Rooney. Na 99% Anglik wyjdzie w podstawowym składzie. W dobrej formie jest ostatnio van Persie. Z meczu na mecz jego gra wygląda lepiej. W świetnej forimie jest też ostatnio Fellaini. Naprawdę można wymieniać i wymieniać. Ale wymieniam tu tylko pojedynczych zawodników, a gra przecież cały zespół. Większym, że tak napiszę, monolitem jest jednak Manchester City. Grają ciekawszą piłkę, ich gra jest naprawdę zabójcza. Porażka z West Hamem spowoduje, że jutro będą unosić się nad ziemią. Będą chcieli pokazać, że tamta przegrana to tylko wypadek przy pracy. W obu drużynach brakuje ważnych ogniw. W City nie zagra David Silva, który tydzień temu strzelił piękną bramkę. Natomiast w United nie obejrzymy Radamela Falcao, który może formą ostatnio nie błyszczał, ale to przecież ciągle znakomity zawodnik i jest stworzony do meczów tak wielkiej rangi jak 168. derby Manchesteru.
Uważam, że limit błędów w Manchesterze United się wyczerpał. Jeśli Czerwone Diabły chcą mysleć o mistrzostwie lub chociażby pierwszej czwrórce, tego meczu nie mogą przegrać. Mecz będzie też piątą już okazją do zwycięstwa w tym sezonie na wyjeździe. Na cztery mecze 20-krotni mistrzowie Anglii mają zaledwie 3 punkty.
Zauważyłem, że w tym sezonie Czerwone Diabły grają dobrze z lepszymi drużynami. Bo tak trzeba nazwać obecny West Ham, Chelsea czy mimo wszystko Everton. Przecież gdyby nie przegrali w głupi sposób ze Swansea i Leicesterem oraz zremisowali z Burnley i WBA, kursy na to spotkanie byłyby wyrównane, a Manchester United mógłby nawet występować w roli faworyta. Jednak nie ma co narzekać. Kurs na mój typ jest w porządku i wydaje się bardzo pewny.
Do do pewności... jednego możemy być pewni - czeka nas NIESAMOWITY I EKSCYTUJĄCY MECZ.
Pozdrawiam.
⛔100
 
makaveli23 133,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Atlanta-Indiana
Typ: Atlanta wygra roznica 21 punktow lub wiecej
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Troche zdziwil mnie tak duzy handicap na Atlante -10.5, ale jak zobaczylem liste kontuzji Indiany Hill, West, George to nie ma sie co dziwic. Dodatkowo pacers b2b, po wczorajczym meczu gdzie prowadzili 8 do przerwy ale w drugiej polowie a konkretnie w 3 kwarcie wszystkie wysilki poszly na marne i przegrali ją dwudziestoma a caly mecz ośmioma. Grali u siebie wiec teraz beda musieli sobie podrozowac do Atlanty. Dla Atlanty jest to bardzo wazny mecz bo dwa nadchadzace maja na wyjeździe na zachodzie pierwszy przeciw San Antonio, wiec nie moga sobie pozwolic na 0-4 na poczatku sezonu. W poprzednim sezonie wygrali jedno spotkanie 20 punktami z Indiana teraz w pelnym skladzie stawiam na podobnego rodzaju blowout.
⛔100
 
lel0 30

lel0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Moenchengladbach - Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Forma gospodarzy tego spotkania bez wątpienia jest wielką niespodzianką, futbol jaki prezentują od kilku spotkań jest co najmniej na klasę półfinałów LM ! myślę, że to co prezentują swoją postawą pozwoli im na walkę o tytuł mistrza NIEMIEC ! grunt to utrzymać dobrą formę ! i grać taki futbol jaki nam pokazali np. w meczu z Bayernem !
Stawiam tutaj na zwycięstwo gospodarzy, choć zdaję sobie sprawę, że mają dosyć napięty grafik .. Liga Europy ( ostatni mecz wygrali wysoko 5:0, więc raczej troszkę odpuszczą w rewanżu )/ Puchar ( niskie zwycięstwo, ale w niemieckim Pucharze już tak jest, zresztą nie tylko w niemieckim ???? ) / Bundesliga ( remis z Bayernem, i wspaniała jak dla mnie gra biało-czarnych ???? ), piłkarze na pewno są zmęczeni, jednak myślę, że ich głównym celem w tym sezonie będzie wywalczenie awansu do LM i kto wie może i nawet mistrza niemiec !
Co do gości, nie można zaprzeczyć, że ich wysoka bo 4 pozycja w tabeli zadziwia, jednak jak się przyjrzeć z bliska oczka które zdobyli do tej pory, nie były wywalczon e w zadziwiającym stylu, ich gra raczej nie zadziwiała, ani nie ekscytowała widzów ... dlatego ich postawa na boisku również utwierdza mnie w przekonaniu, że zwycięsko z tego spotkania wyjdzie ekipa gospodarzy !
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 00:05
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Washington Capitals
Typ: over 5,5 gola
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Tampa Bay Lightning a Washington Capitals. W tym meczu nie będę typować zwycięzcy lecz pokuszę się świetny kurs 2,05 i zagram na over 5,5 bramek w meczu . Typ bardzo dobry biorąc pod uwagę bramkostrzelność oby dwóch drużyn i H2H w którym widać ze na 5 ostatnich pojedynków tych drużyn w aż 4 meczach padał taki over . Oby dwie drużyny posiadają świetną formacje ofensywną wiec o gole w tym pojedynku się nie boje i gram ten fajny kurs ????
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom