>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.11.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Borussia Dortmund - Sporting Lizbona
Typ: x
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj o braku powodzenia mojego typu zadecydował geniusz Oezila i bramka w 88 minucie. Szkoda, była szansa fajnie rozpocząć miesiąc a tak to trzeba walczyć dalej.
Dzisiaj znowu idę w kierunku remisu, tylko tym razem upatrzyłem sobie mecz Borussia - Sporting.
Borussia mocno zaczęła sezon, akurat w tym czasie napatoczyła się Legia i dostała oklep. Jednak w ostatnich meczach widać lekki regres i te wyniki nie są już takie najlepsze. 3 bramki wbiło im Ingolstadt, Schalke z Signal Iduna Park wywiozło 1 punkt.
W poprzedniej kolejce nie dużo brakowało, żeby Sporting ugrał coś w Dortmundzie, zabrakło trochę szczęścia Dostowi. Sporting pokazał w meczu z Realem, że można zagrać fajnie z faworytem, znowu brak szczęścia i przegrana 2:1, gdzie w końcówce o wyniku przesądził CR7 dwoma golami.
Przestrzegam przed graniem niewiadomo jakich handi w strone Borussi, będzie to mecz na styku i mam nadzieję, że tym razem Sporting nie opuści szczęście i wywiozą jakieś punkty z Dortmundu.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham vs Bayer
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Oprocz szlagierowego starcia Legii z Realem czekaja nas rowniez inne ciekawe pojedynki.
O oczy wpadly mi od razu ekipy Monaco i Tottenhamu,jako moim zdaniem dobre bety.
Jako,ze na ekipe z Ksiestwa jest mniejszy kurs,na pewniaka dnia wybralem Tottenham.
Koguty ostatnio nie wygrywaja,jednak w ostatnich 5 meczach tylko jeden raz grali przed wlasna publicznoscia a jak ciezki jest teren na Wembley przekonal sie ostatnio chociazby Manchester City,ktory przegral 0:2.
WBA,Leverkusen,Bournemouth i Liverpool - to cztery wyjazdy pod rzad,w ktorych Tottenham zanotowal 3 remisy i porazke na Anfield z The Reds 1:2.
W ostatnim meczu w koncu zagrali u siebie,rywal jednak do slabych nie nalezal poniewaz do Londynu zawitaly Lisy.
Do przerwy po golu Janssena,ktorego bardzo brakuje teraz w AZ bylo 1:0.Na poczatku drugiej polowy wyrownal Musa i wiecej juz nic nie wpadlo.
Pomimo ostatnich slabych wynikow Tottenham zajmuje w lidze 5 miejsce z 20 punktami na koncie.

Ekipa z Leverkusen z kolei nie prezentuje sie jakos sppecjalnie dobrze,powiedzialbym,ze raczej srednio na jeza.
Ostatnie mecze to porazka wyjazdowa z Werderem 1:2,remis bezbramkowy u siebie z Tottenhamem,kleska z Hoffenheim,ktory gladko wygral na Bay Arenie 3:0 grajajc od 6 minuty w przewadze (OSTATNIO BEVEREN POKAZAL OGORKOM Z BRUKSELI,ZE GRAJAC OD 1 MINUTY W 10 MOZNA MECZ WYGRAC),nastepnie wtopa w pucharze i porazka po karnych z zespolem Lotte i ostatnio w koncu wygrana 2:1 z Wolfsburgiem,ktory jak na razie gra jeszcze wiekszy piach.

Ogolnie rzecz biorac wspolczuje Tottenhamowi terminarzu,nastepne mecze to derbowe pojedynki z Arsenalem i WHU,wyjazdowy mecz z Monaco i ponownie derby tym razem z Chelsea.
Grupa E jak na razie wyrownana,przewodzi Monaco z 5 punktami,tuz za nimi Tottenham z 4 punktami a pozniej Bayer z 3 i CSKA z dwoma punktami.

Wedlug mnie faworytem jest Tottenham,ktory powinien wykorzystac atut wlasnego boiska.
W pierwszym meczu patrzac po statystykach to Bayer byl zespolem lepszym,ale nie udalo sie nikomu strzelic bramki.
Gospodarze oslabieni brakiem Kane&#39;a i Alderweireld&#39;a,u gosci zabraknie Bendera.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Euroliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Fenerbahce - Unics
Typ: +10,5ptk Unics win
Kurs: 1,97
Bukmacher: UNIBET
Witam,
Wczoraj ten PAOK trochę na własne życzenie się męczył, ale cel został osiągnięty.
Dziś biorę na tapetę mecz między drużynami o których chyba pisałem najwięcej do tej pory.
Typ w tym w tym meczu jest dla mnie prosty, Unics który poległ we wszystkich 4meczach Euroligowych w tym sezonie, dziś będzie chciał w końcu powalczyć o wygraną. W weekend pewna wygrana w VTB z Mińskiem. Liczę że w końcu wszystko wróci na swoje miejsce i Rosjanie zaczną grać miarę swoich możliwości.
Fenerbahce zaś dalej bez porażki, ale tak jak mówiłem spektakularnych zwycięstw nie ma, a każda seria się kiedyś kończy. Turcy zdecydowanym faworytem według bukmacherów, ja jednak wierzę w dalszy progres Unicsu, i nawet jeśli dziś odniosą porażkę to nie taką wysoką.
10,5+ to fajne handi przy przyzwoitym kursie, polecam.
Powodzenia;)
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Europy: Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Niemcy - Portugalia
Typ: Powyżej 57,5
Kurs: 1,97
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym oferta dziś jest bardzo bogata co pozwala na wybranie jednego konkretnego spotkania, takim według mnie jest mecz szczypiornistów w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy pomiędzy jedną z najsilniejszych reprezentacji Niemcami, a dobrze w ostatnim czasie dysponowaną reprezentacją Portugalii. Mój typ na ten mecz to powyżej 57,5 gola w całym spotkaniu, zdecydowałem się na taki ruch gdyż obydwie reprezentacje grają ofensywnie co skutkuje rzucaniem dużej ilości goli. Ostatnie mecze też wskazują na to, że gospodarze nie zwolnią tempa. Brązowi medaliści z Igrzysk Olimpijskich w Rio są zdecydowanym faworytem tego pojedynku, dlatego oni będą dyktować i narzucać swoje warunki. Potencjał obydwu reprezentacji jest znacznie różny, chodź Portugalczycy nie raz pokazali charakter i walkę z wyżej rozstawionymi zespołami: pokonali Islandię 21:20 , ograli też Katarczyków którzy do słabeuszów nie należą 27:22, wysokie zwycięstwo z Słowacją 33:23 również Holandią 36:24. Jest to reprezentacja która lubi i preferuję ofensywną grę. Uważam, że jeśli Niemcy zrobią sobie kilubramkową przewagę to w szeregi reprezentacji z półwyspu Iberyjskiego wkradnie się panika, co za tym idzie nerwowa gra i rzucanie z nieprzygotowanych pozycji, więc mecz sam się będzie nakręcał.Gospodarze średnio na mecz rzucają około 25 bramek mocnym zespołą natomiast reprezentacją pokroju Portugalii lekko ponad 35, przyjrzałem się też statystyką Portugalczyków którzy w tym aspekcie rzucają zazwyczaj 25 bramek na mecz.
✅97
 
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Kopenhaga - Leicester
Typ:vardy strzeli
Kurs: 3.25
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Da sie zauwazyc ze vardy ostatnio nie strzela najwiecej, wielu juz go skreslilo, jednak ja uwazam ze jest on ciagle w wysokiej formie moze nie strzela ale caly czas zalicza asysty ,pora a by tym razem on cos ustrzelil a przeciwnik wydaje sie byc nie wymagajacy az tak, dla tak rasowego napastnika jakim jest vardy, obie druzyny nie maja najlepszej obrony jednak lester jest w lepszej sytuacji grajac na wyjezdzie z kontry, to moze pomoc napastnikowi lester zdobyc gola a i kurs jest wart ryzyka pozdrawiam ...
⛔100
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco- CSKA Moskwa
Typ: 1
Kurs: 1.56
Bukmacher: Bah
Analiza:
Dziś wyznaczam na Typ dnia mecz pomiędzy Monaco a CSKA. Monaco jest ostatnio na fali i pokazuje dobrą formę w meczach ligowych jak i na arenie Europejskiej. Jeśli chce awansować z grupy musi dziś wygrać by się przybliżyć do Tego celu. CSKA gra wręcz przeciwnie fatalna forma a dziś wystąpi bez dwóch czołowych graczy Dzagoewa i Eremenki ( strzelców bramek w spotkaniu z Bayerem L 2:2). Polecam ten typ ????
✅56
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dortmund - Sporting
Typ: obie drużyny strzelą gola i dormtund wygra
Kurs: 2,5
Bukmacher: 2.5
Analiza:
Obie drużyny słabo ostatnio w lidze.
H2H na korzyść gospodarzy. Liczę na to, że słaba forma obu drużyn zostanie usprawiedliwiona po LM. Jak wiadomo, to priorytet. Kilka osłabień w obu ekipach.
Sportingowi udało się urwać gola Realowi na wyjeździe, więc w obecnej dyspozycji dortmundu też nie powinno być problemu. Do tego sporting przegrał u siebie 2:0 z ekipą z dołu tabeli. To idealna okazja dla gospodarzy dla podbudowania sobie morali i wyjściu z grupy na pierwszym miejscu.
Aubumeyang w formie strzeleckiej jak zawsze, na pewno zerwie siatkę.
3-1 dla dortmundu
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv vs FC Barcelona
Typ: Maccabi -5.0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ofensywa kontra defensywa przetrzebiona kontuzjami tak pokrótce można zapowiedzieć ten mecz. Niewątpliwe w roli faworyta do tego meczu przystąpią gospodarze i nie ma co się temu dziwić. To co gra Barcelona od początku sezonu to jakaś porażka dawno nie widziałem tak słabej Dumy Katalonii. Rozumiem że mają kontuzje ale to nieusprawiedliwiania ich stylu gry. Forsujący grę Trice tylko pokazuje ich bezradność a sam Bartzokas wygląda na zagubionego. Do Menora Mivtachim Arena przyjeżdżają w mocno okrojonym składzie mając problemy zarówno w ataku jak i obronie do tego ze świadomością że w niedzielę czeka ich starcie z odwiecznym rywalem Realem. Zupełnie w innych nastrojach do tego meczu przystąpią zawodnicy Maccabi. Wysokie morale świetna atmosfera w efekcie dobry start w Eurolidze. Bardzo fajnie zbudowany zespół składający się z indywidualności co dodaje ogromny wachlarz możliwości dla trenera Hadara. Smith Weems Goudelock każdy z tej trójki jest w stanie samodzielnie pociągnąć drużynę do zwycięstwa. Na dodatek Maccabi gra u siebie a na tym gorącym terenie każdemu gra się piekielnie ciężko. Ofensywa ofensywa i jeszcze raz ofensywa dla graczy Barcelony to będzie najcięższe zadanie zdobywanie koszy przy jednoczesnym zatrzymaniu ultraofensywnego basketu. Gospodarze powinni ich rozstrzelać
⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Hiszpania / Segunda B
Godzina: 18:30
Spotkanie: Arandiana - Caudal
Typ: Caudal +0.5AH
Kurs: 1.83 @ Bet365

- Gospodarze w tym spotkaniu bez swojej gwiazdy jaką bez wątpienia jest najlepszy strzelec Carlos Portero (11/6). Moim zdaniem bez tego grajka na szpicy drużyna gospodarzy będzie mieć spore problemy w kreowaniu ataku na bramkę przyjezdnych. Widząc statystyki zawodnika który w 11 meczach zdobył sześć bramek, świadczy o tym że pomocnicy grają na niego, lub też zawodnik ten potrafi się odnaleźć w polu po rozegraniu stałego fragmentu gry. Kiedy widzimy brak C. Ronaldo w meczu Realu, to wiadomo że Real w ofensywie będzie słabszy.. to samo podejście mam ja odnośnie meczu Arandiana - Caudal.
Caudal jest niczym specjalnym w lidze... Swój typ opieram tu na absencji dość kluczowej w szeregach gospodarzy. Jakby tego było mało to Arandiana po 11 kolejkach ma na swoim komcie 39 żółtych kartek i 5 czerwonych.. sporo jak na 11 kolejek. Liczę tu na jakiś rzut karny, rzuty wolne oraz czerwoną kartkę. Więcej szczęścia niż rozumu typując to spotkanie.
⛔100
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Bayer
Typ: Tottenham over 6 RR
Kurs: 1.71
Bukmacher: Marathon
Analiza: Ogólnie jakby Harry był w formie, to brałbym taką linie z pocałowaniem ręki. Jednak jakaś szansa jest, że młody Anglik dziś pogra, trener oceniał szanse 50/50. Najbardziej chciałbym zobaczyć tu scenariusz szybkiej bramki zdobytej przez Meksykanina &lt;3 (no homo) i mocnego nacisku ze strony Kogutów. Nie można powiedzieć, że podopieczni Pochettino grają u siebie, bo Wembley nigdy nie będzie ich domem. Moim zdaniem to będzie mecz zaciętej walki.
⛔100
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż Masters 1000
Godzina: 19:30 - Nie ma jeszcze rozpiski na jutro
Spotkanie: John Isner - David Ferrer
Typ: Ferrer
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. W dniu dzisiejszym moim typem dnia jest zwycięstwo Hiszpana Davida Ferrera w pojedynku z Amerykańskim serwismanem Johnem Isnerem. Obaj daleko od swojej najlepszej formy, mocno przeciętny sezon w wykonaniu obu Panów, chcieliby pewnie najchętniej, żeby już się zakończył. Jednak w tej części sezonu u Hiszpana widać lekki wzrost formy (bilans od Us Open 8:3, zaś Big Johna 3:3). Hiszpan to jeden z największych walczaków w tourze, świetnie returnujący dla tego mecze z takimi zawodnikami jak Amerykanin to woda na młyn na styl Davida. Bilans H2H 7:1 dla Ferrera mówi sam za siebie. Jedynym zmartwieniem jest ostatnie poddanie spotkania z Murrayem przez Hiszpana, mam nadzieję, że jest w pełni formy. Wygrywał już tutaj kiedyś i widać, że lubi ten turniej. John jakoś tak niemrawo, oglądałem pare jego spotkań - daje się często łamać jak na swoje standardy. Pograłbym 2:0 jednak jakiś tie-break może się przydarzyć stąd bardzo możliwe przykładowo 6:4,6:7,6:3 dla Hiszpana - coś w tych okolicach. Jeśli David jest w pełni zdrowy to jestem spokojny o ten bet i to zdecydowanie dla mnie typ dzisiejszego dnia, mimo, że publikuje go dopiero na czwartej stronie typów dnia co mogłoby świadczyć o tym, że pewne typy zostały już zajęte. Nic bardziej mylnego - chciałem polecić właśnie ten typ! Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki - to mega motywuje! ????
--------------------------------------------------------
5 miejsce - Typy Dnia październik 2016
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wrogl - Altach
Typ: x
Kurs: 4.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Altach w tym sezonie na 16 kolejek nie zremisował ani razu, a Wrogl tylko 2 razy. Oba zespoły mierzyły się do tej pory tylko raz i wygrał Wrogl. Wrogl jest 4 pkt nad strefą spadkową a więc da z siebie wszystkow tym meczu. Altach nie gra zbyt dobrze na wyjazdach i w tym upatruje szansę na powodzenie typu. Wrogl na ostatnie 5 meczy przegrał 4 razy a więc będzie im zależeć aby poprawić te statystyki i stąd ten typ na remis obu tych drużyn
⛔100
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna- Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa- Real Madryt
Typ: 1 połowa gole - powyżej 3.5
Kurs: 7.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Na dzisiaj krótka analiza bo wszystko o tym spotkaniu już dzisiaj zostało napisane. Powtórze tylko po raz kolejny,że w meczach obu zespołów pada wiele goli,a real w tym meczu będzie chciał zapewnić sobie zwycięstwo dość szybko.Legia też może ukłuć,a pierwszy mecz pokazał że jeżeli mają to zrobić to właśnie w pierwszej połowie.Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem jest to że Ronaldo nie udało się strzelić w pierwszym meczu i wydawał się być tym podrażniony w Madrycie więc od początku ruszy ze złością na bramkę legionistów.Brak kibiców sprawi że gospodarze będą mieli jeden oddech w płuca mniej a dodatkowo wczorajsze spotkania pokazały nieobliczalność typów, zwłaszcza w pierwszych połowach,dlatego skłaniam się ku takiemu typowi. Powodzenia pozdrawiam
⛔100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Lyon
Typ: Juventus HA -2,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Juventus wygrał pierwszy mecz z Lyonem na wyjeździe 1-0 strzelając gola w osłabieniu po czerwonej kartce, Francuzi więc nie dali rady na własnym stadionie grając w przewadze, jednak mogło być inaczej gdyby wykorzystali w pierwszej połowie rzut karny. Uważam, że Juventus przewyższa dzisiejszego rywala o dwie klasy, ma dużo większy potencjał i spokojnie może pokryć handicap z przewagą 3 goli. Gospodarze w formie,własny stadion to twierdza, w ostatnim meczu wygrali z Napoli, na 25 ostatnich meczy na własnym stadionie wygrali 22, natomiast 3 remisy, 0 porażek. Dla mniej odważnych polecam bezpieczny HA -1.
⛔100
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:FC KOPENHAGEN-LEICESTER
Typ:2
Bukacher:Bettsson
Kurs:3.20
Analiza:

Zespol z Kopenhagi u siebie wygrywa z kim chce w lidze,maja bardzo ciekawy zespol,ciekawych graczy (Santander, Cornelius),jednak uwazam ze zespol Angielski nawet w sredniej formie to za wysokie progi.
Jak narazie radza sobie bardzo dobrze w grupie ale dzis mysle straca 3pkt.
Dlaczego Leicester?Musza wkoncu zagrac jakis porzadny mecz bo jak narazie szału nie ma,druzyna juz nie zaskakuje tak jak w poprzednim sezonie kiedy byla rewelacja.Jednak mimo braku Mendy, Slimaniego to i tak gracze Ranieriego sa o klase lepsi niz Dunczycy.Schmeichel pewny w bramce,solidna defensywa,kreatywna pomoc i grozny atak.
Sadze ze Kopenhaga uwierzyla zbyt szybko w swoje umiejetnosci ktore jak dla mnie sa dosc przecietne i zostana dzis za to ukarani przynajmniej 2 bramkami.
Im bardziej Kopenhaga bedzie grac odwazniej tym wiecej upatruje szans na kontrataki Marheza i spolki a wtedy cos musi wpasc.
Tak wiec stawiam na czysta 2 bo to nie ta sama klasa zaspołow.Dla bradziej odwaznych polecam Leicester strzeli ponad 2.5bramki za piekna stawke 8.70! Powodzenia.
⛔100
 
lemcio 12

lemcio

Użytkownik
Dyscyplina: Nożna - Liga Mistrzów
Godz: 20.45
Spotkanie: Kopenhaga FC - Leicester City
Typ: drużyna gospodarzy strzeli powyżej 1,5 gola
Buk: Unibet
Kurs: 2.75
Analiza:
Mecz ten w tym wątku został już dosyć dobrze rozłożony na czynniki. Zdania są podzielone co do jego przebiegu, jednakże ja dzisiaj bardziej idę w siłę piłkarzy z państwa duńskiego. Leicester na półmetku grupy ma wynik marzenie. Ograła wszystkich nie tracąc nawet przy tym sztycha. Ale dzisiaj goszczą w Kopenhadze, z bardzo niewygodnym rywalem szczególnie na własnym placu. W tej edycji już przekonał się o tym mistrz Belgii z Brugii, który dostał tutaj 4 w plecak. Tak naprawdę Leicester jest niewiadomą wciąż pod względem gry wyjazdowej w Europie, bo ogranie słabej Brugii 3-0 w pierwszej kolejce wielkim wyznacznikiem nie jest. Natomiast w lidze bramki na wyjeździe w tym sezonie tracić lubią, m.in. 3 na Stamford B. i 4! na Old Trafford. Kopenhaga ligę połyka jak na razie, i moim zdaniem ten gaz oraz przewaga własnego boiska pozwoli im dzisiaj wpakować co najmniej 2 bramki swojemu rodakowi w bramce Lisów. Powodzenia!!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Europa - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
AS Monaco - CSKA Moskwa
Typ: AS Monaco strz. +1,5
Kurs: 1,73
Bukacher: Sportingbet
Analiza:
Gospodarze tego spotkania czyli zespół K. Glika AS Monaco w tym sezonie jest niespodziewanie drużyną, która strzela bardzo dużo bramek np. 7:0 z Metz w lidze czy 6:2 z Montpellier zwłaszcza grając na własnym boisku strzelają bardzo często minimum 2 gole w meczu. W tym sezonie Monaco rozegrało 8 spotkań u siebie i w 6 meczach strzelali minimum 2 bramki, w 4 meczach strzelali minimum 3 bramki widać, że ofensywa Monaco jest świetnie dysponowana a nie grali z ogórkami, dla przypomnienia Monaco grało u siebie z Fenerbahce w eliminacjach do ligi mistrzów wygrali 3:1 w lidze grali np. z PSG również wygrali 3:1, z Rennes 3:0 czy wspomniany mecz z Montpellier wygrany aż 6:2. Monaco w lidze mistrzów zajmuje 1 miejsce w swojej grupie 1 zwycięstwo i 2 remisy i jeśli dzisiaj wygrają to przybliżą się do kolejnej rundy a ich przeciwnik...
CSKA Moskwa póki co zajmuje ostatnie miejsce w lidze mistrzów z dorobkiem 2 punktów, 2 remisy i 1 porażka. Ostatnie mecze na wyjeździe to 4 porażki.. 1:3 ze Spartakiem Moskwa, 0:1 z Lokomotiv, 0:2 z Rostov i 1:2 z Yenisey. Widać, że defensywa CSKA jest dziurawa i dosyć łatwo rywale dochodzą do sytuacji strzeleckich.
Monaco u siebie jest bardzo mocne dlatego wydaje mi się, że strzelenie minimum 2 bramek to nie będzie zbytnio trudne dla nich a kurs jest całkiem przyjemny.
Powodzenia.
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa – Real Madryt
Typ: over 5.5
Kurs: 3.85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Podobnie jak przed pierwszym starciem dużo o tym meczu nie trzeba pisać, różnica klas jest ogromna Real Madryt zagrał w Madrycie na stojąco a i tak wygrał 5:1, każdy widział po ich grze że to było tylko 50% tego co potrafią grać. Dziś super zaangażowania pewnie też nie będzie ale wydaje mi się że tempo trochę podkręca bo zlekceważyli trochę mistrza Polski i dali sobie strzelić bramkę. Dziś wychodzą znowu mega ofensywie z BBC oraz Moratą takiego wariantu to jeszcze nie przerabiali a to jest ofensywa totalna, wystarczy że trochę przyspiesza i Legia nie nadąży za tym tempem. Wydaje mi się że też że Ronaldo będzie zdecydowanie bardziej zmotywowany by podtrzymać chyba swój powrót do strzelania. Trzeba też wspomnieć o aspekcie gry bez kibiców co Legii na pewno nie pomoże a moim zdaniem to ogromna strata bo tak naprawdę Real nie będzie miał problemu żeby wbijać tutaj bramki przy pustych trybunach zresztą tytuł jednego z dzienników hiszpański fajny tytuł dał przed tym starciem „„Wypełnijcie go golami!”. Real też tym spotkanie walczy już o awans do dalszej fazy rozgrywek. Nie ma co tutaj więcej się rozwodzi na tym typem będą tutaj znowu bramki.
✅285
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus - Olympique Lyon
Godzina: 20:45
Typ: BTS - tak
Kurs: 2.08
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Po ostatnim udanym typie dzisiaj pójdę za ciosem. Z uwagi na brak czasu analiza będzie krótsza niż we wtorek, jednak mam nadzieję, że wybór będzie równie udany.
W środowy wieczór w Turynie gospodarze zmierzą się z Olympique Lyon. Na papierze zdecydowanym faworytem są oczywiście podopieczni Massimiliano Allegriego, ale przyjezdni są moim zdaniem zbyt mocno niedoceniani. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się skromnym zwycięstwem Juventusu. Piłkarze z Francji nie wykorzystali wówczas jednak rzutu karnego, a dodatkowo cuda w bramce wyprawiał Gigi Buffon.
Goście posiadają młody, ambitny, perspektywiczny skład, ale jak do tej pory mocno zawodzą na wszystkich polach. Zaledwie 8. pozycja w Ligue 1, dwie porażki i 3. miejsce w Champions League. Sezon jednak jest jeszcze długi, a zawodnicy z Lyonu nie mają nic do stracenia. Jeżeli udałoby się urwać dzisiaj punkty Juve, mają w perspektywie dwa mecze na własnym stadionie i realną szansę na awans. Żeby zdobyć punkty, goście muszą zagrać odważnie i bezkompromisowo, i pokazać kawał dobrego futbolu.
Piłkarze z Turynu słyną z dobrej defensywy, jak do tej pory w trzech meczach grupowych nie stracili jeszcze gola. Jednak sytuacja w Serie A wygląda zgoła odmiennie - w 6 meczach na własnym stadionie Juventus tylko raz zachował czyste konto. Dodatkowo sporym osłabieniem będzie dzisiaj brak lidera formacji obronnej Giorgio Chielliniego. Poza tym zawodnicy mają w nogach niedawny ciężki mecz na szczycie Serie A z Napoli.
Moim zdaniem goście powalczą dzisiaj o dobry wynik. Siła ofensywna obu zespołów jest naprawdę spora i upatruje szansy na BTS w dniu dzisiejszym. W ataku Juventusu zagrają Mandżukić i Higuain, więc bardzo ofensywne zestawienie. Jestem spokojny o gola dla gospodarzy, a i goście powinni coś ukłuć. Powodzenia ;)
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Godzina: 20:15
Spotkanie: John Isner - David Ferrer
Typ:2
Bukacher: Unibet
Kurs:1.93
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest David Ferrer. Chociaż ten sezon nie jest dla niego najlepszy to i tak aktualną formą przewyższa Isnera. H2H potężnie korzystne dla Ferrera 7:1. Ferrer mistrz defensywy, miejsce rozgrywania też jest bardziej korzystne dla Ferrera. Od lat gra tylko bardzo dobry tenis. Jeżeli chodzi o Isnera to ten sezon także nie należał do niego. Dawno nie było tak, żeby nie sięgnął choćby po jedno zwycięstwo w przekroju całego sezonu. Nawierzchnia niezbyt szybka, co dla servbota także jest złą wiadomością. Do tego dzisiaj Hiszpański zaciąg pożegnał się już z turniejem. Porażki Ramosa, Bautisty i Lopeza. Zwyczajnie czas na zwycięstwo reprezentanta Półwyspu Iberyjskiego. W mojej opinii ten mecz bierze Ferrer.
⛔100 powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom