>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 2. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Sheriff Tiraspol
Typ: Lokomotiv powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,76
Bukmacher: Millenium

Witam, na czwartkowe typowanie wybrałem mecz grupy F z Ligi Europejskiej. Zdecydowanym faworytem według mnie, jest lider ligi rosyjskiej, czyli Lokomotiv, który w ostatni weekend pokonał Zenita 3:0. Co prawda postawa drużyny z Mołdawii jest godna pochwały-wszystkie 3 mecze zremisowali, w tym ostatnio właśnie z Lokomotivem 1:1 na własnym obiekcie. Uważam jednak, że passa Sheriffa w Moskwie się skończy i różnica klas jaka dzieli te drużyny ,spowoduje wbicie przez gospodarzy co najmniej 2 goli. Jak trudno się gra w stolicy Rosji przekonywały się nawet drużyny z Ligi Mistrzów - między innymi ostatnio Sevilla, która uległa Spartakowi 1:5. Lokomotiv myśląc o awansie muszą walczyć o wygraną, a że drużyny rosyjskie Ligi Europejskiej nie odpuszczają, to sądzę, że mój typ wejdzie.Polecam i pozdrawiam.
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Sheriff Tiraspol
Typ: -1.5 Lokomotiv Moskwa
Kurs: 2.48
Bukmacher: fortuna
Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się w Mołdawii wynikiem 1:1.
Jutro wg mnie będzie zupełnie inaczej.
W Moskwie w godzinach meczu ma panować ujemna temperatura. Tak boisko, jak i trybuny oraz pogoda, będą sprzyjały gospodarzom którzy...są w świetnej formie!
Zwycięstwo Lokomotivu na wyjeździe 0:3 z Zenitem St. Petersburg, utwierdziło mnie w przekonaniu, że goście z Tiraspolu staną jutro przed ogromnie ciężkim wyzwaniem.
Mołdawianie w lidze co prawda radzą sobie bardzo dobrze, niemniej nie ma co porównywać ligi rosyjskiej i mołdawskiej, bowiem to całkiem inne poziomy.
Lokomotiv w tabeli grupowej LE jest na 1 miejscu. Sheriff na 2, z dorobkiem 3 pkt.
Dla Rosjan będzie jutro wyśmienita okazja do powiększenia przewagi nad rywalami i w mojej ocenie uczynią to w sposób przekonujący.

Dla odważnych -2.5 Lokom. po kursie 5.00.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagradzanych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostanie dodanych 2 nowych bukmacherów:
    - BetrallyZaktualizowana lista, już z nowymi bukmacherami, jest do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany jeszcze bardziej uatrakcyjnią zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:

FC Koln - BATE
Typ: 2 (handicap 0-1)
Kurs:
2.02
Bukmacher: UNIBET

Analiza:
Witam,
dziś proponuję spotkanie ostatniej drużyny 1.Bundesligi z 2 drużyną 1.Ligi Białoruskiej.
Moim zdaniem gospodarze mają zupełnie inne zmartwienia na głowie niż walka i strata sił w Lidze Europy.
Pozostanie w Bundeslidze oddala się z każdym spotkaniem.
Zmagają się z licznymi kontuzjami ,ich dorobek ligowy to 2 remisy i 8 porażek. Tracą bramki regularnie grając u siebie (w 8 na 10 ostatnich spotkań)
Bate natomiast spisuję się przyzwoicie i myślę ,że powinni spokojnie wywieźć punkt lub pokusić się o wygraną.
Mają szansę odskoczyć w tabeli LE Czerwonej Gwieździe ,która odwiedzi Arsenal i nie będzie miała lekkiego spotkania a z którą zajmują 2 i 3 miejsce z tą samą ilością 4 punktów.
Znakiem zapytania jest tylko czy nie poświęcą sił na ligę gdyż na 3 kolejki przed końcem zajmują 3 miejsce po niefortunnym remisie (oszczędzali siły ne LE wygrywając 1-0 i nie dowieźli-karny dla Naftana w 87 minucie). Tracą 4 punkty do Soligórska i zapowiada się ciekawa końcówka.
Mam nadzieje ,że wyjdą ze spokojnymi głowami wtedy typ jak najbardziej do zrealizowania.

Pozdrawiam.
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Chicago @ Flyers
Typ: under 5,5
Kurs: 1.97
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Poszukam dziś betu troszke innego niż klasyczne ML, ale zagram go lżej bo to różnie może być, zwłaszcza że gram nieco pod prąd wobec bezpośredniej historii meczów w Illinois.
Opieram go wobec średniej formy strzeleckiej Chicago w ostatnich meczach na własnej tafli oraz dobremu bilansowi 1st goalie gospodarzy w meczach w United Center przeciwko Lotnikom ktory w 5 meczach może pochwalić się skutecznością na poziomie .951 %
Wiele dobrego nie można powiedzieć o 32-letnim goalie przyjezdnych, który pozwolił w głównej mierze zdobyć Arizonie pierwsze punkty w sezonie. Flyers dogoniło Coyotes od 0:3, ale dogrywkę lepiej zagrali hokeiści z Arizony.
Jastrzębie dalej opierają swoją gre na niezawodnym Patricku Kane który jest notabene #1 Chicago jeśli chodzi o kanadyjke. Fajnie w skład wszedł również Brandon Saad po dwóch sezonach w Ohio, ale dużo stracili na wymianie z Panarinem właśnie do Kurtek w Columbus. Mam nadzieję, że wyżej wspomniani &quot;forward&quot; z Chicago nie odpalą za bardzo w tym meczu, a i trójka z Filadelfii w postaci Giroux, Simmondsa i Voracka będzie strzelała obok bramki Crawforda.
Nie powinien być to mecz obfity w gole (jeżeli ktoś szuka bezpieczniejszego wariantu to można wybrać również przedział bramek 4-7 @ 1.54 w fortunie)
Goalie: Crawford (5-4-0) v Elliott (5-2-1)
✅ 97
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00

Spotkanie: Maccabi Tel-Aviv - FC Astana
Typ: FC Astana
Kurs: 3.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Jeśli Astana myśli o czymś więcej niż udział, musi ten mecz wygrać, by potem próbować urwać punkty Villarealowi i Slavii Praga. Wydaje się to niemożliwe, bo przecież wszyscy wiedzą, że Kazachowie potrafią grać tylko u siebie, sztuczna trawa, te sprawy.Przecież w zeszłym sezonie u siebie wygrana i 2 remisy, w gościach wyraźne 3 porażki.
Ale tam grały Olimpiakos, APOEL, Young Boys. Teraz ubiegłoroczni zwycięzcy tej grupy grają w LM, a Astana stoi przed szansą, by odnieść pierwsze pucharowe zwycięstwo na wyjeździe. Przede wszystkim dlatego, że jej obecny przeciwnik na półmetku prezentuje się dość rozpaczliwie. Trzy mecze, trzy celne strzały na bramkę, zero goli. O ile jednak w spotkaniach ze Slavią i Villarealem problem był z celnością (6 i 7 strzałów poza światło bramki), w meczu wygranym przez Astanę 4:0 do jednego celnego izraelczycy dodali tylko dwa niecelne.
Pierwszy rekord na klubie z Tel-Aviwu astańczycy już zrobili - nigdy w pucharach nie wygrali większą różnicą bramek, sama trawa im tego nie załatwiła. Kiedy jak nie teraz? Mam nadzieję, że powtórzą wyczyn sprzed prawie dwóch tygodni i pozbędą się łatki zespołu, co to tylko u siebie wygrywać potrafi.
✅ 210
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Knicks - Houston Rockets
Typ: 2 (-5.5 handicup)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tutaj typ opieram na dwóch seriach. Pierwsi są gospodarze, 3 zwycięstwa pod rząd to spore zaskoczenie delikatnie mówiąc. Drużyna z NY miała być kolejny rok pośmiewiskiem ligi bo oni zazwyczaj dominują....ale w numerach draftu pierwszoroczniaków. Odszedł Carmelo i wydawało się że będą dostarczycielami punktów ale narazie pan Porzingis odwala niesamowitą robotę, może robi nawet więcej niż Anthony. Jednak co by nie mówić ich seria musi się kiedyś skończyć, nie mają podstaw żeby to trwało dłużej a dzisiaj przyjeżdzają Rakiety. Goście są po serii dwóch porażek i na pewno będą podrażnieni oraz zmotywowani. Czysto na papierze mają o wiele lepszy skład i mam nadzieję że to potwierdzą na parkiecie. Razi też styl w jakim przegrali swoje spotkanie zwłaszcza z 76ers bo to było do wzięcia ale nic kompletnie im nie siedziało. W żadnej kwarcie nie zdobyli nawet 30 pkt co uważam za duże zaskoczenie, bo tam ma kto rzucać Harden, Gordon, Ariza, Capela jest i choćby Nene który narazie ledwo do wącha parkiet. Nie chcę mi się po prostu wierzyć że Knicks kolejny mecz zagra na nieziemskim farcie i poziomie z dystansu, a Houston kolejny mecz zagra ceglany i bez polotu. H2h 4:0 w ich stronę i parę razy na miazgach 20+, ogólnie 5-3 w lidze, ale dwie porażki z niesamowitymi narazie miśkami więc to zupełnie inna liga i poziom, choćby obrona NY a Memphis to niebo a ziemia.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Knicks - Houston Rockets
Typ: Porzingis over 28,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym spotkaniu wpadł mi typ na over młodego Łotysza. Linia ustawiona na 28,5 punktów wydaję się być trochę za niska patrząc na ostatnie wyniki Porzingisa, gdzie w trzech ostatnich spotkaniach rzucał +30. Widać, że Łotysz jest w formie, w tym sezonie podana linia nie została pokryta tylko raz. Gość jest wyraźnym liderem ekipy z Nowego Jorku. Nie ma co ukrywać gdyby nie On to ekipa Knicks pewnie zajmowała by ostatnie miejsce. Ekipa Rockets jest pewnym faworytem spotkania ale nie oszukujmy się goście nie należą do najlepiej broniących ekip więc spodziewam się, że Łotysz będzie miał trochę większe pole do popisu.
⛔ 100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - Crvena Zvezda
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przeglądając jutrzejszą oferte natknąłem się na bardzo ciekawy typ. Jutro Arsenal podejmie na własnym terenie Crvene Zvezda. 2 tygodnie temu Arsenal wygrał skromnie 1:0 po pięknej bramce Giroud w 85 minucie. O dziwo Kanonierzy w tamtym meczu nie przeważali, był to bardzo wyrównany mecz, w którym Arsenal się musiał sporo namęczyć, żeby wywieść 3 punkty. W rewanżu na pewno nie wystąpia Cazorla, Welbeck i Kolasinac z powodów kontuzji. Zapewne Kanonierzy wyjdą formacją z trzema obrońcami 3-4-3 gdzie zapewne na środku ataku zagra Giroud i po jego bokach Wilshere i Walcott. W środku pewnie Coquelin i 3 młodych piłkarzy, 17-letniego Nelsona, 18-letniego Willocka i 20-letniego Maitlanda-Niles. W linii obrony na pewno zagra Debuchy jednak ciężko mi przewidzieć innych obrońców. Na bramce pewnie Ospina, choć jego występ jest niepewny. Wenger wystawia na Ligę Europy bardzo młode składy. Myślę, że i tym razem nie będzie inaczej. Crvena miała kilka świetnych okazji w poprzednim meczu, jednak nie udało się ich wykorzystać. Tym razem myślę, że Serbska drużyna strzeli nawet jako 1 gola, a potem Arsenal będzie musiał odrabiać. Na Emirates Stadium przyjadą na pewno bardziej pewni siebie niż w meczu u siebie i mogą pokrzyżować plany Arsenalu.
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Basaksehir - Hoffemheim
Typ: Basaksehir i over 1,5
Kurs: 3,70
Bukmacher: Expekt
Analiza: Z typem na ligę mistrzów nie wyszło niestety, chociaż niewiele brakowało no ale typ nietrafiony. Nie zrażam się jednak i dziś spróbuję w tym samym kierunku. Moja propozycja to znów drużyna z Turcji, trudny teren wiadomo. Poprzedni mecz w Hoffenheim drużyna z Istambul przegrała aż 3:1 ale w Turcji mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej. Typuje zwycięstwo Basaksehir.
Kiepska analiza
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy Runda Grupowa
Godzina: 21:05

Spotkanie: Lazio - Nice
Typ: 1/+2,5 gola
Kurs: 2,13
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wybieram spotkanie Lazio - Nice. Czyste 1 i powyżej 2,5 gola w tym meczu moim zdaniem będzie strzałem w dziesiątkę.

Lazio w tym sezonie gra naprawdę bardzo dobrze, praktycznie nie zawodzi. W lidze przegrali tylko z liderem Napoli.
11 meczy 28 punktów 31:12 (z tego 4 z mocnym Napoli). W lidze europejskiej 3 mecze 9 punktów 8:3. Co prawda nie zagra w tym meczu król strzelców Immobile, ale bez niego Lazio też strzela, w ostatnich czterech meczach strzelili aż 13 goli z tego on tylko 3.
Za 2 tygodnie bardzo ważny mecz z AS Roma, potem znowu Liga Europy, więc myślę że Lazio bardzo się zmobilizuje przed swoją publicznością i już wcześniej zapewni sobie pewny awans z pierwszego miejsca z grupy.
Drużyny bardzo dobrze znają się z ligi włoskiej, więc myślę że Lazio wie czego może spodziewać się po grającym ostatnimi czasy bardzo słabiutko, przegrali ostatnie 5 meczy, tracąc 14 bramek, a strzelając tylko 4. W tym właśnie z Lazio 3:1. Można powiedzieć, że będą chcieć się w końcu przełamać i wygrać, ale jeszcze nie teraz, nie z Lazio, nie w Lidze Europy ???? Idąc tym tropem, zaryzykowałbym w dokładny wynik właśnie 3:1 (kurs na Fortunie 10,00). Jednak tym razem tak jak wyżej napisałem 1/+2,5 gola w tym meczu siądzie.
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Pilzno- Lugano
Typ: Pilzno handicap-1,5 gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: Forbet
Lider czeskiej ekstraklasy zespół z Pilzna,który wygrał 12 spotkań ligowych w tym sezonie-czyli wszystkie podejmuje u siebie przedostatni zespół ligi szwajcarskiej AC Lugano.W LE te zespoły zdobyły po 3 punkty-Pilzno wygrało u siebie 3-1 z Hapoel Beer Sheva,natomiast Lugano pokonało u siebie jutrzejszych gospodarzy stosunkiem 3-2. Pilzno grało piłką, natomiast Lugano kontrowało,dlatego statystyki ze stworzonych sytuacji na korzyść Lugano,jednakże 62 % posiadania piłki po stronie Pilzna.Myślę,że jutro gospodarze nie stracą tak łatwo bramek jak w meczu poprzednim i wezmą rewanż za poprzedni mecz.Potencjał w drużynie czeskiej dużo większy niż u Szwajcarów i liczę na ich pewne zwycięstwo.
✅ 110
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aek Ateny-AC Milan
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher:
totolotek

Analiza: Witam jutro ciekawie zapowiadające sie spotkanie w LE miedzy greckim AEKiem Ateny a drużyną z włoch Milanem w pierwszym spotkaniu niespodziewanie padł remis 0-0 czym pokazali grecy ze są w stanie przeciwstawic sie wielkiemu Milanowi ???? tym razem upatruje delikatną przewage w zespole AEKui myśle że bedą potrafili wygrac na własnym terenie z Milanem ???? a kurs kuszący;) Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Philadelphia - Atlanta
Typ: Joel Embiid under 21,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Swój typ opieram na kilku przemyśleniach, po pierwsze i najważniejsze - prawdopodobnie po dwóch meczach poza kadrą wraca J.J. Redick. &quot;Redick has missed the past two with a minor back issue, but it looks like he&#39;ll be back out there tonight&quot; rotoworld. Z automatu wypoczęty Redick zabierze pare rzutów &quot;Olbrzymowi z Afryki&quot;. Kolejna myśl to możliwość blowa, Phila nakręcona po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z Mavericks oraz Rockets zagra z Atlantą, która obrywa jak leci od każdego (seria 6 porażek z rzędu) po - delikatnie mówiąc - słabej grze. Jeśli przewaga byłaby znacząca to trener raczej będzie wolał oszczędzać siły swojej gwiazdy, czyli Embiida.
✅ 82
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 00;30
Spotkanie: Boston - Sacramento
Typ: Boston -12.5 pts i over 196.5 pts w meczu (OT Included)
Kurs:
3.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawy parley ze strony unibeta, gdzie grając over 190 pts mamy kurs 1.6, natomiast żeby wybić się na kurs 3.4 trzeba odjąć aż 19, więc zakład marzenie od zagranicznego buka. Boston nie powinien mieć żadnych kłopotów z tonącymi Sacramento grającymi dziś b2b, po kolejnej porażce w sezonie. Drużyna generalnie nic nie gra i nie ma kto pociągnąć ich do przodu, bo Buddy Hield to tylko rookie, ale nie taki kalibru ala future franchise player jak LBJ/Kobe itd. Prognozowany jest powrót Morrisa w Celtics, natomiast u kalek powraca Temple, po odpoczynku w ostatnim meczu. Własna hala liczę, że Boston ich pożre, a over 196 to jest ez jak gówno biorąc pod uwagę, że Celtics załadują ze 110
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik

Dyscyplina:
Koszykówka NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers
Typ: Love Kevin Ponad 20 Pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bardzo słabo weszli w ten sezon gracze Cavs, ale dziś będzie dobra okazja by to przełamać. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale w dniu Halloween, gracze Cavs zorganizowali spotkanie graczy, po to, by na chwilę zapomnieć o problemach i wyczyścić głowy przed powrotem do gry, co mniejmy nadzieję, że będzie to skutkowało wygraną Cavs. Dziś spróbuję zagrać na punkty zawodnika, a dokładniej, że Kevin Love zdobędzie ich więcej niz 20. Moim zdaniem z wagi jak to spotkanie jest ważne dla graczy Cavs, to taka linia dla Kevina nie powinna być problemem, bo ten zawodnik zaraz po Lebronie jest najlepszym w ekipie Cavs i bardzo dobrze wiemy, jak ten zawodnik potrafi rzucać za 3 punkty. Tuż po spotkaniu graczy Kevin Love powiedział: &quot;Mamy w drużynie mnóstwo pozytywnej energii i za nami dobra sesja treningowa. Fakt, że o wszystkim pogadaliśmy poprawił nieco nasze nastroje i pozwolił nam się jeszcze lepiej poznać. Na pewno nam to w jakichś sposób pomoże&quot; - Tak jak wspominałem ważne spotkanie przed własną publicznością dla graczy Cavs, a Kevin jak się rozpędzie, to już nie będzie do zatrzymania, więc mam nadzieję, że overek 20 punktów będzie przekroczony ????
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paris
Godzina: 12:30
Spotkanie: Thiem - Verdasco

Typ: Verdasco
Kurs:
2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Turniej w Paryżu. Lecimy dalej za ciosem i stawiamy na Fernando. Statystyki H2H niewiele podpowiadają bo mecz na Wimbledonie z 2015 na korzyść Verdasco. Myślę, że w tym meczu kursy powinny być bardziej wyrównane. Ostatnimi czasy Thiem nie zachwyca choć bezsprzecznie jest wielkim talentem. Widzę w tym pojedynku duże value w typie na Verdasco, który jest ostatnio bardzo regularny. Thiem ma już pewne miejsce na turnieju w Londynie więc nie walczy tutaj o najwyższe cele. Bardzo możliwe 3 sety więc dla mniej odważnych polecam stawiać na 3 sety. Liczę na kolejne zwycięstwo Hiszpana. Powodzenia.
✅ 128
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 1:15
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Houston Astros (Yu Darvish i Lance McCullers Jr.)
Typ: Yasiel Puig zdobędzie home run
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Można powiedzieć, że jest to najważniejszy mecz sezonu, bo skoro to jest wielki finał i decydujące game 7, to trudno, żeby było inaczej. Więcej szans daję gospodarzom i uważam, że to drużyna z Los Angeles wygra ten mecz. Wierzę w to, że mocno przyczyni się do tego Yasiel Puig. Przy okazji oglądania meczów z udziałem Los Angeles Dodgers, często pojawiają się statystyki tego gracza, które porównują to jak gra u siebie, a jak na wyjazdach. Różnica jest ogromna. Na wyjazdach zawodzi, natomiast u siebie gra niesamowicie. Przy swoich kibicach wznosi się na bardzo wysoki poziom. Jest to zawodnik potężnie zbudowany, który naprawdę potrafi przyłożyć solidnie. Przy jego sile, jeśli trafi czysto w piłkę, to jest spora szansa na homeruna. Dlatego też jest całkiem możliwe, że uda mu się w tym finałowym meczu zdobyć homeruna, kilka szans na to będzie miał.
⛔ 100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
mecz: Philadelphia 76ers vs Atalanta Hawks
Typ: Philadelphia handicap-8
Godzina:00:00
Kurs:1,9
Bukmacher:forbet
Analiza:
Młodzi Gniewni podejmują dziś czerwoną latarnię z NBA z Schoederem na czele. Ostatnie mecze to same porażki Atalanty i myślę że nie zmieni się to dziś , bo na przeciw stoją także bardzo młodzi zawodnicy,ale są na innym biegunie bo na fali wznoszącej. Świetna forma Simmonsa,Embida po przerwie wraca weteran Redick. Po ostatnich zwycięstwach 76ers pójdą za ciosem i nie dadza rzucić zbyt wielu punktów dziś najgorszej drużynie NBA. Jedyne co może zepsuć typ to wysoki wynik do połowy i wpuszczanie rezerw ????
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom