>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Real Sociedad - Vardar
Typ: 1 połowa powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.84
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Kurs na zwycięstwo Sociedad mówi wszystko 1.08 lokata xD, tak na poważnie to wybrałem 2 gole w pierwszej połowie ponieważ gospodarze najwidoczniej je lubią,co mecz to brameczka w pierwszej połowie musibyć teraz mają być 2 i jak gospodarze nie zlekceważą rywala to typ bankowo wejdzie, pierwszy mecz zakonczył się zwycięstwem Realu 6:do jaja (3 gole w pierwszej połowie) , ogólnie to Vardar zbiera baty od każdego w grupie więc typ raczej ogar. GL:p
⛔ 100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: FCSB - Hapoel Beer Sheva
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs:
3.05

Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam, mój wczorajszy typ odnośnie meczu był równie dobry jak gra Realu, typ przerwał moją dobrą passę walki z bukmacherem i to własnie wtedy kiedy typem chciałem się z Wami podzielić więc liczę że dzisiaj wrócę na właściwe tory i pomogę kilku osob ;)
Do rzeczy, kolega wyżej napisał juz sporo o tym meczu, ja dodam od siebie tyle ze drużyna z Rumunii jest piekielnie mocna na własnym boisku gdzie ostatnimi czasy nawet nie tracą bramek. Sytuacja w grupie wygląda tak, że wygrana FCSB zapewni im awans do dalszej fazy rozgrywek więc motywacji na pewno nie zabraknie.
Co do drużyny z Izraela, nie jest to chłopiec do bicia ale z tak dobrze grającą drużyną w ataku jaką są gospodarze z dużą dozą prawdopodobieństwa sobie nie poradzą zważając na mankamenty w grze obronnej gości, którzy tracą dużo goli, a to woda na młyn dla przeciwników. Stawiam tu na wygraną gospodarzy różnica minimum 2 goli, dla odważniejszych typ na dokładny wynik 3-0, ale ostrożnie ze stawką.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Copa Libertadores
Godzina: 00:45
Spotkanie: Gremio vs Barcelona SC
Typ: Gremio -1 ( AH)
Kurs: 2,17
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz na SportKLubie. Rewanz 1/2 Copa Libertadores. W pierwszym meczu wygrana 3-0 Gremio. Staram sie nie obstawiac meczow , gdzie w pierwszym spotkaniu padl wynik , ktory w 99% rozstrzyga losy rywalizacji. Jednak dzis robie wyjatek , bo uwazam , ze tak silne Gremio powinno u siebie przypieczetowac awans do finalu .
Wczoraj ogladalem mecz River vs Lanus . Lanus awansowal do finalu wygrywaja 4-2 . Odrobil wynik i dokonal czegos niesamowitego. Dlatego dzis Gremio od poczatku do 90 min byc w 100% skoncentrowane.
Gremio w Copa to nie to samo Gremio co w lidze. Ostatni mecz - Gremio zagralo rezerwami ,a wszyscy kluczowi odpoczywali. Barcelona SC podobnie robila.
Jednak Gremio w ostatnich tygodniach odrodzilo sie . Mieli wielki problem z kontuzjami , ale wszyscy wrocili juz . Wielki Luan gra swietnie.
Dzis jest wielkie swieto w Gremio i druzyna powinna pokonac Barce ( jesli jedna bramka wygraja to zwrot)
Barcelona SC nie zachwyca mnie . Graja zachowawczo zawsze , bez pomyslu .Dzis jest dzien Gremio - mam nadzieję.
⛔ 100
 
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Lada
Typ: Handicap Metallurg Magnitogorsk -1,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam ! Nowy miesiąc, nowa wena, nowe cele... Dzisiaj bogata oferta w Lidze Europy ale daruję sobie piłkę choć myślę, że Ludogoretsi spokojnie ograją Bragę. Większą moją uwagę przykuł jednak hokej a konkretnie liga rosyjska.
Gospodarze to zwycięzca ubiegłorocznej konferencji wschodniej - później w play offach ulegli w samym finale nikomu innemu jak SKA St. Petersburg czyli niewątpliwie najlepszej rosyjskiej drużynie hokeja od wielu lat.
Metallurg w tym roku znacznie poniżej oczekiwań 7 miejsce w konferencji , strata do lidera spora - bez dwóch zdań muszą wygrywać takie mecze!. Goście to typowi chłopcy do bicia ich bilans na wyjeździe to 14 meczy z czego 12 to porażki. Kolejny argument przemawiający za moim typem to bilans bezpośrednich spotkań między tymi drużynami - ostatnie 8 spotkań to zwycięstwa Metallurga a w 6ciu z nich został pokryty dzisiejszy handicap. Polecam typ ;).

POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Lada
Typ: Siergiej Mozyakin strzeli gola łącznie z dogrywką i decydującym rzutem karnym
Kurs: 2.20
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Wczorajszy typ na strzelca wszedl jak w maslo a sam Dawes zdobyl hat-tricka. Dzisiaj celuje w niemniej uzdolnionego hokeistę narodowości rosyjskiej i zdecydowanego lidera ekipy z Magnitogorska. W tym sezonie Mozy nie moze rownac sie z Dawesem, ktory wykreca kosmiczne liczby i 14 bramek Mozyakina przy 28 tego pierwszego nie wyglada wcale imponujaco, ale w dzisiejszym starciu mysle ze to Magnitka poprowadzi gre. Sa zespolem lepszym od zamykajacej wschodnia konferencje Lady i ten mecz po prostu musza wygrac. Mysle ze Lada zlapie kilka wykluczen nie nadazajac za graczami gospodarzy i tutaj otwiera sie dodatkowa szansa, gdyz zawodnik, ktorego obstawiam wchodzi regularnie na przewagi i jest jednym z zawodnikow ktorzy spedzaja najwiecej czasu na lodzie. Jego mierzone uderzenia bardzo czesto znajduja droge do siatki i mam nadzieje ze tak bedzie tez dzisiaj. Uwazam ze z takimi druzynami jak Togliatti gospodarze musza wygrywac pewnie, a skoro pewnie to powinni udokumentowac te przewage kilkoma bramkami, wsrod nich mam nadzieje ze te jedna zdobedzie wlasnie Mozyakin. Dodam tylko, ze w 4 z 5 ostatnich spotkan miedzy obiema ekipami Mozyakinowi udalo wpisac sie na liste strzelcow przynajmniej się raz.
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Dania
Godzina: 18:15
Spotkanie Team Fog Naestved - Horsens IC razem z dogrywką
Typ:eek:ver 162,5
Kurs: 1,85
Bukmacher Forbet
Analiza. Gospodarze tego pojedynku koszykarze Team Fog Naestved zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli z 10 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach zanotowali 5 zwycięstw i 1 mecz przegrali.W ostatniej kolejce pokonali wysoko na wyjeżdzie Randers 116-99.Ich przeciwni9k Horsens IC to bardzo dobry zespól który teraz jest liderem tabeli z identycznym dorobkiem punktowym.W ostatnim swoim pojedynku wygrali bardzo wysoko na swoim parkiecie z Stevnsgade 109- 74.Po 6 rozegranych pojedynkach oba te zespoły mają więcej niż 500 punktów rzuconych ,co zdecydowanie daje więcej niż 80 punktów na 1 mecz.Myśle że w tym pojedynku będzie podobnie i padnie wysoki wynik.
04/10/17 BASK
Horsens IC - Team Fog Naestved 77:61
12/02/17 BASK
Horsens IC - Team Fog Naestved 96:85
28/12/16 BASK
Team Fog Naestved - Horsens IC 76:92
17/11/16 BASK
Team Fog Naestved - Horsens IC 89:95
27/10/16 BASK
Horsens IC - Team Fog Naestved 97:79
⛔ 100
 
makaveli23 117,8K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rijeka - Austria Wiedeń
Typ: x2
Kurs: 2.8

Bukmacher: unibet

Analiza:
Austria Wiedeń gra słabo w tym pucharze i zajmuję ostatnie miejsce w tabeli grupy D, gdzie przedostatnią druzyną jest dzisiejszy przeciwnik Rijeka. Austria ma 1 punkt po zremisowanym meczu z AEK na trudnym terenie w Grecji 2-2, jednak przegrali ostatni mecz u siebie wlasnie z Rijeką 1-3 dlatego ci ich wyprzedzają, jednak wczesniej mieli dwie przegrane w tym jedna nazwalbym to dobrą przegraną bo 2-3 z Milanem na ich terenie. Mysle ze Rijeka nie jest teraz na tyle silna by powtorzyc wygraną z Austrią, bo w lidze są bez formy takze. Austria po wygranej 2-0 nad Atlach zalicza serie 5 przegranych z rzedu czemu sie nie dziwię bo ten spadek formy byl dla mnie przewidywany z obroną wygladająca naprawdę badziewnie i jak bomba zegarowa, ktora czekala na detonację no i ta detonacja nastapila w sposob drastyczny w 3 meczach z rzedu traconych 3 bramki. Liczę ze ostatni remis 2-2 na wyjeździe przelamie bessę i tym razem z Lidze Europy zapunktują moze nawet 3punktowo.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagradzanych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostanie dodanych 2 nowych bukmacherów:
    - BetrallyZaktualizowana lista, już z nowymi bukmacherami, jest do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany jeszcze bardziej uatrakcyjnią zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lyon - Everton
Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola - 1/nie
Kurs: 2.44
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19:00 Lyon będzie podejmował na własnym stadionie drużynę Evertonu.
Goście nie tak wymarzyli sobie początek sezonu. W letnim oknie transferowym wydali ogromne pieniądze na nowych zawodników, jednak nie przełożyło się to na wyniki. Słabe wyniki spowodowały, że zwolniony został trener Koeman. Tymczasowo stanowisko trenera objął David Unsworth - czyli trener U-23. Obecnie w Premier League znajdują się na 18 miejscu i &#39;liderują&#39; w strefie spadkowej. W ostatnim meczu w PL grali z Leicester i przegrali 2:0, nie pokazując zbyt wiele w ofensywie. Widoczny jest brak typowej dziewiątki - czyli Romelu Lukaku.
Ich aktualna pozycja w lidze może zmusić ich do odpuszczenia sobie europejskich pucharów. Uważam, że nie wyjdą maksymalnie zmotywowani do meczu z Lyonem.
Lyon w ubiegłorocznych rozgrywkach dotarł do półfinału i myślę, że i tym razem zechcą to powtórzyć, a nawet poprawić. W Ligue 1 idzie im ostatnio dobrze, wygrali 3 mecze z rzędu i zajmują aktualnie 3 miejsce.
Ich obrona wygląda solidnie i uważam, że zatrzymają nieudolną ofensywę Evertonu.
Liczę na wynik 2:0 dla gospodarzy, jednak moim typem na ten mecz jest ten powyżej.
Co do tabeli w grupie to Lyon zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 5-ciu punktów i traci do lidera - Atalanty 2 punkty.
Everton ma 1 punkt i zajmuje ostatnie miejsce, mając niewielkie szanse na awans.
Według mnie Everton będzie skupiał się na odrobieniu strat w Premier League i ten mecz potraktuje nieco &quot;luźniej&quot;, co powinno sprawić że typ wejdzie.
✅ 144
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Skënderbeu Korçë - Partizan Belgrad
Typ: czerwona kartka w meczu ? TAK
Kurs: 3.67
Bukmacher: Milenium
W poprzedniej kolejce ligi europejskiej grałem ten sam typ i niestety się nie udało, mam nadzieję że dzisiaj się uda. W poprzednim pojedynku było 6 żółtych kartek, liczę na to, że dzisiaj dołożą do tego jakąś czerwień. W statystyki ligowe nie będę się zagłębiał, nie ma sensu w tym przypadku. To jest liga europejska i innej rangi mecze. Jeśli chodzi o kartki obu drużyn w dotychczasowych 2 meczach LE, to żadna nie dostała czerwonej, ale padało po 3-4 zółtka dla tych drużyn. Ten mecz będzie inny, bardziej gorący niż dotychczasowe. W poprzedniej analizie do tego meczu wspominałem już o incydencie do jakiego doszło w meczu Albanii z Serbią, więc nie będę tego opisywał po raz drugi. Wiadomo, że stosunki między Serbią, a Albanią nie należą do pokojowych. W tamtym meczu była wojna i myślę, że w tym będzie tak samo. Myślę, że będzie dzisiaj czerwona kartka, a może nawet nie jedna.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Paryż
godzina 14.00
spotkanie : J.Isner - G.Dimitrov
typ zw Isner
kurs 2.95
unibet
analiza :
W h2h 1:1 oba mecze na nawierzchniach szybkich zakończone wynikiem 02.
Ostatni mecz w tym roku w sierpniu zakończony zwycięstwem Bułgara po dwóch Tiebreckach 7:6 7:6
7:4 12:10.
Bułgar jest tu zasłużonym faworytem , w tym roku osiąga znakomite wyniki jest w życiowej formie i w pierwszej dziesiątce rankingu ale Big John to ciągle piekielnie trudne zadanie zwłaszcza na tak szybkich nawierzchniach jak ta w paryskiej hali.Zgadzam się że Grigor jest dziś faworytem ale minimalnie.Mecz bliski 50/50 i w kursie 2.95 spore valu.Ja pobieram są spore szanse.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europy
Godzina:19.00
Spotkanie;Maccabi Tel Aviv-FC Astana
Typ:1
Kurs: 2,14

Bukmacher;Fortuna
Analiza:Jedno z ciekawszych spotkan z uwagi na sytuacje w grupie gdzie jeszcze wszystkie zespoly maja szanse awansu.Najmniej punktow bo tylko 1 ma wlasnie druzyna Izraela ale jak wspomnialem ma calkiem realne szanse na awans,wygrywajac dzisiejszy mecz zrowna sie punktami z Astama a Villareal i Slavia tych punktow do dzisiaj maja tylko po piec,stworzyla sie w ten sposob bardzo ciekawa sytuacja i napewno w tej grupie do konca nie bedzie wiadomo kto awansuje.Wracajac jednak do meczu to zespol z Izraela po ostatniej wysokiej porazce na stadionie Qarabaq ma cos do udowodnienia.Macabi na wlasnym terenie jest zespolem groznym dla kazdego potrafi bronic bramki i skutecznie gra w kontrataku.Moim zdaniem w spotkaniu dzisiejszym jest pewniakiem.
⛔ 100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy, 1 liga
Spotkanie: Latina - Piacenza
Typ: over 154.5

Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Mecz 5. kolejki włoskiej ligi. Latina u siebie podejmuje Piacenzę. Zespoły w ligowej tabeli dzielą tylko dwa punkty, choć obie mają stosunek zwycięstw taki sam, czyli 2-2. Piacenza ma mniej punktów ponieważ dwa razy wygrali dopiero po pięciu setach, Latina pewnie wygrywała. Ja nie uważam żeby Latina w tym meczu była faworytem. Być może tak jest ponieważ w ostatnim meczu u siebie pokonali super mocne Lube 3:0. Nie wydaję mnie się żeby jednak i tym razem zagrali tak świetnie jak ostatnio. Liczę tu na dłuższy, co najmniej 4 setowy mecz. Piacenza odniosła co prawda dwie porażki ale były to porażki z bardzo mocnymi zespołami z czołowej czwórki ligi, czyli z Modeną oraz Perugią. W obu tych meczach dostali lanie 3:0. Wygrali za to z Vibo oraz Ravenną 3:2 jak już wcześniej wspomniałem. Latinie zdecydowanie bliżej do tych dwóch ostatnich drużyn i raczej nie jest to ekipa żeby utrzymała równy i wysoki poziom przez cały mecz. Piacenza swoje szanse na pewno będzie wykorzystywać. Ogólnie wygrana w tym meczu jest dla mnie sprawą otwartą i każdy tu może wygrać. H2H zdecydowanie dla przyjezdnych, ostatnie mecze również. W obecnej sytuacji obu ekip 4 sety moim zdaniem to sprawa bardzo prawdopodobna, jeśli trzeba będzie rozegrać 5 set również niespodzianki nie będzie, bo poziomy obu drużyn są jako tako zbliżone, stawiam wiec na ten niezbyt wygórowany over.
✅ 40
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: FCSB - Hapoel Beer Sheva
Typ: 1/+2.5 bramki w meczu.
Kurs: 2.7
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Podejmuje się jako 3 osoba tego meczu. Przedmówcy napisali juz chyba wszystko co mogli o tym spotkaniu. Ja napiszę ze jest to rewanżowe spotkanie obu tych drużyn w którym Steua na wyjeździe pokonała Hapoel 1-2. Steua jest liderem grupy i bije dosłownie wszystkich jak leci. W przypadku wygranej w tym meczu zapewniają sobie grę w dalszej części rozgrywek pucharowym co według mnie pchnie ich motywację w górę, bo jeśli mogą zrobić to już dziś to dlaczego nie? Skoro w lidze idzie świetnie i są jej liderem. Dlaczego nie zmiazdzyc grupy w Lidze Europy, kibice na pewno będą tego chcieli. Idę w over bramkowy ze względu na to ze Rumuński drużyna u Siebie nie przegrywa a na dodatek w ostatnich 5 meczach u Siebie średnio na mecz zdobyli ponad 3 bramki. Wyjątkiem bym mecz z Dinamo gdzie padło skromne 1-0. Stawiam na zwycięstwo FCSB 2-1, lub 3-1. Wierzę że Hapoel nie odpuści i zdobędzie bramkę ale nie liczę na nic więcej. Na pewno będą walczyc o Europejskie rozgrywki. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lyon - Everton
Typ: spotkanie/ilosc bramek 1/+2,5
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Od wielu miesięcy korzystam z typów dnia i od tego miesiąca postanowiłem samemu się pobawić w typowania. Przeglądając dzisiejszą ofertę spotkanie Lyonu z Evertonem od razu rzuciło mi się w oczy. W tym sezonie oglądałem parę meczy Evertonu i muszę powiedzieć że grają strasznie słabo a na pewno nie na miarę transferów których dokonali podczas okienka transferowego. Do tego bardzo słaba gra na wyjazdach na ostatnich 6 spotkań 5 przegranych i 1 remis. A na przeciw mocna w tym sezonie drużyna Lyonu z mocną ofensywą Depayem, Fekirem i pozyskanym z Realu Madryt Diazem na szpicy. W Ligue 1 trzecie miejsce a przed nimi tylko Monaco i PSG ! Pierwsze spotkanie wygrał Lyon 2:1, ale to spotkanie moim zdaniem będzie wyglądało inaczej. Więcej ataków ze strony Lyonu i pojedyncze kontrataki graczy Evertonu. Myślę że Everton stać na jedną bramkę bo mają z przodu Rooneya który w pewnym momencie może odpalić. Myślę że spotkanie zakończy się wynikiem 3:1/4:1
✅ 102
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18.00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Bamberg
Typ: Crvena Zvezda over 82,5pkt
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami już piąta seria gier w najlepszej koszykarskiej lidze w Europie. Dziś przyglądam się bliżej spotkaniu Crveny Zvezdy z Bambergiem i typuję tu sumę punktów gospodarzy powyżej 82,5. Serbowie są w niesamowitym gazie jeśli chodzi o ofensywę, w ataku nakręcają niesamowite tempo dodatkowo trafiają rzuty na świetnym procencie skuteczności co przynosi takie wyniki jak 112 punktów przeciwko MZT Skopje, 87 przeciko Maccabi czy 90 przeciwko FC Barcelonie. Wszystko to zostały osiągnięte we własnej hali. Średnia punktów zdobytych przez Crvene w ostanich pięciu domowych spotkaniach to 90,8 pkt czyli wyraźnie powyżej dzisiejszej linii. Warto zauważyć że tak duże ilości punktów zdobywane były nie tylko na słabszych rywalach z ligi ABA ale również na Maccabi, Barcelonie czy Buducnosti mającej bilans 3-1 w Eurocupie. Dziś ich rywalem będzie aktualny mistrz Niemiec - Bamberg. Niemcy wygrali dwa poprzednie mecze w Eurolidze czym poprawili swój bilans ale warto zauważyć że mierzyli się z najsłabszymi w lidze Unicają oraz Baskonią. Powyżej 90 punktów byli im wstanie rzucić gracze z Ludwisburga czy też Panathinaikosu. W lidze przegrali z Albą dając sobie rzucić 44 punkty w drugiej połowie. Obrona zespołowa jest słaba, łatwo dają dochodzić rywalom do otwartych pozycji na obwodzie co dziś będzie skrzętnie wykorzystywane. W ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach tracą średnią 79,5pkt a średnia tą zaniżają wygrane z outsiderami ligi Niemieckiej - Tubingem oraz Gotta. Będąca w gazie Crvena, grająca we własnej hali jest w stanie spokojnie pokryć tą linię a tak wysoki kurs wart jest zagrania.
⛔ 100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lazio - Nice
Typ: obie strzelą+over 2.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: forBet
Analiza:
W ramach czwartej kolejki spotkań grupy K zmierzą się ze sobą dwaj faworyci do awansu do dalszej fazy rozgrywek. Potwierdza to również tabela - Lazio z kompletem punktów, Nicea z dwoma zwycięstwami i jedną porażką - właśnie z Lazio w ostatniej potyczce. Pierwszy mecz bez problemu pokrył proponowany zakład, rzymianie wygrali 3:1 i myślę, że dzisiaj również będziemy świadkami paru bramek. W każdym dotychczasowym spotkaniu grupowym LE obie drużyny zdobywały gole, tylko raz niepokryty został over 2.5 (Lazio-Wargem). W lidze Lazio radzi sobie bardzo dobrze, strzelając 31 goli w 11 spotkaniach. Gorzej ma się sprawa z francuską drużyną, lecz uważam, że podrażnieni porażką na własnym terenie, zdobędą dzisiaj co najmniej jedno trafienie (może ponownie za sprawą Balotelliego?).
⛔ 100
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lyon - Everton
Typ: Everton
Kurs: 6.70
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

A właśnie ze na przekór.. przecież to wciąż Everton drużyna z Premier League.. ja wiem ze w kryzysie.. ja wiem ze po Lukaku nie ma życia.. Ale właśnie to jest dobry moment na to żeby się odbić od dnia.. pierwszy mecz mógł się różnie potoczyć.. akurat zwycięstwo przypadło dla Lyonu ale nie skreslalbym teraz podraznionego brakiem wygranych Evertonu.. ich seria to już trzynaście ligowych meczów wyjazdowych bez zwycięstwa (0-6-7) do tego remis w ostatniej rundzie kwalifikacji LE oraz przegrana w pierwszej kolejce z Atalanta 0:3.. wygląda to fatalnie.. Ale tam wciąż grają niezli piłkarze.. a Lyon to jedna z bardziej nieprzewidywalnych drużyn.. więc szczególnie w lidze Europy myślę ze wszystko jest możliwe a w tak wysokim kursie na pewno jest value.. dla zabawy polecam 2/+2,5 po kursie 10.50 lub po bandzie 2/+3,5 po megakursie 26 ;) przeciez rownie dobrze moga sie przelamac z przytupem.. a jakby nie patrzec defensywa Lyonu nie jest monolitem... GL
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga M.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Chimki M.
Typ: 2(+7.5)
Kurs:
2.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze od początku sezonu mają problemy z kontuzjami, ze składu wypadli Kuzmic i Randolph, może narazie tego nie widać w meczach, bo jest jeszcze komu rzucać (Campazzo, Doncic), ale te kontuzje to jest dla nich problem. W dzisiejszym meczu ze składu wypadają dodatkowo Campazzo i świetnie ostatnio się spisujący Doncic, ten pierwszy nie trenował ze względu na problemy ze stopą, a drugi ma grypę. Do treningów z drużyną powraca Randolph, ale raczej na pewno dzisiaj jeszcze nie zagra, więc ze składu wypadło już czterech ważnych zawodników. Oczywiście zostaje im doświadczenie Reyesa i Ayona.
Przy tylu absencjach na pewno będzie im się grało ciężej z fizycznym zespołem z Rosji.
Goście w pełnym składzie, przylatują do Madrytu po porażce z Olympiakosem na wyjeździe (92:75), jak sam trener przyznaje że jego zawodnicy nie wytrzymali ciśnienia jakie panuje w hali w Pireusie i nie dali sobie rady z doświadczonym zespołem gospodarzy. Jest to nowy zespół i niektórzy zawodnicy nie są jeszcze do końca ograni w europejskiej koszykówce, ale jeżeli dobrze przeanalizowali ostatni mecz i wyciągnęli wnioski to dziś nie powinni popełniać tylu błędów. Jeżeli dostosują się do szybkiej gry hiszpańskiej to powinni postawić się osłabionej drużynie z Madrytu, a może nawet sprawić niespodziankę.
Wszystko zweryfikuje boisko.
✅ 117
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00

Spotkanie: Alingsas-ricoh
Typ: alingsas -5,5 i 51.5+ w meczu
Kurs: 3.95
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj porazka na poczatek wiec dzisiaj bede chcial nadrobic wysokim kursem-lece w szczypiorniaka.jest w czym wybierac ale na podwojny typ jest malo opcji-wybralem moja ulubiona lige szwecka.alingsas to zespol,ktory systematycznie dochodzi do finalu,ostatnio przegrywa z kristianstadem.w rundzie zasadniczej bywa roznie ale w play-off graja swietnie i dochodza do finalu,w tym sezonie od poczatku pokazuja swoja sile,zajmuja drugie miejsce-maja jedna porazke co kristianstad ale maja zalegle dwa mecze.dzisiaj graja jeden z nich-z ricohem,najslabsza druzyna ligi,ktora jeszce niezpunktowala.ricoh to druzyna,ktora balansuje w rejonach spadku i w tym sezonie raczej utrzyma tendencje.zespoly spotkaly sie w tej rundzie i alingsas wygral na wyjezdzie 26-23.moj typ zawiera dosc duzy handicap i jak sprawdzilem to gospodarze tylko raz wygrali wieksza przewaga,ricoh przegral 3 mecze z takim handi lub wiekszym.ricoh walczy z zespolami w swoim zasiegu ale z top czolowka to juz baty-dzisiaj czeka ich kolejna wysoka porazka bo gospodarze to inny poziom,do tego zawodnicy sa wypoczeci po przerwie w lidze,nastepny mecz maja w niedziele wiec mozna zagrac na max,beda chcieli dogonic mistrza w tabeli i zrownac sie z nimi punktowo,maja lepsza forme i graja u siebie.dodalem takze bramki w meczu-mysle ze powinno wejsc bo alingsas systematycznie wrzuca 30+ u siebie,a ricoh swoje takze wrzuci.ryzyko jest ale kursik zacheca,pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom