>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti
Typ: 1/1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niestety pierwotny typ na dzisiaj okazał się powtórzony więc w takim razie spróbujemy sił w hokeju. Zauważyłem, że dwie analizy pod ten mecz już poszły, ale u mnie znajdziecie najwyższy kurs, przy znikomym ryzyku. Wczorajszy hokej na szczęście siadł gładko i można było pokusić się o dużo większe kursy. Wracając do dzisiejszego meczu - proponuje zwycięstwo gospodarzy w meczu oraz prowadzenie po pierwszej tercji. Goście są drużyną dosyć przeciętną, żeby nie powiedzieć słabą, w sam raz na przełamanie słabych wyników Magnitogorska, który jest przecież w TOPie ligi KHL. Ostatnie pięć meczy pomiędzy tymi drużynami to same zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy. Aktualnie Lada okupuje ostatnie miejsce, zaś Magnitogorsk jest 7, lecz z niewielką stratą do czołówki, co akurat w KHL można łatwo odrobić ponieważ gra się kilka meczy pod rząd u siebie/na wyjeździe. Lada na wyjeździe na 14 meczy - 11 porażek. Co prawda Magnitogorsk nie gra tego do czego przyzwyczaił nas przez ostatnie sezony, ale mierzą się dzisiaj z totalnymi outsaiderami i powinni spokojnie ich ograć. Dwie analizy wiszą wyżej pod ten mecz, więc nie ma co więcej dodawać, pozdro i powodzenia. Jeszcze przypomnę, że gospodarze są aktualnie drugim zespołem w lidze - ulegli w zeszłym sezonie dopiero w finale z Petersburgiem!
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Izrael 2liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: H. Kfar Saba - H.Tel Aviv
Typ : H. Kfar Saba
Kurs: 2,5
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiaj spotkanie 2 ligi Izraelskiej , lider podejmuje 3 drużynę. H. Kfar Saba wystapi w roli gospodarza ,co jest duzym atutem. Sa oni w swietnej formie , po 9 kolejkach sa liderem ligi,stracili zaledwie 5 bramek a strzelili az 25 ,z dorobkiem 25pkt .Od kwietnia nie przegrali ani jednego spotkania , na 12 meczy wygrali 11, raz zremisowali na wyjezdzie 0-0. A dwie kolejki temu rozbili u siebie wicelidera- M. Nazareth ,az 4-0. Nad Tel Aviv maja az 8 pkt przewagi. Goscie nie imponuja forma ostatnio 2 porazki i 2 remisy , 15 bramek strzelonych i 9 straconych. Na pewno nie będzie to latwy mecz dla gospodarzy, lecz atut wlasnego boiska i świetna forma musi dac im 3pkt ,licze na zwycięstwo gospodarzy po fajnym kursie !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Fc Köln - BATE
Typ: Remis
Kurs: 3.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Cześć, dzisiaj kieruję swoją uwagę na Lige Europy, gdzie Köln spotyka się z BATE. Ekipa gospodarzy zawodzi strasznie w poròwnaniu do poprzedniego sezonu, słaba gra w bundeslidze - ostatnie miejsce i w Lidze Europy. W bezpośrednim pojedynku z BATE porażka 0;1 na wyjeździe. Idę dziś w stronę remisu, ponieważ w ostatnich meczach Köln dostrzegam poprawę. Zmiana trenera i gra przed własnymi trybunami zmotywuje gospodarzy, aby uniknąć porażki. W ostatnim meczu w lidze z Leverkusen porażka tylko 1:2. BATE będzie chciało wygrać, bo mają spore szanse na wyjście z grupy, ale Köln postawi się gościom. Stawiam tutaj na remis. Powodznia!!!
⛔ 100
 
ka_es_fan 31

ka_es_fan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Godzina: 15:10
Spotkanie: J.Sock - L. Poullie
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs:
1,85
Bukmacher: STS
Analiza:
Francuz w mega gazie, wygrany turniej w zeszłym tygodniu...dodając do tego to, że ma jeszcze szanse na turniej finałowy w Londynie (chociaż musiałby wygrać Paryż) i własną publiczność nie może być innego wyniku niż 2-0. Sock wczoraj bardzo słaby mecz gdzie to nie on go wygrał a raczej Edmund go przegrał. Mówiąc krótko wszystko wszystko przemawia za Pujem
Nieregulaminowy bukmacher
Kiepska analiza

⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Eurocup kobiet
Godzina: 19:00

Spotkanie: Nymburk-Gdessa
Typ: Nymburk -15,5 pkt handi
Kurs: 2,2
Bukmacher: forbet

Analiza:
Zaczynamy nowy miesiąc. Jak uzasadnić typ na drużynę, która w rozgrywkach grupowych ma bilans 0-3 i ma teraz wygrać 16 punktami. Przed rozpoczęciem rozgrywek myślałem, że Nymburk może bić się o wyjście z gruopy a tymczasem rozbiły go drużyny z Ragusy i Atomeromu. Dodatkowo fatalna wpadka z Portugalkami na wyjeżdzie 62-70. Dodajmy z Portugalkami które przegrały swoje pozostałe mecze po co najmniej 25 punktów. O sile drużyny czeskiej stanowią zawodniczki zagraniczne z ogranymi K. Vaughn, K. Linskens i A. Khomenchuk. Szczególnie Amerykanka jest w tej drużynie indywidualnością i zdobywa blisko 25 pkt na mecz. Portugalki u siebie mogły jeszcze zaskoczyć Czeszki ale na wyjeździe sie to nie uda - krótka ławka rezerwowych, niedoświadczone młode zawodniczki, brak indywidualnosci. W moim odczuciu Nymburk łatwo bierze ten mecz.
⛔ 100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Jarosław - Niżny Nowogród
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Jarosław na dziesięć ostatnich spotkań wygrał aż 7 i chociaż po dogrywce to pokonał nawet silną CSKA Moskwa. Ogólnie strzelają sporo bramek (72- przeciwnik 49) muszą tylko poprawić się trochę w obronie. Statystyki domowe są naprawdę przyzwoite, rzadko kiedy zdarza im się porażka. Ostatnie dwa mecze u siebie przegrali i tu właśnie widzę moment na przełamanie. Przeciwnik chyba dam im do tego podstawy. Nowogród na wyjazdach potrafi wygrać tylko ze słabymi drużynami, od silniejszych dostaje srogie baty. Strzelają bardzo mało bramek- w Konfederacji pod tym względem wyprzedzają tylko nasłabszą Rygę. Liczę więc na lekkie zwycięstwo, a po takim kursie naprwdę warto zwrócić na to uwagę. Powodzenia ;)
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raven113 89

raven113

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Lazio - Nice

Typ: Lazio i +1,5 gola w meczu
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega na pierwszej stronie rzucił już typ na Lazio i 2,5 gola, więc ja zagram nieco bezpieczniej i postawię na zwycięstwo Rzymian i więcej niż 1,5 bramki. Za zwycięstwem Lazio przemawia przede wszystkim fakt, że po prostu są drużyną lepszą. Ostatnie 5 meczów to 5 wygranych i w każdym z tych meczów +1,5 gola. Nice z kolei kaleczy niemiłosiernie, w przeciwieństwie do drużyny z Włoch przegrali pięć ostatnich meczów i również w każdym z tych spotkań padało więcej niż 1,5 gola. Jasnym jest, że każda passa kiedyś się skończy, ale nie wierzę, że dzisiaj czołowa Włoska drużyna (bo tak na tę chwilę trzeba mówić o Lazio), która jest w konkretnym gazie nie poradzi sobie u siebie (co również w znacznym stopniu przemawia za Lazio) z ekipą, która ociera się o strefę spadkową w Ligue 1 i to właśnie krajowa liga powinna być w tym momencie priorytetem Francuzów. Handicap -1 z kursem 2.25 też nie byłby głupim pomysłem i brałem go pod uwagę, ale dzisiaj zagram trochę spokojniej, coby nie przejechać się na ewentualnym 2:1 ???? Zatem 1/+1.5 jest jak dla mnie optymalnym rozwiązaniem na dzisiejszy wieczór. Powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Lyon : Everton
Typ : rzut karny
Kurs : 3.00
Bukmacher : Unibet
Co do tego spotkania to już nie jedna analiza padła i jak dla mnie wszystko jest możliwe i może się zdarzyć , u mnie jak zwykle coś innego bo liczę na rzut karny , nie wiem kto będzie sędziował to spotkanie bo mogło by mnie to bardziej utwierdzić w moim typie ale cóż liczę że karny może być , z tego co możemy wyszukać to to iż w 3 dotychczas rozegranych meczach przez gospodarzy - Apollonem , Atalantą i Evertonem były podyktowane 2 karne dla Lyonu i tak w pierwszym wyjazdowym z Apollonem w 53 minucie gry Depay Memphis wykorzystał 11 , i w ostatnim także wyjazdowym z Evertonem już w 6 minucie gry tym razem Fekir Nabil wykorzystuje karnego , i tak myślę że może i dziś coś ciekawego wydarzy się w polu karnym bo możliwości podyktowania karnego jest parę no ale jak każdy typ tak i ten to ryzykowna sprawa ........... ja jednak idę w karnego !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Sheriff Tiraspol
Typ: Lokomotiv -2 HA
Kurs: 3,95
Bukmacher: unibet
Analiza:

Moim zdaniem świetny typ na dziś. Czysta jedynka po kursie 1,50 to świetny kurs na podbicie kuponu. Niestety niższe handicapy już zajęte, więc gram ostrzej i liczę na wygraną Lokomotivu minimum trzema golami.
Lokomotiv w tym sezonie spisuje się świetnie. Jest niespodziewanym liderem w lidze rosyjskiej. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe Zenit aż 3-0.
W lidze europejskiej również wiedzie im się nieźle. W dotychczasowych 3 meczach uzbierali 5 punktów. Na wyjeździe zremisowali 0-0 w stolicy Dani z Kopenhagą oraz z dzisiejszym rywalem Tiraspolem w delegacji 1-1. U siebie podejmowali Ziline, którą gładko ograli 3-0. Liczę dziś na powtórkę wyniku. U siebie Lokomotiv jest bardzo mocny. Wiele potęg europejskich przekonało się, jak ciężko się gra w stolicy Rosji.
Jeśli Lokomotiv dziś wygra, a Kopenhaga ogra Zilinę, to ekipa z Moskwy praktycznie awans ma w kieszeni.
Stawiam na 3-0 dla gospodarzy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Ath. Bilbao - Östersunds
Typ: 2 drużyna strzeli gola - TAK
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek baskijskiej drużyny z dotychczas niepokonanymi w tej edycji LE szwedami.
Bilbao ostatnio jest w dużym kryzysie - ich gra nie wygląda krytycznie, ale są bardzo nieskuteczni - co przekłada się na wyniki w lidze (porażka z Barceloną i Atletico, do tego sensacyjna porażka z Zoryą)
W ostatnim bezpośrednim meczu między tymi drużynami, który miał miejsce 19 października - to zespół gości zdominował mecz, ale wynik udało się uratować w 89 minucie po golu Williamsa na 2-2.
Baskowie mają także spore problemy kadrowe - wciąż kontuzjowany jest Muniain, a lista potencjalnie braków w składzie może być jeszcze większa - sporo piłkarzy ma drobne urazy lub wraca po kontuzji (np. Benat, Balenziaga czy de Marcos). Natomiast goście przystępują do tego meczu zarówno bez większych problemów kadrowych, ale też w bardzo dobrej dyspozycji - w ostatnich 5 meczach nie odnieśli żadnej porażki, a przypominam że w dzisiejszym meczu nie muszą wcale wygrać czy zremisować, tylko zdobyć 1 gola.
Trudno przewidzieć dokładny wynik w tym meczu - być może dzisiejszy dzień będzie przełamaniem dla Athleticu i odniosą swoje pierwsze zwycięstwo w LE, jednak nie wyobrażam sobie tego, by zachowali czyste konto przy tylu niekorzystnych okolicznościach.
Przewidywany wynik: 2:1 , 1:1
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
W 3,7K

wiktor03

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Young Boys - Dyn. Kiev
Typ: ilość bramek- Powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gracze Dynamo Kiev strzelają bardzo dużo bramek dotychczasowe mecze kończyły się wynikami 2:2, 3:2, 3:1.
Natomiast Young Boys w każdym meczu ligi europy przynajmniej strzelała jednego gola. Napastnik Young Boys jest w świetnej formie trafił ostatnio 2 bramki 1 meczu z Dynamo. Uważam więc że miecz zakończy się wynikiem 3:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - Crvena Zvezda
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 1,98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po czwartej kolejce Ligi Europy Arsenal zwyciężając zapewni sobie awans z grupy i to prawdopodbnie z pierwszego miejsca. Mecz wyjazdowy z drużyną z Serbii był ciężki dla drugiego składu kanonierów ale ostatecznie udało im się wygrać na trudnym terenie. Stawiam, że Arsenal będzie chciał pewnie wygrać u siebie i zamknąć już ten etap rozgrywek LE przed nadchodzącym trudnym terminarzem w lidze. W drużynie gości nie zagra kontuzjowany pomocnik Branko Jovicic i wykluczony przez czerwoną kartkę w poprzednim meczu boczny obrońca Milan Rodic. Skład gospodarzy tak jak zawsze w tej edycji LE będzie sie składać prawie z samych rezerwowych gdzie kluczowymi postaciami będą Giroud, Wilshere czy Walcott. Możliwe, że zamiast Ospiny który dopiero wraca po kontuzji wystąpi ponownie Petr Cech.
⛔ 100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Hertha - Zorya
Typ: 02
Kurs:
1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pisze z tel.wiec przepraszam z bledy. Kurs na Zorye spadl z 6 zl do ponad 4zl. Dla mnie ten mecz to wieksze szanse daje druzynie z Ukrainy ,dla Herthy jest to byc moze byc albo nie byc w LE a forma druzyny z niemiec na to nie wskazuje, poziom obydwu druzyn jest dla.mnie podobny z lekka przewaga dla druzyny z Luganska. Sa na 2 pozycji za rewelacyjnymi szwedami, ukraincy wygrali u siebie z Hertha 2:1 i mysle ze nie przegraja rowniez dzis, b.dobre mecze w lidze z mocnym dynamem Kijow 4:4 ,porazka w 1/8 pucharu ukrainy z Szachtarem po dogrywce 3:4 moze w lidze nie sa wysoko bo na ostatnim miejscu w grupie mistrzowskiej ale ich gra ostatnio wyglada dobrze.Trzeba tez podkreslic ze ograli baskow na wyjezdzie, druzyna z Berlina w ogole mnie nie przekonuje, tym bardziej ze w rodzimej lidze maja swoje problemy.Po takim kursie ide w strone Ukraincow, weekend Dla Girony,Malagi a w pn dla Korony na plus licze ze dzis bedzie podobnie.Pozdrawiam
⛔ 100
 
kubaaafc 31

kubaaafc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Europa League
Godzina: 21:05
Spotkanie: Arsenal - Crvena Zvezda
Typ: 1 / -3.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witajcie typerzy . Zapraszam dzis do Polnocnego Londynu, gdzie kibice stolecznego Arsenalu niestety nie naciesza sie swoimi najwiekszymi gwiazdami , a obserwowac beda pilkarzy rezerwowych oraz wzrastajace gwiazdy, ktore na pewno beda chcialy sie pokazac . W pierwszym meczu jak wiemy Giroud zalatwil sprawe w koncowce kapitalnym golem po naprawde wyrownanym boju. W bramce dzisiaj ponownie wystapi Petr Cech, ktory dzielil i rzadzil dziwnym zestawieniem obrony ( Debuchy, Elneny, Holding ) . Licze, ze dzis rowniez pouklada sobie obrone i zachowa czyste konto. Pilkarze z Belgradu w swojej lidze zdecydowanie lideruja tracac tylko 3 gole w 15 meczach - robi wrazenie . Zapewne wiekszosc z atakow Arsenalu beda w stanie zatrzymac ale na Emirates Kanonierzy nie zwykli przegrywac w takich meczach z potencjalnie slabszymi rywalami, ze slabszych lig czy tez w krajowych pucharach . W jedynym do tej pory rozegranym meczu u siebie w LE Arsenal podejmowal Koeln , ktore zaaplikowalo gola po zlym wybiciu Ospiny , natomiast gole dla gospodarzy strzelali Sanchez, Bellerin oraz Kolasinac , ktorzy z pewnoscia dzisiaj nie wystapia, wiec i o gole bedzie trudniej . Przypuszczalnie z szerokiego skladu poza Cechem pojawia sie Walcott, Giroud , Wilshere , Elneny czy tez Coquelin . Obstawiam , ze Arsenal jak najmniejszym nakladem sil sprobuje wygrac to spotkanie zapewniajac sobie awans do fazy pucharowej , majac rowniez na uwadze, ze z powodu wielu kontuzji , kilku pilkarzy z dzisiejszego meczu moze sie przydac na niedzielny pojedynek z Manchesterem City .Obstawiam max 2-0 , ewentualnie przy odrobinie sczescia gosci 2-1 . Powodzenia
⛔ 100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets - Braga
Typ: 2 / +1,5 gola
Kurs: 5.3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj Dortmund zawiódł, dziś stawiam na małą niespodziankę. Podkreślam małą, gdyż oba zespoły nie dziali jakaś przepaść. Zdaniem bukmacherów to gospodarze powinni dziś gładko zwyciężyć, kurs zachęcający i stąd zmierzam w przeciwnym kierunku. Nie samym kursem się kieruję rzecz jasna. Bragę stać po prostu na wzięcie rewanżu sprzed dwóch tygodni, kiedy to ulegli dzisiejszemu rywalowi 0-2 na własnym stadionie i zgarnąć 3 pkt. Potrafili wygrać na trudnym terenie w Hoffenheim, więc dlaczego nie mogą tego uczynić w Razgradzie? Na &quot;czystą&quot; dwójkę jest 3.8, ja dorzucam powyżej 1,5 gola i mam 5.3. Powodzenia.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 18:45
Spotkanie : Fenerbahce - Valencia
Typ : Valencia win
Kurs : 3,15
Bukmacher: fortuna
Witam,
Nie mam zbyt wiele czasu więc analiza będzie krotka. Hiszpanie weszli na niebotyczny poziom w ostatnich tygodniach, wygrywają wszystko kontrolujac spotkania.
Wygrana w szegolnosci z Malaga robi wrazenie, 91-50.
Zaś Fenerbahce jeszcze nie do końca ustabilizowalo swoją dyspozycję, rozumiem bukmacherów że mamy doczynienia z jedną z najlepszych ekip ostatnich sezonów w Europie, ale chyba trochę przesadzone te kursy, aż grzech nie pograć na Valencie.
Green, Abalde , Dubljevic czy Emetrio, wszyscy na wysokim poziomie w ostatnim czasie, więc są podstawy do takiego typu.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bautista - Cilic
Typ: Cilic
Kurs: 1.65
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Thiem - Verdasco /2 to był mój pierwszy typ ???? , został mi jeszcze drugi... Druga runda w Paryżu i mecz pomiędzy Hiszpanem Roberto Bautista (23 w rankingu ATP, bez większych sukcesów w prestiżowych turniejach), a Chorwatem o wiele bardziej utytułowanym Marinem Cilicem (5 w rankingu ATP). Hiszpan gra w kratkę, potrafi przegrać np. z Koreańczykiem Chung (55) czy z włochem Fognini (27). Natomiast Chorwat przegrywa rzadko i jeśli już to z bardziej znanymi i czołowymi tenisistami (Del Porto, Nadal). Grali ze sobą czterokrotnie, 3 razy pewnie wygrał Cilic i raz (jak dla mnie duża niespodzianka) na zeszłorocznym AO, Bautista. Na dzień dzisiejszy, rozważając wszystkie za i przeciw, wychodzi mi pewna wygrana Marina, wiec dla odważniejsyzch opcja 2:0 dla Cilica. Powodzenia!
✅ 65
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej / Norwegia / Get-ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Manglerud - Lillehammer
Typ: over 7.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Lillehammer na drodze do lidera - 1 pkt mniej od Frisk Asker, ale za to 2 rozegrane mecze mniej, także możliwe, że już nawet dziś się uda liderować. Manglerud z kolei na 6 miejscu w tabeli, czyli przeciętnie (10 drużyn w lidze), jednak u siebie całkiem sporo strzelają co jest z jednym z argumentów za overkiem.
Ważna rzecz - 2 listopada ale 1957 roku, a więc dokładnie 60 lat temu powstał klub Lillehammer! Szkoda że nie u siebie ale do Oslo skąd są gospodarze tylko kilkadziesiąt kilometrów.
Hokeiści gości są w świetnej formie 68 goli strzelonych(lider też ma 68 ale tak jak wyżej 2 mecze więcej), aż 4 z nich walczy o lidera strzelców, 1 miejsce okupuje Nunn z Frisk Asker, a miejsca 2-5 należą do Lillehammer, super postawa w lidze, fantastyczna atmosfera w zespole, ostatnie 6 meczów strzelone 26 goli, no jest dobrze.
Manglerud ostatnio też dobrze gra(ale dalej sporo tracą) np. z liderem pyknęli 3 tracąc 7. W głównej mierze drużyna składa się z młodych graczy, zostawiają na boisko sporo, nawet jeśli przegrywają i tak starają się coś strzelić, walczą sporo, dosłownie, spodziewam się też trochę kar i goli w przewadze dla zespołu gości.
No jak dla mnie wszystko przemawia za overami, polecam głównie niższy over, albo over na gości 3,5(np w forbecie). Handicap do mnie nie przemawia, myślę że obydwie drużyny postrzelają. (grali ze sobą niecały miesiąc temu, było 3-5)
⛔ 100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Slavia Praga : Villareal
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czeska drużyna to lider w swojej grupie, ma tyle samo punktów co drugi Villareal. Jeżeli chodzi zaś o grę w lidze to tutaj gospodarze wyglądają o wiele lepiej. Na 10 ostatnich spotkań u siebie 8 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Natomiast drużyna Villarealu to 5 porażek, 2 remisy i tylko 3 wygrane na wyjazdach. Chociaż w lidze ostatnio idzie im nawet całkiem dobrze to w europejskich pucharach grają totalną padakę. Ze Slavią w bezpośrednim starciu zremisowali u siebie 2:2, a tym razem nie maja już atutu wlasnego boiska. Wydaje mi sie ze Slavia powinna dać radę, mimo, że nie jest faworytem w tym meczu.
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Vitesse vs Waregem
Typ: 1/tak
Kurs:
3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ktoś mówi Holandia, Belgia ja słyszę overy.. tu i tu liga jak najbardziej overowa.. Dziś w lidze Europy gra Holenderskie Vitesse z Belgijskim Waregem.. i dziwi mnie sam kurs gospodarzy.. Już tydzien temu czy tam dwa grałem x2 bo kusił kurs.. i tylko czekałem aż u siebie bedą grać i sadziłem ze kurs bedzie ok 1.4 a tu ok 1.8.. no cóż.. co do gospodarzy..Bramkarz doświadczony Pasveer.. kto sledzi holande ten zna.. prawa obrona to wypożczony standardowo z Chelsea(klub patronacki) Dabo.. na środku znowu wypożczony Matt Miazga a obok Kashia.. kozaki dwa jak na ligę Holenderską.. na lewej doświadczony buttner..Srodka pola nie będę wymieniał bo mają tam 6 świetnych graczy, więc nawet nie mam pojęcia jak trener ustawi ich dziś.. na pewno chyba zagra Bruns i Serero ale pewności 100%n ie mam.. Rashica Linnsen Castaignos to jest atak, choć może na atkau zagra doświadczony był król strzelców jak dobrze pamiętam Tim Matavz.. A goście? Najlepszy bramkarz kontuzja.. Podstawowy obrońca Derjik kontuzja.. Prawa i lewa obrona dobra jest.. lecz ten środek.. nie wiem kto zagra za Derjika..ofesywa bardzo przyzwoita o bramkę powinni się pokusić.. Ja to widząc takie składy stawiam na wynik overowy, btts a takze zwycięstwo gospodarzy.. 3:1 może dziś paśc.. Powodzenia
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom