>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.11.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie:
FC Koln - BATE
Typ: BATE
Kurs: 4.65
Bukmacher: forBet
Analiza:

Jak już wspomniało tutaj kilka osób wyżej FC Koln jest w fatalnej formie. Zarówno w lidze jak i w LE zajmują ostatnią pozycję i żeby było jeszcze ciekawiej nie wygrali ani jednego meczu. LE: trzy mecze rozegrane, trzy przegrane, jeden gol strzelony, pięć straconych. Statystyki koszmarne. Ciężko będzie im już odrobić straty w LE, dlatego myślę iż głównie trener skupi się na bundeslidze, aby nie spaść niżej. Patrząc na bezpośrednie pojedynki tych zespołów tutaj również górą jest BATE, które wygrało u siebie 1:0. Oglądając mecz można było zauważyć, że FC Koln powinno ten mecz wygrać lub chociaż zremisować, jednak tak nie było i nie potrafili wykorzystać żadnej z wypracowanych sytuacji. Krótko mówiąc drużyna z Niemiec ma teraz same problemy i myślę, iż remis lub wygrana BATE to bardzo prawdopodobne scenariusze tego meczu.
Powodzenia.
⛔ 100
 
bfred 301,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sparta - Kongsvinger
Typ: over 6,5
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj jednego gola zabrakło ehhh. Dzisiaj biore propozycje Unibetu z pocałowaniem ręki. Kongsvinger był i bedzie najgorszym zespołem tej ligi a obserwuję ją od kilku ładnych lat. Ostatnio spotkanie Gospodarzy z goścmi to 5-1 i dzisiaj liczę podobnie, naprawdę. Wprawdzie goście już nie zbierają takich batów jak w ostatnim sezonie ale i tak słabo. Gospodarze dość przyzwoity bilans bramkowy ale i goście trochę strzelają. Ja widzę dzisiaj sporo goli i wymianę ciosów oj będzie się działo a wynik jaki mi przychodzi do głowy to jakieś 5-2, 5-3 coś w tym stylu. Choć tak jak pisałem wczoraj to tylko hokej i może być równie dobrze i 1-0 ja jednak wchodzę w gole trzeba odrabiać straty z czoraj. Powodzenia.
✅ 145
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europy
Godzina:19.00
Spotkanie;Maccabi Tel Aviv-FC Astana
Typ: BTTS - TAK
Kurs: 1.75

Bukmacher; Forbet

Witam i zapraszam do grania tego typu.
3 drużyna ligi Izraelskiej podejmuje 1 drużynę ligi Kazachstańskiej, swego czasu Maccabi uznana marka, która dołauje, a Astana noname i ogórki, ale petrodolary robią swoje.
W Lidze Euroy w tabeli grupy A prowadzi Slavia przed Villareal 5 pkt i Astaną 4 pkt ostatnie miejsce z dorobkiem 1 pkt ma Maccabi, które co ciekawe nie strzeliło gola jeszcze w tej edycji Ligi Europy w fazie grupowej.
Dlatego też polecam ten mecz, ponieważ Izraelczycy się tutaj przełamią i tą 1 bramkę strzelą, a Astana, która u siebie wygrała z Maccabi 4-0 na pewno też coś ukuje. Fakty też są takie, że Maccabi u Siebie w ostatnich 3 meczach strzeliło 10 goli, a Astana tą bramkę też strzela, dlatego polecam ten typ, ponieważ Maccabi tutaj się przełamię, a Astana też ukuje, bo ma kim ;)
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga europejska
Spotkanie: Basaksehir - Hoffenheim
Godzina: 19:00
Typ: powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1,83
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, dziś pora na mniejsze emocje - Liga europejska. Wiadomo, że tę ligę nie wszystkie drużyny traktują poważnie, sam piłkarz Atletico ostatnio przyznał, że &quot;Liga Europejska to g..wno&quot;.
Ja przeanalizuję spotkanie pomiędzy Tureckim Basaksehir a Niemieckim Hoffenheim. W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużyna padł wynik 3:1 dla Hoffenheim czy dziś Turcy zrewanżują się przed własną publicznością?
Basaksehir w lidze radzi sobie całkiem dobrze - 2 miejsce tylko za Galatasaray a przed Besiktasem czy Fenerbahce ale co jest warte mojej uwagi to to, że w ich spotkaniach pada sporo bramek. Ostatnie 6 spotkań z ich udziałem to 18 bramek co wychodzi równo 3 bramki na mecz.
Jeśli chodzi o zespól gości to w lidze zaczęli dobrze a teraz przyszedł jakiś mały kryzys i zajmują 7 miejsce - nie wygrali ostatnich 4 meczy ale znowu... 15 bramek w ciągu 4 meczach to wychodzi średnio prawie 4 bramki na mecz.
Jeśli chodzi o sytuacje w grupie w lidze europejskiej jest to ostatni dzwonek dla jednej jak i drugiej drużyny na utrzymanie szans na awans dlatego nie widzę opcji aby któraś z drużyn nie zagrała ofensywnie w tym meczu.
Oczywiście są jakieś tam braki kadrowe w zespołach ale jak to często bywa trenerzy w lidze europejskiej często stawiają na paru rezerwowych piłkarzy.
Stawiam na otwarty mecz wieloma bramkami, myślę, że zobaczymy ze 4 bramki.
Powodzenia
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska, Grupa E
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Lyon – Everton
Typ: over 3.5
Kurs: 2.48
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Everton o ile chce się jeszcze liczyć w walce o awans musi to wygrać i tyle, ale czy oni tego będą chcieli nie jestem w 100% pewien ale to nie oznacza że odpuszczą. Ten zespół jest rozbity i nawet w takich spotkaniach muszą szukać odbicia się od dna, szukać jakiegoś dobrego impulsu, wiadomo ze tego statku już nie prowadzi Koeman, ale efektu nowej miotły nie było i skończyło się kolejna porażką w lidze, koszmarnie wyglądają w defensywie gdzie błędy mnożą się z każdą minutą i tylko Crystal Palace może się pochwalić gorszą defensywą przy czym ich bilans to główne dwa mecze z Manchesterami a Everton to co mecz problem. Nie lepiej jest w Lidze Europejskiej bo jak się traci 7 bramek w trzech meczach to dobrze znowu o defensywie mówić nie można, nie widzę dziś także poprawy bo nie ma ku temu podstaw tym bardziej że wyjazd z ekipą która przez 90 minut chce atakować, oczywiście z taką grą otwierają mnóstwo przestrzeni stąd na pewno goście nie stoją na straconej pozycji jeśli chodzi o atak który tez kuleje ale tutaj jakiś pomysł przynajmniej jest na grę.
Lyon jak wspomniałem ekipa bardzo ofensywna, która potrafi skupiać się tylko na ataku, w lidze ostatnio świetna dyspozycja, szczególnie na własnym terenie gdzie w 6 spotkaniach strzelili 17 bramek w tym min. ogrywając Monaco 3:2. Mają ogromne parcie na strzelanie bramek jak i ich tracenie bo przy tej liczbie strzelonych jest też sporo bo 9 i min. dwa remisy 3:3 co w lidze francuskiej jest rzadkością. Traktuje te rozgrywki poważnie, kontuzji w zespole nie ma, wygrana praktycznie daje awans po prostu zagrają swoją otwartą piłkę.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ludogorets - Braga
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Ludogorecz jest bardzo dobrą drużyną. W pierwszym meczu wypunktowali Portugalczyków, tak więc nie widzę powodu dlaczego mieliby będąc gospodarzem ponownie nie wygrać. W poprzednim sezonie grał w Koronie bramkarz, który przyszedł własnie z bułgarskiej drużyny. Milan Borjan w Kielcach grał dobrze a w obecnym sezonie jest gwiazdorem serbskiej Crveny Zvezdy. W Bułgarii był za słaby. Świadczy to o potencjale zespołu grającego regularnie w europejskich pucharach w tym w LM. Stawiam na Ludogorecz.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: EUROPA: Liga Europy - Runda grupowa - Kolejka 4
Spotkanie: AEK - AC Milan
02.11.2017 19:00
Typ: 2 i BTS
Kurs: 5
Bukmacher: totolotek
Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 4 kolejce Ligi Europy pomiędzy zespołami AEK Ateny i AC Milan. Gospodarze przystępują do tego pojedynku po zremisowaniu w ostatniej kolejce na wyjeździe właśnie z Milanem. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna AEK zaliczyła dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki, natomiast goście jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki. W przypadku zwycięstwa ekipy z Milanu zapewnią oni sobie awans do kolejnej rundy, przez co ostatnie dwa mecze będą mogli zagrać na dużym luzie. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane. Zarówno gospodarze jak i goście mają swoje problemy kadrowe i może to wpłynąć na losy meczu. AEK na swoim terenie będzie chciał atakować i z pewnością stać ich na strzelenie bramki. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na wywiezienie trzech punktów, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem Milanu. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Ath. Bilbao - Östersunds
Typ: X2
Kurs: 3,15
Bukmacher:
fortuna
W dzisiejszych meczach Ligi Europy poszukam niemałej niespodzianki. Świetnie prezentujące się w tej edycji Ostersunds przyjeżdża z wizytą do Hiszpani. Athletic w tym sezonie nie napawa optymizmem. Zarówno LaLiga jak i Liga Europy mocno kuleje. Ostersunds w swoim meczu wyjazdowym przeciwko ukraińskiej Zoryi zaprezentował się świetnie i zasłużenie wygrał 0-2. Na piłkarzach z Hiszpanii ciąży ogromna presja i osobiście liczę na to, że oczekiwania przerosną możliwości. Wiadomo, że są tutaj faworytami bo grają przecież przed własną publicznością i walczą o pierwsze zwycięstwo w tej edycji, jednak jeżeli Ostersunds zaprezentuje się tak samo dobrze, jak w poprzednich spotkaniach, to przed ekipą z Hiszpanii bardzo trudne zadanie. Kurs jest bardzo kuszący i możemy być pewni, że szwedzka drużyna będzie robiła wszystko, aby po raz kolejny nie przegrać. To dla nich wielka szansa aby zaprezentować się w Europie.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lyon - Everton

Typ: remis albo Everton - X2
Kurs: 2.45
Bukmacher: forbet
Analiza:

Tak mało zabrakło do pierwszej trójki w październiku...ehh.. to jednak mnie jeszcze bardziej motywuje!! Bukmacherzy dzisiaj grubo przeceniają Lyon.. mi tutaj pachnie znaczy śmierdzi na odległość remisem... Lyon w tym sezonie pokazał , że na swoim terenie często frajersko remisował , gdzie prowadząc nawet często dwoma bramkami potrafił zaprzepaścić dwubramkową zaliczkę. Gdy Lyon grał w Liverpoolu na stadionie Evertonu nastroje były nieco inne .. dobrze pamiętamy , że Evertonu był w mega dołku.. wciąż jest ale dzisiaj myślę pod wodzą nowego trenera się odblokują. Dzisiaj myślę zasada czystej karty poskutkuje i piłkarze Evertonu do meczu z Lyonem przystąpią jak nowo narodzeni , zresztą to ich ostatnia szansa na szansę gry w następnej rundzie LE. Myślę, że Sigurdsson w końcu pokaże się z dobre strony.. Everton w tamtym meczu u siebie momentami był o wiele lepszy od Lyonu.. dlaczego teraz miałby nie być?? Wejdzie? Proszę o reputkę .. powodzenia !
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Apollon-Atalanta
Typ: 1X (Apollon wygra lub zremisuje)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Nowy miesiąc zaczynamy meczem Ligi Europy. Dzisiaj troche zaryzykuje i nie postawie na faworyta tego spotkania. Ale przecież kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Uważam, że Atalanta nie wygra dzisiaj meczu. Gdy popatrzymy na Atalante to widzimy typową drużynę własnego boiska. U siebie grają na prawdę ładnie i wygrywają mecze. Na wyjeździe jest zupełnie inaczej. Zdobyli już 1 pkt na wyjeździe z Lyonem, ale trzeba to raczej uważać za szczęśliwy remis bo to gospodarze znacznie przeważali w tamtym meczu. W lidze również słabe wyniki na wyjazdach. W 5 meczach zdobyte tylko 2 pkt. No jest to słabiutki rezultat. Apollon u siebie na dobre wyniki. W lidze na swoim stadionie wygrywają mecz za meczem i mają komplet zwycięstw. A w Lidze Europy skazywani raczej na pożarcie mają już 2 pkt. Zdobyte na wyjeździe ze słabym Evertonem i u siebie z ofensywnym i strzelającym dużo bramek Lyonem. Można powiedzieć, że z Lyonem mieli więcej szczęścia, niż umiejętności, ale oni wcale nie byli w tym meczu gorsi. Grali z Lyonem jak równy z równym. Myślę, że w tym meczu również się postawią. W tej grupie było już sporo zwrotów akcji i myślę, że wciąż ich nie zabraknie. Powodzenia
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokomotiv Moskwa - Sheriff Tiraspol
Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 2,08
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lokomotiv mimo tylko 5 punktów w 3 meczach (1 wygrana i 2 remisy) jest liderem grupy F.
Dwa remisy to wyjazdowe spotkania z Sheriff 1-1 i Kopenhagą 0-0.
U siebie natomiast sprawili się bardzo dobrze, wygrywając ze Zlinem aż 3-0.
Wszystkie 3 gole strzelili już w 1 połowie.
Liczę że strzelanie rozpoczną dzisiaj równie szybko.
Tiraspol zremisował wszystkie 3 mecze, a to dlatego, że z lepszymi drużynami grał u siebie, a wyjazdowe grał ze Zlinem.
Dotychczas strzelił tylko 1 gola, właśnie z dzisiejszym przeciwmikiem, ale tym razem mecz odbędzie się w Moskwie, co dzisiaj zaważy na przebiegu i wyniku spotkania.
Lokomotiv ostatnio w dobrej formie, wygrali wyjazdowe spotkanie z Zenitem Petersburg aż 3-0.
Z Krasnodarem wcześniej 2-0.
W grupie F na 12 spotkań padło aż 10 remisów. Liczę, że dzisiaj koniec z tym ;)
Jefferson Farfan powinien w tym pomóc.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Partizan - Skenderbeu
Typ: Skenderbeu over 17 fauli
Kurs:
1,9
Bukmacher: LVBET

Analiza:

W pierwszym meczu padł remis 0-0. Partizan u siebie znów w roli faworyta, chociaż w ogóle mnie nie przekonują, a w Albanii Skenderbeu pokazało że w tym sezonie potrafią ugrać chociażby 1 punkty nawet z drużynami lepszymi od siebie. Jednak w takich meczach zdecydowanie lepszą opcją są faule czy kartki. Dlaczego ?, a no dlatego że Serbowie mają konflikt z Albańczykami i mimo że jest to podłoże polityczne, daje się we znaki chociażby w meczach reprezentacji (pamiętny dron i zamieszki podczas meczu Serbia- Albania kibiców, ale nawet przepychanki między piłkarzami). W pierwszym meczu w Albanii Skenderbeu popełniło aż 29 fauli, natomiast Partizan 16 (razem 45). Piłkarze obydwu drużyn za pewne wiedzą jak ważny jest taki mecz dla kibiców i nie odpuszczają żadnej piłki. Pierwszy mecz pokazał wyraźnie jak drużyny traktują to spotkanie, i tam było więcej ostrej gry, fauli niż ładnych akcji. Oczywiście jeżeli chodzi o poziom sportowy to Partizan powinien poradzić sobie bez problemu, ale nie sądzę że tak by mogło się stać. W dodatku Serbowie grają u siebie i na pewno będą pewniejsi a także będą chcieli zaprezentować się lepiej, a Skenderbeu mimo gry u siebie musiało natrudzić się żeby ugrać 0-0 to co będzie w Serbii na wyjeździe. Ja myślę że to samo co w Albanii, liczę znów na ostrą grę i zdecydowanie to gram.
✅ 90
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19.00
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv- Astana (liczba kartek 4,5)
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Dzisiejszego wieczoru zostanie rozegrana 4 kolejka Ligi Europy. Dla Maccabi tylko zwycięstwo w tym meczu zachowa szanse na awans do dalszych cześć rozgrywek. Spodziewam się zaciętego meczu, a co za tym idzie dużą ilość fauli. W pierwszym meczu było ich sporo, ale tylko 4 kartki. Sędzią dzisiejszego meczu jest Paweł Raczkowski, który bardzo lubi rozdawać karteczki i w tym upatruję dużą szansę na trafienie tego typu. Drużyna z Kazachstanu co mecz popełnia dużo fauli, a co za tym idzie łapią kartki. Uważam, że spokojnie w tym meczu będzie 5 kartek, dobry sędzia i dla obydwu zespołów ważny mecz.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Guimaraes - Marseille
Typ: 2/+1,5 gola
Kurs:
2,11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy portugalską Vitorią Guimaraes a francuskim Olimpique Marseilla, w pierwszym meczu tych drużyn rozegranym 2 tygodnie temu górą była ekipa z Francji, dzisiaj podejrzewam, że wynik może być podobny, czyli wygra Marseilla i liczę na co najmniej 2 gole w ich wykonaniu. Goście w ostatnich tygodniach prezentują wysoką formę, w Ligue 1 zajmują aktualnie 4 pozycję, wyprzedza ją tylko wielka trójka PSG, Monaco i Lyon. Na ostatnie 10 meczy we wszystkich rozgrywkach wygrali 6 oraz zanotowali po 2 remisy i porażki. Dodatkowym atutem jest to, że przy teoretycznej wygranej dzisiaj Salzburga oraz Marseille&#39;y obie francuskie ekipy zameldują się w fazie pucharowej Ligi Europy i 2 ostatnie kolejki będą mogły zagrać &quot;na luzie&quot;, a skoncetrować się na rozgrywkach ligowych. Natomiast gospodarze grają w gratkę, na 10 ostatnich meczy w ich wykonaniu wygrali tylko 3, zanotowali 3 podziały punktów i 4 razy schodzili z boiska pokonani. W swojej lidze zajmują gbezpieczną pozycję w środku stawki, na chwilę obecną ani nie biją się o udział w pucharach, ani nie walczą o utrzymanie. W obecnej edycji Ligi Europy są jak narazie bez wygranej, ugrali tylko remis w pierwszym meczu z Salzburgiem i okupują ostatnie miejsce w grupie. Uważam, że po dzisiaejszych meczach układ tabeli się nie zmieni a obie francuskie ekipy dopiszą sobie po 3 punkty i praktycznie zapewnią awans do kolejnej rundy. Powodzenia.
⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Vitesse - Zulte Waregem
Typ: Vitesse (handicap 0-1 )
Kurs: 2,85
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Siema wszystkim !
Dzisiaj Liga Europy i sporo meczy bo to faza grupowa . Na dzis wybrałem spotkanie drużyn Vitesse i Zulte Waregem , moze nie najciekawsze ale jedno z tych które przypadło mi do gustu. Już wam mówię dlaczego.Zacznę od gospodarzy , Vitesse bardzo dobrze radzi sobie w lidze zajmuje obecnie 5 miejsce z bilansem 5 zwycięstw , 3 remisy i 2 porażki bilans bramek tez nie najgorszy 22-12 . Eredivisie i Jupiler League to jedne z najbardziej bramkostrzelnych lig w Europie pada tam mnóstwo bramek a Vitesse jest na trzecim miejscu pod względem strzelonych goli wiecej mają tylko Ajax i PSV więc napewno mają kim grać i kim strzelać , za to Zulte mają strzelonych 24 ale w plecy mają 22 więc bilans słaby. Co do drużyny gości to myślałem na początku sezonu , że to oni będą bić się o czołowe lokaty bo poprzedni sezon zakończyli na trzecim miejscu ale się przeliczyłem jak narazie są na 6 miejscu z bilansem 6 wygranych 6 porażek i 1 remis i ta ich gra narazie nie napawa optymizmem chyba , że się przebudzą i zaczną grać i zdobywać punkty . Ostatni ich mecz to zwycięstwo 2-1 ale z ostatnią drużyną w tabeli więc pewnie wymęczone niewiem bo nie widziałem . Nie wiem czy przełomowym momentem będzie dzisiejszy mecz myślę , że jeszcze nie bo to Liga Europy a tu gra się inaczej ale ten moment w koncu nadejdzie . Vitesse dzisiaj u siebie i sądzę ,że powinni wygrać różnicą minimum dwóch bramek - to mój typ i nie musi się sprawdzić pamietaj o tym także życzę szczęscia i powodzenia !!!
⛔ 100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Athletic Bilbao - Ostersunds Fk
Typ: powyżej 10,5 rożnych
Kurs: 2,3
Bukmacher: Totolotek
Gospodarze po 3 kolejkach jak na razie bez zwycięstwa, na koncie tylko 2 remisy i porażka. Goście odwrotnie, po 2 wygranych i remisie plasują się na 1 miejscu w grupie.
Bilbao aby myśleć o awansie do fazy pucharowej musi dzisiaj wygrać, remis niczego im nie daje. W związku z tym od samego początku powinniśmy zobaczyć mocno naciskającą ekipę Basków na bramkę rywali z Norwegii co powinno przełożyć się na odpowiednią ilość rzutów rożnych.
Co prawda w 3 meczach LE Bilbao ani razu nie zrobiło tej linii ale przewiduję, że dzisiaj będzie inaczej. Skoro w ostatnim meczu w lidze z Barceloną potrafili wywalczyć 6 rożnych to dlaczego dzisiaj mieliby nie poprawić tego wyniku i np. sami nastukać z 8-9 rożnych a te 2-3 powinni dołożyć do puli piłkarze gości.
✅ 130
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Ath. Bilbao - Östersunds
Typ: Remis
Kurs: 5.20
Bukmacher: Fortuna
Siema, dawno mnie tu nie było... no w sumie byłem niemal codziennie, lecz jednak dłuższy czas się nie udzielałem. Zaczyna się nowy miesiąc, spróbuję zatem swoich sił, zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Bilbao grając u siebie to ogólnie rzecz biorąc ciężki zespół do pokonania, jednakże same wyniki z fazy grupowej tej edycji LE dają wyraźne znaki, że Athletic nie mierzy w zdobycie pucharu tych rozgrywek. Zdecydowanie bardziej liczy się dla nich La Liga, gdzie początku sezonu z pewnością również nie mogą zaliczyć do udanych.
Goście to czarny koń Ligi Europy, niczym tegoroczny Besiktas w LM. Świetna gra, dobre wyniki i 1 miejsce w grupie w której na początku nikt nie dawał im żadnych szans. Z takim zaangażowaniem i nutką szczęścia mogą po raz pierwszy w historii (tak mi się bynajmniej wydaje, bo nie ma czasu sprawdzić) wyjść do fazy pucharowej Ligi Europy. Jednakże remis w takim spotkaniu będzie dla nich mimo wszystko bardzo korzystnym rezultatem, pozwalającym dalej bardzo realnie myśleć o wyjściu z grupy.

Reasumując gospodarze nie mają większej presji, żeby wygrać to spotkanie i walczyć o niechciany puchar. No, może nie do końca niechciany, bo pewnie z chęcią by go wzięli z góry wiedząc, że dadzą radę to osiągnąć, ale ryzyko utraty sił i kontuzji piłkarzy na LE nie jest tego warte, tym bardziej, że Bilbao ma kłopoty w rodzimej lidze. Goście w Szwecji już cudów nie osiągną, więc została im walka na całego w Europie, więc moim zdaniem będzie to bardzo wyrównane spotkanie, które zakończy się bramkowym remisem, bo mecz bez bramek to nie mecz, a dwa takie zespoły są w stanie nam zapewnić dobre widowisko! ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom