>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: Remis nie ma zakładu - Inter Mediolan
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś wieczorem będziemy świadkami starcia kolejki we włoskiej Serie A na Stadio San Paolo Napoli podejmie Inter Mediolan. Oba zespoły rozczarowują w obecnym sezonie ligi włoskiej, zajmują pozycję znacznie niższe niż oczekiwane przed sezonem. Napoli obecnie na miejscu 7 z 25 punktami, a Inter tuż za nimi na pozycji 8 z 21 oczkami. Dlaczego Inter? W mojej opinii nerro azuri po zmianie trenera zaczęli grać zdecydowanie lepiej szczególnie w ofensywie. Do super strzelca Icardiego dołączyli, zarówno Candreva jak i Perisić a do tego będący w znakomitej dyspozycji Brozović. Klub z Mediolanu pod wodzą nowego trenera gra zdecydowanie lepiej. W derbach z Milanem grali lepiej niż rywale, którzy byli zabójczo skuteczni. W Izraelu zabrakło charakteru i dobicia rywala zdecydowanie zabrakło koncentracji w drugiej połowie meczu. W meczu z Fiorentiną klub ze stolicy Lombardi udowodnił jak dużym potencjałem dysponuje w ataku. Kluczem do zwycięstwa będzie utrzymanie koncentracji w obronie czego brakowało w poprzednich meczach i nad czym Inter miał pracować po meczu z Fiorentiną. Natomiast Napoli jest w kryzysie widać że po kontuzji Arka Milika zdecydowanie brakuje kogoś kto akcje będzie wykańczał. Gabbiadini oraz Insigne nie są w tym sezonie gwarancją bramek jaka dawał Milik. Do tego w drużynie z Neaplu brakuje kreatywności w 2 lini, od kilku spotkań gra im się nie klei. Rosnąca forma Interu a pogarszająca się gra Napoli skłania do zagrania w kierunku klubu z Mediolanu.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Czarni Radom - Jastrzębski
Typ: Czarni Radom Handicap +1.5 seta
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

3/3 ostatnie typy udane, mam nadzieję na podtrzymanie passy.
4 w tabeli Jastrzębski z 22 punktami podejmuje 8 Czarnych z 16 punktami.
Zacznę od tego, że wciąż niepewny jest występ podstawowego atakującego Jastrzębian Muzaja, którego zastępuje Strzeżek, nie gra jakoś źle ale wiadomo, że to nie ten poziom, co za tym idzie, więcej na siebie musi brać Oliva u którego widać lekkie zmęczenie, oraz więcej piłek dostaje Amerykanin Touzinsky, który brylantem w ataku raczej nie jest co było widać, że gdy grał Muzaj, dostawał z 3-4 razy mniej piłek niż oni.
Czarni w końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości, fantastyczny środek, bardzo bardzo solidny Żaliński, który nie dłużej niż rok temu ocierał się o reprezentacje. Widać, że złapali świetną formę. 4 z 5 ostatnich meczów wygranych, wszystkie za 3 punkty, a jedna porażka ze Skrą. Jastrzębianie również 4 z 5 ostatnich meczów wygrali, lecz 2 z nich dopiero po tie-breakach, których mają 3 z ostatnich 5 spotkań i 6 w 11 meczach wszystkich obecnego sezonu. Stąd też gram bezpieczniej z handicapem na gospodarzy bo tie-break jest tu więcej niż możliwy, w którym zdarzyć się może wszystko.
Co jeszcze przekonuje mnie za tym typem to 3 mecz Jastrzębian w ciągu 7-dnia. A drugi w ciągu 3 dnia! Dwa dni temu grali u siebie z Cuprum.
Dodam też, że Jastrzębski przegrał właśnie ostatni mecz z Cuprum 2:3, a 3 kolejki temu Czarni wygrali i to w Lubinie na piekielnie silnym terenie i to za 3pkt! Podobny argument miałem przy meczu Czarnych z Warszawską którzy również przegrali z Cuprum, a Czarni wygrali. I siadł wtedy handicap -1.5 nawet na Czarnych.
Jeszcze jeden aspekt, to dwa ostatnie mecze w Radomiu pomiędzy tymi drużynami:
06.04.2016 - Czarni Radom:Jastrzębski 3:0
31.01.2016 - Czarni Radom:Jastrzębski 3:0
Także, na prawdę bardzo wiele przemawia za tym typem, polecam go pozdrawiam i życzę powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Austria: Erste Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: LASK Linz - BW Linz
Typ: 1/1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj bardzo ciekawy dzień jeśli chodzi o ofertę. Większość typerów wzięło na tapetę mecz Legii, a ja pokusiłem się o analizę meczy derbowego w austriackiej Erste Lidze. Gospodarze czyli zespół LASK Linz przewodzą w ligowej tabeli mając po 19 kolejkach 37 pkt. (Z11/R4/P4 41:28). Goście natomiast to outsider, po 19 kolejkach ostatnie miejsce i 15 pkt na koncie. (Z2/R9/P8 15:23). Zespół LASK w ostatnich 10 meczach na własnym boisku odniosło 7 zwycięstw i 3 remisy, natomiast zespół BW w 10 wyjazdach 5 porażek, 4 remisy i jedno zwycięstwo. Zwycięstwo gospodarzy jest tu moim zdaniem oczywiste jednakże spoglądając na tabele ht/ft widać, że 8 z 11 zwycięstw LASK to Z/Z. Dlatego moim zdaniem dzisiaj gospodarze jak na liderów przystało obejmą prowadzenie w 1 połowie a później je przypieczętują.
✅120
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eerste Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Waalwijk - Maastricht
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na cel bierzemy drugą ligę holenderską. Wicelider tabeli Maastricht podejmuje na wyjeździe RKC Waalwijk - 12. drużynę tabeli. Gospodarze ostatnio nie zachwycają. Zaledwie cztery dni temu dostali w Venlo 0-4, a teraz przyjdzie im się mierzyć z zespołem podobnej klasy. Ponadto w listopadzie wygrali 2-1 z Graafschap, zremisowali 1-1 z Volendam, przegrali 0-4 z Utrechtem w sparingu i 0-2 z Den Bosch. W każdym meczu tracą bramkę, a z poważniejszymi zespołami traci 3-4 bramki. Maastricht natomiast sporo strzela i punktuje ostatnio. No może poza ostatnim meczem gdzie zremisowali 0-0 z Emmen. Poza tym wygrane: 3-0 z Den Bosch, 3-2 z Sittard i 2-1 z Telstar. H2H z ostatniego sezonu: wygrane Maastricht 3-1 na wyjeździe i 6-2 u siebie. Czyli wyraźne overy. Ja tu widzę min. 2 bramki gości, a być może i 3-4, gospodarze pewnie też coś dorzucą.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/ Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Baskonia - Galatasaray
Typ: over 81,5 Galatasaray
Kurs: 1,81
Bukmacher: Unibet
Witam,
Trzeba przyznać że faktycznie, początek spotkania w wykonaniu Brose i CSKA fatalny. Później jednak świetna druga połowa.
Może zacznę się lubowac w overach na team. Wydaje mi się że dziś kolejna dobra okazja by wyłapać niezły typ.
Drużyna Turecka w końcu zaczęła grać, świetna passa 4 kolejnych wygranych, jeśli zwycięstwo nad Ankara to formalność, tak wygrane z Besiktasem,Barcelona i Darussafaka o czymś świadczą. Oczywiście faworytem spotkania są Hiszpanie, ale przy będącej na fali Galacie nie odwazylbym się na zagranie czyste 1 po marnym 1,33. Mecz raczej prowadzony będzie w szybkim tempie, to jest akurat charakterystyczne dla Baskonczykow. Pokazali to w spotkaniu z CSKA, gdzie to Rosjanie na początku, we własnej hali musieli ścigać rozpedzonych Hiszpanów . Ogólnie w spotkaniu zapowiada się over, ja jednak próbuje takowy postawić na gości, czując że to oni w końcówce mogą przechylac szale na swoją korzyść.
W gazie Micov, Preldzić, Guler i przede wszystkim Schilb. Mam nadzieję że zagra, z Ankara nie było go nawet w składzie, myślę jednak że to po prostu wykorzystanie możliwości Dania odpoczynku jeśli za rywala ma się taki zespół.
Reasumując, znowu idę w over, dziś jednak wierzę że od pierwszej minuty Galata mocno będzie pracować na jego pokrycie.
Powodzenia ????
⛔100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina piłka nożna
Godzina 18,00
Mecz Nieciecza-Zagłębie
Typ Zagłębie over 1,5 gola
Kurs 3.0
Buk unibet
Zagłębie ostatnio przegrało wysoko z Lechem u siebie 0-3, Termalica z kolei wygrała na trudnym terenie z Cracovią, jednak nie szedłbym tym tropem stawiając na ten pojedynek.
Zagłębie to ekipa z potencjałem, jednak ciężko jest im utrzymać stałą formę, potrafią ograbić z punktów lepsze drużyny z naszej ekstraklasy, jednak potrafią też zawieść na całej linii w meczach gdzie są wyraźnym faworytem.
Termalika z kolei to zespół który radzi sobie nadmiernie dobrze, w 17 kolejkach zdobili 30pkt i obecnie plasują się na 3 pozycji będą blisko realizacji celu stawianego przed sezonem który czyli zajęcia miejsca w pierwszej ósemce po sezonie zasadniczym.
Moim zdaniem Termalica nie jest w jakiejś wybitnej formie, grają poprawną piłkę na swoje możliwości, ale w meczach z ekipami dla których każdy punkt jest cenny mają problemy, udowodniła to Wisła Kraków wysoką wygraną a także Korona Kielce, Termalica po prostu nie jest dla naszych ligowców atrakcyjnym rywalem i jak to powiedzieć nie wytwarzają w rywalach sportowego ogni i to jest uważam największym atutem graczy z Niecieczy, nasza piłka niestety jest na takim poziomie że chęć walki i maksimum co dają z siebie piłkarze sprawiają cuda, Słoniki takich emocji nie budzą i zdobywają punkciki stając na wysokości zadania.Zagłębię jest po 3 porażkach z rzędu tak więc dodatkowych emocji nie musi wzbudzać tu rywal, Zagłębię równo miesiąc bez punktów kiedy to zremisowali u siebie z Wisłą nie dali po drodze rady Śląskowi, Koronie i Lechowi.
⛔100
 
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: Inter Mediolan
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
Bardzo fajny mecz dzisiejszego wieczoru nam się zapowiada, zważywszy na fakt jak wyglądał mecz w poniedziałek gdzie inter podejmował fiorentinę, widać było że mediolańczycy od początku rzucili się do gardła przeciwnikom, są bardzo zmotywowani ponieważ po słabym początku sezonu mają dużą stratę do czołówki, neapolitanczycy z kolei w ostatnich meczach zawodzą kilka remisów sprawiło że spadają w tabeli na coraz odleglejsze miejsca. Patrząc na grę obydwu dryżyn w ostatnim czasie jestem przekonany że jeśli super rezerwowy mertens nie zagra meczu życia to napoli nie zdobędzie tutaj nawet 1 punktu bo poprostu nie ma kim gryźć. Jak dla mnie czysta 2. Polecam !!!
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: Inter Mediolan wygra dowolną połowę
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam, miesiąc zacznę od ligi włoskiej. O tym spotkaniu już sporo zostało napisane więc nie będę się już rozpisywał. Zagram bezpieczniej niż koledzy ale też z dobrym kursem 2,37 a Inter niech wygra którąś z połówek. Jak ktoś ostatnio pilnował meczu OFI Crete który podawałem ostatnio to też na pewno mu się udało ładnie zarobić tak jak mi chociaż tym podany do konkursu nie wszedł.
Napoli i Inter obecnie mają dobrą passę, w listopadzie są niepokonane więc zapowiada się dobre widowisko i liczę że typ dzisiaj wejdzie

Napoli: Reina - Maggio, Albiol, Koulibaly, Strinic - Zieliński, Diawara, Hamsik - Callejon, Gabbiadini, L. Insigne
Inter: Handanovic - Ansaldi, Ranocchia, Miranda, D&#39;Ambrosio - Kondogbia, Joao Mario - Perisic, Brozovic, Candreva - Icardi
Nie zagrają:
Napoli: Mertens (zawieszenie), Milik (kontuzja)
Inter: Palacio, Santon, Medel, Radu (kontuzje)
......................powodzenia
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna
Godzina 18,00
Mecz Nieciecza-Zagłębie
Typ X
Kurs 3.2
Buk bet365
Analiza:
Nieciecza swoje ostatnie 2 spotkania w lidze wygrała, Zagłebie nie wygrało już od trzech kolejek. Lubin nie zremisował na wyjeździe już od 5 kolejek, a nieciecza często remisuje u siebie. Zagłębie jest w dołku i coś ostatnio im się nie wiedzie, dzisiaj zrobią wszystko aby nie przegrać po raz kolejny. Ostatnie 2 zwycięstwa Bruk-Betu nie świadczą moim zdaniem o tym że ich forma zwyżkuje i jeśli uda im się dzisiaj zremisować to będzie dobrze, a może i przegraja. Ja skłaniam się bardziej ku remisowi.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Zhejiang CB - Jiangsu Tongxi
Typ: Jiangsu Tongxi -3,5 pkt
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
hmmm....ostatnia drużyna w tabeli gra mecz wyjazdowy...w większości przypadków wynik jest jednoznaczny - kolejne lanie;-). Jiangsu Tongxi do tej pory wygrało tylko jeden mecz, ale dziś gra z rywalem który zdecydowanie leży w ich zasięgu. Do drużyny dołączył ostatnio weteren NBA i CBA Ike Diogu, który na dzień dobry zaserwował 51 pkt w meczu z &quot;Gangsterami&quot;. Zastąpił on w drużynie D. Blaira, który jak pisano na koszykarskich portalach niszczył drużynę od środka i sprawiał problemy wychowawcze. Diogu wspomagany niezłym Cunnighamem i Abbasem oraz grupą anonimowych dla nas Chińczyków.
Z drugiej strony barykady drużyna Zhejiang CB, w której szeregach prym wiedzie W. Warren. W moim odczuciu mają jeden ze słabszych rosterów w tej lidze, brakuje im drugiego regularnie punktującego gracza w przypadku problemów Warrena. Ostatnie dwa mecze potwierdziły te słowa gdyż zanotowali dwie ponad dwudziesto-punktowe porażki. W ostatnim meczu nie grał Warren,niestety na żadnym portalu nie udało mi się znaleźć info czy zagra on dziś .
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina, Youth League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Czernomorec Odessa U21 - Wołyń Łuck U21
Typ: HA -2, -2.5 Czernomorec
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szybka, bo to wynalazek z gatunku mecz-już-za-chwilę. Zacznę od tyłu: młodzież z Łucka przegrała wszystkie 8 wyjazdów, 6 razy do 0, dwa razy do 1, ale strzeliła typowego honorowca, bo mecze są wybitnie do jednej bramki. Najmniejszy wymiar kary 0:2, największy 0:9. Średnia różnica przegranej wyjazdowych meczów to 4,5 bramki.
Czy Odessa wrzuci rzeczone handi, to już inna sprawa. Drużynie idzie średnio, bilans u siebie 3-2-3, ale tu ograli lidera Dynamo Kijów 3:1 (i była to jego jedyna porażka), wrzucając 3 przed przerwą. Można? Można. Dużo zależy od tego, jak zaczną, ale gdzie się spełniać strzelecko jak nie w meczu z drużyną z bilansem wyjazdowym bramek 2:38?
⛔50
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Guangzhou - Beikong
Typ: Beikong
Kurs: 4.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu spotykają się dwie drużyny z dolnej części tabeli. Gospodarze zajmują 19 lokatę a goście 16. Guangzhou swój ostatni mecz domowy wygrało, ale przed nim zaliczyli serię sześciu przegranych meczów u siebie z rzędu. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to ostatniego ich zwycięstwa należy upatrywać aż w 2015 roku...
Beikong z kolei jak na swoje możliwości ma niezły bilans ostatnich meczów wyjazdowych - na cztery ostatnie odnieśli dwa zwycięstwa z dużo wyżej notowanym zespołami co pozwala z optymizmem patrzeć na dzisiejszy mecz.
Do tej pory oba zespoły spotykały się ze sobą czterokrotnie i każde z nich odniosło po dwa zwycięstwa. Z tym, że dwa ostatnie ich mecze to zwycięstwa Beikong (wyjazdowe i domowe).
Kurs na zwycięstwo Beikong jest dzisiaj niesamowicie przesadzony. Możliwe, że powodem tego są jakieś kontuzje czołowych graczy, ale nie znalazłem żadnej informacji na ten temat a dzisiejszy typ opieram na H2H zespołów, które na zwycięzce dzisiejszego meczu stawia drużynę Beikong.
⛔100
 
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Maritimo - Benfica
Typ: Benfica (-1.0,-1.5 gola)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Aby podtrzymać serię 100% skuteczności w tym miesiącu po wczorajszym wygranym typie na dziś podrzucam coś takiego fajnego. Dlaczego fajnego? Otóż po pierwszy zbyt dużo osób idzie w Legię, Bayern - a chcąc być bardziej oryginalnym chciałem znaleźć coś naprawdę konkretnego i naprawdę bardzo możliwego z w miarę wysokim kursem.
Spotkanie średniaka ligi portugalskiej z przyszłym mistrzem obecnego sezonu - trudno sobie wyobrazić, żeby Benfica roztrwoniła taką przewagę jaką wybudowała sobie nad 2. w tabeli Sportingiem Lizbona. Minęło zaledwie 11 kolejek obecnego sezonu, a mistrz z poprzednich dwóch sezonów ma przewagę 5 punktów nad rywalem z tego samego miasta.
Ostatnie 5 meczów drużyny z Estadio da Luz to 4 wygrane (wszystkie bez straty gola!) oraz remis z FC Porto 1:1. Drużyna Rui Vitorii do tej pory nie przegrała jeszcze w lidze tracąc w 11 meczach zaledwie 5 bramek.
Gospodarze to średniak portugalskiej ligi, ostatni mecz z Benificą zagrali stosunkowo niedawno, bo mniej więcej 2 tygodnie temu - przegrywając w Lizbonie, aż 6:0 w Taca Portugal. Ostatnie 5 meczy to tylko 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki w tym wspomniana wcześniej z Benficą.
Można by zagrać zwycięstwo Benfici, ale korzystniej będzie pograć zaproponowany przeze mnie typ, bo albo zanotujemy zwrot albo wkład zostanie podwojony.
⛔100
 
S 61

sanej

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejka w lidze włoskiej zaczyna się od ciekawego pojedynku bezpośrednich sąsiadów w tabeli (miejsca 7,8). Napoli strzelało bramkę w 9 ostatnich meczach nie licząc remisu 0:0 w LM. Inter po słabym początku sezonu zaczyna się rozpędzać i wcale się nie zdziwię jeśli właśnie zaczęli walczyć o europejskie puchary. Mecz typowo na styku. Nie przewiduję tutaj pogromu z którejś strony, jednak to liga włoska a nie takie cuda się tam działy. Myślę jednak, że Napoli ma duży problem w napadzie. Odkąd Arek Milik jest kontuzjowany drużyna wyraźnie spuściła z tonu i jest zwyczajnie nieskuteczna w ataku. Swoje za uszami mają również obrońcy bo ostatnio tracą przynajmniej bramkę na mecz. Drużyna Interu jak pisałem wcześniej zaczyna chyba wstawać z kolan i szturmować górną połówkę tabeli. Ostatnie 2 mecze to wysoka domowa wygrana z Fiorentiną i remis na wyjeździe z Milanem. Może nie są to w tym momencie takie firmy jak Juventus ale to jednak dość solidni przeciwnicy, którzy potrafią wygrać z każdym w lidze. Szczerze mówiąc liczę tutaj na ciekawe widowisko i jestem niemal pewny BTSu , jednak kurs jest nędzny na to zdarzenie. Uważam, że 3 bramki powinny dzisiaj wpaść i o ile Napoli ma problem w ataku o tyle Inter ostatnio gra z pazurem i sporo strzela. Myślę, że może być tu jakieś 1:2 lub 1:3 jeśli goście z Mediolanu będą grać odważnie. Powodzenia.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: SSC Napoli - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nietypowo bo w piątek rozpoczyna się kolejka w Serie A i to nie byle jakim spotkaniem, otóż na Stadio San Paolo w Neapolu Napoli podejmie Inter Mediolan. Podopieczni Maurizio Sarriego ostatnio mają nieco słabszy okres, niektórzy już nawet skreślili tą drużynę w tym sezonie jeśli chodzi o walkę w rozgrywkach ligowych, ja jednak uważam, że Napoli jest wciąż bardzo wymagającym rywalem i nie należy przekreślać tej ekipy w kolejnych spotkaniach. Myślę, że po trzecch remisach u siebie - Lazio i Sassuolo (Serie A) oraz Dynamo Kijów (LM) dziś przyjdzie przełamanie i Napoli zdobędzie 3 punkty.
Rywal to Inter Mediolan, który w tym sezonie rozczarowuje. Ostatnio co prawda zwyciężyli Fiorentinę (4:2) rozgrywając naprawdę dobre zawody jednak nie przeceniałbym tego rezultatu. Interowi znakomicie ułożył się ten mecz, szybko strzelone 2 bramki, później kolejny gol i czerwona karta. Warto też jednak zwrócić uwagę, że grając w przewadze Inter oddał w drugiej połowie pole rywalom i to Fiorentina była groźniejsza. Dużo osób sądzi, że Inter pójdzie za ciosem i dziś również wywiezie punkty z Neapolu, tutaj jednak warto zwrócić też uwagę, że Nerazzurri jeśli już rozgrywają dobry mecz to tylko u siebie, na wyjazdach ostatnio prezentowało się to następująco:
24.11.16 EL H. Beer Sheva Inter 3 : 2
20.11.16 SA AC Milan Inter 2 : 2
03.11.16 EL Southampton Inter 2 : 1
30.10.16 SA Sampdoria Inter 1 : 0
23.10.16 SA Atalanta Inter 2 : 1
02.10.16 SA AS Roma Inter 2 : 1
29.09.16 EL Sparta Praga Inter 3 : 1
Zresztą również bezpośrednie mecze z Napoli na Stadio San Paolo w lidze nie są korzystne dla Interu:
30.11.15 SA Napoli Inter 2 : 1
08.03.15 SA Napoli Inter 2 : 2
15.12.13 SA Napoli Inter 4 : 2
05.05.13 SA Napoli Inter 3 : 1
26.02.12 SA Napoli Inter 1 : 0
15.05.11 SA Napoli Inter 1 : 1
14.02.10 SA Napoli Inter 0 : 0
26.04.09 SA Napoli Inter 1 : 0
02.03.08 SA Napoli Inter 1 : 0
18.02.01 SA Napoli Inter 1 : 0
Na 10 ostatnich spotkań raptem 3 razy udało się Interowi zremisować. Ponadto mimo, że Napoli prezentuje się ostatnio tak sobie to jednak statystyki w Serie A u siebie mają całkiem niezłe: 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Inter na wyjazdach natomiast (w Serie A) ma bilans 2 zwycięstwa, remis i 4 porażki.
Kadrowo też nieco lepiej wygląda Napoli, wiadomo, że wciąż poza kadrą jest Milik, dziś ponadto pauzuje za kartki Mertens. W Interze kontuzje leczą Palacio, Santon, Medel i Radu. Podsumowując, Napoli co prawda nie gra jakoś niesamowicie ale uważam, że na Inter powinno to wystarczyć i dziś 3 punkty pozostaną na San Paolo w Neapolu.
✅80
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Wisła Płock
Typ: Legia i under 2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Oczywiście Legia jest zdecydowanym faworytem, chociaż ja i tak spodziewałem się niższego kursu. Wydaje mi się, że Legia tutaj wygra skromniej niż wszyscy się spodziewają. Moim zdaniem brak Guilherme i Radovicia będzie dużym osłabieniem, mimo że zastępcy teoretycznie są.
Jeszcze niedawno gol przyjezdnych na Legii, często rozpoczynający mecz nie był niczym dziwnym, ale dziś nie wydaje mi się, aby Wisła Płock była w stanie zaskoczyć Legię. Piszę o tym bo bramka dla gości od razu skazuje typ na porażkę. Wydaje mi się, że będą tylko bronić, a Legia mając przed sobą mecz ze Sportingiem nie będzie szaleć. Wcale nie jest też powiedziane, że pójdzie tak łatwo jak ze Śląskiem i trochę Legia będzie musiała poczekać na pierwszego gola. Mój scenariusz na ten mecz to zwycięstwo Legii 2:0 bez większej historii. Coś jak niedawny mecz z Cracovią u siebie.
⛔100
 
E 0

elotomasz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter
Typ: zawodnik: strzeli i jego zespół wygra: Icardi M.
Kurs: 7.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam,
Pierwszy mój typ na tym forum. Dziwi mnie, że faworyzowane przez wszystkich jest Napoli.
Zacznę od Napoli. Drużyna M. Sarriego odkąd straciła Milika, straciła również na sile rażenia. Nie spodziewałem się, że aż tak będzie Arek wpływał na skuteczność błękitnych. Niestety M. Gabbiaddini nie jest dobrym zastępcą, a Mertens i Callejon bez formy. Zresztą Mertens z tego co widziałem absencja. Jedyna nadzieja w Insigne który ostatnio najczęściej trafia z drużyny Napoli. Ogólnie Napoli w strasznym dołku, ostatni mecz u siebie z Sassuolo remis 1:1 (btw. obstawiłem btts ???? ).
Inter, drużyna z którą sympatyzuje. Oj, trzeba być wytrwałym i mieć stalowe nerwy, żeby kibicować tej drużynie w ostatnich latach. Jednakże, po ostatnich 3 meczach widać światełko nadziei na poprawę gry. Taki skład musi walczyć o Scudetto, nie wspominając już o TOP3. Niestety, coś tam nie funkcjonowało tak jak powinno. W ostatnich dwóch meczach z co by nie było bardzo mocnymi rywalami, Nerazzurri wywalczyli 4 pkt. Milan który jest na fali, przez większość meczu nie był w stanie dorównać Interowi. Gdyby nie fantastyczny ostatnio Suso, 3 pkt byłyby po niebieskiej stronie Mediolanu. Z Violą niesamowita 1 połowa, w drugiej przygasli ale nie dziwne po takiej intensywnej grze w 1 części. Icardi znowu złapał formę i zdobywa bramki. Brozovic w końcu gra na poziomie takim jak w reprezentacji, Perisic cały czas na plus i Candreva który zaczyna pokazywać to co w Lazio za najlepszych czasów. Batmanovic jak zawsze klasa.
Wracając do mojego typu: Napoli w dołku, Inter na fali. Icardi rozwiązał na dobre worek z golami. Jak nie teraz to kiedy Inter może wygrać na terenie Napoli? Kurs zachęca jak najbardziej. Większość goli Interu zdobywa właśnie MI9 więc ja w to idę.
Dobrym jeszcze betem jest Powyżej 2,5 gola/BTTS za 1,85 zł.
Absencje:
Napoli: Milik, Mertens - dwóch graczy którzy ciągneli ofensywę ekipy Sarriego.
Inter: Medel, Santon, Palacio - prócz Garego, małe straty.
PS. nie kierowałbym się w tym wypadku statystyką, dlatego jej nie podawałem. Obecne formy drużyn jak i osłabienia będą odgrywały największą rolę.
Jedynie obawiam się o grę popularnego Żaby. Jak wiadomo, tykająca bomba.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - DEL (Niemcy)
Godzina: 19:30
Spotkanie: Iserlohn - Wolfsburg
Typ: poniżej 5.5 gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: Betsson
Analiza: Iserlohn to drużyna głównie własnej tafli. Jednak mimo posiadanego dodatniego bilansu zwycięstw do porażek drużyna gospodarzy nie wyróżnia się otwartą grą ofensywną. Wręcz przeciwnie, otwiera najniższą granicę bramek jakie padają w całej lidze przed własną publicznością. Wolfsburg gra w dość podobnym stylu. Na wyjazdach ostatnia seria pięciu spotkań nie wskazuje definitywnie, ale jest to zespół, który należy do czołówki drużyn mających solidną formację defensywną. Dodatkowo najsilniejszą bronią gości jest Niemiec Furchner z 14 bramkami na koncie, a w ilości asyst wyróżniają się Amerykanie Dehner i Haskins. Nie bez znaczenia - wszyscy gracze pierwszej piątki.
W tym roku obie drużyny rozegrały między sobą trzy bezpośrednie mecze. Dwa z nich zakończyły się wynikiem poniżej granicy 5.5 gola w regulaminowym czasie gry.
✅74
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, KUWEJT: Pierwsza Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Al Qadisiya - Al Naser ( Handicap 0:2 )
Typ: 2 ( Handicap 0:2 )
Kurs: @2.32
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam . W dniu 2 grudnia w piątek o godzinie 16.30 zostanie rozegrany mecz pierwszej ligi Kuwejtu. Zagrają ze sobą Al Qadisiya i Al Naser . Według bukmacherów pewnym faworytem do wygranej są gospodarze , kurs na nich waha się w okolicach @1.20 . W obecenym sezonie Al Qadisiya grali 6 meczy , wygrali 5 i zanotowali 1 remis . Zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów i 12 bramek zdobytych bez straty gola ! Goście natomiast zajmują wysokie 3 miejsce, grali 5 spotkań z czego wygrali 4 i raz ponieśli porazkę . Bilans bramek wynosi 7:4 . W tym meczu spotkają się dwie drużyny z góry tabeli , według mnie mecz będzie wyrównany i gospodarzom będzie cięzko wygrać dwoma lub większą ilością goli . Stawiam na gości przy handicapie 0:2 . Powodzenia !
✅132
 
pedro25 0

pedro25

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Napoli - Inter Mediolan
Typ: BTS
Kurs: 1.63
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Napoli w tabeli na 6 miejscu, o cztery punkty wyprzedza Inter.
Trudno wskazać faworyta tego meczu. Gospodarze tego spotkania w ostatnich pięciu meczach wygrali tylko raz, z Udinese (2:1) oraz zanotowali cztery remisy.
Goście z Mediolanu co prawda w Lidze Europy spisują się fatalnie, ale teraz mogą skupić się już w 100% na lidze. Wygrali z Crotone (3:0), zremisowali z Milanem (3:2), a w ostatniej kolejce ograli Fiorentinę (4:2).
Napoli w 4/4 ostatnich spotkań strzelało i traciło bramkę, Inter 5/4.
Jedni i drudzy zagrają o pełną stawkę i przynajmniej raz każda z drużyn trafi do siatki.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom