>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 2.12.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska ,Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Płock
Typ: obydwie drużyny strzelą gola/tak
Kurs:1,95
Bukmacher: Bet365
analiza;Witajcie.Wszyscy grają Legie,ja się oderwę od szeregu i postawię coś takiego.Jestem przekonany że legia straci gola jak to bywa zawsze przed ligą mistrzów w tym sezonie.Wisła,początek sezonu mogą uznać za udany,jak to bywa przeważnie z beniaminkiem nie wystarcza sił na resztę sezonu,i tak to wygląd w Wiśle?mają serie meczy bez zwycięstw.Więc liczę na lepszą grę tym razem.Po remisie z Piastem(nie latwą drużyną w ostatnich tygodniach),druzyna z Płocka pokusi się chociaż o bramkę.pozdrawiam
✅95
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Czarni Radom - Jastrzębski
Typ: over 183.5 pkt w meczu
Kurs: 1.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
siema, listopad zakonczony jednak na 3 miejscu (po korekcie) w TD zabraklo pare pkt do 2 miejsca ????
Grudzień zaczynam o dzisiejszego spotkania w PlusLidze, jako ze zagraja 2 mocne ekipy , stawiam tutaj na over punktowy a zeby ten typ mial szanse powodzenia potrzebne nam są 4 sety ( zdarzaly sie mecze ze taki over pokrywal sie w 3 setach ale dzis na to nie licze ). Jastrzebski dziś raczej bez Muzaja którzy wznowił treningi ale raczej na parkiecie w jakimś wiekszym wymiarze czasowym raczej go nie zobaczymy, na pozycji atakujcego zastapi go Patryk Strzeżek ktory moim zdaniem do gry Jastrzebskiego nie jest w stanie wnieśc tyle co Muzaj ???? Gra jastrzebskiego pod nieobecnosc Muzaja opiera sie na jednym zawodniku a mianowicie Hidalgo Olivato zawodnik który ciągnie cała gre, ale niestety troche jest osamotniony i dlatego tuaj tworzy się szansa dla Radomia. Czarni Radom to ekipa z solidnymi zawodnikami którzy ostatnio notują całkiem fajne wyniki, mają w składzie niezłych zawodników i na papierze nie są na straconej pozycji także licze dzis na wyrownany mecz ktory bedzie mozna zobaczyc na Polsacie Sport. Wyznacznikiem dla tego meczu jest dla mnie pojedynek Cuprumz Czarnymi Radom- Cuprum 2 dni temu wygral z jastrzebskim i wygrali 3:2 sa to ekipy na dosyc zblizonym poziomie a tydzien temu to Czarni radom pokonali Cuprum Lubin i to w 4 setach a co najwazniejsze kazdy set byl bardzo wyrownany i i zakonczyl sie po 210punktach w 4 setach dzis potrzebujemy jedyne 185. Mecz zapowiada się ciekawie Cuprum notuje serie zwycięstw, jastrzebski podrazniony przegrana z cuprum wiec z tej miesznaki musi nam wyjsc over punktowy... Faworytem jest Jastrzebski ale ja nie odważe się na wskazanie ekipa która zejdzie z parkietu jako wygrana.
Jesli mialbym juz coś obstawiac to spodziewam sie 5 setów ????
na koniec garstka statystyk
Radom w obecnym sezonie we wszystkich meczach u siebie tylko z czestochowa zagral 3 sety wszystkie inne spotkania konczyly sie w 4-5
jastrzebski we wszystkich spotkania oprocz meczu z czestochowa grajac na wyjezdzie w obecnym sezonie gral conajmniej 4 sety, co wiecej stracili seta naet z espadonem takze dzis inny wynik niz 4 badz 5 setow w tym meczu nie przewiduje, i nie sadze aby te sety zakonczyly sie bez walka na pewno zobaczymy jakies 2 sety wyrownane a kto wie moze panowie pograja na przewagi ????
✅70
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Trapani - Carpi
Typ: do przerwy 0-0
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trapani ostatnie w tabeli, połowę swoich meczów zremisowało, stąd mała ilość punktów.
Tylko 9 goli w 16 meczach.
Moją uwagę zwrócił fakt, że tę słabą skuteczność widać zwłaszcza w 1 połowach ich gier.
Ostatnio z Pisą do przerwy 0-0, ze spal stracili gola w 44 minucie,z Perugią 0-0,z Vicenzą 0-0,z liderującą Veroną na wyjeździe stracili gola w 35 minucie.
Carpi po 45 minutach gry z Bari 0-0,z Pro Vencelli końcowy wynik to 0-0,z Carpi wygrywali 1-0, ale po samobójczym golu rywala, ze Spal zakończonym wynikiem 3-1, do przerwy tylko 1 gol zwycięzcy mczu, ze Spezią do przerwy 0-0.
H2H to 0-0, 0-1 - gol w 2 połowie meczu.
No nie moge się oprzeć, aby nie typować wyniku 0-0 po 45 minutach meczu.
⛔100
 
E 0

effig

Użytkownik
Piłka nożna
Ekstraklasa
Legia - Wisła P.
20:30
Dokładny wynik: 1:0. Kurs: 6,0
Bet365
Analiza: Wszystko o tym meczu zostało powiedziane. Legia rozstrzelana. Wisła nieskuteczna ale broni wcale nienajgorzej. Ostani mecz h:h 3:2 w Płocku też sprzyja typom overowym. Ja jednak zapamiętałem Legię jako zespół strzelający mało bramek (o Wiśle nie mówiąc, nawet w 1. Lidze dominowały niskie wyniki). I w obliczu zbliżającego sie jak to ktoś napisał &quot;meczu roku&quot; dla Legii z Porto typuję under 1,5 bramki w meczu. Aby nieco podbić kurs, na potrzeby konkursu wybieram imho najbardziej prawdopodobny wynik mieszczący się w tym underze. Powodzenia.
⛔100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: SSC Napoli - Inter Mediolan
Typ: Napoli -1.5 rogu
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam serdecznie w nowym miesiącu. Zaczynam typowanie od Serie A. W meczu Napoli-Inter typuję na więcej rogów w stronę Napoli z handicapem. Czemu? Napoli to w ostatnim czasie maszynka do nabijania rogów. Gdy im nie idzie nabijają po ponad 10 rogów w meczu seryjnie. Grają u siebie, mecz nie będzie łatwy, będą prowadzić grę i nabijać rożne a Inter będzie im się odgryzał kontrami. W ostatnich meczach rogi Napoli u siebie : 9 9 17 11. Inter na wyjeździe : 3 3 5. Dodam,że gdy Napoli musi gonić wynik to te rogi wchodzą jak w masełko,a że Inter z mocnymi drużynami potrafi grać to nie spodziewam się łatwego meczu dla Napoli.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos
Typ: Panathinaikos (+4,0)
Kurs: 1,90
Bukmacher:Bet365
Witam wszystkich w kolejnym nowym miesiącu. W dniu dzisiejszym z bardzo bogatej oferty przed weekendem mamy do wybory kilka ciekawych spotkań. Takim zdarzeniem według mnie jest mecz koszykówki pomiędzy hiszpańską Barceloną, która na własnym parkiecie będzie podejmować ekipę Panathinaikos Ateny. Według wielu specjalistów Katalończycy uznawani są za faworytów tego spotkania, co może być mylne gdyż drużyny z Grecji są bardzo wymagającym przeciwnikiem i niewygodnym. Ostatnia forma jednych jak i drugich znacznie się różni, jeśli chodzi o Barcelonę popadli w pewien dołek z którego ciężko im wyjść, przegrali ostatni mecz z Unicaja 95:89, wcześniej ulegli jednej ze słabszych drużyn Euroligi Galatasaray aż 78:64, ważnym meczem z perspektywy dalszych spotkań był mecz Gran Derbi gdzie Katalończycy na własnym parkiecie zostali rozbici totalnie i przegrali bardzo wysoko 63:102 z Realem, szczerze dawno nie widziałem pomiędzy tymi zespołami tak rozległej różnicy w grze. To wszystko miało bardzo istotny wpływ na to jaki widzimy dzisiaj obraz Barcelony, który jest nie wyraźny i rzucający się w oczy. Spójrzymy teraz na Greków którzy są po przeciwnej stronie, a ich forma znacznie zwyżkuje, zacznę od meczu z Królewskimi gdzie na parkiecie przeciwnika grali jak równy z równym i mimo porażki, uważam że zasłużyli na brawa gdyż przegrali zaledwie trzema punktami 87:84, spotkanie bardzo ważne gdyż możemy zauważyć, że koniczynki pokazały klasę i charakter, czego nie można powiedzieć o Barcelonie, kolejnym rywalem na parkietach Euroligowych był Olympiakos tutaj zabrakło trochę szczęścia i determinacji dlatego przegrali dwoma punktami 77:78, potem wygrana z Aris 59:71, następnie Darussafaka 86:80 i ostatni mecz w którym rozbili Apollon Patron 96:59. Goście grają bardzo dobrze zarówno w obronie jak i ataku, prz tym popełniają mało własnych błędów. Mam nadzieje że zagrają z podobnym zaangażowaniem jak w Madrycie i nie zdziwię się jeśli sprawią dziś niespodziankę wygrywając.
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna
Godzina 20;45
Mecz Napoli- Inter
Typ ; under 2.5
Kurs 2.24
buk; Oddsring
Przed nami 150 spotkanie pomiędzy Napoli i Interem , do tej pory statystyki przemawiają za gośćmi 66 wygranych, przy 45 wygranych Napoli . W Neapolu bilans obraca się jednak na korzyść gospodarzy - 31 zwycięstw i zaledwie 18 porażkach. Ostatnia miała miejsce przed 19. laty, kiedy to Inter pokonal Napoli 2:0 po golu Galante i samobóju Turriniego. Co do bramek na boisku gospodarzy w ostatnich 14 meczach padło ich 28 ( 2 gole na mecz) gospodarze do siatki rywali trafili 19 razy przy 9 straconych . Mój typ według statystyk to mało goli , w ciągu w tych 15 lat na boisku Napoli w 10 meczach padło poniżej 2,5 bramki przy 4 powyzej.
Trener Napoli nie wystawi w piątek najsilniejszego składu , boczni obrońcy Faouzi Ghoulam i Elseid Hysaj usiądą na ławce, a odpoczywać mają też czołowi pomocnicy: Allan oraz Jorginho. Po meczu z Interem Napoli czeka jeszcze ważniejsze starcie - wyjazdowy pojedynek z Benficą Lizbona. Remis lub zwycięstwo zapewnią awans do 1/8 finału, ale porażka oznaczać pożegnanie z Ligą Mistrzów. Dlatego mój typ to mało goli , moim zdaniem Napoli zremisuje
mecz 1-1
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom