>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.12.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Orlando Magic - Golden State Warriors
Typ: powyżej 243,5 punktów w meczu (włącznie z dogrywką)
Kurs: 5,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wyraźnie widać, że Golden State Warriors nie przykładają się jakoś bardzo do tego sezonu. W sumie nie ma takiej potrzeby. Kolejne pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym nie jest dla nich jakoś bardzo istotne, zresztą znając życie i tak je zdobędą. Dlatego też przytrafiają im się wpadki, a tych wpadek nie jest wcale tak mało. Dla przykładu niedawno przegrali u siebie z Sacramento Kings. Potem byli o krok od porażki z Los Angeles Lakers, ale w dogrywce wygrali. Coś mi podpowiada, że do tego meczu trochę bardziej się przyłożą i lepiej powinna się spisać ich ofensywa. Orlando Magic obronę mają fatalną, do tego szybko grają, więc nic dziwnego, że tracą mnóstwo punktów. Sami natomiast zdobywają sporo punktów, zwykle grubo ponad 100. Na Warriors będą bardzo zmotywowani, zresztą jak każda drużyna, która z nimi gra. Spodziewam się bardzo szybkiego meczu, więc punktów powinno tu być bardzo dużo.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3 Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Chemnitzer - Magdeburg
Typ: Magdeburg
Kurs: 2.05

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Żałuję, że wczoraj nie podałem typu na Hanse Rostock bo ten mecz był moim pierwszym wyborem, dlatego na sobotę wybrałem spotkanie z 3 ligi niemieckiej, w którym drużyna z 17-stego miejsca podejmować będzie na własnym stadionie wicelidera z Magdeburga. Na początek trochę o gospodarzach. Nieprzypadkowo zajmują miejsce tuż nad strefą spadkową zaliczając w tym sezonie an 17 spotkań 4 zwycięstwa, 4 remisy i 9 porażek (4-4-9) z bilansem bramkowym 21:28. Na własnym stadionie w tym sezonie na 8 spotkań 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki (3-2-3). Goście radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze co odzwierciedla miejsce w tabeli. Na 17 rozegranych spotkań 12 zakończyło się zwycięstwem, 1 remisem i 4 porażkami (12-1-4), na wyjeździe radzą sobie również nie najgorzej, na 8 rozegranych spotkań 5 zakończyło się zwycięstwem i trzy przegraną (5-0-3). Także nie widzę wielkich szans na zwycięstwo gospodarzy ani na remis. Powodzenia.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Burnley
Typ: Burnley lub remis
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza: Premierowy typ na Juventus z underem bramek okazał się skuteczny. Żeby było ciekawie to go nie zagrałem, bo jestem skończonym idiotą i trochę stchórzyłem, ale postarajcie się mnie zrozumieć. Jestem biednym studentem i pracuje na 1/2 etatu, więc liczę każdy grosz :p szkoda, że sobie nie zaufałem i nie zainwestowałem w to rozsądnej sumki. Mniejsza z tym Panowie i Panie jeśli takie też tu zaglądają ????
Nie będę ukrywał, że liga włoska to mój konik, ale spotkanie Torino - Atalanta nie przykuło mojej uwagi. Przykuło natomiast to:
Zastanawiam się nad fenomenem drużyny Burnley. W zeszłym sezonie uczynili ze swojego stadionu twierdzę nie do zdobycia. Punkty gubili tam możni angielskiego futbolu. W tym sezonie sytuacja wygląda na zgoła odmienną. Do tej pory na wyjazdach są gorsi tylko od Chelsea i City. Wiem, że to tylko statystyki, ale za każdą statystyką coś się kryje. I wcale nie przywiązywałbym tak dużej uwagi do zwycięstwa Lisów nad Kogutami. Tottenham się zaciął. Nie zdziwię się jak zgubią punkty na Vicarage Road z Szerszeniami. Wracając jednak do meczu Leicester - Burnley, zwycięstwo przyjezdnych jest prawdopodobne albo chociaż to, że nie przegrają.
⛔ 100
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka- NBA
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Chicago Bulls- Sacramento Kings
Typ: Chicago Bulls
Kurs: 1.96
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rubbish match w NBA. Obydwie ekipy to dno w swoich konferencjach. Kadra Chicago bardzo młode wilczki, najstarsi zawodnicy to 28 letni Justin Holiday i 29-letni Robin Lopez. Sacramento z kolei ma kadrę bardziej zbilansowaną pod względem wieku. Znajdziemy w niej emerytów jak Randolph, Carter, doświadczonego Temple jak i młodych chłopaków.
Jedni i drudzy przegrywają mecz za meczem i uczą się NBA, od czasu do czasu trafi się jakiś win. Myślę, że w takich meczach o 6 pktów własny parkiet to atut tym bardziej gdy rywalem jest Sacramento, którzy od kiedy pamiętam o ile w domu potrafili się postawić i zwycięzać to na wyjazdach zawsze byli bici i tak już ich zaszufladkowałem - Sacramento na wyjazdach to dostarczyciel punktów. Wygrana z osłabionymi GSW nie robi na mnie wrażenia, gdyby wojownicy chcieli to by wygrali, a to sezon zasadniczy i oni nic nie muszą.
Chicago b2b, wczoraj grali z osłabionymi Nuggets (brak Millsapa, Chandlera).Mecz był późno, ale trochę 1 kwarty widziałem. Bulls przegrali 111-110, ale coś grali i to na gorącym terene w Denver!.
Jeśli chodzi o mecze domowe to potrafili już wygrać z Hornets czy doprowadzić do dogrywki z NOP.
Aktualnie Bulls mają serię 7 porażek i idealny czas na przełamanie bo dostają Sacramento. Być może już nigdy nie ujrzymy tak dużego kursu -1.96 na Bulls przeciwko Sacramento.
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ:
Watford wygra
Kurs: 4.85
Bukmacher: forbet
Analiza:
Wracam po krótkiej przerwie... Od razu uderzam na początku miesiąca w gruby kurs i mecz , który na pewno zapewni wiele emocji... Ktoś wyżej już pisał o tym , że Tottenham jedzie po 3 pkt... tak na pewno mentalnie podejdą ostro do meczu - ale czy to wystarczy na tak dysponowany obecnie Watford, który gra mega zwariowany futbol ofensywny... myślę, że jutro obrona Tottenhamu sobie nie poradzi.. tutaj defensywa Tottenhamu zaważy na wyniku spotkania.. a niestety ostatnie mecze udowadniają , że nie dzieje się tam najlepiej i Koguty muszą w okienku zimowym kogoś solidnego kupić... Mecz na pewno będzie obfitował w bramki i tak naprawdę wygra ten któremu dopiszę więcej szczęścia.. jeżeli teraz Watford lepiej skoncentruje się na obronie jak w meczu z ManU to śmiało powinni ten mecz wygrać.. taki kurs przy obecnej formie Tottenhamu to jakiś bonus od buków.. z całym szacunkiem ale widać nawet po Eriksenie , że już jest zmęczony i nie ma tej świeżości... ta ekipa naprawdę jest ciągle w ruchu.. - kadra , liga mistrzów , puchary , liga... niestety Tottenham nie ma jakiejś mega ławki a piłkarze , którzy notorycznie występują u Pochettino w podstawowej jedenastce mają już tyle meczów za sobą , że mają prawo się wypalić.. tym bardziej , że to wyjazd , myślę , że jedyne co jutro Koguty mogą wyciągnąć to remis... widziałem ich mecz z Crystal... mało co a by nawet mogli przegrać... - z ostatnią drużyną ligi w tamtym czasie - tylko dobra postawa Kima uratowała im tyłki.. A i jeszcze pozwolę sobie wymienić obronę Kogutów - ( przede wszystkim brakuje dwóch najważniejszych ogniw w defensywnie w układance Pochettino - Wanyamy i Alderweirelda) Vertonghen - bez formy , Sanchez - super obrońca ale bardzo młody brakuje mu momentami doświadczenia i dodatkowy stres go wybija z rytmu no i Dier... również jego gra nie porywa często brakuje mu pomysłu na grę ... na obecny atak jaki ma Watford.... z Richarlisonem na czele wątpię , żeby dali radę. Watford naprawdę się przyjemnie ogląda ich gra ma polot myślę , że to będzie za dużo dla Tottenhamu ..... Wejdzie? Zostaw reputkę !
⛔ 100
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Termalica Nieciecza
Typ: 1
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zagłębie od czterech spotkań u siebie nie wygrało wliczając w to mecz pucharowy z Koroną. No ale każda zła seria się musi w końcu zakończyć i uważam, że nastąpi ona w tym meczu. Dlaczego? Głównie przekonuje mnie nowy trener lubinian, który zadebiutował już w Kielcach. Tam jednak nie miał za wiele czasu i tak naprawdę z marszu musiał podjąć rękawice ze swietnie radzącą sobie jak na razie kielecką Koroną. Tutaj jednak po porażce w Kielcach uważam, że trener Mariusz Lewandowski przyjrzał się swoim graczom i na mecz z Termalicą wystawi skład, który zainkasuje trzy punkty. Zwłaszcza, że Zagłębie to głównie ekipa własnego boiska. Lubinianie przegrali na własnym obiekcie w tym sezonie tylko jeden mecz, pięć wygrali oraz trzy zremisowali. Termalica za to na wyjazdach spisuję się słabo. Tylko jedna wygrana, trzy remisy oraz cztery porażki. Zagłębie wiadomo jaki ma cel - walka o Europejskie Puchary i twierdzę, że dysponuję większa jakoscią gry. Dodatkowo w dwóch ostatnich meczach między tymi ekipami w Lubinie dwukrotnie wygrywało Zagłębie po 2-0. Powodzenia!
✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 780,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Bundesliga
Godzina 16:00
Spotkanie : AC Wolfsberger : Rapid Wiedeń
Typ : over 3.5 gola
Kurs : 3.65
bukmacher : Fortuna
Ostatni mecz wygrany przez AC Wolfsberger w tym sezonie to 26 sierpień kiedy to pokonali u siebie 2:1 St Polten o tego czasu zanotowali 6 porażek i 5 remisów i trudno liczyć aby dziś pokusili się o komplet pkt chociaż wiadomo w piłce wszystko możliwe , dziś na ich stadion zawita Rapid który ostatnio nie gra rewelacyjnie bo 2 ostatnie mecze to porażki , w tym pierwszym to może i było do przewidzenia bo grali z Salzburgiem i po ciekawym meczu polegli 2:3 jednak ostatnia porażka to już niewypał bo polegli u siebie z Altach 1:2 , jak będzie dziś ? liczę że Rapid podniesie się z kolan i powinien zgarnąć pełną pulę jednak lekko zapewne nie będzie a że w ostatnich 2 meczach chłopaki stracili aż 5 bramek to myślę że gospodarze powinni coś ustrzelić , w pierwszym meczu na boisku Rapidu padł wynik 4:2 stąd i dziś liczę że przynajmniej 4 bramki kibice zobaczą na Lavanttal Arena !
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka ręczna / Mistrzostwa Swiata
Godzina 18:00
Spotkanie : Szwecja - Polska
Typ : hc -2,5 Szwecja
Kurs : 2.14
bukmacher : fortuna
Polki nie należą do faworytek tego spotkania. Powinny powalczyć ze Szwedkami, ale przewiduje tu zwycięstwo pewne Szwedek 3-4 bramkami. Pierwszy mecz turnieju. Turniej jest ciężki a Szwedki są dobrym zespołem. Nasze zawodniczki osiągnęły dobre wyniki w okresie przygotowawczym i dlatego tak wysoki kurs na Szwedki. Jednak Szwedki mają rezultaty jeszcze lepsze no i historia ostatnich spotkań też przemawia na korzyść reprezentacji Szwecji.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja, Super Ligi
Godzina: 18:15
Spotkanie: Tofas - Galatasaray
Typ: Tofas (handicap -5,5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wracam do basketu tureckiego i drużyny Tofas. Pisałem o niej (w samych superlatywach) 29.11 przy okazji wyjazdowego meczu (wygranego zresztą) z Gaziantep. Więc w skrócie: 8 kolejek - 8 wygranych, a w pucharze Europy 1 miejsce w grupie D.
Zupełnie inaczej wygląda Galatasaray: w lidze 4 wygrane z drużynami z drugiej połówki tabeli, 4 porażki z drużynami z jej górnej części. Dopiero 7-me miejsce w tabeli, generalnie słaby sezon i słabe wyniki. O miernej grze swiadczy też ostatnie (6) miejsce w grupie B pucharu Europy (Eurocup) - po 6-ciu kolejkach tylko jedna wygrana.
Dla porządku jednak dodam, że mecze z poprzedniego sezonu należały do Galatasaray - dwie kilkupunktowe wygrane. Niemniej jak już pisałem poprzednio, mamy nowe czasy i zupełnie inny poziom gry obu zespołów. Uważam, że stawiam tu ostrożnie, generalnie to powinien przejść handicap w granicach -10.5, ale to wasz wybór i wasze ryzyko. Mnie osobiście coś powstrzymuje nad graniem wyżej... Powodzenia!
✅ 85
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Huddersfield
Typ: Everton
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:
To że Everton w tym sezonie to dno i dwa metry mułu wie każdy i w normalnych okolicznościach granie na ekipę z Liverpoolu było by czymś nieracjonalnym ale ja tu widzę duże value. Nie będzie tu klasycznej gadki o „nowej miotle” choć to powinno również zrobić swoje, wiadomo każdy będzie chciał się pokazać. Chodzi o to że czas się budzić, za Evertonem bardzo ciężki okres, nie dość że grali kompletnie bez jaj to rozkład również nie był zbyt łaskawy: dwa razy bardzo solidny w tym sezonie Lyon, Arsenal, Chelsea czy wyjazd do Leicester. Ostatnio natomiast dobry mecz z West Hamem i widzę tu światełko w tunelu. Co prawda zespół przetrzebiony kontuzjami, nie grają Bolasie, Barkley, Colman możliwe że również Baines ale nie przeszkodziło to by wrzucić „czwórkę” młotom. Jest Rooney, gra Sigurdsson, świetny Gueye ma kto pociągnąć zespół. Kluczowa dla tego typu jest forma Huddersfield w delegacji gdzie na 21 możliwych punktów zdobyli 4 strzelając 3 bramki. Umówmy się nie jest to team wyjazdowy, potrafią się bardzo mocno postawić u siebie i sprawić sensacje ale na wyjeździe są jak zagubieni we mgle. Everton zdobył do tej pory 15 punktów, w tym 12 u siebie. Trzeba iść za ciosem jak nie teraz i z takim rywalem to kiedy? Goście nie strzelili bramki na wyjeździe od 7 spotkań. Uważam że warto korzystać, kursy zachęcający zapewne przez braki kadrowe Evertonu.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 2.45
bukmacher: unibet
analiza:
Sandecja miała niezły początek sezonu.Obecnie przezywając kryzys i to poważny. Jeśli Piast Gliwice urwie dziś punkty Lechowi Poznań, to Sandecja prawdopodobnie spadnie na przed ostatnie miejsce.
Ostatni raz wygrali oni 17 września,a był to mecz z Termaliką. Od tamtej pory rozegrali 9 spotkań (w tym jedno PP) z czego aż 6 przegrali. Dzisiaj również nie wróżę im dobrze.
Zagrają dziś z Legią, która szybko chce zapomnieć o przegranej w Kielcach. Legioniści może nie grają ostatnio efektownej piłka, ale za to bardzo efektywną. Po tej kolejce będą mieli szanse ponownie usiąść na fotelu lidera, gdyż duże prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze straci punkty w Krakowie przy Reymonta. Osobiście stawiam Sandecję jako głównego kandydata do spadku. Legia takie mecze musi wygrywać, a sadzę że swoją konsekwencją jaką pokazali w poprzednich meczach są w stanie wywieźć z Niecieczy 3 punkty. Stawiam na 0-2.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania 1 liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sevilla - La Coruna
Typ: Sevilla i obie strzelą
Kurs: 2.75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Pojedynek dwóch ofensywnych drużyn i liczę że postrzelają. Ogólnie to liga hiszpańska ostatnio obfituje w wiele trafień i to soczystych, masa sytuacji po obiema bramkami, oglądam ostatnio skróty całej ligi to naprawdę liczba talentu ofensywnego w tej lidze jest porażająca. Wracając do tematu gospodarze grają u siebie bardzo dobrze wręcz mają tam swoją twierdzę i to nie pierwszy sezon. Ostatnie 10 meczy w domu 8-2-0 i tylko raz strzelili jednego gola z Las Palmas 20.09, tak to 2+ jest tradycją. Potrafili się ostatnio podnieść nawet z 0:3 z Liverpoolem na 3:3, ten mecz to był istny cyrk. Mają kim atakować i lubią ofensywny styl co odbija się na obronie, często atakują większą liczbą zawodników co odsłania &quot;plecy&quot;. Goście ostatnio po zmianie trenera wygrali jeden mecz, ale potem jakby wszystko wróciło do normy. Mają masę problemów w defensywnie jak i z bramkarzami i tracą dużo bramek, ale w ataku wygląda to dużo lepiej. Jedną bramkę strzelają praktycznie z każdym ( 0:1 z Atletico M ) często nawet 2-3 co i tak.....nie gwarantuje im wygranych bo za dużo jest dziur w tym zespole. Ostatnie spotkania to 4:2 i 3:2 dla gospodarzy i nie widzę żeby w tym sezonie miało się coś zmienić, wręcz goście wyglądają jeszcze słabiej w obronie niż rok temu.
⛔ 100
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata Kobiet
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rosja - Tunezja
Typ: under 57,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj bez niespodzianek - Niemki rozgromiły Kamerun. Tak na serio mistrzostwa zaczynamy w dniu dzisiejszym. Dostrzegłem ciekawe spotkanie między Rosją a Tunezją. Może zacznę od dziewczyn z Tunezji. Zespół ogólnie słaby, przegrywający mecz za meczem dużą ilością bramek. W tym roku rozegrane tylko 2 towarzyskie mecze (oczywiście przegrane) z Angolą 14:31 oraz z mocnymi Francuzkami 19:35. Pokazuje to, że obrona to istny ser szwajcarski + mała skuteczna gra w ofensywie przekłada się na takie, a nie inne wyniki. Co najważniejsze w swoich ostatnich 5 meczach nie rzuciły więcej niż 20 bramek (14,19,20,15,20).
Rosjanki natomiast są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu. Silna ekipa grająca ofensywną piłkę, ale również tracąca mnóstwo bramek, szczególnie z silniejszymi rywalkami. W tym roku na 14 spotkań przegrały tylko 3! Na większych imprezach zauważyłem, że w późniejszych fazach turnieju brakuje zawsze koncentracji i tracą wiele głupich bramek co skutkuje odpadnięciem z turnieju. Jednak uważam iż z dzisiejszymi rywalkami takiego problemu nie będzie. Jak już mówiłem ekipie Tunezji ciężko wyjść poza obręb 20 oczek i moim zdaniem Rosjanki też dzisiaj na to nie pozwolą. Przyjmując najbardziej optymistyczny scenariusz dla Tunezji ze zdobyczą 20 bramek, Rosjanki musiałyby rzucić aż 38 bramek! W tym roku udał im się ten wyczyn tylko raz w szalonym meczu z Koreą Południową zakończonym wynikiem 49:40. Ostatnie bramki strzelone przez Rosjanki są następujące:27,34,35,25,32... Jak więc sami widzicie buki ustawiły ciekawą do zagrania linie i grzech byłoby nie skorzystać z takiej okazji. Możemy tutaj dodać również iż jest to jedna z najważniejszych imprez oraz pierwszy jej dzień, a więc dziewczyny będą się dopiero rozkręcać. Kolejnym czynnikiem też jest presja, która może spowodować dużo niecelnych rzutów a co za tym idzie małą ilość bramek. Powodzenia !
✅ 90
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - 2 Bundesliga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Nurnberg - SV Sandhausen
Typ: Nurnberg
Kurs: 2
Bukmacher: fortuna
Zacznę od tabeli. Gospodarze zajmują 3 miejsce z 5pkt straty do lidera, goście są na 7 miejscu. Forma gospodarzy w meczach domowych może nie powala, bo na ostatnie 5 spotkań, zanotowali po 2 remisy i zwycięstwa oraz porażke. Goście w delegacji spisują się kiepsko, co prawda ostatnio udało im się wygrać z Darmstadt które będzie walczyło o utrzymanie, ale przegrali 3 z 5 rozegranych spotkań co nie jest dobrym wynikiem, a teraz przychodzi im się zmierzyć z rywalem którego celem jest awans i w meczach domowych muszą zacząć lepiej punktować jeśli marzą o awansie. W dodatku sytuacja kadrowa gości jest bardzo zła, jak podaje Kicker trener Kocak stracił 2 podstawowych napastników, ale to nie wszystko, oto pełna lista nieobecnych:
L. Holer (13/5), M. Karl (13/0), R. Sukuta (12/4), A. Wooten (1/1). Ze składu wypadło więc 3 podstawowych graczy których ciężko będzie zastąpić. Gospodarze muszą wykorzystać problemy kadrowe gości i dopisać 3 pkt na swoje konto które mogą pozwolić im się zbliżyć do miejsca premiowanego awansem. Wszystko tutaj przemawia na korzyść Nurnberg , przewaga własnego boiska, sytuacja kadrowa, motywacja, Ja stawiam na ich wygraną. GL!
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chelsea - Newcastle
Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola - 1/nie
Kurs: 1.88
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam. Przed nami kolejna kolejka Premier League. O 13:30 rozpocznie ją mecz Chelsea - Newcastle, który chcę omówić.
Aktualny mistrz kraju obecnie zajmuje 3-cie miejsce tuż za drużynami z Manchesteru i traci do lidera z niebieskiej jego części już 11 punktów.
Na ostatnich 5 meczów w Premier League wygrali 4, jeden zremisowali z Liverpoolem 1:1. Co więcej w tych wszystkich czterech zwycięstwach zachowali czyste konto. W ostatnim spotkaniu do składu wrócił N&#39;golo Kante - więc gra obronna Chelsea zyskała na wartości. Z przodu Hazard, Morata, Pedro, czy ostatnio nawet Willian spisują się świetnie. Gospodarze są w bardzo dobrej formie, czego nie można powiedzieć o beniaminku z Newcastle...
Goście zaczęli sezon przyzwoicie, jednak teraz przyszedł spadek formy. Ostatnie 5 meczów w Premier League to 4 porażki i jeden remis. Stracili w nich 11 bramek, strzelili 3. Wynik kiepski. Kontuzjowany jest Lascelles i Atsu, co by nie było kręgosłupy defensywne i ofensywne drużyny. Ich brak wyraźnie wpływa na wyniki zespołu.
W drużynie gospodarzy zabraknie Davida Luiza i rezerwowego Batshuayi&#39;a, jednak Chelsea udowodniło w ostatnich meczach, że potrafi zapełnić lukę po tych zawodnikach.
Według mnie Chelsea dziś zwycięży bez żadnej straty bramkowej. Przewidywany wynik - 3:0.
✅ 88
 
makaveli23 128,8K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Puchar Anglii
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Bradford - Plymouth
Typ: X2
Kurs: 2.4
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mamy tu mecz w pucharze Anglii, gdzie jesli bedzie remis to bedzie, nowy mecz. Mysle ze bedzie remis ale nie wyklaczylbym wygranej gosci, czyli Plymouth, ktorzy juz raz wygrali z Bradford i to na ich stadionie w dodatkku niedawno bo okolo 3 tygodnie temu. Bla to wygrana skromna 1-0, choc wyzszej wygranej tej druzyny na wyjeździe nie nalezy sie spodziewac maja wkoncu bilans 2-3-5 na wyjazdach. A tutaj jest puchar wiec sadze ze nie trzeba na to patrzec i trzeba zagrac na gosci. Gospodarze sa w slabszej formie ostatnio szczegolnie u siebie gdzie przegrali 3 mecze z rzedu. Plymouth potrafi grac na pograniczu jednej bramki, widac to na podstawie ich meczy jak i histori meczy z tym rywalem dzisiejszym wiec sadze ze bedzie to close game i zwyciezce pojedynku poznamy dopiero w drugim meczu.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Termalica
Typ: Zaglebie ponizej 1,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Faworytem tego spotkania wedlug bukow jest Zaglebie. Dziwi mnie to, poniewaz Miedziwoi zdecydowanie sa w dołku. Zarzad zwolnil trenera Stokowca co w moim odczuciu było duzym bledem. Zespol objal Lewandowski i debiut juz zaliczyl w Pucharze Polski z Korona gdzie przegral 2:0. W tym mecze Zaglebie bylo nijakie i tak naprawde nie zagrozilo Koronie. Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z Termalica, ktora objal nie tak dawno Bartoszek i powoli uklada zespol po swojemu. Ostatni mecz w wykonaniu jego druzyny pokazal, ze ta druzyna ma pazur i wole zwyciestwa. Dzisiaj uwazam, ze to Słonie sa faworytem w tym meczu. Dlatego decyduje sie zagrac na to, ze Zaglebie nie strzeli wiecej niz 1 gola. Termalica slynie z dobrej gry defensywnej, a przy nieskutecznosci i nieporadnosci gospodarzy typ uwazam za bardzo prawdopodobny. Polecam
⛔ 100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division B Gr. I
Godzina: 17:30
Spotkanie: Guijuelo - Union Adarve
Typ: over 2.5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Forbet
Analiza: Witam. Pierwszy typ na plus (a Aarhus niestety zawiódł). W dniu dzisiejszym stawiam na over bramkowy w meczu 3 ligi hiszpańskiej. Obydwie drużyny co prawda underove, ale Guijuelo po słabszym początku ostatnie mecze na plus, zwłaszcza u siebie, od 5 kolejek niepokonani, no i coś zaczęli strzelać. W poprzednim sezonie potrafili u siebie wygrać nawet 8:1 czy 6:0. Union Adarve na wyjazdach sporo traci, średnio 2 bramki na mecz. Myślę że dziś straci 3 bramki, strzelając jedną, także dla zabezpieczenia typu stawiam na over 2,5 przy fajnym kursie 2,30. Parę bramek powinno też paść w meczu Cherno more w lidze bułgarskiej. Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 130
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Szwajcaria
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lausanne - Basel
Typ: 2/BTS
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
W Bazylei już -7, kolejna utrata punktów może spowodować, że walka o mistrzostwo będzie bardzo ciężka i dzisiejszy mecz jest jednym z serii &quot;must win&quot;. Przeciwnik jest dość wymagający, ponieważ potrafi stawić opór o czym przekonał się obecny lider przegrywając na ich obiekcie 1:2. Dlaczego myślę, że obie drużyny trafią do siatki? Lausanne jest drużyną dość overo&#39;ową, bilans bramek 25:30 po 16 kolejkach daje średnią 3.4 bramki na mecz. Basel jeżeli chodzi o bramki w tym sezonie trochę bardziej ubogo jeżeli porównać ich z zeszłym sezonem i na ten moment średnia bramek na mecz wynosi tylko 2.8. Dodatkowo za moim typem przemawia również H2H, ostatnie 5 meczów między tymi drużynami na stadionie Lausanne to: 0:4, 1:2, 1:3, 1:2, 1:2 - 5 zwycięstw Basel oraz 4 razy pokryty BTS. Podsumowując, jeżeli Basel chce odrobić stratę do lidera to dzisiejszy mecz muszą wygrać co może okazać się lekkim wyzwaniem bowiem piłkarze dzisiejszych gospodarzy na własnym obiekcie potrafią stawić opór i strzelać bramki ale jednak ekipa z Bazylei to jakość, którą w tej lidze ciężko kwestionować. Typ na dokładny wynik - 1:2. Ciekawostka poza &quot;konkursem&quot;, może komuś się przyda. Zwróciłem uwagę, na bezpośrednie pojedynki tych drużyn i na ostatnie 5 meczy aż 4!! razy padał łamak 1/2. Ostatni dość sensacyjny kiedy Basel wygrało 1-szą połowę ale przegrało mecz na własnym obiekcie. Moim zdaniem można za drobne spróbować dziś łamaka 1/2. Fortuna, forbet, STS czy totolotek nie oferuje nawet zakładu na ten mecz przynajmniej ja nie znalazłem 1.połowa/koniec więc coś jest na rzeczy. ????

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
14:45
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice
Typ: 2
Kurs: 6,70
Buk: totolotek
PlusLiga jest mega nieprzewidywalna. Bukmacherzy mają spore problemy z ustalaniem kursów i moim zdaniem tu zrobili ogromny przestrzał. Nie mam się co sugerować ostatnią formą Katowic. Oni tak mają że grają falami. A na wyjazdach są znacznie lepsi niż u siebie. Ja tu widzę analogię z początku sezonu gdzie Gieksa grała słabo przegrywając m.in. ze słabą Bydgoszczą u siebie po czym pojechała do Gdańska i wygrała za 3pkt po kursie ponad 6,00. Teraz ostatnio przegrali u siebie z Zawierciem i jadą do teoretycznie mocnego zespołu. JW jest do ogrania bo oni nie są zespołem z tamtego sezonu. Ostatnio zagrali dobry mecz w Radomiu lecz trzy dni wcześniej przegrali w Wawie do zera. Dodatkowo wypadł im Quiroga i zostali tylko z De Rocco który jest mega nierównym zawodnikiem. Katowice mają dobrych graczy i oni dużo bazują na fizyce. Mieli tydzień na przygotowanie do tego meczu, nie to co JW które gra niemal co 3 dni.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom