>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2 Sierpnia 2010r (Poniedziałek)

Status
Zamknięty.
9 0

90fisher90

Użytkownik
Spotkanie: Denis Istomin – Leonardo Mayer
Typ: Liczba rozegranych setów: 3
Kurs: 2,30
Buk: Sportingbet
Analiza: Spotkanie dwóch tenisistów na nawierzchni twardej w turnieju w Washingtonie moim zdaniem będzie przebiegać w ciągu trzech setów. Pomiędzy tenisistami doszło już do jednego spotkania w czasie, którego zwycięzcą okazał się Mayer. Wówczas mecz trwał dwa sety, ale teraz liczę na spotkanie trwające trzy sety. Denis wywarł na mnie wrażenie, pokazał ostatnimi czasy, że ma w sobie ducha walki. Waleczność swoją pokazał na trawie w czasie Wimbledonu w spotkaniu z Berdychem oraz w meczu z Almagro na nawierzchni ziemnej. Istomin ma na przeciwko siebie Leonardo Mayera, który wykazuje większą aktywność na kortach twardych. Mayer w tym roku trzy krotnie dość wysoko zaszedł na „hardzie”. Dwa razy był w ćwierćfinale, a raz w półfinale, w którym uległ graczowi o takim samym nazwisku ???? Myślę, że w tym spotkaniu wygra Mayer, ale jeśli Istomin wykaże się swoją walecznością to spotkanie powinno trwać trzy sety.

✅ 130
 
boby3city 0

boby3city

Użytkownik
Spotkanie: Kleybanova Alisa vs Rezai Aravane
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Mój pierwszy typ, oraz pierwsza analiza na tej stronie. Ale do rzeczy, spotkanie jakie wybrałem, to mecz tenisa WTA odbywający się w San Diego. Kleybanova (26) zagra przeciwko Rezai (20). Panie spotkały się ze sobą 5 razy z czego Rezai zwyciężała. Ostatni raz było to w Toronto, gdzie Rezai uległa 6:4, 6:4. Tym razem uważam, że Rezai będzie chciała się odegrać, moze nie będzie to łatwy mecz i może stracić seta, ale powalczy tu o zwycięzstwo.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom