>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2 września (czwartek)

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
Spotkanie : A. Montanes - C.Ball
Typ: C.Ball 1.5seta
kurs : 2.6
buk: unibet
Druga runda wielkoszlemowego na kortach nowojorskiego Flushing Meadows. Na przeciw siebie na kort ósmy kilka minut po godzinie 17 polskiego czasu, wyjdą Hiszpan Albert Montanes oraz Austrlijczyk Carsten Ball. Montanes zdecydowanie wyżej w rankingu ATP, w turnieju rozstawiony z 21 numerkiem. Wysoką pozycję rankingową zawdzięcza udanemu cyklowi tegorocznych turniejów na mączce. Jak większość Hiszpanów, również jest specjalistą od tej nawierzchni. W pierwszej rundzie o mały włos nie znalazł się za burtą turnieju gdzie sprawieniem niespodzianki był bliski nasz Michał Przysiężny. Jednak ta sztuka się nie udała &quot;ołówkowi&quot; gdyż prowadząc 2-0 w trzecim secie nie wytrzymał presji i niestety musiał pożegnać się z tegorocznym US Open. Australijczyk to typowy hardowiec, bardzo wysoki, dysponujący potężnym serwisem, grający siłowo. W pierwszej rundzie bez większych problemów pokonał Milosa Raonicia. Dziś również sądzę że pochodzący z USA Carsten Ball rozprawi się bez większych problemów z Hiszpanem.
niezrozumiały typ
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Spotkanie: Carsten Ball - Albert Montanes
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Już za 4 minuty zacznie się mecz między Australijczykiem a Hiszpanem. Gracz z Antypodów zajmuje 145 pozycję w rankingu ATP zaś Montanes 23. Jednak ranking w przypadku tego meczu (jak w większości) nie ma nic do gadania. Montanes nie potrafi raczej grać na clayu. Jest to jego pierwszy turniej na hardzie. W poprzedniej rundzie męczył się z Przysiężnym. Ten mecz powinien przegrać i zamiast Montanesa dziś na kort powinien wyjść Przysiężny. Losy potoczyły się trochę inaczej. Carsten Ball przed US Open pogrywał sobie na kortach twardych. Wychodziło mu to dość dobrze. Jego wzrost (prawie dwa metry) pozwala na mocny serwis. Myślę że ogranie na kortach twardych weżmie dzisiaj górę i pożegnamy dziś Montanesa.
⛔ 100
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Serbia
Typ: Serbia
Kurs: 1,55
Buk: bet365
Analiza:
Mój typ na dzisiaj to ostatnie spotkanie w grupie A koszykarskich mistrzostw świata pomiędzy Argentyną i Serbią. Stawiam na wygraną Europejczyków.
Oba zespoły są już całkowicie pewne awansu do 1/8. Ten mecz zdecyduje tylko, kto będzie wyżej rozstawiony, krótko mówiąc, zwycięzca wygrywa grupę. Sądzę, że to zespół z Bałkanów pokona Argentyńczyków.
Serbowie w dotychczasowych 4 meczach zaliczyli jedną wpadkę. Przegrali mecz z katastrofalnymi na tym mundialu Niemcami po dwóch dogrywkach. Był to dość duży szok, niektórzy twierdzili nawet, że zespół Serbii szybko odpadnie z turnieju. Ja jednak widziałem wcześniejszy mecz z Angolą, oraz kolejne, wygrane i to utwierdziło mnie w przekonaniu, że przeciwko Niemcom, Serbowie mieli po prostu słabszy dzień. W każdym z trzech pozostałych meczów nie pozostawiali wątpliwości kto jest lepszy, Australijczykom pozwolili zbliżyć się na 15 punktów, z pozostałymi był jeszcze większy pogrom.
Co jeżeli chodzi o zespół Argentyny? Nie ulega wątpliwości, że możliwościami zespół z Ameryki Południowej znacznie ustępuje Serbom. Pomimo 4 wygranych meczów Argentyna prezentuje się gorzej od swoich rywali – minimalne i dość szczęśliwe wygrane z Australią i Niemcami są tego dowodem.
Dodatkowo turniej odbywa się w Turcji, a większość zawodników Serbii gra w Europie. Dlatego nie można mówić o problemach z aklimatyzacją. Jedynym zawodnikiem grającym za oceanem jest Nenad Krstić z Oklahoma City Thunder. Z Argentyńczyków ledwie 3 zawodników gra w Europie, do tej pory było dobrze, ale wiadomo, że każdemu zespołowi w turnieju przytrafia się słabszy mecz. Sądzę, że dziś takowy przytrafi się Argentynie.
✅ 55
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
Spotkanie: R. Soderling - T. Dent
Typ: SPREAD T. Dent +6.5
Kurs: 1.813
Bukmacher: PinnacleSports
Mecz drugiej rundy między przedstawicielem gospodarzy Taylorem Dentem i Szwedem Robinem Soderlingiem. Faworytem jest Soderling, który ostatnio wygląda średnio. Ponadto Robin nigdy nie błyszczał w US Open. Najdalej doszedł do trzeciej rundy w 2005 r. W pierwszej rundzie Szwed męczył się z dobrze serwującym Haiderem-Maurerem. 5 setów przy pogodzie panującej w NY na pewno zrobi swoje. Dent przeszedł gładko dobrze grającego ostatnio Falle w trzech setach, co robi wrażenie. Ładnie wyglądało podanie Amerykanina (72%). Dziś w starciu z Soderlingiem jestem pewien, że Dent powalczy. Moim zdaniem może nawet wygrać przy słabszym dniu Robina. +6,5 gema dla Denta jest dobrym rozwiązaniem.
⛔ 100
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: ANDERSON, Kevin - BELLUCCI, Thomaz
Typ: 3:0 w setach dla ANDERSONa
Kurs: 4,40
Bukmacher: Centrebet
Anderson grał dużo przed USO an kortach twardych i bardzo dobrze sobie radził, przegrywał tylko z Nadalem, Isnerem i Quarreyem. Tych dwóch ostatnich to mocni tenisisci na tego typu nawierzchniach a Nadal to jest Nadal;) Bellucci spisywał sie znacznie gorzej, przegrywał w pierwszych rundach. Mimo tego że Brazylijczyk jest wyżej w rankingu o Andersona to na tej nawierzchni to własnie Anderson jest faworytem tego spotkania, stawiam dośc ryzykowny typ z dokładnym wynikiem ale po takim kursie mozna zagrac.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Mathieu P.-H. - Rufin G.
Typ: 3:0
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zdecydowałem się na taki typ, ponieważ ostatnie spotkania Guillaume nie zachwycają, fakt w 1 rundzie pokonał Leonardo Mayera. W tym spotkaniu aż dwu-krotnie potrzebny był tie-break, w którym to Francuz okazał się jednak lepszy. Ostatecznie wygrał tamto spotkanie 3:1. Warto natomiast wrócić do nieco dawniejszych pojedynków, porażki Reisterem i Venusem to nie jest powód do chwały. Ostatnie turnieje tego zawodnika to raczej porazki w 1 lub 2 rundach tak jak choćby w Uzbekistanie czy w Oberstaufen. Mój faworyt natomiast w 1 rundzie wyeliminował doświadczonego Hewitta. Na pewno, Mathieu jest &quot;na fali&quot; teraz czeka go pojedynek z 20 letnim rywalem z Tego samego kraju. Wydaje mi się, iż znaczącą role w tym pojedynku odegra doświadczenie i Paul-henri rozstrzygnie to na swoją korzyść.
✅ 150
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Spotkanie: Izrael – Malta
Typ: Izrael gol przed 30:00 min
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:


Dzisiejszy mecz kwalifikacyjny pomiędzy Izraelem a Maltą z pewnością nie będzie należał to zbyt ciekawych. Drużyna gości zdecydowanie nie prezentuje miłego dla oka futbolu i zapewne będzie to mecz w stylu ultra defensywnym by najmniej goli stracić. Malta jest jak zawsze wymieniana wśród tych , którzy bardziej są drużyną treningową dla przeciwników aczkolwiek jak widzimy , ostatni mecz Malta zdołała u siebie zremisować z Macedonią ale tak naprawdę kto bierze Macedonię jako rywala równego sobie bądź lepszego? Chyba nikt z drużyn liczących się w jakichkolwiek pucharach. Wciąż przecież Izrael posiada w swoim składzie niezawodnego Yossi Benayoun’a oraz Sahara. Mecz będzie zdecydowanie jednostronny z tym, że trudno powiedzieć jakiego rezultatu możemy się spodziewać. Równie dobrze może być 1:0 a możemy również ujrzeć grad goli. Malta gorzej radzi sobie jako gość i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Na własnym terenie walczą do końca natomiast w meczach wyjazdowych niezależnie od rywala nie są w stanie podołać i pokonać nawet nieco lepszego przeciwnika. Nie należy tez zapominać, że Izrael to niezbyt bramkostrzelny zespół , jednak biorąc pod uwagę poziom gry ich dzisiejszego przeciwnika na pewno nie pogardziliby wysoką wygraną skoro mają na to okazję.
✅ 83
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Turcja - Chiny (-11.5/+11.5)
Typ : 1
Kurs: 1,85
Buk : Bet-at-home
Analiza:
Turcy grają bardzo dobre mistrzostwa. W roli gospodarza nie zawodzą i cieszą swoich fanatycznych kibiców. Wygrali bardzo ważne spotkania z nie byle kim bo z Rosją i Grecją co praktycznie zapewni im 1 miejsce w grupie. Dziś zagrają z Chińczykami, którzy spisują się bardzo słabo i póki co nie wygląda na to, żeby mogli awansować...Myślę, że Turcy wygrają więcej niż 12 pkt. Nawet jeśli trener będzie wpuszczał rezerwowych - dając odpocząć podstawowym zawodnikom - to Ci wiedząc, że ogląda ich cały kraj będą chcieli zagrać jak najlepiej, co pozwoli im na zwycięstwo więcej niż 12 pkt. Poza tym Turcy można powiedzieć będą już grali &quot;na luzie&quot; wiedząc, że najgorsze mecze już za nimi, a 1 miejsce w tabeli właściwie pewne. Pozwoli im to na spokojne zwycięstwo z pogrążonymi w kryzysie Chińczykami.
✅ 85
 
nero92 0

nero92

Użytkownik
Spotkanie: Arnaud Clement vs Eduardo Schwank
Typ: Dokładny wynik 3:0 Clement
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki typ może być zaskoczeniem dla wielu natomiast ja patrzę z kontekstu pierwszych meczy rozegranych na kortach w Nowym Jorku w ramach US Open. Clement świetnie zaprezentował się grając przeciwko Bagdzie m.in. dzięki świetnemu returnowi oraz płaskimi dokładnymi forhandami. Myślę, że francuz może pokazać na co go stać w meczu ze słabszym zawodnikiem jakim jest Schwank. Gdyby nie przełamanie w 3 secie z Gineprim być może przegrał by swój mecz. Francuz jest cichym faworytem bukmacherów, lecz ja stawiam pewną wygraną Arnauda.
Pozdrawiam
0
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Spotkanie:Swindon Robins - Wolverhampton Wolves
Typ:Leigh Adams over 11.5 pkt.
Kurs:1.72
Bukmacher:Tobet
Analiza
Spotkanie Rudzików z Wilkami. Pozycje w tabeli bardzo odmienne, bo Wilki na 2 miejscu zaś Swindon dopiero na 8. Jednak spotkanie zapowiada się dość ciekawie, a smaczku może nadać pojedynek dwóch najlepszych żużlowców Elite League: Leigh Adamsa i Fredrika Lindgrena. Adams na swoim torze jest prawie bezbłędny o czym świadczy średnia 2,617 pkt/bieg. Australijczyk kończy w tym sezonie przygodę z żużlem ,więc pasuje wyprowadzić Rudziki na lepsze niż 8 miejsce w tabeli. I tak też Leigh będzie starał się zapewne uczynić prowadząc swoją drużynę do zwycięstwa. Myślę, że jedynie popularny Fredka może być trudnym przeciwnikiem dla Leigh, ale tak jak pisałem, na własnym terenie Adams jest niesamowicie mocny i myślę, że dziś to udowodni zdobywając co najmniej 12 pkt.
⛔ 100
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Spotkanie: Thor - KA
Typ: 2
Kurs: 5.00 &lt;--- 6.50
Buk: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20 zagra kandydat do awansu do pierwszej ligi Islandzkiej Thór. Do konca rozgrywek zostaly 3 kolejki licząc też dzisiejszą.Gospodarze wygrywając dzisiejsze spotkanie zbliżą sie bardzo do awansu ale niestety kłopoty finansowe w klubie nie rokują zbyt dobrze przyszlosciowo w tej ekipie - niezaciekawa atmosfera w zarządzie. Thor to ograna ekipa ale niewiadomo czy ich stadion uwaga mieszczący aż 1000 widzów zostanie dopuszczony do rozgrywek do rozgrywek w wyższej klasie.Rywalem jest KA które swoje mecze również rozgrywa na wyżej wspomnianym terenie w Porsvollur także nie jest im obca murawa.Co prawda kibiców ma troche więcej Thor , ale zainteresowanie piłką w tym miasteczku nie zachwyca kibice niepotrafili zapełnić stadionu od lat średnia na mecz to 300-400 osób? Czy taka ekipa powinna grać w 1 lidze? Wg mnie nie do tego problemy finansowe jestem całkowicie przeciw awansie Thor i stawiam na KA po dobrym kursie 6.50.Pozdrawiam grających
⛔ 100
 
B 0

bintyp

Użytkownik
Spotkanie: Thor - KA Akureyri
Typ: -1 (Handicap Azjatycki)
Kurs: 1.70
Buk: Bet365
Analiza:
Liga: Islandia – Dywizja 1
Thor w ostatnich 6 meczach u siebie wygrał 4 a 2 zremisował. Ostatni mecz w lidze wygrał 5:0. KA na wyjazdach gra tragicznie. Thor żeby utrzymać się w czołówce musi wygrywać (jest na 3 miejscu i traci 2 pkt. do 2giego).
Kiepska analiza.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Federer - Beck
Typ: pomiędzy 25 a 30 gemów
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Komentarz: Druga runda US Open. Oczywiście nic innego jak wygraną Fedexa w tym pojedynku nie przewiduję. Wygra i pewnie zrobi to w 3 setach. Nie ma sensu męczyć się dłużej niż półtorej godziny, bo przed nim jasny cel. Finał, kolejna wygrana w Wielkim Szlemie no i pokazanie, że jeszcze mogę, choć spisują mnie na straty. No bo gdzie jak nie tutaj. W pierwszej rundzie Dabul ugrał przy Federerze 7 gemów, a kilka zagrań Szwajcara z najwyższej półki. Tenisiści rozegrali więc 25 gemów. Beck w pierwszej rundzie wygrał z Berrerem 7:6 6:3 i 6:1. Niemiec to 104 zawodnik rankingu i raczej lubi bardziej czerwoną mączkę niż szybkie korty. Zresztą przez US Open zagrał w New Haven i Cincinnati. W obu turniejach przegrywał pierwszą rundę z Marczenką i F. Mayerem. Jak dla mnie nic innego jak 3 krótkie sety. Spodziewam się jednak, że Beck po przynajmniej 3 gemy w każdym urwie. Według mnie przedział 25 a 30 gemów na to spotkanie dość dobrze pasuje. Fedex zazwyczaj gra gem za gem, a jeśli nadarzy się okazja do przełamania to to robi. Gdy raz przełamie rywala to potem bije swoje najlepsze zagrania przy serwisach rywala i albo wyjdzie ładne zagranie, albo aut. Tak czy inaczej 12 gemów Beck nie powinien ugrać, ale z drugiej strony 7 powinno się udać nawet przy Fedexie.
✅ 90
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
Spotkanie: Melzer Jurgen - R. Berankis
Typ: Jurgen Melzer - Wygra 3-1 3.75
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
W dzisiejszym meczu w amerykanskim turnieju US OPEN na kort wyjdzie dwóch zawodników. Faworyzowany Jurgen Melzer z Austrii oraz Ricardas Berankis reprezentujacy naszych wschodnich sąsiadów czyli Litwę. Mimo iż Jurgen w poprzedniej rundzie miał drobne kłopoty z Tursunovem którego jednak pokonał po 5 setówce, to w tym meczu jest on oczywiscie pretendentem do przejscia do nastepnej rundy. Zajmuje on w koncu wysokie miejsce w rankingu a swojego rywala wyprzedza o ponad 100 pozycji. Litwin pokonał w swojej drodze natomiast reprezentanta gospodarzy Sweetinga w czterosetowym pojedynku. Melzer wydaje sie prezentować dobrą formę co powinno zakonczyc sie dzisiejszym zwyciestwem. Pytanie tylko jakim? 3-0 wydaje się troche zbyt kolorowe bowiem Litwin potrafi sie takze zmobilizowac i pokazac sie szerszej publicznosci, dlatego typuję 3-1 dla Jurgena !
⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Brazylia- Chorwacja
Typ: Under 156 pkt łącznie
Kurs;1,90
Buk;Expekt

Analiza;

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy 3 Brazylią a 4 Chorwacja w grupie B zapowiada się niezwykle interesująco. Zarówno Canarinhos jak i reprezentacja Chorwacji mają po 2 zwycięstwa oraz 2 porażki na swoim koncie. Zarówno jedni jak i drudzy nie grają jakoś ultra ofensywnie, wyróźnia ich dobra obrona, o czym świadczy chociażby 2pkt przegrana z USA w przypadku Brazylii. Obie reprezentacje mają dziś o co grać. Przejdzmy do typu. Na dziś stawiam Poniżej 156 pkt łącznie, ponieważ uważam, że będzie to mecz walki, oba zespoły bardziej skupia się na defensywie niż na ofensywie, podejrzewam że będzie dużo chaosu, a także spora liczba zbiórek po każdej ze stron. Dotychczas Brazylii grę cechowała mocna strefowa obrona. Myślę, że w dzisiejszym meczu obie ekipy mają szanse na zwyciestwo i ja bym nie skreślał Chorwacji, z drugiej jednak strony czy Brazylia będąc faworytem przegra 2 mecz z rzedu?;&gt; Ja uważam, że dzisiejszy zwycięzca wygra maksymalnie 5 pkt, nie będzie jakiejś dużej przewagi, jednak ja widzę w tym meczu Under. Jak będzie, o tym przekonamy sie niebawem. Za chwilę początek meczu. Szanse wejscia typu oceniam na 70% ;) Pozdrawiam Rambo131
⛔ 90
 
A 0

alexio

Użytkownik
Spotkanie : Hiszpania (-0.75) - Holandia
Typ : 1
Kurs : 1.72
Buk :
Ladbrokes
Analiza :
Dziś o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie pomiedzy Hiszpania a Holandią do lat 21.Są to kwalifikacje do Mistrzostw Europy.Hiszpanie są faworytem w tym meczu.
Ostatnie 6 meczy Hiszpanii
Finlandia vs. Hiszpania 1:1
Hiszpania vs. Lichtenstein 3:1
Holandia vs. Hiszpania 2:1
Hiszpania vs. Finlandia 1:0
Lichtenstein vs. Hiszpania 0:4
Hiszpania vs. Polska 2:0
jak widzimy Hiszpanie zremisowali tylko jeden z tych meczów, reszte wygrał pewnie.

Ostatnie 6 meczów Holandii
Lichtenstein vs. Holandia 0:3
Portugalia vs. Holandia 0:0
Portugalia vs. Holandia 3:1
Holandia vs. Polska 3:2
Holandia vs. Hiszpania 2:1
Holandia vs. Lichtenstein 3:0
Holendrzy wygrali 4 mecze, 1 remis i 1 porażka
wygrali z Hiszpanią na własnym stadionie 2:1 ale myśle,że Hiszpanie teraz się odgryzą i zdobędą 3 pkt.
Można także porównac mecze z np. Polską, gdzie Holandia wygrała 3:2 a Hiszpania z łatwością 2:0
✅ 72
 
K 65

konji

Użytkownik
Spotkanie: Ricardo Mello - Juan Carlos Ferrero
Typ: Ferrero wygra 3-0
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czwarty dzień US Open to czas na spotkania zawodników z dolnej części drabinki. O 23.00 rozpocząć ma się mecz Brazylijczyka Ricardo Mello z Hiszpanem Juanem Carlosem Ferrero. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Hiszpan, choć nie jest to już ten sam gracz, który święcił tryumfy na kortach Rolanda Garrosa, czy też przejmował w 2003 roku palmę pierwszeństwa w rankingu ATP. Mimo wszystko, Juan wydaje się być tenisistą dużo solidniejszym. Obu panów w rankingu dzieli 57 pozycji i nieprawdopodobnie ogromna różnica w ograniu w kluczowych meczach. Mello w zeszłym miesiącu bardzo mocno pracował nad szlifowaniem formy przed US Open. Grając w trzech turniejach, dwa razy doszedł do finału (raz wygrał) i raz do półfinału. Należy jednak uczciwie przyznać, że nie były to turnieje gromadzące światową czołówkę i na przeciwników z najwyższej półki może to nie wystarczyć. Mimo, iż obu panom najbardziej &#39;leżą&#39; korty ziemne, faworyta upatruję w Hiszpanie, który przewyższa rywala umiejętnościami i doświadczeniem, a przy okazji w dwóch dotychczasowych pojedynkach tych graczy wygrywał bardzo pewnie. Liczę więc, że i teraz nie będzie miał większych problemów ze zwycięstwem, zwłaszcza po tym, jak w pierwszej rundzie rozbił Słowaka Martina Klizana 3-0, oddając mu zaledwie 4 gemy. Oby tym razem nie było inaczej.
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom