>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2012 (piątek)

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina/Spotkanie : Biathlon, 10km Sprint, Anterselva
Typ :Simon Fourcade TOP 3
Kurs : 4.00
Bukmacher : Bwin
Analiza : Simon jest ostatnio w kapitalnej formie.
Przed 2 tygodniami w Oberhofie w sprincie zajął 2.miejsce.
Dzień później w biegu masowym także uplasował się na 2.miejscu !
Przed tygodniem biathloniści przenieśli się do Novego Mesta i Simon tylko potwierdzał swoją dyspozycję :
4.msce w biegu indywidualnym,
2.msce w sprincie - mimo aż 3 pudeł po prostu leciał po trasie
4.msce w biegu pościgowym.
Jak już wspomniałem jest ostatnio w wyśmienitej formie biegowej, na strzelnicy zawsze należał do czołówki. W tym roku ma 87.9 % i co ciekawe ze wszystkich konkurencji najsłabiej strzelał póki co w sprincie - 86 % (43/50).
Dziś pora na dobry występ na strzelnicy w sprincie (max.1 pudło) i przy obecnej dyspozycji biegowej powinien być wysoko.
Dodatkowo niewykluczone, że ubędzie mu dziś 1 przeciwnik w walce o najwyższe miejsca, gdyż &quot;Występ w sprincie na 10 km lidera biathlonowego PŚ Emila Hegle Svendsena stoi pod znakiem zapytania. Norweg ma zatkany nos i nie czuje się najlepiej. Nie brał również udziału w dzisiejszym treningu.&quot;
Dla mniej odważnych proponuję typ TOP 7 @ 1.70 Bwin;)
⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Emmen - Apeldoorn
Typ :Emmen
Kurs :1,75
Bukmacher :pinnacle
Witam na dziś wybrałem spotkanie na zapleczu Holenderskiej Eredivisie pomiędzy 16 w tabeli zespołem gospodarzy a zajmującym 18 a zarazem ostatnie miejsce w lidze zespołem przyjezdnych. Zespół Emmen co prawda nie gra najlepiej na ostatnie 5 meczy rozegranych u siebie wygrali 2 1 raz zremisowali i 2 przegrali. Stawiając na Emmen decydowałem się głównie statystykami wyjazdowymi ich dzisiejszych rywali nie ma co ukrywać są najgorsza drużyną w lidze na 18 rozegranych spotkań zdołali zdobyć tylko 6 punktów wygrywając tylko 1 mecz oraz 3 remisując statystyka meczów wyjazdowych wygląda tragicznie na 9 rozegranych wyjazdowych spotkań zremisowali tylko raz przy tym udało im się strzelić tylko 6 bramek tracąc przy tym aż 30. Uważam że Apeldoorn pogodził się już ze spadkiem do niższej ligi dlatego stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
Pozdrawiam
✅ 75
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Turcja, Super Lig
Spotkanie: Antalyaspor - Besiktas
Typ: X/X
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

21 kolejka w tureckiej Super Lig. Ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Antalyasporem a Besiktasem Stambul. Uważam, że w tym spotkaniu bardzo możliwy jest podział punktów. W tabeli wyżej są gracze ze Stambułu. Besiktas po 20 kolejkach zdobył 39 punktów. Na wyjazdach Besiktas gra przeciętnie; 4 wygrane, 3 remisy i tylko 2 porażki. U siebie Antalyaspor ma niezły bilans: 5 wygranych, 4 remisy i tylko jedna porażka. To daje łącznie aż 19 oczek. Antalyaspor aktualnie zajmuje 9 miejsce z 27 punktami na koncie. Uważam, że dzisiaj w tej potyczce padnie remis. Antalyaspor już w pierwszym meczu postawiła duży opór graczom Besiktasu. Było tylko 1-0 a przecież Besiktas u siebie wygrywa raczej bez większych problemów. Co ciekawe ostatnie 11 spotkań padło łupem Besiktasu. Dzisiaj moim zdaniem Antalyaspor przerwie tą fatalną passę. Remis jest bardzo prawdopodobny i moim zdaniem warto zagrać ten typ.
⛔ 100
 
mcbart 13

mcbart

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Zwolle - Almere
Typ : Zwolle -1
Kurs : 1,61
Bukmacher : Bet365
Zwolle rozdrażnione porażką w Rotterdamie, na którą nie zasłużyli postara ię zmazać plamę z poprzedniej rundy przed własną publicznością. Zwolle stadion uchodzi za istną twierdzę. W tym sezonie zawodnicy ze Stadionplane nie zaznali ani jednej porażki na własnym terenie. BA! Nikt nie urwał im nawet punktu. A &quot;składali&quot; u siebie bardziej znane marki niż Almere. Np. 3-0 z 4 w lidze Cambuur,
2-0 z w/w Spartą, 1-0 z Willem II.
Almere to typowy ligowy średniak, który pokonuje drużyny położone niżej w tabeli. Niespodziankę z zespołem wyższym w tabeli jest w stanie jedynie osiągnąć na własnym terenie.
Przewiduję... Hmm.. 3-1, 3-0, być może nawet wyżej. Handi -1, nawet -2 przy dobrych wiatrach jest możliwe.
Powodzonka
⛔ 100
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka ręczna
SPOTKANIE: Chorwacja - Norwegia
TYP: Norwegia
KURS: 5.00
BUKMACHER: bet365
Dzisiaj ostatnie spotkania grupowe.
Sytuacja w grupie D jest napięta.
Prowadząca w tabeli ekipa Chorwacji zmierzy się z trzecią Norwegią.
Obydwie reprezentacje mają zapewniony awans do dalszej fazy pucharowej.
Wydaję mi się, że Norwegowie grają naprawdę dobrze. Zarówno w wygranym spotkaniu ze Słowacją która przed mistrzostwami uważana była za czarnego konia i w meczu z mocną Islandią, grali równy i agresywny styl.
Wydaję mi się, że Chorwaci odpuszczą dzisiejszy mecz w takim stopniu, że Norwegom będzie łatwiej się skoncentrować na zwycięstwie, niż bronieniu wyniku.
Ekipa ze Skandynawii ma naprawdę sporo atutów i myślę, że warto zaryzykować grę po tak wysokim kursie.
Raczej nie bawiłbym się w linie over/under, bowiem ciężko stwierdzić jak do owego spotkania podejdą dzisiaj piłkarze. Myślę, że będzie to spokojny, wyrównany mecz ze wskazaniem na Norwegię.
⛔ 100
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
Typ: 2
Kurs: 2.10
Buk: Bwin

{Koszykówka, PLK, 19:30}

Wicemistrzowie Polski zajmują obecnie czwartą lokatę z dorobkiem 19 punktów.
Anwil ma jeden mecz więcej rozegrany od przygranicznego zespołu i na swoim koncie ma 20 punktów.
Gospodarze dzisiejszego pojedynku przed własną widownią mają bilans 9-1.
Zespół trenera Jacka Winnickiego na wyjazdach legitymuje się bilansem 6-3.
Po ostatnich meczach obie drużyny łączy jedno. Zarówno Anwil jak i Turów ulegli mecze, w których byli stawiani w roli faworyta. Przegrali swoje ostatnie wyjazdowe mecze.
Anwil Włocławek uległ Zastalowi Zielona Góra 81:65. Niesamowicie efektowny i efektywny był rozgrywający gospodarzy – Walter Hodge, zdobył 29 punktów i dołożył do tego 12 asyst.
Jest to obraz, w którym Zastal obnażył pewną słabość Anwilu – jednak o tym w dalszej części.
PGE Turów Zgorzelec uległ ekipie prowadzonej przez Andreja Urlepa – podczas finałów w sezonie &#39;99 Jacek Winnicki był asystentem kontrowersyjnego szkoleniowca - obecnie trenera AZSu Koszalin.
Koszalin ma dwa oblicza. Na wyjazdach jest cieniem zespołu, którego grę można podziwiać na ich parkiecie. Hala w Koszalinie jest bardzo specyficzna, a bilans bezpośredni gier Turowa Zgorzelec w Koszalinie jest na korzyść tych drugich. PGE Turów uległ 83:72. Wspomniałem, że Koszalin jest groźny u siebie. Szczególnie boleśnie wykorzystują słabsze momenty w grze obronnej rywali.
To samo zrobili drużynie Turowa – trafili osiem celnych trójek, przy tylko czterech celnych próbach zgorzelczan. Tyle tytułem wstępu o ostatnich meczach obu ekip.

Pozycja rozgrywający/ rzucający obrońca w Anwilu, czyli zestawienie Szubarga – Berisha, w pierwszej linii obrony jest jedną z największych dziur w PLK. Krzysztof Szubarga po kontuzji, której nabawił się jeszcze reprezentując barawy Asseco Prokomu Gdynia, nie przypomina choć w 50% dyspozycji, którą prezentował przed kontuzją.
Jest o wiele wolniejszy z piłką, a tym samym sporo stracił na motoryce, gdy przychodzi mu grać jeden na jednego w obronie.
Właśnie Hodge obnażył perfekcyjnie braki defensywne zawodników Anwilu, którzy są odpowiedzialni za kreowanie ich akcji oraz za zdobywanie punktów.
Uvalin w swojej ekipie polepszył o wiele pracę w obronie i tutaj dochodzi kolejny aspekt.
Szubarga grający przeciwko dobrze współpracującej – drużynowej obronie przeciwników potrafi gubić się w najprostszych sytuacjach.
Potrafi mieć akcje, gdzie przeprowadzi piłkę na połowę przeciwnika, piłka „chodzi” po dystansie, a gdy trafia w jego ręce... kozłuje i oddaje rzut z dystansu w ostatnich sekundach akcji.
Ostatnimi czasy Dardan Berisha, prócz tego, że jest słabym obrońcą, to wydaje się, że zatracił swoją formę strzelecką. Przeciwko obronie Zastalu potrafił w sytuacjach po minięciu tracić piłki w sposób zbliżony do gry juniorów.

Wspomniałem o słabym poziomie rozgrywania piłki przez Krzysztofa Szubargę.
Przy stabilnej i drużynowej obronie, szczególnie przy strefie wiele traci na tym zestaw podkoszowych graczy Anwilu, bo Szubarga nie potrafi ściągnąć na siebie dwóch obrońców, by pod koszem znalazł się na czystej pozycji center – Corsley Edwards.
Amerykanin ma dosyć specyficzny charakter. Jeśli nie dostaje piłek – szybko potrafi stracić chęć do gry i wewnętrzna mobilizację. Jego frustrację i niemoc, gdy próbował sam sobie kreować pozycję przeciwko obronie Zastalu była bardzo widoczna.
Nie jest to zawodnik, który sam sobie wypracuje pozycję do rzutu. Jest to zawodnik, który najpewniej czuje się, gdy gra bliżej kosza. Jednak naprzeciw siebie będzie miał zawodnika, który w PLK na tej pozycji wyróżnia się przede wszystkim obroną- Dallas Lauderdale. Edwards z kolei nie jest wybitnym obrońca, choć nie upatruję, by to wykorzystał w bolesny sposób dla Anwilu, podkoszowy ze Zgorzelca.
Przy słabym stylu gry w ataku – brak widocznej taktyki w akcjach Anwilu – to powinien ucierpieć najbardziej właśnie Corsley Edwards.

W trakcie sezonu Anwil dokupił do swojego składu doświadczonych dwóch zawodników - Lorinzę Harringtona oraz Lawrence Kinnarda.
O ile Kinnard w siedmiu rozegranych meczach w barwach Anwilu notuje średnio 7 punktów i nieco ponad 4 zbiórki, to i tak były w nim pokładane nieco większe nadzieję.
Jednak póki co transfer Harringtona, to największy zawód. Obecnie można stwierdzić, że tylko po świetnych występach w poprzednich sezonach dla ekipy z Trójmiasta, to z tego zawodnika pozostało tylko nazwisko. Czy przebudzi się przeciwko ekipie z Dolnego Śląska? Oby nie.
Harrington dla Anwilu w czterech spotkaniach notuje średnio 4 punkty, 1.8 asysty – tyle samo co strat.
Ważnym pojedynkiem może okazać się rywalizacja na pozycji silnego skrzydłowego, gdzie najlepszego zawodnika gości – Daniela Kickerta (18 meczy i średnia 15 punktów) będzie probówał powstrzymać Nick Lewis. Obaj wysocy zawodnicy preferują podobną grę – zdobywać punkty z dystansu. Jednak wg.mnie Australijczyk w swoim arsenale ma znacznie szerszy wachlarz zagrań od swojego rywala.

Już w Collegu mieliśmy okazję grać przeciw sobie. Daniel był gwiazdą St. Mary’s, a ja zawsze starałem się odgryźć mu za wszystkie punkty zdobyte przeciw mojemu San Diego. Teraz nasza rywalizacja przeniosła się do TBL i mam nadzieję, że tutejszym fanom też się spodoba. Daniel to świetny skrzydłowy i próby zatrzymania go zawsze są widowiskowe, więc chyba warto to obserwować „ - Tak skomentował rywalizację, silny skrzydłowy Anwilu Włocławek.
Daniel Kickert choć z 18 meczy , rozpoczął tylko dwa(!) mecze w wyjściowej piątce jest uznawany za najlepszego skrzydłowego ligi.

Uważam, że jeśli Turów ograniczy Anwilowi celność z dystansu, zachowa większe szanse na zwycięstwo, bo wg.mojej opinii, w tym meczu największą przewagą Anwilu jest przewaga parkietu i kibice, którzy będą szóstym zawodnikiem.
Jeśli chodzi o zdobycze punktowe, to wg.mnie zagrożeniem największym dla gospodarzy może być Ronald Moore , Konrad Wysocki, David Jackson, Daniel Kickert, czy nawet Aaron Cel, który jak na swój wzrost ma dobrze ułożoną rękę do rzutu. Francuz z polskim paszportem przeciwko ekipie z Koszalina był najlepszym strzelcem zespołu z dorobkiem 20 punktów przy 50% skuteczności. Oby to był zwiastun jego powrotu do dobrej dyspozycji strzeleckiej, bo jego punkty we Włocławku mogą być na wagę złota.

Napisałem o zagrożeniu ze strony gości pod względem ataku. Jednak w barwach Anwilu jest obrońca, który potrafi wyłączyć jednego z tych strzelców. Jest nim John Allen. Jednak ten zawodnik spokojnie mógłby grać w znacznie lepszej lidze niż PLK. Mimo świetnego instynktu w obronie, brakuje mu dobrze ułożonego rzutu, gdzie na tej pozycji (rzucający obrońca) jest podstawa.

W pierwszym spotkaniu, gdzie Turów Zgorzelec dominował w lidze, styl gry był niemalże bardzo dobry, rozgromił Anwil na własnym parkiecie 87:60. Dallas Lauderale wykonał świetną robotę pod koszem,gdzie przed meczem średnie Corsleya Edwardsa wynosiły ponad 20 punktów, to Dallas zatrzymał go tylko na dziesięciu zdobytych punktach.
Turów w trzeciej kwarcie przeciwko Anwilowi osiągnął nawet ponad 30-punktową przewagę. Wszystko właśnie zawdzięczał dzięki agresywnej obronie i presji na rozgrywającym, a to uniemożliwiło kreowanie akcji Anwilu i bardzo słabą skuteczność w ataku.
Obecnie obie ekipy wydają się pod formą. Mecz będzie miał zupełnie inny przebieg niż w Zgorzelczu podczas pierwszej rundy. Jednak biorąc wszystkie wymienione aspekty, to dla mnie Turów ma 55% szans na wygranie tego meczu – z jednego bardzo ważnego względu. Potrafi bronić i ma dobrych obrońców na każdej pozycji. Jeśli ograniczą Anwilowi zbiórki, a szczególnie w ataku, by gospodarze nie mieli szans na punkty z drugiej szansy, to ten kurs może okazać się prezentem, bo obecnie dużo osób stawia na Anwil ze względu – rewanż, własny parkiet i porażka Turowa w Koszalinie.
Zawodnicy Turowa po poniedziałkowym meczu w Koszalinie udali się do Sopotu, a z Sopotu do Włocławka. To jest też istotny fakt, bo z Sopotu do Włocławka jest 250 km, a gdyby wracali do Zgorzelca, to musieliby pokonać ponad 1000 km.

Klucz do zwycięstwa Turowa. Powstrzymanie Anwilu na dystansie. Moore musi wykorzystać swoją przewagę na Szubargą – przegląd boiska, szybkość, panowanie nad piłką.
Ograniczenie zbiórek Anwilu.

Mecz na żywo od 19:20 na antenie TVP Sport i zapewne jak to często bywało przy tej okazji Bet365 daje możliwość gry live meczy z PLK, także zawsze można bezpiecznie skontrować.

Powodzenia!
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie: PS Zakopane HS134
Spotkanie:
H2H: Kamil Stoch - Richard Freitag
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj zajmę się w analizie konkursem skoków w naszym Polskim Zakopanem. Bwin wystawiło zakład H2H pomiędzy Kamilem Stochem i Richardem Freitagiem. Stawiam na naszego rodaka.
Przede wszystkim - to jest Zakopane. Nie wiem jak idzie sprzedaż biletów pod nieobecność Małysza, mimo to myślę że kibice dopiszą, i jak zwykle będą głośno dopingować naszych skoczków. Stoch pochodzi spod Zakopanego, i to w Zakopanem uczył się skakać na nartach. Zna tą skocznie od podszewki. Wygrał tutaj w zeszłym roku, a teraz wydaje się być jeszcze mocniejszy.
Natomiast Freitag to nie jest równy skoczek - zaledwie 21-letni. Zdarzają mu się skoki dobre, i złe. Co prawda Stoch nie jest okazem regularności, ale skacze równiej od Freitaga. W większości konkursów Stoch zajmuje miejsce przed Freitagiem. Porównajmy ich osiągu od początku sezonu
Kuusamo: Stoch 4 &gt; Freitag 9
Lillehammer: Stoch 3 &lt; Freitag 2
Lillehammer: Stoch 48 &lt; Freitag 5
Harrachov: Stoch 15 &lt; Freitag 6
Harrachov: Stoch 13 &lt; Freitag 1
Engelberg: Stoch 12 &gt; Freitag 17
Engelberg: Stoch 2 &gt; Freitag 6
Oberstdorf: Stoch 23 &lt; Freitag 10
Ga-Pa: Stoch 4 &gt; Freitag 25
Innsbruck: Stoch 9 &gt; Freitag 12
Bischofschofen: Stoch 9 &gt; Freitag 10
Bad Mitterndorf: Stoch 6 &gt; Freitag 33
Bad Mitterndorf: Stoch 3 &gt; Freitag 10
Jak widać, od początku sezonu lepsze wyniki notował Niemiec. Jednak od Engelbergu, widać wyraźną przewagę Stocha (pomijając Oberstdorf, gdzie Kamil został wypuszczony w skandalicznych warunkach).
Teraz skaczą w Polsce, i nie wierzę że Miran Tepes będzie miał czelność skrzywdzić reprezentanta gospodarzy. Jeśli nie dojdzie do jakiejś loterii (a prognozy na dzisiaj są dobre), to zwycięstwo Stocha nad Freitagiem wydaje mi się całkiem prawdopodobne.
Pozdrawiam.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Czechy, Extraliga
Spotkanie: Vitkovice - Plzen
Typ: 2
Kurs: 2.3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pilzno przystąpi do tego meczu podrażnione porażką po rzutach karnych w meczu na szczycie ze Spartą Praga, lecz ciągle z wolą walki o 1. miejsce w tabeli. Starta do lidera wynosi tylko 2 pkt. HC Vitkovie aktualnie na 7. miejscu nie spisuje się ostatnio za dobrze. Klęska na własnej tafli ze Slavią Praga 0:6 jest tego dowodem. Ostatnio także przegrana z Pardubicami 4:2 na wyjeździe mają się niemrawo w stosunku do wicelidera z Pilzna, który po za porażka w klasyku odnosi zwycięstwa. 2:7 na wyjeździe z Kladno czy 0:5 z Trinec oraz po dogrywkach z Pardubicami czy Ceske Budejovice. Moim zdaniem warto postawić na 2. w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Derry Matthews - Emiliano Marsili
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Walka o wakujący pas mniej prestiżowej federacji IBO w wadze lekkiej. Dużym faworytem jest tutaj Matthews (29-5-1, 15 KO), który będzie walczył w swoim rodzinnym Liverpoolu, ale ja widzę szansę na zwycięstwo Włocha (23-0-1, 9 KO). Brytyjczyk ma świetne na tą wagę warunki fizyczne, a w ogóle z nich nie korzysta. Ciosów prostych w jego repertuarze nie doświadczysz. Lubi się bić, ale w obronie jest bardzo dziurawy, a jego szczęka do najtwardszych też nie należy. Wszystkie jego porażki miały zresztą miejsce przed czasem. Można powiedzieć, że jego plusem jest dosyć chaotyczny styl walki, gdzie często udaje mu się trafić rywala mocnym ciosem. Dla 35-letniego Marsiliego będzie to dopiero pierwsza walka poza granicami Włoch. Jak dotąd tylko jedna walka nie zakończyła się jego zwycięstwem (remis przed pięcioma laty). Jest to mańkut, nieźle wyszkolony technicznie. Walczy w niezłym tempie, zadaje dużo ciosów, które są też na dobrej skuteczności. Podobnie jak Matthews lubi się bić, ale wydaje mi się, że potrafi też więcej przyjąć. Pięściarsko lepszy dla mnie jest Marsili, ale trzeba pamiętać, że walczy na wyjeździe, co więcej w rodzinnym mieście rywala. Mimo to uważam, że warto postawić na jego zwycięstwo. Myślę, że to będzie dobra walka, toczona w szybkim tempie, z dużą ilością wymian, w których skuteczniejszy będzie jednak Włoch. 1/10 stawki na Emiliano można przeznaczyć na postawienie remisu, kurs 26.00 (Sportingbet).
✅ 220
 
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie: PS Zakopane HS134
Spotkanie:
Top 3
Typ: Gregor Schlierenzauer
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Schlierenzauer to wice lider pucharu swiata, bylby liderem gdyby nie dyskwalifikacja w ostatnim konkursie. Skacze swietnie ma wielki talent i chyba nikt nie powinien mu w tym konkursie zagrozic a top 3 wygaje sie bardzo prawdopodobne. W tym sezonie juz 6 razy stawal na podium. Na wilkiej Krokwi czuje sie swietnie wygral tu 4 razy, raz byl 2. Dwa sezony temu wygral tu oba konkursy. W swojej karierze w wieku 21 lat ma juz 62 miejsca na podium. W treningach 131,5m i drugie miejsce oraz 127,5 i 5 lokata. W dzisiajszym konkursie na pewno powalczy o zwyciestwo by wyprzedzic w klasyfikacji generalnej swojego kolege z reprezentacji Andreasa Koflera. Dzis tylko Kofler moze mu zagrozic. Ewentualnie zle warunki moga tu pokrzyzowac plany ale w jego obecnej formie o podium bym sie nie martwil.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Grecja 2
Thrasivoulos - Vyzas
Over 2.5 gola
2.70
Betsson

Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrany mecz w ramach 12 kolejki spotkań w drugiej lidze greckiej. Zmierzy się ze sobą Thrasivoulos i Vyzas. Gospodarze są na 17 pozycji w lidze, a goście na 15 miejscu.
Stawiam w tym meczu na over 2.5 gola. Obie ekipy są w dolnej części tabeli i zapewne będą chciały zgarnąć w tym meczu komplet punktów aby odbić się od dna. Remis nie urządzi żadnej z drużyn. Szybko zdobyta bramka powinna otworzyć drogę do kolejnych. Jeśli chodzi o statystyki to ekipa gospodarzy na 11 meczy miała 3 razy over 2.5 gola, a ekipa gości na 11 meczy 5 razy over 2.5 gola. Historia spotkań między Thrasivoulos a Vyzas to 6 spotkań i w 3 padł over 2.5 gola. Co ciekawe Vyzaz jeszcze niegdy nie wygrało z Thrasivoulos. Dzisiaj mają szansę to zmienić. Stawiam 1:2 dla ekipy gości i over 2.5 gola.
⛔ 100
 
soldek1234 6

soldek1234

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Piłka Nożna, NIemcy- Bundesliga
Spotkanie:Moenchengladbach- Bayern
Typ:1
Kurs:4,90
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
20 stycznia o godzinie 20:30 odbędzie się mecz po między Moenchengladbach a Bayernem . Faworytem tego meczu jest oczywiście Bayern który w ostatnich 5 meczach wygrał 3 przegrywajac 2. Moenchengladbach jako jedyna drużyna nie przegrała u siebie a w ostanich pieciu meczach wygrał 3 i zremisował 2 rozgromiająć miedzy innymi Bremen 5-0 . Bayern gra ostatnio na wyjeździe w kratke w pieciu meczch wygrał 2 zremisował 1 przegrywając 2 . Dlatego moim typem jest 1
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
k42a 112

k42a

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eredivisie
Spotkanie: Den Haag - Roda
Typ: 2
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch teamów ze środka tabeli ligi holenderskiej. Za Rodą przemawia seria ostatnich meczów (bilans 4-0-1) - co prawda z przeciętnymi zespołami, ale jak można nazwać drużynę z Den Haag? Patrząc również na historię spotkań obu drużyn bardziej skłaniałbym się w stronę drużyny Rody. Gospodarze nie są również jakimiś mega mocarzami na swoim terenie, a klub z Kerkrade po serii nieudanych wyjazdów zanotować dwa zwycięstwa, z przeciwnikami na poziomie swoich dzisiejszych rywali. Nie jest to może jakiś pewny zakład, ale warto zaryzykować.
⛔ 100
 
psm 921

psm

Użytkownik
Pt 2012-01-20 19:05
Hokej &gt; Niemcy DELERC Ingolstadt - Adler Mannheim
typ-over 5,5
kurs 1,65

Expekt

Mecz na szczycie niemieckiej DEL,w ktorym spotkaja sie aktualnie wicelider tabeli z trzecim zespolem.Nie zamierzam tu obstawiac zwyciezcy a skusilem sie na gole,dlczego?Otoz Inglostadt to piata druzyna w tabeli &quot;u siebie&quot;,strzela na wlasnym lodowisku srednio 3,84 gola,co jest drugim rezultatem w lidze,ale przy tym sporo traci bo az 2,74 bramki,a to dopiero 9 wynik.Odwrotnie sytuacja ma sie w przypadku Adler,to zespol z czwatrym wynikiem na wyjazdach,ktory strzela sr 3,33 (najlepszy wynik w lidze) tyle samo przy tym tracac(dopiero 9 miejsce pod tym wzgledem w lidze) tak wiec sadze ze over w tym meczu jak najbardziej prawdopodobny.
✅ 65
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Moenchengladbach : Bayern Monachium
Typ : over 2,5 w pierwszej połowie
Kurs : 7,00
Bukmacher : bet365
Godzina : 20.30
Analiza :
Liga niemiecka wraca na boiska i będzie ciekawie.
Na poczatek spotkanie Bayernu z Borussią ale nie Dortmund a Moenchengladbach.
Myślę że to spotkanie powinno być bardzo emocjonujące i tu powinno być dużo goli, a szczególnie w tym aspekcie liczę na Bayern i na Gomeza szczególnie.
Borussia wygrała z Bayernem w pierwszej rundzie 0:1 na wyjeździe i to była sensacja, ale to było dużo przypadku i szczęścia.
Dzisiaj Bayern się zrewanżuje i to solidnie.
Oni grają naprawdę świetnie ofensywnie, ale i Borussia ma sporo atutów z przodu i ich też stac na gole, a oba zespoły dodatkowo sporo bramek strzelają właśnie w peirwszej połowie meczu - szczególnie Bayern słynie z ustawiania sobie spotkania już przed przerwą a potem dobija rywala.
I dzisiaj będzie nie inaczej - dwóch goli do przerwy jestem pewien, a jak się sprężą to i trzy trafienia w ciągu tych pierwszych 45 minut zobaczymy.
Warte ryzyka - polecam
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania: Segunda Divison
Alcoyano-Almeria
Almeria
2.40
Tobet
Analiza:
Mecz 17 drużyny z tabeli z ekipą która myśli o tym,żeby wrócić do najwyższej rangi rozgrywek.
Gospodarze u siebie nie zachwycają, bilans 3-4-3... owszem kurs wysoki na Almerię ale fakt jest okrutny zawodzą na wyjazdach, ostatnio wygrali 29 października kiedy pokonali 0-1 z Xerez.
W tabeli jest mega ścisk i Almeria jak wygra może awansować i to znacznie, bowiem... od 5 miejsca do 1 jest różnica tylko 4 punktów.
Obie ekipy nie grały dotąd ze sobą. Moim zdaniem warto pograć na ten typ, kurs zachęca a goście musza się przełamać jeżeli mierzą w wyższe cele.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom