>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.01.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Bournemouth
Typ: over 2,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przyjęło się że WHU gra futbol defensywny, destrukcyjny. Tak jest, ale dokładnie tak jak w przypadku zespołu Evertonu jest to futbol grany głównie przeciwko najlepszym zespołom. Akurat dla Evertonu i WHU terminarz tak się ułożył że w ostatnim czasie często grywali z zespołami z Topu Premier League.
WHU Bilica nie broniłby się tak jak WHU Moyesa, to samo Everton Komana bardziej ofensywnie jednak podchodził do meczów z czołówką ligi niż ma to miejsce w tej chwili za trenera Allardyce’a. No cóż, po zmianie trenerów wiele się w obu drużynach pozmieniało.
Przejdę do analizy meczów WHU. Nie liczę ostatniego dwumeczu ze Shrewsbury bo to nie ten poziom rozgrywek, nie takie zaangażowanie w mecz i trener wielu podstawowym zawodnikom dawał odpoczynek. Także omijając ten dwumecz do analizy biore ostatnie 10 spotkań. I tak w tych 10-ciu spotkaniach aż 5-krotnie Młoty spotykały się z zespołami z Top Six. Tak przedstawiały się wyniki:
Man City – WHU 2-1
WHU – Chelsea 1-0
WHU – Arsenal 0-0
Arsenal – WHU (Carabao Cup) 0-0
Tottenham – WHU 1-1
W wyżej wymienionych meczach średnio WHU miał ok 30% posiadania piłki.
Pozostałe 5 meczów (w nawiasie strzelcy bramek dla WHU)
Stoke – WHU 0-3 (Arnautovic, Sakho, Noble) 46% posiadania piłki przez zespół WHU
WHU – Newcastle 2-3 (Arnautovi, Ayew) 63%
Bournemouth – WHU 3-3 (Collins, 2x Arnautovic) 44%
WHU – WBA 2-1 (2x A. Carroll) 53%
Huddersfield – WHU 1-4 (Noble, Arnautovic, 2x Lanzini) 35%
Najważniejsi w drużynie West Ham w tej chwili są Arnautovic, Lanzini oraz Noble. Jeśli gra ta trójka możemy być pewni że ofensywa WHU będzie na dobrym poziomie. Natomiast mecze z udziałem Bournemouth są zwykle bardzo emocjonujące i otwarte. Myślę że dokładnie będzie i tym razem.
⛔ 100
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Świata w Lotach
Godzina: 15:00
Spotkanie: 2 dzień Mistrzostw - zajęte miejsce
Typ: Simon Ammann 1-10
Kurs: 2,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drugi dzień Mistrzostw Świata w Lotach. Wczorajsze 2 serie, mimo nie najlepszych prognoz, zostały rozegrane bez większych problemów, chociaż przez chwilę, w drugiej serii, wiatr się wzmógł i przez to kilku zawodników straciło sporo metrów. Byli wśród nich m.in. Damjan, Kasai i właśnie Simon Ammann. Szwajcar po pierwszej serii zajmował 9. pozycję, ale w drugim skoku trafił na słabsze warunki i podobnie jak kilku skoczków spadł w klasyfikacji do drugiej dziesiątki. Myślę, że dzisiaj Simi będzie miał więcej szczęścia i akurat na jego skoki wiatr przymknie nieco oko. Simon lubi i potrafi latać. To były Mistrz Świata w Lotach. Zajął niedawno 3. miejsce właśnie na mamucie w Bad Mitterndorf. Tutaj w Oberstdorfie, w 3 skokach plasował się w czołowej 10. Jedynie ten ostatni skok był trochę słabszy, ale już o nim pisałem. Szwajcar może jeszcze powalczyć o czołową dziesiątkę całych Mistrzostw. Traci około 20 pkt do Kubackiego, a to nie jest dużo na skoczniach, gdzie różnice w osiąganych odległościach dochodzą nieraz do kilkudziesięciu metrów.
Uważam, że Simon w dzisiejszych 2 seriach znajdzie się w Top 10. Skacze dobrze, widać, że cieszy się z lotów poza 200 m, a nic dwa razy się nie zdarza. Wczoraj miał pecha, dzisiaj będą go mieć inni.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 16:15
Spotkanie: Atletico Madryt – Girona
Typ: over 1 azjan bramki Girona
Kurs: 5.6
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Typ mocno ryzykowny, ale po takim kursie moim zdaniem zdecydowanie warty ryzyka. Wiadomo że Atletico wróciło do swojej świetnej gry w defensywie, tylko osiem bramek straconych i wicelider tabeli. Barcelonę to będzie bardzo ciężko dogonić, dlatego priorytetem na ten tydzień jest na pewno Puchar Króla i zespół ma za sobą bardzo wymagające, intensywne 90 minut z Sevilla którą nie ma co ukrywać sensacyjnie przegrali 1:2 na własnym stadionie, dodatkowo prowadząc w tym meczu i tracąc bramki w końcówce. Brakło chyba po prostu sił a Atletico zawsze miało problem z grą co trzy dni, nie mają szerokiej i zawsze ten kryzys fizyczny przychodził. Rewanż mają trzy dni po dzisiejszym starciu a jak wspomniałem to priorytet i nie wiem czy dziś będą spore rotacje ale na pewno gospodarze nie będą grali tak intensywnie i moim zdaniem dostają takiego rywala który dziś będzie bardzo dużo biegał do 90 minut bo Girona z takiej gry słynie, oni nie przestraszą się rywala, są czasami szaleni w swojej grze co przynosiło świetne wyniki wygrana z Realem 2:1, remis z Atletico Madryt 2:2, ostatnio zlali Las Palmas 6:0 taki wynik w tej lidze to naprawdę coś wielkiego. Zdecydowani wiedza jak grać z kontry, wiedza jak grać intensywnie, przygotowują się do spotkań z tygodnia na tygodnie to są atuty na dzisiejszy mecz.
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: KHL Hokej
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Władywostok
Typ: over 6,5
Kurs: 3,95
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Drugie podejście do typowania Dynama, poprzedni typ poległ w trzeciej tercji , ech. Dlaczego tak wysoka linia ?
Po pierwsze skuteczność w dwóch meczach po przerwie drużyny Dynama ponad 15 % , do tego niestety obrona chwiejna i straty w obronie są , niestety dla Dynama dla typu dobrze... Po przerwie wyniki 5-2 z Kunlum i 4-5 ze Spartakiem, myśle że dziś powinno też byc szybko, skutecznie efektownie.
Goście mniej groźni na wyjazdach niż u siebie, ale potrafią też dobrze zagrać jak w Jarosławiu , chociaż następny mecz to lanie w Petersburgu aż 2-7. Tak wysoki wynik zawdzięczają złapanymi karami (lubia ostrą grę ) ale także dość chwiejną obroną Petersburg w tym meczu miał 20 % skuteczności !!
Pierwsze spotkanie tych drużyn skończyło się 4-5 na korzyść Dynama, dziś odwrotna sytuacja, liczę na szybkie spotkanie w wykonaniu gospodarzy ale i na to że goście odpowiedzą z 1-2 golami, bezpieczniejszy typ chyba na over 5,5 ale jak już próbować to na wyższym kursie ...
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Sparing
Godzinna: 11:00
Spotkanie: Karwina - Piast Gliwice
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz sparingowy rządzi się swoimi prawami sprawdzanie nowych zawodników oraz stabilizacja swojej gry. Piast po pierwszym meczu sparingowym wygranym 2-0 z Jastrzębiem. Karwina zremisowała ostatnio z górnikiem oraz wygrała z Trzyniec jedną bramką. Do drużyny z Gliwic dołączył Czerwiński,Hateley,Dybowski,Plach. Myślę ,że zespół ze Śląska pokaże dzisiaj ,że należy im się w następnym roku Ekstraklasa i pokażą się z jak najlepszym strony w meczu sparingowym. Mecz live będzie prawdopodobnie pokazany na PIAST TV. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria - National League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Kloten - Zurych
Typ: Linden Vey strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,40 fortuna
O meczu:
Zostaje w Szwajcarii. Wczoraj mu się nie udało, daję mu jednak jeszcze jedną szansę ???? Vey ze swoją nową drużyną jedzie do ostatniej w tabeli drużyny - Kloten. Gospodarze tracą średnio po 3 gole na mecz. Zurych średnio tyle samo strzela. Vey powinien dziś dostać więcej minut na tafli, co zapewne przełoży się na jakąś zdobycz punktową. Oby był to gol, a nie jedynie asysta.
PS. Dla chętnych, ja próbuję zagrać go w dublu z Petterssonem z tej samej ekipy. Powodzenia!
✅ 140
 
stanley-63 774,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 20:45
Spotkanie : Vitesse : Heerenveen
Typ : Vitesse over 2.5 gola
Kurs : 3.95
Bukmacher : Unibet
Pozostaję w Holenderskiej Eredivisie , mecz pomiędzy Vitesse a Heerenveen powinien dostarczyć sporo bramek . Vitesse aktualnie na miejscu 7 , ostatnio po nie zbyt dobrym okresie gry wygrali w meczu wyjazdowym z ostatnią Spartą R skromne 1:0 , dziś podejmują u siebie Heerenveen które o dziwo w tym sezonie traci sporo bramek przeważnie można było na nich liczyć odwrotnie bo sporo bramek strzelali zresztą mecze z ich udziałem przeważnie wyły mocno overowe ale w tym sezonie mają więcej straconych niż strzelonych ale może to i dobrze bo dzis grają z Vitesse z którym w przeszłości nie zbyt im się grało daleko nie szukając bo w ich pierwszym meczu z tego sezonu i mecz na Heerenveen to porażka aż 0:4 , co prawda jak pisałem wcześniej Vitesse nie błyszczy jednak może akurat dziś z rywalem który im leży pokażą że potrafią nastrzelać parę bramek , ostatni wyjazd Heerenveen na AZ skończył się porażką 3:1 to może i dziś obrona gości nie będzie w formie i popełni sporo błędów które wykorzysta Vitesse tak czy siak liczę na przynajmniej 3 bramki gospodarzy !
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina : Szkocja FA Cup
Godzina 16:00
Spotkanie : Kilmarnock- Ross Country
Typ : -1.5 Kilmanrock
Kurs : 4.30
Bukmacher : Unibet
Mecz 1/16 finału Pucharu Szkocji.
Kilmarnock w lidze 6 miejsce, Ross- 12, ostatnie.
Gospodarze w dobrej formie. Bilans ostatnich 5 meczy to: 3-2-0.
Ross Country z kolei jest wyraźnie w dołku: 0-2-3.
Warto zaznaczyć, że Kilmarnock w ostatnich spotkaniach wygrywało np. z Glasgow Rangers na własnym boisku, 2:1, czy Patrick, 5:1, z którym to Ross Country przegrało na wyjeździe 2:0, w ostatniej ligowej kolejce.
Rozgrywki Pucharu Szkocji są prestiżowe i sądzę, że gospodarze poważnie podejdą do tego spotkania.
Po takim kursie spróbuję zagrać ten handicap.
Powodzenia ! ???? )))
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pieknylolo 3

pieknylolo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie:Everton - West Brom
Typ: Everton
Kurs: 2:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Stawiam dzisiaj na drużynę The Toffees. Po ciężkich trzech ostatnich przegranych spotkaniach z Tottenhamem, Liverpoolem oraz z Man Utd przyszła kolej na słaby West Brom który nie zachwyca w tym sezonie i zajmuje przed ostatnie miejsce w lidze. Everton wygrał wszystkie spotkania na własnym stadionie z drużynami z dołu tabeli a z West Brom przegrał tylko raz na własnym boisku w ostatnich ośmiu latach do tego w bilansie meczy między drużynami zdecydowanie przeważa Everton. Do drużyny Evertonu przyszedł nowy nabytek z Arsenalu Theo Walcott który zadebiutuje w tym meczu. W meczu po stronie Evertonu nie zagra Baines, Coleman, Mori, Stekelenburg oraz pod znakiem zapytania stoi występ Keane. Po stronie West Bromu nie zagra Chadli oraz Morrison. Stawiam na Everton ponieważ kurs jest całkiem niezły przy statystykach przemawiających za Evertonem.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 16:15
Spotkanie: Atletico Madryt – Girona
Typ: Girona ( Handicap 0:1,5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz Atletico Madryt vs Girona

Gospodarze w obecnym sezonie zajmują 2 miejsce z 42 punktami.Bilans bramek , po 19 meczach 28:8. Nie wystąpią dzisiaj Filipe Luis i Diego Godin.
Natomiast Girona, jedna z niespodzianek obecnego sezonu La liga, na 11 miejscu z 26 punktami. Bilans ich goli to 28:28. Nie wystąpi dzisiaj ich napastnik Stuani, ale zastąpi go najprawdopodobniej Olunga, który zagrał ostatnio świetne 45 minut wygrane 6:0 z Las Palmas zwieńczone hat-trickiem i asystą. Bardzo dzisiaj liczę na niego, bo wydaje mi się, że jest w stanie strzelić dzisiaj przynajmniej jedną bramkę zwłaszcza biorać pod uwagę absencje w defensywie Atletico.
Ogólnie Girona gra bardzo ciekawą piłkę. Oryginalne ustawienie 3-2-2-2-1, dobra gra taktyczna i zaangażowanie sprawiło, że drużyna ze średniej klasy piłkarzami i budżetem zdobyło 26 punktów i traci tylko 6 oczek do Realu ???? . No własnie jedenaste miejsce, a tak mała strata do 4 pozycji ?Nie to nie pomyłka właśnie taki jest ścisk w tabeli ligi hiszpańskiej. To sprawia, że Girona ma realne szanse awansu do LE , bo tracą do miejsca promującego ten awans tylko 3 punkty. Goście grają bardzo ciekawą piłkę opierającą się na dominacji środka pola i myślę, że to jest taktyka, która bardzo nie leży drużynie Simaone.
Atletico , moim zdaniem, nie gra wcale tak dobrze jak wskazuje tabele. Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki ich meczów.Jednak zwykle udaje im się wygrać różnicą jednej bramki. Dodatkowo są po ciężkim meczu z Sevilla i za chwile grają rewanż, więc myślę, że nie dadzą jednak dzisiaj z siebie 100 %.
Jest to też mecz Katalonia - Madryt, i myślę, że tym bardziej zaangażowanie gości będzie większe.
Podsumowując w typie widzę value.Powodzenia
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BELGIA: Jupiler League - Kolejka 22
Godzina: 20:00
Spotkanie:
Oostende - Kortrijk

Typ: 2
Kurs: 5,55
Bukmacher: 1Xbet
Analiza:

Witam ,
no ładnie ładnie taki kursik na gości biorę w ciemno. Oostende prawdopodobnie bez Antonio Milica oraz Aleksandar Bjelica więc obronie tańczą kolanka ;) . Jeśli to się potwierdzi to Kortrijk powinien poradzić sobie z odwiecznym rywalem Oostende ;) .Goście w ostatnich pięciu meczach wygrali 4 ,a po walce przegrali z Gent na wyjeździe 2-1 . W Belgii różnie może się zdażyć widzę że buki przewidują przełamanie słabej serii Oostende,
jednak dla mnie wszystko idzie w drugą stronę a kurs tylko pomaga dokonać wyboru ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - West Bromwich
Typ: Theo Walcott strzeli bramke
Kurs: 4.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Walcott musi zagrać od początku żeby zakład był ważny. Dlatego liczę ze dostanie dzisiaj szanse na debiut od pierwszych minut. Walcott powinien grać dużo lepiej w Evertonie niż w ostatnich latach Arsenalu, przede wszystkim dostanie więcej minut i atak będzie bardziej polegał na jego osobie. Gospodarze są faworytem tego meczu, grali ostatnio mecze z dobrymi rywalami stad rezultaty nie byly zadowalające. Jestem ciekawy jak będzie wyglądać gra ofensywa Evertonu po transferach i powrocie Bolasie. Liczę ze Walcott otrzyma killa dobrych podań i znajdzie się w dogodnych sytuacjach.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Las Palmas - Valencia
Typ: 2 i powyżej 2,5
Kurs:
2,19
Godz: 20:45
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, przed nami 20 kolejka Hiszpańskiej LaLigi. Najgorsza drużyna ligi podejmuje świetnie spisującą się Valencie.
Las Palmas w ostatnim okresie spisuje się kiepsko... Porażki 0:6 z Gironą, 0:4 z Valencia w picharze Hiszpanii, porażka 1:2 z Eibarem czy 0:2 z Getafe nie napawają optymizmem a te drużyny to nie jest najwyższa półka...tylko drużyny średniego potencjału w lidze.
Valencia zajmuje 3 miejsce ze stratą do 2 Atletico 2 punktów, uciekają natomiast przed Realem 8 punktów.
Valencia jest drużyną dużo lepszą piłkarsko, są w świetnej formie i w bardzo dobrych humorach przystąpią do dzisiejszego meczu. 3 miejsce w lidze i ćwierćfinał w pucharze gdzie pierwszy mecz wygrali 2:1 z Alaves i są bliscy awansu do półfinału.
Dziś stawiam, że goście wygrają mecz oraz to, że będzie w meczu powyżej 2,5 gola. Obie ekipy potrafią czasem postrzelać a Las Palmas potrafi stracić bardzo dużo bramek.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie : Burnley - Manchester United
Typ: Manchester United
Kurs: 1.61
Bukmacher : fortuna
Analiza :

Drużyna Burnley nadspodziewanie dobrze radzi obie w obecnym sezonie. Jednak ostatnich kilka spotkań im nie wyszło. Tak jakby dostali lekkiej zadyszki. MU natomiast walczy o dobrą pozycję, wydaje mi się, że jeszcze mają szansę powalczyć o tytuł nawet. Dziś wg mnie spokojnie mecz wygra drużyna Mourinho. Wszystko za tym przemawia tzn. forma, skład, trener, cel itd. Inny rezultat niż zwycięstwo Czerwonych diabłów będzie niespodzianka.
✅ 61
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja SHL
Godzina:
15:15
Spotkanie: Brynas - Djurgarden
Typ: 2

Kurs: 2,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dawno mnie tu nie było ale widząc dużo dobrych typów sama postanowiłam coś dodać . Na dzisiejszy dzień wybrałam spotkanie z szwedzkiej ligi hokeja , a dokładniej pojedynek pomiędzy Brynas a Djurgarden. Bukmacherzy faworyzują tutaj znacznie drużynę gospodarzy , nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje ... 5 ostatnich spotkań tych drużyn to 5 zwycięstw ekipy z Sztokholmu, dodatkowo warto wziąć pod uwagę ostatnie ich spotkanie które miało miejsce dwa dni temu zakończone wynikiem 5:1 dla Djurgarden. Obecna forma gości bardzo dobra , przeciwnik im zdecydowanie leży niezależnie od tafli , więc pobieram kurs 2,8 bez zastanowienia . Dla mniej odważnych polecam zagrać z włączeniem dogrywki i rzutów karnych po kursie 2,10 lub dla bardziej odważnych zwycięstwo gości/-5,5 bramki po kursie 4,05 . Wybaczcie ze tak późno dodaje typ ale niestety wcześniej nie dałam rady . Powodzenia ????
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: rugby-european rugby champions cup
Godzina: 16:15
Spotkanie: saracens-northampton
Typ: saracenes 1polowa -7,5pkt

Kurs: 1.58
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,momo ze oferta bogata nic ciekawego nie moglem znalesc i zatypuje sport ktory lubie.dzisiaj mamy rugbowa lige mistrzow,wybralem ten mecz poniewaz w tabeli jest bardzo ciekawie:clermont ma 18pkt,ospreys 15,saracenes 13,northampton 6. awans ma zwyciesca grupy i trzy zespoly z drugich miejsc z 5 grup.clermont nie moze przegrac i pewnie tak bedzie ale saraceni maja szanse na awans z jednego z miejsc z drugiego miejsca ale musza zapunktowac i to z bonusem.za zwycienstwo dostaje sie 4 pkt ale mozna dostac dodatkowy punkt za 4 przylozenia w meczu.saracena ostatnio nie idzie ale nadal sa swietna druzyna i graja ze zdecydowanie najslabsza ekipa,ostatnio spokojnie sobie radzili wygrywajac wysoko.motywacji im nie zabraknie bo jest o co grac i dlatego dalem pierwsza polowe bo wyjda zdeterminowani i od poczatku zaczna ostro punktowac.dla grajacych wyzsze kursy mozna dac wieksze handi,saraceni musza grac o cala pule i beda starac sie przylozyc (5pkt pzrylozenie+szansa na 2pkt z podwyzszenia) niz pewnie punktowac z karnych(3 punkty)uwazam typ za pewny.pozdrawiam
✅ 58
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Litwa
Godzina: 16:20

Spotkanie: Lietuvos Rytas - Lietkabelis
Typ: Lietkabelis win
Buk: forBet
Kurs: 3,85

Witam,
Myślę że trzeba trochę bardziej przychylnie spojrzeć na gości w tym spotkaniu. Odpadli w tamtym roku z Eurocup i pozostaję im tylko liga, ten rok rozpoczeli znakomicie, 3 pewne, bezstresowe wygrane, fakt wszystkie mecze u siebie, to będzie pierwsza delegacja w tym roku i od razu na tak trudnym terenie. Nie ma się jednak co oszukiwać że gracze Rytas nie błyszczą w Eurucup (top 16), przegrali wszystkie 3 spotkania. W lidze dwie wygrane, dość miazdzace....ale, sytuację mają spokojną i mają również szanse w Eurocup, jeszcze 3 pojedynki, 24.01 teoretycznie najlatwiejsze z Torino, a że Bayern gra z Zenitem i tylko jedna ekipa po tym spotkaniu bedzie z 3 wygranymi, to szansa może się jeszczeotworzyć przed Litwinami w przypadku wygranej.
Lietkabelis dwa ostatnie spotkania w tej hali wygrywa,.przy tych okolicznosciach i mam nadzieję innych priorytetach Lietuvos może znowu się to udać.
POWODZENIA ;)
⛔ 100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna Anglia league two
Godzina: 16:00

Spotkanie: Barnet - Lincoln City
Typ: Lincoln (-1) ah
Buk: unibet
Kurs: 3.15
Analiza:
Panowie dzis na szybko praca goni a kutsiki uciekaja do najslabszej druzyny w lidze przyjezdza druzyna ktora walczy o play offy
Gospodarze w 13 meczach zdobyli 12 pkt w bramkach 11-16 jak zdobywaja pkt to z druzynami z dolu tabeli z gora czescia nie moga nawiazac walki...
Goscie walcza o awans zajmuja obecnie 7 mieksce i nie moga sobie pozwolic na strate pkt z taka slaba druzyna. Szczegolnie ze sotatnio zanotowali bardzo dobry wynik z Notts Coutny(wicelider) u siebie 2-2
Mysle ze dzis spokojnie Lincoln jest w satnie wygrac 2 bramkami zabezbieczam sie zwrotem bo czesto wygrywa przewaga 1 bramki
Z Fartem ...
⛔ 100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: HSV - Koln
Typ: HSV
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotykają się drużyny z samego dna tabeli ligi niemieckiej. Przedostatnie HSV zgromadziło 15pkt, Koln 9. Hamburg potracił ostatnio sporo punktów przez co znalazł się w strefie spadkowej. Z Freiburgiem i Wolfsburgiem po 0-0, z Frankfurtem 1-2, Munchengladbach 1-3,Augsburgiem 0-1. HSV z pewnością zechce wykorzystać atut własnego boiska i zdobyć 3pkt, bo z kim i gdzie, jak nie dzisiaj. Wygrana pozwoli przeskoczyć Bremę i zmniejszyć stratę do będącego poza strefą spadkową Mainz na 1pkt. W 2017 roku zespoły spotykały się 3 krotnie i kończyły się wygraną ekipy z Hamburga, nawet wyjazdowe wygrali 3-1. Nie sądzę, aby Kolonia poprawiła &quot;niesamowity&quot; wyjazdowy bilans 2 remisów i 7 porażek i tylko 4 strzelonych bramek ????
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia Polnocna
Godzina: 16.00
Spotkanie: Ards-Ballymena
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 8.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Osobiscie musze wrecz zagrac te opcje. Kursy na overy rosna jednak moim zdaniem jest to zwyczajna pdpucha. Prosze spojrzec na h2h miedzy tymi ekipami-jedna z najbardziej overowych par jaka widzialem.
Ostatnie wyniki miedzy tymi ekipami to : 2:2, 6:3, 4:2, 2:4, 3:4. To mowi samo za siebie. Oczywiscie watpie aby takie wyniki padaly tak czesto ,,na czysto&#39;&#39;. Mam nadzieje,ze chlopcy dzis sie nie zatrzymaja i powtorza swoj uklad ;)
Ostatnie formy strzeleckie oby zespolow tez nie najgorsze-Ards w ostatnim mecuz 0 ( wyjatek,ale grali z silnym Crusaders ), 4,3,1,2. Natomiast Ballymena odpowiednio 3,4,3,1,1-a wiec obie ekipy strzelac potrafia.
Ze sportowego punktu widzenia rowniez obie ekipy dysponuja raczej przecietnymi defensywami,wiec gole tutaj powinny byc kwestia czasu.
Delikatnie mozna rowniez poprobowac opcje 2/1 ( Do przerwy/Koniec Meczu ) w spotkaniach Basel-Sturm Graz oraz Kijov-Haugesund oraz over 4.5 Goli w meczu Salzburga z Pilznem-te spotkania to gry towarzyskie.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ;) Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom