>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.03.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: tenis , ATP kw. Miami
Godzina: 16:30
Spotkanie: Norrie - Kypson
Typ: handicap setowy +1.5 , wygra Kypson
Kurs: 3.05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Jestem pewny , że młody Amerykanin ugra chociaż seta , tym bardziej , że to ważny turniej na jego ziemi .. w dodatku tak nie dużo mu brakuje do głównego turnieju.. wystarczy dzisiaj wygrać z 22 letnim Brytyjczykiem Norriem. Myślę , że Amerykanin po tym jak w poprzedniej rundzie kw. wyeliminował innego lepiej stojącego w rankingu innego Amerykanina Smyczka.. ma szansę wyjść z tych kwalifikacji. Wtedy już można nazwać wygraną Kypsona sensacją.. dlaczego i nie tym razem jak myślę przeciwnik jest mniej więcej takiego samego poziomu jak Smyczek.. Myślę , że dla bezpieczeństwa dobrze sobie pograć po fajny kursie handi seta +1.5 na Kypsona. Wejdzie? Zostaw reputkę !
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Championnat National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cholet - Pau
Typ: over 3.5
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś oferta dla koneserów.
Rzuciło mi się w oczy ciekawe (jeśli tak można nazwać spotkanie w III lidze francuskiej) spotkanie pomiędzy najbardziej bramkostrzelną drużyną w lidze - Cholet a Pau, oba zespołu na pewno bardzo zmotywowane bo stawka meczu jest bardzo duża. Pau jest zespołem który zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli które oznacza spadek z ligi, ale z racji tego, że tabela jest bardzo spłaszczona to dzisiejsze zwycięstwo wywinduje ich aż na miejsce nr. 8. Gospodarze natomiast również mają nóż na gardle bowiem mają zaledwie dwa punkty więcej.
Ale właściwie to ja nie o tym a o bramkach w dzisiejszym meczu.
Cholet to jak już pisałem najbardziej bramkostrzelna drużyna tej ligi, w 23 spotkaniach aż (jak na ligę francuską) 11 razy padało minimum 4 gole w meczu tej drużyny, natomiast Pau również jest w czołówce ze średnią bramek na mecz 2,5.
Oba zespołu spotkały się w sierpniu zeszłego roku i Pau uległo u siebie Cholet aż 1:4.
Dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki, kursy są bardzo wysokie, bo nawet na over 2.5 mamy kurs 2,23 co uważam za bardzo ciekawe posunięcie, zaś do konkursu idę jeszcze wyżej.
Pozdrawiam.
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - włoska serie C
Godzina: 20:45
Spotkanie: Livorno - Siena
Typ: under 1.5
Kurs:
2.65
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Bardzo wazne spotkanie dla obu ekip w kontekscie bezposredniego awansu do Serie B.
Siena prowadzi w tabeli tylko jednym punktem, wiec motywacja w zespole Livorno napewno jest ogromna.
Gospodarze ostatnio zaskakujaco slabo u siebie - 3 ostatnie mecze w domu to 3 porazki, wszystkie zakonczone zwyciestwami gosci 0:1.Siena nie liczac wpadki z Monza na wyjezdzie przyzwoicie. Z pewnoscia obie druzyny nie beda chcialy sie otwierac, priorytetem jest to zeby nie stracic bramki. Siena to jedna z najbardziej underowych ekip ligi, Livorno ostatnio kiepsko w ofensywie. Widze tu underowe spotkanie i jestem sklonny zaryzykowac underem 1.5.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej, Szwajcaria. Play off
Godzina : 20.15
Spotkanie : Bern - Servette
Typ : Bern (-1,5)
Kurs : 1.67
Bukmacher: fortuna
Sytuacja wygląta tak:
Stan serii 3-1 dla Berna i mają okazje dzisiaj zamknąć ten etap play off . Wygrali sezon zasadniczy z przewagą 11pkt,bilans (167-112) Nad ekipą Servette mieli 31pkt przewagi! Jak na warunki szwajcarskie to piekielnie mocna ekipa. Reprezentanci Kanady i USA (Ebbet,Arcobello, Noreau) , Szwajcarii, Niemiec, wielu doświadczonych ogranych na lodowiskach KHL i NHL graczy
Servette do końca musiało bronić się przed grupą spadkową, ostatecznie skończyli na 8 pozycji z bilansem (132-153).
Pierwsze 3 mecze play off pokazały różnicę potencjału tych ekip. Berno wygrało kolejno (7-0, 5-2 ,5-1). Bodenmann @ 2.80, zaliczył 5 trafień. Ostatnio przegrany mecz w Genewie,ale wydaje się,że trochę odpuścili,a mecz się im nie ułożył. Dzisiaj liczę na okazałe zwycięstwo Berna i efektowne zamknięcie serii przed własnymi kibicami
Pozdrawiam ????
✅67
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Trentino - Chaumont
Typ: Chaumont (-2.5) seta
Kurs:
1.60
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiaj zapowiada się ciekawe spotkanie we Włoszech. Francuskie Chaumont przyjeżdza do hali PalaTrento aby walczyć o awans do kolejnej fazy LM. Są w dosyć dobrym położeniu gdyż wygrali niespodziewanie 3:2 na własnym parkiecie dokładnie 6 dni temu. No i tu rodzi się pytanie czy słowo &quot;niespodziewanie&quot; jest tutaj prawidłowe? Dodać trzeba, że w środowym meczu nie zagrał lider francuskiej drużyny Boyer. Jednak Louati i Ben Tara spokojnie wytrzymali tak fizycznie jak i psychicznie spotkanie i zrobili na mnie duże wrażenie. Dobrze także radzi sobie młody środkowy Augenier. Ostatni mecz to niespodziewana porażka z Niceą, ale dopiero po zaciętym tie-breaku (15:13). Trzeba dodać iż ekipa ta 2 razy pokonała bełchatowską Skre w LM co mówi samo za siebie.
Lorenzetti miał niespełna tydzień aby wyeliminować wszystkie niedoskonałości w zespole. Dzisiejsi gospodarze również przegrali swoje ostatnie spotkanie w ćwierćfinale Włoch z Veroną (3:2), gdzie sypacz Giannelli dwoił się i troił aby coś z tego wyszło. Jestem przekonany iż najlepsza forma Trento w tym sezonie już za nimi i wydaje się, że takie gwiazdy jak Lanza czy też Eder nie dają już takiej jakości jak w początkowej fazie sezonu.
Wiadomo, obie ekipy skoncentrowane na maksa, tutaj nie będzie odpuszczania. Myślę, że bardzo prawdopodobny jest tutaj tie-break i nie zgodzę się z kursami wystawionymi przez bukmacherów. Typ mówi nam że ekipa francuska zdobędzie przynajmniej 1 seta + dorzucam do tego Portland - Houston over 209.5 punkta i dubelek jak ta lala. Powodzenia!
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Ladbrokes Players Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: Luca Brecel - Neil Robertson
Typ: Robertson (handicap -2.5 frame)
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Brecel swoją formę z II połówki roku 2017, w której wygrał China Championship, oraz osiągnął półfinały Champion of Champions i World Open wydaje się mieć za sobą. W tym roku gdzie by nie zagrał zatrzymuje się na 1, lub 2 rundzie. Wyjątkiem był ostatni Romanian Masters, gdzie odpadł w 1/16 przegrywając 0-4 z Juddem Trumpem. Robertson po zwycięstwie pod koniec 2017 w Scottish Open również nie błyszczy, ale jest graczem dużo bardziej wszechstronnym niż Brecel. Buduje breaki jak mało kto, a 4 miejsce w rankingu wszech czasów wbitych setek mówi samo za siebie. Jeśli zobaczymy dziś przeciętnego Robertsona, to będzie ciekawie, ale nawet w nie najlepszej formie powinien nie dać ugrać Brecelowi 4 frame&#39;ów. Mój typ 6-2 dla Robertsona, 1 frame zostawiam jako margines błędu. Wszystkim grającym i typującym życzę powodzenia!
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: League One - Kolejka 42
Godzina: 20:45
Spotkanie: Northampton - Shrewsbury
Typ: 2 i over 1,5 gola
Kurs: 2,62
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie w 42 kolejce League One pomiędzy zespołami Northampton i Shrewsbury. Gospodarze z dorobkiem 39 punktów plasują się na 21 miejscu w ligowej tabeli natomiast goście zdołali uzbierać 74 punkty i zajmują pozycję wicelidera. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i zapewne tanio skóry nie sprzedadzą w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i to oni są drużyną która musi zagrać otwarcie w dzisiejszym spotkaniu. Goście mają szansę na zajęcie pierwszego miejsca w tabeli dlatego zagrają dzisiaj na maksimum. Dodatkowo świetna dyspozycja w ostatnich spotkaniach pokazuje że goście powinni dzisiaj strzelić minimum jednego gola. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Shrewsbury, którzy będą dyktować warunki gry, jednak Northampton z kontry z pewnością strzeli jakiegoś gola. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:2
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja - League Two
Godz: 20:45
Spotkanie: Elgin City F.C. - Stirling Albion F.C.
Typ: Elgin City F.C.
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szkocji gdzie w tamtejszej League Two w zaległym spotkaniu 18 serii gier na Borough Briggs zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Elgin City Football Club a w gości przyjedzie drużyna Stirling Albion Football Club.
Elgin City F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 28 meczach zdobyło 40 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Stirling Albion F.C. plasuje się na 3 pozycji w szkockiej League Two zdobywając 49 oczek w swoich 28 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 9 zwycięstw, 3 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 27-12 zaś goście na wyjazdach 7 wygranych, 3 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 27-20.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo najlepszego w tym sezonie ligowym gospodarza w tabeli ligowej który strzela swoim rywalom sporo bramek na swoim terenie i mało ich traci a goście na wyjazdach grają dobrze ale z tak dobrze w tym sezonie ligowym gospodarzami na swoim Borough Briggs moim zdaniem przegrają i wrócą do siebie bez żadnych ligowych oczek.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina:E-sport Counter Strike
Godzina: 21:30
Spotkanie:G2-Heroic
Typ: Heroic +3,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:Kursy według mnie zdecydowanie zawyżone.G2 ostatnio totalnie bez formy na 14 spotkań tylko 4 zwyciestwa i oni w tym spotkaniu są stawiani w roli faworytów?Heroic dziś 1:1 z bardzo silna ekipa Ninjas in Pyjamas więc na pewno zwyciestwo w jednej mapce nad nimi dało im wiatru w żagle.Jesli Francuzi nie poprawią swojej gry to to przegrają a ja zabezpieczam się dodatnim handicapem +3,5 na Heroic.H2H zdecydowanie na korzysc ekipy G2 bo notują serię 4 zwycięstw z rzędu.Ogolnie granie dzisiaj w strone G2 jest stratą pieniedzy.G2 na chwilę obecna bez szans na pokrycie takiego olbrzymiego handicapu.Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom