>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 20.05.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio - Inter
Typ: Rzuty rożne goście powyżej 4,5
Kurs:
1.55
Bukmacher: Expekt
Analiza: Serie A w tym roku przynosi emocje do ostatniej kolejki. Mistrz co prawda jest już znany, pierwsza trójka właściwie również, ale o 4 miejsce dziś na Stadio Olimpico w Rzymie powalczą Lazio i Inter. Czwarta drużyna w tabeli, której do utrzymania tej pozycji wystarczy remis, zagra z piątą, która wciąż ma ambicje na grę w Lidze Mistrzów, ale musi dziś wygrać. Z racji tego, że Inter &quot;musi&quot;, a Lazio tylko &quot;może&quot;, gram na rzuty rożne gości. Nerazzurri po porażce w poprzedniej kolejce z Sassuolo skomplikowali swoją sytuację w tabeli i ich jedyną szansą na zajęcie miejsca premiowanego udziałem w przyszłorocznej Lidze Mistrzów jest pokonanie Lazio. Na pewno są w stanie to zrobić, jednak moim zdaniem ciekawszym typem niż wskazywanie zwycięzcy jest gra na rzuty rożne. Inter wykonuje tych stałych fragmentów gry najwięcej w całej lidze włoskiej, blisko 8 na mecz. Jest to niesamowita średnia i mam nadzieję, że dziś gracze Interu ją podtrzymają. Motywację niewątpliwie mają, Lazio bez Immobile nie jest już takie groźne i podopieczni Spalettiego mają wszystko w swoich rękach a właściwie nogach. Inter w 5 ostatnich meczach z Lazio miał przynajmniej 5 rzutów rożnych wykonanych (zwykle więcej) i liczę, że w obliczu stawki tego meczu spokojnie proponowaną przeze mnie linię przekroczy.
⛔100
 
black-star 46,4K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division Play Offs
Godzina: 12:00
Spotkanie: Fuenlabrada - Real Sociedad B
Typ:
Over 2,5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Gospodarze mimo wszystko nie grali w tym sezonie przed własną publicznością źle i na 15 ostatnich spotkań przegrali zaledwie 3 spotkania. Goście na wyjeździe nie przegrali ostatnich 7 spotkań, a wygrali aż 6 z nich. Sociedad na ostatnie 15 spotkań przegrał tylko jedno. Goście na wyjazdach strzelili w ostatnich 3 spotkaniach aż 8 bramek. Piłkarze Fuenlabrady w ostatnim spotkaniu u siebie stracili aż 3 bramki. W ostatnich dwóch spotkaniach bezpośrednich zwyciężyli gospodarze, więc goście będąc ostatnio w dobrej formie moim zdaniem powinni mieć dodatkową motywację do strzelania. Myślę, że możemy tutaj liczyć na trzy bramki.
⛔ 100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Charleroi - St. Liege
Typ: 2 (-1,5 handicap azjatycki)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Ostatnia kolejka w lidze belgijskiej. W grupie mistrzowskiej zagrają ze sobą zespoły Charleroi i St. Liege. Zespół St. Liege po bardzo dobrym okresie gry w grupie mistrzowskiej zajmuje drugie miejsce tuż za mistrzem z Brugge. Mają dwa punkty przewagi nad trzecim Anderlechtem i aby zapewnić sobie udział w kwalifikacjach do ligi mistrzów muszą przypieczętować to dobrym występem w dzisiejszym spotkaniu. Zespół Charleroi jest najgorszym zespołem w grupie mistrzowskiej z dziewięciu meczów wygrali zaledwie dwa, jeden zremisowali i aż sześć przegrali. Dla nich sezon już się skończył i nie grają w tym meczu o nic. Mając na uwadze powyższe uważam, że St. Liege podejdzie do tego meczu bardziej zmotywowane niż przeciwnik i pewnie wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny WTA Rzym / Finał
Godzina. 13 : 00
Spotkanie. Simona Halep - Elina Svitolina
Typ. Svitolina wygra 2:0
Kurs. 3.75
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Widać sporo osób dziś za Switoliną, trudno się nie zgodzić z analizą @Cosmografa. Dużo jest przesłaek które jasno i wyraźnie przemawiają za młodszą z zawodniczek.

1.) Zapewne lepsze pierwsze podanie.
2.) Chłodniejsza głowa także po jej stronie.
3.) Napewno obrona punktów sprzed roku.
4.) Ostatnie bezpośrednie pojedynki.
5.) Świeżość, regeneracja + motywacja!
Dodam tylko że bez znaczenia jest dziś czas rozgrywania tego pojedynku przez obie panie. Przecież Elina wczoraj skończyła grać około 13:30 w miarę szybko i gładko ogrywając Kontaveit po 75 minutach gry!
Oglądając mecz Simony widać było po niej że jest mocno zmęczona, grając 3 sety przeciwko Sharapovej, straciła sporo sił. Ponadto ich mecz trwał 150 minut a jego finał nastąpił po godzinie 21 ej, wątpię aby Halep się w 100% zregenerowała do tego czasu,a jeśli nawet to raczej szybko dzisiaj wypompuje się z resztek sił i motywacji...;)

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 Hiszpania
Godzna: 18.00
Spotkanie: Alcorcon - Vallecano
Typ: 2
Kurs: 2.57
Bukmacher: Fortuna
Drużyna Rayo w tym sezonie gra o awans do La Ligi. W tym momencie zajmują pierwszą pozycję i nad drużyną Huesca mają tylko punkt przewagi. Drużyna gospodarzy natomiast zajmuje 17 pozycję a tym samym nie jest w komfortowej sytuacji ponieważ jest lekki ścisk w dolnej części tabeli i kilka zespołów walczy o utrzymanie, w tym dzisiejsi gospodarze jednak uważam że w tym meczu będzie im ciężko wyciągnąć coś z tego meczu. Forma obu ekip nieco odmienna, gospodarze w pięciu ostatnich spotkaniach mają bilans czterech remisów i jednej porażki przy czym drużyna Vallecano zanotowała 4 zwycięstwa i jedną porażkę w osatatnim spotkaniu. Kurs jak dla mnie ciekawy patrząc na statystyki obu ekip i pryzmat walki o awans.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Rzym 2018 - FINAŁ
16:00
Nadal R. - Zverev A.
Under 20
1,92 w 1XBET
H2H 3:0, ale dwa mecze na hardzie były mocno zacięte. Jednak Panowie spotkali się na clayu rok temu w Monte-Carlo i tam Nadal wygrał 6:1 6:1. Zverev gra genialnie, to dla niego już 3 finał z rzędu, rok temu wygrał ten turniej, ale coś czuje, że powoli mu się kończy paliwo i to było widać w 3 ostatnich meczach pomimo, że je wygrał, przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
Nie jest to jakiś pewny typ, ale wydaje mi się, że ma spore szanse na wejście, kto jak kto, ale to Hiszpan jest królem, żywą legendą tenisa na cegle. Szczerze to sam jestem bardzo ciekawy jak ten mecz się potoczy, albo będzie jednostronny na co liczę, albo zobaczymy walkę, choć w to mniej wierzę.
W moim temacie zaraz pojawią się typy z Lyonu i Genevy...
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ukraina - 1 liga gr. mistrzowska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vorskla - Zorya
Typ: Zorya wygra
Kurs: 2.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj mecz o to kto bezpośrednio zagra w fazie grupowej LE.. Myślę , że większe szanse ku temu ma Zorya .. ale warunek jest jeden - musza dzisiaj po prostu wygrać mecz.. myślę , że plan trenera już w tamtej kolejce był taki żeby zagrać tutaj w tym meczu o 3 pkt , gdyż jego zawodnicy z głównej jedenastki odpoczywali na ławce m.in. Brazylijczyk Iury .. W ostatnim meczu z Dynamem Kijów , Zorya wyglądała solidnie, dzisiaj przeciwnik słabszy co widać też po ostatnich kolejkach Vorsklej.. myśle , że Zorya wykorzysta ich zadyszkę. Vorskla i tak w tym sezonie zaszła wysoko bo nawet przegrywając swój mecz z Zorya będą grać w kw. do LE. Stawka meczu jest wysoka więc myślę , że bardziej utytułowany zespół czyli Zorya w tym przypadku wygra...
⛔ 100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Allsvenskan
Godzina: 15:00
Spotkanie: Hammarby – AIK Stockholm
Typ: 1
Kurs: 2,85
Bukmacher: Forbet
Analiza
Na dziś wybrałem mecz w lidze Szwedzkiej, ligi na starym kontynencie powoli się kończą zatem szukać okazji gdzie indziej. Przed nami spotkanie 2 niepokonanych ekip w tym sezonie po 9 kolejkach. Przy czym gospodarze są praktycznie bezkompromisowi stosunek meczy 8-1-0 bramki 24-12, goście natomiast wprawdzie nie przegrywają ale dzielą się punktami ze swoimi przeciwnikami stosunek meczy mają 5-4-0 bramki 14-2, zremisowali 2 ostanie mecze u siebie z 10 Ostersunds 1-1 oraz na wyjeździe z 14 Elfsborgiem 0-0. Gospodarze natomiast odnieśli u siebie 5 zwycięstw stosunek bramek 16-7 po 9 meczach mają przewagi nad 2 drużyną już 6 punktów. Historycznie mecze pomiędzy obiema drużynami, na boisku gospodarzy częściej wygrywają goście, niemniej ja patrzę przede wszystkim na formę a ta obecnie jest po stronie gospodarzy mój typ wygrana gospodarzy.
⛔ 100
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Barcelona- Real Sociedad
żółte kartki over 2,5
1.55 Totolotek

Bardzo niska linia, niżej się nie da, często taka linia jest dla jednej z drużyn, mecz o pietruszkę jeśli spojrzymy na tabelę, ale jest to starcie dla Sociedad z Barceloną czyli bardzo duży prestiż, piłkarze mają też swoje ambicje, w Barcy być może zobaczymy kilku rezerwowych, którzy też mogą kartkę złapać.
A teraz przedstawię najważniejsze argumenty czyli historię kartek w meczach omawianych drużyn.
14.01.2018 5 ŻK
15.04.2017 5 ŻK
26.01.2017 6 ŻK
19.01.2017 3 ŻK
27.11.2016 6 ŻK
09.04.2016 4 ŻK
28.11.2016 5 ŻK
09.05.2015 6 ŻK
04.01.2015 9 ŻK

Jak widać nie ma meczu aby było poniżej 3 kartek, więc warto spróbować, kurs do dubla idealny.
⛔100
Nieregulaminowy zapis typu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Pilzno - Karvina
typ: over 54.5 goli w meczu
Kurs: 1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na niedzielę moja propozycja będzie dotyczyć piłki ręcznej, gdzie w Czechach mamy finałowe starcia o Mistrzostwo Kraju, a także o brąz. Myślę, że ciekawszym meczem będzie pojedynek Pilzna z Karviną, na którą patrzę już od dłuższego czasu. Po rundzie zasadniczej zajmowali 2 miejsce, lecz teraz grają z teoretycznie słabszym przeciwnikiem w finale. W serii meczów jest 2:1 dla Karviny, która dwukrotnie wygrała u siebie pierw 30:24, później 30:29. Wczoraj w hali Pilzno padł wynik 31:30 dla gospodarzy, więc na prawdę robi się interesująco oraz już dziś możemy poznać Mistrza Czech. Ogólnie Karvina gra szybką piłkę, która mocno ciągnie kontry w pierwsze i drugie tempo, a także już coraz bardziej rozpowszechniany szybki środek. Nic dziwnego, że w tych trzech meczach ciągle mają zdobycz w okolicach 30 trafień. Dziś może być podobnie, a Pilzno aby przedłużyć szanse na Mistrza - musi po prostu wygrać mecz. Stąd zakład na over bramkowy i szczerze mówiąc, myślałem, że będzie co najmniej linia wyżej na takie kursy. Ja gram over 54.5 goli, więc przy założeniu, że jedna drużyna zdobędzie 30 goli - druga musi tylko 25. Raczej takiej przewagi się nie spodziewam i mam nadzieję, że będzie podobnie jak we wczorajszym meczu. Karvina może jeszcze zaryzykować, więc z pewnością będą grali mocno do przodu, czyli to co im najlepiej wychodzi. Mecz od 17:00. Powodzenia!
✅ 64
 
pukon 956,1K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LEB Oro Hiszpania
Godzina: 18.30
Spotkanie: Prat Joventut - Melilla
Typ: Prat Joventut -4pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.73
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Drugi mecz półfinału fazy play off w hiszpańskiej LEB Oro w parze pomiędzy drużyną Prat Joventut a ekipą Melilla. W rywalizacji do trzech wygranych, Melilla prowadzi 1-0 po zwycięstwie 64-63. Gospodarze dzisiejszego meczu po rundzie zasadniczej zajęli drugie miejsce z bilansem 25-9, ćwierćfinał play off to 3-0 z Valladolid. Goście zakończyli na piątej pozycji w tabeli i bilans 21-13, w ćwierćfinale pokonali Castello 3-1. Prat Joventut wydaje się tutaj jednym z mocniejszych, jak nie najmocniejszym kandydatem do awansu, nawet ten przegrany pierwszy mecz nie powinien zmieniać tego obrazu. Świetnie zestawiona kadra na ten sezon, gdzie mocni zagraniczni gracze na tym poziomie jak Agada, Campbell, Cate czy Andriuskevicius, razem z bardzo mocnymi Hiszpanami jak Perez, Blanch, Marti, Ortega czy Blanco, tworzą naprawdę mocny kolektyw. Melilla oczywiście tez dysponuje solidną kadrą, ale jednak to Prat Joventut ma tutaj zdecydowanie większy potencjał personalny. W tym pierwszym spotkaniu byli stroną mocno przeważającą (m.in. dużo więcej oddanych rzutów, więcej zbiórek, mniej strat) ale niestety słaba skuteczność nie pozwoliła tej przewagi przełożyć na korzystny wynik. Warto też dodać, że nie zagrali w najmocniejszym zestawieniu - zabrakło Blanco, a Ortega zagrał bardzo mało, dzisiaj jest duża szansa, że będą do dyspozycji trenera Alvareza w pełnym wymiarze czasowym. Może tutaj też ta dłuższa przerwa po ćwierćfinałach od rywali, miała znaczący wpływ na tą słabszą dyspozycję, przede wszystkim rzutową, teraz już łapiąc właściwy rytm meczowy dla play off, jest szansa, że może będzie dużo lepiej pod tym względem. Drużyna gospodarzy nie może sobie pozwolić na kolejna porażkę, która bardzo mocno ograniczyłaby już ich szanse na awans do finału, kolejne dwa spotkania już na parkiecie ekipy Melilla, a tam zawsze trudniej o zwycięstwa. Prat Joventut podrażniony tym pierwszym, trochę na własne życzenie przegranym meczem, powinien tutaj na takiej sportowej złości mocno powalczyć o wygraną i tym samym wyrównanie stanu tej rywalizacji.
▶zwrot
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Holandia - Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 4,10
Bukmacher: Fortuna
W dniu dzisiejszym przeglądając ofertę, natknąłem się na kilka ciekawych zdarzeń, jednak jedno spotkanie najbardziej utkwiło mi w głowie, a mianowicie pojedynek pomiędzy reprezentacją Holandii, a Słowenii w rozpoczynającej się Lidze Europejskiej. Moja propozycja skierowana jest oczywiście w stronę Słowenii, którzy na papierze są dużo silniejszą reprezentacją i bardziej doświadczoną, natomiast rozbieżności w kursach są ogromne i nie wiem na jakiej podstawie bukmacher wystawił taki wysoki kurs na gości. Nie znalazłem również informacji o absencji zawodników na ten mecz po stronie Słowenii. Jeżeli Słowenia wyjdzie całym podstawowym składem na mecz z Holandią to wygrana jest niemalże pewna, gdyż Holendrzy nie są jakaś wielką potęgą w siatkówce. Cały czas mam przed oczami Mistrzostwa Europy z ubiegłego roku, na których Słowenia rozegrała kapitalny turniej, a w przypadku Holendrów impreza zakończyła się na fazie grupowej, gdzie zdobyli zaledwie jeden punkt i zakończyli z miejscem ostatnim. Słowenia w 1/8 finału rozbiła naszą reprezentację 3:0 i ten mecz dobitnie pokazał, że nie mieliśmy żadnych argumentów do nawiązania jakiejkolwiek walki, następnie w ćwierćfinale Słoweńcy musieli uznać wyższość Rosjan, którzy wygrali całą imprezę pokonując 3:2 w finale Niemców. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem tutaj jest opcja handicapowa +1,5 seta w stronę gości po przyzwoitym kursie 2,54 który obecnie widnieje na Fortunie, jednak cieżko mi uwierzyć żeby Holendrzy byli w stanie coś ugrać w tym spotkaniu bądź zwyciężyć. Jak dla mnie dzisiejszy kurs na zwycięstwo Słowenii to okazja od bukmachera. W ostatnich dwóch meczach bezpośrednich tych reprezentacji padł wynik 3:0 dla Słowenii i nie głupim pomysłem jest zagranie za mniejszą kwotę dokładnego wyniku 3:0 po kursie dwu cyfrowym.
Hmm... Nie znalazłeś nigdzie informacji o absencjach ?? Czyli nie szukałeś tej informacji...
W Słowenii nie zagrają : M. Gasparini, D. Koncilja, A. Pajenk, A. Sket, T. Urnaut, D. Vincic, K. Cebulj - Czyli sama czołówka.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: Górnik i obie strzelą
Kurs:
3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dla obu ekip bardzo ważny mecz bo kto wygra ten zagra prawdopodobnie w Europejskich Pucharach, chyba, że Wisła Płock ich pogodzi w meczu z Jagiellonią.
Górnik już dziś żegna się z D. Kądziorem i R. Kurzawą - szkoda bo bez nich to już nie będzie ten sam Górnik ale ten ostatni mecz na pewno zagrają na pełnej...
Stadion zapewne w pełni zapełniony i możliwość zajęcia 4 lokaty na pewno pobudzi Górnik do walki... Wisła mimo, że gra coraz lepiej z sezonu na sezon to jeszcze nie jest to na co ich stać. Górnikowi bardziej należy się zwycięstwo.
W tym meczu również powinniśmy zobaczyć bramki akurat w meczach między obiema drużynami pasało sporo bramek - 3:2, 3:2, 1:3.
W Zabrzu nie zobaczymy jedynie braci Wolsztyńskich oraz K. Nowak natomiast w Wiśle nie zagra M. Sadlok.

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Legia Warszawa
Typ: Lech -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 4,25

Bukmacher: Unibet
Bardzo ciekawa ostatnia kolejka w naszej lidze. Kibicuję dzisiaj Jagiellonii, aby została mistrzem. Oczywiście do tego potrzebna jest wygrana Lecha w meczu z Legią. Lech Poznań ma szansę zrehabilitować się kibicom i przyczynić się do tego, by ich największy rywal nie świętował dziś tytułu mistrzowskiego.
Zawodnicy Legii głośno wypowiadają się w mediach, że ten tytuł zdobędą. Rzecz jasna nie przeczę, że nie są w stanie ugrać korzystnego dla nich wyniku czyli minimum remisu. Osobiście liczę, że Lech wyjdzie na prowadzenie przed przerwą podobnie jak Jagiellonia w meczu z Wisłą Płock. Wtedy w szeregach Legii zaczną się nerwy.
W październiku obie ekipy spotkały się przy Bułgarskiej gdzie górą byli piłkarze z Poznania wygrywając gładko 3-0. Drugi raz ekipy spotkały się w marcu w Warszawie gdzie po kontrowersyjnych decyzjach wygrali Legioniści. W oby meczach lepsi byli piłkarze Lecha. Liczę, że dzisiaj również górą będą Lechici.
▶zwrot
 
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1 - baraże
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajaccio - Le Havre
Typ: 1
Kurs: 2.46
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Baraże we Francji o awans do Ligue 1. Próba rozegrania meczu, który w piątek nie doszedł do skutku. Ajaccio po sezonie zasadniczym na trzecim miejscu, Le HAvre oczko niżej. Najistotniejsze w dzisiejszym meczu upatruję w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. Ajaccio u siebie bardzo dobry bilans 14-2-3 i bramki 36:18 ,a goście na wyjazdach tylko 6-4-9 i 24:22 w bramkach. W meczach H2H ostatnio zwycięstwa gospodarzy i tak też typuję dzisiaj.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 22:00
Spotkanie: Jordania - Cypr
Typ: 1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Patrząc na statystyki Jordania ma bardzo fajny bilans meczów u siebie. Ostatnie mecze to na dziewięć meczy wygrali sześć z czego dwa remisy i jedna porażka z Finlandia. Jeśli chodzi o Cypr na wyjazdach gra bardzo słabo na dziesięć meczy mają jedno zwycięstwo i dziewięć porażek. Mimo iż Cypr jest bardziej znaną reprezentacją ja dzisiaj idę w zespół z Jordanii. Jordania gra całkiem nieźle jeśli chodzi o elmininacje do mistrzostw świata zespół w 2014r. klasowany jako trzecia drużyna w grupie,natomiast w 2018r. jako druga drużyna w swojej grupie. Ja dzisiaj stawiam na gospodarzy. Dla mniej lubiących ryzyko polecam zagrać mecz z remisem. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom