>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.06.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis/ATP/Halle,Germany
Godzina: ok 16:05 – 16:30 (w zależności jak się skończą inne pojedynki)
Spotkanie: Struff - Pouille
Typ: Wynik 1-2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Do analizy i typowania wybrałem ciekawy pojedynek tenisowy. Na dziś w turnieju ATP 500 w niemieckim Halle, przewidziane jest spotkanie tenisistów, którzy całkiem niedawno grali już ze sobą. W turnieju w Stuttgartdzie wówczas wygrał Pouille i tak się rozpędził, że wygrał cały turniej. Samo spotkanie Struff – Pouille wówczas zakończyło się 1-2 (4-6,7-6,7-6). Francuz jest więc na maxa podbudowany ale jednak też bardziej zmęczony. Struff gra u siebie i na pewno będzie chciał się zrewanżować. Pojedynek zatem na styku, jeden i drugi ma szansę. Struff ma ostatnio zdecydowanie tendencję spadkową. Same porażki w ostatnich turniejach. Pouille natomiast zupełnie odwrotnie… wygrany turniej. Myślę więc, że będzie to kolejne 3 setowe spotkanie dwóch walczaków ale jednak francuz ponownie udowodni swoją zwyżkową formę.
Powdzenia
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sanchez1 93

sanchez1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis / ATP - SINGIEL: Halle 1/16
Godzina: 14:45
Spotkanie: Tommy Haas - Bernard Tomic
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie. Na dzisiaj wybrałem mecz podwyższonego ryzyka pomiędzy Tommym Haasem a Bernardem Tomiciem. Trawiasta nawierzchnia - dwóch dobrze serwujących. Ostatnio jednak Australijczyk jest całkowicie bez formy. Rozgrywa bardzo słaby rok w swojej karierze. Dzisiaj liczę na przełamanie, bo jak nie teraz to kiedy? Jego przeciwnikiem jest Niemiec, który dość niedawno odprawił samego Rogera Federera w turnieju w Stuttgarcie. Wydaje mi się jednak, że był to po prostu wypadek przy pracy Szwajcara, takie mecze czasem się zdarzają. Zlekceważenie przeciwnika, zła dyspozycja danego dnia. Mimo tego stawiam na dużo młodszego i mającego przed sobą całą karierę Tomicia. Jeżeli serwis będzie dobry, Australijczyk bez problemu powinien osiągnąć to, na czym mu zależy, czyli zwycięstwo.
✅90
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Tenis, ATP - SINGIEL: London (Wielka Brytania), trawiasta
Dyscyplina: Tenis / ATP - SINGIEL: London (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15;00
Spotkanie: F Lopez – S Wawrinka
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: betclick
Analiza:
Wawrinka jest zwyczajnie lepszym tenisista, co wyraźnie odzwierciedla ranking ATP. Lopez ma już za sobą inauguracje sezonu na Trawie, w turnieju w Stuttgarcie spisał się bardzo dobrze przegrywając dopiero w finale, ALE rozegrał tam 4 trzysetowe starcia i myślę ze to będzie miało znaczenie w dzisiejszym meczu. Wawrinka bo udanym turnieju w Paryżu zrobił sobie przerwę, jest to na tyle doświadczony zawodnik iż na pewno wiedział co robi i dziś udanie zacznie sezon na kortach trawiastych. Wypoczety Wawrinka nie pozwoli sobie na odpadnięcie w pierwszej rundzie turnieju w Londynie
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 18:00
Spotkanie: Serbia U21-Macedonia U21
Typ: Powyżej 4,5 kartek w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Witam. Wczoraj Polsce zabrakło niestety tylko jednej bramki.. chociaż znowu zagrali &quot;bez fajerwerków&quot;. Ale za to dzisiaj chcę Wam wynagrodzić wczorajszy typ i gram na over 4,5 kartek w meczu pomiędzy Serbią i Macedonią. Obie reprezentacje lubią się jak pies z kotem, dodatkowo Serbia słynie z ostrego stylu gry i często ich piłkarze łapią żółte kartki. I jedni i drudzy zaliczyli porażki w pierwszych spotkaniach i mecz ten jest dla nich meczem ostatniej szansy, kolejny może być już o pietruszkę, więc nie zabraknie walki i zaangażowania.Serbia w meczach o punkty złapała 8 kartek w dwumeczu z Norwegią, 5 kartek w dwumeczu z Irlandią, 3 kartki w meczu ze Słowenią, 4 kartki w meczu z Włochami, i w ostatnim meczu z Portugalią trzy dni temu 4 żółte kartoniki. Macedonia w sześciu meczach kwalifikacyjnych do Euro złapała 12 kartek, co daje średnią 2 na mecz. Uważam, że dzisiaj również sędzia pokaże dużo żółtych kartoników. Moja stawka na to spotkanie to 7,5/10.
Powodzenia!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Halle
Godzina: 16:00
Spotkanie: Paire - Mayer
Typ: Paire 2:0
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Za chwilę 1/16 turnieju w Halle. Benoit Paire zmierzy się z Florianem Mayerem. Paire dysponuje niesamowitym serwisem a na trawie ma to ogromne znaczenie. Paire osiągnął ostatnio półfinał w Stuttgarcie. Mayer wygrał w tym roku 2 z 13 rozegranych spotkań. Paire natomiast wygrywa swoje spotkania regularnie. Według mnie to Francuz jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, więc stawiam po prostu, że Paire pokona Niemca 2:0. Nie ma tutaj czego więcej dodawać. Benoit jest 44 w rankingu a Florian Mayer - 134 . Co więcej większość przegranych spotkań przez Mayera, kończyło się bez wygrania zaledwie jednego seta. Dziś też nie zanosi się na to żeby Mayer wygrał choćby jednego seta. Jedynym argumentem przemawiającym za Niemcem jest to, że będzie grał przed własną publicznością, choć myślę że i to mu dziś nie pomoże. Powodzenia ;)
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Birmingham, WTA
Godzina: 17.15
Spotkanie: Zhang S. (Chn) - Linette M. (Pol)
Typ: Magda Linette wygra mecz
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spróbuje zająć się meczem naszej Magdy Linette z 31 letnią, zajmującą 31 pozycję w rankingu WTA Chinką Shuai Zhang. Magda jest w rankingu WTA na 75 pozycji i jak już to udowodniła potrafi wygrać z wieloma wyżej notowanymi tenisistkami (niestety udowodniła również, że potrafi przegrać z niżej notowanymi). Jednak po naprawdę udanym turnieju wielkoszlemowym French Open, wygranej nie dawno z wyżej notowaną francuską Dodin w Nottingham na trawie, głęboko wierzę, że Magda spręży się i pokona Chinkę. Co prawda ostatnio przytrafiła się przegrana z wydawałoby się gorszą amerykanką Ahn, pomimo to prawem przewrotności stawiam na wygraną Magdy Linette. Powodzenia!
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Na dziś proponuję taki oto zakład ;)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Łotwa
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Excondo-FC Raita
Typ: Poniżej 3.5 Bramek
Kurs: 4.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Analiza tego spotkania bedzie krotka,gdyz zwyczajnie otrzymalem ciekawe informcje na ten temat-boisko w Excondo jest w dramatycznym stanie-mówią to sami zawodnicy,którzy na owym boisku trenują i sami spodziewają się wyników coś w stylu 1:0 2:0 a nawet 0:0-są to słowa zawodników gospodarzy-nie moje ;) Więc na pewno warto wziąć to pod uwagę ( Informacje przekazal mi człowiek,który ma kontakt z kilkoma zawodnikami Excondo ).
Zakład Under 2.5 Goli po kursie 7.00 fajne Value ;) A Under 5.5 Goli po kursie 1.80 myślę można mocniej pograć.
Moja stawka na ten typ to 3/10.
Pomogłem?-Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy I21
Spotkanie: Serbia - Macedonia
Godzina: 18:00
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,04
Bukmacher: eFortuna
Obie ekipy przegrały swoje pierwsze spotkania. Serbia powalczyła z Portugalia choć wynik i tak wysoki 0:2 nie mniej mieli szanse na zdobycie bramki. Atakowali Portugalię i zagrali jak równi z równym pomimo wyniku nie korzystnego dla nich.
Macedonia została rozbita przez Hiszpanów aż 0:5. Mimo tego zespół Macedonii był chwalony, że nie zamknął się nie bronił całe 90 minut tylko atakował. Mieli bardzo dużo sytuacji podbramkowych. Ten mecz był ładny dla oka, ciekawy z pięknymi golami. Niemniej jednak wynik 0:5 to nie jest coś czym się mogą chwalić.
Dziś kto wygra pozostaje w walce o półfinał, przegrywający odpada. Jeśli będzie remis także już obie drużyny nie maja szans dlatego walka dziś o 3 punkty.
Czysto piłkarsko zespół Serbii jest dużo lepszy i myślę, że w ciągu 90 minut to pokażą i wygrają. Jeśli miałbym jeszcze coś obstawić na ten mecz to obie strzelą bo wydaje mi sie, że Macedonia ambitna drużyny wykorzysta chociaż 1 sytuację podbramkową.
Powodzenia.
⛔100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia -Larnaca
Typ: Jagiellonia
Kurs: 2,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Towarzyski mecz na luzie, widze faworyta w gospodarzach. Świetny wynik w Ekstraklasie myśle dużo mówi o formie Jagi, ich przeciwnicy w tym towarzyskim meczu też ładnie grają, bo ostatnie pięć meczów 2 remisy i 3 wygrane, ale mało goli. Jaga remisem z Lechem potwierdziła wysoką dyspozycję. Powinno paść ponad 2,5 gola Powo!
⛔100
 
marcus3k 8

marcus3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania U21 - Portugalia U21
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
U-21 czyli rozgrywki gdzie pada dużo brameczek.
Ostatnie overy 2,5 z udziałem 2x Polski weszły przepięknie, czas aby teraz w tym meczu padło dużo bramek.. Jak bym mial obstawiac to 4:2 dla Hiszpanii badź 3:1 - innej opcji tutaj nie widzę.
Hiszpania rozestrzelala się z Macedonią, Portugalie czeka zaś drugie spotkanie ciężkie gdzie walka przesądzi o tym, kto sięgnie po wygraną.
Nie zmieniając faktu, licze na to ze Portugalczycy dorzucą grosz od siebie w postaci brameczki bądź dwóch brameczek, a Hiszpania na pewno ukuje +3.
Polecam overek 3,5 na te spotkanie młodzików, bo wejdzie jak w masło!
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom