>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.07.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 20. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Europejska Kwalifikację
Godz: 20:00
Spotkanie Lech-Haugesund
Typ: Lech -2
Kurs 3.65
Buk forBet
Analiza : Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europy, ekipa Poznańskiego lecha po porażce w Norwegii 3:2 podejmowała będzie tym razem na swoim stadionie ekipę Norweskiego Haugesund. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa oraz awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Na wyjeździe Lech zagrał po prostu słabe spotkanie i myślę że w rewanżu powinien wyciągnąć wnioski i poszukać bardziej ofensywnej gry bowiem gospodarze jakieś gole w tym spotkaniu zdobyć muszą jeżeli chcą awansować do dalszych gier. Ekipa Haugesund na wyjazdach natomiast radziła sobie do tej pory z różnym skutkiem i myślę że w tym spotkaniu z lechem na wyjeździe będzie im niezwykle ciężko zdobyć chociażby jednego gola. Gospodarze bowiem na swoim stadionie rzadko bramki tracą w poprzednich 5 meczach u siebie na stadionie stracili zaledwie 1 bramkę, w tym meczu nie mam żadnych wątpliwości iż to drużyna z Polski będzie dyktowała warunki gry, stawiam że to właśnie Lech powinien spokojnie kontrolować przebieg spotkania i zdobywać kolejne bramki, mój typ po 90 minutach to wynik 3:0 dla gospodarzy spotkania.
⛔100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: LEAGUE OF LEGENDS: Champions Korea
Godzina: 10:00
Spotkanie: Longzhu-SK Telecom T1
Typ: SK Telecom T1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jutrzejsze spotkanie pomiędzy trzecią, a czwartą drużyną obecnego splitu zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ SKT jest jednym z najlepszych drużyn na świecie mimo tego, że aktualnie radzi sobie słabo. Ich ostatnie 3 mecze to trzy porażki, w których nie zdołali wygrać ani jednej mapy! Dawno nie zdarzyło się, aby ta doświadczona i silna drużyna była w takim dołku. Z drugiej strony zespół Longzhu, który wygrał trzy mecze pod rząd i pnie się coraz wyżej w tabeli. Na pewno będą oni bardzo zmobilizowani, aby powalczyć w tym spotkaniu i być może uda im się ugrać jedną mapę, ale cały mecz na pewno nie. Nie wierzę, że SKT przegra czwarty mecz z kolei, bo to by była dla nich katastrofa i można by mówić o lekkim kryzysie tej znakomitej koreańskiej drużyny. Dlatego myślę, że obudzą się oni z tego koszmaru i znów zaczną wygrywać mecz za meczem, jak to miało miejsce na początku tego splitu, gdy wygrali 9(!) spotkań z rzędu. Początek kolejnej serii już jutro. Historia meczów tych drużyn wygląda dość dobrze dla SKT, które wygrało 5 z 7 potyczek przeciwko Longzhu. Jutro będzie kolejne 6 zwycięstwo do kolekcji. Powodzenia!
⛔100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska , kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Galatasaray vs Ostersunds
Typ: awans Galatasaray
Kurs: 2.73
Bukmacher:Fortuna
Analiza:Na czwartek stawiam na awans Galatasaray do nastepnej rundy w 1 meczu faworyci Turcy niespodziewanie przegrali ze szwedami 0-2 mimo to wierze ze odrobia straty I awansuja do nastepnej rundy napewno pomoze w tym atut wlasnego boiska z doswiadczenia wiem ze Tureckie zespoly grajac u siebie sa bardzo mocne , do tego kursik bardzo fajny 2.73
⛔100
 
M 2

mujson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Internacional, Gold Cup 2017 K.O. Phase
Godzina: 00:00
Spotkanie: Costa Rica - Panama
Typ: X
Kurs: 2.81
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: faza K.O cwierc final, wiec jest o co grac. Remis jest dobry dla obu druzyn. W ostatniej grze byl rowniez remis w grupie kwalifikacyjnej. H2H mowi rowniez, ze od ostatniu paru spotkan zadna z druzyn nie poniosla porazki i na pewno chciala by utrzymac czyste Konto.
Ps. Mozna podawac tylko jeden Typ dziennie?
Pozdrawiam
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 02:45
Spotkanie: Flamengo – Palmeiras
Typ: over 2.5
Kurs: 2.06
Buk: 1xbet
Analiza:
Obie ekipy mierzą wysoko w tym sezonie, ale muszą ostro gonić rywali i oczywiście lidera, dlatego w tym meczu nikogo podział punktów nie zadowoli.
Flamengo ma wielkie aspirację ale trudno się temu nie dziwić patrząc na skład jakim dysponują, szczególnie w ataku jest w kim wybierać i jest mega potencjał – Diego, Conca, Damiao, Guerrero, to gracze z ogromny ciągiem na bramkę. Dla mnie i tak ten zespół ma mocne rezerwy w ataku ,mogą być zdecydowanie skuteczniejsi. Ostatnio tylko jeden punkt z mocnymi rywalami liczącym się, tak wiec dziś czuję że koncentracja będzie mocna bo musza wykorzystywać te sytuacji seriami. Ze składu wypadali dwaj ważni defensorzy Rhodolfo oraz Para co w kontekście typu nie jest zmartwieniem.
Goście mają problemy na wyjazdach, gdzie wygrali dwa mecz i pięć przegrali, dobra informacja jest taka że bez remisu. Największy problem tkwi w sporej liczbie błędów w defensywie, jeszcze w tym sezonie czystego konta w delegacji nie zachowali Trenera gości też dobrze znam za czasów trenowania Shandong Luneng i nie był to trener który mocno stawiła i trzymał się defensywy. W ataku mają kim straszyć i tworzyć sytuację Roger Guedes, Dudu.
Historia spotkań też bardzo fajna bo bogata w bramki, ostatnich siedem spotkań kończyło się na bramkach z obu stron, w tym tylko w dwóch nie było overa i dziś też do końca wobec tego co napisałem na początku że remis nic nie daje teoretycznie będzie gra o komplet punktów. Na sam już koniec jeszcze jedna sprawa o których lubię wspominać gospodarze z serią 5 spotkań bez overa chyba idealny rywal na przełamanie tej niemocy.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -liga europejska
Godzina: 20:00
Spotkanie:ael limasol-niedercorn
Typ:ael limasol -1
Kurs: 1.45
Bukmacher:unibet
Analiza:
na czwartkowe typowanie wybralem czwarte druzyny cypru i luksemburga.niedercorn widzimy w drugiej rundzie(po raz pierwszy w histori klubu)dzieki sensacyjnemu wyeleminowaniu rangersow(szkocja),ael wygral w dwumeczu z st.josephs(gibraltar)az 10-0.ael nie zlekcewazy rywala i jak widac po pierwszej rundzie lubi sobie postrzelac i zadowolic swoich kibicow,jeszce maja przewage z pierwszego meczu1-0.historia nie jest tez przychylna druzynie z luksemburga,ktora na wyjazdach w europejskich pucharach na siedem meczow nie zdobyla rzadnej bramki tracac 29!na cyprze szykuje sie ostra strzelanka ale ja gram bezpiecznie i mysle ze typ pewny.pozdrawiam
⛔100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 02:45
Spotkanie: Flamengo – Palmeiras
Typ: X
Kurs: 3,50
Buk: forbet
Analiza: Ostatnio kilka niepowodzeń, ale zawsze blisko. Tym razem mecz na szczycie ligi brazylijskiej, mecz pomiędzy 4 i 5 drużyną. Często w takich meczach padają remisy. Analizując dotychczasowe spotkania między tymi drużynami na stadionie Flamengo (15 ostatnich meczy) - 4 razy wygrała drużyna gospodarzy - 5 razy był remis - 6 razy wygrali przyjezdni. Uważam że obie drużyny w tym meczu zagrają bardzo zachowawczo, aby nie stracić punktów i raczej nie zobaczymy za wiele bramek. Stawiam 0-0 lub 1-1.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Fola - Inter Baku
Typ: 2
Kurs: 3.55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś króciutko, bo zaraz wybywam do pracy. W pierwszym spotkaniu padł skromny wynik 1-0 dla Azerów. Byłem nieco zaskoczony grą ekipy z Luksemburga. Grali jak równy z równym i dopiero bramka pod koniec spotkania zaważyła o losach meczu. Dziś uważam, że będzie inaczej i przyjezdni powinni dyktować warunki gry, strzelić szybko gola i kontrolować wynik spotkania. Nie będę się rozpisywał na temat form i statystyk obu ekip, bo to jednak ogon Europy i nie ma co wspominać o ich ew. możliwościach. Osobiście postawię nawet na handicap -1, po kursie 8.2 ????
⛔100
 
kamasutra10 569,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nozna, LE - Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Botev Płowdiw - Beitar Jerozolima
Typ: Botev Płovdiw
Kurs: 3.00
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

W ubiegłym tygodniu mocno się zawiodłem grając ten mecz i stawiając drużynę z Izraela w roli faworyta. Końcowy wynik ( 1:1) był dla mnie zaskoczeniem , trzeba jednak uczciwie przyznać że Bułgarzy byli bardzo wyrównanym partnerem do gry sprawiając gospodarzom wiele trudności . Statystyki z tego spotkania ( Posiadanie 52/48 % , Strzały celne 7/4 , niecelne 6/8 , sytuacje bramkowe 15/14 , rożne 7/8 ) pokazują ze nie byli oni tłem dla Beitaru i zasłużyli na remis w dodatku bramkowy.
Co prawda gospodarze nie wystartowali dobrze w lidze ulegając na własnym boisku w 1 kolejce drużynie Pirinu Bielgograd 0:1 aczkolwiek być może ma to jakiś związek z dzisiejszym meczem i nie rzucili na szalę wszystkich sił.
Obie ekipy w poprzedniej rundzie wygrały swoje obydwa spotkania , Botev 3:1 , 1:0 ograł Partizana Tirana , natomiast Beitar 4:3 , 3:0 zwyciężył węgierski Vasas. Dzisiejszy mecz rozgrywany będzie w Burgas ze powodów licencyjnych , mimo wszystko uważam że gospodarzom będzie się grało nieco łatwiej ze względu na wynik z Jerozolimy. To goście muszą wykazać więcej determinacji i chęci do zdobycia bramki gdyż ewent. bezbramkowy remis premiuje awansem Płowdiw , a taki stan rzeczy może pozwolić na grę z kontry.
Jadnak głównym powodem dla którego wybrałem to spotkanie do analizy jest fakt iż widzę w proponowanym przez bukmachera kursie lekkie value po stronie gospodarzy . Kurs @ 3.00 jest dla mnie bardzo atrakcyjny w tym meczu.
Opcja bardziej bezpieczna 1 DNB @ 2.05 ,lub Botev awans @ 2.00 w takim wypadku również godna uwagi.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 10

glowka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska , kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Yehuda vs Trencin
Typ: Trencin
Kurs: 2.09
Bukmacher:LVBet
Analiza:
Witam, dzisiaj odbędą się mecze rewanżowe drugiej rundy eliminacji do ligi europejskiej. Jednym z ciekawszych jak dla mnie meczy pod względem dosyć wysokich kursów jest mecz pomiędzy ekipą Yehuda z Izraela a ekipą Trencin ze Słowacji. Rozpoczęcie tego spotkania zaplanowane jest na godzinę 19:00 a gospodarzem tego spotkania będzie ekipa z Izraela. Obie ekipy mierzyły się ze sobą jak do tej pory tylko raz i było to spotkanie które odbyło się tydzień temu na Słowacji, gdzie padł remis 1:1. W jutrzejszym meczu zmierzą się ekipy które jeszcze nie rozpoczęły ligowych zmagań i są w trakcie przygotowań do sezonu. Ekipa Trencin rozpoczęła eliminacje do ligi europejskiej od pierwszej rundy. Zespół ze Słowacji mierzył się tam z ekipą Torpedo Kutaisi z Gruzji. Oba mecze ekipa Trencina wygrała dosyć przekonującą gdyż w meczu u siebie wygrali oni 5:1 zaś w meczu rewanżowym wygrali 3:0. Natomiast ekipa Yehuda rozpoczęła eliminacje do ligi europejskiej od drugiej rundy i jedyny mecz jaki do tej pory rozegrali to mecz z ekipą Trencina. W meczu który odbył się tydzień temu drużyną przeważająca prawie pod każdym względzie była ekipa ze Słowacji. Widać że są oni w znakomitej formie co pokazały te trzy mecze jakie do tej pory rozegrali w eliminacjach. Dlatego moim typem na ten mecz jest zwycięstwo ekipy Trencina.
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- LE - kwalifikacje
Godzina : 20:30
Spotkanie : Jagiellonia vs Gabala
Typ : Jagiellonia
kurs : 1,8
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Rewanzowe spotkanie w kwalifikacjach do LE. Pierwszy mecz w Azerbejdzanie zakonczyl sie remisem 1:1 ( 0:1 ).Druzyna azerska zawita do Bialegostoku jej dorobek w 6 oststnich meczach to ( 1-1-4) bramki 9:8.Jak widac zdobywa duzo bramek jak i traci.W lidze zajela drugie miejsce z dorobkiem 52 punktow w 28 spotkaniach bramki 48:21 , ich mecze w 66,67% konczyly sie wynikiem ponizej 2,5 bramki.
Zespol Jagielloni w zeszlym sezonie do konca walczyl o miano mistrza kraju.Wedlug trenera Ireneusz Mamrota jego zespol czeka dzis ciezki mecz ale zespol jest przygotowany na to spotkanie mimo iz jest pare kontuzji.
Jak mowi szkoleniowiec jego zespol stanie dzis przed historyczna szansa na awans do 3 rundy.Wynik pierwszego meczu jest raczej korzystny ale czeka ich ciezka walka o awans. Atutem Jagi jest wlasne boisko,do treningow wrocil Grzyb i Swiderski. co moze byc wzmocnieniem zespolu
Mam nadzieje ze Jaga wykorzysta wszystkie mozliwosci i zapewni sobie awans w 90 minut stad moj typ na ich wygrana.
pozd. i powodz.
⛔100
 
B 1

barkur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europejska
Godzina: 20:30
Spotkanie:Mladost Podgorica- Sturm Graz
Typ:Awans 2
Kurs: 1,87
Bukmacher:Fortuna

Analiza:
Według mnie to jest warty zagrania typ. Sturm u siebie pokpił sprawę, stracili bramkę w drugiej minucie po karnym, później przez cały mecz trwało oblężenie bramki przeciwnika ( zwłaszcza 2 połowa). O jakości gry Macedończyków świadczyć może to że przez 90 minut dwa razy zdołali oddać strzały na bramkę gospodarzy. Dziś Austriacy podejdą do meczu skoncentrowani od początku i uważam, że to będzie kolejne 90 minut atakowania bramki zawodników z Podgoricy, tyle że tym razem coś dla Sturmu wpadnie i to nie raz, a to zagwarantuje im awans do kolejnej rundy.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kwalifikacje MŚ Mężczyzn
Godzina: 20:00
Spotkanie: Estonia - Hiszpania
Typ: 1 set ilość punktów - powyżej 45,5
Kurs: 1,73
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj na tapecie znowu kwalifikacje do Mistrzostw Świata siatkarzy i znowu Estończycy ale tym razem mecz z Hiszpanią. Wczorajsza pierwsza kolejka pokazała że będzie walka do ostatniej rundy spotkań. Estonia troszkę pomęczyła się z Białorusią, spodziewałem się szybkiego 3:0, a tu Białoruś utrwala seta faworytom. Ogólnie wszystkie sety w miarę wyrównane, tylko pierwszy set nie pokrył linii 45,5. Hiszpanie wczoraj sprawili małą niespodziankę i pokonali faworyzowanych Niemców w czterech setach. Tam dwa sety wyrównane a w dwóch zdecydowana przewaga Hiszpanii. Dzisiaj wieczorem spodziewam się wyrównanego spotkania, Hiszpanie pokazali że też będą się liczyć w walce o awans. Oba zespoły spotkały się niedawno w finale o awans do pierwszej dywizji ligi światowej i wygrali Estończycy 3:0 i tylko jeden set nie pokrył linii 45,5 punkta. Dzisiaj wynik co najmniej 25:21 w pierwszym secie dla którejkolwiek z drużyn bardzo prawdopodobny.
✅73
 
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo TdF
Godzina: 12:55
Typ: Rigoberto Uran Zwycięzca 18 etapu
Kurs: 6.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Uran jest w gazie, po wczorajszym etapie było widać, jak nie forsuje tempa, a jak umiejętnie finiszuje, co pokazał już w poprzednich 2 górskich etapach. Jest najszybszy jeśli chodzi o finisz w górach. Jego najgroźniejsi rywale Bardet i Froom powinni skończyć za nim. Bardet będzie uciekał i nadawał tempo, a Froom spokojnie będzie trzymał koło. Bardeta powinien trzymać się Uran i w samej końcówce wjechać na Izoard pierwszy. Kolumbijczyk jedzie mądrze jak dla mnie, ma szansę na powodzenie. Innych rywali nie widzę na dzisiejszym etapie. No może Landa miałby szansę, ale musi pomagać liderowi.
⛔100
 
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Ligi Europy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lyngby BK vs Slovan Bratysława
Typ: Dokładna liczba goli 2
Kurs: 3.2
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam, na dzisiejsze popołudnie wybrałem 2 mecz drużyn Lyngby BK i Slovan Bratysława w ramach kwalifikacji do LE. W pierwszym meczu tych drużyn mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Lyngby BK. Sądzę, że dziś Lyngby w roli gospodarza dołoży jeszcze 2 bramki nie tracąc przy tym ani jednej. Lyngby gra u siebie bardzo dobrze w ostatnich meczach nie odnotowując żadnej porażki na swoim koncie. Dla osób wolących nie ryzykować polecam postawić tylko na drużynę Lyngby BK. Obstawiam wynik 2:0.
Jak zawsze, życzę powodzonka.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - World Championship U21
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burkina Faso - Macedonia
Typ: Macedonia powyżej 41,5
Kurs: 2,43
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem w którym oferta jest bogata z różnych dyscyplin, a ja zdecydowałem się ponownie na piłkę ręczną. W dniu dzisiejszym przygotowałem bardzo mocne zdarzenie i warto zainwestować w nie więcej. Będzie to drugie spotkanie jednej jak i drugiej reprezentacji na tych mistrzostwach świata. Moja propozycja skierowana jest w stronę Macedończyków i ilości rzuconych bramek przez nich, bo jeśli w pierwszym meczu młodzi, niedoświadczeni zawodnicy z Burkina Faso przegrywają 50:17 z Tunezją która potencjałem jest na poziomie Macedonii może trochę niższym to ciężko mi sobie wyobrazić żeby Macedonia dzisiaj zwolniła tempo i po wygranej z mocnymi Rosjanami 29:22 gdzie nie byli faworytami, nie była w stanie rzucić 42 bramek. Zdaje sobie sprawę z tego, że to na pierwszy rzut oka to duża ilość goli ale przeciwko szczypiornistą którzy są pierwszy raz na takiej imprezie i nie mają żadnego doświadczenia, bo cieżko mi sobie wyobrazić że w Afryce gdzie panuje głód i bieda zawodnicy radośnie uprawiają Handball i mają do tego specjalnie dostosowane hale. Macedonia poza ostatnim wynikiem notowała inne świetne wyniki, rozbili Turcję 39:19, zremisowali po 21:21 z Portugalią czy ograli wysoko naszą reprezentację 22:30. Wszystko to sprawia, że dzisiaj Macedończycy są zdecydowanym faworytem i pozostaje tylko pytanie ile bramek są w stanie rzucić ? Moja odpowiedz, że ujrzymy podobny wynik co w meczu z Tunezją lub może nawet zostanie przekroczona pięćdziesiątka.Polecam tutaj grać jedną z najwyższych liń jaka jest dostępna na Fortunie czyli 41,5 oraz śmiało można próbować 42,5 po kursie 3,00 obecnie. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem na ten mecz będzie również najwyższa linia handicapu -27,5 po kursie 2,70 i też warto ją pograć.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Hong Kong Masters 2017
Godzina: 13 :00 CET
Spotkanie: Mark Selby - Neil Robertson
Typ: Neil Robertson
Kurs: 2,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Chyba najlepszy moment na ukłucie mistrza świata. Dla Selbyego to będzie pierwszy mecz w nowym sezonie, czyli przerwa od finału MŚ prawie 3 miesiące. To długo, pewnie byłoby krócej ale w międzyczasie przydarzyła mu się jeszcze dziwna kontuzja ze złamanym paluchem. Tak czy siak forma mistrza świata to niewiadoma, raz że przerwa, a dwa, że w poprzednich latach Mareczek różnie traktował letnie turnieje i w różnej był wtedy formie. Coś jak Ronnie, czyli szykował formę się na jesienne i zimowe największe turnieje. Z kolei Robertson po poprzednim kiepskim sezonie w tym od początku w grze, najpierw kwale do Rygi i China Championship, potem turniej główny w Rydze i niespodziewana wtopa ze Klekersem, i wreszcie Robbo pofatygował się również na drużynowy World Cup, w którym był liderem swojej reprezentacji (wylot po fazie grupowej). Ogranie musi być po stronie Australijczyka, spodziewam się trochę rdzy u Selbyego, wydłużona przerwa, kontuzja uniemożliwiająca normalne treningi itd. to musi mieć wpływ na jego formę. Robbo sporo obniżył loty, ale ciągle potrafi budować brejki i ewentualne błędy mistrza świata powinny być karane .
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata U21
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Burkina Faso -Macedonia (-24,5)
Typ: 2
Kurs:
1,95
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przed nami dokończenie drugiej kolejki w grupach. Wczorajsze wyniki dla mnie dość niespodziewane ale dziś nowy dzień i lecimy...
Ten mecz to będzie pogrom czuję, że Macedonia nawet na luzie to rozbije Burkina Faso, dlatego handicap -24,5 idzie.
W pierwszym meczu Burkina Faso grała z Tunezją i została rozbita 17:50 a powiem, że Tunezja to nie jest światowa potęga tylko średniak.
Macedonia ograła Rosję 29:22 a nie byli faworytem w tym meczu.
Macedonia pewnie ten mecz rozegra na luzie i za pewne rotacje w składzie będą ale czy to aż tak przebieg meczu zmieni? Nie sądzę, wystarczy, że Macedonia zagra w obronie dość agresywnie tak jak to grają a Burkina swoje błędy popełni i będą leciały kontra za kontrą.
Powodzenia.
✅95
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA, Liga Europy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lech Poznań - Haugesund
Typ: Lech wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lech zawiódł w pierwszym meczu na wyjeździe przegrywając 3-0 strzelając w końcówce 2 bramki, dając bardzo duże nadzieje na awans do kolejnej rundy dzięki meczu u siebie. Kolejorz niespodziewanie zremisował w ostatnim meczu z Sandecją Nowy Sącz 0-0, tworząc bardzo dużo sytuacji i 2 woleje Majewskiego, które powinny się zakończyć bramką, ale bramkarz Sandecji ratował swój zespół w każdej sytuacji. Dzisiaj, jeśli Lech chce awansować do następnej rundy muszą wygrać z Haugesundem. Spodziewam się tutaj wyniku 2-1 dla gospodarzy. Widzę to spotkanie w takim scenariuszu, że Lech szybko strzeli gola na 1-0 Haugsesund zaraz wyrówna i na końcu meczu Lech strzeli zwycięską bramkę. Wahałem się nad postawieniem dokładnego wyniku, ale pewniej się czuję przy handicapie na zwycięstwo Lecha jednym golem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom