>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.07.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Gabala
Typ: Jagiellonia wygra i poniżej 3.5 gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBet
Analiza:
W rewanżowym spotkaniu kwalifikacji do Ligi Europy Jagiellonia podejmie azerski klub Gabala. W pierwszym meczu tych drużyn Jagiellonia miała zdecydowanie więcej okazji do zdobycia bramek (celne strzały: 9-4) i powinna ten mecz wygrać, ale w sumie to i tak przywiozła cenny remis z gorącego jakby nie było terenu. Na początku sezonu Jaga prezentuje się dużo lepiej od bardziej doświadczonego w europejskich pucharach zespołu z Azerbejdżanu a to, że Azerowie nie rozpoczeli jeszcze sezonu ligowego jest na korzyść polskiego zespołu.
Przed własną publicznością zespól z Białegostoku jest bezwzględnym faworytem i od początku do końca kontrolując ten mecz wygra go w stosunku (wg mnie) 2:0 lub 2:1 (jakiś gol dla gości może paść). Co prawda trener Gabali Roman Grygorczuk straszy, że zagrają ofensywnie, agresywnie i zdobędą awans ale myślę, że to tylko słowa i wicemistrz Polski zagra w następnej rundzie z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem Panathinaikosem Ateny. Powodzenia!
⛔100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska , kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Gabala
Typ: over 5.5 żółtych kartek
Kurs:
2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
&quot;Przyjechaliśmy po awans. Zagramy ofensywnie i agresywnie&quot; - to słowa Ukraińskiego trenera Gabali Romana Grygorczuka. Skoro tak powiedział to pewnie właśnie w ten sposób nastawi swoją drużynę. Jest to trener znany z kacapskiej myśli szkoleniowej. Lubi pokrzyczeć, poustawiać na baczność i nad wszystkim mieć pełną kontrolę. U niego w drużynie każdy musi się dostosować do jego zdania bo inaczej nie ma czego szukać.
Gabala wyjdzie więc na mocnym pressingu co jest gwarantem fauli. Jaga zapewne również, bo pokazała to już w pierwszym meczu.
Nie wiadomo niestety czy zagra J. Góralski bo na pewno jedna kartka byłaby już wiadoma ????
Sędzią spotkania będzie Rumun Sebastian Coltescu. Nie udało mi się znaleźć jego statystyk po za ostatnim meczem przez niego sędziowanym. Był to mecz o superpuchar Rumunii. Pokazał w nim 7 żółtych i 1 czerwoną kartkę.
Tydzień temu na stepach azerbejdżanu piłkarze zobaczyli 6 żółtek.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Umag (Chorwacja), ziemna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Andriej Rublow - Andrej Martin
Typ: 2
Kurs: 2,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejny raz atakuję spotkanie na turnieju w Umag i proponuję je w typach dnia. Rublow przedzierał się tutaj przez kwalifikacje, w których najpierw wygrał z Hiszpanem Samperem Montaną 2-0 (6-2 , 6-4) a w kolejnym spotkaniu przegrał z Węgrem Balazsem 0-2 (3-6 , 5-7), jednak dzięki temu, że jeden z zawodników wycofał się z imprezy, Rosjanin jako Lucky Loser pojawił się w turnieju głównym. W swoim pierwszym spotkaniu pokonał nieoczekiwanie Argentyńczyka Berlocqu 2-0 (6-2 , 6-4). Pierwszy mecz na tym turnieju Martina z Istominem stawiałem na jego wygraną i mnie nie zawiódł zwyciężając 2-0 (6-3 , 6-2). Dzisiaj w tym spotkaniu również gram na Słowaka. Powtórzę to co pisałem przy okazji jego meczu z Istominem. Andrej Martin jest finalistą tego turnieju z tamtego roku, w którym przegrał z Włochem Fognini 0-2 (4-6 , 1-6). W deblu z kolei w parze z Klizanem zwyciężył w tamtym roku pokonując debel Mektic/Sancic 2-0 (6-4 , 6-2). Po tych wynikach i pierwszym meczu z Istominem widać, że Martin dobrze się tutaj czuje i dzięki finałowi osiągniętemu rok temu teraz broni dużo punktów w rankingu. Słowak do tego turnieju bardzo słabo się spisywał w ostatnim czasie ale myślę, że tutaj może się odbudować, no bo w końcu gdzie indziej jak nie na turnieju na którym osiągnął swój największy sukces. Myślę, że to dobry moment aby stawiać na niego i wierzę, że z Rublowem też sobie poradzi. Rublow to młody tenisista, który fajnie się rozwija i zapewne jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Ten 19 letni zawodnik już teraz gra dość solidnie ale myślę, że po takich kursach lepiej próbować tutaj tej niespodzianki na zwycięstwo Martina. Jak wspomniałem Słowak tutaj czuje się bardzo dobrze i dla mnie to on jest faworytem tego starcia.
✅178
 
godzilla 0

godzilla

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska , kwalifikacje
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia - Gabala
Typ: rzuty rożne-kto wykona więcej - Gabala
Kurs:
2.35
Bukmacher: STS
Analiza:
Analizując poprzednie spotkanie obu drużyn, szybko strzelona bramka przez Jagiellonie, następnie ataki Gabal w celu odrobienia strat, w cornerach (9-2) dla Gabal. Jak to się mówi historia lub się powtarzać. Biorąc pod uwagę że Jagiellonia jest o krok bliżej do awansu, wypowiedzi trenera (jak wyżej zauważył kolega w analizie), &quot;Przyjechaliśmy po awans. Zagramy ofensywnie i agresywnie&quot; - Gabal musi atakować, odrabiać straty. Myślę że Jagiellonia skupi się głównie na obronie i kontratakach. Myślę że wynik tego spotkania jeszcze nie jest rozstrzygnięty, i zarówno gospodarze w obronie jak i gości w ataku stworzą ciekawe widowisko. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska , kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Siroki - Aberdeen
Typ: REMIS
Kurs: 3,05
Bukmacher: forbet
Analiza:
Super mecz na remis. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami doszło do niespodzianki i w Szkocji mecz zakończył się wynikiem 1-1. Siroki Brijeg z tego co widzę u siebie często lubią remisować ostatnimi czasy. Z ich sześciu ostatnich spotkań aż pięć razy remisowali.. jakieś chyba fatum ciąży nad zespołem z Bośni ale to dobrze dla Nas. Lubię stawiać przeciwko szkockim zespołom.. drużyny z tej ligi nic nie pokazują ciekawego a Celtic już dawno odbiegł od reszty zespołów... moim zdaniem ta drużyna powinna grać w premier league.. po prostu np. takie Aberdeen to cienkie placki co pokazali w pierwszym meczu przeciwko Bośniakom.. momentami to drużyna z Bośni przeważała.. mecz myślę znowu będzie wyrównany i zakończy się podobnym wynikiem co ostatnio 1-1. Możliwe , że dojdzie do dogrywki w której wygrają zapewne Szkoci. Drużyna z Brijeg nie jest wcale gorsza jest tam naprawdę wielu ciekawych młodych piłkarzy! Powodzenia !
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna- LE - kwalifikacje
Godzina : 20:30
Spotkanie : Jagiellonia vs Gabala
Typ : Gabala
kurs : 4.90
Bukmacher : Totolotek
Analiza :Wszyscy dzis stawiaja na Jage i na jej awans.Fakt wywiezli dobry wynik z boiska przeciwnika ale dalej Jagiellonia jest w lekkiej rozsypce.Dopiero co nastapila zmiana trenera odszedł motorek napędowy ofensywy czyli Kosta.Fakt na własnym boisku grają zdecydowanie lepiej ale niespodzianka wisi mi w powietrzu.Gabala to bardzo doswiadczona ekipa zaznala smaku Ligi Europejskiej.Jaga to jeszcze nie ta klasa aby pokonać Gabale.Przemawia za tym m.in brak doswiadczenia no i trener,który przyszedł z 1 ligi i został rzucony na głeboką wodę.W Białymstoku bo tu mieszkam wszyscy widzą już Jagiellonie w pucharach ale przed nią jeszcze długa droga i na pewno nie w tym sezonie.Taka potyczka jak dzis da im troche doswiadczenia i mobilizacji w kolejnych meczach.Powodzenia
✅390
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom