>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.08.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wisła Płock - Legia Warszawa
Typ: Wisła Płock over 3,5 celnych strzałów
Kurs: 1.8
Bukmacher: totolotek
Na pewno warto spróbować zagrać pod gospodarzy, Wisła z Płocka zdołała pokonać już Lecha który myślami był w Holandii przed pierwszym meczem z Utrechtem, w podobnej a nawet z lepszej pozycji podejmą dziś Legię.Ekipa z Warszawy nie odniosła korzystnego rezultatu w pierwszym spotkaniu z Sheriffem (1-1) a głównym ich celem jest awans do LE.Legia w 5 spotkaniach zgarnęła zaledwie 7 pkt (2-1-2) plasując 7 pozycję, przed większością pucharowych spotkań w lidze prezentowali się kiepsko (nie tylko w obecnym sezonie) na inaugurację przegrali w Zabrzu z Górnikiem 3-1 pomiędzy meczami o CL z Mariehamn, 4 dni przed meczem z Astaną zremisowali u siebie z Koroną 1-1, 3 dni po rewanżu z Kazachami i odpadnięciu z LM przegrali w Niecieczy z Termaliką.To prawda że Legia powinna się skupić na lidze, jednak tego nie robią (coś za coś) sezon jeszcze jednak nie jest stracony, mamy dopiero 6 kolejkę a za 4 dni Legia zagra ważne spotkanie w Mołdawii, gdzie o awans może być ciężko bo Legia w dobrej formie nie jest.
Myślę że w Płocku nie będziemy oglądać przebojowej Legii, tak jak wspomniałem dla Legii celem nr1 w tej chwili jest ogranie Sheriffa i po raz kolejny może braknąć koncentracji na całe spotkanie.Wisła z Płocka nie jest atrakcyjnym rywalem, dodatkowej mobilizacji nie budzą, Legia wprost przeciwnie, do meczu z Legionistami nikogo w kraju motywować nie trzeba i to jest kolejny atut dla Płocczan, takie detale mogą dziś wpłynąć na wynik.
Faworytem oczywiście jest Legia, jednak w takich okolicznościach warto podjąć ryzyko.
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa świata u19 mężczyzn
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Francja
Typ: ilość bramek powyżej 56.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza
Witam wszystkich na dzisiaj wybrałem finałowy mecz piłki ręcznej między Francją a Hiszpania. Obie ekipy przeszły przez ten turniej bez porażek ,wygrywając swoje grupy. Zarówno Francja jak i Hiszpania grają szybko w ataku i zdobywają dużo bramek. Mecz napewno będzie wyrównany , ciekawy i bramkostrzelny. Bukmaherzy faworyzują Francję ,ale nie byłbym do końca pewny czy Hiszpania nie powalczy i myślę czy nie pograć też lekko na Hiszpania że wygrają :&amp;) ,ale wiem jedno ,że kurs na powyżej 56.5 bramki jest warty gry w tym meczu dlatego polecam
⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa, Mistrzostwa Europy
Godzina: 16:30
Spotkanie: Samoilovs/Smedins - Nicolai/Lupo
Typ: Ilość punktów w meczu - powyżej 91,5
Kurs: 1,93
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam. Dzisiaj w łotewskiej Jurmali finał Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. Zmierzą się w nim obrońcy tytułu, włoska para Nicolai/Lupo oraz para łotewska Samoilovs/Smedins. Ciężko tutaj wytypować kto wygra, zapowiada się bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek więc ja idę tutaj w stronę ilości punktów. Lvbet daje linię 91,5 i ja typuję tutaj over. Jak wspomniałem wyżej bardzo wyrównane pary, obie bez porażki w tym turnieju. Wszystko wskazuje tutaj na over, finał, pełne trybuny. Łotysze u siebie, Włosi bronią tytułu. Obie pary zaliczyły niezbyt udane Mistrzostwa Świata, Łotysze odpadli w 1/8 finału, Włosi w 1/16. Na pewno głodne sukcesu i będą walczyć o każdą piłkę, o każdy punkt. W półfinałach dwa wyrównane, trzysetowe spotkania. Liczę że w finale będzie podobny scenariusz. Nie wierzę tutaj w dwa sety. Czuję że o Mistrzostwie Europy zadecyduje trzeci set. A wtedy over na lekko będzie pokryty.
⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy-Serie A
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Inter-Fiorentina
Typ: Inter wygra i over2,5 gola w meczu
Kurs:
2.1
Bukmacher:
forBet
Analiza:
Witam. Wreszcie startuje liga włoska. Lubię obstawiać serieA więc typ na dziś jest właśnie z Włoch. Na tapetę biorę spotkanie Interu Mediolan z Fiorentiną. Gospodarze nie stracili żadnego z kluczowych graczy a wzmocnili się dwoma ważnymi graczami swojego dzisiejszego rywala(Borja Valero i Matias Vecino). Do tego nastąpiła zmiana na stanowisku trenera gdzie miejsce Piolego(teraz trenera Fiory)zajął Luciano Spalletti więc na ławce również będzie bardzo ciekawie. W Fiorentinie prócz tych dwóch osłabień o których już pisałem,odeszło jeszcze kilku innych ważnych graczy i to na pewno duże osłabienie fioletowych bo nie wiadomo jak nowi gracze wkomponują się w zespół. Mecze wzajemne obu drużyn ostatnio obfitują w bramki a dokładając do tego wzmocnienia Interu i osłabienia Violi wychodzi mi zwycięstwo niebiesko-czarnych i parę bramek w tym spotkaniu. Powodzenia
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
W 55

wojciechgalka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Tottenham-Chelsea
Typ: powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W 2 kolejce zapowiada nam się bardzo ciekawe widowisko. Dwa bardzo ofensywne zespoly między którymi w poprzednim sezonie padało dużo bramek. Tottenham w poprzednim sezonie średnio 7 rzutów rożnych na mecz. Chelsea po niespodziewanej porażce w 1 kolejce z Burnley(13 rzutów roznych w meczu) będzie próbowała zdobyć punkty na Wembley. Liczę że zobaczymy otwarty ofensywny mecz i mnóstwo sytuacji bramkowych

✅ 55
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Championship 2017
Godzina: 13 :30 CET
Spotkanie: Li Hang - Mark Williams
Typ: Li Hang Najwyższy break - Over 72.5
Kurs: 1,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dość niska linia wg mnie na najwyższy brejk Hanga. Chińczyk wbijać potrafi i jak złapie cug to potrafi seryjnie wbijać wygrywające brejki, a ta linia właśnie ustawiona na granicy podejścia robiącego frejma. W tym tygodniu Chińczyk w dobrej formie punktowej: na koncie 2 grube setki (139, 133), a do tego sporo wysokich brejków, z których połowa przekracza zadaną linię (57, 76, 51, 87, 76, 53, 79, 54). Dla mnie to dobra opcja na ten mecz, zwłaszcza, że wynik końcowy ciężko przewidzieć. W tym kontekście kurs na setkę Chińczyka @4.15 też wydaje się przesadzony i przedstawia spore value.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 89
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Real Madryt
Typ: handicap 1:0 wygra Real
Kurs: 1,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam! Dzisiaj w pierwszej kolejce La Liga Real zagra na wyjeździe z Deportivo La Coruna. Ekipa z Madrytu świetnie weszła w sezon zdobywając już dwa trofea. Pierwsze zdobyte to Superpuchar Europy po meczu z United. Drugie zaś z Barceloną w Superpucharze Hiszpanii, gdzie wynik w dwumeczu był 5:1. Ekipa Zidana w świetnej formie powinna sobie poradzić z drużyna La Coruny. Ekipa gospodarzy miała dość dobre wyniki przedsezonowe, lecz grała z dość słabymi ekipami. Ostatnie wyniki pomiędzy drużynami to same wygrane Realu. Na ostatnie 7 spotkań tylko raz nie było handicapu. Liczę, że i dziś real wygra przynajmniej dwoma bramkami. Choć nie zagra Ronaldo to Zidane ma kim go zastąpić w świetnej formie jest Asensio. Każdy inny wynik niż wygrana Królewskich będzie ogromną niespodzianką.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:15
Spotkanie Barcelona-Betis
Typ: Barcelona -2.5
Kurs 2.25
Buk Unibet
Analiza: Barcelona na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Betisu Sevilla, gospodarze oczywiście sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, jest to pierwsze spotkanie więc na pewno nie mogą już tutaj stracić punktów. Barcelona ostatnio grywała bardzo dobrze, nie licząc spotkań z zespołem Realu w Superpucharze Hiszpanii, bo tam ekipa z Madrytu była poza konkurencją i przeważała zdecydowanie. Barcelona natomiast po stracie Neymara jakby nie mogła się odnaleźć w nowej rzeczywistości,ale biorąc pod uwagę fakt iż grać będzie z zespołem Betisu , który traci sporo bramek i ich obronie nie jest najmocniejszą stroną to tutaj znów możemy liczyć na dużo goli w spotkaniu, Betis od roku 1999 rozegrał na stadionie Barcelony 16 spotkań, nigdy nie udało mu się wygrać meczu, zanotował 2 remisy oraz aż 14 porażek, tylko w jednym spotkaniu nie padło więcej niż 2 gole , często ostatnimi laty wpadało po 4 bramki lub więcej, myślę że w obecnej sytuacji obu zespołów ta ilośc bramek spokojnie może się powtórzyć, stawiam na wynik 4:1 po 90 minutach tego spotkania. Myślę że goście będą w stanie zdobyć tutaj przynajmniej jedną bramkę.
⛔ 100
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 15:00
Spotkanie Niemcy- Serbia
Typ:1
Kurs: 3,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza,Niedługo zbliżają się mistrzostwa Europy i drużyny grają mecze sparingowe.Dzisiaj typuje pojedynek turnieju w Niemczech.Gospodarze tego spotkania Niemcy dotychczas wygrali z Rosją po bardzo zaciętym pojedynku 79-76,by następnie przegrać z Polską 75-80 i zajmują 3 miejsce w turnieju.Ich przeciwnik drużyna Serbi to prawdziwy potentat Europejskiej koszykówki.W tym turnieju prowadzą w tabeli z 2 zwycięstwami.Kolejno wygrali z Polską 85-78 i Rosją 85-75.Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami były zawsze bardzo zacięte i wynik był niewiadomy do ostatnich sekund.Myśle że teraz też tak będzie,a gospodarze sprawią niespodzianke i minimalnie wygrają.
06/09/15 MEMG
Serbia - Niemcy 68:66
04/09/11 MEMG
Niemcy - Serbia 64:75
11/08/11 MMT
Niemcy - Serbia 59:58
29/08/10 FMŚG
Serbia - Niemcy 81:82 (Do)
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Puchar Azji
Godzina: 15:00
Spotkanie: Liban - Chiny
Typ: Powyżej 160,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym jest bardzo fajna oferta, a to spotkanie od razu mocno rzuciło mi się w oczy. Będzie to mecz o miejsce 5-8 w Pucharze Azji pomiędzy gospodarzami tego turnieju Libanem, a Chinami. Moja propozycja ponownie skierowana jest w stronę overu gdyż jedni jak i drudzy grają mocno ofensywny basket i linia która ponownie została wystawiona jest bardzo w zasięgu. Również polecam pograć na to spotkanie najwyższą linię, czyli +166,5 punktów która w moim odczuciu dzisiaj powinna zostać też bez większego problemu złamana. Libańczycy na otwarcie niespodziewanie wygrali z Koreą Południową 72:66, następnie przegrali mecz z Nową Zelandią 86:82, w kolejnym spotkaniu rozbili Kazachstan 74:96 , kolejno Chińskie Tajpej 90:77, przegrali z Iranem 80:70, a w ostatnim meczu rozbili Filipiny aż 106:87. Jeśli chodzi o Chińczyków to na otwarcie sensacyjnie przegrali z Filipinami 87:96,następnie wysoko ograli Katar 67:92, niski wynik zanotowali z Iranem 60:61, wygrali wysoko z Syrią 81:79, dostali solidną lekcję od Australii 97:71 oraz w ostatnim spotkaniu zdecydowanie wygrali z Jordanią aż 55:86. Libańczycy grają miły ofensywny dla oka basket, to samo tyczy się Chin poza tym są skuteczni w rzutach za trzy punkty co na pewno będzie podkręcać tempo gry, więc wynik końcowy jaki zobaczymy na końcowej tablicy zapewne będzie obfity.
⛔ 100
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Premier Leauge
Godzina. 17:00
Spotkanie. Tottenham - Chelsea
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.73
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Dzisiaj o godzinie 17nastej na stadionie Wembley zostanie rozegrany mecz drugiej kolejki w angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem, a ich przeciwnikiem będzie Chelsea.
Użytkownik &quot;TisonHD&quot; już wspominał z jakich powodów &quot;Koguty&quot; nie mogą rozgrywać tego meczu na własnym obiekcie a także o absencjach w obu zespołach a więc nie będę go tutaj powtarzał...
Chelsea na inaugurację poległa dosyć niespodziewanie z Burnley na własnym stadionie 2:3 przy dosyć otwartej grze. Wydaje mi się iż dziś będą chcieli za wszelką wykorzystać fakt neutralnego boiska i zdobyć chociażby punkt w tym pojedynku z odwiecznym rywalem. W obydwu zespołach siła ofensywna na światowym poziomie a więc o bramki powinniśmy być spokojni. Przypomnę tylko iż na pięć ostatnich spotkań pomiędzy obiema drużynami powyżej proponowany typ został pokryty cztery razy i liczę na to że dziś również piłkarze trafią do bramki w obu połowach. Ostatni pojedynek na Stamford Bridge wygrali &quot;The Blues&quot; 4:2 a było to w ramach pucharu FA więc dzisij jest czas na rewanż podopiecznych Pochettino.(dla odważniejszych over 2.5 &amp; over 10.5 korka @3.20)
&quot; jeśli moja analiza pomogła Ci w czymkolwiek - kliknij dzięki &quot;
✅ 73
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Piłka nożna - pojedynek na bramki
Godzina: 20:15
Spotkanie: Barcelona - Real Madryt
Typ: X2
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ analizowany na podstawie ostatniego dwumeczu tych klubów. Zdecydowanie lepiej wyglądał Real i to oni są w zdecydowanie wyższej formie na ten moment. Obie drużyny grają z przeciwnikami niskiej klasy. Dla Barcelony nie zagra Suarez wiec tym bardziej nie będzie komu strzelać goli, sam Messi nie nastrzela ich dużo. Zdziwie się, jak Barca strzeli wiecej niz 3 gole a Real w obecnej formie mniej niż 3 - jedyny minus jest taki, że grają na wyjeździe dlatego X2 a nie czysta 2 ????

✅ 67
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea Londyn
Godzina: 17:00
Typ: 1/powyżej 1,5
Kurs: 2,54
Bukmacher: eFortuna

Witam, przed nami niedzielny HIT w Anglii. Na Wembley spotkają się drużyny Tottenhamu z Chelsea Londyn. Tottenham rozpoczął ten sezon tak jak miał rozpocząć czyli zwycięstwem 2:0 z Newcastle zaś Chelsea już do przerwy u siebie przegrywała z Burnley aż 0:3! Końcowy wynik to 2:3 i zapewne o takim początku mistrz Anglii będzie chciał jak najszybciej zapomnieć jeszcze jak przegrają swój 2gi mecz...
To, że przegrali nie jest jedną złą wiadomością, kolejnymi to to, że G. Cahill dostał czerwoną kartkę i będzie pauzował w tym spotkaniu tak samo jak C. Fabregas. Kolejnym osłabieniem to kontuzjowani E. Hazard i Pedro a niepewnym wystepu jest nowy nabytek T. Bakayoko.
Co do Tottenhamu to wystąpią w swoim najmocniejszym zestawieniu, nie ma żadnych kontuzji.
W poprzednim sezonie Tottehnam wygrali 2:0 z Chelsea, dziś liczę na powtórkę.
Powodzenia.

⛔ 100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Piłka nożna - Wyspy Owcze 1 Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: TB/FCS/Royn - IF Fuglafjordur
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Pierwszy raz w tym miesiącu idę w kierunku typu z grupy 1x2. Wybrałem spotkanie z dość egzotycznej ligi Wysp Owczych. Goście to kompletny outsider tej ligi do tej pory tylko 6 punktów na koncie w odróżnieniu od gospodarzy którzy mają ich 20. Royr drużynami z górnej półki toczy raczej wyrównane boje natomiast gości zbierają cięgi aż miło. W ostatnim meczu między tymi drużynami zdecydowane zwycięstwo Royn 4-0 i to na wyjeździe. Myślę, ze będzie to zacięty mecz w okolicach 1-0 a gospodarze wykorzystają okazję aby powiększyć przewagę nad strefą spadkową ligi.
✅ 74
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -€“ Hiszpania, LaLiga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Real Madryt
Typ: powyżej 8,5 rożnych
Kurs: 1,5
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Ponownie typ oparty na statystykach z ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami, gdzie w ostatnich 5 spotkaniach padały one odpowiednio - 9 13 12 14 12.
Real dzisiaj bez Ronaldo ale to nie powinno przeszkodzić ofensywnie ustawionym zawodnikom królewskich na stwarzanie sobie sporej ilości sytuacji pod bramką gospodarzy, które z kolei powinny przełożyć się na dużą ilość cornerów.
Gospodarze zapewne też swoje dołożą i te 9 rożnych spokojnie dzisiaj zobaczymy.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom