>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.09.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. Bundesliga
Godzina 20:30
Spotkanie: Mainz -Hoffenheim
Typ: 2
Kurs: 2.7
Bukmacher: Fortuna
Drużyna Wieśniaków będąca na 5 pozycji w tabeli wyjeżdża do Moguncji gdzie zmierzy z drużyną,która jest obecnie na 15 miejscu w tabeli.W zeszłym sezonie na tym stadionie doszło do ciekawej konfrontacji pomiędzy tymi drużynami-mecz zakończył się wynikiem 4-4,a goście przegrywali w tamtym pojedynku 1-4,lecz zdołali odrobić straty. Hoffenheim ostatni raz wygrali w Moguncji w 2011 roku i sądzę,że dziś znowu wygrają.Mają o wiele większy potencjał,szczególnie w ofensywie-Wagner,Kramaric czy Uth zrobią różnicę i goście wywiozą dziś cenne 3 punkty.Polecam ten typ
✅170
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 17:30
Spotkanie: Donskoy E. - Sousa J.
Typ: Sousa
Kurs: 2.09
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po szybkim łatwym i przyjemnym typie na Barcę mamy nowy dzień i spotkanie tenisowe Donskoy-Sousa.
Portugalczyk co tu dużo mówić nie zachwyca ostatnie 5 meczy przegrane i to nie z jakimis wirtuozami tenisa, ale każda zła passa się kiedyś kończy, a już w jego ostatnim spotkaniu z Struffem widziałem przebłyski, a dzisiaj myślę że odpali, patrząc na kursy widzę po prostu value.
Donskoya dawno nie oglądałem bo zazwyczaj nie ma czego oglądać, najlepiej to mu idzie w challengerach, w turniejach rangi ATP jest statystą, nigdy nic nie wygrał, ani nie zapisał się w pamięci ????
Gra u siebie ale to nie jest żaden argument bo kibice w Rosji to zwykłe pikniki.
Polecam ????
✅109
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2.Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Heidenheim-Darmstad
Typ: Darmastad
Kurs: 2,97
Bukmacher: Fortuna
Witam. Wczoraj niestety Interowi zabrakło 1 bramki aby wygrać.. ale w ramach rekompensaty mam dla Was dzisiaj dwa bety (jeden poza konkursem). Pierwszy z nich to wygrana Darmstad w meczu z Heidenheim. Ekipa gości chce wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech i na razie w pełni realizują swój plan. Po 6 kolejkach mają 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażkę. Jeśli dzisiaj pokonają Heidenheim to będą na czele tabeli 2 Bundesligi, więc jest o co walczyć a typ uważam, że jak najbardziej jest warty zagrania. Ekipa gospodarzy dwa ostatnie mecze na własnym stadionie przegrała i moim zdaniem dzisiaj będzie tak samo.. do trzech razy sztuka ????
Uważam, że Darmstad pokaże dzisiaj naprawdę wysoką formę i udowodni, że jest jednym z głównych kandydatów aby wrócić do Bundesligi.
Co do drugiego typu, to polecam wam zagrać 2+ bramki Cristiano Ronaldo w meczu z Realem Betis(kurs 1,9) Portugalczyk zagra dzisiaj swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie na swoim ulubionym stadionie, w domu, na Santiago Bernabeu. Jest głodny gry, co pokazał w meczu z APOELEM i dzisiaj na pewno ustrzeli co najmniej hat-tricka, tym bardziej, że musi gonić swojego największego rywala Leo Messiego, który ma już 9 bramek.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem zarobić to daj proszę reptkę i like&#39;a.

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Hellas Verona - Sampdoria
Godzina: 20:45
Typ: 2/powyżej 2,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: eFortuna

Witam, mecz pomiędzy 19stą w tabeli Verona a 7 Sampdorią. Sampdoria bardzo dobrze rozpoczęła ten sezon, 2 zwycięstwa i remis - 2:1 z Benevento, 2:1 z Fiorentiną i 2:2 z Torino natomiast Hellas Verona zgoła odmiennie rozpoczęła ten sezon, kiepsko co by nie powiedzieć fatalnie, remis i 3 porażki - 1:3 z Napoli, 0:0 z Crotone, 0:5 z Fiorentiną i 0:3 z Roma. Oczywiście Sampdoria ma także do rozegrania jeszcze mecz zaległy z Romą dlatego po 2 zwycięstwach i remisie są dopiero na 7 miejscu.
Jeśli chodzi w kontekście Polaków to póki co słabo to wygląda dla nich w Sampdorii, Linetty, Kownacki i Bereszyński to póki co tylko rezerwowi, ale dziś jest szansa na to aby Bereś wystąpił od 1 minuty.
Hellas to beniaminek w tym sezonie i jeśli nie zmieni się nic w ich grze to długo nie pograją w Serie A, póki co ich gra wygląda fatalnie, tylko 1 bramka strzelona na 4 mecze i aż 11 bramek straconych.
Sampdoria jest drużyną w której pada sporo bramek, pokazują to wyniki w 3 ostatnich meczach w tym sezonie gdzie padało 3, 3 i 4 bramki. Dziś liczę także na minimum 3 bramki ale jeśli Sampdoria zagra na swoim wysokim poziomie to powinni spokojnie zdobyć 3 punkty.
Jeśli chodzi o absencje w obu ekipach to dużo gorzej wygląda to u gospodarzy, gdzie pod sporym znakiem zapytanie stoi występ aż 5 zawodników a 2 na pewno nie zobaczymy, u gości jest 1 kontuzjowany i 1 niepewny występu.
Powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, KNVB Beker
Godzina: 17:00
Spotkanie: VV Capelle - Roda Kerkrade
Typ: 1
Kurs: 20,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1/32 w pucharze Holandi. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Roda i zespół ten powinien bez większych problemów awansować dalej ale ja tutaj widzę cień szansy na niespodziankę i próbuję tego wariata. Roda gra w najwyższej klasie rozgrywkowej, natomiast Capelle gra w odpowiedniku 4 ligi. Próbuję tutaj pograć na gospodarzy, bo Roda fatalnie wystartowała w rozgrywkach ligowych i po 5 kolejkach zajmuje w Eredivisie ostatnie miejsce przegrywając wszystkie spotkania. Zespół musi się wziąć w garść, bo początek mają bardzo trudny i myślę, że w tym momencie rozgrywki pucharowe schodzą na dalszy plan a w klubie myślą głównie o tym aby w Eredivisie wreszcie się przełamać. Liczę, że z takim przeciwnikiem trener gości da odopocząć dziś swoim podstawowym graczom a da pograć więcej zmiennikom i tym, którzy nie łapią się do meczowej kadry lekceważąc poniekąd swego rywala. Wiadomo, nawet w mocno rezerwowym składzie Roda powinna sobie tutaj poradzić ale z powodu tak fatalnego początku ja próbuję pograć na dużo niżej notowany zespół. Dla gospodarzy zagrać z zespołem z najwyższej klasy rozgrywkowej to z pewnością wielkie święto i mimo, że każdy ich spisuje na straty, to ja próbuję niespodzianki, bo piłka nożna jest nieobliczalna a druga sprawa jak wspomniałem, goście tego meczu mogą swego rywala zlekceważyć. Oczywiście Roda jest pod każdym względem zespołem mocniejszym i tylko i wyłącznie można tutaj się pokusić na Capellę za jakieś drobniaki dla zabawy ;) Ja liczę bardzo po cichu na niespodziankę o którą będzie z pewnością trudno ale nie takie niespodzianki widział sport ;) Zobaczymy co z tego będzie. Roda zagra napewno bez obrońcy Kuma (3 występy w tym sezonie) i pomocnika Gnjaticia (4 występy w tym sezonie) a wątpliwy jest występ pomocnika Ndenge (5 występów w tym sezonie).
⛔100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria Chalange League
Godzina: 20:00
Spotkanie:FC Rapperswill - Fc Will 1900
Typ: Fc Rapperswill
Kurs:
2,05
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na środowy wieczorek zapraszamy do górzystej Szwajcarii, gdzie na zapleczu ekstraklasy spotykają sie drużyny Rapperswill z Will 1900. Gospodarze po 7 kolejkach plasują sie na miejscu 5 a goście okupują przedostatnia lokatę w lidze. Zacznijmy od gospodarzy którzy ostatnio zremisowali na trudnym terenie w Vaduz 2:2 wcześniej porażka na wyjeździe z Xamax ale to jest główny pretendent do awansu 0:2, i odrobinę wcześniej zwycięstwo u siebie 3:2 z czerwona latarnia ligii Wohlen. Teraz goście maja tyle samo punktów co Wohlen czyli w siedmiu spotkaniach zgromadzili aż 4 oczka, 3 ostatnie mecze w lidze to porażki u siebie z Xamax 0:1, u siebie ze słabiutkim Winterthur 0:2, i na wyjeździe 3:0 z Chiasso, doliczając jeszcze porazke u siebie w pucharze z Thun 0:3, mamy obraz katastrofalnej sytuacji w klubie od czterech meczy nie potrafili zdobyć gola w meczu oficjalnym. Mecz jest dla mnie ze wskazaniem na gospodarzy dlatego kurs 2.05 pobieram spokojnie. Chociaż wydaje mi sie ze tez będą tutaj bramki i goście w końcu sie przełamią i zdobędą tego upragnionego gola, ale gospodarze odpowiedzą przynajmniej dwoma trafieniami. Powodzenia.
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja Super liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trencin-Nitra
Typ: 2
Kurs: 6,30
Bukmacher:
fortuna
Analiza:

Nitra to beniaminek, który gra rewelacyjnie. Po 8 kolejkach zajmuje 2 miejsce. Wygrał 6 meczy,1 zremisował i doznał tylko jednej porażki. Klub może pochwalić się bilansem bramkowym 12-3. Szczególnie zwraca uwagę strata tylko 3 bramek. Najmniej w całej lidze. Widać że zespół jest w doskonałej formie. Grają bez kompleksów z wyżej notowanymi drużynami.
Natomiast w drużynie gospodarzy nastroje zgoła odmienne. Zespół wygrał tylko jeden mecz, 3 zremisował i doznał 4 porażek. Zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w lidze. Martwić może duża liczba straconych goli.
18 straconych bramek niezbyt dobrze świadczy o grze defensywnej drużyny. Być może zespołowi nie posłużyła gra w europejskich pucharach i teraz płacą za tą słabą formą.
Patrząc na obecną dyspozycję drużyn myślę że goście wygrają ten mecz. Dziwić mogą kursy wystawione na to spotkanie. Chyba że jest coś czego nie wiem. Powodzenia.
⛔100
 
Y 16

yellow-bannana

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 2 Bundesliga
Godzina : 18;30
Spotkanie : Dusseldorf - Regensburg
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.70
Bukmacher : Unibet
analiza : Regensburg jest w gazie widać że potrafią grać na wyjazdach i strzelać bramki to jest ich mocna strona , gospodarze także ładnie potrafią sadzić bramki . Spodziewam się dużej ilości bramek w tym meczu z fartem ! ????
kiepska analiza
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka reczna-liga mistrzow
Godzina:
18:30
Spotkanie: rhein-neckar - wisla plock
Typ: rhein -5.5
Kurs: 2.12
Bukmacher: unibet
Analiza:
analiza bedzie krotka bo zaraz zaczyna sie mecz,stawiam na niemiecki zespol ktory jest faworytem meczu.oba zespoly maja juz po jednym ciezkim meczu w grupie,wisla przegrala nieznacznie z triumfatorem ligi mistrzow z ubieglego roku vardarem 22-26,niemiecki zespol mial remis z barcelona.mecz zapowiada sie ciekawie bo kadry zespolow mocne ale uwazam ze niemcy maja lepsza pake i jeszce mecz odbywa sie na wlasnym terenie-w pilce recznej ma to duze znaczenie,wisla w ubielej edycji nie wygrala rzadnego na wyjezdzie.mecz bedzie zaciety ale indywidualnosci zadecyduja ze rhein-neckar wygra przewaga ktora typuje.pozdrawiam
⛔100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina: 20:00
Spotkanie: St.Gallen-Basel

Typ: over 2.5
Kurs: 1.66
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Na dzisiaj mecz z ligi Szwajcarskiej. Jest to z pewnością bramkostrzelna liga. Zagrają ze sobą aktualnie 3 i 5 drużyna w lidze. Basel nie znajduję się aktualinie na swojej naturalnej pozycji. Myślę, że chcą wrócić na pozycje lidera i powalczą w tym meczu. W poprzednim meczu przegrali z ostatnią drużyną i będą chcieli się odegrać, są w stanie strzelić spokojnie sami 3 bramki. Bilans bramkowy Basel w tym sezonie to 12:9 jest to średnia 3 bramki na mecz. Bilans bramkowy St.Gallen to 9:10 co daje średnią 2,7 na mecz. Głównym czynnikiem jednak są mecze bezpośrednie. W 13 na 15 ostatnich meczy została pokryta ta linia. Uważam, że będzie tak też tym razem. Powodzenia

✅66
 
L 17

lorito

Speedway <3
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Athletic Club Bilbao - Atletico Madryt
Typ: Poniżej 1,5 bramki w całym meczu
Kurs: 2.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie w kolejnym dniu. Ostatnio troszke zapracowany przez co nie mogłem sie skupic na oddawaniu zakładów. Na dzis mam mecz juz wczesniej omawiany. Dwóch dobrych zespołów. Które w tabeli zajmuja 6 oraz 7 miejsce. Atletico otwarło nowy przepiekny stadion w meczu z Malaga lecz nie zachwyciła. wygrała 1:0. Ostatnie mecze obu druzyn pokazały ze lubia one grac miedzy soba i strzelaja duzo bramek. Lecz ja patrze przez pryzmat ostatnich meczów ktore jak i jedna tak i druga druzyna konczyły ponizej 1,5 gola na mecz z nizej notowanymi rywalami. Dzis bedzie podobnie. Padnie jeden gol na wage zwycięstwa . Kogo ? to przekonamy sie o 22 gdy bedzie juz po meczu ????
⛔100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina: 20:00
Spotkanie: St.Gallen-Basel

Typ: Basel (-1,5)
Kurs: 2,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Basel to zdecydowany dominator w szwajcarskiej piłce. 20to krotny mistrz kraju, od 2010 nieprzerwanie wygrywa bezapelacyjnie rozgrywki Super League zdobywając tytuł mistrzowski. Ostatnio lekka zadyszka, trzecie miejsce w tabeli nie przystoi temu klubowi. W lidze dwa remisy i porażka, porażka w LM i skromna wygrana w pucharze, to bardzo przeciętne wyniki jak na nich. Dzisiaj rywal niezbyt wymagający, choć w ostatnich kolejkach grał całkiem nieźle, remisując z liderem i drugą drużyną w tabeli, i chyba tym sugerowali się bukmacherzy wystawiając dość wysokie kursy na zwycięstwo gości? Ja myślę, że mistrz dzisiaj wróci na dobre tory i zdecydowanie ogra drużynę St.Gallen.
⛔100
 
prawie-pewny 6

prawie-pewny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Real-Betis

Typ: Real(-2,5)
Kurs: 1,7
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj wraca do gry król Madrytu, myślę że będzie miał chrapkę na 2-3 brameczki. Wydaje mi się że brak Benzemy nie osłabi Realu , w jego miejsce zapewne wejdzie Marco Asensio ktróy moim zdaniem zawsze powinien grac w pierwszej 11. Betis zanotowało dwie porażki na wyjeździe (Barca 2-0,Villareal 3-1) i dwie wygrane w domu ze słabą Celtą i ostanio z La Coruną 2:1. Villareal nie gra wybitnie w tym sezonie, a barca teraz wbiła by im spokojnie z 5 bramek. Myślę że Real urządzi sobie dzisiaj strzelanie i wygra 5:1
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom