>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 20. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: LA Lakers - LA Clippers
Typ: LA Lakers (+4,5) handicap
Kurs: 1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Na dzisiaj wybrałem mecz NBA - derby Los Angeles. Clippersi stracili swoją gwiazdę i najlepszego rozgrywającego Chrisa Paula więc ich siła ataku lekko spadła. Lakersi mają ciekawy i młody skład, mogą namieszać w lidze co pokazali w meczach przedsezonowych a do tego grają dobrze na wlasnym boisku i potrafią ograć o wiele wyżej notowane drużyny. Obie ekipy spotkały się latem gdzie był remis i doszło do dogrywki oraz niedawno w przedsezonach gdzie Clippersi we własnej hali Staples Center ulegli Lakersom 111-104
Typ z handi +4,5 dla Lakersów wydaje się bezpieczny a można nawet zaryzykować czystą &quot;jedynkę&quot;. Życzę wielu emocji i wygranych kuponów. Pozdrawiam ????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Saint Etienne - Montpellier
Typ: 1/1
Kurs 3.40
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w 10 kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Saint Etienne na wlasnym stadionie podejmowała będzie ekipę Montpellier. Gospodarze są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem grają na swoim stadionie gdzie w tym sezonie występowali już 5 razy, nie przegrali ani razu , zanotowali 3 zwycięstwa oraz 2 podziały punktów, tutaj też moim zdaniem nie powinni ponieść porażki, bowiem na wyjazdach Montpellier w 4 spotkaniach zanotował tylko 1 zwycięstwo 1 remis oraz 2 porażki, ich bilans bramkowy to 3:4 . Ogólnie jeśli spojrzymy w statystykę spotkań pomiędzy tymi dwiema ekipami z poprzednich sezonów, to gospodarze na swoim stadionie wyglądali na prawdę bardzo dobrze, 9 spotkań aż 8 wygranych Saint Etienne 1 remis oraz ani jednej porażki zespołu gospodarzy , więc myślę że w tym meczu wzorem lat poprzednich to gospodarze po końcowym gwizdku sędziego będą się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów, tak więc mój typ to 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach rywalizacji, myślę że w tym meczu obie ekipy strzelą bramki na co jest ładny kurs,ale warto też pomyśleć nad typem over 1.5 gola.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: OKC - New York Knicks
Typ: OKC wygra pierwsza kwarte (-3.5 handi)
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Za to kocham 1xbet nie wiedziałem jak ugryźć ten mecz ale buk sam podsuwa typy na tacy. Na wygrana gospodarzy buki dają od 1.10 do 1.16 i chyba nikt się nie spodziewał wyżej bo i z czego. Oklahoma posiada w swoim składzie gościa o imieniu Westbrook który tamten sezon zasadniczy skończył z triple-double jako standard po 80 spotkaniach, sam MJ wziąłby takie statsy w ciemno przed sezonem. W tym roku ta ekipa to będzie mój nr 1 do oglądania bo wzmocnili się niesamowicie, doszedł George z Indiany i C. Anthony wlanie z NYC, który był jedynym gościem wartym uwagi w tej ogórkowej drużynie. Czuję że wejdą w ten mecz z przytupem bo ich pierwsza piątka w szczególności to podstawa tej drużyny, ławka już nie robi takiego wow. NYC nie ma kompletnie nikogo do przeciwwagi na czołg który jedzie prosto na nich. Dzisiaj dodatkowo grają u siebie przy pełnej hali i chyba każdy fan NBA spodziewa się blowoutu, bo siły ofensywne to niebo a ziemia. W sezonie przygotowawczym NYC osiągnęło 0:5 w spotkaniach i nie chce więcej pisać bo te argumenty się mnożą i mnoża.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna , CZECHY: 1. Liga - Kolejka 11
Godz: 20:15
Spotkanie : Ostrava - Sigma Ołomuniec
Typ: 2
Kurs 2,75
Bukmacher UNIBET
Analiza
Witam ,
dziś proponuję zakład na drużynę która moim zdaniem będzie głównym rywalem Pilzna do 1 miejsca w Czechach.
Sigma może pochwalić się bilansem 6 wygranych i jednej porażki w 10 meczach ligowych tego sezonu.
Przegrała tylko wyjazdowe spotkanie z Pilznem.
Ostrava : 1 wygrana , 4 remisy i 5 porażek.
Więc ze statystyk faworyt jest jasny, kurs jest na tyle wysoki, ponieważ na 4 mecze w domu Ostrava wszystkie remisowała w tym z mocnym Jabloncem i w miarę mocną Slavią Praga.
Więc będzie to spotkanie ciekawe, i okaże się czy Sigma będzie się liczyć w walce o tytuł (Ligę Misrzów). Myślę ,że tak.
Polecam też przyjrzeć się wg mnie dobrym kursom na BOTEV/SITTARD/NIJMEGEN .
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Piast
Typ: Zagłębie i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 2.67
Bukmacher: fortuna
Analiza: 13 kolejka ekstraklasy wystartuje w piątek w Lubinie, nie pokonane w meczach u siebie Zagłębie podejmie outsidera z Gliwic, Piast wciąż pod formą, nie pomogła jak narazie zmiana trenera. Piast pod wodzą Fornalika przegrał 3 mecze i jeden zremisował, natomiast Zagłębie opromienione po ostatnim wygranym meczu na szczycie z Górnikiem, za pewne będzie chciało podtrzymać zwycięską passę u siebie. Atmosfera w Lubinie jest wspaniały, na niedzielnym meczu padł rekord frekwencji, widać, że dobre wyniki zespołu trenera Stokowca przyciągają kibiców. Nie widzę argumentów przemawiających za tym, żeby Piast coś ugrał w piątek na Zagłębiu, chyba, że jedyny to nieprzewidywalność naszej ligi, ale na chwilę obecną jest to najsłabszy zespół w Ekstraklasie i w konfrontacji z Zagłębiem, które jest &quot;w gazie&quot; nie wróżę im dobrze. H2H bezpośrednich starć również na korzyść gospodarzy, w Lubinie grali ze sobą 8 razy, 6 wygranych Zagłębia, 1 remis i jedna wygrana Piasta, ale było to 4 lata temu, więc nie biorę tego w ogóle pod uwagę,dodatkowo ostatnie 4 mecze wygrało Zagłębie i liczę na kontynuację tej serii. Uważam, że Piasta stać co najwyżej na honorowe trafienie, a mecz skończy się wynikiem 2:1, 3:1 dla miejscowych, stąd typ na over bramkowy, który powinien zostać pokryty, jest szansa, że nawet przez samych gospodarzy. Powodzenia.
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: Górnik Zabrze i Powyżej 1,5 bramek
Kurs: 2.45
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Wieczorne spotkanie nieprzewidywalnej Ekstraklasy. Na pulpit biorę benjaminek walczący o fotel lidera oraz zespół z Kielc, który znacznie poprawił swoją grę. Na początku sezonu patrząc na grę Lubina, czy Zabrza widziałem w tych zespołach potencjał i fakt, że są obecnie na szczycie tabeli tylko potwierdza moje przypuszczenia.
Górnik Zabrze ultraofensywny zespół z bramkostrzelnym Angulo zagra u siebie po porażce wyjazdowej z Zagłębiem 3:2. Obecnie Górnik zajmuje 2. miejsce ale ma równo 22 pkt z Zagłębiem Lubin oraz Lechem Poznań. Forma w domu dobra 4-2-0 z bramkami 14:6 pokazuje możliwości Górnika u siebie. Martwi mnie tylko brak Wolsztyńskiego z powodu kontuzji, jednak duet Angulo Kurzawa powinien wystarczyć na słabszego przeciwnika.
Korona Kielce po słabym starcie w końcu wraca do gry. Forma w ostatnich 5 spotkaniach 3-1-1 imponuje. Jednak wyjazdy Kielczan stale stoją pod znakiem zapytania. Dotychczas bez wygranej 0-3-2 i bardzo słabym bilansem 1:4. Przypomnę tylko, że to również nie przypadek ponieważ w poprzednim sezonie Korona na wyjazdach zachowała bilans 2-2-11 będą najgorszym zespołem w ekstraklasie.
W tym meczu liczę na inicjatywę Górnika. Porażka z Zagłębiem powinna tylko ich rozjuszyć i ten młody ambitny zespół porwać do walki o pozostanie na szczycie tabeli. Za typem przemawia bramkostrzelność Górnika Zabrze 25 bramek w 12 meczach. Dodatkowo Górnik lubi grać z kontry, a korona jest w wysokiej formie, dlatego myślę, że nie postawią mury przed bramką tylko będą atakować gospodarzy. To da kilka dodatkowych sytuacji dla gości stąd myślę, że sami pokryją over 1,5 bramek. Patrząc na formę obu ekip czas na przerwanie passy Korony Kielce. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - liga czeska
Godzina: 17:20
Spotkanie: Litvinov - Liberec
Typ: 1
Kurs: 2.46
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na piątek znowu wybieram mecz ligi czeskiej i znowu gram przeciwko Libercowi ( może to błąd bo kiedyś muszą wygrać na wyjeździe). Ale na razie nie widzę postępów w ich grze na lodowiskach przeciwników ( w statystykach) . 7 meczy ,7 porażek , zaledwie 7 strzelonych bramek i aż 32 puszczone. Buki oceniają mecz 50/50 , ale ja widzę większe szanse Litvinova. Coś się ostatnio w tej drużynie ruszyło. 2 ostatnie mecze to 2 zwycięstwa i to nie z byle kim, bo z Kometą Brno po karnych i z Pilznem po dogrywce. W obu tych meczach byli lepsi w strzałach na bramkę (oddali ich ponad 30 ), lepsi byli też w statystyce gry ciałem, co może świadczyć o ich zaangażowaniu i determinacji. Już raz w tym sezonie te drużyny ze sobą grały (jakiś miesiąc temu) i Litvinov wygrał 2-0 . Teraz raczej też gradu bramek nie będzie , a myślę że trochę lepsi będą hokeiści Litvinova.
P.S Dla tych co lubią grać Live , to mecz będzie pokazywany na CT sport ????
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie - Piast
Typ: Zagłębie i poniżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 4,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kurs wyśmienity, więc zaryzykuję. Jak dla mnie Zagłębie jest tutaj zdecydowanym faworytem.
Zajmuje wysokie 3 miejsce w tabeli. Wygrało 5 z 6 spotkań u siebie (razem z Legią najlepszy bilans w lidze), tracili tylko 4 bramki, w tym 2 z grającym dobre zawody Górnikiem.
Nie tracili bramki przeciwko Wiśle, Śląskowi. Na wyjazdach grają kiepsko, więc będzie parcie na punkty na swoim stadionie.
Przeciwnik z Gliwic zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, bilans 2-3-7,wyjazdowy 1-1-4.
Z Wisłą i Górnikiem dostali do zera ale niezbyt wysoko,odpowiednio 0-2 i 0-1.
Liczę na podobny wynik w jutrzejszym spotkaniu
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Korona Kielce
Typ: Korona Kielce
Kurs:
3.4
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Górnik Zabrze osiągu nieco słabsze wyniki w porównaniu do początku rozgrywek. Często beniaminek na początku sezonu zaskakuje ligowców i tak było tym samym. Po kilku meczach już ich nikt nie lekceważy. Korona Kielce niema dobrych wyników na wyjazdach ale przed tym meczem podobnie jak przed meczami z Wisłą Kraków wyjątkowa mobilizacja w Kielcach. Z Kielc wyjeżdża specjalny pociąg z kibicami (do tej pory tylko jeden raz kibice z Kielc podróżowali w ten sposób i był to mecz towarzyski VIVE - PSG 2 lata temu rozgrywany w hali w Krakowie). Jest to niebywałe osiągnięcie niezbyt dużego miasta. Ostatni mecz Korony widziałem i był tragiczny. Zwycięstwo podarował bramkarz Wisły Płock i zresztą cała drużyna. Do przerwy powinno być 3:0 może 4:0 dla Wisły. Jednak pomimo kiepskiej postawy Korona wygrała z naprawdę dobrze grającą Wisłą Płock. Drugi raz tak słabego meczu Korona nie rozegra. Sprawy organizacyjne dopinane są w Kielcach. Drużyna walczy. Dodatkową motywacją dla Polaków grających w drużynie jest Mundial. Podobna sytuacja w Górniku. Zawsze jest możliwość otrzymania powołania do szerokiej kadry. Mecz będzie zacięty. Liczę na przełamanie i pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Z Legią było 1:1 z Lechem pechowo 0:1. Oba te mecze były na wyjazdach a Korona jeszcze nie byłą zgrana. Z każdym meczem wygląda to lepiej. Dodatkowo w przerwie zimowej w Kielcach ma pojawić się około 4 nowych zawodników. Walka o utrzymanie pozycji w zespole coraz większa. Nie ma odpuszczania spotkań i dodatkowo Lettieri daje każdemu szansę zagrania.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej, Czechy
Godz: 17:00
Spotkanie : Ocelari Trinec - HC Skoda Pilzno
Typ: Ocelari Trinec
Kurs : 2.00
Bukmacher: fortuna
Mecz z czuba tabeli.
Ocelari w wyśmienitej formie na Werk Arenie! Mają bilans 7-1 i są piekielnie mocni u siebie, co pokazali w ostatnim meczu z Mistrzem Kometą Brno. Jest siła w ofensywie: Růžička i Marcinko, Polansky i Adamski. Obrona też solidna z Hrubcem w bramce. Do składu wraca jutro ważne ogniwo Vladimír Roth, świetnie dogrywający i produktywny obrońca. Ogólnie team Ocelari wygląda bardzo mocno na tym etapie sezonu. Mogą po tej kolejce zostać liderem, jeśli przegra Kometa. Grają teraz serię u siebie i będą chcieli nazbierać punktów.
Pilzno gra ofensywny,szybki hokej. Wyśmienicie spisuje się po powrocie z KHL Kubalik, który jest obecnie najlepszym strzelcem ligi z 14 trafieniami. Skoda ma też najlepszy bilans bramkowy (60-31) i pod trenerskim okiem Straki zajmują obecnie pozycje lidera.
W mojej opini to jednak Ocelari mają silniejszą drużynę. Biorąc pod uwagę formę i atut własnego lodu to z Pilznem powinni wygrać. Do tego patrząc na moc napadu obu drużyn raczej możemy spodziewać się bramek.
Zapraszam do działu
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Boliwia
Godzina: 02:30
Spotkanie: The Strongest-Blooming
Typ: Powyżej 4.5 Bramek
Kurs: 4.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn,których ostatnia dyspozycja jest co najmniej dobra. The Strongest dwie wygrane z rzędu,z czego ostatnia bardzo ważna na wyjeździe,natomiast Blooming aż 3 wygrane z rzędu i po słabszym początku sezonu wracają do walki o czołowkę.
The Strongest u siebie to zawsze piekielnie niebezpieczna ekipa. Niemal przez 90 minut co chwilę szturmują bramkę przeciwnika oddając mnóstwo strzałów. Nie inaczej będzie i w tym spotkaniu. To The Strongest będzie prowadzić grę,to The Strongest będzie częściej przy piłce i to The Strongest strzeli więcej bramek. Może w tym sezonie nie są aż tak efektowni w liczbie bramek,jednak licze na przebudzenie i pasjonującą walkę o mistrzostwo z Bolivarem.
H2H również ostatnio bardzo ciekawe. Strongest na własnym stadionie aplikowało Bloomingowi 6,3,3 bramki. Liczę,że dziś 3,moze 4 razy również ukłują,mam nadzieje,że Blooming nie odda meczu i przynajmniej tę bramkę dołoży ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grajacym życzę Powodzenia ????

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Chicago Bulls
Typ: Chicago Bulls wygrają pierwszą połowę (jak remis to zwrot)
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Argumentów jest kilka. Po pierwsze wszyscy uważają, że Chicago Bulls będą przegrywali mecz za meczem. Fakt, że ich skład zupełnie się zmienił, ale przez lata Bulls pokazali, że nawet mocno osłabieni potrafią wygrać z dużo lepszym zespołem, a nawet w pełnym, najmocniejszym składzie potrafili przegrać z jakąś słabą drużyną. Tacy już są Bulls- nieobliczalni. W tym sezonie może być podobnie. Chicago Bulls w roli underdoga zawsze dawało zarobić. Toronto Raptors to drużyna, która lubi czasem odstawić cyrk, to znaczy przegrać z kimś dużo gorszym. Po tak nędznym kursie w życiu bym na nich nie zagrał obojętnie kto by był ich rywalem. Widzę, że wiele osób gra mocno ujemne handicapy na Raptors. Mnie się coś zdaje, że tu może być naprawdę ciekawie i nie wykluczam niespodzianki w postaci wygranej Bulls. Mój typ idzie na to, że Chicago Bulls wygrają pierwszą połowę. Bulls nie powinni łatwo oddać tego meczu i uważam, że przynajmniej w pierwszej połowie mogą się dzielnie trzymać.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy , 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Ingolstadt - Heidenheim

Typ: Ingolstadt wygra i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2.2
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam Was! To ,że Ingolstadt wygra to jestem pewny... Jak do tej pory te drużyny ze sobą spotykały się 6 razy i za każdym razem wygrywało Ingolstadt.. myślę , że i tym razem będzie podobnie, gdyż wskazuje na to ich obecna forma.. W zdecydowanie lepszej jest Ingolstadt co udowodniło myślę w swoim ostatnim meczu u siebie przeciwko Darmstadt pokonując ich aż 3-0... Ingolstadt to drużyna , która całkiem niedawno grała w 1 bundeslidze (w tamtym sezonie) i wciąż ma na nią apetyt.. tacy piłkarze jak Matip w obronie, Kittel na rozegraniu czy Paragwajczyk Lezcano w ataku muszą robić różnicę na boisku.. Heidenheim no cóż.. oglądałem ich ostatnie poczynania z Kiel u siebie gdzie w obronie zagrali tragicznie tracąc aż 5 bramek samemu strzelając 3 bramki...Mecz był całkiem fajny do oglądania ale wyraźnie było widać , że drużyna Heidenheim ma obronę dziurawą jak skarpety Kowalskiego...Nie chcę mi się wierzyć, że będzie lepiej gdyż zabraknie ich ważnego obrońcy na stoperze Theuerkaufa , który doznał w ostatnim meczu z Kiel kontuzji oraz Wittka za czerwoną kartkę również w tym meczu... także myślę , że Ingolstadt ładnie pociśnie drużynę z Heidenheim z dużą zaliczką bramkową, kurs na pewno jeszcze spadnie... Wejdzie? Zostaw reputkę.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Zagłębie : Piast
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.69
Bukmacher : Fortuna
Jak już koledzy wyżej napisali to iż faworytem w tym meczu jest Zagłębie to się pod tym podpisuję , Zagłębie gra dobrze a ostatnia wygrana z Górnikiem jest tego przykładem , co do Piasta to nic pozytywnego nie możemy napisać , ostatnio ledwo uratowali się przed kolejną porażką remisując u siebie z Sandecją a bramkę zdobyli praktycznie w ostatniej akcji meczu , nie pomogła nawet zmiana trenera i atmosfera jest zapewne daleka od dobrej , patrząc także pod względem dyscyplinarnym to zarówno jedni jak i drudzy mają już w swoim dorobku czerwień , w Zagłębiu Jakub Tosik w meczu u siebie ze Śląskiem już w pierwszej połowie po drugiej żółtej opuścił plac gry natomiast w Piaście Jakub Szmatuła w derbowym meczu z Górnikiem otrzymał bezpośrednią czerwoną , dziś liczę że w obozie gości również może być nerwowo bo uważam że Zagłębie parę goli powinno strzelić wtedy może zacząć się koszenie równo z trawą , sędzia w tym spotkaniu też jest odpowiedni aby pokazać czerwień bo jest nim pan Paweł Gil , poprzednie dwa mecze bezpośrednie pomiędzy Zagłębiem a Piastem tutaj w Lubinie to w obu po 5 żółtych kartek i dziś liczę że będzie do tego i czerwona !
⛔100
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina: 10:30
Spotkanie Brisbane Bullets - Cairns Taipans razem z dogrywka
Typ:eek:ver 167,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza.Dzisiaj czas na moją ulubioną lige NBL w Australi.To spotkanie zapowiada się bardzo interesująco i trudno wskazac faworyta tego pojedynku.Gospopdarze tego meczu zespół Brisbane Bullets w tym sezonie rozegrali dotychczas tylko 1 spotkanie przegrywając na wyjeżdzie z aktualnym mistrzem kraju Perth Wildcats 96-86.Ich przeciwnik ma za sobą już 3 pojedynku gdzie odnieśli zwycięstwa z Illawarra Hawks 88-87 i pokonali na wyjeżdzie NZ Breakers 82-71.Natomiast w ostatnim swoim pojedynku przegrali bardzo wysoko na swoim parkiecie z Adelaide 36ers 70-96.Myśle że w tym meczu drużyny niebedą specjalnie przywiązywac wagi do obrony i padnie wysoki wynik.Dodatkowym ztutem zqatym jest że oba zespoły lubią rzucac za 3 punkty i robią to naprawde bardzo dobrze.Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami też kończyły się wysokimi wynikami.
29/01/17 NBL
Cairns Taipans - Brisbane Bullets 97:83
31/12/16 NBL
Brisbane Bullets - Cairns Taipans 93:76
03/12/16 NBL
Brisbane Bullets - Cairns Taipans 84:89
13/11/16 NBL
Cairns Taipans - Brisbane Bullets 76:84
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:50
Spotkanie: Adelaide - Melbourne Victory
Typ: 1
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Drużyna Adelaide United podejmuje dziś drugą drużynę ubiegłego sezonu Melbourne Victory. W zeszłym sezonie zdecydowanym faworytem byłby zespół gości, ale w tym sezonie jeszcze coś nie gra, być może jest to efekt utraty Marco Rojasa, autora 12 bramek w poprzednim sezonie, z drugiej strony drużyny na start były bardzo wymagające (Melbourne City i Sydney FC). Z kolei postawa Adelaide jest zaskakująco dobra i prawdopodobnie jest to zasługa zmiany trenera, Hiszpana Amora zastąpił Niemiec Kurz. W tym sezonie obie drużyny spotkały się ze sobą w pucharze na Coopers Stadium i gospodarze z Adelaide pewnie wygrali 3:0, zaznaczę, że drużyny grały w najmocniejszych składach. Dziś nie przewiduję tak wysokiej wygranej gospodarzy, ale uważam, że zwycięstwo jedną bramką jest jak najbardziej realne. Adelaide na ostatnie 10 meczy przegrało tylko raz, z kolei Victory poniosło 3 porażki z rzędu. Stawiam na 2:1 dla gospodarzy.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Spotkanie: SKRA Bełchatów - CUPRUM Lubin
Godzina: 18:00
Typ: powyżej 172,5
Kurs: 1,82
Bukmacher: eFortuna

Nie chce mi się wierzyć aby ten mecz zakończył się w 3 setach, Cuprum bardzo dobry mecz z ZAKSA i tak szczerze mogli go nawet wygrać, natomiast SKRA rozegrała średni mecz z Olsztynem i przegrała go 2:3.
wiadomo, że Cuprum u siebie przy własnej hali gra dużo lepiej niż na wyjazdach ale wierzę, że po tak świetnym meczu nie załamią się, że przegrali tylko pójdą za ciosem i rozegrają kolejny kawał dobrego meczu.
SKRA ma jeszcze swoje problemy więc goście muszą to wykorzystać.
Liczę na świetny mecz z obu stron, oczywiście SKRA powinna to spotkanie wygrać ale myślę, że max 3:1.
Ja osobiście gram to w dublu z siatkówką kobiet Bielsko Biała -1,5 seta.

⛔100
 
S 20

szumek19

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Moskwa
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Seppi A. - Dzumhur D.
Typ: Dzumhur D.
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna

W takich meczach jak ten głównie zadecyduje dyspozycja dnia. Aczkolwiek według mnie więcej atutów ma tutaj Bośniak. Ostanio w lepszej dyspozycji od rywala. W dotychczasowych spotkaniach pomiędzy tymi zawodnikami, dwukrotnie zwyciężał Włoch. Przyszedł czas na pierwszą wygraną Dzumhura.
kiepska analiza
⛔100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia,2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Oss- Den Bosch
Typ: Den Bosch/ FC Oss (do przerwy wygrana Den Bosch/ wynik końcowy FC Oss )

Kurs: 21.00
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dobra dzisiaj będzie nietypowo. Jako, że już mam małe szanse na wygraną konkursu, to muszę zacząć ryzykować. Interesuje mnie dzisiaj mecz zaplecza holenderskiej 1 ligi. Argumenty które podam nie są do końca argumentami czysto sportowymi. Od niedawna zaczęły mnie interesować tzw. ustawki . I widzę w tym meczu łamaka. Drużyny te łamały ze sobą niemalże równy rok temu, 9 września. Myślę, że dzisiaj znowu zrobią to samo. Tamten mecz miał bardzo podejrzany przebieg. W doliczonym czasie pierwszej połowy goście strzelają na 0:1, następnie w 77 minucie zostaje podyktowany karny dla gospodarzy, a w ostatnich minutach gospodarze strzelają na 2:1. Można by rzec, że był to podręcznikowy łamak. Obie drużyny niejednokrotnie łamały mecze, częściej gospodarze. Można zerknąć na wyniki spotkań poprzedniego sezonu. W tym sezonie obie drużyny jeszcze bez łamaków i dzisiaj widzę ku temu idealną okazję. Dlaczego 2/1, a nie 1/2 ? A no dlatego, że jak spojrzymy w ich bezpośrednie pojedynki to częściej wygrywa gospodarz. Myślę, że goście strzelą bramkę w pierwszej połowie i będą wygrywali. W drugiej połowie jak to w takich ustawianych meczach może przydarzyć się jakaś czerwona kartka dla Den Bosch i w efekcie końcowym gospodarze mogą wygrać ten mecz.
Nie polecam szaleć ze stawkami na ten mecz, ja gram symbolicznie za 20 zł, do wygrania koło 400 zł.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom