>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 20.11.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 20. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: LA Lakers - Denver
Typ: Denver over 115,5
Kurs: 2.13
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Wczoraj pięknie wjechał kurs 5,60 więc oby passa trwała jak najdłużej ???? Dzisiaj kilka fajnych spotkań, w tym mecz Wizards o 21:30 na C+. Ja jednak wybrałem spotkanie w Los Angeles gdzie Lakersi podejmą ekipę z Denver. Wydaje mi się że w meczu padnie sporo punktów a szczególnie po stronie Denver. Obie drużyny grają w kratkę, Nuggetsi jednak częściej kończą spotkania na swoją korzyść. Lakersi nie błyszczą obroną więc Denver będzie miało okazję do popisu. Pokazali nie raz że umieją zdobywać po 120 pkt a w ostatnim meczu rzucili aż 142! Denver gra bardzo ofensywnie i oprócz wpadki w Portland ta drużyna zdobywa sporo punktów więc przeciwko Lakersom również powinni zdobyć ok 120. Powodzenia i pozdrawiam ????
⛔100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Minnesota - Detroit
Typ: -11,5pkt Minnesota
Kurs: 3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Minnesota po pozyskaniu gwiazdy Chicago Butlera, gra dużo lepiej niż w poprzednim sezonie.
Jimmy gra pod drużynę, nie zrzędzi, że zespół nie gra pod niego, że mało zdobywa punktów, jest też świetnym obrońcą. Do zespołu dołączył również Jeff Teague, dzięki czemu mają doświadczonego, dobrego rozgrywającego.
Energiczny Gibson na skrzydle też jest wzmocnieniem.
Nie zapominajmy o Jamalu Crawfordzie, dla mnie jednym z najlepszych strzelców NBA.
Tymi transferami Leśne Wilki myślę, że wskoczą do play off i mogą tam namieszać. Należy pamiętać, że w składzie pozostali Wiggins i Towns.
Powinni dzisiaj szybko objąć prowadzenie i wybić z głowy wygraną przeciwnikowi.
Detroit przegrało ostatnio na wyjeździe z kiepską Indianą 100-107,z Millwaukee 95-99,z Lakersami aż 93-113.
Potencjał i forma Minnestoty nie pozwala mi na inny typ, jak ich spora przewaga i zwycięstwo.
Wygrali ostatnio z Charlotte 18pkt, z San Antonio aż 12 punktami. To i z Detroit mogą.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaARGENTYNA, Superliga
Godzina: 01:30
Spotkanie: Talleres Cordoba - Rosario
Typ: Talleres Cordoba 0-1 (3-way handicap)
Kurs: 3.95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jak to zwykle bywa przy poniedziałku jest mniej ciekawych meczów, trudniej wyszukać cos interesującego w ofercie. Ja znalazłem spotkanie w najwyższej lidze Argentyny. Atlético Talleres Central Córdoba, bo tak brzmi pełna nazwa klubu, zajmuje piątą pozycję w tabeli (15pkt 4-3-1) i w przypadku wygranej automatycznie przeskakuje na miejsce drugie. Gospodarze szczególnie groźni są w meczach u siebie (3-1-0), dwa z tych meczy wygrali bardzo wysoko w stosunku 4:0 i 5:2, stąd też wynika mój dzisiejszy typ na ich zwycięstwo z handicapem.
Przeciwnicy, Club Atlético Rosario Central znajduje się po przeciwnej stronie tabeli (obecnie na miejscu 28 – ostatnim), bez wygranego meczu (4pkt 0-4-4). Wydawałoby się, że nie może być w tym meczu większego prawdopodobieństwa niż pewne zwycięstwo Talleres. Zdaję sobie sprawę jednak, że w Ameryce Południowej zdarza się dużo więcej niespodzianek niż np. w Europie. W każdym razie daję jakieś 85% na zwycięstwo gospodarzy i jakieś 55% na zwycięstwo z handicapem. Powodzenia!
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03.30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Typ: Denver -6,5pkt

Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Bardzo wysoki kurs na dość niski handicap na gości, w mojej opinii wart zagrania. Lakers dalej mimo sprowadzenie Brooka Lopeza i wyciągnięcia z draftu Lonzo Balla są jedną ze słabszych drużyn ligi. O ile wysoki Lopez wywiązuje się w pełni z zadań mu postawionych to trzeba powiedzieć, że Lonzo na którego jest wielki hype ze względu na wypowiedzi jego ojca na razie nie czaruje. Widać, że chłopak potrzebuje jeszcze ogrania. Jeziorowcy we własnej hli wygrali cztery spotkania z czego dwa z dołem ligowym (Phoenix i Brooklyn) oraz Wizards po dogrywce na początku sezonu gdy Ci nie byli jeszcze w formie oraz Detroit. Tak na prawdę jedyną wartość ma ta ostatnia wymieniona prze ze mnie wygrana. Jednak można powiedzieć śmiało, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dziś zmierzą się z co raz lepiej grającą drużyną Denver. W Bryłkach pod koszem występuje Jokić, Millsap oraz Faried więc spokojnie są wstanie zatrzymać Brooka Lopeza. Jeśli w ostatnim meczu grając przeciwko parze David - Cousins byli wstanie wygrać prawie 30 punktami to bym bardziej dziś. Denver na wyjazdach do tej pory przegrywało z drużynami mocniejszymi albo o podobnym poziomie, natomiast radziło sobie z dołem ligi a do takiego trzeba obecnie zaliczyć LAL. Goście grają bardzo szybką, ofensywną koszykówkę. Lakers nie mają odpowiednich ludzi aby &quot;zabić tempo&quot; gry i doprowadzić do spokojnego, wolnego meczu. Oznacza to dużo kontr, rzutów, szybkie akcje i mnóstwo punktów. W takiej grze przewaga umiejętności i talentu, które jest po stronie Denver zostanie jeszcze bardziej uwidoczniona i pokrycie 7 punktów handicapu nie powinno być problemem.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 15:00
Spotkanie: Burden - Milkins
Typ: Milkins(-1.5)
Kurs: 2.07
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Milkins ostatnio ładne wyniki w miare zaczyna kręcić i co najważniejsze prezentuje się stabilnie. Jak przegrywa to po walce z bardzo dobrymi rywalami. To nie jest tak że uważam że jest w jakieś dobrej formie, ale pewien poziom trzyma. W przeciwieństwie do swojego jutrzejszego rywala. Alfie ostatnio pare sromotnych porażek zanotował. Pomiędzy tymi porażkamia są dwie wygrane z Sharavem i Akbarem, ale umówmy się nie jest to imponujący wynik. Przede wszystkim wymęczone zwycięstwo nad Akbarem, który swój ostatni mecz wygrał ponad rok temu i to ledwo ledwo z słabym rywalem. Milkins zdecydowanie lepszy ogólnie i w ostatnim czasie też, dlatego troszke dziwią mnie tak wysokie kursy w tym meczu na niego. Do tego w dobrym rytmie meczowym jest Milkis ???? . Z fartem
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New York Rangers - Ottawa Senators
Typ: 1/+4,5
Kurs: 2.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ciężko uwierzyć w to co się stało nad ranem w finale challegera w Japonii. Francuzowi nie jest chyba dane wygrać turnieju, 2 finały z rzędu i wtopa. Dzięki za lajki i przykro mi że typ nie wlazł ale bywa...życie. Kuboty przegrały w finale debla w Londynie, powoli tenis się kończy w tym roku. Na chwilę przerzucę się na hokej.
New York Rangers po dwóch wyjazdowych porażkach z Chicago Blackhawks i Columbus Blue Jackets powaraca na własne lodowisko. Wyjazdowe mecze bardzo słabo im wychodzą, natomiast mecze w domu wyglądają o niebo lepiej. Seria 4 pewnych zwycięstw poprzeplatanych dwoma wyjazdowymi po dogrywce napawa optymizmem przed tym meczem. Ottawa też nie wygląda rewelacyjnie na wyjazdach, jeśli już coś ugrają to po dogrywce. Mimo tego, że zajmują 8 miejsce a Rangers 13 w konferencji wschodniej to typuję tutaj pewne zwycięstwo Rangers. Można pokusić się o handi -1,5 na NY Rangers
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Zagłębie - Korona
Typ: Zagłębie
Kurs: 2,3
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatni mecz 16 kolejki, do Lubina przyjeżdża Korona, która w ostatnich tygodniach ma więcej powodów do zadowolenia niż gospodarze. Lubinianie nie wygrali 3 kolejnych meczy w Ekstraklasie, co gorsza zdobyli w tych pojedynkach tylko 1 punkt, w dodatku przegrali pierwszy mecz ćwierćfinałowy Pucharu polski...z Koroną u siebie 0:1, natomiast Scyzoryki notują serię meczy bez porażki, nie przegrali 6 ostatnich spotkań w lidze, z czego wygrali 4 i 2 zremisowali, no i wygrali jak już wcześniej wspomniałem z Zagłebiem w PP. Dlaczego więc liczę na przełamanie gospodarzy, po pierwsze liczę, że dzięki przerwie w rozgrywkach jaką mieliśmy spowodowaną meczami reprezentacji drużyna Piotra Stkowca wyciągnęła wnioski z ostatniej fatalnej serii i dobrze wykorzystała ten okres, po drugie liczę na sportową złość i chęć rewanżu za mecz pucharowy, po trzecie świeżo upieczeni reprezentanci, czyli Jach i Świerczok będą chcieli udowodnić, że powołań nie dostali na wyrost i poprowadzą swoich kolegów do zwycięstwa. Natomiast na Koronę spadło ostatnio tyle splendoru i liczę, że trochę się tym zachłysneli i podejdą do meczu &quot;na luzie&quot; jakby mieli już te 3 punkty, ale wiadomo, że to jest nasza nie przewidywalna liga i żadna seria nie trwa wiecznie, dlatego liczę na przełamanie Zagłebia i komplet punktów jutro, na pewno będzie to ciężki mecz, oby tylko ze szczęśliwym zakończeniem dla gospodarzy, bo w przypadku porażki, czołówka odjedzie, a ścisk w tabeli jest tak wielki, że w 2-3 kolejki można z czuba wypaść nawet poza ósemkę. Ostatnio piłkarze, jak i sztab szkoleniowy mieli rozmowę z Prezesem Klubu i wierzę, że to też podziała na nich mobilizująco. Podsumowując, większość argumentów przemawia za gośćmi, ja jednak wierzę w przełamanie gospodarzy i zgarnięcie przez nich 3 punktów, jakże ważnych przed derbowym pojedynkiem, który już za tydzień. Powodzenia.
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Zagłębie : Korona
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.79
Bukmacher : Fortuna
Ciekawe spotkanie , dla gospodarzy przy wygranej awans na miejsce 5 natomiast goście przy wygranej nawet miejsce nr 3 tak wiec jest o co się bić , piszę bić bo na boisku może być ostro przynajmniej na to liczę , w ostatniej ich potyczce a miała ona miejsce nie tak dawno bo 26 pażdziernika w ramach Pucharu Polski takze tutaj w Lubinie wygrali goście 1:0 ale ze statystyk dowiadujemy sie iż było 9 żółtek z czego za drugą żółtą Bartosz Kopacz opuszcza plac gry tak wiec dziś liczę na podobne spotkanie czyli walkę o każdy metr boiska , zawody poprowadzi Tomasz Musiał który w 10 meczach które prowadził w tym sezonie pokazał 4 czerwone kartoniki stąd też mój typ na czerwień .
✅279
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ : Remis / Obie srzelą
Kurs : 4,25
Bukmacher : Totolotek
W tym spotkaniu od początku pachnie mi remisem. Koledzy w powyższych analizach napisali już trochę na temat tego spotkania. Dodam, że obie drużyny mają bardzo zbliżone statystyki. Strzelali podobną ilość bramek i obie są w górnej części tabeli. Myślę, że jedni i drudzy postarają się żeby zostać w czołowej ósemce po jutrzejszym meczu. Gospodarze w nieco gorszej formie niż goście, ale u siebie potrafią strzelać bramki, a Kielczanie z pewnością nie zrezygnują ze swojego ofensywnego stylu gry w Lubinie. Bramki zobaczymy napewno, ale będzie to bardzo wyrównany mecz, który zakończy się remisem. Typ dla bardzo odważnych - DW 2:2 @14,50 ????
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 00:00
Spotkanie: Detroit Red Wings - Colorado Avalanche
Typ: Detroit Red Wings
Kurs: 1.88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj wbijam w czerwonych. Walczą chłopy o playoffy na noże, wschód jest bardzo ciasny widzę tam wiele ekip które mają chrapkę na 7-8. Gospodarze wrócili po serii wyjazdów i już trzy mecze rozegrali u siebie, dzisiaj kolejny. To na pewno duży plus, pierwszy z topową ekipą przegrali 1-2, ale potem było już 8-2 i 3-1 po prostu miazgunie. Dzisiaj przyjeżdżają chłopcy do bicia i trzeba bić, ostatnio wygrali z nimi 5-1 i widzę tutaj kolejne punkty. Colorado super gra u siebie i w zasadzie tylko tam punktują, ale wyjazdy to jakaś kpina. Mało tego są najgorszą drużyną wyjazdową na zachodzie, 3-7 i 25:39 w bramkach, także coś tam jest konkretnie nie halo i tak patrząc na te rzeczy nie widzę tutaj żadnych szans dla gości.
✅88
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aalborg - Midtjylland
Typ:dokladny wynik 1:2
Kurs: 7,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam na jutro wybrałem mecz ligi Dunskiej wicelider zagra na wyjezdzie z Aalborg ósma druzyna ligi.Ekipa gosci na wyjazdach radzi sobie dobrze jest liderm zas gospodarze zajmuja 9 pozycje na własnym terenie,dzisiaj zagram na dokladny wynik 1-2 sugerujac sie tym ze goscie na cztery ostatnie spotkania strzelili co najmiej trzy bramki dlatego taki wynik wybrałem
Kiepska analiza
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21;00
Spotkanie Brighton-Stoke
Typ 1
Kurs 2.15
Buk Fortuna
Analiza: Beniaminek Brighton na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Stoke City, gospodarze są stawiani w roli delikatnego faworyta do zdobycia kompletu punktów bowiem nie dośc iż są kilka pozycji wyżej w ligowej klasyfikacji to jeszcze od 5 kolejnych spotkań są niepokonani na gdy rozgrywają spotkania na własnym stadionie , według mnie w tym meczu powinni sobie poradzić z zespołem Stoke , który ma problem z grą na wyjazdach , co prawda w poprzednim spotkaniu wygrali ale wczesniej zanotowali kilka porażek pod rząd do tego stracili sporo bramek, gospodarze natomiast jak wspomniałem już wcześniej grają nieźle i na pewno są rywalem bardzo niewygodnym , który potrafi sprawić sporo problemów zespołowi przyjezdnych , ogólnie jak spotykały się te dwie ekipy ze sobą w ostatnich latach , zawsze over 1.5 gola był pokrywany , gospodarze moim zdaniem tak samo jak i goście bramki tutaj będą w stanie strzelić, na pewno Brighton zaatakuję od samego początku bowiem ma atut własnego stadionu, nie wierze że nie będzie chciał tego faktu wykorzystać. Mój typ na to spotkanie to wygrana gospodarzy dokładnie 1 golem oraz wynik 2:1.
⛔100
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Dokładny wynik 1:1
Kurs: 5,8
Bukmacher: Fortuna
Zagłębie przeżywa ciężki okres. Po dobrym okresie wakacyjnym wyraźnie zniżkuje a obecnie
znajduje się pod względem formy najniżej w sezonie na poziomie zaledwie 4 punktów,
licząc ostatnie pięć ligowych zmagań. W meczach u siebie Miedziowi długo prezentowali się
nawet świetnie, ale i tutaj widzimy wyraźną zniżkę formy. Atak gospodarzy ogólnie rzecz biorąc
nie jest zły. Średnia zdobycz bramkowa jest blisko na poziomie 1,5 bramki w meczu. w 1/3 gier
zespół zdobywał więcej niż jednego gola tylko raz zakończył mecz bez trafienia do siatki rywala,
pozostałe mecze, czyli 60% spotkań podopieczni Piotra Stokowca kończyli z jedną zdobytą bramką.
Forma strzelecka jest wyraźnie lepsza w spotkaniach rozgrywanych w Lubinie,
średnia wzrasta tu do dwóch trafień na mecz a większość z nich, bo prawie 2/3 kończy się zdobyczą
większą niż jedno trafienie (wszystkie mecze w lidze ze zdobyczą większą niż jedna bramka
miały miejsce w Lubinie). Obrona, to ona właśnie jest przyczyną spadku formy. Do końca sierpnia,
czyli w najlepszym okresie Zagłębia w sezonie spisywała się świetnie, większość meczów grało
na zero z tyłu a jeśli traciło bramki to najwyżej jedną. Obecnie defensywa jest na poziomie spadkowicza.
Pięć ostatnich meczów to straconych dziesięć goli (we wszystkich kolejkach zespół stracił łącznie 17 goli).
Nawet u siebie, gdzie KGHM grał głównie na zero z tyłu trzy kolejne mecze kończyły się stratą dwóch bramek.
Kilku piłkarzy grało w kadrach a byli Jarosław Jach, Jakub Świerczok, Filip Jagiełło, Dominik Jończy,
Kacper Chodyna, Szota Serafin i Martin Polacek. Nie wiadomo co z Filipem Jagiełłą.
Korona schodkami wchodzi na szczyt, obecnie forma na poziomie 11 punktów. Nie przegrali od 15 września,
ale i wtedy mogli nie przegrać, gdyż Kiełb zmarnował rzut karny w meczu w Poznaniu przy stanie 1:0 dla Lecha.
Ostatnia rzeczywista porażka miała miejsce 19 sierpnia w Gliwicach z Piastem.
Dyspozycja na wyjazdach nie jest imponująca (obecnie na poziomie 5 punktów), ale do meczu w Zabrzu przełamano
ówczesny zły bilans i od tamtej pory seria bez porażki ciągnie się także na wyjazdach.
W ataku zespół z Kielc ostatnio po prostu przebija nawet Górnika Zabrze. W czterech poprzedzających dzisiejsze
spotkanie konfrontacji ligowych podopieczni Gino Lettieriego zdobyli ponad połowę z całego ligowego dorobku.
Tak nagły wzrost formy strzeleckiej sprawia, że nie ma sensu przytaczać głębszych danych statystycznych
na temat ofensywy. Jeśli chodzi o obronę to nikogo tu nie zaskoczę zmiana jest taka sama jak w przypadku
ataku 80% ostatnich gier zagrane zostało na zero z tyłu tylko w jednym przypadku zespół tracił bramki,
było to w Zabrzu z Górnikiem i to od razu trzy. Też nie ma sensu przytaczać szczegółów dotyczących obrony,
bo mamy tu ogromną zmianę i zebranie tego wszystkiego do kupy mija się z celem. Świetna postawa piłkarzy
została doceniona przez selekcjonerów, powołania otrzymali Krystian Miś, Nika Kaczarawa i Ken Kallaste.
Będzie to przedsmak rewanżowej konfrontacji w Pucharze Polski, która już za nieco ponad 10 dni.
W tym sezonie zespoły grały ze sobą już jeden prawdziwy dwumecz (po razie i Kielcach i Lubinie).
Za każdym razem wygrywali goście w wymiarze 1:0. Spodziewam się wreszcie lepszej niż dotychczas obrony
w wykonaniu gospodarzy. Choćby dlatego, że Jach chcę opuścić zimą Lubin i po prostu musi się starać
aby jego akcje wzrosły. Marzy mu się Serie A, ale realnie na regularnie występy to może obecnie liczyć
w zespołach z czołówki Serie B (to że parę razy zatrzymał Cavaniego w towarzyskim meczu na pół gwizdka
nie robi od razu z niego Cannavaro, takie jest moje zdanie). Dodatkowo trener Piotr Stokowiec
razem z podopiecznymi odbyli motywującą rozmowę z Prezesem Robertem Sadowskim.
Goście jak na razie fruną i nawet realne są szansę na podium po jesiennej części sezonu.
Próbuję znaleźć jakieś argumenty na poparcie mojego typu, ale po tym co się dzieje w tej kolejce to już
jakoś nie szukam abstrakcji. Oto one w tej kolejce był tylko jeden BTS, świetna ostatnia dyspozycja strzelecka
Korony i słaba obrona Zagłębia, ale i też duża motywacja po tak słabym okresie gry skłania to tego,
że gospodarze jak i goście z jedną bramkę zdobędą. Dodatkowo dawno nie padł wynik 1:1 a jest on najczęstszym w całym sezonie (do dzisiejszego meczu padł w 16% wszystkich spotkań ligowych) a nie padł już od 19 meczów. Na wszelki wypadek zabezpieczę się zwrotem w przypadku przełamania się gospodarzy. Niech ta kolejka cudów już się skończy, ale to jest urok naszej Ekstraklasy można dużo stracić, ale też zyskać
gdy gra się wbrew jakimkolwiek przejawom rozsądku.
⛔100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Grecja - Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie: PAOK - Atromitos
Typ: 0 (Remis)
Kurs: 4,2
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Witam, na poniedziałek wybrałem mecz z pierwszej ligi greckiej. W Salonikach PAOK podejmie Atromitis.
Gospodarze w tym sezonie, jak na ich możliwości,grają raczej przeciętnie. W tamtym sezonie 2 miejsce, aktualnie 4 pozycja i 18 punktów po 10 kolejkach.Warto zwrócić uwage na stosunek ich bramek- 12-4. Zanotowali 3 remisy. Odpadli z LE. Rzuca sie też w oczy słaba forma. W 5 ostatnich meczach zdobyli tylko 7 pkt.
Teraz goście. Jak narazie grają świetnie, rewelacja rozgrywek.Zajmują 2 pozycje w tabeli z 20 punktami, 5 remisami i stosunkiem bramek 11-3. Ani razu nie przegrali. Są w świetnej formie. W 5 ostatnich meczach zdobyli 13 oczek nie tracąc ani 1 bramki !
Czeka nas prawdziwy konflikt interesów.PAOK jest najlepszyw lidze w meczach u siebie, natomiast Atromitos na wyjeździe. Moim zdaniem to bedzie w miare wyrównane spotkanie z lekką przewagą PAOKU, bo mimo wszystko są jednak lepszą drużyną oraz grają u siebie.Obie drużyny zarówno mało bramek strzelają jak i tracą co jest kluczowe w tym typie. Goście mają świetną obronę, która powinna poradzić sobie z atakami gospodarzy.Istotny jest też fakt że mecz odbędzie się bez kibiców. To wpłynie negatywnie na PAOK, bo ich kibice są bardzo fanatyczni i na pewno robią różnice, oraz na jakość meczu, bo przy pustych trybunach gra jest mniej dynamiczna.Dodam jeszcze, że średni procent remisów w lidze greckiej to 36%.
Podsumowują, według mnie zdecydowane value. Bukmacherzy, jak zwykle w takich meczach faworyzuja PAOK (kursy okolo 1,4),a na pewno nie są tak zdecydowanym faworytem. Powodzenia.
⛔100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Palermo - Cittadella
Typ: 1 over 1.5

Kurs: 2,25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Druga liga włoska, Palermo wygrywając te spotkanie może wskoczyć na fotel lidera. Gospodarze na 7 spotkań rozegranych u siebie w tym sezonie 4 zwycięstwa dwa remisy i jedna porażka. Cittadella na 6 wyjazdowych spotkań 3 porażki, 2 zwycięstwa i 1 remis. W 10 na 14 spotkań tych drużyn padało powyżej 1,5 bramki. Średnia bramek Palermo na mecz to 2.2, Cittadella strzela średnie 2,6 bramki na mecz. Typ moim zdaniem bardzo możliwy.
⛔100
 
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja - Super League
Godz: 18.30
Spotkanie: PAOK - Atromitos
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek
Witam, Niedzielny typ dnia na wygraną Interu wszedł gładko i z zyskiem, więc jak zawsze liczę kontynuowanie tej passy. Dziś zabiorę się za typowanie ligi greckiej, choć przyznam, że nie jestem jakimś tam ekspertem tej ligi, to jednak mój typ może komuś przydać się do zrobienia fajnego dubelka. Nie wiem czy każdy z was wie (choć większość pewnie tak), że liga grecka to mało strzelna liga, pada tam bramek jak na lekarstwo, choć jak spojrzymy na Olympiakos to ta drużyny jako jedyna po 11 kolejkach w lidze ma na koncie ponad 20 bramek strzelonych, reszta drużyn nawet nie dobija do 15 :eek: - ale to tylko tak na marginesie. Dziś ze sobą zmierzą się zespoły, które mają inspiracje na mistrza, a ich defensywy to dwie najlepsze w lidze, więc raczej nie spodziewałbym się tutaj gradu goli, a raczej konsekwentnej mądrej gry i co najważniejsze dla mnie (lub dla was - jeśli zagracie ten typ) aby nie wpadło więcej jak 2 bramki. Co ciekawe mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany bez publiczności, a to minus, ponieważ publiczność czasami potrafi działać dla zawodników bardzo motywująco, a dziś niestety jej zabraknie. Jak dla mnie mój typ ma spore szanse na powodzenie. Ciekawostką też jest to, że oba zespoły po 10 kolejkach w lidze zdołały pokryć over 2.5 tylko 2 razy i aż 8 spotkań były poniżej 2.5 bramek. PAOK u siebie najlepiej sobie radzą w lidze, zaś Atromitos to drużyna najlepiej radząca sobie na wyjazdach. Powodzenia.
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia Liga 1 - kolejka 18
Godzina: 19.45
Spotkanie: Voluntari - Fc Viitorul
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam.
Dzis mam zamiar kontynuowac moja dobrą passe i licze ze 5 typ z rzedu wejdzie na ✅ ????
Na poczatek pozycje w tabeli
10. Voluntari z 20 pkt. i 17:19 w bramkach.
5. Viitorul 29 pkt. I 24:13
Viitorul na wyjezdzie z druzyna Voluntari gral dwa razy i dwa razy zwyciezal ⚽
Ogolnie druzyny graly ze soba 7 meczy:
5x zwyciestwo Viitorul
1x remis
1x Voluntari ;)
W ostatnich spotkaniach kolokwialnie mowiac Viitorul idzie jak burza na 5 meczy komplet punktow przy strzelonych 14 bramkach a straconych tylko 2:eek:
Dla odwaznych mysle ze mozna nawet tu zagrac wygrana Viitorul / obie strzela - NIE :cool:
Mysle ze jutrzejszy mecz voluntari nie przerwie jeszcze ich super serii zwyciestw ????
Z obserwacji mysle ze smialo moge jeszcze polecic mecz z brazylii Avai - Palmeiras na czysta 2 po sympatycznym kursie @2.14
Analiza sie podoba ? Typ wszedl ? Daj reputacje dla mojej satysfakcji ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: Goście (Korona Kielce) zdobędą bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zagłębie Lubin nie jest w zbyt dobrej formie delikatnie to ujmując. Ich największym problemem jest obrona. To powinien być silny punkt Zagłębia, a ostatnio tracą sporo bramek. W ostatnich czterech meczach Zagłębie Lubin straciło po przynajmniej dwa gole. Co gorsza trzy z tych spotkań grali u siebie. Teraz trudno im będzie o poprawę, bo przyjeżdża drużyna, która w ostatnich meczach strzela ogromną liczbę bramek. Przed przerwą na reprezentacje forma strzelecka Korony była rewelacyjna. Ich najciekawszym wynikiem było ogranie Lechii Gdańsk na wyjeździe aż 5:0. Oczywiście w tamtym meczu Korona strzeliła w obydwu połowach. W obydwu połowach strzleili również w meczach ze Śląskiem Wrocław wygranym 3:0 i w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Górnikiem Zabrze. W ostatnich trzech meczach Korona strzeliła w obu połowach, teraz może to powtórzyć, jeśli nie stracili formy przez tą przerwę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia: Serie A - Kolejka 36
Godzina: 23:00
Spotkanie: Avai - Palmeiras
Typ: 2/2 (Palmeiras do połowy, Palmeiras do końca)
Kurs: 3.15
Bukmacher: forBET

Analiza:
Na 5 ich ostatnich spotkań 5 wygrało Palmeiras. Avai na 5 ostatnich meczy nie wygrało nic, Palmeiras w ostatnich 5 meczach na wyjeździe zgarnął 9 punktów, gdzie przegrał m.in z 1szą drużyną z tabeli - Corinthians. Bez większych rozkmin - Palmeiras aktualnie zajmuje 3 miejsce w tabeli mając o 1 mecz rozegrany mniej niż cała reszta czołówki i może się bić o vicemistrzostwo, Avai zajmuje przedostatnie miejsce i walczy o to, by nie zamykać tabeli. Kurs jest spory - moim zdaniem jest to jeden z pewniaków, a kurs tylko kusi. Palmeiras wygra bezapelacyjnie, liczę na dwubramkową przewagę już w pierwszej połowie meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom