>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 20.11.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 10:30
Spotkanie: Chabrowsk - Dinamo Mińsk
Typ: Chabrowsk
Kurs: 2,20 fortuna

O meczu:
Dzisiaj bez tak dogłębnej analizy jak to mam w zwyczaju. Zmieniamy dyscyplinę na hokej. Drużyna z Chabrowska prezentuje się ostatnio solidnie, mimo 2 przegranych z rzędu. Przegrali jednak po dogrywce z Dynamo Moskwą które świetnie spisuje się na wyjazdach (1:2) oraz z niekwestionowanym liderem Rosyjskiego hokeja Zenitem po bardzo wyrównanym meczu 2:3. Wcześniej wygrali 4 mecze z rzędu u siebie z rywalami z górnych części tabeli poszczególnych konferencji, ba, udało im się wygrać nawet z liderem swojej konferencji AK Bars Kazań 3:1.
Goście natomiast dostali ostatnio na wyjeździe baty od Władywostoku (0:5) który jest niżej w tabeli od dzisiejszych gospodarzy. Dwa mecze które niedawno udało im się wygrać to 2:0 z Kunlun i 4:1 z Kazaniem. Ta druga wygrana może robić wrażenie ale wtedy Mińsk grał u siebie. Kunlun natomiast na ostatnie 10 meczów przegrał 9, więc nie był to wymagający rywal. Mińsk na wyjazdach spisuje się słabo bilans to 5 wygranych i 11 przegranych (20:39). A dzisiaj czeka ich wyjazd nie byle jaki bo te dwa miasta dzieli 9100km (!).
Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to w ostatnich latach zawsze wygrywał gospodarz (4 razy Chabrowsk, 2 Mińsk). Liczę na podtrzymanie tendencji. Ponadto źródło do którego mam zaufanie daje aż 54% szans na wygraną gospodarzy przy 27% na gości i 19% na remis. A że przez ostatnie 4 dni typy wchodziły to trzeba grać dalej - spotkanie za półtorej godziny więc kto chce skorzystać musi się spieszyć.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - 2 Liga
Godzina: 20.30
Spotkanie: Dresden - Kaiserslautern
Typ: over 2 (azjan)
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Dziś oferta nie rozpieszcza. Wczoraj niestety poległem na Śląsku. Bramkarz Arki wyczyniał cuda w bramce.
Dziś spróbuję szczęścia na zapleczu Bundesligi. Szesnasty w tabeli Dresden podejmie u siebie Kaiserslautern - czerwoną latarnie ligi. Ekipa gości w tym sezonie bardzo słabo. Po 13 kolejkach mają zaledwie 7 punktów.
Dresden tylko trochę lepiej, bo mają tych oczek 14. Ten mecz dla Kaiserslautern jest bardzo ważny. Jednego rywala w walce o utrzymanie (Furth) pokonali i jeśli chcą przed przerwą zimową skrócić dystans to dziś muszą ugrać minimum punkt. Dresden to z kolei najsłabsza drużyna grająca u siebie.
Patrząc na statystyki bramkowe obu ekip, to Dresden w tym sezonie tylko raz miało mniej niż dwa gole w meczu, natomiast Kaiserslautern na 13 spotkań aż 10 razy kibice oglądali w ich meczach minimum 2 gole.
Jeśli chodzi o 3 bramki w meczu, to wychodzi mniej więcej pół na pół. Dlatego zabezpieczam typ zwrotem.
✅51
 
Z 615,4K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 12:30
Spotkani Kolossos Rhodes - Olympiakos razem z dogrywka
Typ: over 156,5
Kurs: 3,65
Bukmacher Unibet
Analiza.dzisiaj pora na lige Grecką.Gospodarze tego spotkania Kolossos Rhodes w tym sezonie narazie spisują się słabo i zajmują dalekie 10 miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.W dotychczas rozsegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa i 2 mecze przegrali.W ostatnim pojedynku przegrali niespodziewanie bardzo wysoko na wyjeżdzie z Lavrio 80-62.Teraz o kolejne punkty będzie im niezmiernie trudno,a nawet jest to niemożliwe pDyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 12:30
Spotkani Kolossos Rhodes - Olympiakos razem z dogrywka
Typ: over 156,5
Kurs: 3,65
Bukmacher Unibet
Analiza.dzisiaj pora na lige Grecką.Gospodarze tego spotkania Kolossos Rhodes w tym sezonie narazie spisują się słabo i zajmują dalekie 10 miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.W dotychczas rozsegranych pojedynkach odnieśli 3 zwycięstwa i 2 mecze przegrali.W ostatnim pojedynku przegrali niespodziewanie bardzo wysoko na wyjeżdzie z Lavrio 80-62.Teraz o kolejne punkty będzie im niezmiernie trudno,a nawet jest to niemożliwe p[onieważ ich rywal Olympiakos to doskonały zespół jeden z najlepszych w Europie.Obecnie zajmują 6 miejsce w tabeli z 4 zwycięstwami i 1 porażką.W ostatnim spotkaniu pokonali wysoko na swoim parkiecie Rethymno 90-72.Myśle że w tym pojedynku zdecydowanie wygrają goście i padnie bardzo dużo punktów.
13/02/17 A1
BC Kolossos Rodos - Olympiacos Piraeus 59:70
30/10/16 A1
Olympiacos Piraeus - BC Kolossos Rodos 75:67
05/10/16 PUCH
Olympiacos Piraeus - BC Kolossos Rodos 99:48
18/01/16 A1
BC Kolossos Rodos - Olympiacos Piraeus 53:73
11/10/15 A1
Olympiacos Piraeus - BC Kolossos Rodos 88:62
⛔100
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kladno - Benatky
Typ: poniżej 132.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiaj na ruszt pójdzie spotkanie z ligi czeskiej. Kladno na pozycji 4 (6 wygranych i 1 porażka) z setami (19-9) zaś Benatky na miejscu 11 (1 wygrana i 6 porażek) z setami (7-20). Benatky gra bardzo słabo przegrali nawet z Usti, które jest od nich o jedno oczko wyżej różnicą aż 19 pkt. Pozdrawiam.
Kiepska analiza
⛔100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong AZ - Jong Ajax
Typ: Jong Ajax
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dzisiaj na tapecie 2 liga holenderska i moja ulubiona drużyna z tej ligi - Jong Ajax.
Jong AZ - 15 miejsce w tabeli, 13pkt, 4z-1r-7p, bramki: 18-24.
Jong Ajax - 2 miejsce w tabeli, 26pkt, 8z-2r-2p, bramki: 27-18.
Jong Ajax w tym sezonie na wyjazdach 5z-0r-1p. Na tą jedyną wyjazdową porażkę z G.A. Eagles w dużej mierze wpłynęła czerwona kartka z pierwszej połowy dla prawego obrońcy Zeefuika (Jong Ajax utopił mi wtedy fajny kupon).
No i ostatni mecz, w którym chłopaki z rezerw Ajaxu zostali wręcz zmiażdżeni u siebie 0:5 przez Graafschap.
Jong AZ bez szału, u siebie na 5 meczy tylko 2 zwycięstwa z FC Emmen (środek tabeli) i słabiutkim w tym sezonie Waalwijk.
Liczę, że Jong Ajax dzisiaj zmaże plamę po ostatniej wysokiej porażce u siebie z Graafschap i pewnie wygra z Jong AZ.
Powodzenia
⛔100
 
bfred 300,9K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Azerbejdżan Liga Rezerw
Godzina: 12:00
Spotkanie: Neftchi II - Qabala II
Typ: over 2,5
Kurs: 1.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Daleki egzotyczny Azerbejdżan. Gości hegemonem tych rozgrywek z uzbieranymi 28 pkt a bilans bramkowy imponujący 43-8. Jadą do 5 drużyny w tabeli która mało traci i strzela ale nie dzisiaj. Może i coś strzelą choć wątpie ale na pewno sporo dostaną. Qabala goli wszystkich równo na wyjazdach i to po parę bramek (np. 6-1 z Zirą) a więc nie widzę powodu dlaczego dzisiaj miałobyby być inaczej. Nie widze żadnych argumentów za gospodarzami patrząc czysto statystycznie. Wjeżdżam w ten over grubo i wam tez radzę. Powodzenia:cool:
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Chiny K
Godzina: 12:30
Spotkanie: Guangdong Dolphins - Xinjiang Wojiang
Typ: Xinjiang Wojiang win

Kurs: 5,25
Bukmacher: Forbet

Witam,
Nawet jak dla mnie dość ekstremalnie, jednak zaintrygowało mnie to spotkanie. Po pierwsze dlatego że będzie to czwarta kolejka, i nic nie wskazuję że gospodynie są zdecydowanie lepszą drużyną. Wyniki na plus dla Xinjiang Wojiang, a patrząc na pojedynki H2H aż mi szczęka opadła, bilans 8-1 dla Xinjiang Wojiang. Spróbuje handi i singla na win za trochę mniejszą stawkę.
Tu gram na czuja.
POWODZENIA ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/win-by-emdex.149083/page-5#post-6556408

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LALIGA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eibar - Betis
Typ: Wynik meczu/obie strzelą Betis/nie
Kurs: 5,25
Bukmacher: totolotek
Analiza:

12 kolejka LaLIGA. Eibar podejmuje na swoim stadionie Betis Sevilla. Zaskakuje mnie już tak duży kurs na samą wygraną Betisu, który wynosi 2.9. Ja zagram trochę ryzykowniej. Według mnie Betis ma bardzo duże szanse na wygraną, bez straty bramki.
Ostatnie mecze gospodarzy to pasmo porażek. W ostatnich 10 meczach odnieśli 8 porażek, a utrzymali zaledwie 2 remisy. Z ostatniej wygranej cieszyli się aż 15 września po pokonaniu niezbyt silnego Leganes. Strzelili zaledwie 6 bramek w 11 meczach- tracąc przy tym 25.
Goście wręcz przeciwnie. Grają bardzo dobrze. Niby też tracą trochę bramek, bo jest aż 20, ale sporo strzelają i to z silnymi drużynami. Potrafili wpakować 3 bramki Valencji, 4 Realowi Sosiedad, a nawet wygrać 1 bramką z Realem Madryt. Zajmują 8 miejsce w lidze i chcąc walczyć o miejsca premiowane pucharami takie mecze jak dzisiejszy po prostu muszą wygrać. Przy małej ilości strzelanych bramek przez gospodarzy typ jak najbardziej prawdopodobny ;)
⛔100
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Palermo - Cittadella
Typ: 1/obie drużyny strzelą
Kurs: 4,25
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
W dniu dzisiejszym o godzinie 20:30 w ramach 15 kolejki Serie B, zagrają ze sobą spadkowicz z Serie A, dobrze znane Palermo z Cittadellą, przy której można pokusić się o stwierdzenie &quot;średniaka serie B&quot;. Czas wyjaśnić skąd pomysł na ten typ. Mianowicie, gospodarze aktualnie zajmują aktualnie 3 miejsce, przed nimi z jednym oczkiem więcej Parma i na 1 miejscu, również z przewagą jednego oczka Bari. Wygrywając dzisiejszy mecz mogą oni wskoczyć zatem na fotel lidera co na pewno doda motywacji, bo przecież trzeba wrócić do ukochanej Serie B. Palermo dobrze spisuje się na własnym stadionie, 4 wygrane 2 remisy i 1 porażka, Cittadella w roli gościa 2-1-3. Na 6 meczy wyjazdowych, aż w 4 strzelali bramkę a Palermo? W roli gospodarza na 7 meczy nie strzelili tylko raz...z Novarą. Obie drużyny dosyć overowe co również przemawia z moim typem. A na koniec patrząc H2H, gdzie w roli gospodarza grało Palermo, oba spotkania zakończyły sie wynikiem 3:1, dziś liczę na podobny wynik, aczkolwiek już 2:1 nas satysfakcjonuje. Powodzenia
⛔100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Zagłębie - Korona
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.14
Bukmacher: fortuna
Analiza
Trener Letteri bardzo miesza taktykami i to nie co mecz lecz kilka razy w jednym meczu. Wychodzi z ustawieniem 4-4-2 a jak mu się coś nie podoba to potrafi zmienić napastnika w 30-minucie i już gra ustawieniem 3-4-3 lub 5-3-2. Mimo, że zawodnicy Korony rozgrywali niezłe mecze to coś nie grało. Mam wrażenie, że trener nie dość że mylił tymi zmianami systemów przeciwników to i gubili się sami koroniarze. Jednak tuż przed przerwą reprezentacyjną coś zaczęło się kształtować. A to coś w końcu nazwano orkanem Korona bo dosłownie zmiatali przeciwników. Nic do powiedzenia nie mieli piłkarze Lechii jak i Śląska Wrocław. Ja jednak chciałbym się cofnąc jeszcze o 3 kolejne mecze ligowe gdyż licząc 5 ostatnich kolejek Korona czterokrotnie kończyła mecze na zero z tyłu. Jedynie Zabrzanie strzelili 3 bramki Koronie a może jak ktoś sobie puści skrót to zobaczy że Korona niemal sama sobie strzelała oddając piłkę przeciwnikowi na 40-metrze przed własną bramką co pozwalało łatwo wykańczać akcję.
Zagłębie bardzo dobrze zaczęło sezon. Do 10 kolejki przegrało zaledwie 1 spotkanie. Potem zaczęło się coś dziać niedobrego. Szukałem powodu dlaczego tak się stało i chyba znalazłem. Jest to Filip Starzyński, a w zasadzie to jego brak w drużynie z powodu kontuzji. Drużynę próbuje teraz ciągnąć Świerczok, który ostatnio zagrał w dwóch meczach kadry. Mam małą nadzieję że tak jak piłkarzom Górnika Zabrze powołania nie pomogły we wczorajszym meczu tak Świerczokowi również lekko zaszumi w głowie i dziś przejdzie obok meczu.
Ostatecznie piłkarze Korony i tak dziś swojego przeciwnika zabiegają. Są tak fantastycznie przygotowani do sezonu że o ich wybieganie i walkę się nie martwię - jedyne co może pójść nie tak to jakiś wielbłąd w defensywie Diava lub Misia (swoją droga mam nadzieje że żaden z tej dwójki dziś nie zagra) lub po prostu fatalna skuteczność w ataku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Czerepowiec - Łada Togliatti
Typ: Dmitri Kagarlitsky strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym)
Kurs: 3,40 fortuna

O meczu:
Znowu spróbuję wziąć udział w loterii jaką niewątpliwie jest wytypowanie strzelca w meczu hokejowym. Na tapetę wziąłem mecz pomiędzy Czerepowcem a Ładą Togliatti. Zazwyczaj w meczach pomiędzy tymi zespołami pada sporo goli (średnio około 5). Lepszy bilans bezpośredni, jak i obecnie miejsce w tabeli oraz formę mają gospodarze dzisiejszego pojedynku. Jak dotąd Czerepowiec zdołał zdobyć 67 goli, z czego 10 zdobył właśnie Dmitri. Jeśli dołożymy do tego 19 asyst, zobaczymy jak ważną postacią drużyny jest. Kusi mnie też postawienie, że zdobędzie przynajmniej 2 gole (kurs 11), ale przy typach dnia zostanę przy jednej ???? Jeśli jednak w zakładach live pojawi się linia +1,5 w klasyfikacji kanadyjskiej, na pewno nie zawaham się postawić parę złotych ???? Powodzenia!
✅240
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong AZ - Jong Ajax
Typ: Handicap 2-0 wygra Jong Ajax
Kurs: 4,55
Bukmacher: ForBet

Analiza:
Witam !
Na dzisiaj przygotowałem mecz zaplecza pierwszej ligi Holenderskiej czyli spotkanie pomiędzy drużyną Jong AZ a Jong Ajax . Uważam , że drużyna gości wygra dzisiaj to spotkanie różnicą kilku bramek a przemawia za tym fakt , że goście są na drugim miejscu w tabeli ze zdobyczą bramkową wynoszącą 27-18 a gospodarze mają ich 18-24 i są na piętnastym miejscu . Jong Ajax bilns spotkań to 8 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki , strzelają dużo bramek chociaż w ostatnim meczu polegli u siebie z drużyną Graafschap 0 do 5 ale uważam , że był to wypadek przy pracy i dzisiaj będą chcieli to udowodnić i pokazać , że powrócili na właściwe tory strzelając kilka bramek. Mają 4 punkty straty do lidera czyli do Nec Nijmegen , to nie duża strata ale jak chcą być na pierwszym miejscu to nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów.Drużyna Jong AZ no cóż narazie to nie zachwyca w tym sezonie dopiero 15 miejsce z bilansem spotkań 4 wygrane 1 remis i 7 porażek i nie sądzę , że dzisiaj pokonają Jong Ajax a wręcz przeciwnie myślę , że polegną i to sporą ilością bramek. Duży kurs jest na handicap ale jak ktoś jest nie pewny to niech nie gra albo zagra mniej ryzykownie . Ja dziś gram handicap 2-0 i wygra Jong Ajax i to jest mój typ.
Powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja, VHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: CSK VVS - Tseng Tou
Typ: Tseng Tou
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na poniedziałek coś lżejszego. Czerwona latarnia trzeciej rosyjskiej klasy rozgrywkowej, klub CSK z Samary, podobnie jak jego ekstraklasowy odpowiednik Łada Togliatti nie spisuje się zbyt dobrze w rozgrywkach. A nawet fatalnie. Bilans 2-0-2-20 i ostatnie miejsce w stawce 27 ekip. 57 punktów straty do lidera i 10 do przedostatniego miejsca. 12 porażek z rzędu w ogóle i 10 na własnym lodzie. Bilans u siebie 1-0-1-11. No to może przełamanko? Moim zdaniem nie teraz. Przeciwnik, chiński debiutant w lidze, radzi sobie całkiem całkiem. 13. miejsce, bilans 11-1-2-11, na wyjazdach też coś na remis 5-0-0-5, w tej chwili łapie się do play-off. Z innym zespołem warto obsadzać go w overach, tu gra z ekipą, która coś tam może strzelić, ale ostatnie 5 meczów u siebie przegrała wyraźnie, by nie rzec - sromotnie. 1:4, 0:5, 1:9, 0:2, 1:4. To po prostu nie wypada. Jeśli Chińczycy zrobią swoje, czyli zagrają ofensywnie, bez jakiejś wpadki, powinni to wygrać, bo z kim wygrywać na wyjazdach, jeśli nie z kompletnym outsiderem?
✅70
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Palestyna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Shabab Doora vs Shabab Al -Dhahiriya
Typ: remis
Kurs: 3,4
Bukmacher: forBet
Analiza:
Gospodarze miejsce 11 , a goscie 8 . W poprzednim sezonie uplasowali sie w dolnej czesci tabeli z dorobkiem okolo 24-25 pkt.
Faworytami wg bukamcherow sa goscie . Jednak nie spisuja sie oni dobrze . Na wyjazdach bardzo slabo . U siebie dwa mecze wygrane tylko , w tym mecz 4-0 z najslabszym AL Khaderem.
Gospodarze tak samo nie najlepiej zaczeli, ale ostatnio widze u nich wzwyzke formy . Remis z Birehem u siebie i porazka tylko 0-1 z liderem na wyjezdize , Wszysktie prawie mecze u siebie na granicy jednej bramki , Dzis widze tu remis.
⛔100
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
DYSCYPLINA-piłka nożna
GODZ-18.30
SPOTKANIE-PAOK-ATROMITOS
TYP-BTS
KURS-2.3
BUKMACHER-Fortuna
ANALIZA.
Witam,to mój 1 post w typach dnia,więc może analiza będzie nie najlepsza,ale myślę że typ okaże się trafny.
Ale do rzeczy,spotykają się dwie drużyny z górnej części tabeli,PAOK jest na 4 miejscu z bilansem bramek 12-4 a ATROMITOS zajmuje 2 miejsce z bilansem bramek 11-3.
Jak widać obie drużyny mają silną defensywe,ale ja swój typ opieram na tym że PAOK na ostatnie 6 meczy u siebie zawsze strzelał min 1 gola,z kolei Atromitos na wyjezdzie na ostatnie 8 meczy 7 razy strzelił min 1 gola.
Poza tym ostatnie dwa mecze między sobą kończyły się wynikami 3-4 i 1-1.
Tak więc jak widać mogą obie drużyny po tej 1 bramce strzelić i myślę że tak też będzie i dziś.
Powodzenia.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Godzina: 21,00
Spotkanie;Eibar-Betis
Typ;pow 2,5 i obie strzelą
Kurs;2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Eibar to druzyna słaba 17miejsce w lidze 2w-2x-11p gole 6-25
Betis/goście/to doświadczony zespół 8m 5w2x-4p gole 21-20.
Buki za faworyta stawiają Eibar 2,3w-3,5r i 3 na wygraną gości.
Ostatnie mecze gospodarzy
Real Sociedad-Eibar 3-1
Eibar-Levante 2-2
Ostatnie mecze Betisu
Wygrana u siebie 4-0 i remis na wyjeździe z Getafe 2-2.
Betis powinien ten mecz wygrać,lub zremisować.Eibar ostatnio w 2 meczach strzelił tyle bramek/trzy/ co w całej lidze.
Typ bardzo prawdopodobny.Ostatnio dobra forma strzelecka z obu stron,niech zwycięży drużyna lepsza.
Sorry za czcionkę,coś mi szwankuje w laptopie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Kobiet (Polska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piła - Proxima Kraków
Typ: Piła
Kurs: 1.65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zespół z Piły wygrał ostatnia z Budowlanymi Łódź w meczu wyjazdowym. Porażka z najlepszym zespołem w siatkówce kobiet w naszej lidze z Chemikiem Police ,ale w 4 setach więc jak widzimy walczyły Pilanki. Natomiast Proxima Kraków przegrała gładko w 3 setach. Pilanki wygrały z dobrze prezentującą się drużyną z Dąbrowy Górniczej wygrywając w 3 setach. Przegrana z Łódz 3 setach oraz porazką z Wrocławiem udało się ugrać Wrocławiu jedynie seta. Jeśli chodzi o kadrę z lekką przewagą jest zespół z Piły przynajmniej na papierze. Dodatkowym smaczkiem jest że Pilanki ten mecz zagrają u siebie.
Jeśli chodzi o zespół z Proxima Kraków przegrana w 4 setach z Muszyną oraz ŁKS-em. Porażka po 5 setach z Budowlanymi Toruń. Jak widzimy zwycięstwo nad Budowlanymi Łódz sprawiło mała niespodziankę mimo tego własny parkiet i kadra myślę że zweryfikuje wynik tego meczu.Myślałem nad zagraniem na Piłe z handicapem -1.5 seta ale zagram bezpieczniej na same zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Słowenia, Liga Nova KBM
Godzina: 19:00
Spotkanie: KK Petrol Olimpija Lublana - KK Tajfun Sentjur
Typ: 2
Kurs: 7,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próba takiego koszykarskiego wariat z ligi słoweńskiej. Tabela wygląda tak:

Oczywiście Olimpija jest w tym meczu faworytem ale według mnie nie aż na takie kursy. Owszem kadrowo jest to zespół dużo lepszy, obrońca mistrzowskiego tytułu i to spotkanie gospodarze powinni wygrać. Jednak ja próbuję tutaj niespodzianki, bo Olimpija ma ostatnio napięty terminarz i gra co 3 dni jakieś spotkanie. Ich mecze wyglądają tak:

Jak widać od października zespół dzisiejszych gospodarzy gra co 2-3 dni jakiś mecz i w tym głównie upatruję szansy na niespodziankę licząc, że zespół po ostatnich dwóch trudnych wyjazdach do Aten i Belgradu na gorący teren będzie nieco zmęczony intensywnością tych spotkań. Ich rywal Tajfun Sentjur nie należy do wielkich zespołów (chociaż w sezonie 2014/2015 zdobyli mistrzowski tytuł) ale grać tez potrafi i nie wolno go lekceważyć. Goście powinni być lepiej zregenerowani na to spotkanie, bo oni tylu spotkań nie rozgrywają co widać poniżej:

Kto nie lubi aż tak ryzykować może spróbować pograć na gości z jakimś handicapem z dodatnimi punktami. Ja próbuję całkowitej niespodzianki i &quot;gołej&quot; wygranej gości ;) Liczę na zmęczenie gospodarzy i pewne niedocenienie rywala. Oczywiście nie polecam szaleć, bo ciężkie zadanie czeka Tajfun Sentjur ale nie jest bez szans ten typ, no ale czas pokarze ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin
- Korona Kielce
Typ: Korona Kielce + obie strzelą
Kurs: 5.25
Bukmacher: forBet
Analiza:

Kolejny mecz na szczycie tabeli. Zagłębie Lubin podejmuje u siebie Koronę Kielce. Gospodarze ostatnio reprezentują fantastyczną formę, którzy od ośmiu meczy nie ponieśli żadnej porażki (Lotto Ekstraklasa + Puchar Polski). Jeżeli chodzi o samą ligę to zdołali u siebie pokonać już w ostatnim czasie Śląsk Wrocław aż 3 do 0, Wisłę Płock 2 do 0 oraz Wisłę Kraków 2 do 1, natomiast na wyjeździe Lechię Gdańsk 5 do 0. Pokazuje to w jakiej formie obecnie jest ta drużyna. Gospodarze natomiast niemała zadyszka, którzy odnieśli 3 porażki z rzędu. Idąc na fali stawiam tutaj na win drużyny z Kielc, jednak gospodarzom na pewno uda się coś ustrzelić. Typ bardzo ryzykowny, ale kurs zachęcający. Powodzenia - oby weszło!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Godzina: 18:00
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kolejka koszmarna w moim wykonaniu, mam nadzieję, że chociaż zakończenie będzie na plus. Bardzo ciekawe spotkanie nas czeka w poniedziałkowy wieczór przed telewizorami.
7 w tabeli Zagłębie Lubin podejmuje u siebie 5 w tabeli Koronę Kielce, obie te drużyny dzieli zaledwie 2 punkty i w sumie jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip.
Jeśli spotkanie wygrają gospodarze będą mieć 26 punktów i wrócą na 5 pozycję i co ważne w dalszym ciągu będą liczyć się w walce o mistrza natomiast jeśli wygra Korona awansuje na 3 lokatę i będą mieć już tylko 3 punkty straty do lidera.
W ekipie gospodarza wciąż brakuje kontuzjowanego F. Starzyńskiego, który jest bardzo ważną częścią w drużynie, prócz niego zabraknie K. Forenc, S. Bonecki, D. Dziwniel natomiast u gości jedynie kontuzjowany jest M. Gardawski a niepewni występu są R. Dejmek i N. Aankour.
W ostatnim czasie Korona Kielce jest w rewelacyjnej formie, nie przegrywa meczu już od ponad 2 miesięcy natomiast Zagłębie Lubin jest w dołku... 3 porażki z rzędu.
Obie ekipy miały teraz 15 dni na przygotowanie się do meczu a gospodarze mieli 15 dni na odzyskanie formy z początku sezonu i szczerze wierzę w to, że powrócą do takiej formy.
Zagłębie to zespół dla mnie lepszy i mimo, że Korona świeciła formą to ten mecz jednak przegrają.
Mimo wszystko Korona na wyjazdach nie spisuje się najlepiej, tylko 1 zwycięstwa to nie jest jakiś dobry wynik natomiast Zagłębie Lubin u siebie to zespół, który tylko raz przegrał i zanotował 5 zwycięstw, strzelili aż 16 bramek u siebie i dziś także mi się wydaje, że obejrzymy festiwal goli. Licze na gospodarzy i na zwycięstwo przez nich 2/3:1.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom