>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 20.12.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:30
Spotkanie: S.Sebastian - FC Sevilla
Typ: Wygrana Sevilli
Kurs: 3.05
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: W tym spotkaniu faworytem zdaniem bukmachera jest RSSS, który ma zapewne w głowie przeciętną grę Sevilli w meczach wyjazdowych, ale też teoretycznie dobrą grę na własnym boisku Basków.
Statystyki jednak pokazują, że obie drużyny grają w tym sezonie mocno w kratkę - zarówno Sociedad u siebie, jak i Sevilla na wyjeździe, tak więc szanse rozkładają się 50/50.
Sociedad w ostatnich 10 meczach ligowych wygrał zaledwie 2 razy - ze słabiutkim Vardar Skopje oraz średniakiem ligi hiszpańskiej - Eibar. Natomiast Sevilla podobnie - tyle że 3 razy odniosła zwycięstwo: Girona,Villarreal i Cartagena.
Obie drużyny sporo strzelają, ale też tracą - rezultat overowy wydaje się ciekawą alternatywą - z drugiej strony wynik 1-0 czy 0-1 każdy z zespołów brałby w ciemno, w końcu liczą się 3 punkty.
Według mnie małym faworytem w tym meczu jest mimo wszystko Sevilla, która co prawda traci sporo punktów, ale są w stanie wygrać to spotkanie - tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że gospodarze są bardzo nieskuteczni i pozwalają swoim rywalom na zbyt wiele co idealnie pokazał mecz z Malagą.
Przewidywany wynik: 2-1 dla Sevilli
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Uganda
Godz: 14:00
Spotkanie : Express vs Vipers
Typ: remis
Kurs: 2,85
Bukmacher: forBet
Analiza:
Express zajmuje 15 miejsce , a Vipers 6. Gospodarze zajmuja na razie przedostatnia pozycje i kazdy punkt jest dla nich wazny w kontekscie walki o utrzymanie , a goscie traca 8 pkt do lidera .
Oba zespoly w poprzedniej kolejce przegraly swoje spotkania.
Goscie w ostatnich dwoch latach dwa razy z rzedu przegrali tylko raz -rok temu , ale grali pod rzad z jednymi z lepszych druzyn ligi.
Gospodarze przegrali trzy ostatnie mecze . Przegrali jednak tylko po 0-1 i grali min. z liderem i druga druzyna tabeli . Dodatkowo zauwazylem , ze wsrod ostatnich piecu meczow - dwa zagrali u siebie i dwa przegrali . Dzis ich trzeci mecz u siebie i nigdy nie przegrali trzech meczow pod rzad na swoim boisku.
Goscie zdecydowanie lepiej graja w tym sezonie u siebie i rzadko wygrywaja na wyjazdach.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga mistrzów
Spotkanie: Chaumont 52 - Dynamo Moskwa
Godzina: 20:30
Typ: Dynamo -1,5 seta
Kurs: 1,70
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Moim zdaniem zespół z Rosji jest tutaj dużym faworytem... i śmiało stawiam na zwycięstwo oraz zwycięstwo -1,5 seta.
Chaumont dość sensacyjnie wygrało w 1 kolejce z Bełchatowem na wyjeździe dość łatwo 3:1, w tym spotkaniu Boyer grał rewelacyjnie 33 punkty zdobyte dały zwycięstwo. Bełchatów nie mógł sobie poradzić kompletnie z tym zawodnikiem. W tym zespole jest TYLKO ten zawodnik Boyer dla porównania drugi najlepszy punktujący w meczu z Bełchatowem był Louati, który zdobył zaledwie 10 punktów reszta poniżej 10 punktów. 1 zawodnik nie będzie wygrywał wszystkich meczy a jeszcze jak On będzie miał gorszy dzień to już kompletnie drużyna bez szans.
Dynamo Moskwa fakt, także przegrał swoje pierwsze spotkanie lecz z dużo silniejszym zwłaszcza u siebie zespołem z Rosji Nowosybirskiem (w dwóch setach walczyli na równym poziomie, w 1 secie już Nowosybirsk odskoczył).
Reasumując tak jak wspomniałem, w Chaumont większość piłek będzie rozgrywana do Boyera, który zdobędzie zapewne sporo punktów ale to nie wystarczy na zespół Dinama, sam meczu nie wygra a nie ma pomocy w tym zespole.
Można także obstawić, że to On zdobędzie więcej punktów od Kruglova. Dla porównania Boyer 33 punkty zdobył w 4 setach a Kruglow w 3 setach 15 punktów.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
godzina: 17:00
spotkanie: Unics-Cedevita
Typ: (8,5+) 2
stawka: 1.81
bukmacher: fortuna
Witam szczerze to nie wiem jak zapisać analizę tego meczu jedynie co to wszedłem w statystyki i jakoś tak mnie naszło pograć w stronę gości co mnie sie rzuciło w oczy to ,że gospodarz ma zapewniony awans nie twierdze ,że przegra,ale może wyjdą na ten mecz nie na 100% ,ale na 50% skoncentrowani a dzisiejsi goście jeszcze nie mają pewnego awansu z grupy.Drugie co mnie się rzuciło to goście dzisiejszego spotkania prawie dwa miesiące temu ostro ich zlali we własnej hali różnicą dwudziestu punktów.A ostatnie to przeczucie takie mam ,że ten mecz nie będzie do jednego kosza.Szczerze jakbym miał więcej siana to pograłbym dwa osobne kupony w jednym dałbym Remis w tym meczu a na drugim dałbym gołą dwójkę po kursie ponad 5.00 .Gram mizernie dlatego daję taki typ jak będzie zobaczymy później.Pozdrawiam
⛔ 100
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:30
Spotkanie: S.Sebastian - FC Sevilla
Typ: Sevilla/over 1,5
Kurs: 3.45
Bukmacher: forbet
Analiza: Podobnie jak użytkownik LucaXX95 na dziś wybrałem to spotkanie. Mecz na pewno na styku, ale takie są najlepsze. Real Sociedad nie jest tą samą drużyną, co w zeszłym sezonie. Odnoszą znacznie gorsze rezultaty. Bez zwycięstwa w ostatnich 6 meczach w różnych rozgrywkach, w tym wpadka u siebie w Copa del Rey z Lleidą. Co prawda Sevilla też nie zachwyca formą, ale chyba porażki na wyjazdach z Barceloną, Atletico, Valencią, na trudnym terenie w Bilbao i ostania klęska na Bernabeu nie oznaczają, że są bez szans w tym meczu. Z silniejszym Villareal potrafili pokazać charakter i z 2:0 wyciągnęli na 2:3. Moim zdaniem typ warty spróbowania. Ze względu na regulamin dodaje bramki.
⛔ 100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy - Extraliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Vitkovice - Pardubice
Typ: Jakub Lev strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,60 fortuna
O meczu:
Tragedia. Ostatnie dni to kompletna porażka. Miałem dziś nic nie podawać, bo skuteczność spadła na bardzo niski poziom. Ale może Czechy przyniosą punkciki. Taki typ na ostatnią chwilę. 3 w tabeli Vitkovice podejmują Pardubice. H2H na korzyść gospodarzy (6-4). Obecna forma również. Jakub Lev jest ich najlepszym strzelcem: 30 meczów, 15 goli, 8 asyst. Jest nieźle, średnio gol w co drugim meczu. W przeszłości zdarzyło mu się pokonać bramkarza Pardubic, wierzę że i dzisiaj mu się to uda. Powodzenia!
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:50
Spotkanie: Toulouse-Lyon
Typ: 2 i bts
Kurs: 3,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lyon dobrze sobie radzi w tym sezonie, wyprzedza go tylko niesamowite PSG, które powoli odjeżdża, ma już 9okt przewagi oraz Monaco, które mimo kilku osłabień nadal jest bardzo silne. Lyon ma tyle samo punktów do drużyna z księstwa i zapewne zechce dzisiaj zdobyć komplet punktów. Lyon przegrał tylko 2 razy w tym sezonie. I o dziwo, nieznacznie, ale lepszy bilans ma na wyjazdach niż u siebie. 6 wygranych 2 remisy i 1 porażka to tak samo, jak PSG!!! Nawet bramki się zgadzają, obydwie drużyny strzeliły po 24 gole i 8 straciły. Dzisiaj zagrają z 3 drużyną ale od końca, czyli Tolouse. Ekipa znajduje się tak blisko dna, bo fatalnie gra na wyjazdach, golą ją niemal wszyscy, ale u siebie nie są chłopcami do bicia, wygrali połowę z 8 meczów meczów, przegrali tylko 2. Stąd mój typ na wygraną jednej z najlepszych drużyn ligi z dobrze spisującym się na swoim boisku cieniasem ;) Bezpieczniejszy typ to czysta 2 po 1,85, ale bts podwyższa go prawie 2 krotnie, także... pobieram go.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 1
Godzinna: 20:50
Spotkanie: Lille – Nicea
Typ: over 3.5
Kurs: 3.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Lille oficjalnie bez Bielsy, czyli jeden problem mniej dla tej ekipy, bo od początku ta współpraca była ciężka. Teraz pojawia się drugi problem kto pociągnie i poukłada ten zespół a łatwe zadanie to nie będzie ze względu na to że ta kadra jest bardzo młoda i niedoświadczona a punktów potrzebują na już. Nic dziwnego wobec tego nie ma w tych powtarzających się co kolejkę inny obliczach tej ekipy po świetnych meczach jak np. z Lyonem gdzie akurat ta młodość i fantazja dały wiele w ofensywie, przychodzi mecz z którym w 35 minucie przegrywają już 3:0 i tak to się kończy i tych takich meczy jest więcej.
Nicea po zeszłorocznej niespodziance miała kryzy który powoli idzie w niepamięć, Favre znowu wrócił do swojej ofensywnej, szybkie gry i zespół wygrał cztery mecze z rzędu dzięki czemu awansował już na szóste miejsce. Wróciła do nich lekkość w ofensywie i skuteczną tą grą będą chcieli podążać dalej, defensywnie całkowicie im jeszcze nie można ufać bo patrząc na tabele tych bramek stracili sporo ale to też styl robi swoje, kluczem dla nich jest skuteczność pod bramką rywala a nie swoją.
Na pewno plusem w typie jest też to że Nice należy do najrzadziej remisujących zespołów w Ligue 1 - do tej pory dzielili się punktami tylko dwukrotnie, co jest najniższym wynikiem w lidze, do spółki z PSG, Monaco i Metz. Piłkarze Lille również nie są skłonni do kompromisów, mają w dorobku zaledwie trzy remisy. Tydzień temu spotkali się w pucharze gdzie padł remis 1:1 a po karnych zwycięzcą byli dzisiejsi goście, jednak mocno pod kątem bramek tego meczu bym nie analizował bo to puchar a z tym podejściem niektórych ekip wiemy jak to jest. Zobaczymy jakie dziś zobaczymy oblicze Lille, raczej bardziej aktywni w ofensywie ale z błędami w defensywie i zobaczymy czy to wystarczy do bramek.
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia: Jupiler League
Godzina: 20:30
Spotkanie: KV Mechelen - Club Brugge
Typ: Handicap 1:0 - Wygrana Brugge
Kurs: 2.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Dzisiaj na widelec wziąłem mecz najwyższej klasy rozgrywkowej w Belgii. 14 drużyna tabeli - Mechelen podejmie na własnym terenie lidera i dominatora tej części sezonu w swoim kraju zespół Brugge. Zacznę od gości. 18 pkt. na koncie z czym tylko 5 pkt nad ostatnim w tabeli Eupen, bilans bramkowy 21:30 - ogólnie nie ciekawie. Gdyby nie rewelacyjny w składzie Bande, który ustrzelił w tym sezonie 8 bramek zespół ten z pewnością byłby na samym dnie tabeli. Ich ostatnie spotkania również nie napawają optymizmem. Przegrana ze słabiutkim Kortrjik 2:0, szczęśliwa wygrana 1:0 również ze słabeuszem Oostende - ogólnie jeśli wygrywają to najczęściej z zespołami z okolic końca tabeli. Co prawda wygrana u siebie ze stale okupującym środek tabeli Genk mogła poprawić ich morale to moim zdaniem nie wystarczy to na rozpędzone Brugge. Po drugiej stronie lider, którzy dzieli i rządzi. 8 pkt. zaliczki nad drugim w tabeli Charleroi, 13 pkt. nad swoim odwiecznym wrogiem Anderlechtem. Nie przegrywają prawie żadnego meczu, pasma zwycięstw od czasu do czasu przerywa jakiś remis. Ktoś powie, że przegrali na wyjeździe właśnie z Genk, które to Mechelen pokonał.. No przegrali aż 3 razy na 20 swoich ostatnich meczy... Kontrargumentem jest, że np. Mechelen przegrał z Anderlechtem 3:4 u siebie, które Brugge ostatnio roznieśli 5:0. Ale można tak sprzeczać się w nieskończoność, a nie o to chodzi. Bilans bramkowy dzisiejszych gości porażający: 46:17 gdzie biorąc pod uwagę statystycznie wysoką liczbę bramek w tej lidze jest wynikiem więcej niż dobrym. Tylko defensywa Gent (również 17 straconych bramek) dorównuje defensywie Brugge. Bezpośrednie pojedynki to kolejny powód do dumy Brugge i zmora Mechelen. Na 6 ostatnich spotkań zawsze wygrywali dzisiejsi goście. Minusem jest zdecydowanie słabsza postawa w meczach wyjazdowych Club Brugge w stosunku do meczy rozgrywanych na własnym stadionie. Grają wyraźnie gorzej, nie mniej jednak kiedyś ten stan odwrócą, a kiedy jeśli nie z takim przeciwnikiem jak Mechelen. Moim zdaniem jeśli Bande dzisiaj zawiedzie gospodarzy i nie trafi raz lub dwa razy do siatki, Brugge powinna spokojnie ustawić mecz oraz wynik pod siebie. Życzę powodzenia!
✅ 181
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:50
Spotkanie: Lille - Nice
Typ: u 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Liga francuska oscyluje w wiele wynikow ponizej 2,5 gola.
Gospodaże na wlasnym podwórku grali 8 krotnie 4x padł under 4x over, tak samo sprawa wyglada dosc interesujaco ????
Ale juz gdy spojrzymy na mecze pomiedzy tymi druzynami to ostatnie 5 meczy zakonczylo sie wynikami ponizej 3 bramek.
Typuje 1:1
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina:
21:00
Spotkanie: Barcelona - Unicaja
Typ: Unicaja
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza: O 21:00 rozpocznie się mecz Euroligi w wykonaniu hiszpańskich drużyn. Liczę na Malagę. Porównując drużyny widać lepsze statystyki Barcelony. Stąd też kursy u bukmacherów 1,23-4,40. Jednak coś czuję iż w tym meczu będzie niespodzianka. Może pod dogrywce może 4 kwarta zadecyduje ale coś mi tak się wydaje. Liczę też na pośredni bilans z CSKA Moskwa gdzie lepiej wypadła Unicaja.
Tabela dla zainteresowanych ABC ligi : http://www.oddsportal.com/basketball/spain/acb/standings/
Euroligi http://www.oddsportal.com/basketball/europe/euroleague/standings/ . Pozdrawiam
✅ 340
 
R 9

radekk1233

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real Sociedad - Sevilla
Typ: remis
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam. Na dziś wybrałem jeden z najciekawszych meczy 17 kolejki najlepszej lidze na świecie.
Real Sociedad zajmuje obecnie 12 miejsce. Jak na drużynę walczącą o awans do pucharów, jest to tragiczny wynik. Ostatni ligowy mecz wygrali na początku listopada, czyli dokładnie 6 kolejek temu. Drużyna z San Sebastian potrafi u siebie zatrzymać takie zespoły jak Real Madryt, Barcelonę, czy Atletico Madryt, ale w
kolejnym meczu są w stanie stracić punkty z drużynami walczącymi o utrzymanie. Natomiast zespół z
Andaluzji jest obecnie na 5 miejscu, ze stratą tylko 2 punktów do Realu Madryt. Ich gra w obecnym nie jest
oszałamiająca, ale za to bardzo skuteczna. W tym sezonie na 16 meczy, strzelili tylko 19 bramek. W porównaniu, rok temu, na tym etapie rozgrywek mieli strzelone aż 32 bramki. Stawiam na zwycięstwo drużyny z Estadio Anoeta, ze względu na to, że powoli wracają na właściwe tory. Może po ich ostatnich wynikach na to nie wygląda, ale oglądając ich grę widać bardzo duże postępy oraz znaczy progres u takich zawodników jak Carlos Vela, czy Xabi Prieto, którzy są jedynymi z głownych motorów napędowych w tej drużynie. W ostatnim meczu byli blisko pokonania na wyjeździe Athletic Bilbao, mogli na spokojnie wygrać 0:2 lub 0:3, ale brakowało po prostu skuteczności oraz szczęścia. Myślę, że w tym meczu tego szczęścia nie zabraknie i podpieczni Eusebio Sacristana zagarną 3 punkty pokonując Sevillę.
Powodzenia
⛔ 100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy DFB Pokal
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Borussia Dortmund
Typ: pow.2 bramek , pow. 3 kartek , pow. 10 rożnych
Kurs: 4,80

Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam !
Postanowiłem powrócić po dłuższej przerwie. I tak na dzisiaj wybrałem spotkanie pucharowe pomiędzy Bayernem a Borussią Dortmund . Skusiłem się postawić na ten typ bo myślę ,że jest on jak najbardziej realny . Otóż bramki zapewne padną i to kilka bo w takich meczach z reguły pada nie mało bramek a przecież to dwie najbardziej bramkostrzelne drużyny w całej bundeslidze Bayern - 37 , Borussia -39 więc sądzę ,że dzisiaj to udowodnią obie drużyny . Co prawda Borussia miała chwilowy kryzys ale myślę ,że już mają go za sobą bo ostatnie dwa mecze to zwycięstwa no i nowy trener może podziałał na nich mobilizująco ale to się okaże czy już ich minął ten pech czy jeszcze nadal będzie trwał. Co do kartek to uważam ,że mogą się dzisiaj posypać bo to nie jest zwykłe spotkanie w lidze lecz ważny mecz w konteksie dalszej drogi do pucharu , to może być twardy mecz zarówno z jednej jak i z drugiej strony , nikt tu nogi nie odpuści a wiemy jak niektórzy gracze potrafią uprzykrzać grę jednym z nich jest chociażby Arturo Vidal , kusiłbym się nawet o czerwień ale to dla bardziej ryzykownych typów . No i rzuty rożne , tutaj chyba najbardziej prawdopodobny typ bo wiemy jak Bayern u siebie potrafi je nabijać a i Borussia tez napewno coś ich ustrzeli . Bayern ma znakomite skrzydła i to właśnie ze skrzydeł pada mnóstwo rogów . Podsumowując :
Typ jak najbardziej prawdopodobny uwzględniając statystyki i ja w to wchodzę, kursik napewno zachęca godny zaufania i zaryzykowania . Myślę ,że obie drużyny dzisiaj strzelą bramkę i nie lekceważyłbym drużyny z Dortmundu . Niespodzianka w meczu ? Nie wiem bo piłka nożna nie raz udowadnia ,że niespodzianki to chleb powszedni. Także życzę powodzenia i wysokich wygranych !!!
✅ 380
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - German Masters - Kwalifikacje (1 runda)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hossein Vafaei - Liam Highfield
Typ: Hossein Vafaei
Kurs: 1.94
Bukmacher: 1xbet
Witam. Dziś po lupę wziąłem mecz kwalifikacyjny do German Masters. Wczoraj i dziś trochę niespodzianek, ale niektórzy zawodnicy są myślami gdzieś indziej, wręcz nie traktując poważnie tego turnieju.
44 w rankingu Irańczyk zmierzy się z angielskim snookerzystą Liam&#39;em Highfield&#39;em uplasowanym na 68 lokacie.
W rankingu rocznym zawodnicy zajmują odpowiednio 35. i 64 miejsce.
Kursy na ten mecz są wystawione mniej więcej po równo, ale ja widzę faworyta w Irańczyku.
Highfield co prawda powalczył czy to z Murphy&#39;m w UK-ju (5-6) czy w niedawno zakończonym Scottish Open z Robertsonem (2-4), ale wiadomo jak grają zdecydowani faworyci w pierwszych rundach. Na hamulcu ręcznym, aby tylko awansować.
Irańczyk w UK-ju wygrał m.in. z McGill&#39;em (6-5), aby w następnej rundzie odpaść z Gouldem (6-4). W październiku dotarł do ćwierćfinału English Open, gdzie uległ nieobliczalnemu Kyren&#39;owi Wilsonowi (późniejszemu finaliście), z kolei Highfield w listopadzie odpadł w 1/8 finału Northern Ireland Open z Haotianem (2-4).
Jak widać formę mają podobną, może ciut lepszą Vafaei i liczę że dziś pierwszy raz ogra Anglika, gdyż Panowie nie mieli okazji jeszcze ze sobą zagrać.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Puchar Carabao - Ćwierćfina
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Chelsea - Bournemouth

Typ: Chelsea wygra dokładnie jedną bramką
Kurs: 3,75

Bukmacher:forbet
Analiza:

Witam,
zacznę od tego że goście ostatnio w formie która pozwala zaryzykować ten typ. W ostatnich pięciu wyjazdach tylko jedna porażka 1-0 z MAN. UTD. poza tym nie grali z czołówką .ale dwa remisy i dwie wygrane.
Natomiast Chelsea na 5 meczy w domu 3 z wygraną 1-0 pokrywającą typ.
Podsumowując jeśli Chelsea da odsapnąć swoim najlepszym zawodnikom przed sobotnim wyjazdem z Evertonem (który w coraz lepszej formie) to zadowoli ich zwycięstwo jedną bramką.
Pozdrawiam.
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: KV Mechelen- Club Brugge
Typ: 2 i btts
Kurs: 3,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Najlepsza drużyna ligi belgijskiej podejmuje znajdujące się zdecydowanie w dolnych rejonach tabeli KV.
Zespół z Brugii idzie jak burza, w 19 spotkaniach 17 wygranych! Prawie, jak City w lidze angielskiej!
H2H... same wygrane CB, kolejno 6 z rzędu wygranych: 4-1, 2-0, 6-1!!! i 2-0.
Ale wyjazdy to wyjazdy, tracą sporo goli, w dodatku Mechelen w ostatnich 5 pojedynkach strzeliło 10 goli!
Nie wypada inaczej typować, jak wygraną Club Brugge przy golu KC Mechelen.
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar Carabao
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bristol City - Manchester United
Typ: BTTS
Kurs: 1,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Bristol produkuje gole bardzo ładnie, może i przeciwnik teraz mocniejszy ale 8/10 ostatnich meczów z bramką robi wrażenie. Padał w tej samej liczbie meczów (8/10) BTTS, do tego łącznie 13 goli Bristolu.
United na 5 ostatnich wyjazdach bramka stracona no i puchar Carakakało to jakieś rotacje będą na bank.
Reasumując bardzo fajna forma gospodarzy co poniesie ze sobą pewność siebie, słabsze zespoły lubią powalczyć w takowych pucharach. Rotacje i brak czystych kont United też na stronę typu.
✅ 89
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom