>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20 września 2010r. (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Spotkanie:Terek Grozny - Zenit St.Petersburg
Typ:- jednobramkowe zwycięstwo Zenit Petersburg
Kurs: 3.40
Buk:gamebookers
Zenit - lider tabeli i faworyt meczu. Trek Grozny mimo iż nie wygrywa meczy to zawsze jest w stanie bramkę strzelić i właśnie tym sugeruję się stawiając ten zakład. W tym meczu dużej ilości bramek się nie spodziewam (max 3), po cichu liczę na 1:0 lub 2:1
Kiepska analiza.
 
hume 0

hume

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Nalchik - Spartak Moscow (1:0)
Typ: 2
Kurs: 4,60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jak się okazało poniedziałek to dobry dzień żeby się zainteresować ligą rosyjską - kursy kuszą... i to niesamowicie. Ja wybrałem spotkanie Spartak Nalchik - Spartak Moscow.
Spartak M. zajmuje 6. miejsce w tabeli rosyjskiej &quot;Wisznaja Liga&quot;, a gospodarz prezentowanego meczu Spartak N. miejsce 9. Różnica punktowa pomiędzy drużynami jest niewielka, bo tylko 2 pkt ale wynika to raczej z tego, że mamy początek sezonu. Przechodząc do konkretów: na tym terenie drużyny grały ze sobą jak do tej pory cztery razy. Ostatnie trzy potyczki bez większych problemów wygrała ekipa z Moskwy. Pierwsze spotkanie było remisowe (2:2), a w poprzednim roku kopacze Spartaka Moskwy pokonali swoich dzisiejszych rywali 4:2 - sądze, że dzisiaj będzie podobnie, tyle że ekipa Nalichika raczej nie da rady zdobyć aż dwóch bramek.
Niecały tydzień temu Spartak Moskwa w rozgrywkach Ligi Mistrzów świetnie poradził sobie z solidną, chociaż przeciętną w tym sezonie drużyną z Marsylii - warto odnotować, że wygrał na wyjeździe, co aż tak często drużynom rosyjskim się nie zdarza. Wcześniej wygrał 2:1 z FC Saturn, który zajmuje podobne miejsce w tabeli do Spartaka Nalchik. Drużyna gospodarzy poprzedni mecz przegrała z Kryliyą Sovetov, czyli teamem, dla którego było to jedyne zwycięstwo w tym sezonie.
Cóż... może trochę ryzykuje ale patrząc na statystyki oraz kurs myślę, że naprawdę warto. Polecam!
Pozdrawiam serdecznie!
✅ 360
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie : Nacional - Porto (-1 AH)
Typ : 2
Kurs: 1,88
Buk : Betsson
Analiza: Spotkanie 5. kolejki portugalskiej Liga Sagres pomiędzy 9. w tabeli Nacionalem Madeira, a liderem FC Porto. Mimo, że spotkanie będzie rozgrywane na Maderze absolutnego faworyta tej rywalizacji upatruję w ekipie z Porto. Lider ligi radzi sobie w tym sezonie świetnie zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i europejskich. Na krajowych arenach Porto zdobyło dotychczas 12 punktów w 4 meczach, strzelając 9 bramek, tracąc 2. Ostatnio w lidze na własnym stadionie pokonało silną w Portugalii Bragę. Podziw też budzić musi gładkie zwycięstwo w LE z Rapidem Wiedeń 3-0, czy też wcześniej rozgrywany łatwo wygrany dwumecz z Racingiem Genk (3-0 i 4-2). Nacional natomiast to ligowy przeciętniak, który nie powinien urywać punktów najlepszym ligowym zespołom. Raz już to się jednak w tym sezonie zdarzyło (2-1 na własnym obiekcie z Benficą) i dlatego myślę, że limit został już wyczerpany. Zwłaszcza, że potem przytrafiły się porażki z takimi ekipami jak Victoria Guimaraes czy Uniao Leiria. 6 punktów w ligowej tabeli i bilans bramek 5-6 nie robi wrażenia. FC Porto gra bardzo odważny, ofensywny, ciekawy dla oka futbol. Fakt ten jeszcze bardziej przekonuje mnie w twierdzeniu, że warto postawić tutaj na zwycięstwo ekipy z Estadio Dragao, nawet z bezpiecznym handicapem -1, po dobrym kursie.
✅ 88
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Mo Il - Tromsö(AM.)
Typ : 2
Kurs : 1,95
Bukmacher : betsson

Witam. Dzisiejsza oferta nie jest zachwycająca, ale trzeba coś wybrać.
Mecz 2 dywizji norweskiej, 4 avdeling ( czwarta grupa) , pomiędzy drużyną ze środka tabeli, a team&#39;em zajmującym ostatnią pozycje.
Zacznijmy od gospodarzy. Kopacze z Mo Il grają fatalnie. Do tej pory zgromadzili zaledwie 9 punktów, i z niewiarygodnym bilansem bramkowym -36 (bilans rodem z ligi estońskiej, gdzie drużyny od 7-10 mogą się &quot;pochwalić&quot; tak mocną defensywą) zamykają tabele, na ostatnim, 14 miejscu, ze stratą 12 oczek do przed ostatniego Eidsvoldu. Natomiast amatorzy z Tromso prezentują się dość przyzwoicie. 8 miejsce w tabeli może cieszyć.
Szczególnie, że pomiędzy drużyną 2 i 8 jest tylko 9 punktów. To może świadczyć o tym, jak ciasno jest w czołówce. Piłkarze gości na wyjazdach grają dobrze. Wygrywali z takimi drużynami jak KFUM Oslo, co jest niezłym wyczynem. Ze strzelaniem bramek problemu nie ma, o czym może świadczyć ostatnia wygrana nad Lorenskogiem aż 6-2. Gośćie powinni dzisiaj skarcić gospodarzy minimum dwiema bramkami. Godny uwagi jest fakt, że Mo traci średnio 2,95 bramki na mecz! Dlaczego więc kurs na zwycięstwo przyjezdnych jest tak duży? Jest tak dlatego, że w całej historii spotkań obu drużyn, Tromso nigdy nie wywiozło na ich terenie 3 punktów! Wręcz przeciwnie, to Mo ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań! Myślę jednak, że kryzys gospodarzy jest zbyt wielki, a przy dobrej grze gości nie mają zbyt dużych szans na choćby 1 pkt. Piękno futbolu polega na nieprzewidywalności, ale chyba nie tym razem. Oby wygrała drużyna w tym sezonie dużo lepsza, która powoli wspina się do góry, zostawiając za sobą daleko w tyle takie drużyny, jak właśnie dzisiejsi gospodarze.

Życzę miłego popołudnia, wykorzystujmy ostatnie przebłyski lata ;)
✅ 95
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Spotkanie: Nacional - FC Porto
typ: Hulk strzeli
kurs: 2.40
buk: unibet
czas: 20:45
Ciężko było coś znaleźć na dziś ale jednak czekają do ostatniej chwili szczęście się uśmiechnęło i znalazłem całkiem ciekawy typ. Spotkanie, które wybrałem to mecz pomiędzy niepokonanym dotychczas FC Porto, które w 4 meczach zgromadziło komplet punktów. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Nacionalu, która dotychczas zgromadziła o połowę mniej punktów niż, Porto bo ma ich na kącie 6. Ostatnie mecze jednak to niezbyt chlubne rezultaty dla ekipy gospodarzy. Porażki odpowiednio 2:1 i 1:3 z União de Leiria i Vitória Guimarães to nie najlepsze rezultaty. Porto oprócz wygranych w lidze ostro jedzie również w europejskich pucharach gdzie ostatnio rozgromili 3:0 Rapid Wiedeń. Hulk oprócz meczu w Lidze Europejskiej strzelał gole w ostatnich 4 meczach i to czasami nie jeden. Formą jest tak i w Porto jak i w Hulku więc, bardzo możliwe, że i dziś pokona bramkarza gospodarzy. Kurs całkiem niezły więc można zaryzykować.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Slavia Praga v AC Sparta Praha
Typ: AC Sparta Praha różnicą 1
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz na szczycie w czeskiej ekstraklasie. Moją analize głównie opre na statystykach. Zdecydowałem się na takim typ ponieważ, tak jak kolega wyżej pisał Sparta po słabym początku ligi teraz pnie się do góry w ostatni czwartek pokonała Palermo w Lidze Europy. Od 5 spotkań Sparta
nie przegrała strzelając 10 bramek przy straconych tylko 2 i obie zresztą z Palermo. Wiadomo jak cięzki mecz przed nimi bardzo trudny teren. Jak pokazuje historia nie pada tu wiele bramek za zwyczaj. W zeszłym roku
Sparcie udało się tutaj wygrać 1:0. Slavia ostatnio nie zachwyca, dla porównania 5 ostanich meczy Slavi: tylko jedno zwycięstwo nie potrafili wykorzystać przewagi swojego boiska w meczach ze Slovanem oraz Sigmą. Podsumowując Zwycięstwo Pragi wiadomo ostatnio lepsza forma, dlaczego jedną bramką? Ponieważ Derby w Czechach ostantio nie obfitują w bramki myśle że może być 1:0
✅ 333
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Djurgarden - Malmo
Typ - Malmo
Kurs - 2,20
Buk - Expekt
Dzis o godz. 19.00 w lidze Szweckiej mecz pomiędzy Djurgarden a liderem z Malmo . Niewątpliwie trudny mecz lidera ligi szweckiej zespołu Malmo . Jednak pokusze sie o zwycięstwo gosci którzy na ostatnie 10 spotkań zanotowali 8 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę a stosunek bramek 17:6 .
Jeżeli chodzi o Djurgarden to na ostatnie 10 spotkań 5 zwycięstw 2 remisy i 3 porażki a bramki 12 :12 . Ostatni mecz lidera to niewątpliwie wpadka gdzie zaledwie i to szczesliwie zremisował z 3 od końca Atvidabergs 3:3 , dlatego uważam że na dalszą stratę punktów nie mogą sobie piłkarze lidera pozwolić bo ich przewaga nad drugim Helisinborgiem to zaledwie 3 punkty .
Helsinborg też dzis rozgrywa swoje spotkanie i przy ewentualnym zwyciestwie zrówna się punktowo z Malmo .
Malmo w pierwszym spotkaniu u siebie pokonalo Djurgarden 2:1 i podobnie bylo w ubieglym sezonie gdzie aktualny lider pokonał 2 razy Djurgarden i u siebie i na wyjeżdzie w tym samym stosunku 2:1 .
Tak więc mój typ to zwycięstwo lidera !
⛔ 100
 
K 0

kolaa

Użytkownik
Robredo T. (Esp) - Brands D. (Ger)
Typ 1
Kurs 1,40
Interwetten
Mecz odbędzie się w Metz w hali. Kurs nie jest wysoki ale mecz zapowiada się interesująco. Faworytem tej potyczki jest absolutnie Hiszpan, któremu nie zdarzają się większe wpadki. Mecz odbędzie się w hali i to jest jedyna szansa dla Brandsa, ale ostatnimi czasy Brands nic nie gra. Porażki z Hanescu, Gasquetem czy Beckerem (oczywiście na betonie)wstydu nie przynoszą ale ostatni mecz przed turniejem w Metz Brands zagrał w Chalangere w Brasov gdzie gładko i przyjemnie przepadł z raczej nikomu nie znanym Alcaide Justellem (mecz na nawierzchni ceglanej).
Sądzę że trzeba korzystać i grać na Robredo, Brands jest wysoko w rankingu ale to specjalista od twardej nawierzchni a ostatnio takowych turniejów była masa więc nazbierał trochę tych punktów. O Robredo nie ma co się dużo rozpisywać bardzo dobry turniej US Open w jego wykonaniu. W takim wypadku wynik może być tylko jeden i nie sądze aby Brands stawiał większy opór.
✅ 40
 
popek21 0

popek21

Użytkownik
Sassuolo v Vicenza
Vicenza-DNB
2.70
Bet365
Dzis zostanie rozegrany ostatni mecz 5 kolejki 2 ligi włoskiej.
Na przeciw siebie staną drużyny które w tabeli dzieli 14 miejsc.
Otóż gospodarze plasują się na 19 pozycji natomiast goscie na 5.
Sassualo jak dotychczas na 4 kolejki szacują sie bilansem meczowym: 1 wygrana 1 remis 2 porazki więc dosyc kiepsko. Goscie prezentują się o wiele lepiej,zanotowali na poczatku sezonu porazke a pozniej 2 razy zwyciezyli i 1 raz zremisowali.
Myślę że te spotkanie będzie wyrównane i cieżko skazac faworyta. Kurs jaki jest na gosci może kusic i dlatego na nich stawiam. Podpieram się remisem bez zakładu.
⛔ 100​
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Spotkanie:Deportivo La Coruna - Getafe
Typ: (Poniżej/powyżej kartek w meczu: 6.5) Poniżej
Kurs: 1,95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego Deportivo na własnym stadionie podejmować będzie Getafe. Obie ekipy rozpoczęły nie za dobrze sezon, gospodarze po 2 meczach zajmują 16 lokatę z dorobkiem 2 pkt i bilansem bramkowym 0-0. Getafe natomiast zajmuje 12 lokatę z takim samym dorobkiem punktowym, lecz ich bilans bramkowy 5-4. Deportivo ostatni mecz zremisowało z silną jak dotąd Sevillą, goście natomiast wygrali 4-1 z Levante. Jeżeli miałbym typować zwycięzcę tego spotkania to postawił bym na Getafe, bądź też Getafe z podpórką. Gram jednak bilans kartkowy, iż uważam, że będzie to bardzo nudne spotkanie, mało bramek mało goli, obie drużyny nie będą nastawiały się na ofensywną i brutalną grę.
⛔ 100
 
B 0

benoit22

Użytkownik
Spotkanie:Deportivo La Coruna - Getafe
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: Sts
Analiza:
Witam . Dziś o godzinie 21:00 odbędzie się ostatnie spotkanie 3 kolejki La liga. Deportivo La Coruna podejmie na El Riazor – Getafe. W pierwszych dwóch kolejkach to zespół Getafe zgromadził o 1pkt więcej , lecz to dzisiejszy gospodarz mial silniejszych rywali tj. Sevilla , gdzie na stadionie Ramóna Sáncheza Pizjuána Depo zdołało wywalczyć punkcik . Uważam , że Depo dziś wygra na własnym stadionie , gdzie drużynom przyjezdnym gra się naprawdę ciężko , a tym bardziej gdzie rywalem jest Getafe , które w czwartek w lidze europejskiej wymęczyło zwycięstwo z przeciętnym Odense .

Nieregulaminowy bukmacher,
-100pkt.
 
M 2

maciekstal

Użytkownik
Spotkanie: Jokipojat - Jukurit
Typ: 1
Kurs: 2,45
Buk: unibet
Analiza: Cztery ostatnie mecze wygrali gospodarze i to dosyć pewnie...dziwi mnie tak wysoki kurs na druzyne miejscowych poniewaz w ubieglym sezonie zajeli 2 miejsce po sezonie zasadniczym a goscie nie pokazali nic specjalnego. Ten sezon Jokipojat zaczelo niezle poniewaz wygrali jeden mecz u siebie a nawyjezdzie poniesli porazke ale po dogrywce. Goscie zajmuja jak narazie odlegle miejsce z dwoma porazkami. Mysle ze atut wlasnego lodu wystarczy i punkty zostana z druzyna Jokipojat.
⛔ 100
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Gaziantepspor - Bursaspor
Typ: Bursaspor (-1.5)
Kurs: 5,25
Buk: GameBookers
Analiza:
Dziś ostatnie spotkanie 5 kolejki tureckiej Superligi. O godzinie 19 na boisko wyjdą zespoły Gaziantepsporu i Bursasporu. Stawiam na wygraną gości, którzy są liderem ekstraklasy.
Gospodarze do tej pory nie wygrali meczu. Zdobyli 3 punkty, trzykrotnie remisując i raz przegrywając. Kiedyś wygrać trzeba, ale moim zdaniem nie stanie się to dzisiaj.
Z prostego powodu. Bursaspor radzi sobie w tym sezonie rewelacyjnie. Wygrał wszystkie 4 spotkania i ze świetnym bilansem 7-1 prowadzi w stawce. A ta przewaga będzie jeszcze większa, jeśli dzisiaj goście wygrają. W tym momencie przewaga wynosi dwa punkty, w przypadku zwycięstwa będzie to już 5 punktów, co jak na 5 kolejek, jest sporą zaliczką.
Może się wydawać, że świetna gra Bursasporu to przypadek. Jednak absolutnie tak nie jest. Zespół z Bursa Ataturk jest mistrzem Turcji i w tym sezonie po raz pierwszy zagra w Lidze Mistrzów. W bardzo silnej lidze tureckiej, w której od lat rządzą Besiktas, Galatasaray i Fenerbahce narodziła się nowa siła o nazwie Bursaspor.
Co sprawia, że zespół ten zdetronizował mocarzy, którzy na transfery wydają co roku miliony euro? Przede wszystkim mądra budowa zespołu – trener Ertugrul Saglam, 40-letni trener jest jednym z najbardziej utalentowanych trenerów w tej części Europy. Zarząd dał mu czas i on teraz spłaca kredyt zaufania. Drużyna jest systematycznie wzmacniania, nie tak jak zrobiono np. w warszawskiej Legii, gdzie wymieniono praktycznie cały skład, ale powoli, krok po kroku.
Największą gwiazdą jest Federico Insua, czternastokrotny reprezentant Argentyny, który do Bursasporu przyszedł przed tym sezonem.
Bardzo ciekawą sprawą jest kwestia rzutów karnych. Otóż etatowym wykonawcą jest Bułgar Dymitar Iwankow, nominalny... bramkarz. W poprzednim sezonie dzięki temu zdobył pięć bramek.
Dziś goście powinni zdobyć kolejne trzy punkty.
⛔ 100
 
inter 5

inter

Użytkownik
Spotkanie : Jonkopings - Vasby
Typ: 1 ( -1,5 )
Kurs: 2,85
Buk: bet365
O godzinie 19:00 dojdzie do spotkania 26. kolejki szwedzkiej Superettan między Jonkopings, a Vasby. Goście to aktualnie drużyna znajdująca się na spadku i ma małe szanse na uratowanie dla siebie bytu w lidze. Gospodarze natomiast to ekipa zajmująca obecnie dwie pozycje nad spadkiem, lecz jednak w ich piłkarzach drzemie niewątpliwie większy potencjał, można było to dostrzec chociaż widząc wygraną nad aktualnym liderem tabeli 4 kolejki wcześniej. Gospodarze nie przegrali ostatnich 7 meczów, jednak aż 6 z nich zakończyło się remisami to tylko pokazuje, że brakuje tej ekipie szczęścia. Chcąc być pewnym swojego bytu w lidze gospodarze powinni wygrać ten mecz. Myślę, że goście nie postawią zbyt wielkiego oporu w tym pojedynku. Jonkopings jest zdecydowanym faworytem w mojej opinii, dlatego też pojawił się mój typ na wygraną minimum dwoma bramkami.
⛔ 100
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Spotkanie:FC Trollhättan - Örgryte IS
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ekipa Orygrate ma wciąż szanse na awans do Allsvenska, do końca pozostało 5 spotkań które wciąż dają
nadzieje dla kibiców. Orygrate jak na złość, w końcówce sezonu nie może złapać wiatru w żagle, ich dziesięć
ostatnich spotkań to 2 zwycięstwa, aż 7 remisów i porażka. Ekipa prowadzona przez Sören Börjesson
jest zmobilizowana aby dziś wieczór zdobyć cenne 3 punkty które mogą przybliżyc ich do upragnionego
awansu. &quot;Jedziemy po zwycięstwo i na pewno nie porzucimy wszelkich nadzieji &quot;, powiedział
asystent trenera - Janne Carlsson. Trollhättan FC jest ostatnią drużyną w tabeli i mało kto wierzy
w ich pozostanie w Superettan, ekipa jest zbyt słaba co pokazuja 3 ostatnie mecze bez punktu.


Skład Orgryte:
Peter Abrahamsson
Markus Anderberg
Björn Anklev
Adam Eriksson
Danny Ervik
Markus Gustafsson
Sebastian Johansson
Dennis Jonsson
Robin Jonsson
David Leinar
Jakob Olsson
Alex Perreira
Nicolas Sandberg
Álvaro Santos
Steinthor Thorsteinsson
Valter Tomaz Jr
Pavel Zavadil
Victor Skoglund
⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Getafe
Typ: Deportivo La Coruna (-1)
Kurs: 5.50 (5.00)
Buk: Bet365
Analiza: Na zakończenie hiszpańskiej Primera Division Deportivo La Coruna będzie podejmować na El Riazor Getafe. Deportivo poprzednie 2 spotkania zakończyło remisami 0:0. U siebie z Realem Zaragoza i na wyjeździe z Sevilla. Do składu wraca gwiazda zespołu Guardado. Natomiast w Getafe niezdolni do gry są, Juan Albin i Jaime Gavilan.
Getafe, ostatnie spotkanie grało w Lidze Europejskiejm, wymęczone zwycięstwo 2:1 z Odense na własnym stadionie na pewno postawia ich w dobrej sytuacji w grupie. Getafe u siebie zawsze grało bardzo dobrze jednak na wyjazdach drużyna Goznaleza sypała się i albo wywoziła remis albo musiała uznawać większość gospodarzy. Guardado to bardzo wazny zawodnik w Deportivo , który dziś poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa. Mimo, że Deportivo nie wygrało z Getafe od 3 lat u siebie, uważam iż w końcu się przełamią, a więc typuje 3:1 dla Deportivo.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie:Deportivo La Coruna - Getafe
Typ: (Poniżej/powyżej rzutów rożnych w meczu: 10.5) Poniżej
Kurs: 1.80
Bukmacher: Tobet
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie dokańczające 3 serie spotkań Hiszpańskiej La Liga . Faworyta w tym meczu nie ma , jednak ja bym zaryzykował na gospodarzy . Mój typ nie na tym polega ale to że mecz prawdopodobnie będzie wyrównany już ma . Myślę iż gra będzie się toczyła w środku pola ... Mało będzie sytuacji podbramkowych i co za tym idzie mało rzutów rożnych . Under 10.5 cornerów to bardzo dobry kąsek z dzisiejszej ubogiej oferty . Polecam ten typ i uważam iż jest bardzo prawdo podobny . PozdrAwiam .
⛔ 100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie; Deportivo La Coruna- Getafe
Typ; over 2,5
Kurs;2,38
Buk;Expekt

Analiza;
Już dziś ostatni mecz 3 kolejki hiszpańskiej Primiera Division. Spotkają się w nim zespoły Deportivo La Coruna oraz Getafe. Gospodarze zanotowali 2 bezbramkowe remisy na początku rozgrywek zaś goscie 1 mecz wygrali oraz 1 przegrali stosunek bramkowy 5:4. Do zespołu gospodarzy wraca do składu gwiazda zespołu Guardado. Urazu nie wyleczył co prawda Aranzubia, ale godnie zastępuje go Manu. Getafe na pewno nie przyjedzie sie bronić na El Riazor, takżę myślę że bramkę jest w stanie zrobić. Powrót Guardado do podstawowej jedenastki Deportivo na pewno wpłynie bardzo korzystnie na zespół Deportivo. Kurs oferowany przez Expekt jest warty gry 2,38 to dla mnie bardzo kusząca opcja ;) Pozdrawiam Rambo131 Mój typ; 2;1 lub 1;2 ;))
✅ 138
 
szczepcio 0

szczepcio

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo La Coruna- Getafe
Typ : Poniżej 2,5
Kurs: 1,62
Bukmacher: Tobet
Analiza
Witam wszystkich na dziś wybrałem spotkanie Primera Liga. Nie będę sie rozpisywał gdyż koledzy z forum pisali już kilka analiz, ja natomiast spojrzałem na ten mecz troszkę inaczej a mianowicie ,Deportivo nie da się ukryć nie jest w formie świadczą o takim stanie rzeczy ostanie wyniki, w których zainkasowali 2 pkt remisując na Ramon Sanchez Pizjuan z Sevillą oraz u siebie z Realem Saragossą także 0:0. Gospodarze tego pojedynku nie da sie ukryć mają problem ze strzeleniem bramek świadczą o tym również pojedynki towarzyskie z Olimpiakosem czy z West Hamem, czy z Newcastle.Na ostatnie 6 spotkań Deportivo strzeliło zaledwie 1 bramke.....Może ktoś powiedzieć pojedynki towarzyskie to nie liga, owszem można sie z tym zgodzić ale Deportivo pokazało że ten problem jest nadal aktualny. Do składu wraca Guardado ale czy w pierwszym meczu po przerwie strzeli coś???? Zawodnik musi wejść w rytm meczowy, sądzie że bramki dla Deportivo będzie strzelał ale jeszcze nie w tym meczu.
Getafe to drużyna moim zdaniem nie obliczalna ostatnie mecze pokazują żę u siebie jest bardzo grozna a na wyjazdach nie koniecznie. W pierwszym meczu polegli z Espanyol 3:1 by u siebie wygrać w ładnym stylu pokonując Levante 4:1.
Sądzę żę under 2,5 jest wielce prawdopodobny to będzie mecz walki, o ligowe punkty nie skreślał bym również Getafe gdyż jak już pisałem Deportivo jest bez formy.Pozdrawiam.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom